ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:00-kor
Ashton P. Blake


Ma 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Kalandmester
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Alison Fawley
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Cheon Seung-ah
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Maia Hansen
Seryth I_vote_lcapSeryth I_voting_barSeryth I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70721 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots

Troy Smallwood


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Seryth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Seryth
Reveal your secrets
Seryth
Varázslény

TémanyitásTárgy: Seryth   Seryth Empty2015-09-27, 14:40




Seryth

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az irányítás jó dolog, de nem azonos a szabadsággal."

Főkarakter: Titkos főkarakter
Teljes név: Seryth
Születési hely és dátum: Máshol, más időben
Csoport: Varázslény (Sitri – Mesmer)
Patrónus: -
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: -
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: -


Jellemed kifejtése

A csapatomnak mindig én voltam a lelke. Szórakozás, bulik, és az álmok és kívánságok valóra váltása. Ezekben a dolgokban vagyok én a legjobb. Valamiért kötelességemnek érzem mindenki kedvét feldobni, és ezt anno még a képességeim is elősegítették, de senki se higgye azt, hogy nélkülük semmire sem vagyok képes. Nem szeretem az unalmas embereket, és azt sem, ha valaki nem díjazza a stílusomat. Elég könnyen meg tudok sértődni, és az senkinek se jó. Tényleg. De nem csak más kedély állapotát szeretem feldobni, hanem a sajátomét is. Teljes mértékben olyan típus vagyok, aki átugorja a problémákat, és nem törődik velük. Előttem mindig csak az van, hogy jól érezzem magam. Szerelem, játékok, alkohol, bűnös szenvedélyek, számomra bármi jöhet, csak fokozza a kedvemet. Akkor vagyok igazán elememben, ha pöröghetek, és minden gátlást eltörölhetek. Akkor vagyok, csak igazán Én.. Én.

Megjelenés

Száznyolcvan centiméter magas vagyok, és hatvankilenc kilogramm a súlyom. Szálkás alkatom nem azt jelenti, hogy nincs rajtam egy leheletnyi izom sem. Az előző világomban volt alkalmam nem egyszer edzeni, így egész szép testtel büszkélkedhetek. Csokoládébarna szemekkel rendelkezem, s a hajszínem is a barna valamely árnyalatait szokta visszaadni. A bőrszínem nem az a tipikus csont fehér, inkább valamilyen szinten napbarnított, éppen kellemes árnyalatú. A stílusom és az öltözködésem teljes mértékben a laza, és a szexi keretein belül található. Kockás ingek, fekete bőrdzsekik, tépett farmerok. Bárki bármit mond, én igazán jól nézek ki, s mindenképpen átlagon felülinek számítok. És pont.

Életed fontosabb állomásai

Ó, szia! Kérlek, gyere közelebb, nem harapok.. nagyot. Tudom, hogy idegen vagyok számodra, de ez még nem jelenti azt, hogy nem ismerhetnénk meg egymást! Biztos sok érdekes dolgot tudok számodra mondani, és cserébe akár te is megoszthatod a titkaidat velem, ha gondolod. Az én titkom egy kicsit különleges, de remélem nem rettent el már az elején. Akármennyire is furcsán hangzik, de az én világom, és a te világod teljesen más fogalmat rejt magában. Én egy másik világból, dimenzióból, vagy éppen síkról jöttem a társaimmal együtt. Persze ezt gondolhattad volna, hiszen ha nem jöttem volna át, most nem lehetnék itt, hogy ezt elmesélhessem neked. Na jó, az viszont nem evidens, hogy én máshonnan jöttem. Igazad van. Ha érdekel a történetem arról, hogy hogyan keveredtem pontosan át, és milyen is az a másik világ ahonnan jöttem, akkor kérlek, foglalj helyet. Ígérem, gyors leszek!

Az én világomnak nincs különösebb neve, úgy ahogy talán a tiédnek sincs. Azt el tudom mondani, hogy milyen országból, és milyen városból jöttem, de ezek az információk sokat nem mondanának számodra. Legyen elég annyi, hogy én egy sitri vagyok – már ami a fajomat illeti -. Ez nagyjából olyan jelző lehet számodra, mint ahogy te embernek nevezed magad. Biológiában – ahogy eddigi tapasztalataim szólnak – nem nagyon különbözünk, csak egy két olyan eszközölt változtatást lehet észrevenni, amit az ottani, és az itteni élet hozott ki belőlünk. Azonban az fontos tény, hogy én nem igazán vagyok fogékony az itteni mágiára, ahogyan minden bizonnyal te sem tudnád használni a sitri varázslatokat. De ez persze nem nagy gond, legalábbis számodra biztosan nem. Mennyi esély van arra, hogy véletlenül átkerülj az én világomba? Na oké, mennyi esély van arra, hogy én átkerüljek a te világodba. Megint megfogtál.

A világomban háború dúl, de ez nem olyan kis apró háború, mint amiket itt a történelemkönyvekben olvashatsz. Ez egy monumentális, mindent átölelő összetűzés, a felek között. Nálunk a háborúnak nincs eleje, és nincs vége sem. Sosem volt a mi történelmünk során olyan álláspont, amikor nem folyt volna folyamatos csetepaté a klánok, és az országok között. Viszont nálunk nincsenek kikötött országhatárok, és nem is annyira kötött nálunk ez a szó, mint itt. Inkább egy bizonyos eszme, és egy bizonyos identitástudat köti össze a világomban lévő sitriket. Persze jobban talán nem is kellene belemennem a háború bonyolultabb öveibe, hiszen ha minden jól megy, talán sosem kell megismerned azt a helyzetet, ahonnan én jövök.

Én egy kisebb csapattal kalandoztam a világunkban, és próbáltuk együtt túlélni a folyamatos katasztrófákat. (Mert a mi időjárásunk is elég szélsőséges, de már ez is egy külön téma.) Szám szerint heten vagyunk, voltunk, leszünk.. vagyis hát most nem tudom mi ide a helyes szó, mert halványlila gőzöm sincs, hol vannak a többiek, és hogy élnek e még. Mi mind a heten más-más törzsekből, népcsoportokból származunk, ám mégis egy vicces kaland folytán egymásra találtunk, és úgy döntöttünk elkerüljük a háborút, és a közös túlélésre, és a kalandokra fókuszálunk. A csapat védelmezője egy harcos sitri, aki masszívan és szigorúan tartott minket össze, és be kell valljam, nélküle elég hamar meghaltunk volna. Szerencsénk volt, hogy egy ilyen típusú sitrit is sikerült összeszednünk a köreinkbe. Mert hát a sitriknek több alfaja van, úgy talán 8-9 darab, és mindegyik alfajban más tehetséget képes örökölni a személy az őseitől. Én például egy mesmer típusú vagyok, és az én képességeim a káprázatok teremtésében, és az elme trükközésében merült ki, ám ez most már annyira nem is jelentős, hiszen amióta átléptünk.. vagyis inkább zuhantunk ebbe a világba, azóta az adottságaim nem igen szuperálnak. Talán idővel majd egy töredékét képes leszek használni, de addig csak egy puszta halandóval érek fel, semmi többel.

Oh, és a lényeg. Hogyan is kerültünk át ide? Talán rosszkor voltunk rossz helyen, vagy csak valami por került a gépezetbe, de esélyt látok arra, hogy a ti hibátokból. Valaki a ti világotokban felkavarta az időt, és a teret. Egy pillanatra feltépte a világok, a dimenziók és az idősíkok közti gyenge fátyolt, és ez szépen beszippantott minket. A visszajutás viszont elég bajos lenne, hiszen akkor ismét fel kéne tépni a fátyolt, hogy megnyíljon a rés, de erre sajnos egyikünk se lenne képes, főleg ebben a világban, képességek nélkül. De hiszek abban, hogy ha megtaláljuk egymást a többiekkel (mert nem fogadom el, hogy nem élték túl), akkor közösen kiagyalunk valami megoldást a problémára.

Addig is túl kell élnem valahogy a világotok nyújtotta veszélyeket. Most valami fura Roxmorts nevű helyre kerültem, és ha jól füleltem van a közelben valami varázslóiskola is, ami talán még a javamra is válhat. Minél előbb meg kell találnom a többieket, mert.. nem valami magasak a túlélési esélyeim, mint képességnélküli illuzionista. Hiányoznak a trükkjeim. Reménykedek abban, hogy minél hamarabb visszaszerzem őket. Kövesd figyelemmel utamat! Nem fogsz unatkozni azt garantálom.. mert én sem. Biztosan nem.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Seryth   Seryth Empty2015-09-27, 20:24



Elfogadva!

Na megtárgyaltuk és megy majd neked egy üzenet is nem is olyan soká, csak elfogadlak és beállítom a dolgaidat. Smile No a kari nekem nagyon-nagyon tetszik! A varázslényektől mindig tartunk egy picit, ha nem hagyományos értelemben vettről van szó, hogy ne az legyen, hogy valaki technikailag hoz egy feltápolt embert, mert annak semmi értelme ugye, na itt nem erről van szó. A koncepciód baromira tetszik! A beleillesztett kari is szuper lett, a jellemleírás meg minden nagyon tetszik nekem, de maga az alap, amit köré kerítettél hát az valami nagyon szuper! Látszik, hogy egy jól átgondolt kis sztoriról van szó, úgyhogy nem is volt kérdés, hogy rábólintok, csak még egyeztettem azért Dracoval, de főként a pm-es dolog miatt. Very Happy No szóval tényleg nem tudlak még hová ajnározni, oda vagyok a sztoridért és az ötletért is, úgyhogy szépen vesd bele magadat a játékba, miután foglalóztál! Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seryth és Amberly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: