Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 20:24
Cormac McLaggen

ϟ Megan & Tommy
  Today at 12:53
Megan Smith
A hónap posztolói
Elijah Crowfield

Megan Smith

Quessena Melchys

Calista Merrick

Dane Seoras

Nox Djarum

Sheree Parks

Cody Armstrong

Draco Malfoy

Luna Lovegood

Statisztika

Összesen 578 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Aviana Holbrook

Jelenleg összesen 33631 hozzászólás olvasható. in 3126 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 283

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-12-09, 12:59

Minden játékos partneremtől elnézést kérek, de egy darabig nem fogok írni a játékokra, mert közbe szólt az élet. Nem tudom még mikor térek vissza, de egyelőre csak egy hét türelmet kérek.

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Grayson Paisley
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 33
ϟ Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-12-05, 17:49

A hétre betegszabira megyek, kezd tarthatatlan lenni az állapot energiamentességi szinten. Mindenkitől elnézést, jövő héttől újult erővel érkezem!

If we are always arriving and departing, it is also true that we are eternally
anchored.

One's destination is
never a place but rather a new way of looking at things.

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 259

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-27, 13:58

Üdv mindenkinek!

A nagymesékre, vagy olyanokra ahol többen vagyunk, írok, nem függesztem.
Ahol valami fontos történik épp, írok, csak lényegesen lassabban, lehet hogy egy két hetet kell majd rám várni.
Most még igyekszem kitolni, azokra választ, amikre tartozok, de utána párat befagyasztok.

Ez az állapot min dec végéig élni fog. új játékokba jövőig biztosan nem kezdek. Az éppen elkezdettekre a lassú válaszidő lesz jellemző.
Szercsi mindenkinek! Előre is elnézést és megértéseteket köszönöm.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1253

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-15, 18:00

Folytatom a sort, csak nálam ez hosszabb távú lesz valószínűleg. Sad Szóval a többség már tudja, hogy második gyerkőcöt várunk jelenleg. Áprilisra ugyan, de úgy fest hogy talán a korom okán nem viselem épp a legjobban a dolgot, úgyhogy biztos hogy visszafogottabban érkeznek majd tőlem hszek, épp mikor mennyire van energiám, főleg mert jelenleg ülni gép előtt is igen kellemetlen tud lenni hosszú távon. Meglátjuk lesz-e jobb, rosszabb, de egyelőre a rosszabb felé tendálok sajnálatos módon.

A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 763

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-14, 16:27

Jobbulást! Én szintúgy Sad A mait szerintem teljesen kihagyom, mert holnap attól még melózok, de vedelem a forró italokat, és megpróbálok pihizni. Holnap remélhetőleg használhatóbb leszek. Köszi a megértéseket!

@Megan Smith írta:
Kedves játékospajtásaim! Ugyan el nem tűnök, de egyre jobban letaglóz a betegség, ami mellett még elvánszorgok dolgozni is, szóval a hsz-ekhez már kb. nulla erőm marad, szóval egy pár nap türelmet kérek mindenkitől. Nem mondom, hogy tuti nem írok senkinek, de elég valószínű még úgy 1-2 napig, és csak aztán kezdek el apránként törleszteni.

Addig is jó játékot az oldalon mindenkinek és vírus mentes hetet! jessz

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-11-13, 21:36

Kedves játékospajtásaim! Ugyan el nem tűnök, de egyre jobban letaglóz a betegség, ami mellett még elvánszorgok dolgozni is, szóval a hsz-ekhez már kb. nulla erőm marad, szóval egy pár nap türelmet kérek mindenkitől. Nem mondom, hogy tuti nem írok senkinek, de elég valószínű még úgy 1-2 napig, és csak aztán kezdek el apránként törleszteni.

Addig is jó játékot az oldalon mindenkinek és vírus mentes hetet! jessz

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 87

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-10-17, 17:46

A hétre egy kis túlóra lett beígérve, szóval nem tudom, mennyire leszek aktív, de igyekszem Smile
Mindenkitől elnézést, akinek velem lenne dolga a napokban bounce
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-10-11, 17:46

Kedves játékos partnerek, és persze azok is, akikkel éppen nem játszok:
Október 14-28-ig hazarepülünk egy nyaralás (őszelés) keretében Budapestre, és mivel nagyon ritkán járunk otthon, nem kicsit van teli a naptáram, így valószínűleg ez alatt az idő alatt nem leszek elérhető.
Persze előforduláshat, hogy meg is lesz rá időm, de jobb, ha arra számítotok, hogy nem leszek. Very Happy

Ahogy elkezdek visszarázódni a mókuskerékbe igyekszem majd a fórumon ia behozni a keletkező tartozásokat. Smile

Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-18, 17:56

Sziasztok!

Szombaton nem igazán leszek aktív, mivel esküvőre vagyok hivatalos, onnan pedig értelemszerűen nem fogok telefonról felpislogni Very Happy
Vasárnap azonban itt leszek teljes mellbedobással, szóval akkor már lehet zargatni bármilyen témában Smile
Nox Djarum
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 301

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-10, 20:39

Holnaptól egy hétig külföldön tengek-lengek, nem nagyon fogok tudni írni, ma este azért még igyekszem pótolgatni.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-10, 14:12

Ugyan teljesen nem tűnök el, de eddig és ezután is minimum két hétig korábban kezdek, később végzek és van hogy heti hat nap dolgozom, szóval előre is elnézést a késedelemért mindenkinek, akinek tartozom. Nem vagytok aaannyira sokan, de azért tisztább igy a lelkiismeretem, hogy beírtam ide. Very Happy

Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-09-07, 18:47

Sziasztok!

Hétvégén nem sokat leszek, mert munka lesz, de azért igyekszem tartani a lépést Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-08-11, 19:14

Sziasztok!

Hétfőtől nyaralni megyünk, ha valakinek valami óhaj-sóhaja van érdemes addig jeleznie felénk, utána leghamarabb pénteken leszünk este érdemben, de akkor is csak felnézés szinten. Persze időnként telefonról felpillantunk, este teszem azt, de aktivitás nem várható tőlünk. A moderátorok addig is elérhetőek, támadhatóak kérdésekkel, ha valami nagyon fontos van, ők továbbítják felénk. Jók legyetek! Smile

Luna és Draco

Alex O'Neil
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-16, 23:18

Kedves Mindenki!

Holnaptól egy hétig még csak gép- vagy netközelben sem leszek, így elnézést kérek mindenkitől, akivel játékom van! Öt nap múlva ismét leszek, addig pedig az összes ittlévőnek jó játékot! A kalandba is igyekszem írni, illetve Bella et-je is lassan kész.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-06, 07:14

Jövő keddig nem nagyon várható tőlem reag, bocsi minden partnertol, utana idorendben kezdem a törleszteseket. Smile

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-01, 20:50

Apránként de vissza szivárgok és a reagok is érkeznek. Nem ígérek turbó sebességet, de igyekszem.
Smile
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-07-01, 15:21

Na, sziasztok! Very Happy

Hétfőtől új munkahelyen kezdek, festőműhelyben fogok dolgozni, ahol a csarnokban meg lesz 50 fok is, szóval értelemszerűen kissé visszafogja majd az energiáimat, úgyhogy kissé lelassulok a reagokkal, ezért előre is elnézést kérek Smile
Nem tudom, napi hány reagot kell számolni tőlem, de azért igyekszem legalább egyet kitermelni, ha nem kell túlórázni Very Happy

Szóval, előre is bocsi, de hétvégén mindent beleadok Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-26, 13:09

Jövök én is. Smile A héten szabin vagyok, mivel megkezdődött a négy hetes ovi szünet, amit szépen felosztottunk mikor ki van Lillussal és az enyém az első hét, amit értelemszerűen vele töltök főként. Smile Persze azért esténként tuti leszek, meg napközben valamelyest, szóval szállingózni fognak reagok, de módjával. ^^

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-24, 12:42

Üdv mindenkinek!
Jelentem lesz kb egy hétnyi kimaradásom.
Megértéseteket, türelmeteket köszönöm!
Csók belétek!
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-15, 16:58

Sziasztok!

Tudom, hogy mostanában nem voltam túl aktív, de ennek igen komoly, magánéleti okai vannak.
Hétvégére viszont igyekszem összeszedni magam és írni mindenhova, ahogy eddig tettem, addig viszont kell a lelki megújulás, amihez ki kell vennem még a holnapi napot Smile

Megértéseteket előre is köszönöm Smile
Nox Djarum
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 301

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-06-01, 17:35

Nox egy random könyvtári gépről: jelentem, pontosan egy hónappal azután, hogy a telefonom a vécében landolt, a laptopomat is sikerült gallyra vágni. So ja, szép lassan határolódok el a civilizációtól...xd Lényeg a lényeg, pár nap türelmet kérek, amíg a rendszergazda ügyködik valamit a szerkentyűmön, remélem a mentett félkész hsz-eknek nem lesz baja. Utána írok mindenkinek szépen sorjában.
Aaron Prusseit
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-25, 23:31

Hali.

Tudom, rettentő sok emberrel van játékom, igen, tudom... De esetleg, ha valamelyikőtök is idenéz, akkor türelmeteket kérném, mert elutaztam, a napokban nem tudok válaszokat írni. Ha visszajöttem, mindenkinek írok majd.

Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Alex O'Neil
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-25, 14:07

Sziasztok!

Sajnálattal kell, hogy közöljem, a következő két-három héten hanyagolnom kell az oldalt az év vége miatt. természetesen sietek vissza, és akinek reaggal tartozom, attól elnézést kérnék.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-23, 15:36

Megint één. Úgy néz ki, hogy a jövő héttől a változatosság kedvéért nem tudni meddig, de tíz órázunk és mivel most szombaton is dolgozom ez már a hétre is ki fog hatni kissé, miután így hétvégén se sok időm lesz csak a vasárnap, ami meg gyereknap, szóóóval igyekszem lenni, de tuti, hogy napi 1-2 hszél több nem fog beleférni, de majd meglátjuk. Smile

Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2017-05-14, 14:25

Jövőhét szerdától kis kényszer pihim lesz, mivel lelövik a netem (lemondtam Very Happy)
Telefonról fel-felpislogok néha, de hogy mikor leszek ismét aktív, arról egyelőre fogalmam sincs Smile
Természetesen, intézkedek közben, szóval az is elképzelhető, hogy lesz addigra új, de ha elpárolognék az oldalról, az ennek lesz betudható Smile

Addig is mindenkinek köszönöm a megértését, amint leszek ismét, pótolok be mindent Very Happy
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

+

Similar topics