ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Alison Fawley
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Kalandmester
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Christian Hill I_vote_lcapChristian Hill I_voting_barChristian Hill I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70716 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christian Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Christian Hill   Christian Hill Empty2015-06-24, 13:56




Christian Hill

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A szem a lélek tükre, ezt mondják sokan, de mi van ha valakinek nincs lelke?..."

Főkarakter: Camirse Arogonte
Teljes név: Christian Hill
Születési hely és dátum: London, 1975. feb. 12.
Csoport: Mardekár
Patrónus: Anakonda
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Nyolcadik - Ereklyevadász szak
Képesség: Aimágus (bejegyzett) - macska
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Baby hallottad azt a szót már, hogy tökéletes, na hát én TÖKÉLETES vagyok. Jó-jó persze tudom, hogy tökéletes ember nem létezik, hisz... jobban átgondolva én sem vagyok az, hiányzik belőlem a hiba, ami néha idegesítő, hisz nem könnyű egy Isteni pasinak lenni, de ez van, hisz én ennek születtem, és megtanultam vele élni. Ohhh, olvasás közben levághattad, hogy az egészséges önbizalomból nincs hiány, miért is lenne, csak rám kell nézni, nem csak a jellemem, hanem magam is tökéletes vagyok... Jajj várj, erről kicsit később tárgyalunk majd, okés? Ne félj, ne fogsz lemaradni tökéletes testem bemutatásáról sem drága, csak ahhoz is kell egy kis idő, kicsit tárgyaljunk jobban engem. Pénz és hatalom, ez a két dolog nem érdekel, hisz mindkettő megvan főleg, ha meghal az öreg, akitől mindent megöröklök, nem... Nem kell félreérteni a dolgot, nem utálom a családom, csak mindent megadtak, amit csak akartam, hozzá vagyok szokva, hogy kényeztetnek engem. meg persze mindent megkapok, amit csak akarok, ha nem így van akkor, nagyon pipa vagyok, de hát... végül is mindig mindent megszerzek, amit akarok. Lehet szó bármiről, de ez leginkább a csajokra igaz, még csak tepernem sem kell, csak tapadnak rám, pedig... Csúnya szavakkal, egy f*sz vagyok velük. Sose kellett egy sem többre egy éjszakánál, vagy aktuális unaloműzésre. Na jó talán még anno elsőben voltam valakibe nagyon szerelmes, de... A csaj csúnyán kosarazott, hát akkor kölcsönkenyér visszajár... Bár azóta is teper nálam, de minek szedjem fel, már csak nem is izgat, hogy mi van vele... Ugyanígy viszonyulok az exekhez is, minek vegyek fel újra egy használt zoknit? Na térjünk ki kicsit jobban a családra, egy gazdag család gyereke vagyok, és hát... Mit mondjak? Anyám orvos, vagyis jobban mondva London egyik leghíresebb orvosa, apám pedig valami nagykutya egy cégnél, hogy szeretem-e őket? Nem igazán mondanám, hogy szeretve vannak, inkább semlegesek számomra, ameddig nem ütik bele az orrukat a dolgomba, addig én sem teszek nekik keresztbe, ennyi.
Mondtam, hogy milyen cseles és okos vagyok... Miért pont a macskát választottam animágiámnak? Erre te is tudod a választ, hisz a dögös bigék imádják a macskákat, és nincs is ennél jobb módszer az ölükbe kerülni. Persze néha a cicus beles a szoknyájuk alá, de ők ezzel nem foglalkoznak, csak mikor elsétálok és előttük emberré változom, akkor esik le az álluk, és mivel egy jól nevelt srác volnék, bókolok nekik, hogy milyen csinos a fehérneműlyuk, és ha a látvány nagyon tetszett, akkor még ismétlést is ajánlok neki.
Ha esetleg többre vagy kíváncsi, akkor keress fel baby, de sajnos sorszámot kell húznod, mert sokan vágynak erre a tökéletességre *mutat végig magán*.

Megjelenés

Kinézetem tarol, akár a tekegolyó, hisz mint már mondtam tökéletes vagyok. Csak rám kell nézni, és tudom, hogy legszívesebben ledobnád magadról a ruhát baby. De te erről nem tehetsz, hisz hát nehéz ellentmondani, egy ilyen arcnak *mutat végig magán* szóval nem ítéllek el, hanem inkább köszöntelek az imádóim klubjába, de nehogy elkezdj nekem verekedni a főimádó címért, mert nem szép dolog... Így is csodálhatod a testem, a tökéletességem és mindenem.
Na de menjünk kicsit jobban bele a dolgokba, és néz rám, mit látsz? Mielőtt elkezded, tudom hogy egy tökéletes pasi testet, de most másra vagyok kíváncsi. Fejemet egy szőke félhosszú haj koronázza meg, hogy miért hagyom ilyen hosszúra? Mert szerintem sokkal jobban áll, mintha le lenne vágva katonásan... karakteresebb az arcom és bizonyos elfoglaltságok közben jóleshet beletúrni, és érezni, hogy velem vagy és együtt vagyunk.. barnás-zöld szemeim vannak, amik egyből elbűvölnek, ha rád pillantok. Igen baby tudom, hogy nehéz ellenállni nekem, de ne is próbálkozz én egy olyan srác vagyok, aki jobban szereti a könnyű prédát. na de ne térjünk el a tárgytól. Szóval szőke haj, és barnás-zöld elbűvölő szempár, és egy mosoly, amitől egyből elolvadsz... Sokan mondták már, hogy a mosolyom tökéletes és elragadó. Hát akkor ezek szerint sokat kell mosolyognom, nem igaz? Testalkatom szálkás, és ez a sportoknak köszönhető, bár hidd el tetszeni fog a látvány, ha eljutunk... Szóval mit kellene még mondanom? Kíváncsi vagy milyen ruhákban járok? Laza cuccokban, bár nem mondaható, hogy az a két póló, három nadrágos csávó vagyok. szeretem, ha nagy a választék és általában mindig a kedvemhez megfelelően öltözködöm, miért? Mert így a legjobb... Ritkán hordok sötét ruhákat, hisz nem vagyok valami keserves életunt srác, aki sose kap meg egy csajt... Inkább egy győztes vagyok, aki mindig mindent megszerez, épp ezért járok színes ruhában, és... sapka sem hagyható el, mert hogy idézzem valamelyik exem: "Olyan dögös vagy sapkában, hogy legszívesebben letéptem volna rólad minden ruhát..." Hát nem aranyos? Na de röviden ennyi, majd ha találkozunk, akkor úgyis mindent magad is megtapasztalsz, és egy jó tanács... Minél rövidebb ruha van rajtad, annál előbb észre veszlek cica *kacsint*.

Életed fontosabb állomásai

+16


Mai nap sem volt kellemes arra kelni, hogy Klarisy küldött egy levelet, és a haverjaim azt az éjjeliszekrényemre dobták. Vajon mit akarhat megint, és miért nem akarja felfogni, hogy még bottal sem piszkálnám meg? Elsőben még talán érdekelt volna a csaj, de azóta elbaszta és sok minden változott, köztük felnyílt a szemem és felfogtam, hogy a szerelem nem nekem való, elég ha tudom mit kell mondani egy csajnak és elcsábítom, míg végre le nem fekszik velem. Nekem nem fontos a romantika, a szép szavak, elég ha kielégítik a vágyaimat és ha ehhez kell egy-két bók, akkor megadom, de tovább nem megyek, bár ha nagyon akarok valakit, akkor még szóba jöhet el randi, de az... Akkor már nagyon jó csajnak kell lennie, mert a randi nagy szó nálam...
Kiszálltam az ágyból, megdörzsöltem a szeme, majd elmentem zuhanyozni. Van egy fontossági sorrend, a levél csak ezek után jött. Mikor végeztem ledobtam magam az ágyra és felbontottam, bár nem lepett meg, amit találtam benne. Egy találkozót akart az udvaron. Néha átok jó pasinak lenni, és nem is tudom felfogni, hogy miért nem akarja felfogni, hogy kussoljon és ne zaklasson, mert ez már az... Ha nem lenne nő, akkor már rég az intenzíven feküdne kómában... Gyorsan felöltöztem, fekete farmer, szürke V nyakú póló, fekete bőrkabát és egy zöldes sapkát húztam magamra. nem siettem épp abban a leszarom mikor érek oda tempóban sétáltam. Nem értem, hogy miért élvezi az ilyen esélytelen találkákat, hisz mindig ugyanaz a vége, megalázom mindenki előtt... Talán a csaj ezt élvezi, erre gerjed? Na mindegy... Mikor leértem odasétáltam ahhoz a fához, amelyik alatt állt, és kedvesen üdvözöltem.
- Mi a francot akarsz már megint, te levakarhatatlan élősködő? - Igen, én ilyenkor vagyok kedves vele, mert... Ki viselné el, hogy folyton zaklatja egy megzakkant picsa, aki nem akarja felfogni, hogy a kutyának sem kel... De ő mit csinál erre? Elmosolyodik és közelebb jön hozzám, majd nyakamba rakja a kezeit, és készül megcsókolni... Na jól van, ennek is elmentek otthonról, édes Istenem... Miért kellett ilyen tökéletesnek születnem? néha egy átok... Na de mindegy, ellöktem magamtól, és hátrább léptem egyet. Majd erre ő vesz egy mély levegőt, és értetlenül néz.
- Miért vagy ennyire feszült Chris? Ha gondolod egy szobában kiadhatjuk a feszkódat... - Hányást imitáltam, és mikor jobb mutatóujjával elkezdett a mellkasomra rajzolgatni elkaptam a kezét és megszorítottam... mi a faszért kell ennek nyomulnia, ha kurvára nem kell nekem? Megint hátrébb lépek egyet, és élesen szívom be a levegőt... - Vegyük át még egyszer... Nem kellesz, ne keress, és nem fogok lefeküdni veled... A végén még elkapnék valami ronda nemi bajt... Nem hiányzik nekem még ez is... Elég az is, hogy nem lehet levakarni! Kopj már le te senkiházi ribanc! - Már készül arra, hogy szájba vágjon, de én egyet hátralépek, és kezével pontosan a fába csap... Nem is tudtam, hogy karatézni tanul... A végén még elkezdek félni... Mikor rám néz, csak megvonom a vállam,mit érdekel engem, hogy mi van a kezével... Majd elkezdenek hullani a könnyei, amire én próbálom visszatartani a nevetést, Atyám hogy lehet valaki ennyire szánalmas? Majd elkezd rinyálni nekem... Még csak ez hiányzott...
- Miért nem kellek neked? Miért vagy ilyen? Egyszer szerettél, de most... - Na most már nem tudom visszatartani a nevetést. Már fáj a hasam tőle és megfogom, mire ő csak elkezd toporzékolni... Hány éves ő akkor most? 6? Nem tudom, hogy miért nem tud lekopni egyszerűen, nem kérek sokat tőle, csak felejtsen el, bár... ez túl nagy kérés, hisz egy ilyen pasit, mint én nehéz elfelejteni, sőt lehetetlen... Akkor inkább csak azt kérem, hogy kopjon le, és ne keressen... Majd szemet forgatva körbe nézek az udvaron, és megpillantok egy rohadt dögös szőke bigét, hát inkább ezt a bőgő masinát itt hagyom, amúgy is már kezdett untatni... Erre csak valami olyasmit ordibált, hogy: "Hé ne menj el... Gyere vissza!" Na hát nekem eszem ágában sincs még egyszer találkozni ezzel a hibbant csajjal...
- Hé... Várj már meg cica! - Ordibálok a csinos szőke lány után, majd mikor hátra pillant és megáll, én is megállok előtte és ő csak érdekesen pillant rám. Mi van, még senki sem szólította cicának? - Ééé.. éé..én... - Ezen csak elmosolyodom, szeretem az ilyen kis határozatlan csajokat, főleg ha elkezdenek dadogni... Hát ő rohadtul elvinném az ágyamba, és... Minek finomkodni,közelebb léptem hozzá, majd közel húzódtam hozzá, mire ő csak elpirult... - Arra gondoltam megajándékozlak ma, és megkaphatsz egy ilyen jó pasit... - Súgom csábosan a fülébe, majd megcsókolom, ohh de még milyen csókot adtam neki... És mit csinál a bolond lány? Ellök, majd ad egy pofont... Nem tudom, hogy mit rontottam el, hisz én csak megakartam neki adni az esélyt, hogy egy ilyen pasit megkapjon estére, de ha nem akarja...
- Héé...te... Mit képzelsz? - Kezdte el hebegni, mire én csak meghúztam a vállam és sóhajtottam, bár mire válaszolhattam volna neki, hogy mi is a helyzet... elviharzott... Nem megyek utána, dehogy megyek, sose futnék egy csaj után... Inkább csak utána ordibálok... - Cica nem tudod, hogy miről maradsz le... - ordibálom utána, majd zsebre vágom a kezem, és elkezdett visszasétálni a szobába. Mi a franc volt ez az egész?
Ez fura volt, nem szoktam hozzá, hogy elutasítanak, minden bizonnyal a csajnak ízlésficama van, vagy csak szimplán szar kedvében kaptam el... Igen, csak ez lehet az oka, nem pedig az, hogy nem akart lefeküdni velem... Majd kijön velem szembe röhögve? Klarisy...
- na mi van, nem kellesz neki Chris? - Kérdezi röhögve, mire én felvonom a szemöldököm, ha megint be akar próbálkozni, akkor szarul teszi, mert nem vagyok jó kedvemben, szóval jobban jár, ha eltűnik az utamból... - Kuss a neved, te szánalmas senki... - Mondom, majd elsétálok mellette, mintha nem is létezne... Nem hiányzik más, mint hogy ez a ribanc itt idegesítsen engem... Inkább elvonultam a szobámba és nem is tudom... Olvasgattam.

Már órák teltek el, de még mindig az előző jelenet pörög az agyamban, hogy a csaj elküldött... Mit csinálhattam rosszul? És miért gondolok rá folyamatosan? Ez furcsa és érdekes... Majd holnap keresek valaki mást és megpróbálok nem a csajra gondolni, az ajkai puha érintésére, a szemeire, a hajára... Na jó, mi a fasz van velem? Ez gáz... Talán el kéne mennem a gyengélkedőre is... A végén még megbolondulok és az udvaron fogok két copfban rohangálni, miközben szappanbuborékokat fújok... Milyen vicces is lenne, de tényleg... Inkább lehet jobb lenne, ha lemennék a gyengélkedőre...

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Christian Hill   Christian Hill Empty2015-07-02, 21:35



Elfogadva!

Oh mami, mami, mamiiiii *-* A pb az tökély, ez a pasi és ahogy énekel, és igazán awww nagyon-nagyoooon! Tökéletes karit passzintottál hozzá, és hát a leírásoktól már amúgy is majd elszálltam. Nekem valahogy sose ment ilyen jól, hogy hosszú jellemet írjak, bár néha velem is elszalad a ló, de igazából viszonylag ritkán. Very Happy De te, amit itt összehoztál és a joker szavakat is annyira jól elhelyezted, hogy e kalappal! veryhappy Az ET meg már maga a tökély, imádom az ilyen kiragadott kis életszösszeneteket és baromi jól meg is írtad, tökéletesen a karihoz ez az egész és hát a kis szöszi... a kis szöszi már jól elfelejtette az egészet, muhahaaa, lesz itt majd jó nagy meglepődés. XD Fú tényleg igazi kis tökéletességet hoztál össze, minimum alap tőlem egy kezdő minél előbb, mert hát na... awww! joooeg
Szóval a lényeg, hogy foglalózz, ha még nem tetted, belekötni tuti, hogy semmibe se tudnék, szóval nem is húzom az időt, kész vaaaagy! nagyszemu




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Winifred Hill
» Hill Of Oaks
» Winifred Hill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: