ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_lcapÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_voting_barÁtváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Átváltoztatástan terem (VII.)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Átváltoztatástan terem (VII.)   Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 Empty2014-10-28, 22:24


First topic message reminder :

Leírás holnap.



[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.


A hozzászólást Luna Lovegood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-01-03, 10:43-kor.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem (VII.)   Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 Empty2014-10-29, 22:46


Lana & Evangeline
[You must be registered and logged in to see this image.]


Azt mindig is rendkívüli módon bántam, hogy Lanával nem voltunk egy idősek, de összességében még így is nagyon sokat lógtunk együtt, kivéve az óráinkat. Idén viszont kicsit más volt a helyzet, mert nekem a RAVASZ miatt sokkal kevesebb órám volt, viszont voltak, amikből sokkal többet kellett tanulnom, mert nem ment annyira. Ezért kerestem meg év elején McGalagony professzorasszonyt is, hogy olykor hagy járjak be azon hatodéves óráira, amikor olyan tananyag kerül sorra, amiből szerintem le vagyok maradva. Az átváltoztatástan nem volt nagy erősségem sosem, szóval ez majdnem minden órát jelentett, legalábbis mikor nem volt egyéb kötelezettségem, akkor beültem az órákra. Így volt ez ma is.
Gond nélkül siklottam be Lana mellé, és mosolyogtam rá, bár az ölelést és a puszit most mellőztem, nem hiányzott, hogy netán szívinfarktust kapjon itt mellettem. Ettől függetlenül a csacsogás jöhetett, persze halkabban, mint ahogy megszokott mód beszélek, és mivel McGalagony professzorasszony még valakinek a vérét szívta éppen jó szokása szerint, ezért nem voltam rest köszönni.
- Szia!
Aztán majdnem elkuncogtam magam a fene nagy meglepettségén, és adtam is kicsit a lovat a helyzet alá.
- Nem bírtam tovább nélküled, muszáj volt még órán is zaklatnom!
Öltöttem rá nyelvet vidáman, elvégre a jelek szerint ez egy ilyen nap, egész kellemesnek ítéltem volna, ha engem kérdez bárki, összességében remekül éreztem magam, bár azt azért nem állítanám, hogy minden csodálatos volt, de azért nem történt semmi rossz sem napok óta, ez kisebb rekord az én esetemben.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ne legyél gonosz, tudod nagyon jól, hogy mi a helyzet pasi fronton.
Az még mindig változatlan, és lesz is szerintem örökké, hisz mennyi esély van rá, hogy Ashton észrevegyen? Nagyjából nulla, olyan 0,000001%-ot adnék magamnak, de semmiképpen sem többet.
- Egyébként, miért ne lenne jó kedvem? Ez egy szép, napsütéses, kellemes nap, de annyira nyomod ezt a pasi témát, hogy a végén még azt fogom hinni, neked van valakid.
Ez volna a visszanyal a fagylalt tipikus esete, nem akarom én cukkolni, és nem is tudok róla, hogy lenne valakije, de hát, sosem lehet tudni, mik történnek itt percek alatt.
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem (VII.)   Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 Empty2014-10-28, 23:36





Evangeline & Lana


Unalmas órák izgalmasan

[You must be registered and logged in to see this image.]


Egészen szép kis napnak indult. Az időjárás pontosan tükrözte a kedvemet, mindkettő felhőtlen volt, attól eltekintve, hogy azon a napon is az iskolapadban kellett robotolnom. Jó, ez a bizonyos "robotolás" nem teljesen a legjobb kifejezés, mert tulajdonképpen azokon az órákon, amik nem érdekelnek, nem csinálok semmit, amik meg érdekelnek, azokon szívom magamba a sok okosságot. Na igen... az a bizonyos "semmit tevés" megint csak rossz szóhasználat, mivel olyan, hogy én nem csinálok semmit, nagyon ritkán fordul elő, és tuti, hogy nem órán. Olyankor is remekül megvagyok, csak éppen amivel elfoglalom magam, lehet, hogy olyasmi, amit a tanár nem igazán szeret, vagy méginkább igazán nem szeret.
Az akkor következő óra triplán ilyen volt, ugyanis a tanár nem csak azt nem szerette amit csinálok, hanem úgy egybe engem nem bírt, de így legalább kölcsönös volt az utálat. McGalagony, aki szerencsétlenségemre már hatodik kemény éve tanított engem a Roxfortban, már az első találkozásunkkor kipécézett magának, konkrétan akkor, mikor a beosztási ceremónia előtt bemutatkozott a Nagyterem kapijánál. Hát igen... Akkor sem bírtam befogni azt az eszméletlenül nagy számat... De nem is baj, így legalább van, ami feldobja a hétköznapjaimat. El sem tudom képzelni, hogy martuk volna egymást, hogyha netalántán a Griffendélbe kerülök és ő lett volna a házvezető tanárom. Jaj! De hála istennek Mardekáros létemre - persze bizonyos keretek között, de - annyit szivathatom amennyit jólesik.
A teremben fogaltam helyet éppen, szórakoztató gondolataimban elmélyülve, mikor becsusszant mellém a padba legjobb barátosném, Evangeline. Tudni illik ebben az évben átváltozástanunk pont a Hugrabugosokkal volt, így mi természetesn megragadtuk az alkalmat, hogy még több időt töltsünk egymás társaságában.
Hirtelen megjelenésével és köszönésével eléggé megijesztett, de gyorsan eszméltem rá, hogy nem kell tartanom semmitől, csak ő az.
-Na hali! - köszöntem vissza neki én is, mikor kikecmeregtem a meglepődöttségből. Ugyanolyan felhőtlen jókedv áratd belőle, mint ahogyan én éreztem magam.
-Hogyhogy ilyen boldog vagy ma? Csak nem hímnemű a láthatáron? - puhatolóztam óvatosan, huncut kuncogással mondatom végén.





[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Átváltoztatástan terem (VII.)   Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 Empty2014-10-28, 22:24


Leírás holnap.



[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.


A hozzászólást Luna Lovegood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-01-03, 10:43-kor.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem (VII.)   Átváltoztatástan terem (VII.) - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Jóslástan terem
» Bűbájtan terem (VI. emelet)
» 67-es terem - Mágiaelmélet
» Párbaj-terem
» Eligazító terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kastély és Birtok :: Emeletek (1-7.) :: Emeletek (4-7.)-
Ugrás: