ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Megan Smith
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Kalandmester
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Alexander Sinclair I_vote_lcapAlexander Sinclair I_voting_barAlexander Sinclair I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alexander Sinclair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alexander Sinclair
Reveal your secrets
Alexander Sinclair
Griffendél

TémanyitásTárgy: Alexander Sinclair   Alexander Sinclair Empty2015-12-29, 20:19




Alexander Sinclair

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Personality begins where comparison ends"

Főkarakter: Főkari
Teljes név: Alexander James Sinclair
Születési hely és dátum: 1980.05.30, Norwich, England
Csoport: Griffendél
Patrónus: Barnamedve
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hetedik évfolyam
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Alexander meglehetősen bonyolult jellem. Ez talán családjának is köszönhető és éppen emiatt kettőség játszik a fiú személyiségében. Elég titokzatos, kevesen ismerik igazán. A mindennapokban láttat magából dolgokat, de sosem lehet nála tudni, mi igaz abból, ami sugárzik belőle. Védi magát más diákoktól, kevés támadási felületet hagy magán szabadon, mindezt pedig azért, mert unja már a rengeteg kételyt és vádaskodást, ami körülveszi. Alapvetően egy határozott fiú, aki bármikor képes kiállni magáért és másokért. Hamar tudja, ki az a személy, akibe érdemes energiát feccölni, ebből kifolyólag pedig gyorsan kizárja azokat, akikbe nem érdemes. Így is kezeli a környezetét, rajta látni kit kedvel és kit nem, ezt sosem rejti véka alá. Barátai az Igazság Bajnokának szokták gúnyolni, mert nem szereti az alakoskodást és ha úgy érzi, igazságtalanul bántanak a környezetében bárkit, akkor felszólal érte. Oroszlán jellem, minden büszkeséggel és bátorsággal együtt, de Alex sosem ordít. Ugyan hirtelen haragú és hamar ki lehet hozni a sodrából, még sem szokta ilyenkor felemelni a hangját. Intelligens ifjú lévén a szóforgatás mestere és csípős, csavaros szófordulataival nehéz felvenni a versenyt. Büszkesége sokat ad ehhez a jellemvonás sorozathoz, mert ha megbántják, rettenetesen nehéz kiengesztelni. Persze a rejtett oldala, ami nem kevés ember előtt titok marad, az a töménytelen mennyiségű szeretet, mi a srácban lakozik. Védi és szereti az állatokat, barátaiért kiáll és segít nekik bármiben. Kívülről inkább erősnek szokta magát láttatni, mintsem csupaszív szőke hercegnek, mert nem érzi szükségét annak, hogy erről bárki is közelebbről ismeretet szerezzen. Bátorsága már-már vakmerőségbe csap át, mert sosem gondolkozik, mielőtt cselekedne. Önfejű és makacs, nehezen lehet meggyőzni olyan dolgok ellenkezőjéről, amiben szentül hisz. Van egy bizonyos érzékenysége a társas interakciókat illetően, valahogy tisztában szokott lenni, hányadán is áll az előtte álló személlyel. Ezért könnyen megtalálja a hangot valamennyi társával. Mivel fejében több gondolat szokott egyszerre cikázni, nyugtalan jellem, akin időszakosan csak a harag látszik. Ez csak ritkán jön elő nála, akkor viszont eluralkodik rajta és napokig hozzá sem lehet szólni. Mikor túllendül a kétségein, egy jó humorral megáldott, jókedvű fiú, viszont mosolyán szinte mindig látszik, hogy titkol valamit. És nem is keveset.

Megjelenés

Kellemes árnyalatú, nem túl fehér bőr, világosbarna haj és szürkésen titokzatos szemek. Magas termet, széles vállal és háttal, szálkás, épített izomzattal. Ha nem olyan lenne, amilyen, egész szépfiús benyomást kelthetne, ennél viszont egy sokkal határozotabb és nagyobb szájú egyén lép ki a szépfiús sztereotípiák bűvköréből. Mikor éppen nem talárt visel, akkor egy egyszerű, lazább farmer és a még egyszerűbb, hosszúujjú felsők a legjobb barátai. Ékszereket egyáltalán nem visel, viszont amit rejteget társai elől, az egy teljes hát tetoválás, mit csak közeli barátai vizslathattak meg az évek során. A tetoválás egy útvesztőt jelöl, ami a titkának egy részét képezi. Senkinek nem mondta még el, hogyan kell kiolvasni, egyedül ő tudja, de mivel a fejében van, neki sem lenne szüksége rá. Nem is a saját döntéséből került ez a hátára.

Életed fontosabb állomásai

Úgy tartják, titokzatos vagyok. Én ebben nem hiszek. Minden embernek legyen meg a saját kis zuga, akárhol a világban, ahova időről-időre elrejtőzhet. Ahol senkinek nem kell bizonyítania, mennyit ér, ahol senki sem állíthatja be olyannak, amilyen valójában sohasem volt. Ezzel a gondolattal születtem meg és az évek során csak fokozatosan fogalmazódott meg bennem a gondolat: Rohadtul nincs rá szükség, hogy mindenki szeressen. Nem kell népszerűnek lenned, hogy elérj valamit, ha csak ez a valami nem az, hogy népszerű legyél. A barátaim szerint éppen azért vagyok népszerű, mert felkeltem az emberek figyelmét. Még is mivel? Hogy keveset adok ki magamból? Miért akarnák bármi áron tudni a titkaimat?
Még ha ők nem is, én tisztában vagyok vele. A felmenőim több évszázadra visszamenőleg a Mardekár ház büszke tanoncai voltak. A bátyám is, Jason, később pedig a kishugom is, Camilla. Rájuk jellemző is minden olyan vonás, ami egy jó Mardekáros születéséhez szükséges, bennem viszont nincs ez meg. Világ életemben nagy hangú oroszlánnak éreztem magam és több volt bennem az együttérzés, mint a családom összes tagjában együttvéve. A fekete bárány, hát persze. Akárhányszor ez a gondolat eszembe ötlik csak mosolyogni vagyok már képes. A fekete bárány mese klasszikus esete.
Mit is jelentett ez rám nézve? Szégyent, főként. Édesanyám szégyellt a leginkább, mikor a Teszlek Süveg a fejemre ülve a Griffendél ház nevét mondta ki. Világ életemben éreztem, mennyire más vagyok. Hiába próbálták belőlem eszközök színes tárával "kinevelni" azt a jóságot és bátorságot, ami jellemez, nem sikerült. Jósnók, boszorkányok, kiskoromban még halálfalók és jártak nálunk, hogy elűzzék belőlem a legjobb jellemvonásaimat. Ez történik, mikor egy régi gondolkodású, begyöpösödött családba születsz és csak te vagy képes épelméjűen gondolkozni.
Nem egy évfolyamtársamat ismertem, mikor először betettük lábainkat a Roxfort kapuin. Mind mardekások lettek, még egy asztalnál is ültünk, mielőtt név szerint szólítottak volna minket. Nálam a Süveg nem tudta egyértelműen, melyik házba osszon, de nem csak a Mardekár és a Griffeldél között vacilált. Végül a Griffeldél mellett döntött és mély csend ült a teremre.
Míg a szüleimet ez csapásként érte és azóta sem tudtak azonosulni a helyzettel, velem a lehető legjobb dolog történt. Olyan emberek között lehetek, akik hasonlóan éreznek vagy gondolkoznak, mint ahogyan én is, még ha sok nehézséggel is szembe kellett néznem. Utólag visszagondolva remélem a Süveg látta azt a bátorságot, ami bennem van és ezért döntött így, mert érezte, képes vagyok bármivel szembenézni.


Vissza az elejére Go down
Keith Waldemard
Reveal your secrets
Keith Waldemard
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alexander Sinclair   Alexander Sinclair Empty2015-12-31, 20:33



Elfogadva!

Üdvözöllek! Very Happy
Nos, az előtörténeted nagyon tetszett, érdekes a karaktered és amit kilehet hozni belőle. A Griffendél egy remek diákkal gazdagodott, a Mardekár bánhatja Wink A PB választás is klassz, illik a a jellemhez, amit a karakternek adtál.
Mindent rendben találtam, nem is akarlak feltartani, még ebben az évben utadra bocsátlak Wink Very Happy Jó játékot kívánok! Smile

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander & Jenna
» Alexander Garvey
» Alexander V. Spark
» Jackie & Alexander
» Jenna & Alexander I.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: