Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Igazgatói iroda
  Today at 16:13
Cody Armstrong

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 16:07
Cormac McLaggen

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33311 hozzászólás olvasható. in 3112 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1244

TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló 2014-09-24, 09:24

First topic message reminder :

Hiányzásnapló

Amennyiben előre láthatóan hosszabb ideig nem leszel, akkor azt kérlek itt jelezd felénk és a játékostársaid felé is, ha nem szeretnél egyesével írogatni mindenkinek. Lehetőség szerint tüntesd fel ez esetben a multijaidat is, mert ugye nem feltétlenül tudja ezt mindenki fejből. Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-02, 20:04

Sziasztok Smile Elnézést kérek mindenkitől, akik a hszemre várnak, de egy hétre gép nélkül maradtam, és most további egy hétig nem leszek (még mindig vizsgázom Mad )
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-02, 16:16

váratlanul és hirtelen jött, de 20 perc múlva utazok a barátnőmhöz, vagy vasárnap vagy hétfőn jövök haza, addig semmiképp sem leszek
megértéseteket köszönöm Smile)))
Albrecht Beaulieu
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 38

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-06-28, 01:52

Tudom, hogy most éppen senkinek sem lógok hsz-ügyileg, de ha időközben érkezne reag vagy pm, a szokásosnál is lassabb leszek a válasszal, ugyanis elkapott az időmumus (vizsgák & munka), és csak július második hete után esedékes a visszatérésem Ajul
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-06-26, 22:43

Sziasztok!
Hétvégén nagy részt nem leszünk, esküvőre megyünk, maximum telefonról néha fellesünk, ha van esetleg valami fontos. Smile Ügyintézés terén vasárnap délután, estefelé leszünk már érdemben, addig is jók legyetek! ^^

Ebben a két napban Lavander és Keith a helyettesek, szóval ha Előtörténet készülne el, akkor ők el tudják fogadni őket, aztán ha megjöttünk vasárnap, akkor majd a beállításokat elvégezzük, addig ha valakinek nagyon égető maximum szín nélkül el tud kezdeni játszani, ha már el lett fogadva az ET-je. Smile Esetleges fontos és égető kérdésekkel is őket lehet bombázni addig. Smile

A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 453

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-06-20, 17:37

Hétfőn még államvizsgázom, de utána még legalább 1 hétre szükségem van, hogy összeszedjem magam. Bocsánat a késésért, igyekszem visszatérni, csak most felborult minden.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-06-09, 20:53

Hát akkor én is ide kerültem... Minden bizonnyal egy hétig nem leszek aktív, és nem nagyon fogok reagolgatni... Mondhatni fáradtságnak, ihlethiánynak is. Pm-ekre fogok válaszolgatni, és akikkel van játékom, azoktól előre is elnézést kérek a kimaradásért!
Hiányozni fognak: Camire Arogonte, Tamina B. Mallory, Andrew Collins

Próbálok minél előbb "visszatérni" Smile
Nox Djarum
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 294

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-06-04, 20:52

csodafantasztikus bogárkáim

Jelentem, bizonytalan hétszámig (1, de maxi 2) aligha tudok reagálgatni ide-oda-amoda, ugyanis úgy néz ki a jelenlegi beosztásom hogy reggel fél öttől este nyolcig kőkemény dolog van, kiállítások meg tudjaamindenható, tehát itthonra már csak aludni járok (jobb esetben), de amint tudok visszamászok és mindenkinek firkálok valami szépségeset.

pusszantás és bocsika
Assar Jarle
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 35
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-05-31, 12:55

Sok játékom nincs, de remélem a nyáron változik a helyzet. Nem ezért írtam. Június 15-ig nem fogok posztolni, utána meg várom a heves leveleket, h játszanátok velem (akármelyik karimmal, sőt tervezek újat is hozni, ha valakinek elég jó vagyok)

Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-05-26, 22:08

Jelezném, hogy még gépközelben sem leszek a következő két napban, mert megyek alkalmassági vizsgákra.
Tehát szerdán és csütörtökön életjel nem várható tőlem, FB-on lehet zargatni, ha nagyon sürgős a dolog, oda talán felnézek Smile

- Anne, Marietta, Octavia
Assar Jarle
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-05-17, 22:18

A héten legkorábban csütörtökön tudok írni. Bocsesz mindenkitől

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-05-13, 22:30

Ahoy!

Nos, akit érint, annak már bizonyosan szemet szúrt, hogy jelentős mértékben visszaesett az aktivitásom. Ez a hó végéig nem is fog változni, beadandók, államvizsga, beteg háziállat, miegyéb...
"A késésért szíves türelmüket és megértésüket kérjük", meg a hasonló szövegek... Anyázni ér, ígérem sietek, és próbálok azért haladgatni.

Ha valakinek nagyon kellenék, PM-ben vagy FB-n elér.

See'ya!
Christopher O'Neal
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 34
ϟ Hozzászólások száma : 67

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-05-09, 10:16

Sziasztok!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy jelen karakteremmel, határozatlan ideig nem leszek elérhető. Sajnos az ihlet múzsája nem mutat hajlandóságot a homlokom megcsókolására :/
Remélem mihamarabb visszatérek majd :$
Mindenkitől elnézést kérek!!

Shiver now, 'tis nothing new
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 756

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-05-01, 07:51

Ennek mértékében megértést és türelmet kérek én is, hogy Lunával tudjak lenni, és át tudjuk vészelni a rosszkedvét Wink

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-05-01, 07:21

Mostanában túl sokszor keveredtem ide, aminek jó oka van és mert megint itt vagyok, bizonytalan időre távozom. Hszeket nem hiszem, hogy fogok írni és át kell gondolnom dolgokat, utána kiderül, hogy leszek-e majd még, vagy hogy milyen mértékben.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-04-29, 09:27

Sziasztok ! Smile

Azt hiszem, a játékostársaim többsége tudja, de azért jelzek itt is, hátha valaki mégsem Very Happy
Ma és holnap még írok mindenkinek, akinél én jövök, de péntektől eltűnök, felszívódok, kámforrá válok. Ez az állapot szerdáig mindenképpen várható, utána azért talán fel-felnézek majd, reagok nem tudom, lesznek-e, majd ahogy jön, mert május 18-án lesz a választott tantárgyas érettségim, amitől a legjobban parázok. Érthető, hogy mennyit akarok rá tanulni. Tehát arra az időszakra nem ígérek semmit, a meséhez persze majd írok, ezt mondtam is.
Amint az írásbelik lementek, visszatérek, mert a szóbelikkel szerencsére már nincs annyi dolgom, ráadásul azok eléggé a végén lesznek nekem.

Köszönöm megértéseteket Wink
- Anne Newsome
- Marietta Edgecombe
- Octavia Fergusson
Cormac McLaggen2
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-04-21, 20:09

Köszönöm mindenki türelmét, azt hiszem sikerült rendeznem a dolgaimat és most már mindkét karimmal aktív tudok maradni Smile
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 453

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-04-16, 18:54

Sziasztok Smile

Nem azért írok ide, mert eltűnök, hanem azért, mert a köv. 1 hónapban (május 20.-ig kb) belassulok, ugyanis addig kell leadni a szakdogámat. Minden hétköznap 4-5 felé fogok hazaérni, ergo csak utána leszek itthon, de még háztartást kell vezetnem, akadnak más tantárgyaim, amikből vizsgákra is kell készülnöm, szóval most a következő hónap elég nehéz lesz.
Mindenkinek fogok írni, akikkel játszom, ahogy tudok, ez miatt nem kell aggódni. Smile

Köszönöm a megértéseteket! Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-04-13, 11:50

Masszív életundor, vagy tavaszi fáradtság, valami van, szóval ha sikerült ezeket leküzdenem, akkor visszatérek, addig kis türelmet kérek minden játékostársamtól. Smile

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-04-07, 18:22

Életemben talán, ha eddig egyszer írtam hiányzásnaplóba, de most úgy érzem kell. Iszonyat ihlet- és kedvhiányban szenvedek és nem tudom, hogy mennyi idő alatt fog a dolog pozitív irányba változni. Próbálok írogatni hszeket, de elég lassan és nehezen mennek, úgyhogy a lassú tempó miatt mindenkitől elnézést kérek előre is, akivel játékom van. Igyekszem összekapni magam. Smile

Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-04-07, 07:37

Ahogy ígértem, hétfő este a vízválasztó. Mától (bár munka mellett) de vagyok, és türelmet kérek, hogy pár nap alatt visszarázódjak a megszokottba, de előbb-utóbb mindenki választ kap, köszi! Smile

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Maya Jones 2015-04-01, 19:12

Sziasztoook! Smile nagyszemu
Mint azt már említettem, hogy húsvétkor nem tudok lenni meg utána se. De mivel nekünk 13-án kell menni suliba(milyen jó Very Happy ) és egy darabig itthon lesznek az unokatesóim, ezért szólok előre, hogy lassabban fogok írni, de leszek amint tudok Smile Addig is köszönöm, ezeket a remek játékokat akivel játszok és igyekszek rájuk válaszolni Smile

Puszi jessz
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-04-01, 00:17

A játékostársaim nagy része úgyis tudja, de azért írok ide még egy utolsót emiatt és többet nem Very Happy
Szóval, én idén érettségizek és két emeltem is lesz. Ez annyit tesz, hogy az áprilisomban tanulok majd, mint állat, mert nagyon be akarok kerülni oda ahova, és ugyebár kell a pontszám Very Happy
Reagok? Azok lesznek, a kalandhoz is mindig megérkezek majd Marie-vel (de jó, hogy ott nincs kötött sorrend), csak persze mindig akkor, amikor éppen lesz időm. A többiek? Igyekszem írni. Listám nincs, mindig oda írok, ahova éppen úgy érzem, hogy elfogadhatót tudok írni (tartalom és hossz). Tehát ha valakinek tovább tart, akkor az kérem nézze el (igen, tudom, hogy eddig is elnéztétek, ezért megy is a szív... biglove ).
Ennyi lettem volna, összegezve tehát: belassulok, de el nem tűnök. Jó, tudom, hogy már az utóbbi időben elkezdtem a belassulást, de most volt végre energiám leülni írni ide. Very Happy
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-31, 16:11

Naszóval már a héten is úgy nézett ki, hogy kevesebbet érek rá, de akkor be is írom.
Ma még megpróbálok többeknek írni, aki kimarad, attól sajnálom.
Holnap eszméletlenül sok meló, csütörtökön már szabi, de még kis meló, viszont talira készülés, gyerek szállítás, pénteken sokáig alvás, családozás.
Szombat-hétfőig ünnep, családozás, randi.
Ergo mától hétfő estig kérlek semmilyen határidőre ne számítsatok tőlem, ha nem írok, abban is kérem megértéseteket, mert csak nagyon szellősen leszek, hogy ne kelljen szétszakadni. Megkérem a modikat, hogy amikor éppen van idejük, lessenek ide, ha tudnak, köszi!

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Assar Jarle
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-29, 23:28

Sok volt a hónap, de tanulságos Very Happy Ugyan a jövőben kevesebb játékot vállalok, mert kevesebbet szeretnék játszani, de lassan újraaktivizálom magam. Elvileg szerdán jár le az 1 hónap, akivel játszom és ráér, az nyugodtan írjon, hétvégén tervezem, hogy akinek nem írtam március előtt annak írok és aki péntekig ír, annak is írok a hétvégén. Mostantól viszont ritkábban leszek, heti max 2 napot hétköznap és a hétvégén.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-03-29, 22:23

Újra itt...
Szóval az van, hogy holnap elutazom (úgy az országból), így a mobilnetem tuti megszűnik létezni péntekig, tehát azt sem tudom garantálni, hogy telefonról be-be kukkantok, vagy pötyögök.
Holnap este fogom megtudni, hogy lesz-e net a szálláson, mert ídösanyám nem hajlandó választ adni ezen nagy kérdésemre, tehát a biztonság kedvéért bepötyögöm ide magam, hogy senki ne hiányoljon addig se, ha már így visszatértem újra eltűnök. Aztán ha mégis lesz netem, akkor úgyis észrevesztek majd... lufi

(Daniel Mallory, Seamus Finnigan, és Trey Waldo Stickman)
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Hiányzások