ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Kalandmester
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Jack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_lcapJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_voting_barJack & Andie - Bál utáni rosszullét I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jack & Andie - Bál utáni rosszullét

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Andie Vickers
Reveal your secrets
Andie Vickers
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-02-14, 21:52



Jack & Andie
[You must be registered and logged in to see this image.]



- Tudod, hogy nem azért csináltam, hogy így adjam a tudtodra. - húzom el a számat egy pillanatra. Még ha viccel is, ez akkor sem vicces, mert nem ez volta célom. Én nem... nem azért csináltam, hogy akkor majd így megtudja, de attól még igazam van, valahol így akkor tudja már, hogy nekem milyen volt, amikor megitta azt az izét. - Jól van... mondtam már, hogy sajnálom. - akkor sem kéne folyton kioktatnia, mert... ez nem tetszik azért annyira. Oké, elszúrtam, de nem kellene ezt elmondania még nem tudom hányszor. A kérdésére mégis csak a vállamat rántom meg. - Nem voltam még bálban. Sok.. minden. - maga a bál, meg a ruha, meg a minden és hogy most akkor mi is lesz majd és mennyire szúrom el, vagy lesz majd az egész rémes, szóval azért akárhogy is de sok minden járt a fejemben és kész, nem tehetek róla.
- Nem csak, nem akarom, hogy sajnáljanak. - vagy úgy bánjanak velem, mint a hímes tojással, hogy lássam mások szemében azt, hogy szinte már temettek. Erre nincs szükségem. Lehet, hogy elszúrtam már eléggé így is az életemet, legalábbis szerinte, hogy nem jól csinálom, de... attól még nem fog tudni meggyőzni, hogy rosszul állok hozzá. - Hát akkor nem értesz egyet, szíved joga. - de én attól még nem fogok hirtelen változtatni, ez is teljesen biztos. Nekem ez így megy, így könnyebb, nem akarok valamit megtapasztalni, hogy aztán el is veszítsem, hogy tudjam, hogy el fogom veszíteni és nem értem, hogy miért gondolja úgy, hogy bántanom kéne másokat. Azért vagyok rossz, mert nem vagyok önző? Azért vagyok rossz, mert rendes vagyok?
Komolyan nem értem őt, mintha... ő jobban a szívére venné ezt az egészet, mint én. Nekem se könnyű, fel kellett dolgoznom és igenis baromi nehéz volt elfogadni, hogy ez van, nekem ez jutott, de... megtettem, mert nem volt más választásom és kész, de ő meg ideges és... mintha még neki állna feljebb, hogy elszúrom szerinte az életemet. Nem... teljesen mindegy neki? Úgyis elmegy a suliból alig másfél év múlva világot látni nem? Nem halálosan mindegy, hogy én hogyan élem a saját életemet? Ezzel neki aztán végképp nem ártok. - Nem értem... mi bajod. - rázom meg a fejem, de ezt már szinte csak magam elé mondom, miközben ő szó szerint kiviharzik, még a széket is a helyére rúgva, pedig az a szék aztán végképp nem tehet semmiről sem. Komolyan nem értem, hogy mégis mi a fenén húzta fel magát ennyire... min?

//Ééén is köszi a játékot, egy élmény volt! Very Happy//



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szíved pihen, a miénk vérzik, a fájdalmat csak az élők érzik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-02-13, 22:07





Andie & Jack

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Tudod, szerintem lett volna egyszerűbb módja is annak, hogy ezt megértsem. – nem kellett volna csak ezért elfelejtenie bevennie azt a bájitalt, amitől amúgy az élete függ. Jó, tudom, hogy nem emiatt nem vette be, de mégis mi a francot gondolt? Az ilyen nem megy csak úgy ki az ember fejéből, mintha elfelejtené, hogy él. – Nem volt szép dolog tőled, hogy majdnem meghaltál. – tudom, tőlem sem volt az ott a kriptában,de… az egy teljesen más helyzet volt. Hoztam egy döntést, egy nagyon hülye döntést, és sejtettem, hogy nem igazán valószínű, hogy abban a kehelyben szörp van, de egy próbát megért. – Mégis mi volt a fejedben olyan sok mindent? – ez csak egy bál, megértem, hogy neki az első volt,de attól még messze nem olyan nagy dolog, hogy emiatt valaki túlizgulja a dolgokat. Csak egy tánc, néhány ital és kész, jól érzed magad,erre nem kell rástresszelni, soha nem értettem, hogy miért izgulnak ilyenkor az emberek. -  De remélem is, hogy figyelsz rá, harmadjára nem akarok lépcsőzni veled. Még mindig fáj a karom. –csak viccelek persze,  megteszem én újra, ha szükséges, de ne legyen az és kész. A karomnak meg semmi baja nincs, azért ennél erősebb vagyok, de a lényeg, hogy… ne haljon meg nekem majdnem még meg egyszer.
- Szóval simán csak félsz attól, hogy mások mit mondanak rá? – mert ebből ezt hallom ki,de attól még nem kötelességem vele egyet érteni. Így csak elrontja a saját és mások életet is, nem segít nekik, magának sem, csak ezt persze képtelen felfogni, mert…. csökönyös. – Nem fogom elfogadni, nem kötelességem veled egyetérteni. Ráadásul még ez baromság is,amit csinálsz. Semmi kedvem helyeselni, hogy cseszd el az életedet. – komolyan, bocsánat, ha emiatt valakinek a lelkébe gázolok, de mégis miért kell mindent így vennie? Ez nem önfeláldozás, nem csinál magából mártírt, egyszerűen csak tönkreteszi azokat, akik szeretik őt, márpedig én ebben nem fogok a társa lenni. Ha akarja, rontsa el az életét, de én nem fogok neki ebben segíteni. A halál úgy is eljön, de kötelességünk lenne előtte élni, Andie viszont nem ezt teszi, csak a hülye bakancslistájával készül egész életében a rohadt halálra…úgy várja, mint kisgyerek a cukrot. – Ja, a te életed, csak gondolni kéne másokra is magadon kívül. Mondjuk a szüleidre. – nem kell rám, szarjon le, nem kell, hogy érdekeljem, de ott vannak a szülei, ők mit fognak csinálni? Úgy fognak élni Andie halála után, hogy többet is tehettek volna… Andie önző, mert a könnyebb utat választja. – Komolyan így gondolod? – pillantok rá kissé értetlenül, mert… ez nem hangzott valami túl kedvesen. – Tudod mit? Rendben, legyen ahogy akarod. Élj és halj meg úgy, ahogy akarsz. – mondom, miközben felállok és visszatolom – visszarúgom – a széket a helyére, ahonnét elvettem. Hogy lehet valaki ennyire rohadtul önző,mint ő? Komolyan, még így is képes felidegesíteni. – Na mentem. – nem vissza a bálba, oda már amúgy sincsen rohadtul  kedvem visszamenni. A klubhelyiségbe sincsen valami nagy kedvem…talán kimehetnék Hagridhoz, vagy akárhova máshova, ahol nem azt hallom, hogy mennyire megakar halni valaki. Komolyan… nem értem az embereket, és még csodálkoznak rajta, hogy bolondnak tartom a legtöbbet.

//Köszi a játékot, szuper volt, mint mindig Smile//

[/b]
Vissza az elejére Go down
Andie Vickers
Reveal your secrets
Andie Vickers
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-02-08, 20:17



Jack & Andie
[You must be registered and logged in to see this image.]



Ha más lenne most a helyet, akkor sokkal inkább tudnék mosolyogni a szavain, de sajnos nem megy úgy, ahogy kellene azért, mert... hát mégis hogyan menne, amikor ez az egész este nem pont úgy alakult, ahogy kellett volna? Úgy volt, hogy jól érezzük majd magunkat maradéktalanul, helyette pedig az egész nem pont jól végződött, még ha el is vicceli azzal, hogy legalább látványos volt a kilépőnk. Én azért nem tudok ehhez olyan könnyen így hozzáállni, szerettem volna, ha jobb lesz, ha már vállaltam, hogy jövök, és nem a legjobb azzal zárni, hogy most meg el kell neki mondanom mindent, amit nagyon nem akartam. Előre tudtam, hogy két vége lehet, sajnálni fog, vagy győzködni, hogy rosszul csinálom, nagyon más opció nincs.
- Igen, mondhatni ironikus, de... talán akkor most megérted, hogy én mit éreztem akkor. - már ha persze ő is úgy volt ezzel és aggódott annyira értem, mert persze azt nem lehet tudni, hogy féltett-e annyira. Nem vagyunk mi még olyan jóban, csupán arról volt szó, hogy kedvelem, nem vagyunk ettől egyből barátok, és nem állunk annyira közel egymáshoz, hogy ha még sem térek magamhoz, akkor most könnyeket hullajtson értem. - Figyelek rá Jack mindig, csak most... túl sok minden volt a fejemben, de figyelek még jobban. - azért talán ebből sejtem, hogy tényleg aggódott, de azt nem akarom, hogy ezt elmondja véletlenül is Madame Pomfrey-nek, akkor aztán tuti biztos, hogy baromi nagy fejmosást kapnék és azt igazán nem akarok. Így is elég pocsékul érzem már magam a miatt, ami történt, ha még kioktatás is párosulna mellé azt végképp nem viselném jól, főleg hogy ahogyan számítottam rá jön a győzködés... amire végképp nem nagyon vágytam. Értem én, amit mond, valahol van benne logika, valahol tényleg van értelme, de közben... mégsem tudom elfogadni.
- Ezért nem mondom el senkinek tudod? Ezért nem akartam elmondani neked sem, mert úgyse értenéd meg, hogy én hogyan gondolom. Értem, amit mondasz, de... próbáld megérteni azt is, amit én mondok. - tudom, hogy nem fogja, tudom, hogy esélytelen, és nem is akarom meggyőzni őt, egyszerűen csak el kéne fogadnia és kész. - Az... az én életem Jack igaz? Neked... nem mindegy? - ha én szúrom el, akkor én szúrom el, ő meg ne legyen annyira figyelmes, hogy másokkal törődik, hogy esetleg másnak rossz lesz, mert nem kap belőlem, vagy mit tudom én. Eldöntöttem, hogy mit akarok és... neki nem kéne ehhez ennyire ragaszkodnia, mert mi nem vagyunk olyan közeli jó barátok, vagy bármik, hogy így aggódjon azért, hogy elszúrom az életemet. Az életem már el lett szúrva és kész, ebből kell kihoznom a legtöbbet, még ha ez lehetetlennek tűnik is jelenleg. Megbékéltem vele... megpróbáltam megbékélni és nem kéne most megint mindent összekavarnia... nincs hozzá joga!



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szíved pihen, a miénk vérzik, a fájdalmat csak az élők érzik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-02-06, 16:59





Andie & Jack

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Persze, akár kétszer is megköszönheted. Jót tesz az egómnak. – rántom meg a vállamat mosolyogva. Nem vagyok én olyan nagyképű azért. Persze, sokan faragatlannak és érzéketlennek tartanak, de ennek meg van az oka, én nem szerető családban nőttem fel, én semmi jót nem kaptam gyerekkoromban, szóval itt senki ne várja, hogy én majd elérzékenyülök folyamatosan. Nem, én általában csak magabiztos vagyok és néha kis bunkó, de… aki kedvel az elviseli ezt, és tudja,hogy nem bántó szándékkal mondom azt, amit, egyszerűen csak ilyen vagyok, kicsit máshogy lettem bekötve, mint a legtöbb diák, de mindannyiunknak meg van a saját története, ugye? Az enyémből jön ez.
- Áh, szóval elfelejtetted… tudod, kissé ironikus, hogy csak úgy elfelejted bevenni azt, ami amúgy életben tart, miután én direkt bevettem valamit, ami jó eséllyel kicsinált volna. – itt még arra célzok mikor a kriptában sikeresen megmentette az életemet. De akkor most ezzel kvittek vagyunk, nem igaz? Na nem mintha ilyet számolnék, ennyire nem vagyok bunkó és idegesítő. Ő örült, hogy én nem dobtam fel ott a bakancsot, és én is örülök, hogy időben feltudtam ide hozni. – De azért nem ártana legközelebb, ha bevennéd. – nem szólom én emiatt le, az ő élete, nincs jogom kérdőre vonni, de ezt még egyszer ne játsszuk el. – Jól van, lakat a számon! – nem mintha amúgy elmondtam volna, ha nem szól emiatt. Annyi eszem van, hogy nem mondom meg neki, hogy Andie csak úgy elfelejtette, és a feledékenysége miatt majdnem… sikeresen elvett magától mindent. Gondolom ebből tanul ő is, legalábbis melegen ajánlom neki, mert egyszer elég volt, hogy rohanunk az életéért.
- De többel tartozol magadnak. – mert az életet nem elég csak úgy élni. Az élet maga üres, nem ajánl semmit, nem kapsz semmit. Nekünk kell megtöltenünk élettel, rajtunk áll az, hogy mégis mit és hogyan csinálunk, mert semmit sem kapunk csak úgy meg, semmi nem hullik az ölünkbe.
- Ezen nincs mit megérteni Andie! Lehet, hogy most egy kicsit morbid leszek, de nézd el nekem. Nem te vesztesz el mindent, hanem az, akihez kötődsz. Nem hinném, hogy hiszel a másvilágban és a mennyországban, szóval ha meghalsz, akkor… kész, ennyi volt, a függöny legördül és te kiszállsz. Csak az marad itt, akinek fontos voltál. Márpedig akiknek fontos voltál, azok megérdemlik, hogy rohadtul megszenvedjék a hiányodat, mert ez így működik. Adsz valami nagyon jót, és bár miután nem vagy, rohadtul fog fájni, attól még ugyanúgy jó marad, csak hozzákötjük, hogy már nincs az, akitől kaptuk. – nem értem őt meg, nem fogom soha sem megérteni. – Nem, gőzöm nincs róla, nekem nincs anyám meg apám. De akkor is sírni fognak, ha teszel valamit. Akármit csinálsz, sírni fognak! És azzal, hogy így viselkedsz, csak magadat veszed el tőlük. Adj nekik szép emlékeket, és ne úgy kelljen élniük majd utánad, hogy többet is tehettek volna!  - mert így lesz, mert ilyen egy szülő, igaz? Mindig többet akar adni a gyermekének, és megérdemlik azt, hogy Andie ezt hagyja is nekik, hogy bárkinek, aki próbálkozik hagyja, mert… így csak elbújik az élet elől, ennyi erővel már most is feldobhatná a pacskert. Megér annyit az élete, hogy megélje.

Vissza az elejére Go down
Andie Vickers
Reveal your secrets
Andie Vickers
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-02-05, 18:00



Jack & Andie
[You must be registered and logged in to see this image.]



- Jól van, de azért megköszönhetem, hogy itt vagy? - akkor nem olyan különleges dolog ez, csak esetleg én fújom fel egy kicsit, de attól még tényleg örülök neki, hogy itt van most velem, és igenis nagy dolog számomra és az a helyzet, hogy nem tudom pontosan, hogy mit is érezzek ezzel kapcsolatban, vagy hogy mit szabadna éreznem. A legnagyobb baj pedig az, hogy mindezek után el kéne neki mondanom az igazat, mert... nem fogja érteni, hogy mi ez az egész, és ha már kedves velem, akkor úgy a fair, ha őszinte vagyok vele és beavatom ebbe az egészbe. Utána még mindig dönthet úgy, hogy nem foglalkozik inkább a dologgal és én nem sértődnék meg azért ezen olyan végzetesen, mert talán nekem is így lenne jobb.
- Nem... igazán vettem be. Elfelejtettem a készülődés miatt. - bököm ki lassan. Nem nagyon nézek közben a szemébe, mert kétlem, hogy olyan nagyon oda lesz a hírtől, hogy ennyire... hát nem voltam valami észlény. Nem szoktam én kihagyni, csak hát ez az egész bál dolog kár lenne tagadni, hogy eléggé feldobott. - De ezt ne mondd el Madame Pomfreynek oké? Kérlek! - nem igazán szeretnék még plusz fejmosást is kapni azért, mert figyelmetlen voltam. Én is tudom, hogy butaság volt és meg is lett a nem valami remek következménye. Egyrészt annyi lett a bálomnak, másrészt el kellett mondanom az egészet Jacknek, amit nem igazán terveztem be mostanra, szóval... elég rosszat tettem magamnak, nem kell, hogy még ezt más is az orrom alá dörgölje.
- Így van, az én életem. - bólintok egyet nagy komolyan, legalábbis próbálok komoly maradni amennyire megy egyáltalán. Nem akarok változtatni, és már jó ideje elhatároztam ezt, nem olyan egyszerű meggyőzni arról, hogy ne így vélekedjek. Nem akarok rosszat magamnak és másnak sem, és tudtam hogy úgy sem értené meg, hogy miért gondolom így és úgy sem értene velem egyet, na pont a miatt nem kürtölöm világgá, hogy mit is gondolok. - Önző? Ez... nem csak erről szól Jack. Nem érted, hogy könnyebb valamit elveszíteni, ha nem is próbáltam ki, hogy milyen? Én... Ez már így is épp elég nehéz Jack, így is épp elég nehéz volt megbarátkozni azzal, hogy ez van, hogy valószínűleg soha nem lesz első csókom, vagy nem leszek szerelmes, vagy... nem lesz családom. Elfogadtam, nem akarom olyan hitben ringatni magam, hogy mégis, aztán csalódni. Értsd meg... kérlek... - próbálom én megértetni vele, de nem könnyű. Egy pillanatra elcsuklik a hangom beszéd közben, ami azt hiszem érthető. Ez az egész olyasmi, amit nem érthet. Én nem tudok csak úgy önző lenni, nem megy. Részben ezzel vagyok önző, nem akarok magamnak feleslegesen még több fájdalmat okozni, már így is van épp elég. Próbálom összeszedni magamat, és feljebb ülni kicsit. Nem egyszerű, de... tényleg igyekszem. - Tudod... én láttam a szüleimet párszor, amikor azt hitték, hogy nem látom. Anyut sírni... tudod milyen amikor az a legerősebb személy, akit annak gondolsz, az apád... sír? Én... nem akarom ezt. - félek tőle, félek az egésztől és nem akarok rosszat se másnak, se nekem és ezt... kénytelen lesz megérteni és elfogadni valahogy.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szíved pihen, a miénk vérzik, a fájdalmat csak az élők érzik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-02-02, 16:00





Andie & Jack

[You must be registered and logged in to see this image.]


- De én most a normális emberekről beszélek. – rántom meg a vállamat. Na igen, egy normális embernek azért fontosabb a másik, mint egy hülye bál, amiből amúgy is évente lesz egy, nem? Legalábbis én így látom, de persze aztán lehet, hogy bennem van a baj, ezt nem tudhatom, de… nem, nem bennem van. -  Ez csak egy bál. Lesz jövőre is. – rántom meg újfent a vállamat. Természetes, és kész, én nem igazán fogadok el mást. Persze, jó szórakozni, de megtehetjük még elég sokszor, ráadásul én egyetemista is vagyok, így még könnyebb. Lesz még elég bál, neki és nekem is, ha nem is a Roxfortban, de valahol máshol.
- Na és… nem vetted be az életmentő turmixot ma este, vagy mi? – nem rosszindulatúan kérdezem ezt, csak… nem is tudom, talán így kicsit könnyebb felfogni mindazt, amit mond, mert hát mégis ki venné olyan könnyedén azt, hogy megfog halni a … barátja. – Vagy az ájulás valami mellékhatás? – mert ha most megkapta, akkor csak megmondják neki, hogy mit ne igyon, vagy egyen, ha megakar halni, igaz? Nem is tudom, ez az egész… elég fura most így  nekem, de nagyon remélem, hogy nem arról volt szó, hogy direkt nem nyelte le ezt a bájitalt.
- Nem, így senkinek sem jó. – rázom meg a fejemet. Nem, most nem fog tudni meggyőzni arról, hogy ez mennyire jól ki van találva így. Komolyan, ennyire…ennyire nem lehet kegyetlen saját magához. Megértem, vagyis … azt hiszem, hogy megértem, nem vagyok a helyében, nem tudom, hogy egészen pontosan mit érez, de értem, hogy mit akar. Csak ez így rossz. – Rendben van, a te életed meg minden, de így csak… elvesztegeted az egészet. – így minden kimarad belőle, nem védhet meg mindenkit, az élet nem is arról szól, hogy kíméljük magunkat. Ami azt illeti, hajlamosak vagyunk kínozni magunkat, és ez nem rossz, ez csak…emberi dolog és kész. – Ez csak kifogás Andie. Az élet pont erről szól, nem védheted meg magadat és másokat sem. – nem azt mondom, hogy nem értem meg őt, mert de, komolyan megpróbálom. Teljesen nem érthetem meg, de próbálkozom, és… amit csinálsz az ésszerű, csak most pont nem az eszére lenne szüksége. – Csak egy kicsit… kicsit lehetnél önzőbb tudod? Mégis miért érdekel, hogy kit bántasz? Úgysem tudsz úgy élni, hogy valaki ne érezze magát szarul miattad. Miért veszel el magadtól mindent, csakhogy mások kedvére tegyél? Komolyan nem gondolsz bele abba, hogy ezzel nem csak magadnak, de valójában másnak is csak ártasz? Kitudja hány olyan pasit találtál már volna magadnak, akivel tényleg nagyon jól kijöttél volna, csak te féltél őket megbántani. – nem menekülhet meg az élettől, a fájdalomtól, és másokat sem menthet meg tőle, szóval… ne jöjjön nekem ezzel a hülyeséggel, mert nagyon nem okés ez így. Az élet már csak ilyen, szar, de nem kell azzal foglalkozzon, hogy kivel mi lesz, ha ő már nincs. Majd megoldják, ő pedig nagy valószínűséggel azt már nem fogja látni. Az élet soha nem áll meg, mindig megy tovább, előbb-utóbb mindent meglehet szokni, de csak emiatt kihagyni mindent…hülyeség, a világ egyik, ha nem a legnagyobb hibája.

Vissza az elejére Go down
Andie Vickers
Reveal your secrets
Andie Vickers
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-02-02, 13:16



Jack & Andie
[You must be registered and logged in to see this image.]



A nyilvánvalóan viccnek szánt kérdésre csak megrázom a fejemet. Mindketten tudjuk, hogy nem gondolta ezt komolyan és azt is, hogy... ennél sokkal komolyabb ez az egész, csak épp nem akartam neki elmondani és főleg nem most akartam neki elmondani és most nem igazán tudom, hogy mégis mit tehetnék. Nem lenne fair, ha elküldeném ezek után, főleg, hogy az a baj... tényleg kedvelem, nem tehetem meg vele, magától pedig nem ment és nem megy, tehát kénytelen leszek neki ezt az egészet megmagyarázni, majd hátha akkor úgy dönt, hogy mégis távozik igaz? Nem hiszem, hogy neki efféle bonyodalmakra szüksége van, mint ahogyan nekem sem. Nem mondom, hogy mindig az a jó megoldás, ha az ember menekül, de... néha mégis csak jobban ennél nem tehetünk.
A szavaira csak halványan elmosolyodom. Stílusosan távozni, igen, végül is ezt megtettük, én elájultam, ő pedig már megint úgy kénytelen volt cipelni. Úgy fest, hogy minden második alkalommal erre kerül sor, csak épp előzőleg túl sokat ittam, most pedig... pont hogy nem ittam meg azt, amit kellett volna. - Nem mindenkinek olyan természetes Jack. - biztosan vannak olyanok, akiknek igenis fontosabb lett volna a bál és ha nem tudják mikor térek magamhoz, inkább visszamentek volna. De ő itt maradt, ez csak újfent arra ad okot, hogy elmondjam neki ezt az egészet. Akkor talán megérti az indokaimat, megérti, hogy miért így állok hozzá, vagy a világhoz... az élethez. Bár ahogy ismerem akkor sem fog egyetérteni velem, de elég időm volt ezt átgondolni, pont elég ahhoz, hogy úgy gondoljam igenis igazam van, függetlenül attól, amit majd most mondani fog... mert fog, ebben biztos vagyol.
- A nélkül biztosan, azzal pedig... elvileg egy jó ideig még nem, de sose lehet tudni. - vonom meg finoman a vállamat. Nem arról van szó, hogy nem érdekel ez az egész, de épp elég ideig voltam már kiborulva miatta, hogy már ne érezzem így magam, nem lenne egyszerűen értelme és kész. Az életem ilyen, így alakult és meg kell próbálnom együtt élni vele. És igen, sejtettem, hogy mit fog mondani, ezért is jelenik meg egy halvány mosoly az arcomon.
- Én élek Jack, így élek. Sok mindent csinálok, sok mindent kipróbálok és nekem jó így. Tudom, hogy nehéz ezt megérteni, de... hidd el pont elég időm volt átgondolni, hogy hogyan próbáljam meg ezt az egészet kezelni és így a legjobb mindenkinek. Másnak is... nekem is. - egy pillanatra elhallgatok, és néhány másodpercig egyszerűen csak nézem a takarót, aztán siklik csak vissza rá a tekintetem. Biztos voltam benne, hogy nem fogja érteni és hogy megpróbál majd meggyőzni arról, hogy nem jól csinálom, de nem neki kell ezt végigcsinálnia, hanem nekem, ezt... épp e miatt nem értheti. Végül csak sóhajtok egyet, és aztán szólalok meg újra. - Tudod, ha valamit nem ismersz és sosem tapasztaltál meg, akkor nem hiányzik, de ha megkapnád életed legfinomabb tortáját, és azt mondanák neked, hogy egy szeletet ehetsz csak és többé soha, akkor nem lenne sokkal rosszabb, mintha nem is tudtál volna róla, hogy milyen az íze? Én nem akarom megtapasztalni, hogy milyen egy csók, hogy milyen... szeretni valakit, hogy együtt éljek annak a fájdalmával, hogy ezt bármikor elveszíthetem és akkor nem érzem soha többé, és még ezzel őt is bántanám. Így... könnyebb. - tudom, hogy nem fogja megérteni, de nem is kell. Az én életemről van szó, és én úgy döntöttem, hogy így élem, nem döntheti el ő, hogy hogyan lenne jobb nekem, ez ilyen egyszerű. Kedvelem és... valahol már ez is baj, talán így érti miért rémisztett meg az, hogy elhívott a bálba az után, hogy annyira megijesztett azzal a kis mutatvánnyal a kehellyel. Én csak tényleg nem akarok rosszat senkinek, hiába nehéz ezt megérteni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szíved pihen, a miénk vérzik, a fájdalmat csak az élők érzik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-01-31, 01:14





Andie & Jack

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Miért, mégis… mi bajod? Szeretsz elájulni? – nem értem, hogy egész pontosan miért is kell ájulás ellen valami hülye bájitalt innia, nekem ez kissé kínai, hogy úgy mondjam, de minden bizonnyal elmondja majd nekem ezt az egészet érthetően is, igaz? Nem arról van szó, hogy én ezt elvárom tőle,de… most hoztam fel az előbb őt ide, talán lenne egy kis közöm most már ahhoz, hogy mégis miért döntött úgy, hogy nem mond nekem semmit és talán ha tudok erről az egész bájital dologról, akkor nem adok neki olyat inni, ami miatt a bájital hatástalanná vált volna. Úgy tűnik kvittek vagyunk a majdnem halálozásokban.
- Hát, tudod, stílusosan kell távozni. – mondom, ahogy megrántom a vállamat. Nem arról van szó, hogy ne lett volna már eddig is egy egész pofás kis kilépőm, de ilyen aztán tényleg nem volt, és nagyon remélem, hogy nem is lesz soha, mert nem valami megnyugtató annak a látványa, hogy a párod a bálon csak úgy összeesik tánc közbe. Még szerencse, hogy gyorsan sikerült ide feljutni és Madame Pomfrey intézkedett azonnal,mert ha nem teszi, akkor most kitudja,hogy mi lenne. Ami azt illeti, én nem is akarom megtudni, mert… nem és kész. Most már átérzem, hogy miért piszkált a sírkamrás esettel. – Ugyan, nincs mit,ez csak természetes. – rántom meg a vállamat mosolyogva. Az én párom, és ha már idehoztam, akkor nem fogok visszamenni nélküle, inkább akkor elütöm itt az időt, legrosszabb esetben elalszom és majd reggel azzal fog felkelteni engem Madame Pomfrey, hogy mennem kéne órára. Mennem kéne,de… elegem volt az elméletből.
- Értem… - horgasztom le a szavai hallatán a fejemet, és pár pillanatig csak a kezembe temetem az arcomat, hogy nyerjek egy kis gondolkodási időt még mielőtt bármit is mondanék. – Szóval azt akarod mondani, hogy a lötty nélkül te… meghalnál? – nem mondom, hogy nem lepett meg, mert de, talán nem látszik rajtam,de… akkor nagyon jól tudom leplezni azt, amit igazából érzek. Megértem, hogy ezt nem mondta el, elég személyes dolog, ami nem tartozik senki másra, az meg már csak természetes és magától adódó, hogy nem fogom senkinek sem elmondani azt, hogy mi is a helyzet vele. – Tudod Andie, szerintem ezzel csak magadat kínzod,csakis saját magadnak ártasz. Nem mondom, hogy nem fájna a hiányod annak,akihez kötődsz,de… neked nem fog hiányozni,hogy nem kötődtél senkihez sem? Szerintem pont, hogy ezért kéne kötődnöd. Nyomot hagyni másokban, jót, vagy rosszat, mindegy, de ha már úgy se tudod ezt szabályozni, akkor… tegyél meg mindent, hogy … élj. – hogy tényleg éljen,mert ezalatt nem azt értem, hogy a bakancslistáját írogatja minden este. Nem, én arra gondolok, hogy mozduljon ki, ismerjen meg embereket, találjon valakit, jöjjön vele össze….bármit, csak éljen egy kicsit.

Vissza az elejére Go down
Andie Vickers
Reveal your secrets
Andie Vickers
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-01-30, 10:22



Jack & Andie
[You must be registered and logged in to see this image.]



Hát ez nagyon nem így volt betervezve, én... szerettem volna, ha rendesen zajlik ez a bál, mert már komolyan kezdtem jól érezni magam, még a... néha talán idegesítő halállal kapcsolatos célzásai ellenér is. Csak halkan sóhajok, amikor Madame Pomfrey megszólal. Igen, minden bizonnyal valami olyasmit ehettem, vagy ihattam, vagy... az lehetett a gond, hogy a nagy izgalomban este nem ittam meg azt a rémes löttyöt, de ezt nem mondom ki hangosan, mert akkor tuti biztos, hogy itt helyben lenne leharapva a fejem, vagy... még ennél is rosszabb. Inkább maradjunk annál, hogy semlegesítés történt, az kevésbé mutatja azt, hogy felelőtlen voltam és túlságosan elvarázsolt ez az egész báli cécó, aminek nem szabadott volna, mert hát oda kell figyelnem, ha nem akarom, hogy komolyabb bajom legyen, ezt én is tudom. Akár... vége is lehetett volna ma este mindennek, csak mert figyelmetlen voltam és ahhoz tényleg túlságosan jó volt ez a bál, bár... azt is mondják, hogy jó egy jó emlékkel a lelkedben távozni.
Jackre pillantok, amikor megszólal. Hát igen, teljesen jogos a kérdés és nekem azt hiszem most erre válaszolnom kellene valami kielégítőt, mert nem fair vele szemben, ha nem teszem, csak hát... ez még mindig jóval bonyolultabb, mint gondolná és arról volt szó, hogy majd mondjuk elmondom neki, ha... végez a suliban. - Szedek egy bájital minden nap, hogy... elkerüljem az ilyesmit. - oké tudom, hogy ez nem válasz és főleg nem kielégítő, és nem is hiszem, hogy csak úgy annyiban hagyná azért próbálok terelni a bállal és... nem elküldeni akarom, nem erről van szó, egyszerűen csak nem kell itt lennie velem, attól úgy se leszek hirtelen jobban, meg egyébként is az én hülyeségem volt ez, az én bajom igazából az egész, nem neki kell itt idegeskedni miatta, tényleg nem.
- Szóval csak a hatásos kilépő miatt maradnál, így már értem. -bólintok egy félmosollyal. Tudom én, hogy viccel, ennyire már megismertem őt, nem mondja komolyan és persze jól esik nekem, hogy itt marad velem, csak hát ez pont azért nem jó egyben, mert... nem akarok neki rosszat és így bőven meg van rá az esély, hogy végül azt okozok. - Azt hiszem tényleg rosszul esne és... köszönöm Jack. - nem olyan ütős még mindig ez a mosoly, kicsit fájdalommal keveredik, mert hát tudom, hogy rá kell vennem magam arra, hogy elmondjam neki ezt az egészet, de... talán akkor majd elmegy, az lenne neki is a legjobb és nekem is jobb egyszer rosszul érezni magam egy kicsit, mikor még nem kedvelek valakit túlságosan. Mindig attól félek, hogy valakit túlságosan megkedvelek, ez itt a nagy baj. Végül csak sóhajtok egyet, kicsit feljebb tornászom magam az ágyban,felhúzom a lábaimat is törökülésbe, hogy rendesen szembe tudjak nézni vele.
- Nekem nincs halálvágyam, vagy ilyesmi és nem azért írok bakancslistát, mert meg akarok halni, hanem...- rövid szünet, szinte sugallom neki a tekintetemmel, hogy ezt nem mondtam soha senkinek, itt a suliban nem tudja senki sem, csak a felnőttek közül azok, akiknek muszáj. - Beteg vagyok Jack, egy félresikerült robbanás miatt, és... úgy néz ki, hogy igazából akármikor... vége... érted? Én ezért nem akarok kötődni, mert... azzal ártanék másoknak. - jó, kiböktem, ezt akarta igaz? Akkor elmondtam, elraktározhatja az infokat és kész, ennyi. De legalább volt egy szép bálom, erre legalább emlékezni fogok, ebben igaza van, ezt is meg kellett tennem, még ha nem is volt rajta a listán, de igazán ott lehetett volna, mert remek élmény volt, majdnem olyan hó, mint a hipogriffel repülni, vagy... talán jobb is.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szíved pihen, a miénk vérzik, a fájdalmat csak az élők érzik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-01-27, 16:19





Andie & Jack

[You must be registered and logged in to see this image.]


Na, ilyen bálom sem volt még soha, pedig már voltam egy páron, és egyik sem az unalom jegyében zajlott, mindegyiket élveztem, jól eltudtam szórakoztatni magamat és a partneremet is, én amúgy is szeretek szórakozni, jobban való az nekem, mint egy szoba magánya, ahol nem tudok semmit sem csinálni. Azt hiszem ez összefügg azzal, hogy régen az árvaházban pont ez volt. Csak ültem és… halálra untam magamat egész nap, ha éppen nem verekedtem valakivel  össze valami hülyeség miatt. Elégé korlátozva voltak mindig is a napjaim, ezért örülök annak, hogy már nem kell visszamennem, hogy mehetek és csinálhatok, amit csak akarok, mert… felnőttem.
De ez a bál, most túl tett minden eddigi bálomon. Még soha nem ájult el a partnerem és soha nem kellett nekem elcipelnem őt a gyengélkedőre, és az igazat megvallva, ezt most sem igazán tudom megérteni. Mármint… a whisky miatt múltkor sem lett baja, pedig azért az az erősebb alkoholokhoz tartozik, de most akkor mégis mi a fene történt? Talán csak nem bírja a tömeget és erről nem tudott eddig? Nem vagyok halálosan nyugodt, mégiscsak úgy elájult, én pedig olyan gyorsan hoztam őt, ahogy csak tudtam, Madame Pomfrey pedig már az elején megmondta, hogy ne kérdezzek semmit sem és vele nem lehet vitatkozni, vagyis lehet, csak… nem éri meg.
Megvárom míg Madame Pomfrey elmegy és csak aztán lépek oda Andie ágyához. – Mégis minek a hatását semlegesítette az a valami amit ettél, vagy ittál? – tudom, nem tartozik rám, de talán elmondhatná, elvégre én hoztam őt fel ide, ugye? Tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog, mert bárki megtette volna, de azt hiszem most már tudni akarom, hogy mégis mi a fene van. Régen drogozott, vagy mi? Kitaláltak valami mágusoknak való drogot és annak az az elvonási tünete, hogy csak úgy elájulsz? Erősen kétlem, és Andie sem tűnik olyan csajnak, aki a droggal már csak gondolat szinten is foglakozott volna.
- Nem szúrtál el semmit. – rázom meg a fejemet. Nem tehet arról, hogy elájult, és nem szúrt el az égvilágon semmit sem, szóval erre most ne is nagyon próbáljon meg gondolni, mert felesleges. Az emberek továbbra is ott táncolnak, szóval nem lett az elszúrva. – Egy ilyen hatásos és epikus kilépő után eszem ágában sincs visszamenni, akkor oda lenne a varázs. – rántom meg a vállam mosolyogva. Na igen, ilyen kilépőm sem volt még, hogy valakivel a karomban futok a gyengélkedőre, de hát soha semmit nem lehet előre tudni, igaz? Azért ezt nem kell megismételni, nem ezért mondom. – Amúgy meg biztos rossz kedved lenne, ha nem lennék itt. – mondom, és közben kicsit közelebb húzom az ágyhoz a széket, hogy leülhessek rá. – Veled mentem és veled is távoztam Andie. – őt hívtam el, nem pedig mást, és őszintén szólva nincs is valami nagy kedvem visszamenni.

Vissza az elejére Go down
Andie Vickers
Reveal your secrets
Andie Vickers
Griffendél

TémanyitásTárgy: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty2015-01-27, 10:47



Jack & Andie
[You must be registered and logged in to see this image.]



Hát ezért van, hogy én mindig a legrosszabbal számolok, ami az életemet illeti, vagy... a halálomat? Most is nagyon hamar és hirtelen következik be. Talán az ital, vagy az izgatottság, vagy nem is tudni, hogy mi miatt. Azt mondták, hogy teljesen változó, hogy mi váltja ki, hogy egyszerűen csak meg történik és kész, akár úgy is vége lehet, hogy épp alszom... és még csak észre sem veszem. Elég kellemetlen, de mit lehet tenni? Iszom a bájitalok és próbálok felkészülni lélekben arra, hogy mi várhat rám, ennél sokkal több lehetőségem nincsen igaz? Csak épp érthető módon Jack nem igazán készülhet fel erre, hiszen fogalma sincs az egészről és az lenne a jó, ha nem is tudna róla sosem... vagy csak mielőtt majd elmegy az iskolából, amikor már nem számít igazán, mert én nem akarom, hogy aggódjon, vagy... szánjon e miatt.
Lassacskán kezdek el csak magamhoz térni, talán egy jó negyed óra eltelik addig. Jacket nem küldik ki, de nem mondd neki senki sem részleteket arról, hogy mégis mi a bajom, hiába kérdezi esetleg. Én nem akartam, hiszen Madame Pomfrey tudja, hogy mi a bajom, de megkértem még a legelején, hogy ne mondja senkinek sem... teljesen mindegy, hogy ki jön ide velem, ha rosszul vagyok. Persze a tanáraim közül azért tudják jó néhányan, ők kénytelenek, nem lehet mindenki elől eltitkolni, de másoknak nem kell úgy nézni rám a folyosón, mint egy halálra ítéltre, elég az, hogy én tudom, hogy az vagyok nem?
Kótyagosan pislogok párat, határozottan úgy érzem, hogy zavar a fény és kissé azt hiszem még meg is lep a tény, hogy egyáltalán sikerül... felkelni. Ezek szerint még nincs vége... mert nem hiszem, hogy az a bizonyos túlvilág ugyanúgy néz ki, vagy esetleg szellem lehetek, de a szellemek nem hiszem, hogy gyengének érzik magukat, vagy ilyen kellemetlen kis fejfájással küzdenek. Próbálok hunyorogva alkalmazkodni a fényviszonyokhoz. Nem megy valami könnyen, de ez várható volt, miután totál kiütött ez az izé. Egy pillanat múlva már Madame Pomfrey tolakszik oda az ágyamhoz, ha kell akkor arrébb hessegetve bárkit, aki az útjába áll és nyomja is a kezembe a jól ismert bájitalt. Rémes az íze, mint mindig, de... lassan azt hiszem megszokom. - Valami olyat ehettél, vagy ihattál, ami semlegesítette a hatását... nagyon buta ötlet volt Andie, még jó, hogy időben idehozott a fiatalember. - nagyokat sóhajtozik, én pedig csak egy erőtlen mosolyt varázsolok az arcomra, amit aztán a bájital íze miatti fintor se perc alatt el is tüntet. Vissza is ereszkedem szépen a párnára, amikor meg vagyok. Nem tudom, hogy mi volt az, ami semlegesítette, talán valami süti, vagy az ital? De legutóbb sem volt baj a whiskey-ből... Na igen erre mondják mindig, hogy sose lehet tudni, hogy minek lesz komolyabb következménye. Sóhajtok egy aprót és most már rászánom végre magam, hogy Jackre pillantsak.
- Sajnálom, hogy... elszúrtam a bált, de gondolom még nincs vége, szóval... Nem muszáj itt maradnod. - nem akarom én elrontani az egész estélyét. Így is hálás vagyok neki, hogy elhívott és végül is igenis jól éreztem magam a kötekedése ellenére is, vagy a hülye témák ellenére, nem zavartak, tényleg nem. Jó volt, és nem bánom, hogy elmentem, még azt sem, hogy ilyen vége lett, de attól még nem kell itt maradnia. Még bőven szórakozhat, biztosan vannak unatkozó lányok, akik örülnének egy párnak, aki még a tetejében gyakorlott táncos is.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szíved pihen, a miénk vérzik, a fájdalmat csak az élők érzik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Jack & Andie - Bál utáni rosszullét   Jack & Andie - Bál utáni rosszullét Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andie & Jack - Kötetlen szórakozás
» Andie & Jack - Jókor, rossz helyen
» Andie Vickers
» Andie & Luke - Van még remény!
» Luke & Andie - Vissza az életbe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Gyengélkedõ (1. emelet)-
Ugrás: