ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 19:31-kor
Troy Smallwood


Ma 12:00-kor
Ashton P. Blake


Ma 8:32-kor
Joyce Brekinridge


Ma 0:11-kor
Grayson Paisley


Pént. 10 Május - 7:22
Alison Fawley


Pént. 10 Május - 0:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


Csüt. 9 Május - 23:54
Cheon Seung-ah


Szer. 8 Május - 19:41
Adrien Meyers


Hétf. 6 Május - 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Alison Fawley
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Chiaki Amazen  I_vote_lcapChiaki Amazen  I_voting_barChiaki Amazen  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70722 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot

Troy Smallwood


A legtöbb felhasználó (84 fő) Szer. 9 Dec. - 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chiaki Amazen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Chiaki Amazen    Chiaki Amazen  EmptyHétf. 26 Jan. - 0:16




Chiaki Amazen

[You must be registered and logged in to see this image.]
" A türelem vizét nem lehet kiszárítani."

Főkarakter:  Chiaki Amazen
Teljes név: Chiaki Amazen
Születési hely és dátum: Japán, 1962 Február 21
Csoport:  Tanár
Patrónus: Ezüst róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Tanár-Párbajtan ( Auror képző )
Képesség: Legilimentort szerettem volna és 82-t dobtam.
Kiemelkedő tudás:  -


Jellemed kifejtése

Mások mosolya számára az igazi öröm. Imád segíteni másoknak és annál inkább imád megvédeni más embereket. Lelkiismeretesen képes a legkisebb feladattal is törődni és addig nem hagyja abba, amíg tökéletesre el nem végezte. Tisztelettudó szinte az összes emberi réteggel, teszem azt boldogan hajol meg akár egy diáknak is de csak akkor, ha ezt a diák már előbb megtette. Szereti kiültetni az arcára az épp aktív érzelmeit és kedvfajtáját, nem mindig kellenek számára szavak ahhoz, hogy mások megértsék. Nem félreérteni, tisztában van azzal is, hogy a tekintettel fenyegetni is lehet és előszeretettel használja ennek különböző fokait a diákokkal kapcsolatban is. Emelt fővel és büszkén jár a diákok között és a tanárok társaságában is. A japán vér megköveteli tőle ezt a fajta tartást de nem pusztán az egoizmus miatt. A végsőkig húzza a vizsgákért való küzdelmet csak azért, hogy megjöjjön a diákok esze és normálisan feltudjanak készülni rá de ha valaki nem felelt meg az elvárásoknak, akkor neki sincsen más választása. Amilyen szorgos, mosolygós és lelkiismeretes...olyannyira veszi komolyan az Auror képzést és a különböző párbajokat is, persze ha adódnak. Hisz ahogy mondtam is, imád mások életéért felelni de talán pont ez az elhatározása teszi őt egy kiegyensúlyozott emberré. Az iskolai életben türelmes, nyugodt, bölcs és gondolkodó de ha nem lehet elkerülni a párbajt egy ellenféllel, akkor minden haragját és felgyülemlett problémáját abba az összecsapásba teszi bele és ettől lesz nagyon hatásos. Mint minden emberi lénynek, neki is van saját magánszférája. Külön a Japán kultúra szerint van berendezve és teljes mértékben összhangban vannak a színek, bútorok, képek. Teljes nyugalomra van szüksége Chiakinak az éjszakában ahhoz, hogy a maximális énjét tudja nyújtani a diákoknak és mindenki másnak napközben.


Megjelenés

Kezdjük fentről lefele.
Hajában a sötét és a világosbarna színei pompáznak, egyenes és ápolt hajszálai vannak. Nem hiába tölt majdnem egy órát a haja rendbetételével. Bőre hófehér és ápolt, selymes tapintású. Szemei enyhén mandula alakúak, színük sötétbarna. Ajkaival szeret mosolyogni és grimaszokat vágni. A pozitív jelenlét nála elsődleges szempont. Ha ránéznek az iskola lakói, pozitív hullám fogja el őket pedig hozza se szólnak. Japán létére megvan 180cm. és vékony testalkata van. Kecsesen de határozottan mozog hosszú, egyenes lábaival és testét egy nagyon figyelemre méltó, Japán stílusban elkészült és oldalt, szoknyarésznél kivágott ruha takarja.
Ennél figyelemfelkeltőbb már csak a pálcája. Egy szamurájkard van az oldalára kötve, amiből csakugyan egy kardot lehet kihúzni de a varázspálcája a kardtokban helyezkedik el. A tok a végénél speciális megoldásokkal elkészített alakzattal bír, hogy a pálca varázslatai gond nélkül célba érhessenek. Ha nagyon forróvá válna a talaj, akkor a pengével és a tokkal együtt harcol az emberek védelme érdekében.

Életed fontosabb állomásai

-Nem olyan egyszerű ez a mesterség, mint amennyire gondolnátok. Nem elég pusztán egy erősebb védekezéssel tartani magatok, míg a tanár, bajtárs meg nem érkezik. Mi lesz akkor ha épp senki sem tud segíteni nektek? Mi lesz akkor ha a szerencse elpártol tőlünk és elveszítjük akiket szeretünk ? Ne higgyetek a győzelemben csak azért, mert az egyik oldalt ismeritek. Tapasztalatra nem tudlak tanítani titeket de arra megtudlak, hogy hogyan kezeljétek a tapasztalatot. - Kezdem el az órám eme mondatokkal és lépek fel a porondra, majd fordulok szembe az osztállyal és kissé aggódó de határozott szemekkel nézek végig rajtuk. A gonosz nem csak fizikailag tud ártani, hanem szellemileg is és ebben az a hátborzongató, hogy a másodikat szereti jobban. - Ti hogy képzelitek el a gonoszt ? Bizonyára a tettei alapján ítélik el az embert gonosznak A harag és a bosszúvágy mindig is a megtörtek, elhomályosodottak módszere volt a harcra. Mikor majd ti is...bár isten óvjon tőle...megismerkedtek a tantárgy gyakorlati, éles részével. Akkor tudni fogjátok hogyan védjétek meg magatokat és társaitokat. Ne gondoljatok semmire és senkire, ne legyen bennetek félelem és legyetek a magatok urai. - Látom az arcukon, hogy egyszerre félnek belegondolni de ugyanakkor kíváncsiak rá. Mindig arra vagyunk kíváncsiak, amit még nem láttunk és akkor tudunk igazán félni tőle, mikor saját magunk idéztük őt elő. Hála égnek tudjuk ki már nem él és a csatlósai messziről elkerülnek minket. Bár a fehérség legyen akármilyen szép és megidéző...túl sok van belőle, túl nagy a csönd személyem szerint.
Viszem végig gondolatomat magamban, ahogy végignézek az osztályon és látom, hogy lekötöttem őket. - A pálcahasználatot egyelőre verjétek ki a fejetekből, nem attól lesz valaki erős, ha a fegyverét tudja jól forgatni. Attól lesz valaki jó harcos, ha tudja kezelni a tudása fészkét, az elméjét. Nekem is ezt mondták még évekkel ezelőtt és én is ilyen fura nézéssel bámultam a tanáromra. Mikor elértem szintben, hogy a pálcámat is használhattam, már nem volt kérdésem többé. Ezt fogom megértetni veletek, bár év közben vagyunk bőven de én azt mondom nektek, hogy sok sikert a vizsgákhoz már így előre. A tét elsősorban a ti egészségetek, így gondoljatok erre a tantárgyra. -  Feltekintek az ablakhoz és látom, ahogy a nap beszűrődik üvegén és csak arra tudok gondolni amin eddig is. Túlságosan nagy a béke és túlságosan is nagy a kerítés körülöttünk. Inkább nevezem magamat mániákusnak és nevetek egy jót magamon, mint késő legyen és egy életre megbánjam.
Az óra után az iskola egy kilátó részéhez vettem az irányt és onnan kémleltem az erdőt és a tájat. A mesterség terhét már megszoktam de annál inkább aggasztó tudat az, hogy az én szavaimtól függ mások élete. Hiszen én tanítok és rám hallgatnak. A belső gondolatok nem észrevehetők nálam, mikor a diákokat tanítom, nekik is megvan a saját életük és ezt tiszteletben tartom. A mai nap reggelén egy diák jött velem szemben és a puszta köszönését követve enyhén meghajolt előttem. Persze válaszoltam mind szóban, mind hajlásban de ez érdekes jelenség volt. Nem mesélek a saját népem általi szokásokról és mégis valaki ismerte. Ki tudja még, hogy hányan ismerhetik de azt kell mondanom, hogy nagyon jól esett ez a gesztus. Mindig is sikerült kettéválasztanom a tanítást a magánélettől és ez most sem lesz másképp. Megyek, nem sokára kezdődik a következő tanítás.



A hozzászólást Chiaki Amazen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 27 Jan. - 15:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Chiaki Amazen    Chiaki Amazen  EmptyKedd 27 Jan. - 8:50



Elfogadva!

Én mindig úgy meglepődöm azon, hogy a keletieknél nem igazán látszik az életkor, ez most is így van. ^^ Egyébként ha már eléggé Japán fan a hölgy, akkor nem fordítva kéne lennie a nevének? ^^ Mert hogy náluk úgy van, mint nálunk magyaroknál. ^^ Amúgy ezen kívül nagyon jó kis kari lett, én eleve szeretem, ha nem mindenki hagyományos európai kinézetű, szóval a pb választáshoz külön gratula. Smile Nem is tudom mit mondhatnék még, ne felejtsd el lefoglalni az arcodat, tantárgyat, patrónust, ha ez még nem történt meg, aztán mehetsz is játszani. Smile

Ui.: Azt most nézem, hogy SVK tanár nem lehet. Smile Az Lupin, főbb canon karikat pedig nem rúgunk ki az állásukból. Smile Valami felsőbb éves aurortantárgyat tudok javasolni helyette. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Chiaki Amazen    Chiaki Amazen  EmptyKedd 27 Jan. - 16:01


Kijavítottam megállapodás szerint a dolgot. Smile Remélem így már megfelel. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Chiaki Amazen    Chiaki Amazen  Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: