Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Elszabadult... Mi is?
  Yesterday at 19:26
Gregory R. Fox

ϟ Hagyjál lógva!
  Yesterday at 18:27
Gina Accipiter

ϟ Lovegood house
  Yesterday at 17:25
Miles Bletchley

ϟ Yngrid-Brandon
  Yesterday at 14:24
Brandon Sanders

ϟ Godric's Hollow
  Yesterday at 12:27
Harry Potter

ϟ Vallatás?!
  Yesterday at 12:02
Harry Potter

ϟ Éjszakai kalandozások
  Yesterday at 11:07
Harry Potter
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Quinn A. Perold

Megan Smith

Ivarn-vo Inor

Corvus Flint

Harry Potter

Jade Wilson

Rose-Neira Brooks

Statisztika

Összesen 623 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Yedda Andrews

Jelenleg összesen 36598 hozzászólás olvasható. in 3350 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Bexley Wildfield
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 14
ϟ Hozzászólások száma : 174

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-16, 17:24

Sziasztok!

Pénteken hajnalban külföldre utazom és csak vasárnap késő este érek haza. Ebben az időben valószínűleg egyáltalán nem leszek, valószínűleg a fórumra sem fogok felnézni, de addig ha kapok reagot érkezik majd a válasz. Hétfőtől újra vagyok majd rendesen. Very Happy

red hair: the crown that you never take off
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ashton P. Blake
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 157

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-15, 15:58

Várunk vissza Calista Smile Azaz nem vissza, mert csak lassabb leszel Smile Én már próbálgatok naponta 1-2-4 hszt írni, ez a napi munkamennyiségemtől függ, hiszen a baba az fix időt vesz el, de meglátjuk, ha mindenki lassú, akkor senkinek nem tűnik fel Very Happy

@Calista Merrick írta:
Annyira nem szerettem volna ezt ide kiírni, mert tudom, hogy Luna és Draco is hiányzik jelenleg, de muszáj... Crying or Very sad
Tavasz van, aminek a többség általában örül, de mi mezőgazdasággal is foglalkozunk és persze ilyenkor van szezonja. És nyáron, ami azt jelenti, hogy hajnaltól éjfélig meló van, másnap hétkor ismét kezdődik az egész elölről... Most szerencsére annyira nem vészes a helyzet, de mivel ebből élünk meg, ezért a játék jelenleg a második helyre szorul. Meló után ki a földbe, ott is csinálni, amit kell két-három óra hosszában. Nem hangzik soknak, de kimerítő munka után.
Pluszban párom is 12 órát melózik éjszakában, ami egyenlő azzal, hogy aludni jár csak haza, én pedig igyekszem könnyíteni a dolgain, mindent átveszek tőle, ami az ő dolga lenne, hogy abban a 8-9 órában, amit itthon lesz, tényleg csak annyi legyen a dolga, hogy pihenjen... Magyarul: aláteszek mindent Cool
A játék attól marad természetesen, igyekszem reagolni, de türelmet szeretnék kérni mindenkitől, akivel játékom van, szóval ne tessék megsértődni, ha egy hetet is várni kell a hozzászólásokkal Smile Igyekszem hétköznap is reagolni, de aktivitást főleg hétvégente lehet tőlem várni Smile

Előre is köszönöm a megértést a lassúságom miatt Smile És tényleg bocsi mindenkitől Sasha és Andy nevében is Very Happy

Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 140

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-15, 14:11

Annyira nem szerettem volna ezt ide kiírni, mert tudom, hogy Luna és Draco is hiányzik jelenleg, de muszáj... Crying or Very sad
Tavasz van, aminek a többség általában örül, de mi mezőgazdasággal is foglalkozunk és persze ilyenkor van szezonja. És nyáron, ami azt jelenti, hogy hajnaltól éjfélig meló van, másnap hétkor ismét kezdődik az egész elölről... Most szerencsére annyira nem vészes a helyzet, de mivel ebből élünk meg, ezért a játék jelenleg a második helyre szorul. Meló után ki a földbe, ott is csinálni, amit kell két-három óra hosszában. Nem hangzik soknak, de kimerítő munka után.
Pluszban párom is 12 órát melózik éjszakában, ami egyenlő azzal, hogy aludni jár csak haza, én pedig igyekszem könnyíteni a dolgain, mindent átveszek tőle, ami az ő dolga lenne, hogy abban a 8-9 órában, amit itthon lesz, tényleg csak annyi legyen a dolga, hogy pihenjen... Magyarul: aláteszek mindent Cool
A játék attól marad természetesen, igyekszem reagolni, de türelmet szeretnék kérni mindenkitől, akivel játékom van, szóval ne tessék megsértődni, ha egy hetet is várni kell a hozzászólásokkal Smile Igyekszem hétköznap is reagolni, de aktivitást főleg hétvégente lehet tőlem várni Smile

Előre is köszönöm a megértést a lassúságom miatt Smile És tényleg bocsi mindenkitől Sasha és Andy nevében is Very Happy
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1323

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-10, 09:02

Sziasztok!
A közvetlen játékostársaim igazából úgyis tudják, de így adminként írok ide is. Április 4-én megszületett a második lányunk Draco userrel, úgyhogy egyelőre én nagyon korlátozottan vagyok/leszek, amíg én is összeszedem magamat és amíg beállnak itthon a dolgok, megszokunk egy rendszert. Ez egyelőre passz, hogy mennyi idő, pár hét, de nem mondanék konkrétat. Ha időnként lesz erőm egy-egy hsz-re próbálkozom, de nem ígérek semmit. Mindenkinek jó játékot addig is! Smile

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Maggie Westmoreland
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 62

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-06, 19:11

Sziasztok!

Ma-holnap nem leszek netközelben, de vasárnap minden tartozásomra igyekszem írni Smile

Maggie/Calista
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-02-25, 18:15

"A kalandod itt véget ér."
Kitelt az én időm is. Kérlek hogy töröljétek (ha nem megoldható, akkor inaktiváljátok) a karakteremet, illetve rendezzétek a lenti topik sorsát (a törlés lenne üdvös itt is).
http://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2184-graves-matlock-a-vador-haza

További jó játékot!
Georgiana Findley
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 248

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-02-25, 18:12

Sziasztok!

Hasonló okból írok én is, mint az előttem szóló. Szeretném mindenkivel tudatni, hogy az oldalon lévő összes karakteremet inaktiváltatom.
Mindenkinek köszönöm az eddigi játékokat, további sok sikert kívánok az oldalhoz és mindenkinek nagyon sok jó játékot!

Jessamine Findley
Georgiana Findley †
Lavender Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-01-05, 07:46

Sziasztok!
Azért írok ide, mert szeretném mindenkivel tudatni, hogy az oldalon lévő összes karakteremet inaktiváltatom, töröltetem (amit éppen lehetséges). Mindenkinek köszönöm az eddigi játékokat és hasonló jókat kívánok!
Lavender Brown
Minerva McGalagony
Maximillian Lilleymann
Aisling O`Hara
Samantha A. Delight
Darius Benedict †

Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Oliver Bailey
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-12-18, 20:00

Mostanság elég ritkán szoktam fent lenni és ha vagyok sem sokáig, ennek az oka az, hogy rengeteg dolgom akadt így év végére. Szerintem már csak jövhónapba tudok ismét olyan aktív lenni, hogy 2-3 naponta írjak. Addig is próbálok néha beszorítani egy-egy hsz-t csak kicsit lassan fog menni :/
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 403

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-12-09, 12:59

Minden játékos partneremtől elnézést kérek, de egy darabig nem fogok írni a játékokra, mert közbe szólt az élet. Nem tudom még mikor térek vissza, de egyelőre csak egy hét türelmet kérek.

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Grayson Paisley
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 33
ϟ Hozzászólások száma : 27

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-12-05, 17:49

A hétre betegszabira megyek, kezd tarthatatlan lenni az állapot energiamentességi szinten. Mindenkitől elnézést, jövő héttől újult erővel érkezem!

If we are always arriving and departing, it is also true that we are eternally
anchored.

One's destination is
never a place but rather a new way of looking at things.

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 406

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-27, 13:58

Üdv mindenkinek!

A nagymesékre, vagy olyanokra ahol többen vagyunk, írok, nem függesztem.
Ahol valami fontos történik épp, írok, csak lényegesen lassabban, lehet hogy egy két hetet kell majd rám várni.
Most még igyekszem kitolni, azokra választ, amikre tartozok, de utána párat befagyasztok.

Ez az állapot min dec végéig élni fog. új játékokba jövőig biztosan nem kezdek. Az éppen elkezdettekre a lassú válaszidő lesz jellemző.
Szercsi mindenkinek! Előre is elnézést és megértéseteket köszönöm.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-15, 18:00

Folytatom a sort, csak nálam ez hosszabb távú lesz valószínűleg. Sad Szóval a többség már tudja, hogy második gyerkőcöt várunk jelenleg. Áprilisra ugyan, de úgy fest hogy talán a korom okán nem viselem épp a legjobban a dolgot, úgyhogy biztos hogy visszafogottabban érkeznek majd tőlem hszek, épp mikor mennyire van energiám, főleg mert jelenleg ülni gép előtt is igen kellemetlen tud lenni hosszú távon. Meglátjuk lesz-e jobb, rosszabb, de egyelőre a rosszabb felé tendálok sajnálatos módon.

Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 793

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-14, 16:27

Jobbulást! Én szintúgy Sad A mait szerintem teljesen kihagyom, mert holnap attól még melózok, de vedelem a forró italokat, és megpróbálok pihizni. Holnap remélhetőleg használhatóbb leszek. Köszi a megértéseket!

@Megan Smith írta:
Kedves játékospajtásaim! Ugyan el nem tűnök, de egyre jobban letaglóz a betegség, ami mellett még elvánszorgok dolgozni is, szóval a hsz-ekhez már kb. nulla erőm marad, szóval egy pár nap türelmet kérek mindenkitől. Nem mondom, hogy tuti nem írok senkinek, de elég valószínű még úgy 1-2 napig, és csak aztán kezdek el apránként törleszteni.

Addig is jó játékot az oldalon mindenkinek és vírus mentes hetet! jessz

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-13, 21:36

Kedves játékospajtásaim! Ugyan el nem tűnök, de egyre jobban letaglóz a betegség, ami mellett még elvánszorgok dolgozni is, szóval a hsz-ekhez már kb. nulla erőm marad, szóval egy pár nap türelmet kérek mindenkitől. Nem mondom, hogy tuti nem írok senkinek, de elég valószínű még úgy 1-2 napig, és csak aztán kezdek el apránként törleszteni.

Addig is jó játékot az oldalon mindenkinek és vírus mentes hetet! jessz

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-10-17, 17:46

A hétre egy kis túlóra lett beígérve, szóval nem tudom, mennyire leszek aktív, de igyekszem Smile
Mindenkitől elnézést, akinek velem lenne dolga a napokban bounce
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-10-11, 17:46

Kedves játékos partnerek, és persze azok is, akikkel éppen nem játszok:
Október 14-28-ig hazarepülünk egy nyaralás (őszelés) keretében Budapestre, és mivel nagyon ritkán járunk otthon, nem kicsit van teli a naptáram, így valószínűleg ez alatt az idő alatt nem leszek elérhető.
Persze előforduláshat, hogy meg is lesz rá időm, de jobb, ha arra számítotok, hogy nem leszek. Very Happy

Ahogy elkezdek visszarázódni a mókuskerékbe igyekszem majd a fórumon ia behozni a keletkező tartozásokat. Smile

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-18, 17:56

Sziasztok!

Szombaton nem igazán leszek aktív, mivel esküvőre vagyok hivatalos, onnan pedig értelemszerűen nem fogok telefonról felpislogni Very Happy
Vasárnap azonban itt leszek teljes mellbedobással, szóval akkor már lehet zargatni bármilyen témában Smile
Nox Djarum
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 346

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-10, 20:39

Holnaptól egy hétig külföldön tengek-lengek, nem nagyon fogok tudni írni, ma este azért még igyekszem pótolgatni.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-10, 14:12

Ugyan teljesen nem tűnök el, de eddig és ezután is minimum két hétig korábban kezdek, később végzek és van hogy heti hat nap dolgozom, szóval előre is elnézést a késedelemért mindenkinek, akinek tartozom. Nem vagytok aaannyira sokan, de azért tisztább igy a lelkiismeretem, hogy beírtam ide. Very Happy

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-07, 18:47

Sziasztok!

Hétvégén nem sokat leszek, mert munka lesz, de azért igyekszem tartani a lépést Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-08-11, 19:14

Sziasztok!

Hétfőtől nyaralni megyünk, ha valakinek valami óhaj-sóhaja van érdemes addig jeleznie felénk, utána leghamarabb pénteken leszünk este érdemben, de akkor is csak felnézés szinten. Persze időnként telefonról felpillantunk, este teszem azt, de aktivitás nem várható tőlünk. A moderátorok addig is elérhetőek, támadhatóak kérdésekkel, ha valami nagyon fontos van, ők továbbítják felénk. Jók legyetek! Smile

Luna és Draco

Alex O'Neil
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-16, 23:18

Kedves Mindenki!

Holnaptól egy hétig még csak gép- vagy netközelben sem leszek, így elnézést kérek mindenkitől, akivel játékom van! Öt nap múlva ismét leszek, addig pedig az összes ittlévőnek jó játékot! A kalandba is igyekszem írni, illetve Bella et-je is lassan kész.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-06, 07:14

Jövő keddig nem nagyon várható tőlem reag, bocsi minden partnertol, utana idorendben kezdem a törleszteseket. Smile

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 406

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-01, 20:50

Apránként de vissza szivárgok és a reagok is érkeznek. Nem ígérek turbó sebességet, de igyekszem.
Smile
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

+