Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 13:55
Megan Smith

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 13:20
Tim Roberts

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Gina Accipiter

Kieran O'Byrne

Megan Smith

Christopher Graves

Adam Jericho

Dane Seoras

Nox Djarum

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39886 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1483

TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló 2014-09-24, 09:24

First topic message reminder :

Hiányzásnapló

Amennyiben előre láthatóan hosszabb ideig nem leszel, akkor azt kérlek itt jelezd felénk és a játékostársaid felé is, ha nem szeretnél egyesével írogatni mindenkinek. Lehetőség szerint tüntesd fel ez esetben a multijaidat is, mert ugye nem feltétlenül tudja ezt mindenki fejből. Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/

SzerzőÜzenet
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-08, 07:28

Hali.

Na, a helyzet az, hogy tegnap el akartam kezdeni letudni az elmaradásaimat, de se a Word, se az Excel valamiért nem indul, Wordpadba meg elég szar írogatni, és pontosan arra se emlékszem, hogy kikkel lógok... Meg ma nem leszek otthon, szóval kis türelmet kérnék mindenkitől, akiknek Kevinnel, Karennel, Moirával, vagy Lucasszal lógnék, egyelőre tényleg nem tudok mit kezdeni ezzel a vacakkal. :/ De igyekezni fogok minél előbb orvosolni a problémát.

Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Felhasználó profiljának megtekintése
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-07, 17:52

Sziasztok! Smile

Kezdődik az új félév (már most zh-t írunk egy egész féléves anyagból), ezért lassabb leszek, mint az elmúlt pár hétben. :/ Eltűnni nem fogok, ugyanúgy írok mindenkinek, csak mondjuk nem kétnaponta, hanem lehet, hogy heti egyszer-kétszer. Smile Köszi a türelmet. ^^

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-03, 19:00

Hali!
Bizonyára feltűnt, hogy nem nagyon vagyok mostanság, sok dolog van egyszerre, nem sorolom, legrosszabb esetben március végéig nem nagyon leszek, de igyekszem majd legalább időnként egy-két hsz-t alkotni.

Raz, Sári, Paul, Elaine, meg a többi.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-30, 22:11

Holnap reggeltől délután/estig nem igen leszünk gép közelben, ha valami über fontos van, vagy kérdés, akkor tessenek megvárni vele, 4-5 körül már valószínű leszünk Smile
Természetesen ha valami fontos üziben, facebookon írhattok, azokat jobban megtaláljuk hazaérkezéskor is, mint az üzenőfalon, ha közben netán oda más dolgok is kerülnek. Smile

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Frankie Cross
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 38

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-30, 20:03

Az utóbbi napokban nem voltam túl aktív és ez keddig el is húzódik, mert vizsgám van és nagyon át kellene mennem. Very Happy Szóval elnézést kérek mindenkitől, akinek tartozom, de pótolni legjobb esetben is csak kedden tudok majd.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-30, 14:09

Először is elnézését kérem mindazoknak, akiknek velem vagy Nate-tel van játékuk.
Előreláthatatlan ideig nem leszek aktív játékos, az elmúlt hónapokban, és még most is fizikailag és lelkileg megviselt állapotban vagyok, lehet, hogy csak a visszatérésem után fogok válaszolni, de az is lehet, hogy időközben egy két reagom lesz.
Robin St Germain
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 30
ϟ Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-29, 19:27

@Aaron Prusseit írta:
A helyzet az, hogy jelenleg betegen döglődöm a csendes szobám kis mélyén, szóval nem tudom mikor fogok tiszta fejjel reagokat írni, így elnézést kérek azoktól, akik jó ideje reagot várnak tőlem, és még egy kis türelmet kérnék tőlük.
Igyekszem Lucas-szal, Karennel, Kevinnel, Peterrel és Moirával minél előbb bepótolni a reagokat. Smile

Jobbulást!

before you can move on.
You got to put the past behind you

Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-29, 18:57

A helyzet az, hogy jelenleg betegen döglődöm a csendes szobám kis mélyén, szóval nem tudom mikor fogok tiszta fejjel reagokat írni, így elnézést kérek azoktól, akik jó ideje reagot várnak tőlem, és még egy kis türelmet kérnék tőlük.
Igyekszem Lucas-szal, Karennel, Kevinnel, Peterrel és Moirával minél előbb bepótolni a reagokat. Smile

Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Lavender.Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-28, 07:54

Lavender és társai hétfőig nem lesznek elérhetők. Ha valaki ír nekem és nem vagyunk kapcsolatban fészen, kérek egy üzit lécci.
Köszike Smile

Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 834

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-21, 20:46

Nincsen semmi gond, de már ma is agyban a szombati talit/mesét agyaltam végig, és nem tudok szétszakadni. Ami fontos, mostantól vasárnap estig kiírom magam, és türelmeteket kérem, hozzászólásokat tervezetten nem fogok tudni írni, max. becsúszhat egy-egy, akárcsak a fogamzásgátlás hiányosságainál a baba Very Happy Vasárnap estétől reaktiválom magamat, a 17 játékosos mesét csak így tudom minőségire megcsinni^^

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-19, 15:43

Reggel óta nézegetem a megnyitott hszeket, amiket mára terveztem, de az istennek se jutok oda, hogy nekikezdjek bármelyiknek is. Lehet, hogy csak fáradtság, talán sok minden egyéb okozta kedvetlenség is van a dologban, igyekszem pár napon belül helyretenni a dolgot magamban, addig talán jön 1-1 reag, de biztosan nem annyi, mint szokott, úgyhogy a belassulásért elnézést kérek.

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-19, 14:51

Nagyjából el tudom képzelni, hogy mindenki mint a kiéhezett farkas, úgy várja, hogy lecsaphasson rám, de rossz hírem van.
Nem számoltam a vizsgaidőszakommal és a rengeteg vizsgaidőszak előtti (és alatti) beadandóimmal, szóval előző posztomat meghosszabítanám. Igazából csak beadandózni jutok géphez mostanában, nem mellesleg valami baj van az aksival szval még azon is dolgozok... (Ha állandóan lemerül a gépem minden szó nélkül, és utána napokig csak töltő használatával működik[vagy nem, épp ahogy kedve tartja], akkor az mi lehet? Aki tudja a választ, kérem ne habozzon, mert már hülyét kapok, és külföldön élve kicsit bonyi a szervízelés)
Hát most úgy áll a helyzet, hogy az utolsó vizsgám után egy nappal repülök haza másfél hétre, szval legkorábban nagyjából... Február 15? Valami hasonló amit lehet tőlem várni. Igen, igen, korábban sem voltam aktív, de higgyétek el, főzni nincs időm sokszor (Luna posztolta cikk miatt néha arra már van időm mert valamennyi szabadidőt már tudok csinálni magamnak, szval azért nagy köszönet szivecske ) De képzelhetitek, hogy reggel kelés után öt perccel már gúbadok a könyveim felett és este 9-10-ig melózok a beadandókon és tanulok, utána pedig hullafáradtan beesek az ágyba Very Happy

Még ne egyetek meg, szeretnék egy darabban visszajönni, amint lehet biglove
Bon és alteregói...

A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Castiel Horan
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-18, 21:40

Sziasztok!

Huzamosabb ideig ritkábban leszek elérhető. Akiknek tartozom, menni fog minden, csak nem egyszerre és nagyobb szünetekkel. Gondolkoztam azon is, hogy itt hagyom a szerepjátékot, de nem akarok másoknak rosszat ezzel, szóval marad a lassúság. Későbbiekben persze lehet változik, mert néha lelkileg sincs kedvem ehhez, majd kiderül.

Jó játékot mindenkinek!

Look up and get lost.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-11, 12:39

Én is beállok a sorba. Vizsgaidőszak címén szeretnék elnézést és türelmet kérni minden játékostársamtól egészen január 27-ig. Addig is érkezhetnek majd tőlem reagok, de csak elvétve, és inkább a Tiltott Rengetegben játszódó kalandra koncentrálva.
Utána viszont minden felmerülő tartozást pótlok!
Köszönöm a megértést! Smile
Hermione (& Margot)
Sirius.Black3
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 41
ϟ Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-09, 21:20

Bocsánatot kérek mindenkitől, amiért nem reagáltam az utóbbi időben semmire. Most így a vizsgaidőszak vége felé felhalmoztam tíz csodálatos vizsgát (éljen a két szak), amiken át kéne verekednem magam valahogy. Emiatt 22–ével bezárólag egész biztosan nem leszek, utána viszont folyamatosan mindenkinek pótlok mindent, amilyen gyorsan csak tudok.
A türelmet előre is köszönöm, és addig is jó játékot. Smile
Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 289

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-07, 09:00

Kukucs. Embarassed
Szeretnék szólni, hogy holnaptól egy hétig nem nagyon leszek elérhető. Amikor tudok tartani egy kis pihenőt akkor felnézek, egy-két reagot garantálok csak, a többiek türelmét kérném jövő hétvégéig.
Köszi ^^

Ginny és a többiek
Castiel Horan
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-05, 01:18

Suli miatt nem leszek sűrűn. Szóval akinek lógok reaggal ne ijedjen meg, menni fog majd, csak egyelőre örülök annak, hogy élek.

Addig is további jó játékot!

Look up and get lost.

Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-01-04, 16:31

Naaa, megint itt... Bár, mostanában nemigen jártam erre felé, de alapvetően azért hiányoztam. zsakos Először is, utólagosan elnézést azokért a késésekért, családi problémák, szülők válása, zavaros helyzet, sajnos engem is eléggé kibillent a mindennapjaimból és a lelki békémből, elvette a kedvem rendesen, még az itt léttől is, pedig alapvetően nagyon nyugtató hatással van rám a közeg.
Viszont, a lényeg: vagyok, de mégsem. Admin néninek és bácsinak (ne tessék megverni ezért a megszólításért kerlek ) már régebben elmagyaráztam a helyzetet, de köztókinccsé tétetik ezennel itt is, hogy hol vagyok, hol nem, hol írok, hol nem. Ezt fentebb kifejtettem, hogy miért, de azért igyekszem lenni, és tessék csak noszogatni, mert abból csak jó sül ki, mert rávesztek az írásra, az meg megnyugtat. Very Happy
Még egyszer elnézést a hetekben/hónapokban való eltűnéseimért!
Shannon Weinberg
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 28
ϟ Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-12-31, 00:56

Sajnos én most írok ide elsőnek, de újév után nem leszek sokat fent. Amint kis időm engedi, próbálok reagolni, de hatványozottan újra csak január vége felé leszek. Előre is elnézést kérek mindenkitől, meg kell mentenem a félévemet. Ahogy időm engedi, természetesen írni fogok. Smile Boldog Újévet mindenkinek!

Shannon & Jim
Silent Zodiac
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 306

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-12-29, 08:39

Most így szilveszter közeledtével kiírnám magamat egy rövidebb időre, mert elutazom és csak másodikán jövök haza, utána meg tanulás, suli stb. De amint hazajöttem igyekszem minél gyorsabban válaszolni a reagokra lufi

Előre is boldog új évet mindenkinek biglove

C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Karen Nott
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 189

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-12-26, 12:34

Nos, eljött az idő, hogy én is ismét írjak ide. Nem fogok eltűnni, pusztán kevesebb időm lesz, így lassabban tudok majd írni. Titok, nem titok, valami nagyobb szabású dologba fogtam bele, aminek szeretnék egyszer a végére érni. Éppen most írom hozzá a jegyzeteimet, hosszadalmas folyamat lesz, mire megalkotom, szóval némi türelmet kérnék a reagokhoz, és kérlek, drukkoljatok, hogy legyek elég kitartó, és befejezzem. Smile

The world will regret our relationship.

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-12-20, 08:54

Sikerült lebetegednem egy alap megfázással indulva, aztán még beszedve mellé egy fülgyulladást, de remélem már rosszabb nem lesz, szóval biztos, hogy kissé belassulok, főleg hogy karácsonyi készülődés is van mellé, plusz ma hétvége, 24-én meg tuti, hogy egész nap nem leszünk Dracoval, sütés-főzés, fa díszítés, kis családozás, max. majd este kicsit, szóval hszek terén türelmet kérek, a napi átlagomhoz képest tegnap valami négyet küzdöttem ki magamból, ami nem sok, de majd haladgatok, aztán utol érem magamat. Adminkodás terén is most picit lassabb lesz a tempó, a modiknak köszönjük itt is a fokozott segítséget! Smile

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-12-15, 09:46

Tudom, eddig se voltam egy aktív gyerek, de most meg aztán tuti, hogy nem leszek az. Jövő hétfőn repülök haza, és hát mivel már nem láttam a családomat egy jó ideje, így sztem érthető, hogy velük szeretnék lenni, amíg lehet... Szóval január 5.-n jövök vissza, utána majd már igyekszem alkotgatni, addig pedig nem ígérek semmit. Le akartam tudni a tartozásaimat, de hát a sors nagyon nem akarja, hogy ez sikerüljön, de azért igyekszem. Akinek addig tudok írni, annak fogok. Ha valakivel több játékom is van, akkor igyekszem majd legalább egy helyre írni. Smile
Szóval jövő hétfőig még van remény, bár sztem elég kevés :"D De azért majd az estéken majd próbálkozom alkotni majd.
Már ég a pofám a sok késétől egyébként ><

Kellemes karácsonyt és boldog új évet mindenkinek! lufi

A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-12-14, 22:29

Üdv!

Péntekig nem hiszem, hogy leszek, ha mégis írnék egy-egy hsz-t, akkor lehet örülni, nem valószínű. Utána se leszek túlságosan aktív, előreláthatóan január közepe-végéig, de igyekszem majd.
Indoklás nincs.

See'ya!
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2015-12-14, 13:11

Megint elértem az aktuális időnként beköszöntő mélypontomat, úgyhogy pár napra kiírom magamat. Azokra a játékaimra, ahol úgy érzem a másik félnek is értékes a dolog fogok írni (ez nem sok, szóval nem lesz túl nagy mennyiségű a hsz szám), és az adminisztratív dolgaimmal is foglalkozom, aztán majd leszek, ha átgondoltam dolgokat.

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
6 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next