ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Kalandmester


Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Alison Fawley
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Mark Carlyle I_vote_lcapMark Carlyle I_voting_barMark Carlyle I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mark Carlyle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Mark Carlyle   Mark Carlyle Empty2015-12-29, 15:56



Keresem a bátyámat

Név: Mark Carlyle (a keresztnév változtatható, csak akkor szólj, mert átírom az ET-mben)
Play by: Julian Morris, Ryan Merriman
Kor: 18-19 év
Csoport: Ex-Halálfalók vagy Varázshasználók esetleg visszajöhetsz az iskolába tanulni
Kapcsolat: A bátyám vagy... legalábbis én így tudom, de az életem már így is kellően a feje tetejére állt, ha közlöd az igazat már talán meg se lepne. Na jó, azért igen. Tavaly előtt nyáron te már befejezted a Roxfortot, én viszont még csak most vagyok nyolcad éves, viszont valakik nagyon rossz hatással voltak rád. Rájöttél, hogy a szüleink igazából nem is a szüleink, csak mindkettőnket ők neveltek fel, miután a saját családjainktól elraboltak, tehát nem is vagyunk igazából testvérek. E miatt rossz társaságba keveredtél, vagy a vámpírharapás miatt lettek rosszak az idegeid, mert hogy vámpír lettél, amiről nem tudtam és a szüleink sem. Azaz addig az ominózus estéig nem tudtam róla, amikor vérszomjadban (vagy dühödben?) végeztél a szüleinkkel, majd engem hónapokra a pincébe zártál be. Bántad, de még se változtattál rajta. A barátaid... akárkijeid jártak rám, élő vérbankként funkcionáltam, téged pedig úgy istenesen meggyűlöltelek. Végül kiszabadítottak, a szomszédoknak nagy nehezen leesett, hogy valami nincs rendben.
Azóta nem láttalak, mivel te elmenekültél, én pedig visszatértem a Roxfortba. Kereslek, magam sem tudom, hogy miért, de mégis időnként próbálkozom vele. Talán csak a tudásszomj hajt, mint mindig, hogy kiderítsem miért történt, hogy mi lett veled, mitől változtál meg ennyire. Félek tőled, félek a sötétségtől, klausztrofóbiám lett és rettegek a vámpíroktól, mindezt neked köszönhetem, de mégis meg akarlak találni, és úgy tűnik egyre közelebb vagyok hozzád. Segített, hogy majdnem meghaltam és kénytelen voltam vérmágiával megosztani a szívemet Andrew-val... aki segít nekem felkészülni ellened, a nyomodra bukkanni. Egyszer már találkoztunk, néhány hónapja, azóta nyomkövető bűbájjal figyellek, de ennél többet még nem mertem lépni. Vajon mit csinálsz még mindig azokkal a sötét alakokkal? Kutatsz az igazi szüleid után, netán az én családomról is tudsz valamit, vagy csak elveszítetted önmagadat? Visszatalálsz vajon idővel ahhoz, aki régen voltál, ha segítek? Mert szeretnék, még ha félek is tőled, de mégis szeretnék segíteni.

Mark Carlyle 2-17-wrencer-eyes-ihearttvshows

Nagyon várlak! Úgy gondolom lenne még játéklehetőséged rajtam kívül bőven. Egyrészt a saját sztorink se kutya, aztán van egy jó kis vérmágiám, ami összeköt egy Mardekárossal, Andrew-val akit akár ismerhettél is a suliból, és ismerheted még Morticiát is felületesen, vagy jobban is akár, mivel a szomszédunk volt egy ideig.
Értelemszerűen, ha jössz, akkor légy aktív, legalább a heti egy hsz férjen bele, és persze ne tűnj el, meg a szokásos, bár ez amúgy is evidens lenne gondolom. Smile

Kis plusz adalék, volt már néhányszor megalkotva a karakter, így akad néhány adalék információ hozzá, mint Rose a megkerült ikertestvér és azóta ki lett fejtve Gemma sztorijából is egy jó nagy adag. Smile
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2953-mark-s-carlyle





Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark Carlyle
» Mark S. Carlyle
» Rose & Mark
» Gemma Carlyle
» Carlyle átoktörõ iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Akikre még várunk-
Ugrás: