Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Felicity Barlow

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39642 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Eileen Silsbury
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 28

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-10-30, 14:59

Sziasztok! Smile
Az utóbbi időben kissé nehezebben sikerült haladnom a reagokkal, és bár az idő is közrejátszott sok esetben, inkább az ihlet és kedv a ludas. Továbbra is igyekszem jönni és írni, így nem konkrétan hiányozni fogok x időre, csak lassabban válaszolgatok majd (na nem mintha egyébként is annyira villámreagoló lennék Very Happy).
Köszönöm a türelmet mindenkinek, akivel jelenleg játszom, azért igyekszem ^^
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1465

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-10-29, 09:26

Én is jöttem. Smile Nos hát úgy néz ki, hogy valószínűleg az eddigihez képes is jóval visszaveszek. A karaktereimet már pár hónapja csökkentettem, de most a rászánt idő is visszaapad. Elkezdtem egy sulit, így a picur mellett és így már egyre inkább úgy érzem azért sok lesz minden. Lillának a suli, a pici 7 hónapos, és mellette ha akarok is valamit a suli témától akkor itthon ez nagyon sok plusz háttérmunkát jelent, amit másképp nem lehet, csak időráfordítással. És mivel érdekel, szándékomban is áll foglalkozni vele, sokat. ^^ Így aztán lekorlátozódom a valószínű max. napi 1 hsz szintre, vagy annyi sem, max. ha nagyon pihit akarok lehet több, de mivel Laura azért nem alszik őrült sokat és máskor nem igen lehet haladni semmivel mellette, így ez eléggé lejátszott meccsnek tűnik. Játékostársaimtól elnézést, csúszni fogok, lehet hogy sokat, de majd ahogy sikerül haladok. Smile

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Winslow Sackville
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 16
ϟ Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-10-28, 19:19

Sziasztok!

Eddig úgy éreztem, kézben tartom a dolgokat, de... nem Sad A munkámban kidőltek a kollegák, sok is, meg ki is fáraszt, így egyelőre nem tudom meddig szünetelek. Tudom, eddig sem voltam gyors, és röstellem is mert az oldal csudajó, csak még nem fogtam ki az aranyhalam, hogy újra gimis lehessek végtelen idővel Very Happy
Egy szó mint száz, sietek vissza és köszönöm a türelmet! ^^
Nancy Lukey
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Nancy Lukey 2018-10-17, 19:20

Sziasztok!Csatlakozok ide én is. Nos, közbe jött egy újabb állás lehetőség és jövőhéten Szerdán 13:00-tól állás interjúban fogok részt venni, ami lehetőleg az egész délutánomat elfogja venni. Akikkel van, aktuális, de még el nem kezdett játékom + akivel most aktív vagyok az Eileen, de neki már írtam privtában, de itt is szólok, hogy nem tűntem el. Ha esetleg sikerülne a felvétel, akkor Hétvégén is úgy adódhat, hogy be kell állnom munkába szóval hétvégén sem nagyon leszek. A türelmeteket viszont köszönöm és igyekszem reagolni, amíg tudok. nagyszemu

Ha van valakid annál nincs jobb.
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 604

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-10-15, 12:29

Hejjho mindenkinek!
Előre is bocsi a helyesírásért, telorol vagyok.
Ritkás felbukkanasomra, illetve eltűnésemre adnék utolagos magyarázatot.
Első körön, sikerült hó elejétől új munkát szereznem, amit egy kiadós dögrovás előzött meg. A munkának meg egyébként állatira örülök. joooeg

Második körön, szabad napjaimon délutánonként sulizok+délelőtt készülök a sulira. Vagy a műhelyben dolgozok. Decemberig most nagyobb projekt munkák vannak, amikből otthonra is jut. Cserébe az osztályból a legjobb 7 kimehet Münchenbe négy napra, jövő februárban az Inhorgenta-ra. Ami egy nemzetközi hatalmas divat és ékszer fesztivál/bemutató. Az iskola képviseletében pedig a saját munkainkkal szerepelnénk.

Harmadszor nagypapám egészségi állapota nem a legfényesebb. Mondhatni hetek vannak hátra. Anyu miatt jobban aggódok jelenleg. Nekem nem nagyon van időm végig gondolni hogy is érzem magamat. De... Hát nem finom. >×<

Türelmeteket köszönöm és apránként azért vissza vissza csordogálok.

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 477

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-09-15, 08:35

Sziasztok! ^^

Szeptember 23-27-ig Máltán leszek családot látogatni, így ebben az időszakban és a megelőző és ezt követő 1-2 napban valószínűleg egyáltalán nem tudok hsz-ezni. Igyekszem kiküldeni minden régebbi tartozásom addig, meg a csoportosokra ha én jövök éppen, akkor valahogy írni, de így is valószínű, hogy több, mint egy-másfél hetet kell várni tőlem hsz-re.

A megértéseket köszi! :3

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 69

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-08-30, 13:18

Sziasztok!

Az a helyzet állt elő a munkahelyemen, hogy ablakcserék, és felújítások kezdődnek a jövőhéten, ami feje tetejére állítja a munkavégzést is. Még bizonytalan, hogy mindez hogy hat ki rám, és a hozzászólás írásra szánt időmre, mennyire tudok aktív lenni, vagy sem. Ezért a következő 4-6 hétben szeretném a türelmeteket és megértéseteket kérni.
A közös kalandokat természetesen igyekszem előre venni és írni, de nem ígérek semmit. Esetlegesen nem feltétlen tartanám a sorrendet, ha valaki úgy gondolja nyugodtan beelőzhet, majd írok ahogy sikerül...
A megértést és türelmet még egyszer köszönöm.

Érintett karakterek:

Gina Accipiter
Daniel Paisley
Vivana Rennes
Petra von Rosemberg

A barátság nem hallható, nem látható,
mégis fontosabb minden vagyonnál.
Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 338

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-08-23, 09:05

Sziasztok!

A hétvégén el leszek utazva ezért péntek, szombat, vasárnap nem leszek. (24.-25.-26.-dika)
Valamint szeptemberben 07.-08.-09. szintén egy péntek-szombat-vasárnap nem leszek nyaralás okán.
Megértéseteket, és türelmeteket előre köszönöm.

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Sasha.McCaine
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-08-17, 20:13

Nos, a helyzet a következő: testvérem holnap költözik haza külföldről és mivel két éve nem láttam, minden bizonnyal nem leszek olyan hú, de aktív (nem mintha mostanában az lettem volna Very Happy). Mindegy, igyekszem írni, de egy kis türelmet mindenképp kérek mindenkitől, akivel játékom van jelenleg. Pár nap az egész, mert utána úgyis hajbakapunk valami hülyeségen Very Happy Neeem, nem igaz Very Happy
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 829

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-08-10, 06:52

Sziasztok,

A holnapi naptól jövő szombatig (aug 11-18 között) el leszünk utazva a balcsira, így nem leszünk gépközelben, hozzászólásokra most tőlünk ne számítsatok Lunával.
A karakterlap elfogadásban Megan fog tudni érdemben jogokat beállítani.
Időnként felnézünk telefonról, de nem lesz jellemző, ez most tényleg a családozásról, és a kikapcsolódásról fog szólni. Én már mostantól nem vagyok, mert munka után későn jövök, pakolászás, ilyesmik. A többszemélyes játékok nagy részében nem én jövök, úgyhogy ott nem tartok fel sort^^
Sziasztok!

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 173

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-07-22, 17:03

Mint láthattátok, mostanában nem igazán vagyok aktív, aminek elég egyszerű oka van Smile Munka mellett nem igazán megy a szerepjáték, így néhány karakteremet le kellett adnom annak érdekében, hogy ne tűnjek el teljesen az oldalról... Jelenleg 3 aktív karim van, akikkel jelenleg játszom, így úgy-ahogy tudom tartani a frontot.
Elméletileg aug. 1.-jétől igyekszem visszatérni egy-két privát játékkel is, de semmi sem biztos, egyelőre pihenni szeretnék.

A megértéseket előre is köszönöm!
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-07-17, 08:35

No mivel nálam kb. szombattól igen erősen változik az aktivitás valószínűleg inkább most írok összefoglalót a nyár további részéről. Smile

A nagylányunk pénteken megy utoljára oviba, ami azt jelenti onnantól két gyerekőccel vagyok itthon, kivéve nyaralás, de ugye akkor még inkább nem leszek. A két gyerkőc annyit tesz jóval kevésbé kerülök géphez majd, mert ha a pici szunyál, akkor azért érdemi időt töltök a naggyal, megyünk is majd el erre-arra, szóval érkezik majd 1-1 reag, de igen ritkásan, ahogy engedik. Smile
23-tól egy hetet szabin lesz velünk Draco user is, ami azt jelenti programokat csinálunk stb. tehát az csökkentett jelenlét még inkább, és aug 11-től 18-ig nyaralunk, akkor max. este telefonról lesünk fel, de nem igen leszünk. ^^

Szeptember pedig iskolakezdés, első oszályosként a nagynak, a picur meg 5 hónapos lesz, már egyre aktívabb, szóval valószínűleg ez megint csak jelentősen csökkenti az intenzitásomat. Smile

Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 338

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-06-10, 17:36

Sziasztok!
A jövőhéten (11-15) munkahelyi elfoglaltságok okán nem, vagy csak nagyon minimálisan leszek elérhető. Nem tudom lesz-e majd időm / erőm stb. egyáltalán reagolni... Megértéseteket, és türelmeteket köszönöm.

Illetve, ha már írok, akkor szeretném jelezni, hogy július 7-8-9 nyaralás okán nem leszek, bár ugyan ez csak 3 nap. Köszönöm a türelmeteket.

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-06-06, 22:06

Hejhó, jöttem én is kiírni magamat, ezúttal nyaralás miatt. Smile 16-29-ig nyaralunk, ami azt jelenti hogy 15-19-ig egyáltalán nem fogok hsz-t írni, aztán napi egyeket csorgatok a csoportosokat priorizálva főként. Aki még most vasárnapig ír (10.-e), az valószínűleg kap választ indulás előtt, akik azutány azok 1-2 héttel később csak. Megértéseteket köszönöm, persze heti ötöt fogok írni, nehogy kimaradjak a dobaásból. :p

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Bexley Wildfield
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 220

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-05-20, 13:28

sziasztok! egyszerűbb ide írni, mint mindenkinek külön. az utóbbi időben kissé belassultam és ez annak köszönhető, hogy nyakamon a vizsgaidőszak. reagok fognak tőlem érkezni folyamatosan csak ritkábban. hivatalosan kedden kezdek egy vizsgával és június 6-án végzek, ha minden jól megy és nem kell UV-ra mennem, de ne kelljen. addig lassú leszek, de utána teljes erőbedobással itt leszek. nagyszemu

red hair: the crown that you never take off
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-27, 09:53

Ugyan csak néhány napról van szó, de ma-holnap-holnapután nem várható tőlem válasz, csak jövőhéten, remélhetőleg hétfőn vagy kedden kezdek el írni, köszönöm a megértést! :3

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Marcus North
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 16

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-24, 21:29

ügyes-bajos dolgaim miatt az elkövetkezendő egy hétben nem leszek elérhető, de amint letudtam mindent, frissen és üdén visszatérek Smile
Bexley Wildfield
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 220

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-16, 17:24

Sziasztok!

Pénteken hajnalban külföldre utazom és csak vasárnap késő este érek haza. Ebben az időben valószínűleg egyáltalán nem leszek, valószínűleg a fórumra sem fogok felnézni, de addig ha kapok reagot érkezik majd a válasz. Hétfőtől újra vagyok majd rendesen. Very Happy

red hair: the crown that you never take off
Ashton P. Blake
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 167

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-15, 15:58

Várunk vissza Calista Smile Azaz nem vissza, mert csak lassabb leszel Smile Én már próbálgatok naponta 1-2-4 hszt írni, ez a napi munkamennyiségemtől függ, hiszen a baba az fix időt vesz el, de meglátjuk, ha mindenki lassú, akkor senkinek nem tűnik fel Very Happy

Calista Merrick írta:
Annyira nem szerettem volna ezt ide kiírni, mert tudom, hogy Luna és Draco is hiányzik jelenleg, de muszáj... Crying or Very sad
Tavasz van, aminek a többség általában örül, de mi mezőgazdasággal is foglalkozunk és persze ilyenkor van szezonja. És nyáron, ami azt jelenti, hogy hajnaltól éjfélig meló van, másnap hétkor ismét kezdődik az egész elölről... Most szerencsére annyira nem vészes a helyzet, de mivel ebből élünk meg, ezért a játék jelenleg a második helyre szorul. Meló után ki a földbe, ott is csinálni, amit kell két-három óra hosszában. Nem hangzik soknak, de kimerítő munka után.
Pluszban párom is 12 órát melózik éjszakában, ami egyenlő azzal, hogy aludni jár csak haza, én pedig igyekszem könnyíteni a dolgain, mindent átveszek tőle, ami az ő dolga lenne, hogy abban a 8-9 órában, amit itthon lesz, tényleg csak annyi legyen a dolga, hogy pihenjen... Magyarul: aláteszek mindent Cool
A játék attól marad természetesen, igyekszem reagolni, de türelmet szeretnék kérni mindenkitől, akivel játékom van, szóval ne tessék megsértődni, ha egy hetet is várni kell a hozzászólásokkal Smile Igyekszem hétköznap is reagolni, de aktivitást főleg hétvégente lehet tőlem várni Smile

Előre is köszönöm a megértést a lassúságom miatt Smile És tényleg bocsi mindenkitől Sasha és Andy nevében is Very Happy

Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 173

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-15, 14:11

Annyira nem szerettem volna ezt ide kiírni, mert tudom, hogy Luna és Draco is hiányzik jelenleg, de muszáj... Crying or Very sad
Tavasz van, aminek a többség általában örül, de mi mezőgazdasággal is foglalkozunk és persze ilyenkor van szezonja. És nyáron, ami azt jelenti, hogy hajnaltól éjfélig meló van, másnap hétkor ismét kezdődik az egész elölről... Most szerencsére annyira nem vészes a helyzet, de mivel ebből élünk meg, ezért a játék jelenleg a második helyre szorul. Meló után ki a földbe, ott is csinálni, amit kell két-három óra hosszában. Nem hangzik soknak, de kimerítő munka után.
Pluszban párom is 12 órát melózik éjszakában, ami egyenlő azzal, hogy aludni jár csak haza, én pedig igyekszem könnyíteni a dolgain, mindent átveszek tőle, ami az ő dolga lenne, hogy abban a 8-9 órában, amit itthon lesz, tényleg csak annyi legyen a dolga, hogy pihenjen... Magyarul: aláteszek mindent Cool
A játék attól marad természetesen, igyekszem reagolni, de türelmet szeretnék kérni mindenkitől, akivel játékom van, szóval ne tessék megsértődni, ha egy hetet is várni kell a hozzászólásokkal Smile Igyekszem hétköznap is reagolni, de aktivitást főleg hétvégente lehet tőlem várni Smile

Előre is köszönöm a megértést a lassúságom miatt Smile És tényleg bocsi mindenkitől Sasha és Andy nevében is Very Happy
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-10, 09:02

Sziasztok!
A közvetlen játékostársaim igazából úgyis tudják, de így adminként írok ide is. Április 4-én megszületett a második lányunk Draco userrel, úgyhogy egyelőre én nagyon korlátozottan vagyok/leszek, amíg én is összeszedem magamat és amíg beállnak itthon a dolgok, megszokunk egy rendszert. Ez egyelőre passz, hogy mennyi idő, pár hét, de nem mondanék konkrétat. Ha időnként lesz erőm egy-egy hsz-re próbálkozom, de nem ígérek semmit. Mindenkinek jó játékot addig is! Smile

Maggie Westmoreland
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 62

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-04-06, 19:11

Sziasztok!

Ma-holnap nem leszek netközelben, de vasárnap minden tartozásomra igyekszem írni Smile

Maggie/Calista
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-02-25, 18:15

"A kalandod itt véget ér."
Kitelt az én időm is. Kérlek hogy töröljétek (ha nem megoldható, akkor inaktiváljátok) a karakteremet, illetve rendezzétek a lenti topik sorsát (a törlés lenne üdvös itt is).
http://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2184-graves-matlock-a-vador-haza

További jó játékot!
Georgiana Findley
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 248

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-02-25, 18:12

Sziasztok!

Hasonló okból írok én is, mint az előttem szóló. Szeretném mindenkivel tudatni, hogy az oldalon lévő összes karakteremet inaktiváltatom.
Mindenkinek köszönöm az eddigi játékokat, további sok sikert kívánok az oldalhoz és mindenkinek nagyon sok jó játékot!

Jessamine Findley
Georgiana Findley †
Lavender.Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló 2018-01-05, 07:46

Sziasztok!
Azért írok ide, mert szeretném mindenkivel tudatni, hogy az oldalon lévő összes karakteremet inaktiváltatom, töröltetem (amit éppen lehetséges). Mindenkinek köszönöm az eddigi játékokat és hasonló jókat kívánok!
Lavender Brown
Minerva McGalagony
Maximillian Lilleymann
Aisling O`Hara
Samantha A. Delight
Darius Benedict †

Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets