ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Játssz velem! - Page 6 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 6 I_voting_barJátssz velem! - Page 6 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Theresa O'Conaill
Reveal your secrets
Theresa O'Conaill
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-12-19, 22:40


Kissé különös sebhelyes kívülálló keresi játszótársát! 2-3 játék még beleférne, mindenkit szívesen látok a postaládámban! Írjatok, mert nem harapok! Very Happy






☽ Sebet gúnyol, kit seb nem ért soha ☾
Vissza az elejére Go down
Avalon Marlow
Reveal your secrets
Avalon Marlow
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-12-18, 20:04


Hejhó Smile

Elsős tornádó szívesen végigsöpörné a folyosót valakivel Smile

Annyi pici probléma lenne, hogy user ezen a héten péntek délutánig elfoglalt és lassú lesz, de utána tud pörögni.


Duplán vittek extra gyorsan. Nagyon szépen köszönöm! bounce
Vissza az elejére Go down
MIB
Reveal your secrets
MIB
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-12-17, 23:02


Bedobom magamat ide, aki szeretne a korábbitól extrásabb sztorit, az nyugodtan keressen meg. Miután titkos vagyok, ritkán lépek be, ezért az üzenet nem feltétlenül jó út, inkább az oldalsó chat, hogy üzenetet írtál nekem. Akkor belépek, válaszolok. Köszönet!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-12-11, 09:31


Olyan partnert keresnék, aki a Roxfortban dolgozik. Az se árt, ha kompetens az új tanerő felvételében. Neme mindegy. Tűrőképessége magas. (Átlagosan hetente 5 hszt tudok ígérni, változatos időeloszlásban.) Köszönöm! Smile

Elkelt. Davidnek köszönet!Smile
Vissza az elejére Go down
Alesha Granger
Reveal your secrets
Alesha Granger
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-11-28, 19:09


Nem tudom, hogy az előttem lévők elkeltek-e már, szóval egy db játékot vállalnék az alap mellé, ha van jelentkező vágjon hozzám egy üzit, de úgy, hogy ne fájjon. ^-^
Amit a kariról tudni lehet és érdemes: Mugli, akin ismeretlen varázslók, ismeretlen eredetű varázslatokkal kísérleteztek, aminek nyomán kontrollálatlan mágikus képességei lettek, ezért kerül a Roxfortba. Elég laza leányzó, aki nagy erőkkel rá fog csodálkozni mindenre. Smile



Új világ, új élet
új lehetőségek, új veszélyek
Vissza az elejére Go down
Deborah Morrison
Reveal your secrets
Deborah Morrison
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-11-06, 18:25


Eladó, kiadó az első két játékom! Smile Ha bármi ötleted van, vagy csak megtetszettem, akkor egy baglyodba kerül ^^
Vissza az elejére Go down
Ariadne Halifax
Reveal your secrets
Ariadne Halifax
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-11-05, 10:09


A lenti hármassal már van játékom, szóval inkább bedobnám én is magamat ide. Lezárult Arival egy játékom, és felvennék helyette még egyet, hogy haladjon a sztorim, szóval várom az érdeklődőket. Akár Draconak is mehet PM, mindegy^^




   
I hate that I like you.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-11-04, 19:33


Hejhó! ^^

Szeretném felavatni a legújabb karaktert, még friss és ropogós, betörésre vár. Bemásolom a jellemet, hátha valakit meg fog az egyik éne, bármelyikkel szívesen játszom, Rose az iskolában fellelhető, míg Neira csak Roxmortsban. Persze lehet múlt játék is.

Van még az oldalon valaki, akivel nem játszok és lenne kedve hozzám? Very Happy

" Talpraesett, igazán frappáns és kellően felvágták a nyelvét. Ahhoz van szokva, hogy minden úgy működik, ahogy ő tervezte, nem szereti a meglepetéseket, csak akkor, amikor arra van szüksége - alteregójáva keresi a veszélyes helyzeteket, mondhatni adrenalinfüggő. Viszont, ha az üzleti életről, vagy a valódi mindennapjairól van szó, mindent igyekszik megtervezni, felügyelni, és ha valami nem úgy sül el, ahogy akarta, akkor nagyon gyorsan felpaprikázza és meg akarja oldani a helyzetet.
A világ felé, Rose-ként egy gazdag, aranyvérű lány, aki éli a gazdagok életét, partikon jelenik meg, gyűjtéseket szervez a rászorulóknak, önkénteskedik, Teréz anyát játszik, egészen visszafogottnak tűnik - ezt várják el tőle a szülei. De még azoknak is, akik így ismerik, feltűnik, hogy még ha a tettei jószándékot is sugallnak, gyakori hideg kimértsége miatt valami a lányban ellentmondásos.
Neira viszont az utca gyermeke, szőke hajjal kergeti az életet, a hús-vér életet, játékokat, sportokat, bunyókat, fogadásokat, illegális dolgokat... Bátran nevet, bátran sír, keresi a vágyat és a forróságot.
Szereti a zenét, de az egyéb művészeteket távolról kedveli és mivel rengeteg pénze van, támogatja, de igazából nem érinti meg. Nem adja fel saját gazdagságát azért, hogy szétszórja a világban a pénzét és ő maga csórón maradjon, de még is olyasféle Robin Hood-szerűen ítélkezik, hogy mások pénze hova kerüljön - kicsit önellenes, nem de?"
Vissza az elejére Go down
Elijah Crowfield
Reveal your secrets
Elijah Crowfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-31, 18:22


Ciao!
Az én karim annyira nem fiatal, mert hetedikes, de ha megfelel, szívesen játszanék veled Sasha! Smile

Ha nem, akkor lelkes játszótársat keresek! *_*
Vissza az elejére Go down
Sasha McCaine
Reveal your secrets
Sasha McCaine
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-31, 12:24


Sziasztok!

Most toppantam be Sashával, és játékra invitálok mindenkit Very Happy Szóval, akinek van egy kallódó, fiatalabb karija, az bátran írjon nekem Very Happy Az se gond, ha idősebb valaki, Sasha bárkivel megtalálja a közös hangot Razz Bármilyen viszonyban lehet a két kari, nekem az egymást marás is belefér Smile Várom bárki jelentkezését Very Happy
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-22, 19:17


Megin' én.

Megan jellemét szeretném kicsit kreálni, hogy ne csak egy morcos néni legyen. Egyrészt elkezd tanulni és kutatni a mágia után, másrészt a könyvtárból kellene neki valami húdeantik régi könyv.

Játék partnereket keresek tehát, akiknek komoly köze van a könyvtár ismeretéhez - ő is ismeri, a kisebbeknek tartott órát is ott büntetőmunkából -, vagy csak belefut, miközben Megan tanul/kutat.

Eskü nem lesz nagyon rideg és bunkó, jó? xD

Ma este, vagy holnap egész nap ráérek - illetve egész nap nem, de megbeszélhetünk időpontot -, plusz időn kívül is szívesen, ha tudunk heti egynél azért több reagot váltani. Smile

Micsoda elvárások! : D


Elkelt.




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...


A hozzászólást Megan Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-10-31, 19:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Reagan Duncan
Reveal your secrets
Reagan Duncan
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-17, 15:04


Hello;

friss húsom elvihető egy-két játékra! Egyetlen bagoly az ára... zsakos
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-16, 12:15


Tökéletes a heti egy, ha mindenki írt csak akkor mehet új kör, nem kell begyorsulni ha valaki nem tud írni, megvárjuk egymást.

Főnökasszony mindig utolsónak ír majd, szóval mindenki bátran írjon. Smile
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-16, 11:42


Nem drága, nem olvastad el Évi hszét. Hayden helyett Nicolas, és nem Sage, vele csak beírt, Chrissy. Én heti egy hszt tudok vállalni, ha begyorsultok, legfeljebb kihagytok.



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-16, 11:22


Ment egy kezdő, ide:

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2730-miniszterium-es-auror-kozpont-latogatas#27123

Akkor a csapat eddig: Hayden Harper, Saxon Digby, Silent Zodiac, Jacob Troops, Sage Sullivan

Csak a Hugra nem képviselteti magát. Shame.

És akkor jövő vasárnap kezdődik majd a kövi kör, kivéve, ha leszalad előbb ez, mert akkor minek várni az új körrel. Smile

Újra gondolva maradok mindig én az első, végül is akkor is diktálhatja a lépést a főnök, ha nem elsőként van. Very Happy Szóval írjon mindenki, ahogy ráér! :3
Vissza az elejére Go down
Sage Sullivan
Reveal your secrets
Sage Sullivan
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-16, 09:14


Jövök, bár marha lassú vagyok, de igyekszem tartani a heti egy kört. Very Happy Chrissy-vel jövök, bár titkos, de már annyira úgyse. Very Happy Peti meg akkor Nicolast hozza, Chrissy szempontjából úgyis indokolt, hogy bevágja valami közösségbe, ha netán visszamenne a jövőbe akkor legyenek mellette mások. Razz




Elfeledheted a múltad, de attól még a múltad marad.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 19:45


Ha játékot keresek alig kerül elő valaki, bedobom, hogy AUROR és zummm, tömeg. Razz

Holnap írok kezdőt, de a főnökasszony fog irányítani utána, mivelhogy ő a főnökasszony. Aztán nem tudom hogy illik megbeszélni, hogy hány naponta menjen le egy kör és ilyesmi, innentől a tapasztaltabbak mondják meg. Heti egy hsz és mindig vasárnap jön az új kör?




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Silent Zodiac
Reveal your secrets
Silent Zodiac
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 19:33


Úhhh én is jövök nagyszemu Ha már auror szak Very Happy




C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Vissza az elejére Go down
Saxon Digby
Reveal your secrets
Saxon Digby
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 17:55


Hayden Harper írta:
Saxon Digby írta:
Mint a Varázsbűn-üldözési Főosztály vezetője én is bedobom magamat, szerintem beleillek a képbe. Razz

De jóó.. akkor te vagy a főnököm? *.*

Úgy tűnik igen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 17:46


Saxon Digby írta:
Mint a Varázsbűn-üldözési Főosztály vezetője én is bedobom magamat, szerintem beleillek a képbe. Razz

De jóó.. akkor te vagy a főnököm? *.*





Vissza az elejére Go down
Saxon Digby
Reveal your secrets
Saxon Digby
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 17:33


Mint a Varázsbűn-üldözési Főosztály vezetője én is bedobom magamat, szerintem beleillek a képbe. Razz
Vissza az elejére Go down
Jacob Troops
Reveal your secrets
Jacob Troops
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 17:29


Ha már meg lett említve a karakterem, és szabad, akkor szívesen megjelennék abban a "tömegjátékban", főleg, mert nem sok karaktert ismerek még..
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 16:16


Hayden Harper írta:
Shanna Griffin írta:
Egy próbát megér...

Szeretnék játszani egy többfős játékot, mert a karakterem lényege, hogy mindig nagy társaságokban pörög, mindenkit ismer, kapcsolatot épít, amit persze be tudok magyarázni úgy is, hogy nem játszom ki őket, de jó lenne egyszer ki is játszani.

Valamelyik nap játszottunk Jacobbal és megemlítette Shanna, hogy van egy Auror tanulókör.
PL. látogtás az auror központban?

Nincs kedvetek kijátszani?

Auror szak

Nyolcadik évfolyam:
Castiel Horan (Griffendél)
Chrissy DeMarco (Hollóhát)
Gemma Carlyle (Griffendél)
Noel Westmoreland (Mardekár)
Auror, 8. évfolyam - Shanna Griffin (Hollóhát)
Silent Zodiac (Hollóhát)

Kilencedik évfolyam:
Andie Vickers (Griffendél)
Hayden Harper (Griffendél)
Heather V. Raheleigh (Mardekár)
Julian T. Blackwood (Mardekár)
Reese Emily Kydd (Griffendél)

Tizedik évfolyam:
Shailene Canaro (Mardekár)

+ aki lejjebbi évfolyamra jár, de Auror szakra jelentkezik?

Nekem van, de még mindig nem jól kérdezel Very Happy
A jó kérdés ez lett volna: VAN kedvetek kijátszani?
Tudod minden kérdésben benne van a válasz Wink

Akkor hát... VAN KEDVETEK JÁTSZANI? Halljam a hangotok Aurorok! Very Happy

Ha összejövünk mondjuk négyen, akkor kezdek is valamerre. Vagy ha valakinek van felnőtt aurorja a minisztériumból, az is kezdhet. Apám csak NJK (még?).
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 16:10


Shanna Griffin írta:
Egy próbát megér...

Szeretnék játszani egy többfős játékot, mert a karakterem lényege, hogy mindig nagy társaságokban pörög, mindenkit ismer, kapcsolatot épít, amit persze be tudok magyarázni úgy is, hogy nem játszom ki őket, de jó lenne egyszer ki is játszani.

Valamelyik nap játszottunk Jacobbal és megemlítette Shanna, hogy van egy Auror tanulókör.
PL. látogtás az auror központban?

Nincs kedvetek kijátszani?

Auror szak

Nyolcadik évfolyam:
Castiel Horan (Griffendél)
Chrissy DeMarco (Hollóhát)
Gemma Carlyle (Griffendél)
Noel Westmoreland (Mardekár)
Auror, 8. évfolyam - Shanna Griffin (Hollóhát)
Silent Zodiac (Hollóhát)

Kilencedik évfolyam:
Andie Vickers (Griffendél)
Hayden Harper (Griffendél)
Heather V. Raheleigh (Mardekár)
Julian T. Blackwood (Mardekár)
Reese Emily Kydd (Griffendél)

Tizedik évfolyam:
Shailene Canaro (Mardekár)

+ aki lejjebbi évfolyamra jár, de Auror szakra jelentkezik?

Nekem van, de még mindig nem jól kérdezel Very Happy
A jó kérdés ez lett volna: VAN kedvetek kijátszani?
Tudod minden kérdésben benne van a válasz Wink





Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty2016-10-15, 16:01


Egy próbát megér...

Szeretnék játszani egy többfős játékot, mert a karakterem lényege, hogy mindig nagy társaságokban pörög, mindenkit ismer, kapcsolatot épít, amit persze be tudok magyarázni úgy is, hogy nem játszom ki őket, de jó lenne egyszer ki is játszani.

Valamelyik nap játszottunk Jacobbal és megemlítette Shanna, hogy van egy Auror tanulókör.
PL. látogtás az auror központban?

Nincs kedvetek kijátszani?

Auror szak

Nyolcadik évfolyam:
Castiel Horan (Griffendél)
Chrissy DeMarco (Hollóhát)
Gemma Carlyle (Griffendél)
Noel Westmoreland (Mardekár)
Auror, 8. évfolyam - Shanna Griffin (Hollóhát)
Silent Zodiac (Hollóhát)

Kilencedik évfolyam:
Andie Vickers (Griffendél)
Hayden Harper (Griffendél)
Heather V. Raheleigh (Mardekár)
Julian T. Blackwood (Mardekár)
Reese Emily Kydd (Griffendél)

Tizedik évfolyam:
Shailene Canaro (Mardekár)

+ aki lejjebbi évfolyamra jár, de Auror szakra jelentkezik?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 6 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: