ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:11-kor
Gerard Jennings


Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Alison Fawley
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Frederick & Liana I_vote_lcapFrederick & Liana I_voting_barFrederick & Liana I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70746 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Frederick & Liana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frederick & Liana   Frederick & Liana Empty2015-12-04, 21:07





Frederick && Liana
testvéri szeretet mindent legyőzhet

[You must be registered and logged in to see this image.]
A szüleim furcsa módon semmit nem meséltek a varázsvilágról addig, még elő nem bújt az erőm. Nem is értem miért nem... így most annyi mindenben nem vagyok biztos és rengeteg sok dolgot nem tudok, ami tök alap lenne és a többiek mind tudnak. Mint például ez a manó ügy is. Valami oka csak van neki, hogy ők ilyenek, itt szinte mindennek van oka. Holnap valószínűleg első dolgom lesz utána nézni, nem szeretném ezzel leégetni magamat mások előtt. Még mindig úgy érzem, ezek mellett is, hogy milliónyi olyan dolog van, amiből én kimaradtam és most pedig kicsit gázos róla kérdezősködnöm. Főleg, hogy 'félvér' családból származom. A manó kicsit sem lepett meg, de mondjuk amióta ide járok, azóta nem próbáltam még konkrétan leszólítani egyet sem.  Csak mindig morogtak és úgy tűnt, próbálják kifejezni nemtetszésüket azzal szemben, hogy én itt vagyok. A hasam vezérelt, szóval úgy jött ki az egész, hogy elengedtem a fülem mellett jóformán a morgást. Már sokadszorra. Ameddig nem tiltanak ki vagy toloncolnak ki innen, addig nem hiszem, hogy túl nagy probléma lenne, hogy itt vagyok.
A széken pipiskedem és próbálom elérni azt az üvegcsét. Ekkor hallom meg a lépteket, majd a hangot, amely több mint valószinű, hozzám szól. Leengedem magam, és a székről nézek végig a fiún. Már láttam a klubhelyiségben, idősebb tőlem. Van benne... valami ismerős kisugárzás, de nem tudom, minek nevezzem ezt... érzés? Lebiggyesztett ajkakkal fordulok felé.
-Hát, egy manótól próbáltam kérni, de nem akart segíteni. Más meg eddig nem volt itt. Segítenél? Szívesen megosztom veled... - Mosolyodom el halványan, majd szép lassan leülök a székre és lóbálni kezdem lábaim, miközben figyelem -próbálom ellesni-, hogy a fiú hogyan szedi le az üveget onnan, már ha segít persze. - Szeretnék én is kicsit magasabb lenni már! Legalább annyira, hogy elérjem a kekszes üveget. Te mikor nőttél ilyen nagyra? - Még nem vagyok fáradt és ezután egyébként is energiát fogok enni, szóval be sem áll a szám. Remélem, nem fogom nagyon untatni a fiút, mert szokásom. Mindig úgy vagyok vele, hogy jobb ha nem üldögélünk csöndben egymás mellett, de nem mindenki gondolja ugyan így, főleg akkor, amikor nem túl értelmes dolgokról kezdek el fecsegni.

a hozzászólás Ricknek készült, és írás közben a 27 év című számot hallgattam. Jöttem  Embarassed    


©️


Vissza az elejére Go down
Frederick.Dean.Hutton
Reveal your secrets
Frederick.Dean.Hutton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frederick & Liana   Frederick & Liana Empty2015-12-04, 20:49





Liana & Frederick

Testvérek vagyunk.
Egymáson kívül nem segít rajtunk senki.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Elejtett félmondatok, elsuttogok beismerések, jelentéktelennek tűnő megjegyzések... Az embernek megvan az a felettébb szórakoztató és naiv elképzelése, hogy tömegben biztonságban van, s éppen ezért bátrabban, nyíltabban mer beszélni. De mi van akkor, ha ez szűkösen is értelmezhető? Ha nem tömeg vesz körül, hanem 2-3 fő? Hiába van takarodó, hiába múlott el az az idő, egyszerűen nem tudtam lehunyni szemeim, hogy nyugovóra térjek. Még 2 perc…bárányok számolása…kikeltem az ágyból, magamra kaptam egy fekete farmert és egy kapucnis pulóvert és leléptem a szobából.
A konyha felé meneteltem, az egyik törpe manó csukja be az ajtót és elindul felém, morog valamit az orra alatt fejcsóválva, felhúzott szemöldökkel figyelem, ahogy elvonul mellettem, majd a konyhába léptem és betettem magam mögött. Szerencsémre nem egyedüli látogatója voltam a "szentélynek".
Pillantásom fixen rögzül a kislány vonalaira, és egy pillanatig elhitetem magammal, hogy most biztosan…. - Nem gondolod, hogy egy kis segítséggel már rég eszegetnéd azokat a finom falatokat? - érdeklődöm mosolyogva közelebb lépve hozzá, nehogy kibillentsem a koncentrációjából, na meg a pipiskedéséből…a végén még lezúg onnan. Nem szeretném.
Kitartás… Hogy nincs semmi, ami veszélyesebb lehet a kitartásnál, az életvágynál! Megtörlöm az arcom - pulcsiujjal, majd tenyérrel -, aztán a hajamba túrok. Véletlen volna? Véletlenek nem léteznek, ezt mindenki tudja, hiszen valaki mindig elrendezi a dolgokat, valaki mindig befolyásolja a történések szálait. Nem hittem, hogy az élet a fekete után adhat fehéret. Az alaposan megvizsgált mezsgye szürke volt. Szomorú szürkéje szenvtelen reményeknek.
Apró eltérések, árnyalatnyi különbségek, gyökereihez ragaszkodó rossz, akit szentimentális szelek tettek érdeklődővé.





. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

szavak: legközelebb megszámolom
megjegyzés: Rövid lett, a következő több és jobb lesz   



Vissza az elejére Go down
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frederick & Liana   Frederick & Liana Empty2015-12-04, 20:02





Frederick && Liana
testvéri szeretet mindent legyőzhet

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mostanában rászoktam, hogy minden másnap este még takarodó előtt besurranok a konyhába. Tudom, tudom a manók kifejezetten utálják, hogyha valaki bejön ide és megzavarja a munkájukat. Sokszor morognak is rám ez miatt. De nem érdekel. Annyi sok jó dolgot lehet itt találni! Inni, enni és még készíteni is! Igaz, hogy a legtöbb dolgot mondjuk el sem érem. Biztosan azért tették olyan magasra, hogy az ilyen kis falógépek mint én, ne érjem el... vagy nem tudom. Hétvége van, szóval már nem kell az egyenruhába járnunk az iskolában, úgyhogy felvettem egy kényelmes cicanacit valamint egy élénk színű pólót (szinte mindig élénk szint választok) és persze valami meleg pulcsit mert még nem vagyok olyan okos, hogy valami melegítőbűbájt szórjak magamra, már ha persze van olyan, mert még nem is hallottam róla. Miután sikeresen betoltam az óriási ajtót és csendben becsuktam magam mögött, elindultam a kedvenc pultocskámhoz. Mondjuk általában öt percbe szokott telni csak az, hogy felmásszak arra az óriási székre, de utána már nem olyan veszélyes és egyébként is, szeretem a kihívásokat. Itt aztán meg nem hiszem, hogy túl nagy bajom esne.
Felállok a székre és erősen nyújtózkodni kezdek az egyik üvegcse csokoládés keksz után. Tegnapelőtt mintha lejjebb lett volna. A mellettem figyelő manóra pillantok ameddig megpihentetem a kezem, mert nem tudom olyan sokáig tartani egy helyben.
-Ti hogyan éritek el ezeket a dolgokat? Nem segítenél, kérlek? - Nagy szemeimmel pillogok rá, de ő csak felhúzza szemöldökét és valamit az orra alá mormogva elhalad mellettem. Követem tekintetemmel. Nem tudok sokat a manókról, de azt hiszem, ideje lenne utána olvasni. Miért ilyen mogorvák? Pedig aranyosnak tűnnek... csak nem segítőkészek és ami azt illeti nem is túl beszédesek. Pár másodperces gondolkodás után erről csak megvonom a vállam és tovább próbálkozom levenni onnan azt a kekszet. Mondjuk a probléma az, hogy a többi keksz sincs túl sokkal lentebb és nem akarok üres kézzel -vagy hassal- távozni innen. Elég kitartó vagyok. Mást nem ha valaki bejön, megkérem szépen, hogy segítsen levenni. Ez a hátránya annak, ha ilyen pinduri az ember és még varázsolni sem igazán tud.

a hozzászólás Ricknek készült, és írás közben a 27 év című számot hallgattam. Jöttem  Embarassed    


©️


Vissza az elejére Go down
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Frederick & Liana   Frederick & Liana Empty2015-12-04, 19:45


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Frederick & Liana   Frederick & Liana Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frederick & Silent
» Frederick Ward
» Frederick Dean Hutton
» Liana Cavendish
» Jason & Liana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Konyha-
Ugrás: