ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Kalandmester
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Alison Fawley
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Maia Hansen
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Joyce Brekinridge
Brandy Wright I_vote_lcapBrandy Wright I_voting_barBrandy Wright I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70724 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Kalandmester


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brandy Wright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Brandy Wright   Brandy Wright Empty2015-08-14, 10:46




Brandy Wright

[You must be registered and logged in to see this image.]
" Egyetlen DNS molekuládban annyi atom található, mint ahány csillag egy tipikus galaxisban. Mindnyájan apró univerzumok vagyunk."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Brandy Wright
Születési hely és dátum: York, 1980. augusztus 26.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Denevér
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 6. évfolyam
Képesség: Nincs
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő, Átváltoztatástan - Tehetséges, Repüléstan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Gondolom te is szótlanul elsétálsz mindig amellett a lány mellett, aki a kongó, elhagyatott falak között olvas egy könyvet. Már meg sem lepődsz, amikor odatévedsz az üres folyosóra és a távolban kiszúrod a sötét árnyat. A mindennapjaid részévé vált. A lány akaratlanul is felkeltette az érdeklődésedet.  Néha tekinteteddel kutatod a tömött folyosókon, a Nagyteremben étkezésnél vagy valahol a szabadban. Minden alkalommal, amikor megpillantod rengeteg kérdés fogalmazódik meg benned, de sosem teszed fel neki őket, sosem szólítod meg. Csendes, visszahúzódó mivolta miatt néhányan azt terjesztették, hogy a halálfalók mészárolták le az egész családját úgy, hogy ő végig nézte, de felröppent olyan pletyka is, hogy egy dementor majdnem megcsókolta. Persze ezek mind fantáziaszülemények. Az évek folyamán megtudhattad róla, hogy kitűnő tanuló, segítőkész, a könyvek szerelmese, és ha valaki kérdez tőle kedvesen és a legjobb tudása szerint válaszolja meg azt. 

Megjelenés

Te is észrevehetted, hogy külseje nem segíti elő igyekvését ahhoz, hogy eltűnjön a tömegben. Hófehér bőrét már messziről észre lehet venni és vakítóan kék szeme vonzza a pillantásokat. A barna hajzuhataggal, mely hullámokban omlik vállára könnyen eltakarja arca egy részét. Intelligens tekintetével és barátságos mosolyával könnyűszerrel belopja magát az emberek szívébe, de visszahúzódó jelleme okán nem sokan beszélgetnek vele. Alacsony, vékonyka alakját teljesen elrejti a talár. A folyosón fejét lehajtva, könyvét teljesen magához ölelve halad sietősen. Nem visel sminket. Vékony ajkait minden alkalommal értelmes, lágy mondatok hagyják el, bár nem túl gyakran nyitja szóra őket.  

Életed fontosabb állomásai

Életemet semmiféle nagyobb állomások nem határozták meg. Mugli születésűként általános iskolába jártam, és az évek alatt rettentően elkezdett érdekelni a tudomány. Már tízéves koromban kémia és biológia könyveket forgattam, és az egyik karácsonyra kapott mikroszkópommal vizsgáltam a világot, mely körülvesz. A tizenegyedik születésnapomat ünnepeltem, mikor egy bagoly röppent be az ablakon frászt hozva az ünneplő családtagjaimra. Én óvatosan odalépdeltem hozzá és látva, hogy a csőrében jókora boríték csücsül kedvesen elvettem tőle. A levelet elolvasva az első gondolatom az volt, hogy ez is az ünneplés része, hisz kiskoromban mindig boszorkányosat játszottunk anyuval. Iszonyat kreatívnak gondoltam, és meghatódva a gesztustól rohantam szüleim karjaiba, kik semmit sem értettek az egészből. Azóta sem értik a varázsvilág létezésének mibenlétét, pedig több éve magyarázom nekik. 

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raymond Wright
» Garfield Noe Wright
» Rowena Wright

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: