ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Dwight Jennings
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Alison Fawley
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Troy Smallwood
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Grayson Paisley
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Adrien Meyers
River & Doug I_vote_lcapRiver & Doug I_voting_barRiver & Doug I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 River & Doug

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-10, 15:33


- Ha te rákezdesz, akkor én is ráfogok, mert az brutálisan nagy kár lenne. Megmutathatnánk mindenkinek. - de már hessentem is el a gondolatot, ennyire kegyetlen azért én sem vagyok. Persze az a marha bizonyos szinten megérdemelné, mert amiket csinált, azok nem épp bocsánatos kis stiklik, amiken pár óra múlva jót nevet az ember. De jobbnak kell lenni az ellenségnél minden szinten, úgy lehet nyerni.
Ha belegondolok, hogy miből maradtam volna ki, ha csak épp rossz felé kanyarodok és nem itt kötök ki... De úgy tűnik nekem is van olyanom, hogy szerencse, amiről eddig nem is tudtam. A másik meg, hogy a fejemben rikácsol a kérdés, hogy hol volt eddig az életemből? Mert persze a köszönés meg miegymás alapvető udvariássági kör le volt futva, de ha tudtam volna, hogy mi vár rám vele, akkor évekkel ezelőtt minimum csínytársává jelöltem volna ki magam. De végre kinyílt egy ajtó. Remélem egy évszázadnyi ilyen bolond nap vár ránk.
- Az zseniális lenne. - vigyorgok. Remek bünti. - De ha nyersz, akkor neked kéne a jutalmad megválasztani. - billentem félre a fejem mosolyogva. A jutalmát átengedem neki. Részben kíváncsiságból, részben pedig azért, hogy motiváltabb legyen. A célegyenesből nem kéne eliszkolni.
A célszemély érkezése elvágja a társalgásunk. Doug felveszi a támadópozíciót, én pedig nem bírok nem vigyorogni. Maga ellen hívta Darabis a sorsát. Hát most szembe kell vele néznie. Vagyis Doug egy bizonyos testtájékával. Felnevetek kicsit a reakcióján, közben leellenőzöm gyorsan, hogy elraktam-e a pálcámat. Az áldozat felordít és próbálja feldolgozni az eseményeket.
Ekkor már Doug el is kapja a karomat és rohanok vele a biztonságos zóna felé. A pálcám kézügyben van, ha Darabis ellentámadni akarna, de inkább ne kelljen itt a csarnokban egy párbajba keveredni. Szerencsénkre lassú az átkozottja most, könnyű a menekülés.

//Folyt. köv. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Douglas MacMantis
Reveal your secrets
Douglas MacMantis
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-10, 13:27


– Ha elkezd az anyukája után sírni, én azért fogok bőgni, mert nincs egy kamera, amivel fölvehetnénk – mondtam, és közben elhessegettem a gondolatot, hogy azzal bizony átlépnék egy bizonyos határt a bosszú és a direkt kitolás között – ha nem jtunánk el egyenesen a szándékos megszégyenítésig, vagy éppenséggel a zsarolásig. Az elsővel még együtt tudnék élni, hiszen ők is azt csinálták velem a tóparton, és még mindig vörösödik a fejem, ha csak visszaidézem az eseményeket, de a második durván aláásná amit önmagamról gondolok.
Nos, az biztos, a várakozási időszakot tölthettem volna rosszabb társaságban is. Példának okáért a saját gondolataimmal nem szívesen lettem volna egyedül így a végére, mert a végén még megütne, hogy mekkora marhaságot csinálok én itt. Így azonban megismerhettem valaki olyasvalakit, akivel eddig alig beszéltem az iskolaévek alatt, és lám, mekkora hiba volt... Ha másért nem is, legalább a skót akcentus élvezetéért muszáj lesz hetente egyszer összeülnünk. Mondjuk én a heti több alkalmat sem bánnám különösebben. És az sem egy rossz dolog, ha az ember bókjai meghallgatásra találnak.
– Ha veszítek, a következő Roxmortsi hétvégére skótszoknyában megyek. És mi lesz, ha nyerek? – dobom fel az ötletem. Millió meg egy jutalom cikázik át a fejemen, mint lehetőség, de inkább azt választom, amelyiket követően talán nem vág fejbe a lány.
– Igen, én is erre gondoltam. Na, és persze... – Nem tudom befejezni, amit mondani akarok. Látom, hogy River távolabb húzódik, én pedig szélesebb terpeszbe rakom a lábam. Három, kettő egy... Széles vigyorral a képemen köszöntöm a menetrend szerint két percet késő Darabist. A hatás? Nos, ő három lépést hátrál, szemet eltakar, egy sebzett oroszlán üvöltésével vetekedő hangot hallat, majd artikulátlan felém vág néhány szót, ami tippre a "Mi a fenét csinálsz, MacMantis?" egy durvább, sértőbb és mindenképpen kultúrálatlanabb változata lehet.
A következő pillanatban már fel is ugrok, és egyik kezemmel a széket kapom el, a másikkal River Karját, és rohanni kezdek az ellenkező oldal egyik folyosója felé. Nem kell már sok idő, hogy Darabis kijózanodjon a látványból és utánunk vesse magát. Jó esetben nem jut eszébe a pálcáját használni – bár azzal a lehetőséggel is számoltam, és ha kell az irányába hajítom a széket.



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Dinamikus Trio
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 19:04


- Kimondottan. - vigyorgok is egy kicsit ehhez. Fogalmam sincs mit csinálok jelenleg, kikiálthatom magam bicikliző kutyának ezek után. Ez a téma nekem olyan idegen, mint a mugliknak a kviddics. A mit, hogyan, hová, miért kérdéskör akkor még csak be sem zárul ott. Egyelőre elkönyvelem ezt az egészet annak, hogy Doug éppen miben sántikál. De elhagyjuk a zavarost és visszatérünk az eredeti talajra. Bár halászni a zavarosban lehet jól a mondás szerint. Szóval az alapkérdés válasz nélkül marad, amivel kezdenem kell majd valamit. - Nem vagy ezzel egyedül. Nagyszerű látni, hogy milyen a nagy kemény fiúk, mikor az anyukájuk után sírnak.
Csak miután elhagyták a szavak a számat, akkor jövök rá, hogy mekkora magas labdát sikerült dobnom. A vigyorát látva pedig nem lesz az lecsapatlan. Fent van a tantusz a levegőben... Félrebillentem kissé a fejemet, amit igazán ritkán szoktam megtenni. Nem szoktam kimutatni érdeklődést mások iránt. Úgy tűnik végre emberemre akadtam, aki nem hagyja a labdákat ott és képes visszaszólni nekem. Szórakoztató dolgok várnak a jövőben, azt hiszem.
- Ó! Megtisztelsz. - vigyorgok egyet a válaszára. "Maximum nejlon." Sokkal jobb válasz, mint amire számítottam. Abban a tekintetben, hogy jobban tetszik. De ami még jobban tetszene, ha a tett pillanatában valahonnan felbukkanna még egy házimanó is. Szerencsétlen egy életre meg lenne károsítva. Mint a miénk, mikor mit sem sejtve rányitott nagyapámra fürdés közben. - Gyönyörű lesz. Fogadjunk... Én a házimanókra tippelek. Mi a tét?
- Vagyis inkább a ruházkodási szokásainkat. - nevetek vele én is. Nincs sok bajom az angolokkal, a walesieket még nagyon bírom, mert őket is alig érteni, de az angolok még mindig nem jöttek rá, hogy a kilt az egy szabadfogású ruhadarab. Alá lehet nyúlni és szabadon lehet fogni. Ezzel lehet riogatni őket bőszen. Bár azért persze van pár bicskanyitogató alak, aki fintorog az enyhe akcentusokra is, ami eltér a tankönyvi angoltól. Azokba bele tudnék rúgni és megnézni, hogy hogyan beszélnek akkor. - Jó terv. Felfelé lépcsőzve nehezebb is menekülni. Arrafelé könnyen szerezhetünk lépéselőnyt.
Megütik a fülemet a lépések hangjai, így hátrébb kell húzódnom, hogy ne láthasson meg az az ostoba Mardekáros. Én is vigyorgok... A lépések pedig már nagyon közel járnak.
Vissza az elejére Go down
Douglas MacMantis
Reveal your secrets
Douglas MacMantis
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 18:12


– Szomorú lenne, ha nem így lenne – felelem, bár azért kissé furcsálom, mennyire egyszerűen beszélek ilyn dolgokról. nem vagyok prűd, elég csak megnézni, hogy mi a fenét művelek éppen, de valahogy sosem beszélgettem teljes természetességgel intimitásról. Olyan ez, mint az ellenkező nem: amíg az embernek nincs sok köze hozzá, addig kicsit nehézkes véleméynt formálnia. A folytatás már sokkal kényelmesebb vizekre evez, de azon majd el kell azért gondolkodnom, megéri-e a kényelmes vizeken maradni. Elvégre, az embernek sohase lehet semmi szórakozása, amíg nagyon kényelmesen él. – Mi mindenre képes vagyok azért, hogy valakire a frászt hozzam...
Aztán a következő szavai kapásból visszarángatnak mindkettőnket. Első pillanatra meghökkenek egy kissé, de aztán elvigyorodok, és valami frappáns válaszon töröm a fejemet. Aztán úgy döntök, őszinte leszek – valami azt úsgja, elég gyakran fogok még az agyára menni ennek a lánynak az elkövetkező időszakban. Már csak azért is, mert ki akarom élni a "skótságot" magamból, mielőtt jönnek a vizsgák, és "bonnie lass" jelzővel illetném valamelyik tanárnőmet. Nem szokták díjazni.
– Zacskó? Maximum nejlon – felelem. Önmagamat azért nem tagadom meg, na. Szerencsére aztán átterelődik a szó a házimanókra, vagyis a Roxfort valószínűleg legaszexuálisabb teremtményeire. Oké, valaki mondhatná azt, hogy a festmények sem éppen izgató látványok, de sétáltam már be arra egy elvileg üres terembe éjjel, hogy a Kövér Dáma meg valami lovag... Maradjunk annyiban, hogy az ő korukban ehhez házasság keleltt volna, az tuti. – Már hallom is a fejemben a visításukat. Fogadjunk! Az övék lesz hangosabb, vagy azé, aki belesétál a csapdába?
– Rettegjék is a Felföld haragját! – nevetem el magam. Az egy dolog, hogy Darabis angol, abból is a törzsgyökeres fajta, de ez sosem mozgatott igazán. Oké, az a tanár múltkor a Fúriafűznél éppenséggel egy idióta volt, de Lena angol, és mégis az egyik legközelebbi barátom. Dave meg ír, ha valaki le tudna győzni ivászatban, az szerintem ő lenne. Bár igen jó kérdés, nem kapott-e erős vetélytársat River személyében. Elmosolyodok a lány válaszára. – Akkor majd arrafelé menekülünk. Eredetileg a harmadik emelet irányába gondoltam, de a konyha is jó... Csak kellő távolságra lesz szükség, hogy ne lássa, hogyan kell bejutni oda.
Ahogy elcsendesülök, már hallom is a lépéseket. Még nem látom az illetőt, de vigyor kúszik a képemre. A lépések kellőképpen nehézkesek...



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Dinamikus Trio
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 16:04


- Akkor a helyén van és rendben van. - bólintok egyet, de fejben kicsit megkaparom a koponyám. Komolyan? Képes vagyok ilyen könnyedséggel beszélni erről a témáról, mikor még... Tekintettel arra, hogy ilyenről még nem igazán beszéltem, érthető lenne, ha zavarba jönnék, de ez az egész helyzet annyira emlékeztet valami furcsa könyv egy fejezetére, hogy nem sikerül. Miket ki nem lehet belem hozni. - Átérzem. De ahogy innen tűnik, önként vállaltad a korán kelést, nemes célért.
Van egy olyan érzésem, hogy belefogok keveredni ebbe az incidensbe. Nem azért, mert kell, hanem mert túl kíváncsi vagyok erre az egészre. Látatlanul is Doug pártját fognám, tehát nekem is húzni kellene a nyúlcipőt. Szégyen a futás, de hasznos. Mondjuk nem mintha nem kellett volna már futnom egy kisebb maratont a nagy pofámnak hála.
De ha bajba is kerülök ma, akkor legalább olyannal, akivel úgy beszélhetek, hogy a környezetünknek halvány lila gőze se lehet, hogy miről hadoválunk. Nekem egyébként kell a jelbeszéd, úgy tudok gesztikulálni, mint valami olasz. De mennyei a saját szokott módomon kommunálni, meg tudnám szokni, hogy minden nap része legyen az életemnek. Ez olyan, mint sokaknak az, hogy fetrenghetnek nyögve, utána meg sóhajtozhatnak. De nem szeretem a felüléseket...
- Akkor átrakhatom magam a "bányarém"-ből, a "zacskóval elmegy" kategóriába? - szemtelenkedem kissé vele. Nem túl magas az önértékelésem tekintve, hogy magányos farkas vagyok, aki az ablakokban szokott dekkolni valami könyvvel. - Megnézném a házimanókat, mikor megtudják, hogy mi történt a széken... Jó nekem állva is.
Én is vigyorgok egyet, látva rajtam, hogy beletrafáltam a dologba. Nem épp egy bájcsomó az a kis brancs, de nem mindenkivel szívóznak. Lehet a skótokkal szemben van valami bajuk?
- Egyesével amúgy is jobb terrorizálni az ilyeneket. Utána elmondják a másiknak és félnek. Félnek majd a kilttől... - cseverészek én is, de kicsit gonoszkásabb hangot megütve. - Persze! Én is éhes vagyok. - felszalad a szemöldököm a konyha hallatán. - Az is tökéletes lenne.
Vissza az elejére Go down
Douglas MacMantis
Reveal your secrets
Douglas MacMantis
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 15:23


– Hát, jelenleg inkább fityeg, de nem panaszkodom felelem, kellőképpen vigyorogva, ha a helyzet szürrealitását vesszük. Mondjuk ez már inkább úgy hangzik, mint szerénytelen személyem, saját magam lejáratása sosem okozott különösebb gondot. Jó, néha beleütköztem egy-egy oylan falba, mint a józan eszem, de általában könnyedén megkerültem, mindenféle probléma nélkül. – De, hogy kérdésedre is válaszoljak, egész jól vagyok. Kisé kialvatlanul, de majd pihenek a délután.
Ha a futásból származó adrenalinroham nem tart ki egészen estig, bár ebben kételkedtem. Egyébként is, a többiek megértik majd, hogy teljesen és totálisan használhatatlan vagyok, legalábbis ha elmesélem nekik, mi történt. Legalábbis jobb esetben megértik, a rosszabban megértenék, de megakadályozza őket ebben az, hogy szívrohamot kapnak. Hiába, egész biztos vagyok benne, hogy én vagyok a csapat legmenthetetlenebb tagja.
Annak meg kifejezetten örülök, hogy egy földimmel beszélgethetek ezen a reggelen. Nem kell visszafognom az akcentusom, amit megtanultam kordában tartani legalább annyira, hogy a többiek megértsék, mit akarok mondani jelbeszéd igénybe vétele nélkül. Most kifezetten jó érzés kiereszteni, hagyni, hogy szabadon szárnyaljon, kapjon egy kis levegőt... Igen, még mindig az ekcentusomról beszélek! Aki másra gondolt, annak ritka piszkos egy fantáziája van, de kedvelem az illetőt.
– El tudok képzelni rosszabb lehetőséget is – vigyorodtam el arra, hogy be kell érnem vele. Igaz, Hollóhátasokkal nem szoktam különösebben bandázni, de az is csak azért van, mert a többség sosem tudta megérteni, miért imádom annyira a muglik hadtörténetét. – Mondanám, hogy ülj le, de nincs másik szék. Átadnám ezt, egyrészt a házimanók szerintem ezután tűzre vetik, másrészt meg esszenciális része a tervemnek. A hatás valahogyan nem ugyanaz...
Arra, hogy kire vadászok, fölvonom a szemöldökömet. Nos, tudtam, hogy darabis nem éppen az évolyam kedvence, de azért vigyort csal az arcomra a tudat, hogy nem csak engem szemeltek ki maguknak. Pedig erről is tudnom keleltt volna, a lehetséges szövetségesekről fontos tájékozódni.
– Hát, fején találtad a szöget. Pontosabban rá meg a haverjaira, de csak őt tudom elkapni most... – magyarázom csevegő stílusban, mintha éppenséggel csak az időjárásról beszélgetnénk. – Akarsz csatlakozni? Utána beülhetünk reggelizni is, már kezdek farkaséhes lenni. Ha a Nagyterembe nem tudunk, be tudom juttatni magunkat a konyhára.



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Dinamikus Trio
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 14:56


A türelem nem túl nagy erősségem, de szükség esetén képes vagyok magamra erőltetni egy keveset. Főleg, ha jó okom van rá, hogy miért tegyem meg. Egyébként közismert tény rólam, hogy a haragom igen érdekesen tudom manifesztálni. Három módon egészen pontosan. A negyedik nem publikus. Mert akkor felvágtatok a hálóba, levágok egy felest és kifújom magam. Az alkohol oldja a feszültséget. Meg a személyiséget. Meg a félelmeket. Nem csoda, ha úgy féltem a készletem, mint más az életét. Vagy az öregasszonyok a petúniáikat. De azért ok nélkül nem iszok, mert akkor whiskeyglóriával közlekednék egész nap.
Kíváncsi vagyok mit keres Doug itt, ilyenkor. Lesben ülve. Kiltben. Természetesen van elképzelésem, mert az ember fia egy mágusképzőben nem húz mindennap fel egy ilyet, ami alá köztudottan csak a jó ég által teremtettet szokás viselni, mást sem. Ezért is örülök neki, hogy oda születtem ahová. Már csak az érdekel, hogy kit akar egy reggeli kávé helyett... egy reggeli villantással megkínálni. Már hallom a szerencsétlen nyomorult üvöltését a fejemben, nem érdekes ki is az...
Nagyon vigyorgok arra, hogy megugrasztom őt. Tényleg elmélyülten a céljára koncentrál. Viszonozom a vigyorát és kissé kihúzom magam. Elég általában kinyitni a számat és már igazolványt sem kérnek tőlem.
- Szia Doug. Sétálgattam, nemrég értem vissza. Nálad... azon kívül, hogy szószerint ityeg? - derűssé válik a hangom. Erőltetnem sem kell a szabványos beszédet, meg hát... na. - Még! Nos, sajnálom, reggel van még nagyon ahhoz a változathoz, most be kell érned velem.
Nevetek egy kicsit, de a vigyorogomat leragasztani sem tudnám. Tényleg ihatott egy keveset, mert alapesetben nagyon felkapnám a fejem egy ilyen megjegyzésre az irányomba. Finoman szólva sem vagyok hozzászokva, hogy valaki ilyet mondjon nekem, általában elüldözöm magamtól a teljes emberiséget. Viszont ha már így összegyűltünk... Közelebb hajolok, egészen az arca mellé.
- Kérlek mondd, hogy arra a paraszt Darabis-ra vadászol...
Vissza az elejére Go down
Douglas MacMantis
Reveal your secrets
Douglas MacMantis
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 14:26


Ücsörgök már ott egy ideje, egy folyosóra bejáratának többé-kevésbé jó takarását élvezve, és közben vagy háromszor megfordult a fejemben, hogy ez jó ötlet-e. Kétszer el is döntöttem, hogy elhúzok a fenébe, de aztán végül mindig a maradás mellett döntöttem, és nem csak azért, mert abból a drága jó piából vettem be ehhez a mutatványhoz egy elég rendes adagot. Nem, bár megvallom, közrejátszott az a tény is, hogy nem akarom nagyapám örökségét elpazarolni, legalábbis addig nem, amíg meg nem tanulok whisky-t főzni magamnak. A legfontosabb ok az, hogy az elvek embere vagyok, márpedig ez pontosan elvekről szól. Meg arról, hogy nem mutatom semmi jelét annak, hogy föl akarok nőlni valamikor is az életben.
Az éneklésre fölfigyelek ugyan, de nem követem figyelemmel, merre haladhatnak a hozzá tartozó lépések. Kirekesztek mindent a fejemből, minden gondolatot, ami nem arról szól, mégis miként kerülök ki a saját csávámból. Kell egy oylan hely, ahová nem tud bejönni az a fafaejű. Na igen ám, de mégis hol van olyan hely? Mert hogy üldözésemre indul, abban biztos vagyok, és egy párbajjal nem akarom fölébreszteni az egész iskolát. Egy emberre a frászt hozni ezzel a látvánnyal nem rossz mulatság – sőt –, de azért az egész iskola előtt nem szeretném bemutatni ezt a mutatványt.
Éppen ezért egy egészen picikét megugrom ültömben, amikor megahllom a hangot a hátam mögül. Főleg, hogy a hang egy lányhoz tartozik. Méis egy vigyorral döntöm arrafelé a fejem, és így már föl is ismerem – hiszen évfolyamtársam. Bár az akcentusa után csak kevés versenyző maradt, akikre számítottam.
– Helló, River, hogy ityeg? – kérdezem, mintha csak a tóparton futottam volna vele össze. Nem zavartatom magam különösebben, bár megvallom, szavai mosolyt csalnak a képemre. – Áh, annyit nem ittam. Még. Meg hát abban a bizonyos dalban két csinos, fiatal hölgy vetődik arra, nem csak egy. Bár én leszek az utolsó, aki panaszkodik
Ez utóbbi mondatom egy szemtelen vigyorral toldom meg. Valahol mélyen azért most azt kívánom, bár Dave vagy Lena itt lennének. Dave azért, hogy lássa, mennyi bátorságot tudok meríteni abból, ha csak egy keveset iszom, és Lena azért, hogy befogja a számat, ha még egyszer átmegyek illedelmes, kedves, enyhén paraszt srácból olyan tuskóba, aki bepróbálkozik az első lánynál, aki szembejön.



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Dinamikus Trio
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 13:50


A harag rettenetes rossz tanácsadó. De jó motiválóerő. Ez olyan nekem, minthogy nem érdemes ököllel megütni valakit, de néha nagyon jó móka. Habár én az okosabb retorziókra hegyeztem ki magamat és a viselkedésemet. A mentális fájdalom sokkal jobb, mint a fizikai. Meg persze nem vagyok olyan hülye, hogy beverjek egyet azért, mert hat éve folyamatosan froclizza a beszédmódom három ostoba Mardekáros. Általában megszokták úszni azzal, hogy el nézem őket a halálba. Vagy kiröhögöm őket. Amit nem szoktak díjazni.
Én még csak tervezgetem a bosszúmat. "Haza" kellett mennem kicsit az ünnepek miatt. De nem volt ínyemre a legkevésbé sem. Amint adandó alkalmam volt, fogtam a bőröndöm és jöttem is vissza. Nem bírtam volna egy perccel sem tovább abban az átkozott házban tartózkodni azzal a vén kígyóval és banyával. Vagyis drágalátos nagyszüleimmel. De most végre itt vagyok, körbejárhatom a kastélyt akár hajnalban is. Tudván, hogy a küldetésem is teljesítettem. Túléltem ezt a karácsonyt is. Nincs már messze a célom. Ki kell bírnom.
Még szünet van, így reggel a talárom sem veszem fel. Viszont azért ésszel öltözködöm, mert mégiscsak tél van. Bár a kastély nem épp egy verem, de lehet kikóválygok az udvarra is. Így fehér kötött pulcsit, a szoknyám, ami a klán tartanjában pompázik, feketén-fehéren. Ez olyan mint egy bemutatkozás. Leellenőrzöm még a bőröndöm, hogy az otthonról csempészett üvegek jól vannak-e, majd elrejtem őket. Nem kéne, hogy bárki is rájuk leljen. Nem a büntetést félem hanem, hogy valaki rá mer járni...
Már bő fél órája kóborolok, halkan énekelgetve, kissé ugrándozva. A csarnokba érve finoman szólva is érdekes látvány tárul elém. Felszalad a szemöldököm majdnem hajvonalig és elvigyorodom. Jó kis csapdának tűnik, amit kieszelt, ebből a szögből legalábbis, nem tudom a másik irányból milyen lehet. Lábujjhegyen, némán settenkedem mögé, próbálva nem elnevetni magam.
- Ez kísértetiesen emlékeztet egy dalra. De nincs nálam kék masni. - állok meg csípőre tett kézzel, szemtelen vigyorral a képemen. Ha még nem látott, a hangom és főleg a beszédmódom elárulhat rólam egyet s mást.
Vissza az elejére Go down
Douglas MacMantis
Reveal your secrets
Douglas MacMantis
Hugrabug

TémanyitásTárgy: River & Doug   River & Doug Empty2015-01-08, 11:38


Ismerd az ellenfeled és ismer önmagad... valhogy így mondta Szun Ce, én pedig azt hiszem, msot teljességgel eleget tettem ennek a parancsolatnak. Az elmúlt héten szabályosan megtanultam annak a háromnak a napirendjét, akik fellógattak a tónál, és folyamatosan terveztem az ellencsapást. Nem fájdalmat akarok nekik okozni, hanem úgy sokkolni őket, hogy tudják – én bármeddig elmegyek a bosszúmért. Az emberek ilyenkor föl szokták adni a dolgot, elég csak rájönniük, hogy nem tudnak olyan mélyre süllyedni, mint én.
Szóval, a terv készen áll. Kora reggel, mindenki előtt fölkeltem, majd fölvettem a kiltemet és fölé az iskolai talárt. Nem a legkényelmesebb így, de most, hogy a téli szünetről még csak szállingózunk visszafelé, és ráadásul csak az egyikük tartózkodik a háromból a Mardekár klubhelyiségében, bőven megéri egy kis kellemetlenség. Tudom, hogy a srác – bizonyos Seth Darabis –, minden reggel pontosan hat óra tizenöt perckor indul el reggelizni. Tudom, melyik utat választja, ahogy azt is, hogy általában elkísérik a haverjai. Most azonban egyedül lesz, ami a tökéletes alkalmat kínálja, hogy lecsapjak.
Tegnap este, amikor smár mindenki alutt, elcsentem egy széket a konyhából, majd elhelyeztem egy sratégiai ponton – amint befordul a sarkon, látnia kell. Minden készen áll tehát, tankönyvszerűen, elszántságomat pedig négy centi skót szíverősítővel toldom meg, nagyapám privát készletéből. Eddig csak egy üveget csempésztem a suliba, durvább esték előtt szoktam meghúzni némi plusz bátorság és vakmerőség reményében. Kezd elfogyni. Fenébe.
Nos, innen már csak ki kellett mennem a bejárati csarnokig és megkeresni, hogy pontosan merre kellene elindulnom. Amikor odaérek, akkor bizonytalanodok el egy kicsit, de végül vigyor terül szét az arcomon és öles léptekkel indulok meg a kiválasztott folyosón. És közben imádkozom, hogy ne kerüljön valami ártatlan – ha a mardekárosoknál ez lehetséges – a kereszttűzbe. Pontosabban, azt hiszem, egyetlen irányból lesz tűz, aztán számítok arra, hogy gyors taktikai visszavonulsát kell végrehajtanom. Avagy egy szebb szó a fejvesztett menekülésre. Azt a részt nem próbáltam még el..
.



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Dinamikus Trio
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: River & Doug   River & Doug Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» River MacFarlane
» Jess & Doug
» Chloe - Doug
» Doug & Dave - A korai reggeli

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Bejárati csarnok-
Ugrás: