Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Neira & Ginny
  Today at 18:59
Gwyneira Rousseau

ϟ Tower
  Today at 12:51
Kalandmester

ϟ Hiányzásnapló
  Yesterday at 19:20
Nancy Lukey

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Nox Djarum

Sidney Smallwood

Cody Armstrong

Nancy Lukey

Gina Accipiter

Ginny Weasley

Armand Stansson

Janette Troops

Dane Seoras

Statisztika

Összesen 590 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daphne Greengrass

Jelenleg összesen 39312 hozzászólás olvasható. in 3497 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Ötletem van

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 827

TémanyitásTárgy: Ötletem van 2014-09-26, 11:24

First topic message reminder :

Ötletem van

Írjuk együtt a mi kis egyedi roxforti történetünket! Szeretnénk, ha az oldal, maga a sztori is közös lenne. Persze nem kötelező hozzátenni, de minden bizonnyal van, aki elég nagy fantáziával van megáldva. Lehet ez akár egy új titkos szoba, ami eszedbe jut, akár csak egy részleges ötlet is, amit majd kipótolunk, vagy egy történetszál, amit szerinted be lehetne hozni. Egy fontos, előre megírt kalandokat nem kérünk, mert nem szeretjük a lineáris meséket, ahol a karaktereknek nincs cselekvési lehetőségük, maximum egy-egy beépíthető kellék, amit szívesen látnátok megjelenni. Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Emma Callahan
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 30
ϟ Hozzászólások száma : 125

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-06, 20:01

Öhm... nem, Lunának biztos, hogy nem kell sereg. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Ha szeretünk valakit,
a boldogsága fontosabb a sajátunkénál.
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Luna Serege 2015-07-06, 19:54

Sziasztok támadt egy ötletem.
Csinálhatnánk egy olyan játékot ami arról szól hogy Lunának toborzunk sereget, hogyha a halálfalók véletlenül megtámadnák.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 20:16

Na akkor kezdem is csinálni a forumokat ^^
Emma Callahan
Reveal your secrets

Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 19:56

Igeeeeen veryhappy

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Ha szeretünk valakit,
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 19:52

Jha értem ^^ ige, akkor legyek úgy, hogy:

EASY - 1 szó
MEDIUM - 2 szó
HARD - 3 szó

Igaz? :3 *dörzsöli a tenyerét, már van egy csomó szó*
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 19:13

@Emma Callahan írta:
Azt a hármat meg fogom csinálni, csak mindig elfelejtem, és most sok a meló, de meg lesz az egyszer csak. Very Happy

Egyébként eleve lesz rá külön topic, csak most még mondtam Camy-nek, hogy kérdezzen rá, hogy mik a vélemények és ééén is mondtam, hogy legyen az igazi hardcore az három nehéz szó. Very Happy
Az igazi nagy gondolkodóknak egyre jár az agya Cool Egyetértünk akkor mindenben Wink
Emma Callahan
Reveal your secrets

Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 19:11

Azt a hármat meg fogom csinálni, csak mindig elfelejtem, és most sok a meló, de meg lesz az egyszer csak. Very Happy

Egyébként eleve lesz rá külön topic, csak most még mondtam Camy-nek, hogy kérdezzen rá, hogy mik a vélemények és ééén is mondtam, hogy legyen az igazi hardcore az három nehéz szó. Very Happy

Ha szeretünk valakit,
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 18:37

Szerintem ha már három szó, akkor a nehézséggel együtt lehetne ezt is variálni. Hardon már rakd bele mind a hármat, és mellette lehetőleg mind legyen nehéz is :'D
Egyébként nem rossz ötlet. Megjegyzem én külön topicot csinálnék, ahol a szavakat kérni lehet, különben az egész el fog felejtődni-tűnni pikk-pakk. Hogy a szavak oda kerülnek-e, vagy PM, az már opcionális, attól is függ, hogy hány ember lenne, aki a szavakat osztja, ugyebár. Ha több, akkor praktikusabb a topicba írni válaszként.

Ui.: És az RT? nagyszemu Ennyire rám hagyja mindenki a helyszíneket? T_T Naaaa.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1443

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 17:58

Nekem tetsziiiiik, és egyből bele kell írni az első hszbe. Very Happy

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 827

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 17:50

Én lájkolom, csak szerintem el fogom felejteni Very Happy

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-07-01, 17:45

Sziasztok!

Volna egy ötletem, vagyis igazából annyira nem saját, mert egy másik oldalon láttam meg, de gondoltam nektek is tetszene, de én kicsit átalakítottam... Egy játékról lenne szó, aminek a címe: "Válaszd ki és helyezd bele!" Mit takar a játék? Kapnátok egy pm-ben tőlem/játékvezetőtől három szót, amelyekből egyet ki kell választani és azt valamilyen formában bele kéne építened egy reag-ba. Akár párbeszédbe, akár gondolataidba, ez rád van bízva, de a lényeg, hogy valamilyen módszerrel jelöld meg azt szót (bizonyos szín, aláhúzás stb.)
A szavak "nehézségét" három kategóriába lehetne besorolni: EASY, MEDIUM, HARD. Értelem szerűen amelyik kategóriára jelentkezel, olyan szavakat kapsz. Hm... Egyelőre ennyi, és érdekelne, hogy nektek tetszik-e az ötlet, ha igen, akkor még tovább részletezem.

Köszönöm a figyelmet!

Camy
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-22, 01:13

Némi merengés után a klubhelyiségeket elvetettük, mert annyi aktív játékos talán nincs, a nagyteremben pedig este játszani már merész lenne. A javaslatunk (aztán aki tud jobbat, sikítson) tehát:
- Roxfort - Könyvtár
- Roxmorts - Három Seprű (a karik igény szerint elhagyhatják)
- London - itt egy nagyobb területre gondoltunk, egy kisebb parkos rész, melyről egy kocsma is nyílik, a közelben pedig a Minisztérium is fellelhető.
Emma Callahan
Reveal your secrets

Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-21, 21:50

Na cukkermukkerek, helyet nem foglal, szóval ha mondjuk összebeszéltek és dobtok pár helyszínt nekem, amit mondjuk létrehozok akkor piros színnel, látványosan, szabad rablásra, akkor megcsinálom őket, aztán egy próbát megér. Smile

Ha szeretünk valakit,
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-21, 19:15

Igen, pofátlanul véleményt fejtek Razz
Fájni senkinek sem fáj, ha van ilyen topic, ellenben a felvetésből ítélve van rá igény. Meg mivel aránylag két külön bázis, lehet, hogy az itteni csapat lelkesebb lesz.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-21, 17:54

Nem tudom, nekem lenne rá igényem, a többieket meg befenyítem így vagy úgy Very Happy de szóval esetleg valami igényfelmérést megérhet akkor viszont, ha kivitelezhető a dolog. *-*
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-21, 08:51

Van amúgy ilyen RT lehetőséges járékrész pl. az X-men oldalunkon és ott se használja ki senki. Very Happy Szóval félek tőle, hogy ebből a fajta "becsatlakozunk csak úgy" játékstílusból már a mai szj-s generáció többsége kinőtt. :S

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-21, 04:33

@Carmen Wilkes írta:
Remélem nem zavarok, de támadt egy ötletem az oldallal kapcsolatban. Smile
Ahogy elnéztem, vannak akik játékra várnak, és arra gondoltam, hogy miért ne lehetne nyitni egy időn kívüli topicot (bár nem muszáj annak lennie), ahova, aki éppen unatkozik, írhat egy hsz-t, arra meg az válaszolhatna, akinek szintén nincs játékos társa, de mondjuk szeretne játszani. Amolyan körjáték, ahová bárki írhat és bárki válaszolhat. Elég spontán és így mondhatjuk, hogy könnyebb ismerkedni, akár nagyobb tömegekkel egyszerre.
Ha valaki mondjuk nem szeretne válaszolni többeknek is, arra az esetre akár külön topicot is nyithatna magának, vagy csak a tömegből kiemelni, hogy kihez beszélne. Smile
Nem tudom, hogy mennyire jönne ez be másoknak is, de remélem azért nem mondtam nagy hülyeséget.  Embarassed
Én ezt esetleg úgy toldanám meg, hogy mondjuk 4-6 helyen (mondjuk egy-egy a klubhelységeknél, egy Roxmortsban, egy pedig valahol Londonban) lehetne RT lehetőség. Chat-szerűen, 5-6 sornál nem hosszabb reagokkal, pörgős, dinamikus megoldással, ~25-50 hsz-ig visszanézhető archívval. A karakterek pedig simán belépnének a helyszínre, egyszerre lehetnek bent sokan, vagy kevesen, stb-stb., saját döntés, hogy nagy csapatban beszélgetnek, vagy klikkesednek, vagy mit csinálnak. De ebbe talán jobban bele is férne sok olyan játék, ami egy lassabb, NRT játékhoz már kevés, stb. Bár nem tudom, hufórumon ez mennyire megoldható.

Na mindegy, ne figyeljetek rám, csak elkapott a nosztalgia azt hiszem. Very Happy feher_zaszlo
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-08, 10:43

Én attól félek, hogy ez inkább csak felesleges topickokat szülne. Smile A játékkereső, vagy a chates megbeszélés van inkább erre, ott is lehet kollektívebb játékokat akár lebeszélni, vagy akár nyithatsz egy játékhelyszínt az udvaron ilyen célzattal amit írsz és beírod a játékkeresőbe, oldalsó chatre, facebook csoportba akár, hogy oda bárki írhat, aki szeretne, más is kezdett már úgy játékot, hogy írt egy kezdőt és írt oda, aki épp ráért. Smile

Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2015-06-08, 10:25

Remélem nem zavarok, de támadt egy ötletem az oldallal kapcsolatban. Smile
Ahogy elnéztem, vannak akik játékra várnak, és arra gondoltam, hogy miért ne lehetne nyitni egy időn kívüli topicot (bár nem muszáj annak lennie), ahova, aki éppen unatkozik, írhat egy hsz-t, arra meg az válaszolhatna, akinek szintén nincs játékos társa, de mondjuk szeretne játszani. Amolyan körjáték, ahová bárki írhat és bárki válaszolhat. Elég spontán és így mondhatjuk, hogy könnyebb ismerkedni, akár nagyobb tömegekkel egyszerre.
Ha valaki mondjuk nem szeretne válaszolni többeknek is, arra az esetre akár külön topicot is nyithatna magának, vagy csak a tömegből kiemelni, hogy kihez beszélne. Smile
Nem tudom, hogy mennyire jönne ez be másoknak is, de remélem azért nem mondtam nagy hülyeséget.  Embarassed
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2014-10-26, 10:26

Ha van plusz vari, amit fel szeretnél venni a listára, akkor elküldöd üziben kidolgozva, rákeresve, hogy hol és mikor szerepelt, ennyi. Smile

Assar Jarle
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 36
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2014-10-26, 10:17

Csak azért mondom, mert szerintem a félbevágós varázslat (ugyanebben a részben) sincs hivatalos tankkönyvbe, de mégis a listán van és azt is a herceg találta ki.
Quinn Henderson
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2014-10-26, 08:45

Nem minden varázslat van benne a listában, azok, amiket a diákok nem ismerhetnek, mert pl. a Félvér herceg találta ki őket és nincs hivatalos tankönyvben, értelemszerűen nem ismertek.

Mi magunk sosem, csak az változik,
akinek hisszük magunkat.
Assar Jarle
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 36
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2014-10-26, 08:38

Nem találtam meg a varázslatlistában azt a varázslatot, amivel Harry képes volt a bokájánál fogva fellógatni valakit. (Félvér hercegben használta)
Fred.Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 256

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2014-10-04, 16:19

Öregdiák oldalról az egyik terelő stip-stop :]
Alicia Spinnet
Reveal your secrets

Személyzet

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van 2014-10-03, 23:05

A család tartson össze :3 Avagy a leendő sógornőmre mindig számíthatok *-*

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

I bet that we can light up the sky.

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ötletem van

Ötletem van

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next