Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Seprűtároló
  Today at 00:21
Cyra Frostmere

ϟ Neira & Castiel
  Yesterday at 23:50
Castiel Horan

ϟ Londoni küldetés
  Yesterday at 22:39
Padma Patil

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 18:50
Graves Matlock
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Nox Djarum

Graves Matlock

Georgiana Findley

Luna Lovegood

Dane Seoras

Megan Smith

Kalandmester

Draco Malfoy

Lacey Stewart

Statisztika

Összesen 542 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Hector Arbogast

Jelenleg összesen 31995 hozzászólás olvasható. in 3019 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1203

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-08-11, 19:14

Sziasztok!

Hétfőtől nyaralni megyünk, ha valakinek valami óhaj-sóhaja van érdemes addig jeleznie felénk, utána leghamarabb pénteken leszünk este érdemben, de akkor is csak felnézés szinten. Persze időnként telefonról felpillantunk, este teszem azt, de aktivitás nem várható tőlünk. A moderátorok addig is elérhetőek, támadhatóak kérdésekkel, ha valami nagyon fontos van, ők továbbítják felénk. Jók legyetek! Smile

Luna és Draco

A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Alex O'Neil
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-16, 23:18

Kedves Mindenki!

Holnaptól egy hétig még csak gép- vagy netközelben sem leszek, így elnézést kérek mindenkitől, akivel játékom van! Öt nap múlva ismét leszek, addig pedig az összes ittlévőnek jó játékot! A kalandba is igyekszem írni, illetve Bella et-je is lassan kész.
Felhasználó profiljának megtekintése
Megan Smith
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 213

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-06, 07:14

Jövő keddig nem nagyon várható tőlem reag, bocsi minden partnertol, utana idorendben kezdem a törleszteseket. Smile

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 160

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-01, 20:50

Apránként de vissza szivárgok és a reagok is érkeznek. Nem ígérek turbó sebességet, de igyekszem.
Smile
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 329

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-01, 15:21

Na, sziasztok! Very Happy

Hétfőtől új munkahelyen kezdek, festőműhelyben fogok dolgozni, ahol a csarnokban meg lesz 50 fok is, szóval értelemszerűen kissé visszafogja majd az energiáimat, úgyhogy kissé lelassulok a reagokkal, ezért előre is elnézést kérek Smile
Nem tudom, napi hány reagot kell számolni tőlem, de azért igyekszem legalább egyet kitermelni, ha nem kell túlórázni Very Happy

Szóval, előre is bocsi, de hétvégén mindent beleadok Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-26, 13:09

Jövök én is. Smile A héten szabin vagyok, mivel megkezdődött a négy hetes ovi szünet, amit szépen felosztottunk mikor ki van Lillussal és az enyém az első hét, amit értelemszerűen vele töltök főként. Smile Persze azért esténként tuti leszek, meg napközben valamelyest, szóval szállingózni fognak reagok, de módjával. ^^

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 160

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-24, 12:42

Üdv mindenkinek!
Jelentem lesz kb egy hétnyi kimaradásom.
Megértéseteket, türelmeteket köszönöm!
Csók belétek!
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-15, 16:58

Sziasztok!

Tudom, hogy mostanában nem voltam túl aktív, de ennek igen komoly, magánéleti okai vannak.
Hétvégére viszont igyekszem összeszedni magam és írni mindenhova, ahogy eddig tettem, addig viszont kell a lelki megújulás, amihez ki kell vennem még a holnapi napot Smile

Megértéseteket előre is köszönöm Smile
Nox Djarum
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 224

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-01, 17:35

Nox egy random könyvtári gépről: jelentem, pontosan egy hónappal azután, hogy a telefonom a vécében landolt, a laptopomat is sikerült gallyra vágni. So ja, szép lassan határolódok el a civilizációtól...xd Lényeg a lényeg, pár nap türelmet kérek, amíg a rendszergazda ügyködik valamit a szerkentyűmön, remélem a mentett félkész hsz-eknek nem lesz baja. Utána írok mindenkinek szépen sorjában.
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-25, 23:31

Hali.

Tudom, rettentő sok emberrel van játékom, igen, tudom... De esetleg, ha valamelyikőtök is idenéz, akkor türelmeteket kérném, mert elutaztam, a napokban nem tudok válaszokat írni. Ha visszajöttem, mindenkinek írok majd.

Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Alex O'Neil
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-25, 14:07

Sziasztok!

Sajnálattal kell, hogy közöljem, a következő két-három héten hanyagolnom kell az oldalt az év vége miatt. természetesen sietek vissza, és akinek reaggal tartozom, attól elnézést kérnék.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-23, 15:36

Megint één. Úgy néz ki, hogy a jövő héttől a változatosság kedvéért nem tudni meddig, de tíz órázunk és mivel most szombaton is dolgozom ez már a hétre is ki fog hatni kissé, miután így hétvégén se sok időm lesz csak a vasárnap, ami meg gyereknap, szóóóval igyekszem lenni, de tuti, hogy napi 1-2 hszél több nem fog beleférni, de majd meglátjuk. Smile

Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-14, 14:25

Jövőhét szerdától kis kényszer pihim lesz, mivel lelövik a netem (lemondtam Very Happy)
Telefonról fel-felpislogok néha, de hogy mikor leszek ismét aktív, arról egyelőre fogalmam sincs Smile
Természetesen, intézkedek közben, szóval az is elképzelhető, hogy lesz addigra új, de ha elpárolognék az oldalról, az ennek lesz betudható Smile

Addig is mindenkinek köszönöm a megértését, amint leszek ismét, pótolok be mindent Very Happy
Megan Smith
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-03, 20:23

Nyah, itt az ideje, hogy én is kiiratkozzak. ^^

Május 5-15-ig nem vagyok elérhető az oldalon, nyaralás okán. Lehet, hogy felpillantok, de inkább ne számítsatok rá, az is lehet, hogy 10 napig nulla percig leszek belépve, de visszatérek, no para!
Nagyon kevés az esélye, de lehet, hogy holnap még írok egy-két tartozást, valószínűbb, hogy május 15-től jelenek meg újra. ^^ Jók legyetek addig is, és remélem sok játék fog várni rám! Razz

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-04-11, 16:11

Megint ééén. Sajnos nem javul a helyzet, sőt romlik. Úgy fest a dolog, hogy jövő héttől folyamatos 10 órázás lesz minden nap egyelőre nem tudni meddig és a következő két szombaton is dolgozom az ünnep után, tehát még lassabban fogok tudni odajutni bárhová is. Sorry, akinek várnia kell rám e miatt, azért amennyire tudok haladok majd. Smile

@Summer Reynolds írta:
Sziasztok!

Muszáj vagyok írni ide, mert sajnos örülök, ha napi 0-1-2 hsz között sikerül mostanában produkálnom, szóval be fogok lassulni. Állandó délelőttös lettem és a korán kelés rendesen leszívja az energiáimat, délután meg heti két balett van a gyereknek, ha más is van a héten, akkor mire hazaérek 6 körül vacsi, fürdés és kidőlök. Azért igyekszem. ^^ Most hétvégén szülinapozás is lesz, szombaton tortát sütök, vasárnap szüleimhez megyünk, ami egész napos elfoglaltság, szóval jó eséllyel a hétvége sem lendíti előre a hsz írást durván nagy mennyiségben, de azért talán a fenti db számot tudom növelni, főleg ha nem kell korán kelni és nem vagyok délutánra hulla. Very Happy
Draco esetében ugyanez él, kivéve, hogy ő nem kötelezően kel annyira korán, viszont késő délután esik haza csak.

Luna (és Draco)

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 113

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-03-30, 19:36

Sziasztok!

Muszáj vagyok írni ide, mert sajnos örülök, ha napi 0-1-2 hsz között sikerül mostanában produkálnom, szóval be fogok lassulni. Állandó délelőttös lettem és a korán kelés rendesen leszívja az energiáimat, délután meg heti két balett van a gyereknek, ha más is van a héten, akkor mire hazaérek 6 körül vacsi, fürdés és kidőlök. Azért igyekszem. ^^ Most hétvégén szülinapozás is lesz, szombaton tortát sütök, vasárnap szüleimhez megyünk, ami egész napos elfoglaltság, szóval jó eséllyel a hétvége sem lendíti előre a hsz írást durván nagy mennyiségben, de azért talán a fenti db számot tudom növelni, főleg ha nem kell korán kelni és nem vagyok délutánra hulla. Very Happy
Draco esetében ugyanez él, kivéve, hogy ő nem kötelezően kel annyira korán, viszont késő délután esik haza csak.

Luna (és Draco)

Daisuke Walker
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 73

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-03-07, 22:55

Sziasztok!

Sajnálom, hogy megint eltűntem, de eléggé húzós hetem volt, ráadásul úgy néz ki suli mellett melózni is fogok, úgyhogy egy kis türelmet kérnék mindenkitől, akivel van játékom. Ígérem visszatérek és írni fogok amint lecsendesülnek a mozgalmas napjaim.

További jó játékot mindenkinek! pandatanc

Nobody's perfect...

Oh wait! I am!
Theresa O'Conaill
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-03-07, 21:37

Halihó Világ!

Előléptettek a munkahelyemen, és teljesen új dolgokat is kaptam, így elég sokat tanulok. Ezért nem vagyok, és csak ritkásan leszek még egy hetet, amíg beleszokok az új munkakörbe. Remélem megbocsájtja nekem mindenki, akivel játszom, és rám vár O.O

Sietek vissza! <3

☽ Sebet gúnyol, kit seb nem ért soha ☾
Megan Smith
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-02-19, 11:58

Nyoh, szerintem már sokaknak külön-külön elmondogattam, de itt írom úgy mindenkinek a vilááágon.

Jövő vasárnapig nem leszek, vagy nagyon csoda lesz, ha előfordulok és akkor se hiszem hogy sokáig - nagyon durván betábláztam a nyaralásom és lapitopit se viszek - szóóóval.

Ha jövő vasárnap visszaérek elkezdek írogatni, Cody fél hsz-e meg van, de nem fejeztem be (bocsiii xD), de rajta kívül először a csoportos játékok jönnek (hiszen ott többen várnak majd rám), aztán csak az egyéniek, megértéseteket köszönöm! Very Happy Igyekszem majd utolérni magam, ahogy időm engedi. ^^

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-02-10, 18:47

Kicsit belassulok így a hétvégére, elnézést előre is mindenkitől, de ebben a hónapban dolgozom két hetente szombaton, tehát a délelőttös heteken, a délutános heteken meg eleve alig találkozom a gyerkőccel, mert ugye akkor dolgozom, amikor délután itthon van, szóval a hétvégét rá szánnám főleg, max. pár hsz az itthoni teendők mellett. Köszi a megértést!

Chase Nott
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 16
ϟ Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-31, 20:42

Bocsánat mindenkitől, akit megváratok de mostanság csak annyi időm van, hogy néha felnézzek az oldalra. Szerencsére jó irányba halad az életem de ezért viszont sokat is kell, hogy dolgozzak, ha néha van is időm sajna energiám annyi, hogy írjak nincs. De nem tűntem el csak egy kis időt kérek és írni fogok mindenkinek Smile
Nox Djarum
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 224

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-29, 20:30

úh emberek
bocsánat az eltűnésért/késedelmekért, mostanság bizonyos fizikai tüneteim serény vergődésre kárhoztatnak és az istennek nem hagynak nyugodni, kell még egy kis idő míg rendbe jövök No
de lehetőség szerint igyekszem firkálgatni közben
Zachary Cross
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-28, 19:45

Jobbulást!!!

@Megan Smith írta:
Bocsánat mindenkitől, akit megváratok, de jelen pillanatban az életben maradásért küzdök - lebetegedtem, utálom a teleeet...
Nem tudom mikor fogok írni és hova, most az első számú cél, hogy felgyógyuljak annyira, hogy ne kelljen hétfőn beteget jelentenem.

Megértéseteket köszönöm! : )

Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Megan Smith
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-28, 19:32

Bocsánat mindenkitől, akit megváratok, de jelen pillanatban az életben maradásért küzdök - lebetegedtem, utálom a teleeet...
Nem tudom mikor fogok írni és hova, most az első számú cél, hogy felgyógyuljak annyira, hogy ne kelljen hétfőn beteget jelentenem.

Megértéseteket köszönöm! : )

Saxon Digby
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-01-18, 18:39

Tegnapra ígértem hozzászólásokat, de azzal kellett szembesülnöm, hogy a laptopomon a wifinek az érzékelőjével probléma akadt. Ma bevittem szervízbe, azt mondták két nap és visszakapom, ha tényleg csak ez a baja. Addig türelmet és megértést kérek. Telefonról fellesek, facebookon utolérhető vagyok (hála az égnek a telefonért...).
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

+

Similar topics