Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Ereklyeraktár
  Today at 15:17
Neal Charmaine

ϟ Az elveszett húgom
  Yesterday at 21:25
Oliver Bailey

ϟ Levéltári kincsek
  Yesterday at 16:43
Cody Armstrong

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:29
Alicia Geller

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33317 hozzászólás olvasható. in 3113 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Üres terem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 756

TémanyitásTárgy: Üres terem 2014-09-28, 20:58

First topic message reminder :

Üres terem

A kastélyban is vannak elhagyatott szobák, amelyek egykor vendégszállásnak, dolgozószobának voltak kiakítva, ám a jelenlegi oktatási rendszerhez, és a diákok elszállásolásához nincsen rájuk szükség, tehát alkalmasint bármire használhatók. Bármire, annak ellenére, hogy ez igen tág fogalom. Bármi olyasmire, ami nem vét túlzottan a jó érzés ellen. Lehet itt gyakorolni, külön órákat adni, beszélgetni, és a titkos szerelmi légyottokra is kiváló hely, főleg ha a gerlepár bekulcsolja a termet. Csak arra kell figyelniük, hogy nagyon bezárkózni nem lehet, de hát a szükség törvényt bont. A termek a birtok parkjára nyílnak, tehát a kilátás is festői. A használaton kívüli termek polcain különféle könyvkötetek találhatóak, akad néhány fotel, és egy kisebb asztal.

[You must be registered and logged in to see this image.]

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Lioneah McCaine
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTárgy: Re: Üres terem 2014-10-04, 10:45

Egy italt?

Titokban iszogatunk? Igen, titokban iszogatunk. És miért pont pezsgőt? Azért, mert az olyan marha felnőttes dolog... és mert ezt tudtam megszerezni a konyháról, hogy a manók ne vegyék észre, mert hát behozni nem lehet ide semmi ilyesmit. A végén még Friccs páros lábbal rúgna ki és őszintén szólva Piton haragjától még én is félek... néha. Nem arról van szó, hogy a házam hírnevét ne merném csorbítani, dehogy! Egyszerűen csak jobb lenne, ha inkább nem kerülnék bajba. Magam miatt, nem mások miatt természetesen. Nincs kedvem hetente valami büntető munkához, meg ha miattam csökkennek a házpontok, akkor még házon belül is jól megszívom, szóval azért van bennem legalább minimális realitás, hogy okosabban álljak a dolgokhoz, mint egy ötödiket.
A lényeg, hogy itt vagyok, még hozzá egy pohárral, meg egy üveggel, kiválasztva a legkihaltabb folyosón lévő legüresebb termet, ahol tök sötét lenne, ha nem világítana a pálcám végén az a halvány kis Lumos. De ez most így pont elég nekem, nem akarok én többet, nem kell nagy fény és főleg nem kell nekem társaság. Így is épp eleget próbálok meg elbújni a testvéreim közül. Sasha képtelen felfogni, hogy én tuti, hogy nem fogok vele játszani, inkább bújok meg a kubhelyiségben, ahova nem jöhet be. Sara folyton nyafog, hogy mi lesz így velem, Nick pedig... hát köszönöm, de nem kérek a prédikációjából, amit az apánk helyett akar időnként levágni nekem. Baromira nem érdekel. Ő se különb nálam! Tudom én jól, hogy mit csinál. Senki se látja, mert nem akarják, de én láttam már a jeleket, amikor koszosan jött vissza, vagy véres volt az arca egy kis helyen, mert nem sikerült teljesen letakarítania, mielőtt visszajött a suliba. Ugyanazt csinálja, mint a szüleink és majd ő is jól beledöglik, de ha ez kell neki, akkor... akkor csinálja, rohadtul nem fog érdekelni az egész! Most amúgy se izgat más, csak a pezsgőm, hogy nyugiban megiszogassam. Aztán majd meg van már a kis fiola, amiben hoztam magamnak egy érdekes kis elegyet. Az majd elnyomja a maradék ízt és szagot, nem úgy fogok visszamenni a klubhelyiségbe, mint valami szeszkazán. Ennyi, tökéletesen ki van minden tervelve.
Felhasználó profiljának megtekintése
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 756

TémanyitásTárgy: Üres terem 2014-09-28, 20:58

Üres terem

A kastélyban is vannak elhagyatott szobák, amelyek egykor vendégszállásnak, dolgozószobának voltak kiakítva, ám a jelenlegi oktatási rendszerhez, és a diákok elszállásolásához nincsen rájuk szükség, tehát alkalmasint bármire használhatók. Bármire, annak ellenére, hogy ez igen tág fogalom. Bármi olyasmire, ami nem vét túlzottan a jó érzés ellen. Lehet itt gyakorolni, külön órákat adni, beszélgetni, és a titkos szerelmi légyottokra is kiváló hely, főleg ha a gerlepár bekulcsolja a termet. Csak arra kell figyelniük, hogy nagyon bezárkózni nem lehet, de hát a szükség törvényt bont. A termek a birtok parkjára nyílnak, tehát a kilátás is festői. A használaton kívüli termek polcain különféle könyvkötetek találhatóak, akad néhány fotel, és egy kisebb asztal.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Üres terem