Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 20:23
Jane Willow West

ϟ Jóslástan terem
  Yesterday at 20:01
Bexley Wildfield

ϟ Kérdések fóruma
  Yesterday at 19:56
Gemma Carlyle

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Bexley Wildfield

Gina Accipiter

Quinn A. Perold

Ivarn-vo Inor

Megan Smith

Corvus Flint

Jade Wilson

Rose-Neira Brooks

Viviana Rennes

Statisztika

Összesen 623 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Yedda Andrews

Jelenleg összesen 36553 hozzászólás olvasható. in 3349 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Zoe & Jenine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Jenine E. Mahard
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 48

TémanyitásTárgy: Re: Zoe & Jenine 2014-12-12, 21:30

Zoé & Jenine

[You must be registered and logged in to see this image.]
A kedvenc kis ribancom kiált rám a pult mellől, mert hát hol máshol is lehetne... ha épp nem egy impozáns pasi ölében. Egyszerűen imádom ezt a lányt, de főleg bebaszva. Egy kacsintásból tudjuk mit akar a másik. Persze általában ugyanazt.
Szóval esélytelen, hogy kihagyjak egy ilyen tuti kis partyt, pláne, hogy ilyen szívhez szóló a kompozíció. Természetesen én is a ribit választottam, kivételesen kiélvezem, hogy beillek a környezetembe. Egy húsz centis magassarkúban, tapadós, fekete bőrnaciban, és egy szőrmekabátban tipegek keresztül a kocsmán, alatta meg már nem sok minden van rajtam... melltartóval nem nagyon vesződtem, úgyhogy egy sima top takarja, amit kell neki. Egyelőre.
A hajam puha, alig hullámos tincsekben omlik a vállamra, messziről érezni a parfümöm illatát.
- Helló, Zoé. - végigmérem és elismerően kacsintok rá. Némileg együtt érzek a srácokkal a pubban. Őszintén szólva még lányként sem nehéz felizgulni ettől a kiscsajtól. - Jól kicsaptad magad.
Elvigyorodom a köszöntő vodka láttán, és puhán végigsimítok a barátnőm karján, afféle köszönetképp. - Túl jól ismersz.
Ugyan odavagyok azokért az édeskés, kesernyés csodákért, de azért ezeket a csípős, ízelten piákat sem vetem meg, kezdésnek pedig egyenesen tökéletes. Felröhögök a toastja hallatán, de ugyebár ezt nem kockáztathatom meg, a pia már siklik is le a torkomon, és jó ribihez méltóan egyetlen cseppet sem hagyok meg. Épphogy ki nem nyalom a pohárkát, de nyilván erre is sor kerül majd kicsit később, ha már kellő mennyiségű tudatmódosítót tudhatok a magaménak. Ha már vadulok, akkor csináljam rendesen.
- Max egy slukkot. Még be kell ülnöm egy helyes srác ölébe, mielőtt teljesen kiütöm magam. Kevesebb az esélye, hogy valami nyomorékkal ébredek.
Aham, persze. Igazából még józanon is mindenkin végigmegyek, de próbálkozni még azért lehet... nem mindegy, hogy a hajnali napfény mellett kinek a pofiját pillantom meg először. Néha azért igen csúnya a végkifejlet. Több értelemben is.
- Persze. A legtöbb csajszi a köreimből beszari kis Roxfortos... vagy nem ilyen helyekre jár.
A nemesi réteg, meg minden... tartózkodnak a piszkos kocsmáktól, amíg egy klubban is szellőztethetik a picsájuk, ahol minden V.I.P, és koktélmacák dörgölődznek egymáshoz. Be kell vallanom, hogy az is az én világom, de a kocsmáknak mégiscsak otthonosabb a hangulata.
- Táncolunk? - Vigyorgok rá, és szerintem tudja mire célzok. Semmivel nem lehet jobban beindítani pár édes kis fiúcskát, mint némi lányos összesimulással... meg aztán nem minden csajjal mennék bele, úgyhogy ki kell használnom az alkalmat, amikor megtehetem. És valljuk be, kevesen csinálják jobban nálam. Ha belemegy, akkor mosolyogva karolom át, egy gyors pillantással ellenőrzöm a kínálatot, és bevezetem a kellemes kis félhomályba, ami inkább a ronda fejű lányoknak kedvez, az arcunkból nem sok látszik, mert amúgy is csak az alak a lényeg... Miután rámosolyogtam egy szimpatikus srácra, finoman simulok Zoéhoz, szélesedik ajkaimon a vigyor, és csak a hangulat kedvéért átkarolom a nyakát, közelebb vonom magamhoz, és lesmárolom. De nem úgy, ahogy a divatlezbik, érzéssel, vadul és harapósan... mert imádom a vér ízét a nyelvemen.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Just because I'm smiling,
doesn't mean I don't want to hit you in the face.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Zoe & Jenine 2014-12-09, 22:39

- Helló Jen! Nem gondoltam volna hogy eljössz! - kiabálom a lánynak, mikor az belép a kocsma ajtaján. Oké, összefutottunk már pár buliban, és elég jól ki is jövünk, azonban soha nem hittem volna, hogy a meghívásomnak eleget tesz. Pláne nem így, ebben a formában. Hiszen most épp kurvák és kamionosok estje van, ami megköveteli a beöltözést. Nem csoda hogy én a kurvát választottam, így hát egy kellően kivágott, alig ruha takarta hófehér testemet, és a szőke hajam dús zuhatagként omlott a vállaimra. Lábamra neccharisnyát húztam, és természetesen vörös platform cipőt. Hiszen az este pont olyan hosszú, mint a lábaim, ezért nem árt ha kissé figyelemreméltóbbá teszem egy ilyen csodával.
- Gyere már, kérek neked is egy felest! - sipítom a túlzottan hangos zenét megpróbálva elnyomni, majd a választ meg sem várva fogom meg Jen kezét és rántom magam mellé a pulthoz.
- Két vodkát! - adom ki a parancsot a csaposnak, majd mikor megérkezik az italunk, szinte már a világ legtermészetesebb módján koccintom hozzá a poharam a lányéhoz.
- Fenékig, vagy soha többé szex! - rikoltom a lánynak, majd röhögve egy szuszra lehúzom a piámat. Közben előkapom táskámból a szép fém cigaretta tárcámat, na meg a zippo gyújtómat, mert hát mégis csak ezen az estén adjuk meg a módját, és az amúgy is füstös helyen rágyújtok egy jóleső nikotin szálra.
- Te is kérsz egyet? - kérdezem, majd felé kínálom a cigimet. Fogalmam sincs dohányzik e, mondjuk azt sem tudtam, hogy egyáltalán szereti e a vodkát. Mindösszesen csak azért rendeltem azt, mert az olyan mint a víz, és nem lesz beteg tőle másnap. Nálam legalább is bevált eddig.
Imádom jókedvűre inni magam, és bevallom töredelmesen az élet ilyenkor mindig a legszebb. Na meg akkor, ha végre sikerül beújjítanom valami jó kis ágymelegítőt. Soha nem ragaszkodtam semmi konkréthoz, szóval volt már szerencsém a lányoknál és a fiúknál is, attól függően, hogy éppen kiben mi fog meg. Hiszen soha semmit nem akarok egy estén kívül, viszont tapasztalatszerzés és ego építés szempontjából a legjobbak az egy éjsazkás kalandok.
Hiszen az a cuki kis pultos fiú is mennyire édesen vitt haza és osztotta meg az ágyát velem....
- Te Jen! Most egyedül jöttél? - kérdezem, és fürkész pillantással méregetem a lányt. Hiszen mégis csak Londonban vagyunk, a szünet közepén. Ez most épp nem egy ilyen sulis buli, ez kőkemény éjszakai élet, ráadásul ismerős arcok nélkül.
Vissza az elejére Go down

Zoe & Jenine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal