Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Farkasálmok
  Today at 16:51
Tim Roberts

ϟ Karakterfejlődés
  Today at 16:20
Jacob Troops

ϟ Konyhafolyosó
  Today at 16:07
Jacob Troops

ϟ Eligazító terem
  Today at 15:31
Jacob Troops

ϟ Neira & Ginny
  Today at 11:51
Ginny Weasley
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Nox Djarum

Sidney Smallwood

Cody Armstrong

Nancy Lukey

Gina Accipiter

Jacob Troops

Ginny Weasley

Armand Stansson

Janette Troops

Statisztika

Összesen 590 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daphne Greengrass

Jelenleg összesen 39328 hozzászólás olvasható. in 3497 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1445

TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló 2014-09-24, 09:24

First topic message reminder :

Hiányzásnapló

Amennyiben előre láthatóan hosszabb ideig nem leszel, akkor azt kérlek itt jelezd felénk és a játékostársaid felé is, ha nem szeretnél egyesével írogatni mindenkinek. Lehetőség szerint tüntesd fel ez esetben a multijaidat is, mert ugye nem feltétlenül tudja ezt mindenki fejből. Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/

SzerzőÜzenet
Amiya Dagger
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-09-08, 09:09

Rivalló belép!
Hát esedékes volt már ide beesni....előreláthatólag 2-3 napot csúszok a reagokkal. Iskola, tanulás, meg ami ilyenkor érint minket, diákokat. Sok kitartást az elvtársaknak! Wink

Rivalló kilép.

Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!

Felhasználó profiljának megtekintése
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-09-06, 19:38

Sziasztok! Hát, sajnos eljött az én időm is, tanulás szempontjából, mostantól úgy vizsgaidőszakig leginkább a hétvégén fogok tudni írni, nagyon ritkán talán sikerül hétközben is a suliból, de azért korlátozottan leszek jelen. Előre is köszönöm szépen a türelmet, minden esetre nagyon fogok igyekezni. Wink biglove

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Maya Jones 2015-09-06, 12:58

Sziasztook! nagyszemu tudom, hogy alig írok ide szerencsémre de, most írok, hogy örüljetek! veryhappy Szóval mint mindneki másnak nekem is beindult a suli. Már a 2. évem lesz a suliban, mivel szakmát csinálok nem részletezem. Szóval elég kemény hetem lesz úgy látom és Márciusban fogok vizsgázni tehát, ahogy időm engedi, akkor még reagokat is fogok gyártani nagyszemu kisangyal Addig ez az utolsó szabad napom. nyelves
Madison Fisher
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-09-02, 23:26

Nem saját névben írok, én vagyok és tolom a hszeket, ahogy időm engedi. Very Happy Carmennek viszont megmurdált a gépe és próbálják még aktívan helyre pofozni, szóval gőzerővel drukkoljunk neki közösen, hogy minél előbb sikerüljön és vissza tudjon térni, addig is ő és a többi alteregója még nem tud jelen lenni. Smile

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-09-02, 22:22

Az összes karakteremmel elnézést kérek, kis (határozatlanul hosszú) időre visszavonulnék a közélettől, egyéni szociális problémák miatt. Határozatlanul inaktívan jelen leszek, informálódom, de játékba nem kezdek. Akivel játszom, azokat már értesítettem erről privátban, akikkel pedig eddig nem játszottam, a közeljövőben nem nagyon számíthatnak a társaságomra. Külső kommunikációs eszközökön (lsd facebook, skype) továbbra is elérhető vagyok, a gyilkosos játékra meg tudok időt szakítani, szóval figyelek (igen, ezt vegyétek fenyegetésnek).
További jó játékot mindenkinek, egyelőre nem ígérem, hogy hamar visszatérek! Köszi puszi a megértést,

XoXo meg egyebek:
Daniel Mallory, Lucas Starling, Seamus Finnigan, Maximillian Hawkins
(Meg a titkosak, amikről csak pár ember tud, de az is lehet, hogy mindenki más is...)
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-28, 03:06

Mielőtt valaki meglincsel (joggal), a héten még én se nagyon leszek, talán 1-2 reagot írok, de bizonytalan.
Utána igyekszem, és remélem, aktívbban itt leszek.
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-28, 01:46

Én is csatlakoznék az előttem írókhoz. Először is, bocsánat, amiért késnek a reagok. Embarassed Embarassed Igyekszem pótolni őket, de az egyetemi ügyek és egyéb dolgok miatt kissé el vagyok havazva, ezért kis türelmeteket kérném még. Amint megoldódtak a dolgaim, jövök, írok mindenkinek. Smile
Drew Witcher
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 97

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-27, 21:33

Nem leszek túl kreatív, aki olvasta az tudja, hogy X-en is ezt írtam:

Holnapi naptól egy olyan problémám van, amit csak úgy tudok megoldani, hogy nem játszom, így mindenki örömére/ bánatára egy hónapig nem leszek, de utána mindenki sajnálatára/ boldogságára visszatérek. (Igen, direkt cseréltem ki a sorrendet, mert aki örül a távozásomnak, az szomorkodik a visszatérésemre)

Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-25, 18:38

A következő három napra majdnem tuti, hogy offolom magam; ha épp sikerül írnom, akkor csoda történt. Utána is lesz elvileg netem, de nem tudom, hogy mennyire leszek elfoglalt. Szeptember 2.-3.-tól már elvileg tuti visszajövök szivecske
addig is mindenkinek pusszancs pandatanc

A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 827

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-19, 18:45

Keith/Ron+multijai üzenik, hogy tönkrement gép miatt határozatlan idejű eltáv várható Sad

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-13, 15:59

Helló belló mindenki!
Holnaptól 21-ig bezárólag nem valószínű,hogy sokat fogok alkotni családi nyaralás miatt. Előfordulhat, hogy egy-egy reagot megírok, ha megihletődöm, de inkább senki ne számítson rá. Mondjuk még ma, akivel játszom, annak dobok majd pm-t hogy biztos lássa mindenki, akire vonatkozik. 22-től pótolok minden elmaradást addig is kellemes nyarat!

Daniel voltam. Meg Lucas meg Seamus meg Max.... Meg még tudja Merlin, kicsoda.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Maya Jones 2015-08-12, 11:42

Sziasztok! Smile Tudom nem rég volt online most pedig, újra visszatérek játszani! Smile Igen! na szóval... Holnap Pestre megyek 22-én leánybúcsú 28 pedig lagzi! Próbálom besűríteni a napjaim, hogy jó legyen mindenkinek, már aki szeretne velem játszani. Na puszika! Smile

Üdv: Maya nagyszemu
Sirius.Black
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-04, 22:05

Nem mintha sok vizet zavartam volna eddig, de azért gondoltam szólok, nem végleg vonulok inaktivitásba, csak vasárnapig kitört a fesztivállapot, de ha túlélem, megyek és letarolom a játékteret. Üdv, vagy mi.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1445

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-08-02, 10:38

Sziasztok!

A jövő hét pindurit eseménydús lesz, úgyhogy arra az időszakra kérjük mindenki megértését admini részről, picit belassulunk. Smile
Hétfő-szerda végig nem leszünk, szóval aki karit alkot és tud még ma pörögjön rá, mert karakter elfogadás ezen a három napon nem nagyon lesz. A modijaink közül is Keith ha jól tudom nem lesz még jövő héten valamennyit, Lavander viszont már keddtől igen, tehát ő már tud elfogadó szöveget írni új karihoz, és ha hazaértünk csütörtök délelőtt, akkor már be is állítjuk a jogokat, addig kérünk pici türelmet. Smile
Csütörtökön leszünk rendesen, pénteken délutáni program van, hétvégén pedig éjszakai pókerparti, szóval ezen időkben leszünk, csak kicsit lightosabb mértékben, ennek fényében a hszekkel is belassulunk Dracoval, minden játékostárstól elnézést előre is érte, hétfőtől majd visszatér a megszokott haladási tempó. Smile Addig is legyetek jók, vagy rosszak, de csak kicsit. Razz

Azt kérjük a már meglévő játékosoktól, hogy ha esetleg új tag jön, vagy érdeklődő, akkor a chatboxon jelezzétek felé, hogy nincs pánik, nem tűntünk el, csak egy kis türelmet kérünk. Kösziiii!

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-26, 20:35

Sziasztok!

Csak tegnap derült ki, hogy holnap nekem ki kell repülnöm Hollandiába egyetemi ügyeket intézni egy pár napra. Viszek gépet, de nem biztos, hogy lesz időm hsz-t írogatni. Szerda éjjel érek haza, utána már val.szeg. leszek.
Addig pusszancs Wink
Lavender.Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-26, 18:26

Szerdától egy hétig nem leszek még net közelében sem, utána pedig lassan de biztosan zárkózom fel Smile
Jó nyarit!

Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-25, 00:35

Hali.

Jöttem szólni, hogy ma egyáltalán nem leszek, és holnap is valamikor délután fogok hazaesni. Gépközelbe nem biztos, hogy kerülök, és jövő héten is elsősorban az elmúlt néhány napban befutott hsz-eket fogom előre venni, és utána tudok - vagy igyekszek - írni a többieknek. Addig is kérem, hogy legyetek türelemmel. ^^ Tényleg megpróbálok sietni a reagokkal.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-23, 12:05

Halihooooo!

Megint én, igen, úgy tűnik, hogy ez a nyár ilyen, nem tudok vele mit csinálni... Shocked Most épp egy eléggé méretes festményen dolgozom, aztán jön hozzám vendég, utána héten meg fesztiválozok (aug. 3-tól 9-ig). Gondoltam egyszerűbb lesz ezt most egyben itt jeleznem, hogy ötletem sincs, hogy most mikor, hogyan, kivel, kinek és hova tudok reagot írni. Fogok, ha több időm van, de a festmény eléggé leszívja az ember energiáját. Shocked

Remélem megértitek, igyekszem, tényleg,
Anne és alteregói
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-20, 04:58

Heyho!

25.-től nem vagyok, határozatlan ideig, szerintem úgy aug közepéig x) PM-ben szerintem elértek majd, Raz vagy Piton alatt. Ami biztos, hogy FB-n elérhető leszek szerintem.
Reagot írni vagy fogok vagy nem, még nem tudom, hogy alakul, de 24.-ig igyekszem minden mai napig befutott tartozásomra írni.

See'ya!
Assar Jarle
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 36
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-19, 12:50

Ezzel a arakterrel egy időre "nyugdíjba" vonulok, ert aki miatt megalkottam már nincs azz oldalon és játékom sincs vele, így fölöslegesnek érzem. Aki játszani akarna ezzel a karakterrel, amit nem nagyon gondolok, akkor Drew Witcherre írjon Very Happy

Egy vezetőnek nem bábukra van szüksége, hanem emberekre.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-16, 15:06

Sziasztok! Smile

Oké, akartam írni még mielőtt elmegyek, de ez-meg az közbejött... :/
Vasárnapig nem leszek elérhető, reagokat se várjon tőlem senki, majd talán akkor, ha megjöttem, majd kiderül, mennyire leszek fáradt Very Happy Addig is köszönöm türelmeteket nagyszemu

Anne és alteregói
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 453

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-13, 15:52

Bár tudom, hogy mostanában nem voltam aktív, de nem tervezek eltűnni.
Holnap estétől én se leszek elérhető, egészen 20.-ig, ugyanis az évi Rockterápián ott kell lenni. Vár a Rockmaraton, ami most nem Pécsen lesz, így netem se lesz, tehát ahogy Danielt se, úgy engem se tudtok sehol se elérni, majd max vasárnap, ha hazaértünk. Smile

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-13, 13:46

Nyeeh. Ma még akinek tudok, mert lesz hozzá agyi kapacitásom, írok... Holnaptól viszont lelépek egy hétre, szóval ne keressetek Very Happy Nem írom, hogy privátban elértek, mert... igazából nem. Sehol sem. Úgyhogy ha valaki le is nyomozta valahonnan a telefonszámomat, el is lehet felejteni.
Hétfőn jövök, addig is csók a családnak, puszi a pocitokra, meg ilyesmi kedvességek. biglove szeretlek lufi kortanc
Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-09, 20:54

Én és Silent Zodiac holnap elutazunk, és nem jövünk haza egészen Július 20.-ig. Szerintem egy-két nappal később fogunk csak regálni minden hsz-re és pm-re; már nagyon várjuk hogy visszajöhessünk játszani  nagyszemu bounce
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 827

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-07-08, 22:06

Holnapra kimenőt kérek a legtöbbektől, és türelmet Smile Csak Brady karimmal írok majd kettőt, mert régóta húzódó hsz, vagy mert elutazik a partner utána, de más hszre nem lesz időm. Az új oldalt gyártjuk ezerrel, és kell egy szabadnap, mert mindennap játszom, és nem haladok semmivel. Köszi a megértést Very Happy

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Hiányzások