ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 19:31-kor
Troy Smallwood


Ma 12:00-kor
Ashton P. Blake


Ma 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Kalandmester
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Alison Fawley
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Christopher Graves
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Loren Palmer I_vote_lcapLoren Palmer I_voting_barLoren Palmer I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70722 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot

Ashton P. Blake, Cody L. Mortimer, Luna Lovegood


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Loren Palmer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Loren Palmer
Reveal your secrets
Loren Palmer
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Loren Palmer   Loren Palmer Empty2021-12-06, 16:54



Loren Palmer
Karakterhez passzoló idézet

   
[You must be registered and logged in to see this image.]

   
Userinfo: Peter Greenwood

   Teljes név: Loren Palmer (születési név: Loren Peneva)
   Születési hely és dátum: Szófia, Bulgária, 1976.02.25.
   Csoport: Varázshasználó
   Patrónus: Farkas
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: -
   Képesség: Kísértetvadász I. (hivatalos kiskapu)
   Mágikus adottság: Csábmester
   Familiáris: -
   Kiemelkedő tudás: Legendás Lények Gondozása - Kiemelkedő
   Kihez tartozol: Raymond Palmer

   Jellem: Fiatalkoromban javíthatatlan álmodozó voltam, aki hitt a romantikában és a sírig tartó szerelemben. Talán épp ez volt az oka annak is, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugráltam, hiszen a boldogságot kerestem, de szinte állandóan csalódnom kellett. A fiúk kihasználtak, majd eldobtak, én pedig lassan, de biztosan átálltam a futó kalandokra. Sokan emiatt ringyónak könyveltek el magukban, de nem érdekelt a véleményük. Ők ezt nem érthették.
A lelkem mélyén valahol még mindig az a kamasz vagyok, aki szeretett hajnalig bulizni és a barátnőivel vihogva kibeszélni a srácokat. Még három gyermek mellett is hiányzik ez az életvitel, néha csak úgy kedvem támadna levetkőzni a felnőtt énemet és újfent belevetni magam az élet sűrűjébe.
Mindezek ellenére is szeretem a családom és soha, semmi pénzért sem válnék meg tőlük. Világéletemben anyuka akartam lenni, életem legnagyobb álma volt megállapodni valaki mellett és soha nem gondoltam volna, hogy pont Ray lesz az az illető... A gyerekeim a mindeneim, a legfontosabbak az életemben, értük bármit megtennék, még abban az esetben is, ha néha nem vágyom mellettük semmi másra, csak egy kiadós alvásra. Nap mint nap nehézségekbe ütközöm a nevelésükben és a férjem ugyan még csak nem is sejti, de néha álomba sírom magam, azon töprengve, vajon miért nem vagyok olyan jó anya, mint mások. Maximalista vagyok, így szeretnék mindent a lehető legjobban csinálni, de velük egyszerűen nem megy.... Még a terhességem közben elterveztem magamban, hogy ezt meg ezt fogom tenni ebben meg abban a helyzetben, de valamiért sose akarnak úgy sikerülni a dolgok és olyankor azt érzem, menthetetlen vagyok. Hiszen mások annyira jól csinálják!
A külvilág felé igyekszem magabiztosságot sugározni, de legbelül az önbecsülésem igen alacsony. Sajnos, rányomta a személyiségemre a bélyegét a rengeteg szakítás és az érzés, miszerint én nem vagyok elég jó egy kapcsolathoz. Ray ugyan rengeteget tett ismét az önbizalmamhoz, de hosszú út áll még előttem, mire rálelek önmagamra. Addig pedig igyekszem legalább mások előtt a legjobb formámat hozni és elhitetni velük, hogy egy olyan nővel állnak szemben, aki tudja, mit szeretne az élettől. Pedig egyelőre még fogalmam sincs róla...



   Kinézet, megjelenés: Sötét haj, barna tekintet, érzékien telt ajkak... Ez lennék én, Loren Palmer. Mindig is vonzottam mások tekintetét, valahogy soha életemben nem sikerült úgy elmennem a folyosókon, hogy az ellenkező nem tagjai ne forduljanak meg utánam. Természetesen, személy szerint rengeteg figyelmet fordítok a külső megjelenésemre, hiszen szeretek tetszeni másoknak és ezalatt nem csak a férjemet értem. Minden nőnek legyezgeti az egóját, ha udvarolnak neki és ezzel én is így vagyok. A csinosabb ruhadarabok se hiányozhatnak a szekrényemből, habár ugyanúgy megtalálhatóak a fogason az "anyukavagyok"-ruhatár is. Képes vagyok egyszerre visszafogott, mégis valamilyen szinten szexi lenni, azt hiszem, ez egyfajta adottság. A magas sarkú lábbeliket nem igazán kedvelem, hiszen a magam 172 centijével nem vagyok valami alacsony, szóval ezeket inkább hanyagolom. Az alakomra nagyon ügyelek, főleg azóta, hogy a második gyermekem érkezése után 15 kilóval lettem nehezebb és egy év koplalásomba tellett, mire a hátam mögött hagyhattam azt az időszakot.


   
[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Szófiában, Bulgáriában születtem 1976 telén, egy tanár-famíliába. Sokan még csak nem is tudják rólam, de volt egy ikertestvérem is, aki azonban tizenhat éves korunkban életét vesztette egy balesetben. Sajnos, ez egy olyan tragédia, amely alapjaiban rengette meg az addig felépített kis világomat és iszonyatosan nehezen tettem túl magam a történteken. Én és ő nagyon jóban voltunk egymással, még úgy is, hogy csak egy "egyszerű" kvibli volt, hiszen számára nem adatott meg a mágia. Mégis, a testvérem volt és amikor csak tehettük, együtt töltöttük az időnket. Kétpetéjű ikrek voltunk, egyszóval nem hasonlítottunk egymásra a megszólalásig, de az a láthatatlan kapocs, amely a hozzánk hasonló testvéreket összeköti egy életen át, köztünk is jelen volt.
Igazság szerint teljesen átlagos életet éltem. A Durmstrangban nem voltam valami kiemelkedő diák, soha életemben nem jeleskedtem egy tantárgyban sem, de a jegyeim elég jónak számítottak. Szorgalmas voltam és céltudatos, ennek köszönhetően pedig mindig csak azokra a tantárgyakra fordítottam több figyelmet, amelyekre szükségem volt valamilyen okból kifolyólag. Mindig is tanár szerettem volna lenni, hiszen imádom a gyerekeket, ebben pedig még csak véletlenül se játszott szerepet a szülői nyomás. Soha, egyszer sem állítottak válaszút elé, egyszerűen csak ez a szakirány vonzott.
A tragédia, amelynek a testvéremmel mindketten részesei voltunk, jelentette az igazi fordulópontot az életemben. Az autóbalesetet én túléltem, egyetlen karcolás nélkül úsztam meg, de a mélyen mardosó bűntudat egész életemben elkísért. Sokáig tartott, mire valamilyen szinten sikerült kihevernem a történteket, utána viszont... Nos, a szelleme megpróbált kapcsolatot létesíteni velem. Vannak képességeim, melyek révén már gyermekkorom óta látom az elhunyt lelkeket és már-már az életem részeivé váltak. Eleinte alkalmanként hallottam csupán az ikertestvérem hangját, mintha a nevemet suttogta volna folyamatosan, majd jöttek az elkapott mondatok. A te hibád... Miért hagytad, hogy vezessek... Úgy éreztem tehát, hogy nem hagyhatom, hogy ennél jobban elfajuljanak a dolgok. Döntenem kellett és elnyomnom magamban ezt a nem kívánt képességet egy főzet segítségével. Ennek révén ugyan semmilyen szinten sem vagyok képes kapcsolatba lépni a halottakkal, de ennyi áldozatot bőven megért számomra a dolog. Gyötör ugyan a bűntudat, amiért nem hagytam számára, hogy rendezze velem a sorait, de közben biztos vagyok abban, hogy így jártam jobban. Elég, ha én marcangolom önmagamat, nincs szükségem külső segítségre. És ugyan néha elég nagy a kísértés számomra, hogy kapcsolatba lépjek vele, de a félelem folyamatosan felülkerekedik rajtam. Hiszen engem hibáztat! Így hát folyamatosan iszom a löttyöket, hogy biztonságban tudhassam magam, még abban az esetben is, ha ezek csupán kísérleti szerek.
Az igazat megvallva, van még egy titkom a képességemmel kapcsolatban: utálom. Mindig is gyűlöltem, hogy képes vagyok a túlvilági lelkekkel kapcsolatot teremteni, még abban az esetben is, ha ezt egy pillanatra se szerettem volna. Egyszerűen csupán megjelentek előttem és rengeteget követelőztek... Juttassam el ezt meg azt az üzenetet a szeretteiknek, stb. Gyerekként még kifejezetten szórakoztatott is a dolog és boldogan mentem bele ezekbe a kis semmiségekbe, hiszen kivétel nélkül minden célszemély a közelben élt, de ahogy nőttem, úgy nőttek a távolságok és a kérések mértéke is. Azt hiszem, a legőrültebb kérés, amelyet nekem szegeztek az életem folyamán, az az volt, hogy támasszam fel őt. Nemet mondtam és hosszú ideig kísértett még engem az az őrült alak, de a főzetnek hála az ő látogatásai is megszűntek.
Tizennyolc éves voltam, amikor betoppant az életembe Raymond. Éppen csak végeztem a Durmstrangban és egyedül voltam, mint a kisujjam, de mint férfi, egyáltalán nem vonta magára a figyelmemet. Mi több, kifejezetten irritált, ugyanis - mint kiderült - őt is ugyanaz motiválta az életben, mint engem: a tanítás. Tanársegédi állást kapott tehát a nagyapám mellett, miközben én ugyanilyen pozícióban helyezkedtem el a mágikus lények-szakon, a Durmstrangban. Élveztem a gyerekek társaságát, világéletemben szerettem az állatokat is, így hát átadhattam számukra eme csodálatos lényeknek a szeretetét és megismertethettem velük a legendás lényeket. Amit pedig tudtam, élőben is megmutattam nekik, habár a korlátaim nekem is bőven megvoltak. Egy sárkányt csak nem cipelhettem be a birtokra, nem igaz? Ennek révén pedig bőven akadtak olyan lények is, melyeket csupán a könyvek lapjain volt alkalmuk megcsodálni.
Végül az életem hatalmasat fordult és beleszerettem Raybe. Abba a férfiba, aki csak egy kiállhatatlan akadályt jelentett számomra az álmaim elérésében, semmi mást. Sok dolog vezetett odáig, hogy ez így alakuljon, de végül összeházasodtunk, majd a tanári karrierem legelején teherbe is estem, mindössze 22 évesen. Az egyik szemem sírt, hiszen még építgetni szerettem volna az életemet, méghozzá gyerekek nélkül, de közben - főleg Ray mérhetetlen lelkesedése láttán - örültem is annak, hogy így alakultak a dolgaik. Úgy döntöttem tehát, hogy pár évig otthon maradok a kicsivel és utána ismét munkába állok. Tévedtem. Ismét teherbe estem és végül Roxmortsban kötöttünk ki, immár egy kamasz fiú társaságában, akit nagy egyetértésben fogadtunk örökbe Ray-el karöltve.
A férjem tanítani kezdett a Roxfortban, miközben én két gyermeket neveltem otthon, a harmadik pedig szintén a kastély vendégszeretetét élvezheti. Mit ne mondjak, számomra nem pont ez álmaim állása. Mármint, félreértés ne essék, nem a gyerekneveléssel van bajom, hanem leginkább azzal, hogy szívem szerint én is újra munkába állnék. Mindkét gyermekünk elég nagy már ahhoz, hogy más gondjaira bízhassuk őket és tanítás után hazajöhetnék hozzájuk, de Ray és én két különböző állásponton vagyunk ezzel kapcsolatban. Szerinte még pár évet a kicsik mellett kellene töltenem, én azonban életcélomnak tekintem a munkámat és nem igazán áll szándékomban ennél is tovább húzni az időt a visszatérésemmel...




   
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Loren Palmer   Loren Palmer Empty2021-12-13, 10:33



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Ide is értem!
Hűű. Nem hittem, hogy az előtt elkel a kari, mielőtt még eszembe jutna meghirdetni egyáltalán. De nagyon örülök neki. Kár, hogy a vizsgaidőszak közepén tized annyi időm sincs játszani, mint amennyi ötlet van.
Érdekes lesz látni miként alakul majd a felnőtt házas életük 3 gyerkőc mellett.  biglove
Tetszik a kettősség, hogy Raynek volt, aki segített önbizalmat találni neki, ugyanakkor nagyon határozottan vissza szeretne menni tanítani, ami jó konfliktus forrás kettejük közt, hiszen tudjuk hogy tökéletes házasság nincs. Kíváncsi vagyok miként oldják majd meg.  szivecske
Ami a testvérével történt az igazán szomorú, és kíváncsi vagyok miként dolgozza majd fel. Illetve, hogy valaha sikerül-e megbékélnie a saját képességével. Nem túl szokványos, hogy az ember a saját képességeitől féljen, de esetedben azt hiszem ez érthető.
Kíváncsi vagyok, hogy más karakterekkel hogyan alakul majd az élete. Milyen kapcsolatokat lesz képes kialakítani.
A PB választás nem volt egyszerű ügy, de örülök, hogy végül meg lett az igazi. Very Happy
Szóval nem is tartalak fel tovább! Irány a játéktér! _Love_

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raymond Palmer
» A Palmer-lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: