Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 13:55
Megan Smith

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 13:20
Tim Roberts

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Gina Accipiter

Kieran O'Byrne

Megan Smith

Christopher Graves

Adam Jericho

Dane Seoras

Nox Djarum

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39886 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1483

TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló 2014-09-24, 09:24

First topic message reminder :

Hiányzásnapló

Amennyiben előre láthatóan hosszabb ideig nem leszel, akkor azt kérlek itt jelezd felénk és a játékostársaid felé is, ha nem szeretnél egyesével írogatni mindenkinek. Lehetőség szerint tüntesd fel ez esetben a multijaidat is, mert ugye nem feltétlenül tudja ezt mindenki fejből. Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/

SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 289

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-11-08, 11:50

Ma délutántól csütörtök délutánig nem leszek egyáltalán elérhető. Utána igyekszem a reagokkal is Smile
Köszi a türelmet!

Ginny és társai.
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-11-04, 16:31

Ide is írok, amott nem tuti, hogy mindenki látja. Smile
Szóóval szombaton dolgozom és eléggé esélyes, hogy decemberig minden szombaton dolgozom, úgyhogy biztosan be fogok lassulni minden játék terén, mert így azért pihi nélkül marha fárasztó is, főleg egy olyan váltásnál, ahol szombaton délutános vagyok, hétfőn meg délelőttös, plusz időm is kevés lesz így. Erre a hónapra biztos, hogy él ez, decemberben remélhetőleg nem kell szombatozni és "csak" a karácsonyra készülés lesz. Very Happy

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 834

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-10-20, 08:11

Hali, én csak a mai napra írom ki magamat. Húzós napom lesz, 8 körül érek haza, be se kapcsolom a gépet. Ma ne várjon így tőlem senki reagot, holnap írok, ahova tudok Wink

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-10-18, 19:50

Hát igen, magam után én jövök... Na mindegy, előre jelzem a nagyérdeműnek, hogy legalább csütörtökig iskolai ügyletek miatt nemigen vagyok. Fel-felnézek, pü-re, facebookon válaszolok, amint odaérek, de most kicsit komolyabban neki kell feszülnöm az egyik témakörnek, szóval további türelmet és megértést kérek.

Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-09-17, 19:46

Na, megint itt, mert már olyan régen voltam errefelé... Kissé nagyon elkapott valami vírus, alig bírok kikelni az ágyból, szóval én úgy kb. hétfőig pihenőre teszem magamat. Bocsi mindenkitől az alapvető lassúságom miatt is, meg ezért is.

Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-08-18, 13:14

Sziasztok!
Hétvégétől kezdve, legalább két hétre kiírom magamat a játékból. Amint sikerül minden dolgomat elrendeznem, igyekszem visszatérni és pótolni a hiányosságaimat.

Ginny & társai.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-08-02, 18:32

Halló!

Tudom, hogy nagyon eltűntem, ennek az az oka, hogy mostanra nagyon sűrűek lettek a nyaralások, és legközelebb csak augusztus 20 körül tudok újra írni a kalandokhoz.
Megértéseket köszönöm,
Elyrin
Maximilian Lilleyman
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 30
ϟ Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-29, 20:32

Én is beállok a sorba. Hétfőtől nem leszek szombatig. A kalandban ne várjatok rám, ha kapok lehetőséget a hét végén, fogok írni, egyébként legfeljebb kimaradok egy körből. Max-en kívül aki még nem lesz megtalálható és számottevő játékom van vele, az LAVENDER, MINERVA és SAMANTHA. A többi játékom is fontos és imádni való, de azokat másképp intézem Smile Jó nyarat és játékot addig! Meg persze utána is Smile

A Tündérbogyók nem mérgezőek, de eszedet veszik!
Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-28, 21:26

Annyira nem is hiányzás, annyira nem is belassúlás, hiszen eleve lassú vagyok és kiszámíthatatlan, hogy mikor írok. Inkább csak megjegyzés, hogy most okom is van rá. xD Nem rég felújítottuk a házat, nagyon sok mindent már be is pakoltunk, de még egy-két bútor hátra van. Egyrészt, azt kell elintézni, másrészt meg, jövő héten köttetjük csak be az internetet, szóval az augusztus eleje olyan érdekes, vicces lesz. Attól függetlenül amúgy tudok internethez jutni, csak el kell mászkálnom, szóval necces, de megoldom majd, csak ne lepődjön meg senki, ha nem jelentkezem, csak ezért van. Very Happy

Castiel Horan
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-28, 16:59

Sziasztok!

Ugyan facebook-on már írtam pár emberkének, de azért ide is elküldöm. A mai naptól kezdve be fogok lassulni, apum érkezik Dániából és 1 hónapig itt lesz. Nem fogom elhanyagolni az szj-t, csupán személyenként 1 szálat fogok továbbvinni egyelőre, ameddig apum itt van.

További jó játékot mindenkinek! Smile

Look up and get lost.

Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-25, 11:00

Helló Smile
Holnap reggel autó vizsgám lesz, ezért ma még megpróbálok rápihenni és lelkileg felkészülni, de elkezdem a reagokat a szükséges helyekre. Aki nem jut sorba, ne bánkódjon, holnaptól mindenkinek pótolom a hiányzást! Smile

Köszi a megértést és a türelmet.
Ginny
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-11, 22:57

Sziasztok!
Ugyan kicsit lassabb vagyok, mivel dolgozom, de nem csak e miatt írok ide. Az a kérésem, hogy akivel netán nem eleve facebookon beszélem le a játékokat az mindenképpen, ha ír hszt valamelyik karimnak tegye meg hogy ír róla az oldalsó chatbe, mert minden kariról nem kapok mélben értesítést, viszont mivel pont úgymond a csúcsidőben nem vagyok, amikor délutános vagyok, elpörögnek a hszek mire hazaérek fél 11-kor, hogy lássam, ha netán nekem jött úgy hsz. Smile Ezer hála!

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-11, 08:26

A héten kicsit belassulok. Pakolok, futkosok a szükséges papírok után hogy lehetőség szerint ne nyírjanak ki a hollandok mikor elmegyek Very Happy, lemonok pár dolgot, takarítom a lakást a következő tulajdonosnak, stb stb... Péntektől keddig meg valószínűleg totál eltűnök, mert apukám jön értem, hogy hazavigyen és akárhogy is nézzük, kicsit több, mint 22 óra az út hazafele (kisteherauóval ami tömve van a cuccaimmal kicsit lassabb mint kocsival), a határokról nem is beszélve. Meg még el kell intéznem velük pár dolgot, mikor megjönnek. Utána mindenkinek megy reag, és igyekszem azért írogatni.

Puszi. Bon, George, Hollin, Reed, Samuel, Maiwenn, meg a többiek. Smile

A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-07, 20:04

Hali.

Nem, nem hiányzom, szimplán csak éjszakás vagyok, épp ezért, akiktől az elmúlt 4-5 napban kaptam reagot azoktól némi türelmet kérnék, hétvégén tuti mindenkinek írok. Akiknek 4-5 nappal korábbról lógtam, azok már visszakapták reagot.

Szóval, hétvégén tuti biztos mindenki kap, holnap reggel max még az ilyen nagyon rövidekre próbálok írni.

Addig is hálás vagyok mindenkinek a türelméért.

Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-06, 23:21

Sziasztok!

Holnaptól vasárnapig nem leszek elérhető, illetve július 12-től 30-ig külföldön nyaralok, így abban a szakaszban sem leszek. A játékostársaimtól egy kis türelmet kérnék. Augusztusban újult erővel térek vissza! menoarc
Legyetek rosszak! Twisted Evil
Axelle
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-07-05, 16:58

Sziasztok!

Pörgős hét elé nézek a héten, hétvégén is munka, így esélyes, hogy nem fogok tudni úgy reagolni, ahogy szerettem volna. Lemaradni nem igen fogok, mert egy-két hsz már meg van írva, csak be kell másolnom ide, meg kódolni, de most erre nincs energiám Rolling Eyes Mindenesetre, amint gép elé kerülök, igyekszem mindenkit kárpótolni Embarassed
Silent Zodiac
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 306

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-06-28, 14:05

Hali fali ^^

Nem hiányozni fogok, csak jelzem, hogy keddenként és csütörtökönként nem tudom hogy fogok tudni írni, mert négy hétig nyelvvizsga felkészítőm lesz, ami még önmagában nem lenne gond, de a házikkal, plusz az egyéb teendőimmel, nem hiszem, hogy tudok reagoli ezeken a napokon Embarassed  Előfordulhat, hogy írok egyet vagy kettőt, de nem gondolnám. De az összes többi nap rendesen vagyok, csak ezen a kettőn nem Smile lufi

C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-06-21, 15:06

Halló,
Nem tudom, hogy fogok tudni írni, ebben a hónapban nyaralok, de közben majd igyekszem. Következő hónapban gyakorlatozok, de estére meg tudok ejteni egy reagot, július közepén nyaralok egy hétig, onnan semmiképp sem tudok fellépni, augusztusban pedig dolgozok, de estére tudok írni. Very Happy 

Elyrin
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-06-20, 16:32

Sziasztok!

Mostanában munka miatt esélyes, hogy csak hétvégén fogok tudni írni, de azért igyekszem hét közben is bebiggyeszteni egy-két reagot, de sajnos nem ígérhetek semmit sem Sad Üvegházban vagyunk ugyanis, ami a nagy melegben még melegebbnek érződik, és hiába nem megerőltető a meló, de a meleg minden energiámat kiszívja nap végére Embarassed Azt hiszem, Melinda Rosenberg karimmal vagyok még szintén sok játékban, előre is elnézést a késedelemért... Hétvégén mindent bepótolok, addig pedig kellemes játékot mindenkinek lol!
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-06-15, 10:54

Halihó

Csütörtöktől 4 napra eltűnök fesztiválozni, onnan valószínűleg reagot nem kaptok, de pm-et még lehet, hogy olvasok Smile Addig is jó játékot mindenkinek ^^

Eva
Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-06-12, 11:17

Hahó.
Az utóbbi hetekben sem voltam aktív, és most ki is írom magam. Számításaim szerint 3 hétig vizsgázom, de nem minden nap, úgyhogy talán néha lesz egy kis szabadidőm és tudok írni.
Kérlek nézzétek el ez most nekem, aztán itt leszek teljes erőbedobással! Smile

További szép napot!
Ginny és a többiek.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-06-03, 19:18

Sziasztok!

Ugyan még nem rég írtam ebbe a topicba, s sajnálattal ugyan, de újból meg kell tennem. Tudom, hogy még nem pótoltam a reagokat és lassan az is sorra kerül. Június 16-án szóbelizem, addig elvétve leszek csak, s reagot is csak akkor írok, ha időm engedi. Addig is kitartást, tartsátok a frontot nélkülem is! A pm-ekre lassan válaszolok majd, aki vár a válaszomra! Smile
Axelle
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-05-31, 15:53

Halihó!

Most egy jó ideig sajnos nem leszek, mert az e heti meló kissé fárasztó, nem sok energiám marad... Szombaton is lesz egy kis plusz program, de vasárnap igyekszem annyit pótolni, amennyit tudok Smile A házpontok természetesen összeírásra kerülnek szerdán Very Happy
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-05-25, 14:55

Sziasztok!

Nem hiányozni fogok, de elég nagy változás jön az életemben, úgyhogy meg fog csappanni a jelenlétem az oldalon. Dolgozom jó eséllyel jövő héttől, nyolc órában, három műszakban, úgyhogy biztosan be fognak lassulni tőlem az érkező hozzászólások. Aki még szeretne pörögni, addig még tudom tartani a gyorsabb tempót, főleg mert viszonylag kevés reagom van most, de valószínű 1-től már jelentősen lassabb leszek. ^^
Ha kérdés van, vagy egyéb, akkor ez az admini teendőkre is vonatkozik. Tehát ha kérdés van, akkor inkább a kérdések fórumában tegyétek fel, mint fészen, mert lehet hogy ránézek a telora, de nem lesz időm melóban foglalkozni ilyesmivel és könnyen lehet, hogy elsiklom felette, mire oda jutok, hogy géphez kerüljek. Fórumon viszont mindenki látja, legyen az segítőkész tag, vagy moderátor, így hamarabb érkezik a válasz. Smile
Akitől hszt kapok az kérem tegye meg, hogy van ír oldalsó chatboxon, hogy írt nekem, vagy pedig aki eddig is az szól facebookon, mivel nem leszek olyan sokat fenn az oldalon, mint eddig, így nem biztos, hogy észreveszem, ha netán sok reag érkezik.
Köszönöm a megértést!

Luna

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-05-24, 18:03

Sziasztok!
Sajnálom, hogy ilyen hamar ide kell írnom, de a hét további részében nem leszek itthon és ezért nem tudok majd írni. Hétvégére hazaérek, ha minden jól megy és írok.Very Happy
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next