ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 19:31-kor
Troy Smallwood


Ma 12:00-kor
Ashton P. Blake


Ma 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Alison Fawley
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Dominic R. Kinney I_vote_lcapDominic R. Kinney I_voting_barDominic R. Kinney I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70722 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Troy Smallwood


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dominic R. Kinney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Dominic R. Kinney   Dominic R. Kinney Empty2015-02-11, 17:15




Dominic R. Kinney

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Anything worth doing is worth overdoing"

Főkarakter: Titkos
Teljes név: Dominic Richard Kinney
Születési hely és dátum: 1976. augusztus 18. Oxford, Anglia
Csoport: Griffendél
Patrónus: Puma
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Kilencedik - Elemista
Képesség: Legilimencia
Kiemelkedő tudás: Átváltoztatástan - ügyes, Bájitaltan - tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Humoros vagyok, rendetlen, lusta és szexi. Dióhéjban.
Mélyebbre akarsz látni?
Akkor ne akarj megváltoztatni! Ne akarj a lelkemben olvasgatni mert rosszul jársz! Ne analizálj! Ne próbáld magadnak bemesélni, hogy olyan marhára különleges vagy az életemben mert csalódni fogsz!
Rosszfiú vagyok? A szüleimnek biztos. Csak a problémákat seprik utánam, egyébként hidegen hagyja őket hogy mit csinálok és merre járok.
Gyorsan változtatok véleményt, és sokat hazudok. Ezzel mindig az ellenkezőjét érem el...ahelyett hogy békén hagynának, mindenki jön utánam.
Imádom a zenélést...kitölti a réseket az életben. A zene összekapcsol a világgal, és mégis megnyit egy másikat.
Gyorsan kötök ismeretségeket, de mindig a kívülálló emberekhez vonzódom. Akik másak mint az átlag. A felszínességtől rosszul vagyok, a megjátszástól szintén. Született legilimentorként elég hamar átlátok az emberek átlátszó hazugságain.
Viszont ha meglátok valami érdekeset a felszín alatt, arra igyekszem komolyan rákoncentrálni.
Megjelenés

Hmmm...187 centivel szerintem korrekt magas vagyok. Ki a fene akar genetikailag troll, vagy gnóm lenni? Na én tuti nem. Persze, 11-13 éves korom táján egy vézna kis törpe voltam..egér hanggal. De az már régen volt.
Sokan bámulnak a tetoválásaim miatt, pedig mindnek története van. Olyan fontos eseményekhez köthetőek, amik vagy így vagy úgy, de megváltoztatták az életemet.
Barna hajam van, ami vagy össze-vissza áll, vagy rövid..vagy isten tudja, ahogy jön.
Azt veszek fel amihez éppen kedvem van, nem igazán érdekel sem a divathóbort, sem úgy általánosságban az, hogy mi az elfogadott a masszában.

Életed fontosabb állomásai

Vidám, de elhanyagolt gyerek voltam. A szüleim házassága a pénzről szólt. Mindenféle ál-utazások címszava alatt hagytak otthon, hogy közben a saját szeretőikkel szórakozzanak. Épp ezért megannyi ünnepen ültem tök egyedül, vagy épp valahol az utcán a spanokkal. Elég korán rájöttem, hogy a lóvé csak egy biztosíték, de nem jelent semmit. Egy utcazenész a High street-en értette meg velem a leginkább ezt. Ha a családom nem kíváncsi rám, hát én se leszek kíváncsi rájuk!
A nagy blues zenészek mindig is hatással voltak rám. Olyan oldalról közelítették meg az életet, ahogyan mások soha. Akkor érti meg valaki, ha ebben él. Ez pedig egy elzárt iskolában meglehetősen nehéz feladat. Anyámék sok mindent elsöpörtek utánam az első nyolc év alatt. Még akkor is, mikor nagykorú lettem. Mutatni akarták, hogy mennyire jó és odaadó szülők. Persze a nagy haverjaik előtt sajnáltatták magukat ezzel, meg mártírrá tették magukat.
Voltak haverjaim a suliban, de...egy örökké nyughatatlan lélekkel, nem mondhatnám hogy túlságosan kötődtem itt bármihez. És mivel kb. csak a végletekben élek, leléptem a nyolcadik évem után. Ez volt az én nagy ászom. Az utazóládámat belehajítottam a folyóba, és utazgatni kezdtem. Egészen az USA-ig mentem, ahol New Orleans és St. Louis párától duzzadó éjszakáiban eggyé váltam a zenémmel és kiteljesedtem. Nem kértem lóvét otthonról, semmit. Többnyire az utcán éltem, vagy éppen alkalmi barátnőknél, spanoknál. Sodródtam ide-oda.
De a világot, amihez tartozom...nem engedhettem el csak úgy. Nem törölhettem ki magamból a véremet, akármennyire is szerettem volna. Végül visszatértem a Roxfortba 1 év kihagyás után. Dumbledore elég dörzsölt varázsló, de mindenkinek látja az igazi lényegét. Látta, hogy felébredt bennem valami, amihez bizony kellett ez a szünet. Most kilencedik éves vagyok, hamarosan végzek. És mivel mindig is jó voltam a szakirányomból, beleegyeztek hogy órákat is adjak. Elég durva...én "kistanárként". De még megdöbbentőbb volt ez azoknak, akik ismertek. A lényem nem változott semmit. Még mindig ugyanaz a lusta, humoros, szexi és idegesítő srác vagyok aki voltam. A legjobb haverom a félszemű macskám Mex. Jobb mint egy házőrző kutya. A kreténeket és a megjátszósokat ő se bírja.
Még mindig képes vagyok két végén égetni a gyertyát, még mindig nem könnyű átverni, megszerezni és analizálni. De amit kaptam, amit tanultam...képes vagyok megosztani másokkal. Akármennyire igyekeztem, nem tudtam egy önző féreggé válni. Talán mégis van egy jó oldalam?!

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Dominic R. Kinney   Dominic R. Kinney Empty2015-02-13, 08:57



Elfogadva!

Először is bocsánat a lassúságért. ^^ Másodszor a tanítás dolgot nem igazán tudom elfogadni. Egyeztetni kellett volna az ET írás előtt, akkor tudtam volna mondani, hogy nem. Smile Képzett, felnőtt tanárok tanítanak az iskolában, nem hiszem, hogy szükség lenne rá, hogy egy fiatal diák adjon órákat, amikor még két helyettesítő tanár is van, akiknek ez a dolga, ha valaki épp nem tudja ellátni a feladatait, főleg hogy nem dobtál született tehetséget mondjuk valamire, hogy ez még inkább indokolja, de egyébként akkor sem érezném reálisnak. Szóval ezt plíz majd módosítsd az ET-dben. Korrepetálhatsz saját késztetésből másokat, de tuti nem kérnének fel óratartásra. Smile
Egyébként ezen kívül minden oké, remek ki kari lett, izgalmas pb választással, szóval másba nem tudok belekötni. ^^ Foglalózz és kész is vagy.




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Dominic R. Kinney   Dominic R. Kinney Empty2015-02-14, 13:45


Bocsánat, akkor javítom azt a részt. Ill. kiveszem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Dominic R. Kinney   Dominic R. Kinney Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: