ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Kalandmester
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Christopher Graves
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Kwon Chin-hae I_vote_lcapKwon Chin-hae I_voting_barKwon Chin-hae I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70723 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kwon Chin-hae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Kwon.Chin-hae
Reveal your secrets
Kwon.Chin-hae
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Kwon Chin-hae   Kwon Chin-hae Empty2015-08-16, 19:29




Kwon Chin-hae

  [You must be registered and logged in to see this image.]
  "Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája."
 

  Főkarakter: Fred Weasley
  Teljes név: Kwon Chin-hae
  Születési hely és dátum: 1981. február 13. Seoul
  Csoport: Hugrabug
  Patrónus: amuri vércse
  Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hatodik évfolyam
 Kiemelkedő tudás: Repüléstan - Kiemelkedő, Bájitaltan - Kiemelkedő, Bűbájtan - Pocsék

 
Jellemed kifejtése

 Laza, bulis, jóarc. Nagyjából e három szó valamelyikével fejeznek ki engem. Nincs is ezzel semmi problémám, tulajdonképpen tök hízelgő, hogy így nyilatkoznak azok is rólam, akik felületesen ismernek csak. Akik jobban ismernek... Ja bocs, olyan nincs. Mármint oké, vannak barátaim, de hátra maradtak Seoul-ban, bagolypostázunk, de azért az nem ugyanolyan, mint egész nap együtt lógni. Azt hiszem nekik sem hagytam igazán, hogy megismerjenek, s rájöjjenek, hogy a jófej partiarc azért árnyaltabb jellemet takar. Szívesen barátkozom, jellemzően könnyen megtalálom a hangot mindenkivel, örömmel csapom a szelet a szép csajoknak, bár ez gondolom nem túl meglepő, bármikor benne vagyok egy jó buliban, imádok rögtönözni. Ugyanakkor szeretek egyedül is lenni, könyvet olvasni, vagy csak úgy elmélkedni. Na persze ilyen közben nem úgy látsz, hogy ülök és bambulok ki a fejemből mérsékelten értelmes arckifejezéssel. Jellemzően alkotok, naná, hogy manhwát. Hogy mutassak belőle? Fúha, jellemzően ahogy elkészül egy-egy mű, oda is ajándékozom az első személynek, aki elkéri, szinte semmit sem tartok meg. Amúgy néha elcsodálkoznak rajta, mennyire mély tartalmakat is érintek egy-egy képben. A furcsálló nézésüket én csak elütöm valami poénnal, kár volna összezavarni őket, mi zajlik bennem. Két dolgot utálok nagyon: ha megpróbálnak nekem hazudni és hülyére venni.

 
Megjelenés

  Tök olyan, mint a többi koreai-kínai-japán-ázsiai, csak magasabb. De most komolyan, az új sulimban úgy is csak ennyi alapján tudnak majd megkülönböztetni az esetleg ott lévő többi kelet-ázsiai diáktól. Ja meg a nagy vigyorról, mert az szinte mindig ott a képemen. Szögegyenes sötét haj, sötét, vágott szem, fehér bőr, szeplő nuku, és két piercing a fülcimpáimban, mert szerintem menő. Ha nem az új iskolám egyenruháját kell hordanom, akkor tutira bőrdzsekiben, farmerban s valami aktuális, európaiak számára totál ismeretlen együttest ábrázoló pólóban vagyok látható. Szemüveges lennék, de inkább a kontaktlencse, utálom ha az a hülye üveg bepárásodik dacára minden ellenvarázslatomnak. Hátamon egy nagát ábrázoló fekete tetoválás látható, mely igazából egy maláj mitikus lény, hasonlít a kínai és koreai sárkánykígyóhoz, de sok kobraszerű feje van. Miért maláj? Én nem tetováltathatok magamra mást, csak koreai írást? Szívem joga, ahogy az is, hogy nincs szívem kijavítani azokat, akik büszkén mutogatják koreai nyelvű tetoválásukat, s valójában pl. nem "Bátorság" van rájuk varrva, hanem "Erőleves". Én nem leszek semmi jó elrontója.

 
Életed fontosabb állomásai

  Fontos állomások: Seoul Incheon Int., Londoni Heatrow repülőtér, 9 és 3/4. vágány London, Roxfort. Jó, válaszolok normálisan is, mert anya agyoncsap, ha nem töltöm ki ezt a nyomtatványt normálisan az új sulihoz, mert akkor megint mehetek muglisuliba és tehetek aztán különbözeti vizsgát az új helyemen, mikor költözünk. Egyébként a mellettem ülő srác azt írta kezdésnek, hogy "egész fiatalon megszületett"! Remélem nem elvárás ennek a fordítottja, mert ez alapján én se fogok kitűnni, dettó csecsemőként kezdtem, és igazából semmi extrát nem tudok kiemelni. (Bocs, hogy lestem, a csapatmunka híve vagyok!) Szóval tényleg, teljesen jó, átlagosnak nevezhető gyerekkorom volt, az élet a sulikezdéstől bonyolódott picit. Apa és anya munkatársak, egyke gyerek vagyok és nagy örömömre állandóan költözünk. Év közben is. Több sulim volt már, mint ahány ujjam van a két kezemen, márpedig állíthatom, hogy nem kirívó a mennyiségük egyik kezemen sem. A Roxfortnak most örülök, végre egy bentlakásos suli, ami szerintem alapból marha jó buli lehet, másrészt végre nem kell ide-oda költöznöm, csak mert szüleim nem Londonban dolgoznak majd. A sok költözésnek hála sokfelé vannak barátaim, ismerőseim, rémesen rossz levelező vagyok, így idővel a szálak hamar elhalnak. Külön meglepetés így, hogy akivel egy szobában leszek most, az nemcsak hogy koreai, mint én, de ismerem is. Sung-yeun-t és a húgát... nővérét, izé, szóval az ikertestvérét még Hamhungban ismertem meg. Embert én még nem láttam ilyen bénán focizni, mint őt! Szívattuk is, hogy azt se vennék észre, ha a lánytesója állna be egyik nap! Nem sokat éltem ott, bő fél évet, de jó arc a srác, remélem, nem változott meg. Na meg hogy ő sem áll tovább egyhamar, jó lenne valami rendes kapcsolat valakivel, mondjuk ehhez az sem ártana, ha ha szüleim költözése ellenére én maradhatnék ebben az iskolában.
Remélem nem kell teleírni ezt a két oldalt... Huh, mit emeljek még ki magamról, mint fontos állomás? Ja! Imádok repülni, imádom a magasságot és a száguldást, ha a kettő együtt van, az az igazi. Életem egyik fontos pontja volt, mikor megtanultam repülni, mindig a suli kviddics-válogatottjába tartoztam, az előző helyemen is egészen addig - sűrűn átsatírozva a két szó, s alatta egy gyors rajzolt kép aláírva: "Bocs, hogy elbénázom a felvételi lapot. Ez vagyok én. - Kwon"
[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kwon Chin-hae   Kwon Chin-hae Empty2015-08-16, 21:17



Elfogadva!

Wuhuuuu! joooeg Hát volt itt már előre nehezítés, hogy ilyen rosszul viseli szegény a hazugságot, pedig az lesz ám, vagy is van. Very Happy Állati jó lett amúgy, tényleg, ha kell elmondom, még sokszor! *-* Olyan jól fogalmazol, de ezt eddig is tudtam és teljesen átjött nekem a szavaid által a kari esszenciája és külön köszönet az E/1-ért is, ezt még külön is kihangsúlyozom. biglove Szerintem remekül sikerült összedobni a karit, nem lett megbonyolítva, de így pont tökéletes lett, hiszen így is épp elég bonyolult maga a háttér sztori. A kis animés kép a végén a hugrás rucival valami fantörpikus, hogy pont ilyet sikerült találnod, szóval le a kalappal érte külön! Nem is tudom, hogy mit mondhatnék még, foglalóztál már, szóval más dolgod nincs is, mint játszaniiii! szeretlek




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kwon Chin-hae
» Kwon Chin-hae
» Kwon Chin-hae
» "Sung-yeun" és Chin-hae

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: