ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Megan Smith
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Kalandmester
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Carmen & Kevin  I_vote_lcapCarmen & Kevin  I_voting_barCarmen & Kevin  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70671 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carmen & Kevin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-11-08, 23:10


Kevin & Carmen
"Legyen humorérzéked. Szükséged lesz rá."
[You must be registered and logged in to see this image.]


//1997. június 8. (vasárnap)//

Csak szem forgatva álltam előtte. Továbbra sem voltam hajlandó értelmes emberként elkönyvelni őt.
- Ó, ugyan már Holt... Ez még viccnek is rossz. - Már majdhogynem nevethetnékem támadt ezen szavak hallatán. Annyira pedig tényleg nem ismerem, hogy tudjam, most csak poénkodik. Sosem éreztem úgy, hogy meg akarom ismerni, elvégre, folyton csak idegesíteni jött ide. Azt az embert meg, aki folyton a másik agyára megy, ki akarná megismerni?
A következő szavaira még szúrósabb pillantást kapott, mint az előbb. Hogy őszinte legyek, most azonnal elátkoznám ezt az idiótát, ha tehetném, de nincs kedvem újabb büntetőmunkához, ha súlyosabban megsérülne.
- Idióta perverz. Azt hiszed annyiban hagynám majd utána? - Tényleg nagy hülye, ha úgy gondolja. Ha leszaggatná rólam a ruhát... Nos, valószínűleg nagy károkat szenvedne, és ha már védtelen állapotba kerülne, akkor kitörölném az emlékeit. Nincs az az isten, hogy meghagyjam neki! A nudista strandos dologra pedig csak felvonom a szemöldököm. Ezzel még nem tud felidegesíteni.
- Szerintem, az egyetlen, aki nudista strandot csinálna ebből a helyből, az te vagy. Kettőnk közül te vagy a perverz idióta. - Felsóhajtok a mondandóm végén, egyértelműen jelezve, elszomorító, hogy mennyire hülye.
A szaglásos megszólalására már ügyet sem vetettem. Ha nem hiszi el nekem... Majd úgyis megjegyzi neki más. Biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek ez feltűnt. A következő szavai viszont tényleg kihúzták a gyufát. Ahogy rápillantok, már majdnem szikrát szórnak a szemeim.
- Minden második megszólalásodnak valami perverz hülyeségről kell szólnia? Nem csoda, ha a lányok nincsenek oda érted. - Majd felrobbanok a dühtől, ez egyértelműen látszik rajtam, viszont zavarba nem fogok jönni. Már rég megtanultam, hogy ha nem veszem komolyan a szavait, akkor zavarba sem tud hozni. Márpedig, azt nem fogom hagyni, hogy lássa. Még a végén azzal is szekálni kezdene.
Amikor ismét kinyitja a száját, megint csak idegesítőbbnél idegesítőbb megszólalások hagyják el a száját, de ezek már legalább nem olyan megbotránkoztatóan, mint az előbbi.
- Hát tudod, inkább nekik, mint neked. - Ciccegek, és csak sértődötten elfordítom róla a tekintetem. Neki tényleg sohasem vetkőznék le, bár tény és való, hogy senkinek sem, aki iránt nem érzek olyasmit. Márpedig a legjobb haverjaim iránt nem, ismétlem, nem érzek olyasmit. Még a feltevés is sértő, és undorító volt tőle. A következő szavain is csak fintorogni tudtam. Ez a srác egyáltalán végiggondolja, amit kimond, vagy csak úgy folynak belőle a minél nagyobb hülyeségek?
- Még belegondolni is undorító abba, amiről beszélsz... - elfintorodtam, és valahogy szűnni nem akaró kényszert éreztem, hogy belefojtsam a a tóba... - Ezzel a gondolattal egyedül vagy. -
A kérdésére felvontam a szemöldökömet. Ezt komolyan mondta? De, mielőtt ezt megkérdezhettem volna tőle is, leintett, és mivel komolyan venni nem tudom őt, nem is pazaroltam rá szót, hogy feleljek.
- Ja, egy élmény... - forgattam meg a szemem, és egyszerűen csak hátat fordítottam nekik, és elindultam az iskola felé. Ennyi hülyeség után még a létezéstől is elment a kedvem, szóval úgy döntöttem, hogy keresek magamnak egy értelmes társaságot, talán Aaront.



Vissza az elejére Go down
Kevin Holt
Reveal your secrets
Kevin Holt
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-10-01, 23:36


Carmen & Kevin

Hozzádörgölődztem, elvégre, ki tudja mikor érhetek hozzá legközelebb. Tuti, hogy ha emberi formában próbálkoznék, akkor kiherélne érte, szóval maradjunk a nagymacska álcánál, így legalább volt lehetőségem arra, hogy érezzem milyen puha a bőre, vagy milyen az illata. Bár, ezzel még inkább kínoztam magam, hiszen a kisasszony nagyban játszotta az elérhetetlent.
Na, mindegy. Visszatértem a bokrok közé, és miután visszaváltoztam, félig-meddig felöltöztem, majd újfent odaléptem Carmenhez, ezúttal emberként. ‒ Azért neked sem kell szerénykedned, egyszer tuti olyan nagyszerű leszel, mint én ‒ villantottam egy szívdöglesztő mosolyt, de egyébként nem gondoltam komolyan az egoista szavaimat. Ha valóban ismerne, ő is tudná, hogy csak hülyültem.
‒ Nők! Sose fogom megérteni a logikátokat ‒ sóhajtottam színpadiasan, de még mindig mosolyogva. De egyébként tényleg nem értettem, hogy minek hozta rendbe a ruháimat, ha tudta, hogy én vagyok az. A kicsike vélhetően napszúrást kapott. ‒ Nem szükséges, szivi. Ne feledd, most nálam is van pálca. Az gázabb lenne, ha én szaggatnám le a ruháidat. Tudod… Neked több helyen lenne takargatnivalód, vagyis, szerintem nem kéne takargatnod, de ez egyéni vélemény ‒ feleltem szórakozottan. Milyen kis bájosan ostoba, ha azt hiszi, hogy másodjára is működne a varázslata! Nem, ezúttal felkészültem. Viszont tagadhatatlanul is megbámultam, amikor a korábbi perverz szavakat kiejtettem a számon. Nem tehettem róla, na! Mégis csak egy fiatal nőről volt szó, én meg egy fiatal férfi voltam… Tudjátok hogy megy ez.
‒ Visszatérve a korábbihoz, nem is sejtettem, hogy a tópartból nudista strandot akarsz csinálni. Azt a perverz formádat, Wilkes! ‒ hecceltem, reméltem, hogy begurul, mert morcosan mindig olyan szórakoztató volt, hogy olyankor pukkadoztam a nevetéstől.
‒ Szerintem csak érzékeny az orrod ‒ ráncoltam össze a homlokom, elvégre, nem is fújtam be magam annyira, szóval tuti, hogy az orrában egy beépített detektor volt, amivel egész álló nap engem keresett. Ez hízelgő. Bár igaz lenne, hogy ennyire kajtat utánam, azonban makacs volt a kicsike. Nagyon makacs. A lenéző pillantását egy ártatlan mosollyal jutalmaztam, majd a következő kérdésére felnevettem.
‒ Jaj, már, Wilkes! Ne játszd azt, hogy prűd vagy, amikor tudom, hogy ez nem igaz. Biztos, hogy neked is elég mocskos a fantáziád, elvégre… Nem nagyon szoktalak pasival látni, akkor meg ábrándozni kell, nem igaz? Vagy más módszerekkel csillapítod a kis hormonjaidat? ‒ ugrattam tovább. Jól esett szekálni, na meg ilyen dolgokkal zaklatni. Reméltem, hogy zavarba hozom vele, mert még sose láttam mondjuk, elpirulni, pedig azt megnéztem volna.
Ismét röhögésben törtem ki, de csak azért, mert tényleg tetszett a beszólása. ‒ Ez jó volt. Csakhogy, miattam ritkán veszít pontot a házam, tény, amióta nem kviddicsezem, azóta nem is nagyon gyűjtöm őket, de majdnem végzősként pont magasról teszek a házpontokra ‒ vontam meg a vállam hanyagul. Immár kilencedik éve jártam ide, az ilyen dolgok már nem tudtak izgalomba hozni. ‒ Engem nem érdekel melyik ház nyeri a Házkupát, marhára nem fontos.
Láttam, hogy kissé ingerültebb lett, amikor a vetkőzéssel kezdtem viccelődni. Ejnye, Carmen, azért nem kell egyből leharapni a fejem! ‒ Akkor kinek? A griffis haverodnak? Vagy annak a hollós szőkének? Esetleg rávetődsz valami mardekáros sötét gyíkra? Ó, várj! Tudom én… Valld be, hogy élsz-halsz a hugrásokért ‒ csesztettem tovább. Tényleg jó érzés volt Carment szekálni. Senkit nem tudtam annyira megbotránkoztatni, mint őt, igaz, mást nem is akartam.
‒ Ó, kár… Pedig Hagridnak nem ártana egy új nő a francia óriás után… ‒ csóváltam a fejem. Majd mielőtt kinyöghettem volna, amit akartam, folytatta. ‒ Ó, mindjárt megsajnállak! Szerintem meg csak most érte el a napod a csúcspontját ‒ kacsintottam rá.
‒ Amúgy, ha Hagriddal nem akarsz randizni… Velem eljönnél valahová? ‒ kérdeztem, miközben a vállamra vetettem a pólómat. Szinte sejtettem, hogy visszautasít, mégis, az egyik haverommal fogadtam, hogy nem merem elhívni a csajt. Na, tessék! Most kinyögtem, ergo, én nyertem függetlenül attól, hogy Carmen beleegyezik-e, vagy sem.
‒ Várj... Tudod mit? Inkább ne mondj semmit - emeltem fel a kezemet, miután meghallottam az egyik haverom hangját, aki a távolból kiabált nekem, hogy esti seprűlovaglásra megyünk. ‒ Egy élmény volt, Wilkes, de most mennem kell - kacsintottam rá, és intettem, aztán hátat fordítottam neki, és eleinte kocogni kezdtem, majd egyre gyorsabb tempót diktáltam. Amikor odaértem a háztársamhoz, ráugrottam, birkóztam még vele egy sort, majd lökdösődve elindultunk újfent összeszedni a bandát.



©
Vissza az elejére Go down
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-10-01, 22:07


Kevin & Carmen
"Legyen humorérzéked. Szükséged lesz rá."
[You must be registered and logged in to see this image.]


//1997. június 8. (vasárnap)//

Tényleg egész kellemes tapintása volt az oroszlán bundájának, és hát elég aranyosnak is találtam. Nem tehetek róla, a nagymacskák a gyengéim. Viszont, ahogy visszaváltozott, majd kisasszézott a bokrok közül félmeztelenül... Nos, vehetjük úgy, hogy nem csalódtam benne. Kevintől mondjuk nem is vártam túl sokat. Sajnos túl jól ismertem ezt az idiótát.
Persze, magamban értékeltem a dolgot. Tagadhatatlan, hogy jól néz ki, de Merlinre mondom, még ha kínoznának sem ismerném be! Ahhoz túl büszke vagyok. A kacsintásra, no meg a megjegyzésre is csak megforgattam a szemem. Ismételten nem csalódtam, tényleg irritáló egy alak.
- A tiédet inkább nem ütöm meg... - Még csak az kéne, hogy rám akaszkodjon! Úgy is, nem csak így, hogy mindig belerondít a képbe valahogyan. Így is nagyon idegesítő tud lenni, nem is értem, hogy miért olyan jó ez neki... Van elég haverja, idegesítse őket! Akkor én is csak a saját társaságomat akarnám kiakasztani, és nem kéne még rá is fecsérelnem az energiáimat.
Felvontam az egyik szemöldökömet. Azt hiszi, hogy megfogott, milyen nevetséges! - Tudod, nekem szebbé tette a napomat, hogy tönkretehettem valamit, ami a tiéd, még ha utána meg is kellett javítanom. De ha gondolod szívesen tönkreteszem megint, ha úgy jobban tetszett... - Ajánlottam fel egy apró kis gonoszkás mosollyal az szám szélében. Még a pálcát is megpörgettem az ujjaim között. Hogy őszinte legyek, hajlandó lettem volna rá. Addig is magával lett volna elfoglalva, én pedig nyugodtan elsétálhattam volna. Mondjuk, így is, de úgy érdekesebb lett volna.
- Minden egyes alkalommal, amikor csak összetalálkozunk, már messziről bűzlesz... Nem volt nehéz megjegyezni - sóhajtottam lemondóan. Tényleg nem rajongok az olyan pasikért, akiknek már messziről lehet érezni a parfümét, vagy a dezodorját, vagy mi a fenéjét... Akármilyen jól nézhet ki, ez nálam elássa a dolgot. Pláne, ha róla van szó. Ő túl... Nem is tudom milyen. Talán komolytalan? Az a legegyszerűbb, ha z ember végignéz rajta. Most is csak nevetett a saját viccén. Nem is jutalmaztam mással, mint egy lenéző pillantással. Na meg a következő megjegyzése! Tényleg kiakasztó.
- Miért, talán akarnom kéne? - vontam fel a szemöldökömet. Ez száz százalékban egy költői kérdés volt. Érezhetően gúnyos, még hozzá. - Már értem miért van lemaradva ennyire a Griffendél házpontokban. Te szeded össze a sok mínusz pontot a meztelenkedéseiddel, mi? - vigyorodtam el. Tavaly is a Mardekár nyert, talán még csak második sem lett a Griffendél. Na, nem mintha nem lett volna egyértelmű, hogy a Mardekár fog nyerni, a kis Griffendéleseknek esélyük sem volt. A következő szavaira viszont már vészjóslóan villantak meg a szemeim, ahogy rápillantottam.
- Hidd el, Holt, nem neked fogok vetkőzni. - Érezhetően ridegebb volt ez a válaszom az előzőnél. Kezdi kihúzni a gyufát, a perverz szemtelenje. - Egyik sem talált. - Kis szünetet hagytam, elgondolkoztam, hogy folytassam-e egyáltalán, de jobb ha én mondom, mintha ő találgatna. Még a végén tényleg elátkoznám. Ami nekem nem fájna, de annak már tényleg nem lesz jó vége, ha feldühít. - Jó idő volt, szép napnak indult, aztán megjelentél te, és vége volt az egésznek - sóhajtottam a végén.



Vissza az elejére Go down
Kevin Holt
Reveal your secrets
Kevin Holt
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-09-24, 00:34


Carmen & Kevin

Még inkább hozzábújtam, amikor megsimogatott, csak hogy érezze a törődést, és hogy milyen puha bundám van. Meg talán végre ő is rádöbben arra, hogy milyen imádnivaló is vagyok valójában. Aztán miután rendbe hozta a ruháimat, a bokrok közé vetődtem, és a fogcsikorgatva tűrte az átváltozás okozta fájdalmat. Nem tudtam elképzelni, hogy ez valaha is jobb lesz…
Mindenesetre, kapkodva felöltöztem, vagyis, csak félig, mert gondoltam, ha már edzeni járok, akkor már villantok is egyet, habár, volt egy olyan érzésem, hogy Carmen nem fog elalélni tőlem, mint néhány csaj otthon a konditeremben. Azonban próbálkozni szabad, nem igaz? A korábbi feltevésemet az is bizonyította, hogy pofákat vágott, amikor végre végeztem, és visszatértem hozzá, hogy tovább élvezzük egymás társaságát.
‒ Kösz a bókot, szivi ‒ kacsintottam rá nevetve. Tulajdonképpen már jó pár embertől hallottam ezt, nem ő volt az első, és vélhetően nem is az utolsó. ‒ De azért neked sem kell aggódnod, majdnem megütöd a szintemet. De csak majdnem ‒ villantottam rá egy ezer wattos vigyort. Ő sem volt jobb nálam, sőt kifejezetten irritáló személyek voltunk mindketten, csal annyi volt a különbség, hogy engem szerettek az emberek, őt meg… Hát, nem sok emberrel szoktam együttlátni.
Arról kezdett magyarázni, hogy ha nem érezte volna a szagomat ‒ haha, az dezodor szívem ‒, akkor nem tette volna meg. Szelíd mosollyal csóváltam a fejem. ‒ Ha helyrehoztad volna, akkor mi értelme volt tönkretenni? ‒ tettem fel egy költői kérdés, majd kiszélesedett vigyorral hozzátettem. ‒ Viszont, elég érdekes, hogy ennyire jól emlékszel a dezodorom illatára. Lassan kezdek félni tőled. A végén kiderül, hogy egy fanatikus vagy ‒ kuncogtam, majd hangos nevetésben törtem ki, amikor átterelődött a szó arra, hogy mégis szólna-e, ha meztelenül akarna-e látni.
‒ Ó, igazán? Ezek szerint nem akarsz meztelenül látni? ‒ faggatóztam kajánul, majd arra, hogy vegyem fel a felsőmet, megrándítottam a vállamat. ‒ Miért is? Nekem jó így. Szép időnk van, és néha én is mutogathatom magam, nemcsak azok a beképzelt nyomorékok. ‒ Fú! Múltkor láttam egy srácot, egy tiszta gizda srácot, akkor a tóban úszott, és utána ott menőzött néhány csajnak, holott, ha oroszlán lennék, fél fogamra se lenne elég szerencsétlen. Sőt, valószínűleg egy mozdulattal széttépném.
‒ Vagy talán ennyire zavar? Ha túlöltözöttnek érzed magad, akkor ne szégyenlősködj, engem nem zavar, ha megszabadulsz pár ruhadarabtól ‒ szólaltam meg pimaszul csillogó szemekkel. Sőt, akár még a tóba is beledobtam volna, kíváncsi lennék, hogy fest, ha rátapadnak a ruhái.
‒ Különben is, mi járatban erre, Wilkes? Meguntad az emberiséget, és igyekeztél elvonulni a világ elől, vagy Hagriddal randizol a rengetegben? ‒ érdeklődtem viccelődve. Lényegében, mindenből poént csináltam, csak hogy idegesíthessem őt. Korábban működött ez a módszer, ezért nem kételkedtem benne, hogy hamarosan megint ki fog akadni, addig meg, bátran legeltethettem rajta a szemem, és fantáziálhattam olyan dolgokról, amiről egy kiskorúnak még nem kell tudnia.



©
Vissza az elejére Go down
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-09-08, 21:54


Kevin & Carmen
"Legyen humorérzéked. Szükséged lesz rá."
[You must be registered and logged in to see this image.]


//1997. június 8. (vasárnap)//

Nem mondom, értékeltem, hogy megpróbálta kifejezni a háláját, de a kezemet inkább megtöröltem a nadrágomba, bár azt nem bírtam megállni, hogy ne simogassam meg. Kíváncsi voltam, hogy vajon milyen érintésű lehet a bundája, és egész puha... Aranyos. Viszont, ahogy visszavonult a bokrokba, én pedig hátat fordítottam a jelenetnek, elmúlt az a kevéske szimpátia, amit éreztem, a helyét pedig a kíváncsiság vette át.
Milyen kellemesnek napnak indult a mai, sütött a Nap, meleg volt, tönkretettem Kevin cuccait... Most pedig meg is javítottam. Micsoda dolog már ez! Na mindegy, biztos vagyok benne, hogy még lesz rá alkalmam, hogy visszavágjak neki. Ha másért nem is, legalább azért, mert ezt is vissza fogom kapni. pedig az egészet ő kezdte, én csak viszonoztam neki a szívességét.
Amíg ő visszaváltozott, én hátat fordítottam neki. Amikor viszont kimászott a bokrok mögül, megfordultam, és csak a szememet forgattam. Nem mondom, nem volt rossz látvány, de maga a tudat, hogy ő Kevin, az nem tette olyan széppé. Karba font kézzel álltam előtte
- Kösz, Holt. Mondták már, hogy idegesítő vagy? - tettem fel a költői kérdést, átugorva a bókot, mert tudom, hogy úgysem gondolta komolyan. Pedig én tényleg bűbájos vagyok, még az ő ruháit is megjavítottam. Igazán megköszönhetné. - Ha másé lett volna, hamarabb megjavítottam volna, és még bocsánatot is kérnék. Viszont a ruháid már messziről bűzlöttek a szagodtól. Amúgy meg, ha meztelenül akarnálak látni, megkérnélek rá, de nem akarlak. Úgyhogy akár fel is vehetnéd a felsődet. -
Döntöttem egy kicsit oldalra a fejem, miközben egy egyértelmű mozdulatot tettem vele a pólója felé. Bár, nem bánom ha így marad, csak ezt hangosan nem fogom kimondani, nehogy jó napja legyen már neki. Viszont, mivel kölcsönösen belerondítottunk egymás napjába, ma talán megkegyelmezek neki.


Vissza az elejére Go down
Kevin Holt
Reveal your secrets
Kevin Holt
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-08-02, 19:17


Carmen & Kevin


//1997. június 8. (vasárnap)//

Valahogy sejtettem, hogy nehéz lesz elhitetni vele, hogy nem én vagyok az, de azért próbálkoztam. Elvégre, ha valahogy a tudtára hoznám, hogy ja, amúgy én vagyok az a köcsög, akinek szétcincáltad a ruháit, akkor a büdös életbe nem javítaná meg. Szóval, amikor ismét kimondta a nevem, megráztam a fejem és vele együtt a sörényemet, majd a következő kérdésre elheveredtem, és nagy szemekkel néztem rá. Ha akartam volna, akkor se tudtam volna elmondani neki.
Igaz, belekarmolhattam volna valamibe, de nem akartam, hogy kosz menjen a körmöm alá, így maradt a hízelgés. Végül lábra álltam, és finoman végighúztam a mancsomat a combján, amúgy meg nem tudom, hogy miért nézett rám rondán, amikor a karmaimat visszahúztam, a tappancsom meg olyan puha volt, mint egy baba popsija. Szóval, fel se sérhettem a lábait, a lábait… Ó, Merlin, milyen szívesen lettem volna most ember, de úgy meg pláne nem engedné, hogy taperoljam!
Khm. Szóval, elkocogtam a bokrokig, és onnan néztem vissza rá amolyan „naaa, légyszi, légysziii, gyere mááár”-tekintettel. Az meg csak természetes, hogy rá akartam venni, hogy hozza rendbe, amit tönkretett. Ez a minimum. Ő se értékelné, ha meztelenül látna, bár… Ki tudja. Lehet ki kéne próbálni.
Viszont, amíg beért, addig folytattam a fetrengést a nem létező bolháim társaságában. Majd kíváncsian hallgattam, és szemléltem, hogy a ruháim ismét normális állapotban vannak a földön úgy, ahogy hagytam. Hálám jeléül a kérdésére odaléptem mellé, és megnyaltam a kezét, aztán hozzádörgölődztem. Hát igen, szerintem is imádnivaló voltam.
Amikor kimentem, a ruhakupacból előtúrtam az alsómat, majd a földre dobtam. Ismét összegörnyedtem, és a korábbi folyamat fordítottja ment végbe rajtam, de a csontjaim ugyanúgy ropogtak, és fájt az átváltozás, csak most az a tömérdek szőr, ami oroszlánként borított szépen eltűnt rólam. Azonnal az alsómhoz kaptam, és magamra rángattam, majd felvettem a zoknimat, a nadrágomat, a cipőmet. A felkötöttem a fejkendőt, a pálcámat és a dobverőket a zsebembe süllyesztettem, majd a pólómat a karomra terítve kiléptem a bokrok közül.
‒ Kösz, Wilkes ‒ vigyorogtam rá. ‒ Mondták már bűbájos vagy? Viszont, nem volt szép dolog tönkretenni a ruháimat. És ha valaki más lett volna? Meg amúgy is, ha ennyire meztelenül akarsz látni, akkor csak egy szavadba kerül, nem kell trükkökhöz folyamodnod ‒ kezdtem szövegelni, és a pólót még mindig nem volt kedvem felvenni, mert kíváncsi voltam Carmen reakciójára meg hát lusta is voltam annyit öltözködni, hiszen így is jó idő volt. De ettől eltekintve ugrásra kész voltam, mert sejtettem, hogy bármikor meg tudna átkozni.



©
Vissza az elejére Go down
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-08-01, 23:23


Kevin & Carmen
"Legyen humorérzéked. Szükséged lesz rá."
[You must be registered and logged in to see this image.]


//1997. június 8. (vasárnap)//

Megrázta a fejét, na meg az az arc, amit vágott... Érdekes. Nem Kevin lenne? Azt kétlem. A megérzéseim soha nem csalnak, na meg a dobverők is eléggé árulkodóak, szóval felvont szemöldökkel figyeltem a tagadását...
- Nem Kevin lennél? Akkor ki? - Na, nem mintha tudna beszélni... De belekaparhatja a földbe, nem? Vagy csak én gondolom túl intelligensnek? Mindenesetre, amikor a combomat kezdi karmolászni, teszek hátrébb egy lépést, és elég rondán pillantok le rá. Bár, nem tudom, hogy ez mennyire tudja meggyőzni, de a pálcám is kéznél van, ha nem ért a szép szóból.
Csak nézem, ahogy elkocog a bokrokig, és felvont szemöldökkel pillantok rá, amikor hátranéz. Most tettem tönkre a cuccait, komolyan azt akarja, hogy meg is javítsam? Micsoda alak! Még ha nem Kevinről lenne szó, akkor megjavítanám, de nem tudom elképzelni, hogy lenne még olyan valaki, aki dobverőkkel futkározna...
Mégis, azt hiszem megsajnáltam. Legalább is, ez egy jó indok arra, hogy végül is elindulok a bokrok felé. Bár nem sietem el, de a pálcámat az ujjaim között pörgetve szép lassan odasétálok, miközben le sem veszem a szemem a fűben fetrengő oroszlánról. Hogy őszinte legyek, kezd érdekelni, hogy vajon tényleg nem Kevin-e az illető. Túl... Normálisnak tűnik. Legalább is, így oroszlánként elég szimpatikus. Ha nem félnék, hogy leharapja a kezem, még lehet meg is simogatnám.
- Valahogy nem hiszem el, hogy nem Kevin vagy, de egye fene. Egyszer valami jót is tehetek veled... - motyogom magam elé, miközben az eddig pörgetett pálcát, ismét a ruhákra szegezem. Néha még magamat is meg tudom lepni, hogy milyen jó szívű vagyok... - Finite Incantatem... - Mondhatni hűvösen ejtem ki az igézetet, ami újra éppé varázsolja minden cuccát. Nem tetszik a helyzet, de legalább lesz miért köszönetet mondania nekem. Mondjuk, ez azt egyet nehezen tudom elképzelni. Felsóhajtok, és egyenlőre a farzsebembe teszem a pálcát, majd az oroszlánra pillantok felvont szemöldökkel.
- Nos, megfelel? - Szarkasztikus kérdés, természetesen választ sem várok. Na meg, egy oroszlántól minek is? Visszavonulok a bokrok elé, hagyom, hogy felöltözzön, és természetesen visszavárom. Még jó! Kíváncsi vagyok, hogy vajon igazam volt-e, na meg, egy köszönömöt is szívesen fogadnék, ha már megjavítottam a ruháit és a cuccait.


Vissza az elejére Go down
Kevin Holt
Reveal your secrets
Kevin Holt
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-07-27, 23:44


Carmen & Kevin


// 1997. június 8. (vasárnap)//

Igazán nem értettem, hogy Carmennek mégis miért kellett tönkretennie a ruháimat, tekintve, hogy a múltkori csínyem nem is volt olyan vészes. Elvégre, ki ne akarna egy orrontó furkászt a hátizsákjában? Szóval, bár oroszlánként próbáltam letámadni, de figyelt, szóval inkább mellészökkentem, leültem, és nagy szemeket meresztettem rá. Amikor megszólalt, egy oroszlánhoz képest elég értetetlen fejet vághattam. Ha emberi alakban lennék, akkor, felvont szemöldökkel merednék rá, de így…
Mindenesetre, megráztam a fejem ‒ ezáltal a sörényemet is ‒, jelezve, hogy téved. Én nem Kevin vagyok. Elvégre, ha tudná, hogy én vagyok az, akkor még a végén nem javítaná meg a ruhámat. Szóval igazán értékeltem volna, ha visszabattyogna a bokrokhoz, és rendbe hozná, amit elrontott, mert a végén engem lincselnének meg meztelenkedésért.
Egyelőre nem nagyon csináltam mást, csak ültem, és néztem, hátha meghatja a kis lelkét, ami szerintem nincs, de ez lényegtelen.
Azonban, ez nem hatott, így végül megböködtem a kezét az orrommal, nem csinált semmit, csak pofákat vágott. Felmorrantam, finoman rátettem a mancsomat és combjára, és többször végighúztam rajta, majd intettem a fejemmel, és elkocogtam a bokrokig.
Ott aztán visszafordultam, hogy Carmen követ-e, és ha igen, akkor megálltam a ruháim mellett, és a mancsommal mutogattam rájuk. Ezzel céloztam arra, hogy legyen már kedves, és hozza helyre, különben elharapom a torkát. Na, jó, nem. De ha rámorgok, akkor talán esetleg kicsit komolyabban veszi a dolgot.
Mindenesetre, én a ruhák mellett elheveredtem a fűben, a hátamra fordultam, és úgy tekintettem rá. Igazából, tök ártatlan voltam, szóval akár vissza is változhattam volna, csakhogy nem tudtam, mert a ruháim… Nos, kösz Carmen… Mondjuk, várhattam volna estig is, ellettem volna a bolháimmal meg ilyenek, de azért mégse akartam várni, mert még volt egy kis dolgom. Így értékeltem volna, ha a kisasszony összekapja magát. Nem is értettem, hogy mégis miért kellett egy ismeretlen cuccait tönkretennie. Kis rohadék. De legalább jól néz ki.
Fetrengtem még egy sort, és ha Carmen nem csinálta meg a ruháimat, akkor feltápászkodtam, és továbbra is bökdöstem, ha meg megcsinálta őket, akkor addig ügyeskedtem, amíg a hátamra nem vettem őket, hogy odébb vonulhassak.


©
Vissza az elejére Go down
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-07-23, 22:16


Kevin & Carmen
"Legyen humorérzéked. Szükséged lesz rá."
[You must be registered and logged in to see this image.]


//1997. június 8. (vasárnap)//

És igen, a bosszú édes, ezt tapasztalatból mondom. Lehet, hogy gyerekes dolog volt visszavágnom, de istenem, hát ő kezdte! Én csak azt adom vissza, amit tőle kaptam, csak jegyezze meg, hogy velem ne szórakozzon.
Arra, hogy az oroszlán morog, majd beront a bokrok közé, csak elvigyorodom. Tehát egy ismerősre akadtam. Bár, ki gondolta volna, hogy ez az idióta Kevin egy animágus? Nos, én biztosan nem. Mondjuk, annyira nem is érdekel. Viszont  most már szemmel tartom. Nem lenne túl kellemes, ha rám vetődne, pláne nem oroszlán alakban. És jól sejtettem, gyorsan kimerészkedett a bokrok mögül. Bár nem hallottam, de a szemem sarkából láttam. Merlinre, nem vagyok én hülye, hogy az ellenségemnek hátat fordítsak! Na jó, nem ellenség, de jelenleg egy biztos veszélyforrás. Ez is valami, nem?
- Mit szeretnél Kevin? - vonom fel a szemöldökömet. Igaz, hogy csak tippelem, hogy ő lehet az, de valahol bízom a megérzéseimben. Elvégre, ki más járna még dobverőkkel? Nem hiszem, hogy túl sok mindenki, viszont ha mégsem Kevin volt, akkor majd elnézést kérek. Mi mást tehetnék? Ja, persze, meg megjavítom a ruháit. Egyértelmű.
Viszont, amíg be nem bizonyítja, hogy ki is ő, csak gyanús tekintettel méregetem. Természetesen, a jobb kezemben a pálcámmal, míg a bal kezemet csípőre tettem. Nem, nem fogom bántani, legalább is, amíg okot nem ad rá. Na, nem mintha az nem lenne elég ok, hogy oroszlánként ücsörög velem szemben, de most az egyszer ennyit engedek. Elvégre, nekem sikerült elérnem, hogy így ücsörögjön előttem. Ha most tényleg nem Kevin lenne, akkor valószínűleg még el is vigyorodnék a munkámon, de nem adom meg neki ezt az örömöt, egyszerűen csak gyanúsan pillantok le rá. Még az sem hat meg, ha kölyökkisállat szemekkel próbálkozik. Igaz, hogy szeretem az aranyos állatokat, de amíg tudom, hogy ő Kevin, addig nehéz elvonatkoztatni. Amikor meg megböki az orrával a kezem, felvonom a szemöldökömet. Igaz, hogy idegesítőnek találom, amikor beszél, de valahogyan most, hogy nem beszél, még idegesítőbb...


Vissza az elejére Go down
Kevin Holt
Reveal your secrets
Kevin Holt
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-07-13, 21:48


Carmen & Kevin

// 1997. június 8. (vasárnap)//

A lustálkodás kellemes, jó és hasznos dolog. Kivéve, ha egy olyan csaj illatát érzed folyton, akivel kavarnál, de nem teszed, mert ellenségként kezel. Pedig olyan szívesen… Á, hagyjuk. Szóval, egyre inkább olyan érzésem volt, hogy fel kéne tápászkodnom, mert bajok lesznek, elvégre egyre erősebben éreztem a csaj parfümét.
Nem hallgattam a megérzéseimre, csak elnyúltam a fűben, és élveztem, ahogy a nap melegíti a vizes bundámat. Aztán lépteket hallottam, felkaptam a fejem, hogy jobban körbenézhessek. Nagyjából ekkor pillantottam meg Carment, aki éppen azok közül a bokrok közül mászott ki, ahol én a ruháimat hagytam. Felmorrantam, és feltápászkodtam. Megráztam magam, hogy kevésbé legyen vizes a bundám, és megvártam, hogy a lány eltávolodjon onnan. Akkor gyorsan a bozótba vetettem magam. Ahogy sejtettem, a ruháimat szétdúlta, az alsómat meg elszakította. Elégedetlenül felmorrantam, és valami visszavágáson törtem a fejem. Ez a csaj… Hihetetlen. Elképesztően gyerekes, bosszúálló és kicsinyes volt, viszont… Azt rohadt! Milyen formás feneke volt ebből a magasságból nézve!
Megráztam a fejem, és igyekeztem nem Carmen fenekét bámulni. Úgy tűnt, nem figyel, így óvatosan kikúsztam a bokrok alól, majd amilyen gyorsan csak tudtam megindultam az irányába. Ha nem volt elég fürge, akkor a földre terítettem, és hiába voltunk még füves területen biztosan fájt neki a földet érés, ha mégis kitért volna előlem, akkor egy félfordulatot vettem, leültem, és nagy szemekkel néztem rá. Jelenleg eszem ágában sem volt őt bántani. Ó, dehogy! A szívatás az ráér később is! Jelenleg csak a közelébe akartam férkőzni, aztán, ha elfogadott, akkor vissza akartam rángatni, hogy javítsa meg a ruháimat.
Ha sikerült feldöntenem, akkor biztos nem örült neki, hogy a több kilós oroszlán ücsörög a hátán, és a tarkóját nyaldossa, miközben jókedvűen dorombol. Bár, ha ficánkolni kezd, akkor néha rámorranok, és amikor úgy döntöttem, elég volt a nyalakodásból, akkor leszállok róla. Olyan másfél méterre eltávolodtam tőle, és olyan állást vettem fel, hogy bármelyik irányba el tudjak ugrani, ha átkot akarna rám küldeni.
Ha pedig nem esett el, akkor addig ültem a fűben, és néztem, amíg meg nem tudtam állapítani, hogy bántani akar-e, vagy sem. Ha az volt a szándéka, hogy megátkoz, akkor a korábban említett pozíciót vettem fel, hogy kitérjek a támadásai elöl, ha nem volt ellenséges, akkor közelebb merészkedtem hozzá, és megböködtem az orrommal a kezét.


©
Vissza az elejére Go down
Carmen Wilkes
Reveal your secrets
Carmen Wilkes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-07-13, 19:55


Kevin & Carmen
"Legyen humorérzéked. Szükséged lesz rá."
[You must be registered and logged in to see this image.]


//1997. június 8. (vasárnap)//

Nem akadt semmi dolgom így vasárnap délután, amit egyáltalán nem bántam, hogy őszinte legyek. Viszonylag sokat futkostam ezen a héten a kis csapattal, főleg a drága kis hugrás barátnémmel lógtam együtt, ami nem volt egy leányálom. Rövid távon tündéri egy nőszemély, de hosszú távon már nagyon irritáló tud lenni. Ha a hős lovagja nem vette volna át a felügyeletet tőlem, lehet idegbajt kaptam volna. Vagy csak egyszerűen megnémítottam volna, az könnyebb lett volna.
Mindenesetre, végre kiélvezem a pihenést, és ilyen melegben hova máshova menne az ember, ha nem a tópartra? Nos, a normális emberek egy uszodába, de ezt itt sajnos nem tehetem meg. Pedig, hogy őszinte legyek, most nagyon szívesen hagynám itt a sulit, kapnám magamra a bikinimet és csobbannék egyet az első uszodába, ami az utamba kerül. Csak ezt nem tehetem meg, ezért pedig átkozom azt a hülyét, aki ezt kitalálta. Még egy követ is felrúgtam oda felé, ami egy bokorban landolt és... Koppant. Megálltam, és szép lassan visszafordultam. Felvont szemöldökkel vártam, hogy hátha kiugrik valaki a bokorból szitkozódva, de nem jött senki. Pedig még a pálcámat is előkészítettem. Óvatosan megközelítettem a növényt, és újabb pár másodpercnyi várakozás után megkerültem. Amit ott találtam, az egy ördögi vigyorra késztetett. Körbe pillantottam, és óvatosan leguggoltam a védtelenül hagyott ruhakupac mellett. Megpörgettem az ujjaim közt a pálcámat, és az ott hagyott dobverővel  odébb piszkáltam az alsógatyáját és rászegeztem a pálcát.
- Diffindo... - Szinte sugárzott a hangomból a káröröm, ahogy kiejtettem az átkot, és az a vigyor is ismét megjelent az arcomon, miközben figyeltem, ahogyan megcincálódik a ruhadarab. Ezt megérdemelte, már csak ha a múltkori csínyét is számolom csak bele. Azután pedig, mint aki jól végezte dolgát, gyorsan felpattantam, és sétáltam tovább a tópartra.
Amikor megpillantottam a napon sütkérező oroszlánt, először egy picit megijedtem, majd tudatosult bennem, hogy itt nincsenek oroszlánok, tehát csak egy animágusról lehet szó. Halkan, lemondóan felsóhajtottam, és mit sem törődve vele, inkább csak tovább sétáltam, és azon gondolkoztam, hogy belelógassam-e a lábamat a vízbe. Nem igazán tudnám értékelni, ha valami ráharapna, szóval csak pont a víztől olyan két-három lépésnyire leülte, és révedezve figyeltem a vizet.


Vissza az elejére Go down
Kevin Holt
Reveal your secrets
Kevin Holt
Griffendél

TémanyitásTárgy: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty2015-07-12, 21:27


Carmen & Kevin

//1997. június 8. (vasárnap)//

Egy verőfényes vasárnapi délutánon mivel jobb dolgom nem volt ‒ jó, igazából egy csomó dolgom lett volna, de nem volt kedvem év végén is a beadandókkal vacakolni ‒, ezért lebattyogtam szépen a tópartra, mert szerettem ülni egy fa alatt, és nézni a tóban pancsolgató polipot. A vénség vidáman csapkodott a karjaival, és esküszöm egy pillanatra delfineket is láttam ugrálni körülötte, de könnyen lehet, hogy csak az agyamra ment valami. Talán a hőség volt. Vagy az a doboz drazsé, amit korábban befaltam. Tudtam én, hogy az egyiknek fülzsír íze volt! Vagy mégis a meleg volt.
Apropó meleg! Olyan csábítóan csillogott a víz, hogy kedvem támadt elmerülni benne. Körbesandítottam. Viszonylag kevesen voltak a közelben, így a tőlem pár méterre lévő bokrokhoz osontam, ott levetettem a pólómat, a cipőmet, a zoknimat és a nadrágomat, de amikor egy szál alsóban gubbasztottam, rá kellett döbbennem, hogy azt nem vehetem le, viszont ha abban gázolok a vízbe, akkor viszont hogyan megyek fel a suliba?! Ekkor kis villanykörte jelent meg a fejem felett, és egy belső hang közölte velem, hogy gyökér és animágus vagyok, mi a szarért nem használom a képességemet.
Széles vigyor terült szét az arcomon, az egyik bokor alá rejtettem a holmimat, majd letérdeltem, és egyenletesen véve a levegőt elképzeltem, ahogy a testem átalakul egy oroszlánévá. Egy-két éve sajátítottam el a képességet egy Swansea-be érkező cirkusz egyik tagjának a segítségével. Azóta is bejegyzetlen animágusként nyomultam, mert a faszom se akarta, hogy a Minisztérium mindent tudjon rólam. Minek kell ezeket nyilvántartani? Mintha valami elmebeteg lennék.
Éreztem, ahogy ropognak, átalakulnak a csontjaim, ahogy a bőröm alól szőr tör fel, és legszívesebben üvöltöttem volna a fájdalomtól, de az egész nem tartott sokáig. Az új testemben még nyújtózkodtam egy picit, majd a bokorból kidugtam a fejem, hogy körbesandítsak. Sehol senki. Kiszökkentem, nekiiramodtam, élveztem, ahogy a sörényem lobog a szélben, aztán nagy csobbanással belevetődtem a vízbe.
Sokáig lubickoltam oroszlánként a vízben, aztán, amikor úgy éreztem, hogy lehűltem, kiúsztam a partra, és ott a bokroktól nem messze elterültem a fűben. Sokáig ott sütettem a hasam, egészen addig, amíg meg nem éreztem egy ismerős illatot. Lustán felemeltem a fejem, és Carment kezdtem keresni. Ez az illat… Biztosan ő volt. Az a mardis csaj, akit élvezet volt cseszegetni. Azonban, mivel sehol nem láttam, visszafeküdtem, és csak remélni tudtam, hogy nem találta meg a ruháimat, a pálcámat és a dobverőimet.
Bár, akkor letepertem volna, hogy visszaszerezzem őket. Mondjuk… Amúgy is letepertem volna, csak nem oroszlánként. Oké, nem mindig jött rám, csak nagyon ritkán, de néha elég szívesen jártam volna vele. Is. Meg még egy-két csajjal. Úgyis kellene keresnem egy rendes barátnőt, mert az előzővel tegnap szakítottam, és már kezdtem érezni, hogy jó dolgomba nem tudok mit kezdeni magammal. Szóval kellett volna egy csaj. Hm. Mondjuk, az a szöszi hugrás?
Egyre több név és arc jutott eszembe, de Carmen illata ott terjengett a levegőben, és folyton visszarángatott a valóságba. A hátamról a hasamra gördültem, a mancsomra támasztottam a fejem, és azon kezdtem merengeni, hogy tulajdonképpen éhes vagyok. Carmen vajon mit szólna hozzá, ha megenném? Az kannibalizmus lenne? Elvégre, oroszlán vagyok… Aztán az jutott eszembe, hogy vajon a sok fetrengéstől összeszedek-e néhány bolhát. Majd az, hogy amúgy jól esne, ha valaki megvakarná a hasam.
Felmorrantam, és ismét pozíciót váltottam Ez nem lesz így jó, nem lesz jó, viszont még nem száradtam meg, így nem tudok felöltözni… Francba! Tudtam, hogy nem kellett volna a köcsög kis villanykörtére meg a hangra hallgatni!


©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Carmen & Kevin    Carmen & Kevin  Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Fekete-tó-
Ugrás: