Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Cokeworth
  Today at 16:03
Madeleine Eastwick

ϟ Rose & Ginny
  Today at 13:27
Rose-Neira Brooks

ϟ Alkímia labor
  Today at 09:59
Viviana Rennes

ϟ Hajnali jelenés
  Yesterday at 23:01
Cody Armstrong

A hónap posztolói
Madeleine Eastwick

Cody Armstrong

Perselus Piton

Gina Accipiter

Ivarn-vo Inor

Tim Roberts

Jacob Troops

Nox Djarum

Winslow Sackville

Viviana Rennes

Statisztika

Összesen 581 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Celine Magorie

Jelenleg összesen 38287 hozzászólás olvasható. in 3450 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Derek & Celaena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Derek & Celaena 2015-08-22, 23:08

Lagziba menni nem is olyan jó móka, mint mondani szokták, komolyan mondom, nem értem hogy mire az a nagy felhajtás, mikor sokan elválnak. Az egyik legjobb haverom hét évig volt együtt egy csajjal, majd elvette és rá fél évre már el is váltak... Én meg rögtön: "Mi a fasz?" meg hogy, "Mi az istenszarást csináltatok, hogy ez lett?"... Jha valami ilyesmi reakció után összeszedtem magam és meghallgattam a haverom szánalmas válaszát: "Valami megváltozott  apapír után..." és abban a szent pillanatban döntöttem el, hogy soha sem fogok elvenni egyetlen nőt sem, mert minek? Itt az élő példa, hogy annyi elvesztegetett idő és randi után, az a dolog mindent elkúr... Szóval jha.. meghoztam a döntésemet és nem is igen akarok rajta változtatni, mert teljesen értelmetlen lenne, hisz... Jó, tökmindegy most nem is ez a lényeg. Szóval megyek egy lagzira, ami holnap lesz, de előtte el kell mennem oda, mert ott kell aludni, hisz segíteni kell még pár dolgot pakolni és mivel rokonokról van szó, engem ajánlottak be... Legalább a napi edzés le lesz tudva és nem kell keresnem semmilyen edzőtermet.
Szóval reggel nehéz szívvel keltem ki az ágyamból és kezdtem készülődni, hogy véletlenül se késsek el a megbeszélt találkáról, mert az nem vall rám és nem akarom, hogy apáék is rágják a fülemet, legalább megszabadulok az ikrektől mára. Szekrényemből kikaptam egy farmert és egy fekete hosszú ujjú felsőt, ami csíkos volt. Tökéletes lesz pakolászni és rohangászni mára, gyorsan belőttem a sérómat és már mentem is reggelizni. Reggeli után gyors puszi anyának és indultam is a vonatra, majd a ruháimat, jobban mondva az elegáns ruhámat, majd elhozzák nekem holnap, azzal nem kell szórakoznom. Majd jegyet kellett venni, a franc akar a sorban dekkolni, meg kéne kérnem valakit, hogy vegye meg a jegyem, és nem is kellett sokat várnom valakire, megláttam a sorban a legjobb haveromat és rögtön le is támadtam, hogy vegye már meg azt a rohadt jegyet.. Miközben vártam megnéztem magamnak a kilátást, és akadtak szép csajok, de az én szememet egy szőke, rövid szoknyás csajszi fogta meg, akinek... Jó formás feneke volt... Majd felszálltam a vonatra és elkezdtem helyet keresni... Na jó, sokkal tovább tartott, mint gondoltam, mert későn szálltam fel, elhülyültük az időt a haverommal, de találtam egy fülkét, amiben ha jól láttam, csak egy valaki ült... Kinyitottam az ajtót, bár nem olyan fogadtatás ért, mint amilyenre vártam vagy vágytam volna... A szőke, kis formás csaj, akit ma láttam... elég érdekes modorral rendelkezik. Mit sem törődve a szavaival, leültem vele szembe és elmosolyodtam.
- Szeretem mikor egy csaj harcias és mérges... De maradok cica, dugig van ez a vonat... -mondom neki, majd diszkréten és kevésbé feltűnően szememmel megvizsgálom a testét, és látom, hogy elég szépen domborodik ott, ahol kell, kár hogy ilyen kis puffancs, de... Ez engem hol érdekel? Sose futamodtam meg egyetlen csaj elől sem, és nem most fogom elkezdeni... Gondolom veszélyes lenne vele szóba elegyedni, de ha a veszély ilyen... dögös, akkor vállalom, mit érdekel engem, ha soha többet nem látom, vagy megpofoz, vagy mit tom én... Akkor is kell tennem valamit, nem ülhetek itt úgy vele, mint egy fadarab. Látom, hogy a tájat nézni, szóval próbálok kedvesen nyitni és nem rámenősen.. - Tetszik a táj? - Ennél bénább kérdést nem is tehettem fel volna, ezért zavaromban elkezdem vakarni a tarkómat és ha felém fordul, akkor láthatja, hogy izmaim megdagadtak a pólóm alatt, és... Jó, én teljesen tisztában vagyok azzal, hogy kidolgozott testem van és ezt a legtöbb csaj csípi is, remélem ő is hasonló a többiekhez és kicsit meglágyul a látványomtól, persze ha nem néz rám, akkor lemarad róla... De én mosolygok, miért ne mosolyognék, a sok agyalás helyett, inkább várom a válaszát...

A crazy day and girl...

Derek & Celaena

credit
My clothes
|| gyenge||
Vissza az elejére Go down
Celaena Ross
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 35

TémanyitásTárgy: Derek & Celaena 2015-08-21, 20:53

Derek & Celaena
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

A mai nap egyszerűen csodás! Végre vonatra ülhetek és meglátogathatom az én kedves barátaimat. Már annyira hiányoztak! És aki ezt elhiszi, az most rögtön ébredjen föl az álmodozásból, mert bizony én sose mondanék ilyet! Rémes napom lesz, ugyanis nem az én barátaimhoz megyek, hanem a keresztszüleim ismerőseihez. Pár napja mentek el otthonról és most üzentek, hogy leszek szíves odamenni, mert van ott egy srác, aki olyan helyes. Persze, nagydolog, és? Engem nem érdekel. Csak azt akarom, hogy nyugtom legyen, amíg elkezdődik a suli. Utána már úgyse nagyon lesz, szóval ki akarom élvezni ezt a néhány hetet. De hála ennek a kis kiruccanásnak ismét pocsékolhatom az időben hülye emberekre. Bele se merek gondolni milyen idegbeteg állattal, fogok egy fülkébe kerülni. Remélem, nem lesznek sokan a vonaton és akkor majd elküldhetem a fenébe őket. Majd előveszem azt a szokásos hangnememet, amit szoktam és tuti annyira megriadnak tőlem, hogy inkább nyomorognak majd egy másik fülkében, csak ne kelljen elviselniük. Nem azt mondom, hogy szeretem, mikor az emberek rettegnek tőlem, de ha dühös vagyok, akkor jobb egyedül hagyni.
Viszonylag hamar sorra kerültem, megvettem a jegyemet, megkerestem a saját vonatomat, majd felszálltam és beültem a legutolsó fülkébe. Fél órával előbb érkeztem. Mondjuk, direkt csináltam, mert így biztosan volt még helyem. Ha nem is lett volna, akkor is biztosan szorítottak volna nekem legalább egy csepp részt, hogy leülhessek. Előre megfontolásból vettem föl az egyik sötétkék csipkés ruhámat, amiben jól látszottak a domborulataim, de nem annyira, hogy azt bárki megcsodálhassa. A szoknyarésze, húsz centivel ért feljebb a térdemnél. Mondhatni elég rövid volt. E mellé, még fölvettem egy fekete tűsarkút és egy ridikült akasztottam a vállamra. Szerencsémre nem kellett játszanom az ártatlan libát, aki csak le szeretne ülni. Hamarosan elindultunk én pedig a tájban gyönyörködtem. Teljesen elvesztem a zöld mezők szépségében. Ilyen helyen lehetne jó zongorázni. Kitolni oda a fűre a hangszert és csak játszani. Tökéletes volna.
Már egy ideje utaztunk, mikor a szemem sarkából láttam, hogy nyílik az ajtó. - Megtennéd, hogy eltakarodsz innét? Ha nagyon nincs máshol hely, maradhatsz!  – mondtam, de nem néztem rá. Minek? Úgyis csak egy szerencsétlen, aki véletlenül pont belém akadt. Nem ez volt a szerencse napja az biztos. Jobban az ablak felé fordultam és karba tettem a kezemet. Nem volt szükségem a társaságra. Remekül megvoltam én a nélkül is. Igyekeztem minél bukóbb lenni, hogy biztosan ne akarjon mellém ülni. Ha mázlim van, akkor sikerült elijesztenem. Ha meg nem… akkor bizony megtudja milyen, ha mérges vagyok.
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nem az a baj,hogy nem ismersz.
Hanem,hogy elítélsz.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Derek & Celaena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal