ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Megan Smith
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Rhys Murdoch
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Jake Farraday I_vote_lcapJake Farraday I_voting_barJake Farraday I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots

Kalandmester


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jake Farraday

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jake Farraday
Reveal your secrets
Jake Farraday
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Jake Farraday   Jake Farraday Empty2014-10-31, 12:52




Jake Farraday

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Soha ne siess sehová! "

Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy
Teljes név: Jake Farrady
Születési hely és dátum: Manchester, 1980. május 9.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Macska
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (gyógyító szak)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Átváltoztatástan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Nem mondanám magam sem romantikusnak, sem álmodozónak, mégis jellemző rám mindkettő valamilyen módon. Legtöbbször magammal törődöm, elkalandozik a tekintetem, sosem a jelenben élek, valahogy úgy vélem, valami nagyobbra lehetnék hivatott, és nem értem, hogy miért nem jön össze. Kalandokra vágyom, s borzasztó nehezemre esik elfogadni, hogy csak egy vagyok a sok közül. Fontos számomra a barátság, a közösség, és persze a plátói szerelem amit Trish iránt érzek. Úgy vélem, hogy semmi értelme nem lenne, ha tudná, hiszen régen csak játszott velem, most meg túl törékeny. Olykor nehezen kapcsolok, máskor pedig átlátom azt, ami másnak közel lehetetlen lenne. Erre mondják azt, hogy nem okos vagyok, hanem bölcs? Időnként az is megesik velem, hogy elvakult, türelmetlen vagyok, de ez mind abból adódik, hogy nem a szüleim, hanem a nagybátyámék neveltek fel, a szüleimről pedig nem beszéltek. Mindig leintettek, hogy mindez már nem fontos, tanuljak, végezzem a dolgomat, mert mindenki ezt várja el.

Megjelenés

Sötét, többnyire rövid haj (néha azért alaposan meg tudom növeszteni), ábrándosan barma tekintet. Nem vagyok egy sportos srác, alig mozgok, mégis szerencsés alkatnak mondhatom meg, mert el sem híztam, viszont a növésnek köszönhetően csinos testű felnőtt lettem. Már ha felnőttnek lehet hívni egy tizennyolc éves srácot. Vonásaim kisfiúsan sármosak, mintha mindig rácsodálkoznék a nagyvilágra, ez viszont nem jelenti azt, hogy naív lennék, a külső gesztusaimról sokan azt mondanák, hogy Luna egypetéjű ikre vagyok, hiszen még korra is megegyezünk. Magasság tekintetében amolyan kellemes száznyolcvanas, Trishára mindig le kellett néznem, azért az elmúlt nyár óta jóval nyúlánkabb akár már illene is hozzám, legalábbis ha nem volnék olyan szerencsétlen. A beszédem gyakorta elkalandozik, mintha nem találnám az összefüggéseket, s mire a mondat végére érek, gyakorta azt sem tudom, hogy mit akartam mondani, így a kommunikáció velem igen nehézkes. Gyakran küldenek sakkversenyre, így viszonylag idegen tőlem az egyenruha, mert nem hollós címert és pulcsit, csak egy roxfortos kitűzőt kell viselnem. Ritkán keveredek összetűzésbe másokkal, ha mégis fizikai erővel is meg tudom magam védeni.  

Életed fontosabb állomásai

Nem is untatnék senkit a gyermekorommal, amiről most fogsz hallani bizonyos egy tragédiával fűszerezett, be nem teljesült szerelmi történet. Miért ezt tartottam legfontosabbnak elmesélni? Talán azért, mert ez árnyékolja be életemet már évek óta, de vágjunk is bele a közepébe. Azt, hogy hollóhátas vagyok, nem feltétlenül érdemes nagyon kiemelnem, a házakba való beosztás néha a véletlen műve is lehet. Na jó, minimális jelentősége lehet, mert mindig az észmunkát részesítettem előnyben a nyers erőhöz képest. Kiskorom óta imádtam a varázslósakkot, ez ahogy nőttem, nem változott, inkább elmélyült. Egyre kevésbé találtam legyőzőre, s amint lehetett, elkezdtem sportszerűen űzni, nyerni a versenyeket, s amikor elkezdtem kamaszodni, akkor ismertem meg őt. A vonzalom cseppet sem volt kölcsönös
Trisha egy végtelenül gyönyörű lány volt, hozzá rózsatövisként szúró jellemmel, és mégis, ezzel együtt szerettem. Mindig reménykedtem benne, hogy pusztán azért teszi, mert erős akar maradni, és azért tart talonban, mert ha kiadná magát, ha elfogadná azt hogy egy pár lehetünk, akkor a világ szemében is kevesebb lenne. Egy állandó szélmalomharc volt, egy mókuskerék, amelyben boldogan szaladgáltam, meg is szoktam azt, hogy mindig morzsákat dobál, amiket hűséges kisegér módjára tudtam feleszegetni a lába nyomában, és miután csak utalgatott rá, hogy nem biztos magában, és nem is volt neki senki más, hittem, hogy lehet esélyem. Aztán lassan kezdtem felnőni, belátni, hogy mindez álom, és akit szeretek, az sokszor ugyanolyan gyűlöletes is tud lenni, és talán tovább kéne lépnem, valaki másban gondolkozni, akinek én is számítok. Létezik ilyen lány? Nem tudom, túl naív, és sebezhető vagyok. Nem is tudom, hogy pontosan mi történt, elbeszélésekből tudtam nagyjából összerakni. Támadás érte őt és a családját. Túlélte ugyan, de az átoknak köszönhetően nem emékezett rám. Áldásként kéne ezt felfognom? Nem tudom... Sokkal inkább úgy érzem, hogy akit szerettem, meghalt, mert én önző módon el akartam hagyni. Talán túl romantikus vagyok, de hiányzik az, ahogyan lekicsinylően bánt velem, ahogyan ugráltatott. Talán szeretek szenvedni. Vagy talán mindezek ellenére voltam az övé, testestül lelkestül. És most oda. A lány, aki maradt, nem tud semmiről, és talán még fele annyira sem fogom érdekelni, mint előtte. Akkor talán jobb, ha ezt az alkalmat ragadom meg, és továbblépek...


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jake & Trisha
» Trish & Jake
» Jake & Trisha
» Griff & Jake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: