Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Tower
  Yesterday at 22:52
Kalandmester

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 22:32
Jacob Troops

ϟ A holdfény sármos arca
  Yesterday at 22:09
Tim Roberts

ϟ Kockadobások fóruma
  Yesterday at 21:39
Jacob Troops

ϟ Alkímia labor
  Yesterday at 17:05
Viviana Rennes

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Armand Stansson

Cody Armstrong

Gina Accipiter

Gwyneira Rousseau

Sidney Smallwood

Madeleine Eastwick

Jacob Troops

Perselus Piton

Daniel G. Paisley

Statisztika

Összesen 584 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Eleanor Branstone

Jelenleg összesen 38874 hozzászólás olvasható. in 3477 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Raziel, Mercury és Alice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Alice Sinclair
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 73

TémanyitásTárgy: Raziel, Mercury és Alice 2015-03-29, 23:38

First topic message reminder :

Raziel, Mercury & Alice

[You must be registered and logged in to see this image.]Elérkezett végre ez a nap is. Olyan izgatott vagyok már napok óta, amióta megkaptam Raziel levelét a hétvégi találkozásról, hogy szinte nem is bírok magammal. Nem tudok mit tenni, azóta a bizonyos első találkozás óta érzem, hogy megváltoztam, tényleg magabiztosabb lettem és furcsa vagy sem, de azóta nem történt velem igazán semmi baj se. Szereztem barátokat és még Aaronnal is másabb lett a viszonyom... talán... talán tényleg képes leszek teljes, normális életet élni majd egyszer ebben a világban is?
Ideje készülődni: a szekrényemhez lépek és mivel szeretnék kitenni magamért, ezért egy csinos, sötétlila színű toppot kapok magamra, amiből nem sok fog látszani, hiszen rá kerül egy fekete kabát, lábaimra pedig rájuk simuló, fekete nadrág és csizma, szóval egészen elegáns, kellemes lesz a kinézetem, úgy hiszem. Ezen kívül pedig nem ártana egy táska is, ezért kölcsönkértem az egyik barátnőmtől a tértágító bűbájjal ellátott fekete kistáskáját, melybe kerül némi váltó ruha, hálóing, női cuccok, hiszen a hétvégét nem a Roxfortban töltöm majd és nem árt mindenre felkészülni. Hajam kifésülöm és meglepő módon még szemeim köré is kerül némi sötétebb smink, passzolva az öltözetemhez, majd pedig a kellemes, édeskés illatú parfüm, hiszen mégis csak így tökéletes az összhatás.
- Hű... - ahogy a tükör elé lépek, sikerül némileg meglepődnöm saját magamon, nem gondoltam volna, hogy ennyit ki tudok majd hozni magamból, így tényleg kissé csodálkozva állok, majd észbe kapok és már el is indulok a klubhelyiség kijárata felé, hiszen Raziel az iskola bejáratánál, ha minden igaz, várni fog rám, onnan fogunk tudni csak hoppanálni, én pedig nem szeretném megváratni. Most már nincs hideg, közeleg a nyár, így mosolyogva pillantok fel az égre és élvezem, ahogy a Nap sugarai simogatják bőrömet. Egész lényemben érzem, hogy jól fog telni ez a nap. Nem is várok tehát tovább, szedem is lábaimat, hogy minél előbb a találkozónk helyszínéhez érjek és az utolsó métereknél már ki is szúrom unokatestvéremet, így arcom még jobban felragyog, még inkább sietősre veszem lépteimet, majd amikor kellő közelségbe kerülök, már a másik nyakába is ugrok, majdnem szó szerint, de a lényeg, hogy jól megölelgetem.
- Raziel! Szia! De jó újra látni. - nyomok egy puszit pofijára, majd ez után eresztem csak el, hogy azért ne kapjon máris túl sokat, érzem én, hogy szoknia kell még az ilyen fajta megnyilvánulásaimat. Mosolyogva fogom össze magam előtt, ölemnél kezeimet és picit zavartan mosolygok rá, le se tudnám tagadni azt, hogy mennyire várom az indulást.
- El se tudom mondani, hogy mennyire vártam már ezt a napot. - adok is hangot gondolataimnak, miközben felmérem ám azért a másikat is, miként öltözött fel ma, örül-e nekem, várja-e ő is ezt az egész hétvégét vagy nem annyira. Sok minden leolvasható az emberek arcáról és nem hiszem, hogy előttem színészkedne, én bízom benne, teljesen.

A hozzászólást Alice Sinclair összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-04-02, 22:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Alice Sinclair
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Raziel, Mercury és Alice 2015-04-02, 22:45

Raziel, Mercury & Alice

[You must be registered and logged in to see this image.]Sietek, ahogy csak tudok, ugyanis még csak véletlenül se szeretnék ám elkésni, így nagyjából akkor is érkezem oda az iskola kapujához, amikorra Raziel hívott. Lássa csak, hogy én tényleg igyekszem, így neki is megfelelni és ahogy ígértem, változni is. Persze az öltözetem és ez a némi smink még csak a külső, de belül is érzem, hogy valami megváltozott, ahogy pár embertől is mintha mást kapnék, mint régen. Mi történt? Raziel nem beszélhetett mindenkivel, mégis, valahogy... valahogy jobban érzem magam a bőrömben és a Roxfortban is. Jól esik látni, hogy már messziről int felém, így ezt én is viszonzom, majd amikor elég közel kerülök hozzá, nem ússza meg, hogy jól meg ne szorongassam, édesen bújva oda hozzá, majd puszilom is meg, hiszen ez velem jár, majd meg fogja szokni, biztos vagyok benne, sőt, ha nem kapja meg, hiányolni fogja!
- Meggondolni? Dehogy! - már hogy gondolhattam volna meg magam? Ezt ő se gondolhatja komolyan, így lassan eresztem el, még mindig mosolyogva, mely szinte levakarhatatlan arcomról és amikor még kedvesen bókol is nekem, akkor mintha minimálisan ismét elpirulnék. Tudom, hogy csak azért mondja, hogy kedves legyen velem és növeljen az önbizalmomon, de ezt nem hozom szóba, hiszen tényleg jól esik a figyelmessége.
- Köszi! Te se panaszkodhatsz. - bár ezt tudja jól, hát persze, hogy tudja. Viszont én nem akarom megint túldicsérni, mint a múltkor, így inkább a kérdésére felelek, bár túl sokat nem fogok tudni neki válaszolni rá.
- Izgatottan, de teljesen jól. Este nem tudtam túl sokat aludni, vártam már a reggelt és kíváncsi vagyok, milyen lesz a Minisztérium, na meg a házad. - magyarul minden érdekel, ezt kiveheti természetesen szavaimból. Viszont igen, ideje indulni, így nagyot biccentek a kérdésre, majd amikor felém nyújtja jobbját, akkor a helyett, hogy belé karolnék, kezébe helyezem kicsinyke kezemet.
- Régen utaztam már így és nem sokszor, szóval remélem bírni fogja a gyomrom. - aggodalmaskodom egy pillanatra, de aztán megszorítom a férfi kezét, jelezve, hogy készen állunk, így ha hoppanál, akkor már meg is érzem a húzást köldök tájékán és szinte egy pillanat alatt véget ér mindez, mi pedig megérkezünk célunkhoz...

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Raziel, Mercury és Alice 2015-04-02, 22:03

Alice & Raziel  (& Mercury)

Nem rég jártam a Roxfortban, csak pár napja, ha van. Beszéltem Pitonnal - és ami jelenleg fontosabb, Alice házvezetőjével is. Így sikerült is kikérnem őt az iskolából a hétvégére, nem, mintha valaha is nehezemre esett volna, hogy bájologjak valakivel, és rávegyem arra, amire akarom.
Még, ha akad azért rá példa nem egy, hogy nincs rá se kedvem, se másom, de most mondhatni, motivált voltam. Reményeket fűzök Alicehez, még, ha ő ezt talán nem is fogja még fel, és emiatt figyelek rá, és hajlandó lennék sok mindenre a kedvéért.
Így lehetséges az is, hogy miután magamban megterveztem a napom, megírtam neki, pontosan mikor várom: szombaton reggel. Szépen el is intéztem a dolgaim, amit még kellhetett, így munka nem vár, legalábbis határidős nem, a többiek pedig had várjanak magukban, legalább elvesztik az időérzéküket menet közben. Ennek jegyében tehát itt vagyok ma, a Roxfort birtok határánál, a főkapu előtt. Idáig eljöttem Alice elé, mielőtt bármi történne vele az úton, ha már úgyis én felelek érte, miután kilép a kapun - igazán nem panaszkodhat a figyelmességemre, azt hiszem.
A fekete, elegáns félcsizma mellé egy barna kordbársony nadrág, és egy kékes, függőleges csíkozású ing van rajtam, ehhez a szokott, finom szabású fekete szövetkabát, igaz, a télen viseltnél ez most már vékonyabb azért.
Alice! – üdvözlöm, amint meglátom, s végigpillantok rajta. Szinte egy másik lány, mondhatni, egy fiatal nő lépdel felém, ahhoz képest, mint akit megismertem. Szinte ijesztő a változás, nem is hittem volna, de jól esik ezt látni, nagyon is, így ajkaimon halovány mosoly tűnik fel, ahogyan intek neki már kicsit messzebbről is: de ezzel persze nem előzhetem meg, hogy a nyakamba vesse magát. Ezt még mindig nem szoktam meg teljesen, így csakúgy, mint legutóbb, némi fáziskéséssel viszonzom az ölelését, de legalább viszonzom. – Örülök! Reméltem, hogy nem gondolod meg magad közben... – igazából biztos voltam benne, hogy nem teszi. Nem vagyok az a fajta, aki értelmetlen hülyeségeken aggódna. – Nagyon jól nézel ma ki – jegyzem meg, mintegy mellékesen, csak, hogy érezze, hogy szerintem jó úton halad – Hogy vagy ma? – kérdem még, miközben szép lassan eleresztem én is.
Végül csak egy fél lépést hátrálok tehát tőle, s derűsen körbelesek.
Indulhatunk? – kérdezem végül, s ha igenlő választ ad, már felé is nyújtom egyik kezem - persze a jobbomat -, hogy induljunk tehát: hoppanálni fogunk, ezt korábban már megbeszéltük. Remélem, bírja a dolgot, és nem hányja el magát majd...
Alice Sinclair
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Raziel, Mercury és Alice 2015-03-29, 23:38

Raziel, Mercury & Alice

[You must be registered and logged in to see this image.]Elérkezett végre ez a nap is. Olyan izgatott vagyok már napok óta, amióta megkaptam Raziel levelét a hétvégi találkozásról, hogy szinte nem is bírok magammal. Nem tudok mit tenni, azóta a bizonyos első találkozás óta érzem, hogy megváltoztam, tényleg magabiztosabb lettem és furcsa vagy sem, de azóta nem történt velem igazán semmi baj se. Szereztem barátokat és még Aaronnal is másabb lett a viszonyom... talán... talán tényleg képes leszek teljes, normális életet élni majd egyszer ebben a világban is?
Ideje készülődni: a szekrényemhez lépek és mivel szeretnék kitenni magamért, ezért egy csinos, sötétlila színű toppot kapok magamra, amiből nem sok fog látszani, hiszen rá kerül egy fekete kabát, lábaimra pedig rájuk simuló, fekete nadrág és csizma, szóval egészen elegáns, kellemes lesz a kinézetem, úgy hiszem. Ezen kívül pedig nem ártana egy táska is, ezért kölcsönkértem az egyik barátnőmtől a tértágító bűbájjal ellátott fekete kistáskáját, melybe kerül némi váltó ruha, hálóing, női cuccok, hiszen a hétvégét nem a Roxfortban töltöm majd és nem árt mindenre felkészülni. Hajam kifésülöm és meglepő módon még szemeim köré is kerül némi sötétebb smink, passzolva az öltözetemhez, majd pedig a kellemes, édeskés illatú parfüm, hiszen mégis csak így tökéletes az összhatás.
- Hű... - ahogy a tükör elé lépek, sikerül némileg meglepődnöm saját magamon, nem gondoltam volna, hogy ennyit ki tudok majd hozni magamból, így tényleg kissé csodálkozva állok, majd észbe kapok és már el is indulok a klubhelyiség kijárata felé, hiszen Raziel az iskola bejáratánál, ha minden igaz, várni fog rám, onnan fogunk tudni csak hoppanálni, én pedig nem szeretném megváratni. Most már nincs hideg, közeleg a nyár, így mosolyogva pillantok fel az égre és élvezem, ahogy a Nap sugarai simogatják bőrömet. Egész lényemben érzem, hogy jól fog telni ez a nap. Nem is várok tehát tovább, szedem is lábaimat, hogy minél előbb a találkozónk helyszínéhez érjek és az utolsó métereknél már ki is szúrom unokatestvéremet, így arcom még jobban felragyog, még inkább sietősre veszem lépteimet, majd amikor kellő közelségbe kerülök, már a másik nyakába is ugrok, majdnem szó szerint, de a lényeg, hogy jól megölelgetem.
- Raziel! Szia! De jó újra látni. - nyomok egy puszit pofijára, majd ez után eresztem csak el, hogy azért ne kapjon máris túl sokat, érzem én, hogy szoknia kell még az ilyen fajta megnyilvánulásaimat. Mosolyogva fogom össze magam előtt, ölemnél kezeimet és picit zavartan mosolygok rá, le se tudnám tagadni azt, hogy mennyire várom az indulást.
- El se tudom mondani, hogy mennyire vártam már ezt a napot. - adok is hangot gondolataimnak, miközben felmérem ám azért a másikat is, miként öltözött fel ma, örül-e nekem, várja-e ő is ezt az egész hétvégét vagy nem annyira. Sok minden leolvasható az emberek arcáról és nem hiszem, hogy előttem színészkedne, én bízom benne, teljesen.

A hozzászólást Alice Sinclair összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-04-02, 22:27-kor.
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Raziel, Mercury és Alice

Raziel, Mercury és Alice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2