ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:11-kor
Gerard Jennings


Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_lcapAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_voting_barAnsley & Savannah - Esti káosz - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70746 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ansley & Savannah - Esti káosz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Savannah Elinor Harper
Reveal your secrets
Savannah Elinor Harper
Személyzet

TémanyitásTárgy: Ansley & Savannah - Esti káosz   Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 Empty2016-02-26, 07:48


First topic message reminder :

***



A múlt csak visszahúzza az embert.
Olyan, mint egy háló.
Az a fajta, amibe belegabalyodik az ember, és megfullad.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Savannah Elinor Harper
Reveal your secrets
Savannah Elinor Harper
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Ansley & Savannah - Esti káosz   Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 Empty2016-03-01, 20:24



Ansley & Savannah
[You must be registered and logged in to see this image.]


A szerencse ezúttal sem pártol mellém, pedig mostanában egészen jól alakultak a dolgok. Az is lehet, hogy pont e miatt kell most egy kis emlékeztető, hogy milyen amikor semmi se jön össze. Nem baj, ez a kis apró baki nem fogja az utamat állni, ha jól alakulnak a dolgok, akkor jól alakulnak és kész, nem vagyok hajlandó a rossz napoknak engedni megint. Pár könyv még nem szegi a kedvemet, maximum okoznak egy kis fájdalmat, ahogyan rám esnek, meg aztán a padló, amibe a fejemet verem be. Azért nem valami kellemes érzés annyi szent. Felnyögök, amikor nekiállok feltápászkodni, hiszen tényleg nagyot sikerült esni. A pozitív hozzáállás ellenére is fáj rendesen, de túl élem, majd csak jobb lesz. Azt se nagyon hallom meg, hogy valaki kuncog a közelben, talán pont abban a pár pillanatban sötétül el kicsit a világ, hogy ez már ne jusson el hozzám. A hang viszont már igen és az arc is, ami fölém kerül, amikor leguggol hozzám a közben érkezett segítség.
- Azt hiszem bár a fejem nincs épp a legjobban. - igyekszem feltápászkodni, ha segít is, akkor biztos, hogy belé kapaszkodom, sőt az sem kizárt, hogy amikor talpon vagyok, akkor még meg is szédülök kicsit, hogy újra el kelljen kapnom a karját. Tényleg szépen bevertem a fejemet. - Oh hát... igen. Tudod én nem vagyok épp a legprofibb varázslás terén. - megyeget azért, nem vagyok kvibli, de ez is olyan, mint sok minden más, ha nincs hozzá önbizalmad, akkor sokkal rosszabbul fog menni, mint amennyire valójában menne. Aztán persze túl sokat nem is gyakorlom a dolgot, csak azokat amiket feltétlenül muszáj. Teszem azt hoppanálásban profi vagyok, mert az szükséges, de amúgy sok minden más nem kimondottan az én asztalom, hiába tény, hogy reptetéssel sokkal könnyebb a helyre tenni a könyveket.
- Köszönöm, ez nagyon kedves, de csak ha nem tartalak fel. Ha jól láttam olvastál igaz? - azért vagyok itt, hogy figyeljek a könyvtárra, hát azért ha az ember jobban megfigyelte akkor lehetett sejteni, hogy inkább csak úgy tesz, mintha olvasna, de ezt azért nem tenném szóvá, egyébként is leginkább a könyvek helyrepakolásával foglalkoztam most, nem azzal, hogy ő igazából olvas-e vagy sem. De feltartani tényleg nem akarom, végülis ez az én munkám, ezért kapom a fizetésemet, milyen dolog az már, ha helyettem dolgozik valaki, csak azért, mert én nem vagyok elég profi. Mondjuk tuti, hogy továbbra is marad részemről a kézzel melózás, egy kis nyújtózkodással a legtöbb polcot gond nélkül el lehet érni és van létra is, amit mondjuk kevesen használnak, Friccs meg is lepődött, amikor az ideérkezésemkor megkértem, hogy mégis csak szerelje vissza, mert nekem szükségem lesz rá, de készséggel megtette, elég volt egy kedves mosolyt villantanom rá, amit most is megteszek hálám jeléül, ha már ilyen segítőkész a fiatalember.

♬ Wake me up ♬ ♦ Ruci ♦ Könyvkatasztrófa ♦ [You must be registered and logged in to see this link.]






A múlt csak visszahúzza az embert.
Olyan, mint egy háló.
Az a fajta, amibe belegabalyodik az ember, és megfullad.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Ansley & Savannah - Esti káosz   Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 Empty2016-02-27, 14:54


Savannah & Ansley

Zene || Kukucska || [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Mostanában kénytelen vagyok egy kicsit többet este fent lenni. Kezd az agyamra menni a sok hülyeség, ami ezzel jár... ami a vámpirsággal jár. Nem nekem találták ezt ki, elvégre vámpírvadász család gyermeke vagyok, és erre most? Persze, magamnak köszönhetem...mindegy is. Valami nyugodt helyet kellett keresnem, de a megszokott törzshelyemen éppen egy nyálas szerelmespár ücsörgött, szóval tovább álltam. Legszívesebben kimentem volna, futni vagy istentudja, levezetni a feszültséget, de ezt inkább másik időpontra hagyom, valamiért úgy éreztem nem biztos hogy jó tenne. Sok mindent megváltozott, vigyáznom kell magamra. Vigyáznom kell, hogy ne bukjak le. Titkolni akarom, annyi ember elől amennyitől csak lehetséges. Zsebbe dugott kézzel sétáltam a folyosón. Pár diák viharzott csak el mellettem, gondolom már lassan mennek a hálókörletükbe. Én ugyan nem. Majd szerintem valamikor hajnalban. Általában addig nem szokott hagyni pihenni a sok hülye gondolat. Páran a könyvtár felől jöttek ki, úgyhogy úgy gondoltam, fogom magam és bekukucskálok, hátha már nincsenek benn százan. Mikor megbizonyosodom róla, hogy tiszta a terep, a polcok között kezdek el sétálgatni, mintha valamit keresnék, de igazából nem. Ha valami érdekel, akkor az biztosan a zárolt részlegben van, de az igazság az, hogy egyszerűen csak le szeretnék ülni az egyik ablakhoz és nézni ki a fejemből. Esetleg egy könyvet odateszek elébem figyelemelterelésként. Az ujjamat húztam végig a sor könyvön, közben mindnek elolvasva címét. A egyiken megakadt a szemem, A bestiamester címmel, ezért levettem és az asztalra dobtam, ahová én is leültem. A könyvtárost csak ekkor láttam meg, nem is köszöntem neki, ahogy észrevettem, eléggé elfoglalt. Fellapoztam a könyvet, talán az első vagy második oldalát még elolvastam, szinte semmit sem fogva fel belőle, de ekkor a figyelmem is elterelődött. A kis sikkantás igazából egy pillanatra megijesztett, de vicces látvány is volt az egész, főleg, ahogy a könyvek a földre hulltak. Halkan kuncogtam egyet, majd igazi úriemberhez méltón felkeltem az asztaltól és leguggoltam a nőhöz, megnézve, hogy jól van e. Láthatóan igen.
-Rendben van? Jó nagyot esett. Miért nem lebegteti fel őket a helyükre? - Pillantottam rá kedvesen és persze azért kérdőn, elég értelmetlen számomra, hogy miért nem varázslatot használ. Ez egy varázsló iskola. Ugyan... minden sokkal egyszerűbb varázslattal. Kezemet nyújtom felé, hátha elfogadja, hogy felsegítsem. - Ha megengedi, szívesen segítek, nem szeretném még egyszer végignézni ezt a mutatványt. - Elég szókimondó vagyok, nem kell félteni. A beleegyezése nélkül semmiképp sem kezdek el pakolászni, ha nem akarja, akkor valószínűleg nem fogok neki segíteni. Egy kissé hamiskás mosolyt azért az arcomra erőltetek, ugyan ki tudna nekem ellent mondani? De mondjuk az sem biztos, hogy én ellen tudnék neki...
   
Vissza az elejére Go down
Savannah Elinor Harper
Reveal your secrets
Savannah Elinor Harper
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Ansley & Savannah - Esti káosz   Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 Empty2016-02-26, 07:49



Ansley & Savannah
[You must be registered and logged in to see this image.]


Lassacskán esteledik, ilyenkor pedig nincs más hátra, mint végigjárni a könyvtárat és szépen elpakolni mindent, amit elől hagytak, mert természetesen azért nem minden könyvet tesznek el a diákok vissza a helyükre és gyakorta még a kölcsönző jegyeket is össze kell szednem, mert abban is tud enyhe káosz felállni. Ez van, ha sokaknak adnak egyszerre mindenféle beadandókat és fontos esszéket, akkor a könyvtár megtelik és ezt hagyja maga után, de pont e miatt vagyok én itt. Persze, ha mindezt varázslattal oldanám meg, akkor sokkal könnyebb dolgom lenne, de nem vagyok éppenséggel a legprofibb a pálcával való ügyködésben. Nem vagyok kvibli, de az önbizalmam soha sem volt kimondottan magas szintű, ami miatt inkább gyakorta nem próbálkozom és kész, abból legalább baj nem lehet.
Így aztán nincs más, szépen végiglépdelek a sorok között, elhelyezek minden kint hagyott könyvet, ami pedig messzebb van a helyétől, azt szépen összegyűjtöm. Vihetnék kiskocsit, amivel könnyebbé válna a dolog, de egyelőre marad a szimpla kézi megoldás, reménykedem, hogy nincs minden szanaszét. Tényleg elgondolkodom rajta, hogy a pálcám is bevessem, de végül elvetem az ötletet. Ennek persze meg van a maga következménye. A könyv kupac a kezemben valahol az utolsó lépéseknél és egy plusz már túl soknak titulálandó magasságnál meginog. Itt még nincs baj, sikerül megtartanom, viszont épp a lábam alá kerül valami papírlap, talán valakinek az elrontott, be nem fejezett esszéje és azzal a mozdulattal ki is csúszik a lábam alól, nekem pedig nem marad más csak egy halk sikkantás. A könyvek a levegőbe reppennek, ahogyan a lábaim is. Még jó, hogy ilyenkor már alig van valaki a könyvtárban, így a komikus helyzetnek valószínűleg nincs túl sok szemtanúja.
A fejem az esésnek hála koppan egyet a padlón, aminek következtében pár másodpercre még a világ is elsötétül. A könyvek a levegőből szépen visszahullanak rám, amiket halk nyekkenéssel konstatálok és persze első körben maradok ott, ahol vagyok lent. Mégis csak jobb lett volna, ha megpróbálok pálcát alkalmazni. Lehet, hogy nem sikerül, de legalább nem lesz ekkora katasztrófa a vége és csak nem robbantottam volna véletlenül fel semmit. Most viszont ezt kell kezelni. Össze kell szépen szednem magamat, fel kell tápászkodni, megnézni lett-e bárminek is baja és persze előröl kezdeni az egészet. Az is valami, hogy legalább már pár dolgot a helyére sikerült tennem, így nem kell teljesen az elejéről kezdenem mindent, de így is vagy 7-8 könyvet sikerült magamra zúdítani és ezzel szétszórni a padlón. Egyrészt össze is kell szedni őket, másrészt kezdeni újra. Talán tényleg kellene az a kiskocsi, ha már ilyen sok könyvet nem pakoltak vissza a diákok a helyükre. Ki kellene írni erre valami szabályzatot... bár aki elég renitens jó eséllyel úgy is fittyet hánynak rá.

♬ Wake me up ♬ ♦ Ruci ♦ Könyvkatasztrófa ♦ [You must be registered and logged in to see this link.]






A múlt csak visszahúzza az embert.
Olyan, mint egy háló.
Az a fajta, amibe belegabalyodik az ember, és megfullad.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Savannah Elinor Harper
Reveal your secrets
Savannah Elinor Harper
Személyzet

TémanyitásTárgy: Ansley & Savannah - Esti káosz   Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 Empty2016-02-26, 07:48


***



A múlt csak visszahúzza az embert.
Olyan, mint egy háló.
Az a fajta, amibe belegabalyodik az ember, és megfullad.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ansley & Savannah - Esti káosz   Ansley & Savannah - Esti káosz - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Savannah & Lilja
» 3. A káosz évtizede
» A káosz erdeje
» A Millenniumi Káosz - Jelentkezés
» Albrecht & Savannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Könyvtár (4. emelet)-
Ugrás: