ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 6:27-kor
Viggo Hagen


Csüt. 25 Ápr. - 22:08
Simonetta Atkinson


Szer. 24 Ápr. - 22:39
Seraphine McCaine


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Megan Smith
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Kalandmester
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Alison Fawley
Noah Collins I_vote_lcapNoah Collins I_voting_barNoah Collins I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70673 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Alistair Wilson, Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) Szer. 9 Dec. - 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Noah Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Noah Collins   Noah Collins EmptyHétf. 15 Jún. - 21:13




Lucifer

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az ördög akit ismersz, még mindig jobb annál az ördögnél, akiről fogalmad sincs"

Főkarakter: Noah
Teljes név: Noah Collins
Születési hely és dátum: London - 1977
Csoport: Mardekár/Ex-halálfaló
Patrónus: skorpió
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 9. évfolyam, Elemista szak
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: -


Jellemed kifejtése

Nos… kit érdekel a belső? Rólam különösképpen elárulja a külsőm is, hogy egy pszichopata vagyok. Nem szolgálok senkit sem, mert soha nem voltam az a típus, még akkor sem, ha anno halálfaló voltam. Csupán csak kihasználtam a lehetőséget, na meg persze a Roxfortot is, a mai napig. Számító, és önző vagyok mindenki felé, nem mutatok ki érzelmet sem. Nem érdekel senkinek sem a véleménye, és különösen gyűlölöm, ha valaki megmondja, hogy mit csináljak. Nyilván nem hallgatok senkire sem, de sokszor még saját magamra sem. Nehezen kedvelek meg valakit, sőt, inkább nehezen tűrök meg valakit, mert igazán soha nem fogok szeretni senkit. Mindent megjátszok, még saját magamat is. Megjátszom azt, hogy boldog vagyok, megjátszom azt, ha dühös vagyok, mert ez az emberi norma. Különben meg nem érzek semmit sem. Mondtam már?

Megjelenés

Elég, ha csak rám nézel. Látni fogod, hogy küllemre nem is tűnök olyan gonosznak. De valójában ezt rosszul teszed, hiszen a gonosz mindig a küllemével csábított. Látod, hogy szempárom sötét, mint az éjszaka. Látod, hogy hajam is szintén e féle sötétben pompázik. Arcom hófehér, ám e mellett egy kegyetlen mosoly villan fel. Soha nem vágok értelmes arcot, főleg, ha már egyszer pszichopatának születtem.

Életed fontosabb állomásai


- A nevem Noah Collins, de ha Lucifernek szólít valaki gúnyként, nem sértődöm meg.
- 1977 augusztus 10-én láttam napvilágot Londonban, csak mert menő volt Londonban szülni. Amúgy nem.
- A szüleim eléggé gazdagok voltak, és nemesek, főleg, ha már egyszer ők is halálfalók voltak. Aranyvérűek voltak ők is, mint ahogyan én is. De sajnos a szüleim megtalálták elárulni Voldit. Ja, igen… valójában soha nem voltam hű hozzá.
- A gyerekkorom igazán jó volt. 3 éves korom óta arra lettem nevelve, hogy hű legyek a „nagyúrhoz”, de… mondtam már, hogy nem szeretem, ha parancsolnak nekem? Igen? Nos, akkor tudod már, kedves idegen, hogy nem hallgattam a szüleimre. Azt is csak megjátszottam,  mint minden mást. Azt mondják, hogy mikor megszületünk, ártatlanok vagyunk. De ez nem így van, élő példa itt! * mutat magára * A gonoszság velem születő dolog.
- Egyértelműen a Roxfortban tanultam, ahol zökkenőmentesen tanultam, és megvoltam, egész jól. Néha Voldemortnak súgtam be, néha a Roxfortnak… változó volt. Viszont jó volt összeugrasztani őket néha.
- Soha nem volt kapcsolatom, mert még szerelmet sem éreztem. Ha nem érzek semmit, akkor nem. De viszont sokkalta boldog voltam. Boldoggá tett, mikor láttam, hogy két szerelmes pár összeugrott, de én még mindig boldog voltam. Mire is jó a kapcsolat…
- Az utolsó évemben járok. Ami azt illeti, nemrégen megöltem a szüleimet. Hogy miért? Túl sokat járt a szájuk feleslegesen. Mágiával pedig nagyon egyszerű megölni bárkit. Nem éreztem irántuk semmit sem, mert nagyon sokszor bántottak. Lehet, hogy talán ez tett ilyenné, fogalmam sincs.
- Miután a szüleimet megöltem, utána jött a családom többi tagja. A családfa összes kis levelit letéptem, ám kiderült, hogy az egyik távoli rokonomat még nem sikerült megölnöm. Jelenleg ez az egyik célom az iskolában, mert az a kedves kis rokony pont odajár. De mindegy is, neki majd kerítek későbbre időt.
- Hogy mi a célom az iskolában? Nos… az biztos, hogy az állóvizet is felkavarni. A helyzet, és a szomorú igazság, hogy beleszerettem egy lányba. Persze, nem a Mardekárosok közé sorolták, de ez engem nem zavar. Voltaképpen én sem értem, miért szerettem bele, főleg, ha nem érzek semmit sem. De nem baj, ennyit még én is elviselek.
- Több válasz nincs. Ha bármi kérdésed van, fordulj bizalommal hozzám *ördögi mosoly*


Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Noah Collins   Noah Collins EmptyKedd 16 Jún. - 17:43



Elfogadva!

Egy-két helyen jót mosolyogtam, hogy akkor most mi van. Very Happy Szóval megérkezett a velejéig romlott ősgonoszunk, akit nem fognak kedvelni a jobb lelkű tanárok, de ott motoszkál a szerelem a szívében... érdekes egy helyzet lesz ez. Very Happy
Apró bibi van, amit viszont tisztázni kell, mert másnál is láttam már, hogy bezavart. ^^ Szóóóval Voldemort hivatalosan Harry Potter villám alakú sebhelyének keletkezése pillanatában meghalt, tehát úgy netto 16 éve, tehát a karid neki nem nagyon szolgálhatott, max. ugye a szülei. Smile Aztán a visszatéréséről nem sokan tudtak, maximum suttogás szinten, de inkább csak Féregfark volt mellette a kezdeti időben, aztán már alakot nem öltött a Trimágus Tusán két éve most már, hanem ott végképp kampó lett neki, szóval úgy szó szerint az ő beépített embere nem lehetett a karid. Smile
Ezen kívül minden oké, szépen fogalmazol, nem kellett sokat olvasnom, amiért külön hála. Razz Szóval nem tartóztatlak, foglalózz, a fenti apróságokat kérlek azért javítsd, meg a játékodat is majd így vidd, aztán vesd rá magad szegény kicsi Camyre. Very Happy




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: