Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 13:55
Megan Smith

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 13:20
Tim Roberts

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Gina Accipiter

Kieran O'Byrne

Megan Smith

Christopher Graves

Adam Jericho

Dane Seoras

Nox Djarum

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39886 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1483

TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló 2014-09-24, 09:24

First topic message reminder :

Hiányzásnapló

Amennyiben előre láthatóan hosszabb ideig nem leszel, akkor azt kérlek itt jelezd felénk és a játékostársaid felé is, ha nem szeretnél egyesével írogatni mindenkinek. Lehetőség szerint tüntesd fel ez esetben a multijaidat is, mert ugye nem feltétlenül tudja ezt mindenki fejből. Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/

SzerzőÜzenet
Heath Carroll
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-05-19, 16:52

Nos, először is elnézést kérek, hogy az elmúlt időben keveset voltam, de sikerült összeszednem valami vackot, ráadásul két vizsgám is lesz jövő héten, szóval benne vagyok a szószban teljesen. Mindenkitől, akivel játszom, elnézést, megpróbálom utolérni magam lassan, csak lassan mennek a dolgok. De jelentem, élek, csak nehezen. Very Happy

Heath & Frankie
Felhasználó profiljának megtekintése
Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 289

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-05-18, 08:48

Sziasztok!
Mindenképpen ki kell írjam magam csütörtöktől jövő szerdáig, mivel a hétvégén elsősegélyvizsgám lesz, aztán keddre meg sulira kell tanulnom és így írni tuti nem jut majd időm Sad
Elérni elértek, PM-ben mi egymás válaszolok és felnézek néha, de jövő szerdától remélhetőleg jobban tudok lenni. szeretlek

Köszi,

Ginny
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-05-11, 22:21

Sziasztok!

Bár tudom, hogy az utóbbi egy hónapban nagyon kevés hsz-t írtam, de most egy sokkal hosszabb ideig biztos, hogy nem tudok lenni (kivéve a versenyt), kezdődik a vizsgaidőszak, és sokat kell tanulnom. :/ Elnézést kérek mindenkitől, aki rám vár, azért egy-két könnyebb vizsga között próbálok valamit alkotni, mert nem szeretnék cserben hagyni senkit, de most tényleg az egyetem a legfontosabb. :/

Frankie Cross
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 38

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-05-03, 22:06

Nos, utolért engem is a "végzetem" és elleptek a beadandók/zh-k és egyéb nyalánkságok, szóval ezen a héten a posztolgatás elmarad egészen szombatig, addig valószínűleg egyáltalán nem leszek elérhető. Mindenkitől, akivel játszom, elnézést kérek.

Frankie & Heath
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-04-26, 08:04

@Draco Malfoy írta:
Sziasztok,

Azt hiszem megérett az idő egy komolyabb szünetre, a hét végéig nem leszünk az oldalon elérhetőek, vagy csak nagyon ritkán. Facebookon sem igen, most ez nagyon betett. Vasárnapig meglátjuk, eldől, hogy tudjuk-e, szeretnénk-e folytatni a szerepjátékos, oldalvezetői pályafutásunkat.

Azt hiszem már sokszor leírtuk és ez azóta sem változott nem azért vezetünk oldalt, hogy mindenki igényeinek megfeleljünk és nem is azért, hogy minden szabályt pontosan betartsunk, vagy tökéletes világismeretünk legyen. Nincs, nem is lesz, nem is akarjuk, hogy legyen. Azért vezetünk oldalt, mert szeretünk játszani, szeretetünk mesélni, vagy épp programokat szervezni, ám az életünk, munkánk, nehézségeink, problémáink és gyerekünk, azaz a felnőtt életünk mellett az ehhez tartozó idegeskedésre, kötekedőkre, keresetlen stílusokra nincs szükségünk és ezektől teljesen elzárkózunk. Elég sok javaslatot valósítottunk már meg az oldalon, amiket mások tettek, ld. pl. a kviddics jelenlegi rendszere és meg is fogadjuk azt, ami normális stílusban érkezik, ami pedig nem olyan, mintha nem is lenne, mert mi is normális stílusban állunk az emberekhez, ha ez fordítva is így indul. Ha nem, akkor mi sem, a fenti okok miatt, mert az életünkben vannak sokkal fontosabb dolgok is, mint egy játékon való idegeskedés, vagy megfelelési kényszer mindenkinek. Furcsa módon a játékban résztvevők nem problémáztak ezen a Nagyobb jó témán, és az ő véleményük lenne az elsődleges, nem oldalchaten kötekedőké, akik még csak azt sem tudják milyen stílusban illik a másik emberhez fordulni, vagy épp milyen felületen, mert maga az oldal chat sem erre való.

Ennek fényében gondoljuk át azt, hogy vezessünk-e egyáltalán oldalt, vagy hogy játszunk-e egyáltalán. Nem fogunk levezényelni egy olyan mesét, illetve játékot, amiben "nincs elég spiritusz, de azért részt veszek benne" típusú a hozzáállás, hogy egy másik kedves játékosunkat idézzem. Nem véletlenül és nem viccből jeleztük már többször nem kérünk idegeskedést és igen is él, kívül tágasabb. Ez nem diktátorkodás, szó sincs róla. Akkor lenne az, ha nem lenne kismillió szj-s oldal, ahol az ember kiélheti magát. Egy szj oldal, amit az ember vezet olyan, mintha az otthona lenne, oda is csak azt engedi be, aki nem kötekszik, piszkálódik, ismeri a normális emberi stílust, ami talán érthető, mert a legdrágább dolog, amit egy másik embernek adhatsz az időd, mert azt nem kapod vissza és ezt az időd, mi napi szinten rászánjuk erre és csak olyanokra éri meg, akik meg is érdemlik. Így vagyunk vele itt mi is. Akinek valami nem tetszik igenis ott az ajtó, mert azt végképp szemét dolognak gondoljuk, hogy "áh utálom őket, de azért játszom az oldalukon és kihasználom a munkájukat és a fejlesztéseiket". Nem ragaszkodunk ahhoz, hogy az oldalon istentelenül sok játékos legyen, csak ahhoz hogy olyanok játszanak nálunk, velünk, akik képesek a normális viselkedésre és a normális kommunikációra, és nem a másik háta mögött fúrása, vagy a piszkálódás a kedvenc hobbijuk. Mivel viszont sajnos ezt kb. lehetetlen megvalósítani átgondoljuk van-e értelme egyáltalán az egésznek, de ha van is tuti, hogy nem fogunk erőt és energiát mesélésbe önteni, ha úgy sincs értelme a dolognak, mert tökéleteset nem fogunk hozni soha, ha pedig azt mondjuk a kötekedők húzzanak el, mi vagyunk a rosszak, innentől ez csak idegeskedést szül, ami pedig nem kell.

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 834

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-04-26, 07:35

Sziasztok,

Azt hiszem megérett az idő egy komolyabb szünetre, a hét végéig nem leszünk az oldalon elérhetőek, vagy csak nagyon ritkán. Facebookon sem igen, most ez nagyon betett. Vasárnapig meglátjuk, eldől, hogy tudjuk-e, szeretnénk-e folytatni a szerepjátékos, oldalvezetői pályafutásunkat.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Amandine Earhart
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 75

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-04-06, 22:26

Tudom, úgy látszik mintha itt lennék, de kicsit felgyűltek az egyetemes dolgok és még meg kell írnom vagy 4-5 előtörténetet, szóval a hsz-ek kicsit (még) lassabban fognak menni egy ideig annak a pár embernek akivel játszok. Igyekszem minél hamarabb összeszedni magam és letudni a többit hogy ide tudjak koncentrálni. ^^
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-04-01, 12:45

Sziasztok!

Tudom, hogy mostanában gyakran írok ide, és sajnálom is, de ilyen ez a költözködés... Időigényes... Crying or Very sad De sajnos túl kell lenni rajta, nincs is sok dolog hátra, csak a mai délutánt és a holnapi délelőttöt kell rászánnunk, ha minden igaz, holnap késő délután már lesz időm reagolni... Van, aki már napok óta vár rám, így mindenkitől elnézést szeretnék kérni, de jobban tudok írni, ha már minden nyugisabb. De hétvégén minden lemaradásomat behozom Smile
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-29, 21:19

Üdv!

Nos, először is, élek még, nem haltam meg, úgyhogy a pezsgőt még tegye el mindenki.
Másfelől azért egy könnyed felsóhajtás belefér, mert a 31.-ig tartó inativitásomat egy héttel megtoldom, ápr. 8-ig nem vagyok előre láthatóan legalábbis. Köszönöm a türelmet, ígérem, akikkel van játékom, azoknak utána írok, ha még igényt tartanak rá...

Nos, így hirtelen ennyi lett volna, köszi a figyelmet.
További szépeket addig is.

See ya'
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-22, 18:01

Sziasztok! Jelen vagyunk a fórumon, viszont valami gebasz van a netszolgáltatóval jó eséllyel, mert délután óta eltünedeznek random a képek a fórumon, fb-n szinte semmilyen képet nem tölt be a gép. Egyik sem, tehát nem valószínű, hogy ugyanazt a vírust kaptuk meg egyszerre, mivel nincs a két gép hálózatba kötve. Jelenleg már az oldalsó chatbox sem látszik, szóval ha valaki üzit írt, akkor ha lassabban válaszolok sorry. Lunáról kapok értesítőt, de a többi karijaimnál ez nem mindnél van meg. Reméljük, hogy hamar sikerül kiküszöbölni a problémát.

Castiel Horan
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-21, 01:44

Üdv megint!

Változott a terv, holnap utazok anyumhoz, és elviekben pénteken jövök haza, de a család programozások miatt nem biztos, hogy tudok szülni majd reagokat. Igyekezni fogok, és lehet, hogy egy-kettő menni fog a részemről, de nem ígérek semmit. ^^

Look up and get lost.

Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-17, 18:27

Mostanában elég sokat irkálok ide, tudom, de sajnos rájöttem, hogy már csak két órám maradt amit le kell hallgatnom és utána jön a kresz vizsgám, szóval eléggé le vagyok maradva és kicsit jobban rá kell feküdnöm.
Bocsika, újfent, de igyekszem mihamarabb lenni.

A mesébe természetesen írok majd Smile
Rebecca E.A. Silwerblade
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-11, 20:08

Nem tudom szabad-e ilyet, vagy lehet-e ilyet, de én visszamenőleg szeretném bejelenteni, hogy két hétig nem voltam. ^^" Ne haragudjatok, akikkel játszok, az elmúlt két hétben költöztünk, és nem volt közben internetem. T.T De mostmár vagyok újra, és a négynapos hétvége alatt írok is mindenkinek. ^^
Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-11, 19:12

Nem mintha megtehetném, de a suli miatt vasárnapig leállásra helyezem magam. A megbeszéltekhez írok, csak a többihez nem tudok. ^^"

Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-10, 17:44

Szeretném jelezni, hogy egy-két napig előre láthatóan nem leszek... Albérletet intézek, munkahelyen is fárasztó napok elé nézek, pluszban még itthon is bejön a meló mezőgazdasági része, amiben nekem is segítenem kell majd, de azt előre láthatóan szombaton letudjuk Very Happy Vasárnap már igyekszem írni a két meséhez, de előtte nemigen lesz energiám Sad Ugyanez vonatkozik a többi karimra is Smile Mindenki szíves türelmét és megértését kérem Very Happy Köszönöm Smile
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-10, 01:58

No, én is csatlakoznék Castielhez. Sajnálom, ezen a héten sikerült belassulnom, ráadásul 3-4 napon keresztül itt lesz a tesóm is, szóval szeretnék vele egy kis időt eltölteni, mivel rég találkoztam vele. Fel-felnézek majd, hátha, neadjisten, valaki írt volna nekem, bár ezt erősen kétlem. Very Happy Meg lehet estefelé becsúszik majd 1-2 reag is, de ezt nem ígérem biztosra. A játékostársaim szíves türelmét kérném, jövő héten tuti mindenki kapni fog tőlem reagot. Smile

Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Castiel Horan
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-09, 12:30

A héten lehetséges, hogy nem leszek már, maximum egy-két ígért hsz fog menni. A hétvége viszont esélytelennek látszik, úgyhogy gondoltam szólok, hogy aki várna, az ne tegye. Smile

Look up and get lost.

Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-06, 22:32

A hosszú hétvégéig kiírnám magam, összegyűlt megint egy kisebb halom tanulnivaló még a tavaszi szünet előtt, és nem az utolsó pillanatban akarok nekiállni foglalkozni vele, úgyhogy már a héten elkezdeném, addig is szeretnék türelmet kérni mindenkitől, minél hamarabb igyekszem írni, ha lassan is, de biztosan. nagyszemu

Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-03, 21:15

Most azt hiszem határozatlan időre kiírom magamat, és alaposan átgondolom az szjről alkotott véleményemet. Majd egyszer jövök. Vagy nem.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-03-02, 13:27

A hétvégén el kell vinnem a gépemet szervizbe, szóval ameddig nem lesz kész, nem igazán tudok lenni. Sad
Bocsi előre is akiknek tartozom és köszi a türelmet! Smile
Jonathan Zayn Davies
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 31
ϟ Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-20, 16:20

Nem igazán voltam az elmúlt hónapban, elnézést érte a játékos társaktól, de munkahelyi problémák adódtak, kilépés, haza költözés és most új hely keresése. Azért igyekszem visszarázódni, csak egy kis nyugalom kell. ^^

I'm capable of anything, and I love this in myself.
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-19, 07:24

Na, úgy néz ki, hogy ma ügyeket intézek Pesten, szóval 2-2 órát tuti buszozgatni fogok. Ha lesz wifi a buszon, és napközben kapok reagot, akkor igyekszem majd onnan válaszolni, ha esetleg nem jönne össze, akkor estig/holnapig szíves türelmét kérném az összes játékostársamnak. Smile

Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-18, 09:47

Kis türelmet szeretnék kérni most a játékos társaimtól, mivel holnap nagy tortasütős napom lesz, szombaton pedig Lilla névnapozunk szüleimnél, szóval kb. egész nap nem leszünk csak este, úgyhogy ez a két nap nagyjából kiesik nekem hszek terén, csak este tudok majd párat írni valószínűleg, szóval picit most lassabb leszek, mint a megszokott, de ma igyekszem majd előre dolgozni, amennyire sikerül. Smile

Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-17, 20:41

Valaki ma nagyon odabaszta a kedvemet, bocsánat, de minden mára tervezett hsz csúszik egy cseppet, jó eséllyel 1-2 napot. Köszönöm a megértést...

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Ginny Weasley
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2016-02-14, 12:32

Hahó.
Az a helyzet, hogy még van egy vizsgám, amit jövő hétfőig (02.22.) húzok biztosan, mert akkorra van időpontom és nem tudom, mennyi időt tudok az oldalon tölteni addig, mivel se energiám, se időm rá. A kalandokba igyekszem írni, de elnézést ha későn reagálok egy-két helyre.
Köszi a megértést. zsakos

Ginny és a többiek
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next