Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Griff & Jake
  Today at 20:29
Jacob Troops

ϟ Lance & Jade
  Today at 18:20
Lance Merrick

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 23:24
Graves Matlock
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Megan Smith

Calista Merrick

Luna Lovegood

Graves Matlock

Hermione Granger

Nox Djarum

Charlie Weasley

Shanna Griffin

Hayley Thornheart

Statisztika

Összesen 557 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Perselus Tobias Piton

Jelenleg összesen 32466 hozzászólás olvasható. in 3058 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Bájitaltan gyakorlóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1215

TémanyitásTárgy: Bájitaltan gyakorlóterem 2014-10-22, 17:39

First topic message reminder :

Bájitaltan gyakorlóterem

A terem nem messze található a Mardekár klubhelyiségétől és lényegében a bájitalok főzésének gyakorlására szolgál. Bárki betérhet ide, aki nem a saját szobáját, vagy a klubhelyiségét akarj berobbantani, és természetesen beszerezte a megfelelő hozzávalókat a gyakorláshoz, mert itt ilyesmi nem található, csak a szekrényekben néhány régi üst, kesztyű, keverőpálca, amik még használhatóak azért, de már viszonylag elnyűttek.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Madison Fisher
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan gyakorlóterem 2014-10-23, 15:29

Keith & Madison

Még mindig nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt ez az egész, mert félő, hogy nem jövök ki belőle túl jól. Ez a srác... lássuk be, hogy felettébb nehéz eset és még mindig nem tudom, hogy hogyan kéne viszonyulnom hozzá. Az esetek nagy részében kedves vagyok mindenkivel, nem igazán tudja senki sem kihozni belőlem a rossz oldalamat, mert nem is nagyon van ilyen, de ő... valahogy nem is tudom képes kihozni belőlem a dacot és az ellenállást. Ettől még persze ugyanúgy tartok tőle, de ha tanítani tud nekem néhány apróságot, akkor már megérte, mást meg nem tehet velem... igaz?
- Megint kezded... vagy inkább folytatod igaz? - húzom el a számat egy pillanatra, amikor megérkezik. Nem lep meg ez a kezdés, én legalább tényleg időben érkeztem, de az is kész csoda, hogy ő nem váratott meg direkt. Bár lehet, hogy ha késik akkor direkt leléptem volna mondjuk az első pár perc után, hogy úgy se jön és akkor máris megúsztam a dolgot, és még csak nem is az én hibám volt, hanem az övé. De nem így, úgy néz ki, hogy maradnom kell és még mindig nem tudom, hogyan fogom a dolgot túlélni. Még az se lenne csoda, hogy azt is elfelejtsem a végén, amit tudok... akármennyire is kellemetlenné válna e miatt a helyzet. Vagy úgy mondanám, hogy a jelenlegi helyzetnél is kellemetlenebbé.
Felül a pad tetejére, én pedig kissé bizonytalanul fészkelődök a helyemen. Azt hittem, hogy segít, ad pár tippet és kész, de... de ő nem tanár és mégis mit kéne pontosan elmondanom most neki és miért néz így? Beharapom a számat egy pillanatra, aztán csak rászánom magamat, hogy végül felnézzek.
- Mit szeretnél... pontosan? Nem igazán értem. Mármint mit meséljek el? Mondjuk... tisztában vagy mikor mit kell használni és a legtöbb alapbájital is megy, csak van néhány nehezebb, és... és gondolom van pár trükk, amikor mondjuk a mogyoróvirág szirmából könnyebb virágport kinyerni, ha fújjuk és nem rázzuk, vagy... ilyesmi. Ilyeneket nem tudsz? - én legalábbis erre gondoltam, vagy esetleg elkészítünk valami bonyolultabbat, de ahhoz meg nem hozott gondolom hozzávalókat, és nem is beszéltük meg, hogy nekem mit kéne, szóval... őszintén szólva fogalmam sincs, hogy milyen választ vár.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Felhasználó profiljának megtekintése
Keith Waldemard
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 134

TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan gyakorlóterem 2014-10-22, 23:12

Madison & Keith

Draco magyarázkodását hallgattam ma egész délelőtt. Megint valami fatális nagy problémája akadt, de igazából csak pár szó akadt meg a fejemben a többit ügyesen elfelejtettem. Megtanultam már becsukni a fülem, ha olyat hallok ami nem érdekel, és Draco szónoklatai a legkevésbé sem érdekelnek. Azt hiszem Hisztis Mírtil szerepelt benne meg egy adag WC papír...nos nem szeretném elképzelni a helyzetet és nem is fogom. A klubhelyiséget elhagyva kiléptem az eső áztatta udvari részre. A griffendélesek seprűvel felszerelve álltak ott csoportosan, gondolom edzésük lesz. A múltkor csúnyán kikaptak a mardekárral vívott küzdelemben, kíváncsi leszek most mennyivel lesznek rosszabbak.
Az idő olyan gyorsan szaladt, hogy magam is meglepődtem, hogy lassan itt az ideje a rég nem látott kis szőkém okításának. Beígértem neki tegnap ezt a plusz órát, hát most kíváncsi leszek meg mer-e jelenni vagy csak a szája járt. Lehet, hogy a tüzes kislány valójában egy félénk suta? Nem kizárt.
Gyors léptekkel szeltem a lépcsőket és ahogy elértem a megbeszélt helyhez beléptem. Nem csalódtam, itt van és várta azt a megszokott bájitaltan órát amit Pitontól már megszokott. Ohh, a kis naiv, hát ez aligha fog teljesülni, az én óráim rendhagyóak.
-A pontosan érkező diáklány, pompás, ez egy plusz pont Csibém. - Vigyorogtam rá, nem bírtam ki, hogy ezúttal se kössek bele, egyszerűen úgy érzem megérdemli, tegnap rendesen felbőszített. Először is úgy sopánkodott amiatt a dudva miatt majd szépen akadékoskodott egy sort a beceneve miatt...ezért a büntetés igazán jogosan van ki szabva. Én pedig jó tanárhoz illően be is tartatom a büntetéseket.
-Először is szeretném tudni milyen szinten állsz ebből a tárgyból. Nézd el nekem, mégse mondhatom, hogy üss össze egy szerencselevet, ha még az alapokat sem tudod, tehát kíváncsian hallgatlak. - Ültem fel az egyik pad tetejére majd összekulcsoltam a kezem és már-már zavaróan átható pillantásokkal ajándékoztam meg. Na most légy nagy lány Szöszi! Vigyorogtam és közben egy percre se vettem volna le róla a szemem.
Madison Fisher
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan gyakorlóterem 2014-10-22, 17:51

Keith & Madison

Tartok tőle? Igen. Van okom rá? Szerintem ez egy újabb igen. A frászt hozta rám az üvegházban, és egyébként is Mardekáros és eleve... nem is tudom. Van benne valami, amit nem tudok igazán hova tenni, valami kissé riasztó, valami abban a teli szájas mosolyban, amivel azt mutatja, hogy "Én azt teszek, amit akarok Csibém." Persze nem így van, mert nem tehet azt, ami akar, mert senki nem teheti azt, de... már az is régen rossz, hogy ezt sugározza. Én pedig belementem, hogy vele fogok gyakorolni, mert fontos nekem, hogy elérjek valamit bájitaltanból is, még többet. Tényleg ennyire fontos? Tényleg nem találtam más megoldást? Az a baj, hogy Pitonhoz nem lehet bejutni, ha ő viszont segítene, akkor nem szabad kihagynom, csak mert a frász kerülget tőle. Amúgy sem szabad első pillantásra ítélni, lehet, hogy... teljesen normális és átlagos, csak még én nem láttam meg. Jó... ne áltassam magam igaz?
Halkan sóhajtok egyet, amikor belököm az ajtót. Még nincs itt, ami érthető, hiszen előbb jöttem, még csak ötven van, tíz perccal korábban érkeztem, talán azért is, hogy egy kicsit fel tudja készülni lélekben. Remélem, hogy sikerült bár nem vagyok benne biztos. Mindent hoztam, ami kell, bár nem is beszéltük meg, hogy mit fogunk gyakorolni, de a cuccaim nálam vannak, amiket órára szoktam vinni a többi meg... gondolom majd ő hozza őket? Maximum ha valamit be kellett szerezni, hát majd kifizetem, vagy ilyesmi utólag. Nem nagy ügy, a gyakorlásért megéri. A várakozás tíz percét persze idegesen töltöm. Ide-oda mászkálok, felmérem a terepet, megnézem a termet - pedig jártam már itt- időnként fülelek, amikor lépteket hallok, de aztán nem ide nyitnak meg, csak gondolom erre járó diákok lépteinek zaja volt. Aztán van, hogy leülök egy székre, máskor meg csak szimplán egy padnak dőlök neki, szóval... próbálok higgadnak tűnni - nem megy. Egyébként nem öltöztem nagyon ki, amúgy se szoktam, de mivel már vége vannak az óráimnak mára nincs rajtam semmi extra talár, vagy ilyesmi, csak egy testhez álló farmer, kényelmes, kissé magas sarkú bordó félcipő, felül pedig egy azért nem túlságosan, de azért kellemes külsőt kölcsönző tört fehér hosszú ujjú, mert mégis csak hűvösebb van már mostanában idebent is, főleg az alagsorban.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1215

TémanyitásTárgy: Bájitaltan gyakorlóterem 2014-10-22, 17:39

Bájitaltan gyakorlóterem

A terem nem messze található a Mardekár klubhelyiségétől és lényegében a bájitalok főzésének gyakorlására szolgál. Bárki betérhet ide, aki nem a saját szobáját, vagy a klubhelyiségét akarj berobbantani, és természetesen beszerezte a megfelelő hozzávalókat a gyakorláshoz, mert itt ilyesmi nem található, csak a szekrényekben néhány régi üst, kesztyű, keverőpálca, amik még használhatóak azért, de már viszonylag elnyűttek.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan gyakorlóterem

Bájitaltan gyakorlóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

+

Similar topics