ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Kalandmester
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Gabrielle Mercola I_vote_lcapGabrielle Mercola I_voting_barGabrielle Mercola I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70724 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gabrielle Mercola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gabrielle Mercola
Reveal your secrets
Gabrielle Mercola
Mardekár

TémanyitásTárgy: Gabrielle Mercola   Gabrielle Mercola Empty2015-03-15, 20:36




Gabrielle Mercola

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Astrid McCaine
Teljes név: Gabrielle Mercola
Születési hely és dátum: 1979. július 19., Hexham
Csoport: Mardekár
Patrónus: jegesmedve
Évfolyam (szak) : 8. évfolyam (auror)
Képesség: született vérfarkas
Kiemelkedő tudás: SVK - kiemelkedő, Bájitaltan - kiemelkedő, Jóslástan - tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Bizonyára azt gondolnád egy született vérfarkasról, hogy gyűlöli azt, aki és ahogy csak tudja, próbálja elnyomni magában a természetét. Nos… én nem vagyok így ezzel, sőt, az átok helyett inkább áldásnak érzem azt, akivé tett a farkasságom. Egy határozott, magabiztos, akaratos lány vagyok, nem kevés agresszióval a farkasságának hála, így tudom, hogy mit akarok és teszek is érte. Nem könnyű velem kikezdeni, így ha valaki pont engem választ ellenségnek, az bátran felkötheti a gatyáját, mert nem lesz könnyű dolga velem. Egy igazi vadász vagyok, ha szükséges és ha valakivel problémám van, nos… nem mindig a megfelelő módon intézem el. Nem riadok vissza az erőszaktól, akár puszta kézzel is nekimegyek bárkinek, hiszen nem véletlenül kezdtem el közelharcot tanulni és a fegyverekhez is értek, de még mielőtt bárki félreértené, nem vagyok egy kötekedős, bunkó lány. Sok barátom van és alapjáraton kedves személyiségem, így jól ki lehet velem jönni, ha nem tesznek ellenem. Szeretek társaságban lenni, bulizni és jól érezni magam, egyszerűen a farkas sok mindenben rám ragadt. Nem vagyok éppen félénk, se pedig visszahúzódó, szeretem hallatni a hangomat és én irányítani, bár akadnak helyzetek, amikor átadom azt valaki másnak. Fontosnak tartom, hogy sikeres legyek az életben, hogy másoknak szüksége legyen rám, így a tanulmányaimra is odafigyelek, mégse engedhetem meg magamnak azt, hogy valamiből rossz legyek, bár nah jó, a jóslástanhoz totálisan nem értek. Nem hiszek az ilyen humbukokban és nem is akarom arra fecsérelni az időmet, hogy abból kiemelkedjek, most pedig már szerencsére nem is kell foglalkoznom azzal a tárggyal, bár tény, hogy a jóslással kapcsolatos témákkal ki lehet kergetni a világból.

Megjelenés

Nagyjából 170 cm magas vagyok, hosszú, fekete hajzuhataggal és barna szemekkel. Arcom csinos, melyet mindig díszít némi kevéske smink, bár előfordul, hogy egy-egy küldetés vagy buli alkalmával több is kerül szemeim köré, így emelem ki még jobban íriszeimet. Szeretem a sötét színeket, így a legtöbbször fekete ruházatban láthatsz és inkább a kényelmesebb viseletet részesítem előnyben a csinos darabokkal ellentétben. A szexi stílus se én vagyok, bár vannak alkalmak, amikor más ruhát is láthatsz rajtam, mint például a bálok alkalmával, akkor képes vagyok ám kitenni magamért, mert nem tagadom, azért fontosnak tartom a külsőmet. Kedvelem az ékszereket is, így szinte mindig akad rajtam néhány gyűrű és nyaklánc, úgy hiszem, az feldobja az ember külsejét, bár a bőrből készült darabokat se vetem meg. Hajamat az átlagos napokon kibontva szoktam hordani, de ha olyan feladat elé kerülök, akkor praktikusabbnak látom összefogni, hiszen hossza miatt útban lenne.

Életed fontosabb állomásai

Közeleg a telihold, én pedig izgatottan számolom a napokat, várva arra, hogy végre teljes legyen az a gyönyörű égitest fent az égen. Mindig is imádtam ezeket a napokat, oly különlegesek, szinte erősebbé tesznek, magabiztosabbá és merészebbé. Hogy szerinted ez nem mindig pozitív dolog? Számomra az, hiszen megtanultam együtt élni a korral, ebbe születtem bele, apám pedig, Philip, mindig is a segítségemre volt. Nem kevertük ki magunknak a bájitalt, hogy elnyomja a kór hatását, e helyett a birtokunk alatti labirintusban rohangáltunk, amelyet édesanyám mindig oly gondosan bezárt a telihold ideje alatt. A labirintus nem volt üres, akadtak benne kisebb állatok is (amiket természetesen mi tettünk bele előtte), amelyeket levadászhattuk, én pedig mindig nagy izgalommal és nem tagadom, agresszióval vetettem bele magam a vadászatokba. Előfordult természetesen, hogy farkas alakban apámmal is összeakaszkodtunk, voltak sérüléseink, amelyek közül nem mind gyógyult be teljesen, így pár heg is megtalálható testemen, de nem érdekel. Apámtól kaptam, ahogy ő is én tőlem, ez összeköt minket, akár csak a vérfarkasság, melyet ahogy a könyvekben láttam, sokan átoknak tartanak és próbálják megállítani, meggyógyítani, de nem fogják fel, hogy ez inkább áldás? Anyám persze eleinte nehezen viselte ezt az egészet, de ő is boszorkány és nagyon jól ért a gyógyításhoz, és amióta megszülettem, még jobban beleásta magát a dolgokba, hogyha szükséges, segítsen nekünk, meggyógyította a sérüléseinket és enyhítette a fájdalmakat, azokat, amelyeket mi büszkén viseltünk. Nem vagyok tehát egy sírós lány, bírom a fájdalmat, bár ha valaki ártani akar nekem, akkor előbb töröm el a kezét, minthogy hozzám érjen, tehát a mazochizmus is rohadtul távol áll tőlem és meg tudom védeni magam.
Azt kell, hogy mondjam, rendes családban nőttem fel, amiért nagyon hálás vagyok, hiszen tökéletes szüleim vannak, jobbakat nem is kívánhatnék és a farkas, mely bennem él, csak még erősebbé tesz. Nem vagyok egy jókislány, de ezt nem is várják el tőlem, inkább amolyan harcos amazonnak mondanám magam. Nem túlzok, hidd el, ugyanis több mugli fegyverhez is értek, így például jól forgatom a kardot és a tőröket, amelyekkel elég ügyesen tudok célba is dobni, mert bár a felmenőim varázslók, mégis, én úgy gondolom, hogy nem csak a pálcánkra kell hagyatkoznunk, bármikor, bármilyen helyzet előfordulhat. Tanultam tehát verekedni is, közelharcot, így két kézzel is ki tudok állni magamért és hát igen, ez miatt már párszor voltak konfliktusaim a Roxfortban is, amikor csak úgy bevertem valaki képét, aki velem akart kezdeni. Hát… rossz emberrel húzott ujjat.
Oh és hát igen, a Roxfort. Amikor bekerültem, a süveg egy kis ideig gondolkodott, hogy melyik házba is osszon be, hiszen a Griffendél is tökéletesen illett volna hozzám, hiszen bátor vagyok és kalandokra vágyok, mégis, a Mardekárba kerültem, Perselus Piton házába. A házvezetőm nos… furcsa ember, nem is lenne különösebb bajom vele, ha nem kényszerítené rám Dumbledore akaratát, hogy amikor az iskolában tartózkodom, minden átváltozás előtt vegyem be a farkasölőfű-főzetet. Borzasztó egy szer, elnyomja mindazt, aki vagyok és ez miatt valahol gyűlölöm is a férfit, még akkor is, hogyha egy részem tiszteli őt. Tudom, hogy számíthatnék rá, ha a szükség úgy hozná, de soha se fogom elnézni neki azt, hogy megpróbál megváltoztatni, hogy nem hagyja, hogy valahol elzárva szabadon őrjöngjek. Idén mondjuk ez már némileg egyszerűbb, többször hazautazok a telihold ideje alatt és csatlakozom apámhoz a labirintusba, de az első hét év ez miatt rettentően nehéz volt. Az a főzet nyomottá tett és gyengévé, én legalábbis mindig is úgy éreztem, talán még inkább agresszívebb vagyok azokban az időkben, mert el akarják nyomni azt, aki én vagyok, a farkast bennem, a részemet. Nincs ehhez joguk! Szóval Pitonnak mindig figyelnie kellett rám, nem könnyítettem meg a dolgát, magamtól nem szóltam neki, hogy szükségem volna a főzetre, neki kellett mindig megkeresnie vele vagy magához hívnia és figyelnie, hogy valóban elfogyasztom-e. Miért törődtem volna bele ebbe? A mai napig nem teszem, így amikor az iskolában maradok, akkor ha azt szeretné, hogy ne változzak át azzá, aki vagyok, akkor neki kell odafigyelnie a dologra, de úgy hiszem, hogy mára már elfogadta ezt a tényt, na nem mintha túl sok választása volna. A házvezetőm, ez a kötelessége.
Egyébként így, hogy véget ért számomra a hét év, az aurori szakot választottam, úgy érzem, hogy az igazán illene hozzám, megtalálhatnám a helyem közöttük. Nem tudom elképzelni úgy a jövőmet, hogy valahol meghúzzam magam, nekem szükségem van az adrenalinra, a harcra, így aurorként képes leszek majd fegyvert ragadni és kiállni azért, amiben hiszek. És hogy mit gondolok a halálfalókról? Soha se került velük összetűzésbe a családom, így számomra nem jelentenek veszélyt és ellenséget se látok bennük, így hát ki tudja, az aurori képzés végén lehet, hogy mégse a Minisztériumot választom majd, sok út van, nekem pedig időm, hogy eldöntsem, melyikre is lépek rá.

Wyatt Brian Delgado:
Egy évvel jársz fölöttem és biztosra tudom, hogy te is vérfarkas vagy, akár csak én, mégis, valamiért még nem beszélgettünk úgy igazán egymással. Hogy miért? Nos… fogalmam sincs, valahogy elkerültük egymást, pedig párszor figyeltelek, hiszen a közös pont miatt úgy érzem, akár még jóban is lehetnénk. Vajon te hogy állsz a benned rejtőző fenevadhoz? Hasonlítunk egymásra? Sok lehetőséget látok a jövőben arra, hogy mi ketten még jól járhatnánk egymással, megszeghetnénk a Roxfort szabályait, együtt erősebbek lehetnénk…
Az pedig, hogy igazából a féltestvérem vagy nos… még csak meg se fordult a fejemben. Ha az igazság kiderülne, bizonyára az egész eddigi életem megváltozna és a tökéletes apáról kiderülne, hogy mégse annyira tökéletes, hiszen soha… soha nem említett Téged, azt, hogy van egy testvérem, pedig tudta, hogy mennyire vágynék rá.


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle Mercola   Gabrielle Mercola Empty2015-03-17, 13:18



Elfogadva!

Akkor már stílusosan, úgy se olyan nagyon titkos, hogy titkos ez a kari. Very Happy Szuper lett az ET, és határozottan örülök a pb váltásnak is végül, nagyon passzol a hölgyemény a karihoz és hát... hugiiii! Very Happy Örülök neki, hogy véletlenül felmerült az ötlet, komolyan nagyon, tuti hogy két ilyen kemény jellem ha egyszer úgy dönt, hogy nem veszik be a bájitalt, elér rendesen rombolni fogják a Tiltott Rengeteget. Very Happy Azt tudod, hogy a stílusodat imádom, szépen fogalmazol és ez most sem volt másképp, külön köszönet, hogy Wyatt is kapott egy külön bekezdést még így ismeretlenül is. biglove
Nem is húzom a dolgot, még sütit akarok sütni... Very Happy Szóval foglalózz, de már tudod a dolgok menetét, nem kell ezt mondani. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle Mercola   Gabrielle Mercola Empty2015-03-17, 14:22


Aww... már képről láttam, hogy ez durván jó kari lesz, de így még ET-vel együtt... hát baszki, az egész család ilyen dögös? Very Happy szivecske Előre féltékeny vagyok... mindenkire!



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Gabrielle Mercola
Reveal your secrets
Gabrielle Mercola
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle Mercola   Gabrielle Mercola Empty2015-03-17, 15:16


Köszönöm a kedves szavakat, örülök, hogy tetszik nektek a karim. *-* Már alig várom a játékokat! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle Mercola   Gabrielle Mercola Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wyatt & Gabrielle
» Gabrielle Delacour
» George és Gabrielle
» Harry és Gabrielle
» Gabrielle Delacour

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: