Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Üvegházak
  Yesterday at 20:29
Gina Accipiter
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Quinn A. Perold

Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Corvus Flint

Sasha McCaine

Rose-Neira Brooks

Calista Merrick

Megan Smith

Benjamin Morgan

Statisztika

Összesen 627 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Dracklana

Jelenleg összesen 36978 hozzászólás olvasható. in 3367 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

A legtöbb felhasználó (77 fő) Csüt. 2 Okt. - 18:29-kor volt itt.

Share|

67-es terem - Mágiaelmélet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1331

TémanyitásTárgy: 67-es terem - Mágiaelmélet Pént. 2 Jan. - 16:06

First topic message reminder :

67-es terem

A terem, ahol a tanulók a mágiaelmélet alapjait sajátíthatják el, avagy Kecse-Nagy professzor úr kis magánbirodalma. A teremben a tanulók egyesével foglalnak helyet, névsor szerint. A felszerelése széles körű a tanteremnek, ám táblát nem használ a tanár úr, így a diákok minden esetben kénytelenek odafigyelni, ha jegyzetelni akarnak. Sokféle pálca, varázsbot áll a diákok rendelkezésére, sőt egy-két gyengébb ereklye is, ami segít az összpontosításában a mágiájuknak.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Jenine E. Mahard
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 48

TémanyitásTárgy: Jenine meg a tancsi Hétf. 5 Jan. - 23:27

Kecse-Nagy Endre & Jenine

Megviselten vonszolom magam végig a nyüves lépcsőkön, magamban káromkodom, de ebből csak annyi látszik, hogy idegesen harapdálom az ajkaimat. Hát igen, rajtakaptak, méghozzá éppen a móka közepén, ezért még csak végig sem vihettem a tervemet, de már a büntetésemért kullogok. Égő, ráadásul pech a javából.
Nem mintha olyan kemény dolog lett volna... igazán hagyhatták volna, hogy befejezzem. Egyszerűen felzaklat a tény, hogy még egyetlen egy graffitivel sem találkoztam, mióta a Roxfortba járok, pedig ez ugyanúgy hozzátartozik a lázadáshoz, mint a lógás és a többi csínytevés. Egyáltalán hogy kaphattak rajta pont az éjszaka közepén?
Már nem számít, mivel két hétnyi délutánomat megint elcsesztem evvel. Éljen. Ráadásul ezúttal még a tanár is más, őszintén szólva fogalmam sincs, ki az, vagy mit tanít. Nem mintha érdekelne, hogy melyik unalmas felnőttel kell eltöltenem azokat a hosszú, és értelmetlen órákat, miközben leírom vagy százszor, hogy mennyire megbántam a dolgot. Röhejes. Egy pillanatra megtorpanok, ugyanis megérkeztem az ismeretlen terem ajtajához, ha minden igaz, és nem tévedtem el már megint. Az eddigi évek alatt még nem sikerült elsajátítanom a tájékozódás képességét, lassan ehhez is egy külön tantárgy kellene...
Lazán hajtom le a kilincset és lököm be az ajtót, hogy aztán lehuppanjak az egyik közeli padba, kényelmesen szétvetve minden tagomat, csakhogy tudja, nem zavartatom magamat. Békésen rágózgatok, miközben körbepillantok a termen, míg végül a tekintetem találkozik a férfiéval.
- Egész romcsi kis terem. - vigyorgok rá elismerően, és bár ezt már nem osztom meg vele, tény, hogy miután megláttam az arcát, már nem tűnik olyan unalmasnak az elkövetkezendő pár óra.
- Maga tényleg itt tanít?
Vonom fel a szemöldököm, mert azért nem ilyen tanárokhoz vagyok szokva... pedig hozzá tudnék szokni.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Just because I'm smiling,
doesn't mean I don't want to hit you in the face.
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1331

TémanyitásTárgy: 67-es terem - Mágiaelmélet Pént. 2 Jan. - 16:06

67-es terem

A terem, ahol a tanulók a mágiaelmélet alapjait sajátíthatják el, avagy Kecse-Nagy professzor úr kis magánbirodalma. A teremben a tanulók egyesével foglalnak helyet, névsor szerint. A felszerelése széles körű a tanteremnek, ám táblát nem használ a tanár úr, így a diákok minden esetben kénytelenek odafigyelni, ha jegyzetelni akarnak. Sokféle pálca, varázsbot áll a diákok rendelkezésére, sőt egy-két gyengébb ereklye is, ami segít az összpontosításában a mágiájuknak.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: 67-es terem - Mágiaelmélet

67-es terem - Mágiaelmélet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics