ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Megan Smith
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Rhys Murdoch
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Bernadette & David I_vote_lcapBernadette & David I_voting_barBernadette & David I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 1 Bot

Darren Morgenstern


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bernadette & David

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Bernadette & David   Bernadette & David Empty2015-02-17, 19:35




To David
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Bernadette

- Te meg gúnyolódsz? - teszem fel epésen a kérdést, és magasba szalad az egyik szemöldököm. Ez a bárgyú kép, megkésett reakció... Most tényleg?  Nem, ne akarjon felhúzni, ez egy jótanács. Bár amilyen az idő, a fagyoskodásra is esélye lehetett... Szegény pára. Nem, nem tudom sajnálni, ha már felvigyáz rám, akkor azért kiszúrok vele, még ha az időjárás nem is az én érdemem, hátha elveszi a kedvét. (Na igen, ez a féle kárörvendés pontosan olyan, mintha tényleg egy 3 éves lennék...) Azonban eddig még nem jártam sikerrel. Sebaj! Egyszer... egyszer mindennek eljön az ideje. Újra csak David lesz, és befejezi a pesztráskodást.
A bárgyúságból végül egy másik mosoly, abból pedig a pásztázó tekintet fejcsóválással tálalva. Ínyenc fogás, és sosem értem a mozdulatsort. Összefonom a kezeimet mellkasomon. Mégis mit csináltam volna, hogy ezt mindig megkapom? Ügyesebb vagyok annál, semhogy összeverjenek... Bár David, barát, és a barátnőm bátyja, és persze vigyázzon rám rendesen. Persze-persze értem én, nem én vagyok a világon a legszeretnivalóbb teremtmény, hiszen amennyi mindent lenyúltam, és ahány embert bezártak miattam, az nem is kevés, de azért... Ehhh, mit képzel rólam? Hagynám magam megveretni? Hm... A helyzet az, hogy igen, vagyok olyan elvetemült, hogy adrenalinfüggőségem állandóan a veszély irányába húz, és még talán keresem is, viszont így szép az élet, nemde? Ki az az idióta, aki bele akar fulladni az unalomba?
- Sötét alakok, he? Nem kényszerítelek én semmire, hagyhatod a képzelgést - nem, nem tudja, hogy ez A tökéletes taktika, vagy nagyon jól titkolja néhány esetben. Pedig ez szerves része mindennek, ebből nőnek ki az ügyeim, és ez nagyrészben vezet elveszett kincsekhez. Beválik, a hasznossága nem is lehet kétséges. Viszont ezt randinak nevezni erős túlzás. Hacsak nem vagyok mazochista... Agyfárasztó meghallgatni minden apró-cseprő dolgukat, és a szűkült agyú gondolataikat, és a pitiáner életükre vonatkozó monológjaikat végigülni, és szagolni őket, mikor már bűzlenek, és nemcsak az alkoholtól. Ez átalában a legunalmasabb része mindennek... bár gondolatban kiröhögöm őket némely esetben. Igen, ez maziochizmus, tisztán, a cél érdekében hozott áldozat.
Ácsi! Most konstatálom csak, hogy belekerült a személyes légterembe, és most kacsintott rám... A szemöldökeim ismét a homlokom közepén állnak meg, de csak azért, mert továbbkúszni már ők sem tudnak. Héló, ezt azért nem! Van határa a dolgoknak. Bejelentheti az engedetlenséget, viszont ez már így mindenképpen sok. Tudhatná, hogy mennyit engedhet meg magának.
- Igen, most befejezheted, elég volt - mondom morcosan. Rendben, akkor most én mászok bele a képedbe, és kényszerítelek arra pár lépéssel, hogy hátrálj... - Mára nem tudom mi után kellene koslatnunk... Azok az alakok a Szárnyas vadkanban... egyszerűen használhatatlanok. Mint egy darab rongy, de azt is többre tudom hasznosítani... Viszont Te biztosan többet tudsz az ilyesféle személyekről, auror - vetem oda szemtelenkedve. Ezzel, hogy ötletem sincs, vagy elüldözöm, vagy... vagy nem tudom mit érek el. Valamit biztos. Olyan még sosem volt, hogy valami ne lett volna. Fő vélom pedig mi lenne más, mint a szabadság?

words: 469
notes: Hatalmas elnézést kérek érte, hogy csak most. Sad
music: -


Vissza az elejére Go down
David Brightmore
Reveal your secrets
David Brightmore
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Bernadette & David   Bernadette & David Empty2015-01-24, 17:30


Lehet, hogy eme várakozás nem is tartott olyan nagyon sokáig, csipán "egy percig". De mégis, mintha ez örök időkig eltartott volna, vagy fél órát, esetleg két fél órát, azaz egy teljes óra hosszát. Legalábbis a hideg falnak dőlve úgy tűnt, mintha egy nap lenne, és ha még figyelembe vesszük a hideg levegőt, a túl nyugodt csendet, akkor lehet, hogy egy napja is ott áll, vagyis úgy érzi, hogy egy napja már ott áll, és teljesen lefagyott a lába, a keze és a háta, amivel a falat támasztja. Sőt egy pillanatra talán úgy is tűnhetett a külső szemlélődők számára, mintha meg is kövült volna. Főleg abból lehet erre következtetni, hogy az előbbi köszönésre a válaszát erős késéssel adja. (Nem csak a választ a reakciót is.) A köszönés után közvetlenül még bámul maga elé, mintha meg sem hallotta volna, majd a fáziskésést követően egy széles, direkt bárgyú vigyorral szorítja ki a fogai között:
- Szia! - Majd a széles bárgyúságból egy mindent tudni vélő mosoly redukálódik. - Késtél! -jelenti ki kicsit korholón, és még meg is csóválja a fejét, majd közben rugalmasan eltávolodik a faltól. a tekintetével rendesen végigpásztáz, felmér, talán sérülésnyomokat, vagy más dolgokat keres rajtad.
- Amennyiben sötét alakokkal randizgatsz sötét helyeken...- lép is közelebb hozzád egy nesztelen lépéssel, ahogy egy macska közeledik az egérhez, amelyet fel akar épp falni, és bele is néz a szemedbe eme tekintettel, úgy hogy mindent tudó mosolya közben teljesen töretlen - ... akkor szinte kényszerítesz rá. - majd még ezek mellé, hogy talán  - vagy biztos - idegesítsen még egy kacsintást is megenged magának. Lehet, hogy a puszta oka ennek még az, hogy megteheti...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Bernadette & David   Bernadette & David Empty2015-01-18, 22:30




To David
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Bernadette

Vannak dolgok, amik sosem változnak. Például ez a sikátor. Évek óta tele van patkányokkal, és ugyanaz a fülledt, mocskos levegő árad szét benne. Egészen furcsa, hogy még mindig idejövök felderíteni egy-egy tárgy eredetét vagy hollétét. Furcsa, de hasznos. Sztereotípiák ide, vagy oda azok az emberek, akik rejtegetnek valamit ide jönnek, legalábbis a nagy átlag. Mert hát a krém azért nem egy koszos lyukba gyülekezik. Mindegy. A semmirekellő alakokkal is bőven megelégszem, ha tudnak használható információval szolgálni. Egy üveg pia után, vagy néhány galleonért pedig csicseregnek, mint egy kismadár. Így az első utam gyakran vezet ide. Hova máshova? Rossz környék, de kit izgat? Nem fog az ölembe hullani egyetlen eltűnt tárgy is, kicsit irreális lenne. Ez van. Ez a munkám, s igyekszem lubickolni abban, hogy legálisan járok tilosban. A francot érdekli, ha esetleg el akarják vágni majd a torkomat, majd kitalálok valamit. Az lényegtelen, hogy mit. Megoldom.
Így vagy úgy, újra a Szárnyas vadkan falai között találom magam, mindenféle kétes előéletű, vagy éppen jelenlegi életű személy társaságában. Az alkohol butító hatását igyekeznék újra letesztelni valamelyiken, ha  a beszéd felénél nem jutna eszembe, hogy David újra idejön. És valószínűleg valahol vár, vagy koslat utánam. Persze a gondolataim elkalandoznak, amúgy se nagyon érdekel a beszélgetőpartnerem szerencsétlen élete, hiszen elnézve nem sok információt fog kiköhögni, inkább arról beszél mennyire bántja, hogy a sötét nagyúr nincs többé... Na persze! Ó minő borzalom! Fel sem fogom, hogy még mindig vannak olyan barmok, akiket ez érdekel. A kutya se szarja le. Na mindegy. Egyre több poharat hajt fel.
- Egy perc - szólalok meg. Mondanám, hogy annyi idő múlva jövök vissza, de hazudnék. Így az egy perc, kb. azt az időmennyiséget jelöli, amíg kiérek a helyről, és drágalátos barátnőm, bátyuskája felé tartok. Mert "megbeszéltük". Vagyis ő elmondta, én meg még jófej vagyok, és odamegyek, hátha megszabadulok tőle. Jó, nem utálom őt, nem erről van szó. Nem rá vagyok zabos, hanem az ellenőrizgetésre, hogy nem veszthet szem elől, amitől én agybajt kapok. Mintha megkötötték volna a kezeim. Holott tudom, hogy ez a dolga, de felettébb idegesít, így igyekszem jókislány lenni, hogy ne tartson sokáig a dolog. Amúgy nincs bajom vele, vicces, kedves, már nem az a "tutyimutyi" kissrác, aki érgen, csakhát meglehetősen könnyebben venném, ha nem a felügyeletem lett volna rábízva. Mint valami pesztra... Komolyan úgy érzem magam, mint valami 3 éves... Komolytalan ez az egész cécó! És valójában csak annyi történt, hogy dolgoztam, talán kissé túl jól... Erre mit kapok érte? Egy dadát, aki a legjobb barátnőm bátyja? A nyakamra nő az a család jó, és rossz értelemben is.
És ahogy kilépek az ajtón, azért orrbacsap az a "friss" levegő. Újabb könnyelmű kijelentés. Friss levegő, naná... Végülis viszonyítás kérdése. Például a bentihez képest egészen üdítő. Nem kellenek hozzá percek sem, hogy észrevegyem az imént emlegetett aurort, aki éppen a falnak dőlve lopja a napot, vagy hogy helyesebben fejezzem ki magam: az áldozatára vár, ergo rám. Persze titokban azért mindig reménykedem, hogy hátha most... ezúttal hátha nincs ott. Megijedt, nincs kedve, nem tetszik neki a hely bűze, vagy tudomisén. Tulajdonképpen az indok nem hat meg. De örülnék, ha egy kis időre megszabadulhatnék tőle... Egy picit! Könyörüljön rajtam az ég... De nem ma. Ma éppen megint belesimulok a "jókislány, aki senkit nem bánt" szerepkörbe. Odalépdelek hozzá, és az ő példáját követve szintén a falnak támaszkodom.
- Na szia - vetem oda, úgy mellékesen. - Itt vagyok. Megint - fűzöm hozzá, a hangomon érezhetően, hogy nem igazán a fogamra való, hogy újra félbeszakítson egy munkát. - Szóval, mára teljesítetted a megszokott normát, vagy esetleg a változatosság kedvéért, újra követni szeretnél? - húzom cinkos mosolyra a szám. Talán már nincs is szükség a válaszára. Dehát a "jókislányok" kedvességből kérdeznek ilyeneket, nem? Ja, és nem bunkók, és vágnak csípős megjegyzéseket mindenkihez, de ehhez ő már hozzászokott, nyugtatom magam. Volt rá ideje. Egyébként sem vagyok minden pillanatban zabos, csak alkalomadtán, ha olyan a kedvem. És hallgatni egy Voldemort-megszállott alak életútját... Mit is mondjak, nem dobta fel a napomat, pláne, hogy még használható dolgokat sem nyögött ki.... Ilyen az élet. Az agyunkra megy, de azért próbálunk belőle jól kijönni, és ha unalmas, vagy érdektelen, akkor se hagyjuk abba.

words: 679
notes: Hatalmas elnézést kérek érte, hogy csak most. Sad És fontosnak tartanám ideírni, hogy ahogy látom ez a kód nem preferálja a nagybetűket, így amíg nem orvoslom a problémát, ez sajna így marad... :/
music: -


Vissza az elejére Go down
David Brightmore
Reveal your secrets
David Brightmore
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Bernadette & David   Bernadette & David Empty2015-01-02, 14:33


A csendes, hideg levegő régi lakóként szállta meg a falak közé préselt aprócska teret. Két - három egéren és egy két patkányon kívül semmi nem mozdult a területen, még a szél is csak félve kukkantott be és mozgatott meg egy - két rongyot véletlenül. Senki nem volt kíváncsi rá, hogy Roxmorts eme szegletében épp mi zajlik, és a falu naponta ugyanolyan zaja épp csak hallatszott, mintha egy távoli nagyváros zsivaja lett volna.
A csend talán figyelmeztető jel volt a történések kezdetére, talán az a bizonyos vihar előtti... Vagy épp csak a nyugalom gondolta úgy, hogy beköltözik e sikátorba, és pillanatnyi otthonának nevezi a majdnem fagyott földet és a falakat, amelyek e kis zugot megvédték a szél dermesztő karmaitól és egy kicsit enyhítettek a mindenhol repkedő mínuszokon. Vagy csak épp úgy akadt a dolgok sorrendje, hogy itt éppen semmi nem történt és a csend megszállhatta eme kis részt talán örökre. 
Habár az a bizonyos örökké csak eddig tartott. Csak és kizárólag addig, amíg meg nem jelent a hoppanálás hangjával egy mindent, mindenhol felkavaró valami. Egy ember. 
Miután felkavarta a meghitt csendet, és elűzte új - pillanatnyi - otthonáról a nyugalmat, az ember csodálkozva nézett körül a környéken, mintha egy másodpercre nem tudta, hogy hova érkezett volna, nem ismerte fel a helyet. Majd a megvilágosodás fénye csillant meg a szemében, és tehetetlenül engedte le a kezét. 
- Elcsesztem...
Jegyezte meg halkan megeresztve egy félmosolyt, most már tudván, hogy nem teljesen biztos, hogy ide kellett volna megérkeznie.
-Vagy túl hamar jöttem. - Töprengett tovább hangosan, hátha mégis neki van igaza. Mert kinek is lenne másnak igaza, ha ő itt van, és akinek itt kellene lennie az meg nincs. Hát persze, hogy eme hideg napon egy névtelen sikátorban csak és kizárólag neki lehet igaza, másnak nem. Főleg mivel egyedül van. 
És az egyedüllétet nem tudta máshogy eltölteni, minthogy belemerült az árnyékba és a sikátor falának támaszkodva elkezdte azt, amint nem szeretett csinálni: várt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bernadette & David   Bernadette & David Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bernadette Darcy
» Leonardo & Bernadette
» Holly&David - a balfácán
» David Sawyer
» David LaFayette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: