ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Kalandmester
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Bonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_lcapBonci & Sili - Minden megváltozott... I_voting_barBonci & Sili - Minden megváltozott... I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70745 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bonci & Sili - Minden megváltozott...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Silent Zodiac
Reveal your secrets
Silent Zodiac
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Bonci & Sili - Minden megváltozott...   Bonci & Sili - Minden megváltozott... Empty2016-06-14, 10:47






Bonci & Sili

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zene: Silent scream                Aktuális viselet             Megjegyzés: Just let me be who I am.

Az ő köszönésén meglepődtem, ugyanis nem ezt szoktam meg tőle, de hát… mindegy is ez, én is változtam, talán ő csak alkalmazkodni próbál a helyzethez. Bár nem muszáj neki. - Vicces mondhatom. – mosolyodom el halványan és becsukom a szememet. - De nem. Csak most ilyen hangulatom volt. Baj? – kérdezem tőle érdeklődve, mert tényleg kíváncsi vagyok, mégis mit gondol erről az öltözködésről. Mert igazából az ő véleménye számít a legjobban most nekem. Aztán mikor hazamegyek, akkor persze kapok egy alapos fejmosást az apámtól, utána meg Jean is tuti ki fog akadni, hogy a színes, vidám egyéniségű lányból mi lett. De attól még tudok nevetni és mosolyogni, nem erről van szó, csak ez most jobban tetszik. Majd biztos elnövöm, mint más rossz szokásom.
Kijelentésére én is kuncogni kezdtem. - Tíz éve jársz ide, mégsem tudod, hol van a fa? Lehet, ha még lenne pár éved, megtanulnád. – mondom mosolyogva, de amint ráeszméltem mit mondtam le is hervad. Ő már nem marad itt. Én meg még három évig tanulok, aztán mehetek csak el. Teljes három év a legjobb barátnőm nélkül. Hogy fogom én ezt kibírni? Hiszen már most hülyét kapok, ha hosszabb ideig nem láthatom. Ez a világ legrosszabb érzése. Mikor tudod, hogy nem lesz ott neked senki, akivel beszélgethetnél majd.  - Hmm? Ja, persze. Minden okés. – Mosolyt erőltetek az arcomra, de ahogy már mondták nem tudok hazudni, így nem hiszem, hogy beveszi.
Azt hittem meg fog lepődni, hogy nem mentem le, de vagy tudja, hogy valami nincs rendben megint a háztársaival, vagy szimplán nem érdekli. Mikor a vállamra teszi a kezét és azt mondja, bármit elmondhatok, neki a szememre húzom a sapkám. - Olyan szerencsétlen vagyok. Mindenki utál a suliban, te vagy az egyetlen barátom és mikor próbálok újakat szerezni, mindig feldühítenek vagy egy idő után megváltoznak és piszkálni kezdenek. Vagy mikor már elhiszem, hogy talán tényleg jóba lehetünk, azután adnak egy övön aluli ütést. – panaszolom el neki, majd dühösen felülök. -Miért Ebony? Miért? Nem hiszk el, hogy én nem olyan vagyok, mint amilyennek mások elhordanak. Lehet, hogy utálom a Mardekárt, de már nem piszkálom őket, és nem azért mert annyira rettegnék tőlük, mert tudod, hogy nem, hanem azért mert ígéretet tettem. Az is hülyeség volt így utólag. – Mély levegőt vettem, hogy lenyugtassam. Most, hogy végre kidühönghettem magam egy kicsit jobban érzem magam. Ez már úgy hiányzott. -  De ami a legrosszabb, hogy pont az bántott meg a legjobban, akitől nem szerettem volna. – kezdem, és a mellkasomhoz húzom a térdem. - Azt mondta önző vagyok, mert csak magamra gondolok. Aztán mégis bocsánatot kért, pedig nem szokott. És még meg is ölelt. Ilyenkor nem tudom, mit higgyek. Hogy kedvel, hogy utál, vagy hogy ő maga sem tudja? – Ismét a barátnőm felé fordulok és várom tőle a választ. - Miért történik ez velem Ebony? Talán nem volt elég, hogy a nagyapámat elvesztettem, meg hogy évekig egyedül voltam még ez is kell nekem? – érzem, hogy könnybe lábad a szemem, de visszatartom. Nem fogok sírni, pedig szeretnék. De akkor sem fogok. Nem szabad. Megígértem magamnak, hogy emberek előtt többé nem sírok.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets
Ebony Frewen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bonci & Sili - Minden megváltozott...   Bonci & Sili - Minden megváltozott... Empty2016-05-12, 18:58


Silent & Ebony
"Én mindig ott vagyok neked"
[You must be registered and logged in to see this image.]

Térkép, az kell nekem. Vagy nem is, egy nefeledd gömb. Mondjuk az nem segít abban, hogy emlékezzek, hogy merre van a fúriafűz. Időben oda fogok érni, mivel direkt időben elindultam, de akkor is gáz, hogy eltévedtem. Elvégre mennyi ideje is járok ebbe a suliba? Tíz éve? Borzasztóan idegesítő, hogy az egyetlen hely, ahova ha megyek, mindig eltévedek, az a fúriafűz és környéke.
Kinek a hülye ötlete volt ott találkozni? Ja, az enyém. De hogy miért, az rejtély marad. Nem mindig igazodok ki magamon. Például most sem. Miért is akartam én egy olyan helyen találkozni, amit tuti biztos, hogy nem fogok egykönnyen megtalálni? Jó kérdés, és csak a fene tudja, hogy mi rá a válasz. Vagy még az sem. Na sebaj.
Hosszas támolygás után végre egyszer véletlenül ráleltem a jó útra. Igazából már csak kétségbesetten járkáltam körbe-körbe a suli udvarán. Most rájöttem, hogy végig a rossz oldalon keresgéltem a helyet. Lehet, hogy ez lehet a baj. Hogy mindig a másik oldalon keresem a fát…na sebaj. Remélem, ma nem lesz kedve megtámadni. Majd megpróbálok távol maradni.
Odasétáltam a fához, de még elég messze tőle, hogy ha nekiállna felém ütni azt a csinos kis ágát, vagy többet is egyszerre, akkor ne lehessen belőle gond. Ott álldogálltam már egy ideje, mire Silent egyszer csak beesett. Mármint, szó szerint. Jól levágta magát a földre. – „Csá” – mondtam neki én is. – Színesmosás napot tartottál? – kérdeztem, rávilágítva, hogy nem pont ezt szoktam meg tőle. A sok emós, vagy gótos, vagy akármilyen ruha nekem furcsa volt, de hát megvan minden joga, hogy ruhatárat változtasson. Csak abban reménykedtem, hogy maga Silent nem változott meg nagyon.
Elnevettem magamat. – Én is. Vagy másfél óráig bolyongtam, mire rájöttem, hogy a suli másik oldalán van a fa. – Látva Silent arcát inkább nem erőltettem a témát. – Minden rendben van? – kérdeztem óvatosan. – A klubhelyiséggel ne foglalkozz – mondtam neki, majd gyorsan leheveredtem mellé. Rátettem a kezemet a vállára, majd a szemébe néztem. – Tudod, hogy bármi van, nekem elmondhatod.

◊ music ◊ aktuális viselet [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Vissza az elejére Go down
Silent Zodiac
Reveal your secrets
Silent Zodiac
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Bonci & Sili - Minden megváltozott...   Bonci & Sili - Minden megváltozott... Empty2016-04-16, 12:43






Bonci & Sili

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zene: Silent scream                Aktuális viselet             Megjegyzés: Just let me be who I am.

Mostanában egyre kevesebbet mozdulok ki az ismerőseimmel. Mondjuk ennek is megvan a maga oka. Amióta utoljára beszéltem Juliannel , megváltoztak a dolgok. Nem is tudom miért, talán azért mert néhány dologban igaza volt. Sose szabadott volna elkezdenem ezt a gyerekes viselkedést, de akkor sem érti meg a helyzetem, ami miatt nem is foghatja fel miért döntöttem így akkor. Most már igaz, hogy nem szívatom a házát, de már nem is akarom. Csak egyszerűen ki akarom bírni azt az időt, ami még hátra van a suliból és utána végre szabad utam lesz. Szerzek valami munkát, lesz házam és a többi.
De most egyáltalán nem érzem úgy, hogy bárki számára jó társaság lennék, mégis igent mondtam Boncinak, mikor mondta, hogy találkozzunk. Vele mindig szívesen beszélek, főleg mert most nagyon is kell a segítsége. Nem tudom, mit kezdjek magammal és tudni akarom, hogy az, amit mondanak vajon tényleg igaz-e rám. Valóban önző lennék, és nem törődök magamon kívül senkivel? Mikor ezt mondták azonnal letagadtam, hogy ez igaz lenne, de most már félek talán mégis tévedtem.
Kelletlenül kászálódtam ki az ágyból és öltözködni kezdtem. Egy sötétkék ujjatlant vettem föl, hozzá pedig lila miniszoknyát és egy fekete övet. A kezeimre fehér és fekete csíkos kesztyűt húztam, aminek az ujjai le voltak vágva és egészen a könyökömig ért. Ezen kívül még egy sötét árnyalatú rácsos harisnyát és a szoknyámhoz passzoló színű tornacipőt rángattam magamra, majd a tükör elé álltam és elkezdtem jó vastagon, feketével kihúzni a szememet. Aztán a hajamat két fonatba fogtam, amikben néhány vékony kék tincs látszódott. Nem, ez nem festék, csupán hajszínező. Néha ezt használom, mert tetszik. De azért tanításkor nem szoktam. Az ágyamhoz sétáltam, ahol a táskám nyugodott. Ez is olyan sötétkék volt, mint a pólóm és a hajam, és kitűzők díszítették. Felkaptam a vállamra és már indultam kifelé az szobámból, mikor gyorsan visszafutottam és a cuccaim között kezdtem kotorászni. Hamar meg is találtam a sapkámat, ami megint csak fekete volt és két oldalán egy-egy macskafül szerű kiálló rész. Miután azt is feltettem a fejemre kimentem a szobámból és szépen lassan lesétáltam az Udvarra. Normálisan biztosan az Alaksorban találkoztunk volna a barátnőmmel, de most még csak véletlenül se akartam onnét senkivel sem összefutni. Főleg nem azzal az egy emberrel.
Miközben sétálok kifelé, igyekszem senkinek sem a szemébe nézni és minél gyorsabban elmenni mindenki mellett. Nem akarom, hogy bárkivel is szóba kelljen elegyednem, vagy bárkinek legyen ideje úgy beszólni a szerelésemre, hogy azt halljam is. Semmi kedvem sincs most kritikákat hallani arról, hogyan nézek ki. Nekem jól esik így öltözködni, és majd ha én akarok, akkor változtatok, addig meg tartsák meg maguknak az emberek a véleményüket, mert senki sem kérdezte.
Mikor kiértem az udvarra egyből a találkozási ponthoz mentem, ami nem messze a fúriafűznél volt. Azt hiszem késtem, vagy a barátnőm jött előbb, mert ő már ott várt rám, így mikor észrevettem felgyorsítottam a lépteimet. - Csá. – köszönök oda neki, majd ledobom a táskám és elterülök a füvön. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog szólni mindehhez. Hogy vajon tesz-e megjegyzést arra, hogy rémesen festek ebben a ruhába, vagy, hogy milyen unott a stílusom. De nem tehetek róla. Sajnos ezt váltja ki belőlem az, hogy annyian utálnak. Örülök, hogy ő még itt van nekem és remélem, hogy nem egyből azzal fog kezdeni, hogy legyek olyan, mint régen, mert az nem fog menni. Ebben az évben sok minden megváltozott és biztos, hogy semmi sem lesz ugyan olyan, mint előtte. - Bocs, hogy késtem, kerülő útón jöttem. – teszem hozzá pár perc múlva, miközben még mindig az eget bámulom. Valóban hosszabb utón jöttem, mert igyekeztem minél előbb elkerülni a Mardekárosokat, meg úgy a legtöbb embert, aki szóba állna velem. -  Gondolom, szeretnéd tudni, hogy miért nem mentem le eléd a klubhelyiségedhez. – mondom most már rá nézve. Semmilyen érzelem nem ül ki az arcomra, csak nagy szemekkel bámulok rá. Nem tudom, hogy más, hogyan dolgozná azt fel, hogy a legjobb barátnője ilyen nagy változáson megy keresztül, de bízom benne, hogy ő jól fogja viselni. Most nincs is másra szükségem, csak valakire, aki támogat, vagy legalábbis ott van mellettem, mert egy ideje úgy érzem, hogy mindenki ellenem fordult. Mintha egyszerűen csak én egymagam lennék mindenki más ellen, és nem tudok győzni és újra meg újra vereséget szenvedek. Rémes egy érzés, az biztos. Lehet, hogy mindez csupán azért van, mert Julian kiborított, meg azért, mert Ebonyval keveset találkoztam mostanában, de a tanulás mellett nem is csodálnám, hogyha még nem hagyta volna el a fejét. Bár ahogy látom, még a helyén van, szóval ettől nem kell tartanom.
Remélem ő nem olyan lesz, mint a többiek, akik csak azt hiszik, hogy menőségből és különcködésből lettem ilyen, hanem ő meglátja a bennem dúló csatát és meghallja a hangtalan sikolyomat.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bonci & Sili - Minden megváltozott...   Bonci & Sili - Minden megváltozott... Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jack & Kelly - Megváltozott élet
» Julian & Sili
» Szido & Sili

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Elülsõ udvar-
Ugrás: