ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Kalandmester
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Alison Fawley
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Griffendél klubhelyiség I_vote_lcapGriffendél klubhelyiség I_voting_barGriffendél klubhelyiség I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot

Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Griffendél klubhelyiség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-03-15, 11:05



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem fogom kimondani, soha nem hoznék szándékosan zavarba így valakit, sőt, még magamat is elszégyellném, ha ilyesmiről beszélnék a lánnyal, pedig hiába hat évvel fiatalabb, azért már ő is egészen felnőtt és én se vagyok teljesen ártatlan. Nem mondanám, hogy kimondottan tabu az egész, csak nem is olyan, amit magamtól felhoznék.
A kérdésére kicsit zavarodottan nézek vissza rá, mintha nem érteném, hogy pontosan mire is gondol. Hiszen én róla beszéltem, az ő kapcsolatukról, de mintha Anna inkább rám értené az egészet.
- Nem tudhatom pontosan, hogy mi jár a fejében, talán kár is úgy csinálnom, mintha értelmet találhatnék mások tetteinek, de azt hiszem ez lehet a hátterében. Semmi több... semmi olyan, amire azt hiszem utalni akarsz. - pillantok rá egy kissé talán esendő, talán még egész szomorkás tekintettel. Wyatt ma sokkal kedvesebb és közvetlenebb volt, mint valaha, de ez is csak annyit tesz, hogy néha a vállamra tette a kezét, nem húzódott el, ha érintésre volt szükségem, hogy megnyugodjak és átkarolt az úton a Roxfort felé, hogy ne hagyjon el az erőm. Mindez arra utal, hogy már tényleg a bizalmába fogadott, hogy számíthatunk egymásra, barátok vagyunk, de hogy vonzódna is hozzám? Hogy valaha úgy nézzen rám, ahogy én nézek rá? Az még mindig csak egy kósza remény, valami, amit már elvetettem volna, ha nincs az a legendás naivitásom.
- A fokozatos átállás a legbiztonságosabb. Minden rendben lesz. - válaszolom nyugodtabb, magabiztosabb hangon, de a falka kérdéssel ismét meglep. Egész fiatalkoromban görcsösen próbálkoztam ismerkedni farkasokkal, új falkát alkotni, de most hiába vannak barátaim, hiába van közöttük farkas, a válaszom még sem egyértelmű.
- Nagyon fontosak vagytok nekem mindannyian. De azt hiszem... nem, falka nem vagyunk. Talán egy napon, ha Joyce és Wyatt ellentétei kisimulnak, talán akkor mindannyian együtt alapíthatunk. Ebben reménykedem. - mosolyodom el végtelenül kimerülten, aztán végül tényleg elköszönünk és először egy zuhanyt veszek, aztán ruhát kölcsönözve egy gyógyító griffendéles lánytól nyugovóra is térek, hiszen ez a nap... ez a nap volt életem egyik leghosszabb napja, pedig gyógyítóként volt, hogy több, mint huszonnégy órát voltam ébren a Szent Mungóban segédkezve.

// Köszi én is, végre tényleg megismerkedtek, ideje volt már nagyooon! Végre összefutnak a Billy-szálak. Very Happy  //



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-03-13, 10:28




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

   

Bólogatok, közben pedig eszembe sem jut, hogy netán tud arról, hogy mit is csináltam, csináltunk, mielőtt még Emmába botlottam. Nyilván nem hülye, én pedig még cseppet sem vagyok profi abban, hogy ilyesmit titkoljak, mellébeszélni pedig eredendően nem szoktam, így ha tudnám, hogy mennyire tapintatos, akkor még inkább szoros lett volna az az ölelés legutóbb. Vitatkozni sem tudok a mondandójával, már én is kénytelen voltam beismerni, hogy Gilly feltűnése alapjaiban forgatta fel a világomat, már nem érzem magamat annak a roncsnak, omegának, mint nagyjából az elmúlt nyolc évben. Vagy védeni akar valaki, vagy lekussolni. Ám az utóbbi időben kezdem felfogni, hogy nem feltétlenül mások miatt érek valamit, nekem kell a sarkamra állnom. – Biztos, hogy ez az egyetlen célja? – Költői kérdésnek szánom, arra értem természetesen, hogy nem tudtam nem észrevenni, hogy közöttük alakul valami, s Emma rá is jó hatással van. Meg a nővéremre is. Mondjuk kire nem? Túlságosan is jólelkű ez a lány, remélhetőleg nem ér majd valami csúfos véget. Azonban az ölelés után tényleg mennék, le is kéne mosakodnom, meg még a beadandómon sem ártana dolgozni, s Emmát sem szeretném tovább feltartani. – Tehát csak a felét. Rendben, nagyon köszönöm, és keresni foglak, nézzük meg, hogy mit tudunk kihozni ebből az egészből. Akkor most már te is a falkánk tagja vagy, ugye? – Szorongatom meg még a kezeit, bólintva arra, hogy igen, Londonban leszek fellelhető, aligha hiszem, hogy hazamegyek a szüleimhez az ír kúriába. Talán benézek egy hétre, de a legutóbbi találkozóból kiindulva, anyámból már szinte minden emberi kiveszett. Igen, esélyesen készülök majd a következő évre, de ráérek majd a falkával foglalkozni. Most viszont az órámra pillantok, afféle bocsánatkérő arccal rebegek egy sziát, aztán el is sietek a dolgomra. Vagy érdemes lenne inkább visszabújni az ágyba?

//Köszönöm szépen a játékot, a két cuki összepasszol^^//





||music:zene|| note: just for you
▲▼




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-03-04, 22:43



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
- És nincsen ennél fontosabb. Társas lények vagyunk mindannyian és farkasként eredendően falkára is vágyunk. - mosolyodom el, a lehető legszemérmesebben nem utalva arra, hogy most, hogy ennyi ideig beszélgettünk egyértelművé vált, hogy honnan érkezett és miért volt kipirulva. Pedig az illat még ismerős is, csak nem jut eszembe az a furcsa találkozás félúton Brighton felé a lányokkal és Timmel. Olyan rengeteg emberrel és szaggal találkoztam azóta az iskolában, Roxmortsban, a Szent Mungóban, Londonban, nem csoda, hogy nem emlékszem mindenkire.
- Ha rendszer és barátok között kell választani, akkor a barátokat tartom az értékesebbnek. - mosolyodom el megértően, egyértelműen rokonlelkek vagyunk az ilyesmiben. Természetesen nem egészséges, ha valaki túlhajtja magát, hiszen mindennek meg lesz előbb-utóbb a böjtje és például, ha én lebetegednék azért, mert nem pihentem, akkor amíg felépülök addig több időm esne ki, mintha rövidebb időket hagytam volna magamnak pihenni. Mégha a példa abban hibádzik is, hogy nem jellemző rám a betegség gyógyítóként, viszont a kimerültségig segíteni másokon már inkább.
- Valószínűleg túlságosan sokáig voltatok külön és még mindig az az egyetlen célja, hogy védelmezzen. Biztosan nem az a szándéka, hogy kevesebbnek érezd magad tőle és ha nyíltan beszélnétek róla, arról, hogy fel akarsz készülni, segíteni akarsz, bemutatnád, amit tanultál, változna a véleménye. - mondom neki, hiszen erősen hiszek a csapatmunkában, abban, hogy mindenki értékes és mindenkire szükség lehet. Ha nem támogatom Annát, ha nem vonjuk bele a történésekbe, akkor megkockáztatjuk, hogy dacból, amikor felszívja magát egyedül keveredjen bajba. Többet árt, mint használ, ha túlfélti és titkolózik előtte a fogadott bátyja. Nem véletlenül vagyok én most itt, hogy figyelmeztessem, hogy áthidaljam a problémákat a kommunikációban. Nem vagyok valamiféle titkos mester, de amennyit értek, amennyit megéltem a harapott vérfarkas létből és gyógyítóként, azt átadhatom. Én már fiatal felnőttként figyeltem fel a lányra, még ha hat évvel idősebb is vagyok nála, tudom, hogy az ő korában már bőven buzgott bennem a tettrekészség és a lehető legtöbb tapasztalatot szereztem a gyógyításban. Ha pedig ő Auror szakmát választott hivatásául, el tudom képzelni, hogy ugyanígy áll vele. Ahogy kihúzza magát igazából nem magasodik fölém, hiszen körülbelül egy magasak vagyunk, ám ettől függetlenül látom, hogy felébred benne a harcikedv, megmutatkozik az a griffendéles tettrekészség.  
Amikor magához ránt megölelni egy kicsit meglepődöm, hirtelen nem tudom, hogy azért érzékenyült el, mert azt mondtam, hogy meghalt egy mentorom vagy azért, mert segíteni akarok neki, de a szavai utána inkább a segítség felé billentik a mérleg nyelvét. Magamhoz szorítom én is, belemosolyogva a Joyce-hoz nagyon is hasonló szőke tincseibe.
- Ne hibáztasd Wyatt-tet, okkal félt és lehet, hogy szükség volt éppen ennyi időre ahhoz, hogy például minél többet megtanulj az auror szakon. - teszem hozzá, bár egyértelműen rossz érzéssel visszhangzik bennem, hogy valakiről úgy beszéljünk, mintha a halálát kívánnánk. Ezt  a kört már számtalanszor lefutottuk Wyatt-tel, ő is kész lenne megölni a volt falkatársát, aki annyi barátjuk halálát okozta és azt mondtam nem fogok közbelépni, de... ha látnám, hogy van esélye, hogy elkapjuk úgy, hogy senki sem sérül meg, nem vagyok benne biztos, hogy nem lépnék közbe.
- Ha évek óta vehemensen fogyasztod a bájitalt, akkor következő telihold előtt az adag felét idd csak meg. Valószínűleg még mindig annyira hozzá lesz szokva a szervezeted, hogy nem megy végbe teljes átalakulás, de jobb lépésekben leszoktatni róla, hiszen függőséget is okozhatott és ha egyszerűen megállnál, akkor még fájdalmasabb lenne az átalakulásod. Teliholdkor mielőtt feljönne a hold itt leszek és utána megbeszéljük, hogy hol töltöd a nyaradat, ugye Londonban valahol? - reménykedem azért, hiszen nekem az lenne a legegyszerűbb és bevallom az is közrejátszik, hogy biztos vagyok benne Wyatt is ott akar majd lenni a közelben. Jó lenne, ha mindenki egy helyen töltené legalább a nyarat, amíg felkészülünk és ameddig lényegében sokkal sebezhetőbb Anna is, nem csak azért, mert ki akarja tanulni a vérfarkasságot, hanem azért is, mert nem védi a Roxforti bűbájok sokasága, ami távol tarthatja Billy-t.  



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-02-26, 19:46




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

   

- Egy fokkal jobb.. Most már van, akinek kedves vagyok, na és itt van Wyatt is. Megnyugtató a jelenléte. – Vallom be mindkét titkot, noha az rettentően zavar, hogy Wyatt engem félt, és nem engedi, hogy megpróbáljak segíteni neki. Értem én, hogy a hugaként kezel, de nem vigyázhat örökké rám, azon felül én is vérfarkas vagyok. Még ha nem is erős, de ha összefogunk, akkor megpróbálhatnánk legyőzni Billyt. Az pedig már csak harmadlagos, hogy Wyatt továbbra is valami számkivetett életet él, én viszont folyamatosan képzem magamat, mint auror. Még emberi alakomban is tudok találékony lenni, de ezt mintha nem venné segítségként. Az természetesen nem tűnik fel, hogy Emma mennyire kimerült. Szokás szerint az ő tekintetét is kerülöm, valahogy ez már az életem sajátossága, hogy nem merek felvenni semmilyen szemkontaktust, bárkivel szemben én vagyok az alárendelt. Annyira pedig nem tudok előzékeny lenni, hogy odafigyeljek arra, hogy mi vagy a másikkal. – Igaz. Szerettem volna valami rendszert vinni az életembe, de valaki felborította. – Itt sikerül elpirulnom, de egy mosolyt is mellékelek hozzá, ami azt jelenti, hogy nem vagyok már annyira szorongó, hogy mindent magamban tartsak, néha lehetek őszintén boldog! – I-igen, de helyszinelő vagyok. Tudok olvasni a nyomokból, terepet berendezni, akár csapdát is állítani. És ki állítja, hogy csak a nyers erő dönthet a mi javunkra? El kell őt kapni, különben egész életünkben félhetünk tőle. Szeretném, ha valaki végre belátná, hogy én is hasznos tudok lenni! – Szinte kérlelem őt, hogy vonjon be a harcukba, hiszen Emma nagyon is eltökéltnek tűnik, kétlem, hogy Wyatt őt is le tudná rázni, ahogyan engem szokott. De nem, azon leszek, hogy már velem sem tehesse meg. Gillyvel is elvonatoztunk piknikezni Wyatt határozott tiltása ellenére. Jöjjön, aminek jönnie kell. Kicsit ki is húzom magamat, s bár nem olyan nagy a magasságkülönbség, mint Gilly ellenében, mégis kicsivel Emma fölé magasodom. Ám a magasság nem minden, de lássák már be, nem vagyok kislány! – Komolyan? Úristen, jó ég! – Rántom magamhoz egy ölelés erejéig, szinte kibuggyan a meghatódottságtól a könnyem. Pár pillanatig így is tartom őt, pedig érdemben csak most ismerkedtünk meg. – Mindent meg fogok tenni, hogy sikerrel gyakoroljak veled, azt teszem, amit mondasz. Ha ő kész lett volna kompromisszumokra, akkor Billy már rég nem lenne. – Sóhajtok fel, nem mintha bárki halálát akarnám. Ám lassan mennem kéne a dolgomra, pedig Emmáról még alig tudok valamit. – Oh, hát igazán sajnálom, de azt el kell mondanom, hogy nem csoda, hogy a nővérem ennyire imád téged! Kincs vagy! Köszönök mindent, és akkor addig mi a tanácsod? Valamiben térjek el a rutintól?






||music:zene|| note: just for you
▲▼




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-02-08, 13:08



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem is kell előttem mentegetőznie, nem az hajt, hogy ellentmondásokat találjak és boncolgassam és rosszul érezze magát a társaságomban, hanem csak az, hogy megismerjem. - És most? Még mindig nem találtad meg a helyed? - kérdezem, mintha ez lenne az a pont, hogy lassan lehullik rólam a sokk, ami ma korábban történtek miatt rajtam ült és megérezném rajta, hogy igen intenzíven ráragadt másnak az illata is. Persze nem akarom zavarba hozni és csak akkor mesél, ha szeretne, ez egyértelműen leolvasható a finoman érdeklődő - és kimerült - arcomról.
Kicsit fészkelődni kezdek azért, amikor azt mondja, hogy volt már, hogy többszörös adagot vett magához. Gyógyító vagyok, ez pedig abszolút tilos minden tekintetben. Az arcom is kissé megváltozik, persze még mindig kimerült, de most valamivel több van rajta, mint aggodalom, komolyság, egy cseppnyi keménység, ami eddig végig hiányzott a beszélgetésből. - Te vagy az egyetlen, aki eldöntheti, hogy miként akarod élni az életed, de kérlek ígérd meg, hogy soha többet nem teszel ilyesmit. Az  a bájital lényegében egy méreg, ami legyengít minket, hogy ne alakuljunk át, bevenni a négyszeresét akár a szívedet is megállíthatta volna. Majdnem öngyilkos lettél, Annabeth. - komolyodik és komorul el a hangom, tényleg látnia kell, hogy ezt nem szabad félvállról venni. Jenniferre nem igen válaszol, így én sem helyezek semmiféle nyomást rá, csak arról beszélgetünk, amiről ő is szeretne. Kivéve persze, ha az egészségéről van szó, mert akkor a kedves, megértő gyengédségemet felváltja a szigor, mégha így is árad belőlem a jószándék és ijesztő sem vagyok, csak a szavaim azok.
- Ha eddig nem változtál át vagy nem küzdöttél párbajokban, felelőtlenség lenne, ha harcolni akarnál Billy ellen. - vallom be, bár utóbbiban nem tudok segíteni neki, hiszen én se vagyok egy nagy harcos. Értek természetesen a pálcamágiához, de nagyon ritkán kellett gyakorolnom ártó bűbájokat vagy átkokat, lényegében az alapképzés óta csak a tényleges szakmámra fókuszáltam egy kis bájitalkeveréssel és varázslényszelidítéssel. - Nem ígérem, hogy igent fog mondani, ha átváltozol és gyakorolunk, de biztos vagyok benne, hogy előnyödre fordíthatnád és legalább jobban meg tudnád védeni magad, ha beférkőzik az iskolába. Már itt volt a küszöbön, Roxmortsban, jobb mindenre felkészülni. - válaszolom, de igaza van, amikor rákérdez a kimerültségemre már szinte lüktet a kimerültség a szemem mögött. Iszok néhány kortyo a vízből mielőtt válaszolnék.
- Csak kimerült, vonattal jöttem, korán keltem és eseménydús volt a mai nap… Mondhatni rájöttünk, hogy az egyik korai mentorom nem volt olyan jó, mint gondoltam és még… el is halálozott ma. - válaszolom, a végét egész erőtlenül dünnyögve, lehajtva a fejemet. Sokmindent érzek egyszerre, és semmit, újra felzsibong a fejemben a kérdés, hogy mennyi volt az én felelősségem, hogy mit fogok kezdeni a megüresedett hellyel, ki fogja betölteni a Roxmortsi javasasszony helyét. - Talán ideje lenne nyugovóra térnem, térnünk. Áll az ajánlatom, visszatérhetek a következő teliholdra segíteni, ha szeretnéd. Teliholdkor amúgy is minden hónapban szabadnapom van.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-01-22, 15:34




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

   -Nem is tudom, talán mert otthon sem, és az iskolában sem találtam meg a helyemet. Az egyedüli kötődésem Wyatt felé volt, akit évekig nem láttam. – Nem akarok én mentegetőzni, csupán magyarázom, hogy minden hirtelen mozdulatra megrettenek. Nem sok keresnivalóm van a Griffendélben, vélhetően a nővérem miatt kerültem én is ide. Joyce a világgal is szembeszállna, ebben biztos vagyok. Én azonban inkább halkszavú teremtés vagyok, egy farkasfalkában is az utolsó. Mindenesetre nagyon jól esik, hogy Emma ilyen figyelmes velem, kérdezget, bevon az életébe, a barátságába. Ha nem lenne most Gilly, akkor úgy venném, hogy sok idő után ő az első, aki felfigyel rám. Talán ez egy új kezdet, minden jóra fordulhat. Csupán félni nem tudok, rettegni attól, hogy mit tesz velem Billy, ha rám talál. Ám félni és megijedni két különböző dolog. Nem véletlen, hogy inkább helyszínelő leszek aurorként, nem pedig aki szembeszáll a sötét varázslókkal. Ezért is iszom a farkasölőt, mert nem szándékozom átalakulni, az erőszak minden formáját elutasítom. – Nos nem tudom, ez bonyolult. Ha én is születettként élem le az életemet, nyilván minden más. Ám ezzel így nem tudok megbírkózni, átok ez az egész. Volt már olyan is, hogy elfelejtettem bevenni a bájitalt, aztán megijedtem, és négyszeres adagot vettem be, attól meg olyan rosszul lettem, azt hittem, hogy belehalok. – A Jennifert érintő kérdés elől kedves vállvonással kibújok, még akkor is, ha az ikertestvérem, annyira távol állunk egymástól, hogy aligha tudnám beleélni magamat a helyzetébe. Ráadásul külön házba járunk, alig érintkezünk. A születésnapunkon kívül nem sok közös van bennünk. Sőt, még az sem, hiszen én éjfél előtt születtem pár perccel, ő pedig utána. – Igen, tudom, hogy nincs visszaút. Talán azt választhatom, hogy próbálok normális életet élni. Netán barátokat szerezni, s nem mindig együl lenni. Tudod.. Wyattnek is azt mondtam, hogy ha kérne, hogy küzdjek az oldalán Billy ellen, átváltoznék, én is farkas volnék, de talán igazad van, azt gyakorolni is kéne. – Ráncolom a homlokmat, Joyce-t biztosan nem kérem meg, Wyatt pedig nyilván féltene ettől, ezért Emma egészen jó megoldásnak tűnik. Mi lenne ha? – Oh, nem vagy jól? Beteg vagy? – Veszem észre, hogy mennyire ki van merülve. Talán pont én segíthetek neki! Nem lenne rossz, noha nem egy ilyen helyzetre vágytam viszonzásképpen!






||music:zene|| note: just for you
▲▼




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-01-16, 22:16



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nekem akkor kezdődött a kapcsolatom a varázstalan világgal, amikor elkezdtem dolgozni nyaranta a Szent Mungóban, vagy éppen alkalmanként az aurorokkal, végül pedig elvégezve a mesterszakot el is helyezkedtem Londonban. Egészen addig lényegében az életem hatalmas százalékát erdőségekben a falkámmal, a Roxfortban, varázsvilághoz tartozó területeken töltöttem. Sosem volt televízióm, se lemezjátszóm, még mindig nem szoktam meg a városi életet, a dudálás, a kiömlő kipufogó gázok, metrót pedig még ki se próbáltamaz elmúlt évek alatt, mindig kikerültem mágikus módszerrel vagy felszíni buszozással. Mindenesetre látom, ahogy elkezd elhatárolódni a múltbeli történésektől és már így is sokkal többet tudtam meg róla egyetlen beszélgetés alatt, mint amennyit Wyatt vagy Joyce elcsepegtetett róla. Kissé ugyan meglepetten hallgatom, hogy milyen elhagyatottnak érzi magát a családban, felhozva a középső gyermek szindrómáját.
- Csak azért, mert a nővéreid nyakukba vették a világot hamarabb és harsány jelenségek, nem jelenti azt, hogy elfelejtettek téged, vagy hogy a szüleid kevésbé szeretnek. - próbálom nyugtatni egy kedves, támogató mosollyal. Lehet, hogy úgy tekint rá, mint egy elengedett, elmúlt dologra, de az ilyen volumenű dolgok egész életünkben elkísérnek, ahogy nekem is valahol mélyen meghatározó az, amit a nagyanyám tett, ahogy elhagytuk a falkát. Hiszen amiatt alakulhatott ki ez a mély üresség, ez az erős vágy, hogy egy új falkát találjak magamnak és emiatt az éhség miatt a szeretetre követhettem anyámat a gyógyító úton illetve emiatt kötöttem mély barátságokat és kezdtem el akár ragaszkodni olyanokhoz, akik nem is az én szeretteim - hanem Rosettáé. A végtelen szeretethiány miatt, hiszen a falkámból távozni nem azt jelentette, hogy egyszerűen költözünk, mindenkit szerettem ott, és úgy hiszem mindenki szeretett engem is. És most szép lassan, még ha nem is egy nagy boldog család vagyunk, még ha sokkal bonyolultabb is, Sidney-vel és Joyce-szal, illetve Wyatt-tel és Annával... még is csak megtalálom, ami mindig is hiányzott.
- Miért gondolod, hogy lelki roncs vagy? - kérdezek vissza gyengéden, hiszen az én szememben az ég világon semmi baj nincsen ezzel a lánnyal, de az a legfontosabb, hogy ő mit gondol magáról és miért. Lehetséges, hogy a traumatológiára szakosodtam végül, ám ez nem jelenti azt, hogy a lélek gyógyítását nem tartanám nagyon is fontosnak. - Néha jobbat tesz a jellemnek a kemény sors, mint az elkényesztetés. Akarta, hogy átváltoztassák? Hiszen, te úgy tűnik talán jobban örülnél annak, ha nem tették volna meg, így mind a kettőtöknek jutott valami, amit fel kell dolgoznotok. És ő is keresztül ment az elvesztéseden és Joyce eltűnésén, még ha az rövidebb is volt. - próbálom ismeretlenben is megérteni a másik oldalt, még ha Jennifert valóban nem is ismerem, csak látásból, hogy a többiekkel ellentétben ő törékenyebb, hosszú, barna hajú és mindig a legújabb divatnak hódol. Az én ruhatáramban a legcsinosabb darabok a puha, testhezsimuló pamutpulóverek és szűk farmerok, nem különösebben követem a divatot, de tudom, hogy van, akinek fontos része az életének, Jenny-nél éppen így tűnik.
- Soha nem túl késő. A bájitalok hatása idővel kimegy a szervezetedből, ugye azt szedted teliholdkor, hogy ne változz át? - kérdezek vissza azért, hiszen lehet, hogy a kevésbé humánus útját választotta, ezüst bilincseket a teliholdas éjszakákon. Hiszen én is éppen így kezdtem, amikor eldöntöttem, hogy mindenáron meg akarom tanulni kezelni az átváltozásaimat és megtartani a tudatomat. Aztán amikor már biztonságosnak ítéltem, a familiárisomat vérteztem fel, hogy képes legyen megállítani, ha még is valami baj történne. - Attól még, hogy nem változol át, már vérfarkas vagy, Anna. Ebből nincsen visszaút, legalább is még soha a történelemben nem volt rá példa. - válaszolom, de aztán kissé elgondolkozom az aggályain és azon, hogy mióta is nyomja el a vérfarkast. - Ha úgy döntenél, hogy át akarsz változni, itt leszek. Ha nem bíznál bennem, akkor biztos vagyok benne, hogy Wyatt is készen áll segíteni, ahogy a nővéred is megtenné, ha tényleg megkérnéd. - vetem fel őket is, hiszen én úgy hiszem, hogy egyedül, illetve a familiárisom segítségével akkor is tudnám kezelni, ha teljesen elszabadul az elfojtott vérfarkas őrjöngés, de mindenképpen biztonságban kell éreznie magát ahhoz, hogy ne fokozza a pánikot benne. - A Te döntésed. Sidney is hosszú évek óta tölti a teliholdas napokat farkas-kór bájitallal és nem bukkant fel semmilyen veszélye vagy mellékhatása egyelőre. Természetesen azon kívül, hogy a tompítás miatt elgyengül teliholdkor, aki szedi. - válaszolom, majd kissé elhallgatok, türelmesen, elgondolkozva nézve a lányra, bár erőteljesen érzem, ahogy a gondolataim egyre jobban eltompulnak és égnek a szemeim a kimerültségtől.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-01-08, 14:16




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

   

Tekintve, hogy én magam is sok időt töltök a mugli dolgokkal, mint a walkmanem, fel sem merül, ha netán mások is így vannak vele. Igaz, nincsen sok barátom, lényegében csak Gilly, aki már az elején is többnek tűnt, mint holmi haver, ő viszont aranyvérű, és nincsen igazán képben a varázstalanok szokásaival. Aztán az is lehet, hogy csak nem beszéltünk erről, vagy nem éppen beszélgettünk, így nem jutott idő, hogy még jobban megismerjem a múltját. - Rég volt már, szinte alig emlékszem rá. – Bólogatok mintegy halványan újraélve a történteket, ez már nem több, mint egy másik élet egykori állomása. Joyce és én nem vagyunk túl jóban, nagyjából úgy kell elképzelni, mint Dr. Jekyll és Mr. Hyde különös eseténél; ha jelen van az egyik, sehol a másik. Jó, azért itt nem arról van szó, hogy egyazon testen osztozkodunk, inkább csak a sötét múlt kapcsán, amely mindkettőnket érint, valahogy mindig ez jutna eszünkbe egymás társaságában. – Akkor még úgy éreztem, hogy számít, hogy ismét egy család legyünk, csak tudod.. Hiába vagyunk ikertestvérek Jennyvel, ő a kicsi cuki, én pedig mintha a középső gyerek lennék, aki senkinek sem a kedvence. – Erre talán egy dolog cáfol rá; Jennyt velem ellentétben nem változtatták át, anya túl gyengének tartotta erre, de apának viszont maximálisan ő a kis királylány. Aki nem lelki roncs, aki nem egy vad falkában nevelkedett. Ez azt hiszem rányomta a bélyegét mindenre. Szinte visszafojtott lélegzettel hallgatom a szavait, ahogyan a saját múltjáról mesél, bárcsak nekem is ilyen szerető családom lett volna. Kicsit kedvetlenül fogadom az áradozását, de meg kell értenem, hogy nekem akar segíteni. Hogy miért? Talán a Wyatt iránti szeretet miatt, hogy ez rám is kiterjedhet. Vagy csak egyszerűen tényleg ilyen jó lelkű. – És.. nem lenne ehhez már túl késő? Úgy értem sok éve vagyok már vérfarkas, amit elnyomtam. Ha bántanék valakit, azt nem tudnám elfogadni. – Értem ezt úgy, hogy milyen sokáig volt a mélyben a fenevad, túlságosan erős lehet. Csoda, hogy eddig nem tört ki belőlem, Gilly elvesztésével biztosan öngyilkos lennék. Vagy tudomisén, belegondolni sem merek. – Lehetséges lenne? Nem lenne egyszerűbb inkább hanyagolni a dolgot? Úgyis auror leszek, boszorkányként élem majd az életemet. Kell az nekem, hogy farkas legyek?




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2023-01-01, 16:11



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Örülök, hogy nem tekint rám furcsállkodva a mugli kutatásokat említve, pedig tudom, hogy nem feltétlenül érdekel mindenkit a tudományuk. Én se vagyok olyan szinten képben, mint szeretnék, hiszen már a varázsvilág gyógyítás-elméletét is egy életig tanulhatnám. Minden esetre túl sok mindent nem árul el az ikertestvéréről, pedig én a helyében biztosan minden szabadidőmet vele tölteném, azzal a személlyel, akiben biztosan megbízhatok, aki biztosan szeretet és az otthont jelenti. Legalább is az én képzeletemben, ugyan tisztában vagyok vele, hogy jellemző rám, hogy túlságosan mélyen ragaszkodom a családomhoz és a barátaimhoz, még ahhoz is, akik nem is hozzám tartoztak, hanem Rosettához. Még mindig rendszeresen próbálkozom a kapcsolattartással Andrew és Gemma irányába, ahogy Jake-et is rendszeresen látogatom és Vanessához is el akartam jutni megszámlálhatatlan alkalommal - ám az nem olyan egyszerű.
Amikor biccent egy kicsit elpirulok és kimerülten elmosolyodom, de nem is várom meg, hogy bármilyen kérdést kimondjon, újra megszólalok. - Az édesapám ír vérfarkas, az édesanyám pedig Filipino boszorkány, gyógyító. És igen erősen anyámra ütöttem. - vallom be, de nem szégyellem, hogy nem vagyok született vérfarkas annak ellenére, hogy az apám az. Inkább csak azért teszem hozzá, mert tisztában vagyok vele, hogy annak ellenére, hogy egész életemben az Egyesült Királyságban éltem - ugyan Brightonban, a Roxfortban és Londonban, nem Írországban - nem feltétlenül ez jut az eszébe senkinek rám nézve.
Egy kicsit látszik, hogy elborzadok a meséjétől, még meg is borzongok halványan, ahogy a kezeimmel átölelem a saját karjaimat fázósan. Késő van, elképesztően hosszú nap van mögöttem és az elmondottak felérnek egy horror-történettel. - El se tudom képzelni a szüleitek és ti mit éltetek át. - értem ezt mindkét esetre, Joyce eltűnésére és a saját elrablására. Hiszen Joyce megkerült, viszont Annabeth csak évekkel később, lehetséges, hogy addigra már azt hitték, hogy meghalt csak nem tudták, hogy hol van a.. megcsonkított maradványa. - Egy tó partján? Végül is a tavak is össze lehetnek kötve csatornákkal, de hála Fenrirnek, hogy meglett. És hogy te is meglettél, még ha szörnyen sokára. - fordítom vissza rá a történetet, bár jócskán adott elgondolkodnivalót. Nyilvánvalóan a Fenrirrel nem Greyback-re gondolok, hanem az északi mitológiák vérfarkasára, akitől vélhetően a családom neve is származik, mert a nevének angol fordításának része a "Marsh". Ha tudnám, hogy Annabeth már a fogadott bátyja párjaként gondol rám akkor biztosan egyszerre lennék zavarban és egyszerre telne meg a mellkasom örömmel, hiszen még én sem tudom pontosan, hogy mi vagyunk egymásnak. Már túl vagyunk sokmindenen, de soha nem volt része egy beszélgetésnek sem az, hogy barátok vagyunk, annál egy kissé többek, vagy tényleg a párjának akarna. Én úgy hiszem, hogy elég egyértelmű vagyok vele, habár lehet, hogy azt hiszi, hogy minden tettemet csak a törődés és a hűség vezeti a barátomhoz. Ami persze igaz is, csak ez... ez annál több.
- Minden bizonnyal nem kíméltek energiát és pénzt, hogy megtaláljanak. - nyújtom ki a kezemet a lány felé, hogy finoman végigsimítsak az alkarján és a kézfején együttérzően. Amikor elmondja a kérdését egy kicsit meglepetten felvonom a szemöldökömet, nem igazán erre számítottam. - Velem is ez történt. A falkánkban anyám volt az egyetlen boszorkány és amikor megszülettem és nem mutattam a jelét annak, hogy vérfarkas lennék... tíz éves lehettem, amikor a nagyanyám, az alfa, a szüleim beleegyezése nélkül próbált szerencsét. Túléltem, de elhagytuk a falkát, a szüleim bizalma túlságosan megtört. - válaszolom neki, aztán kissé elgondolkozom a továbbiakban, hiszen én megtanultam kezelni a vérfarkas létet, akkor talán tényleg segíthetek. - Nagyon sokáig gyakoroltam, évekig. Van a Tiltott rengetegben egy hatalmas tölgy, amit kialakítottam - persze segítséggel - a teliholdra, hogy átváltozhassak, de ne ártsak senkinek és a familiárisomat is úgy hívtam életre, hogy képes legyen megállítani, ha elveszteném önmagamat. El kell fogadnod, hogy a farkas és te, nem két különböző lény, hanem egyek vagytok, mindig Te vagy, legyen bármilyen a külsőd éppen. - válaszolom, aztán elgondolkozva hümmentek és billentem félre a fejemet. - Az igazat megvallva a mi falkánk igen más, mint a ti családotok. Mi az erdőben élünk, természethez közel, a régi szokásainkat mind tisztelettel adjuk tovább az új generációnak, a vérfarkasság a természetes létünk és ebben felnőve én is azonnal a magaménak éreztem, hiába erőszakkal változtattak át. De így is majdnem tíz év telt el, mire teljesen megtanultam kezelni az átváltozást és biztos vagyok benne, hogy még mindig előfordulhat olyan extrém helyzet, hogy elvesszem az önuralmam. - jut eszembe az, hogy ma Wyatt a fájdalom és a boszorkány befolyása miatt hogyan változott át. Nem lehetek olyan magabiztos, hogy már teljesen tudnék kezelni akármit, mert erről szó sincs.
- Szeretnéd, hogy eljöjjek a következő teliholdkor? Szeretnél gyakorolni? Vigyázunk majd rád és mindenki másra is.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-12-23, 11:23




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

   
-I-gen, lehetséges. Én még nem nagyon figyeltem fel erre. Ha jobban össze lennénk nőve Jennyvel, akkor már korábban felmerülhet bennem is. – Vélekedek Emma szavain. Igencsak olvasott vagyok, és csupán én is a teória szintig jutottam el, de nem vettem túlságosan komolyan. A Brekinridge ugyan nem aranyvérű, hanem vérfarkas család, de közelebb állunk a varázslókhoz, mint a muglikhoz. Ettől függetlenül mindhárom nővér rajong a mugli dolgok iránt; Joyce a befektetéseket szerint, én a nyolcvanas évek zenéit, míg Jenny az utazást és a divatot. Igaz, hogy mindháromnak megvan a varázsló megfelelője, de valahogy sosem hagytuk, hogy a vérfarkas énünk domináljon igazán. Biccentek csak, hogy Emmáék is írek, az ő külsején inkább valami egzotikus vonal ütközik ki, míg nálunk egyértelműen a kaukázusi felmenők látszanak, de ez nem jelenti, hogy bármelyik ősünk keveredett, Emmánál ez jobban kijön. – Ahogy mondom. Derryben több gyerek is eltűnt 1984 őszén, és egyet-egyet meg is találtak borzalmasan megcsonkítva. A szüleim azt hitték, hogy Joyce is ennek.. a gyilkosnak az áldozata lett, de ő épen és egészségesen előkerült. Állítólag ő nem is a csatornák környékén kószált, ahol azt a fura mutatványost találták. – Veszek egy nagy levegőt, még Gillyvel sem beszélgetek ilyen összefüggően, vele zenéket hallgatunk, játszunk, és miegymás, de most Emma tényleg ismerkedni akar. – A nővéremet egy tó partján találták meg, furcsán zavarodott volt, és azt mondta, hogy köszöni, hogy elhozták haza. Én nem voltam ott, csak mesélték. – Ingatom a fejemet, többet erről nem is nagyon tudok, Emmának nyilván furcsa lehet, hogy ilyen roncs családba kerül be, hiszen Joyce a barátnője, én meg a párjának a fogadott huga vagyok. Ám a gyógyító olyan kedves, és figyelmes, biztosan látott már szörnyűbb eseteket is. – Nos igen, azon az éjszakán, amikor Billy szörnyűségeket tett, és szétverték a bandát az aurorok, akkor ott voltak a szüleim is. Vélhetően már egy ideje rájöttek, hogy nem haltam meg, csak magával vitt valaki, évekre. Igazából arra, hogy te hogyan vagy képes ellenállni a vérszomjnak? Nálunk az családi hagyomány, hogy mindenki vérfarkas, de aki nem születik annak.. így borzasztóan nehéz. Mintha valami betegség lenne, amiből nincs kiút. – Temetem most a kezembe az arcomat, hogy az ujjaimon át nézzek fel Emmára, ő aztán biztosan átérzi, de olyan kiegyensúlyozott, én még Gillyvel az oldalamon is sokszor elveszettnek érzem magam.






||music:zene|| note: just for you
▲▼




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-12-19, 23:11



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudom minden részletét az életének és én soha sem bélyegeztem meg senkit szürkeséggel, mindenki egy egyéniség, ha harsány, ha nem. Lehet, hogy korábban tényleg nem beszéltünk, de ebben közre játszik, hogy a köztünk lévő öt év nem csekélység ebben a korban, teljesen más közegben mozognak a diákok, mire ő harmadikos volt én már egyetemista. Ha egyáltalán végig ebbe az iskolába járt az összes Breckinridge, hiszen olyan hihetetlen, hogy csak néhány éve találtak volna egymásra úgy, hogy végig egy épületben voltak és ott van a vérfarkasok érzékeny szaglása is... nem mondom, néhány ponton még ködös a történet, pedig igazán igyekszem figyeli minden szavukra és Wyatt révén tényleg bennem van a szándék, hogy megismerhessem az ő oldalát is. Habár kedves vagyok és nyitott mindenkivel, csendes és visszafogott is, így olyan rengeteg barátra nem tettem én sem szert. Nem jártam el sehová különösebben, csak gyógyítani segítettem a Gyengélkedőn vagy privátban, ha valaki tilosban járt, illetve... lent Roxmortsban... a javasasszonynál... és ezen a ponton látszik rajtam, hogy valamilyen rossz érzés kerít hatalmába, a fáradtság is letaglóz egy pillanatra.
- Milyen különös. A muglik elméletei között van egy olyan teória, hogy az ikrek között létezik telepátia, de az iskolában tömegével vannak ikerpárok, így kezdem úgy érezni, hogy rátapintottak valamire, csak nem tudták mire. Lehet, hogy nem telepátiáról van szó, hanem az ikrek fogékonyabban a mágiára és akiknél ez előfordul, azok mind boszorkányok vagy varázslók. - elmélkedek, miközben felidézem Jennifer külsejét, bár igaz, ami igaz, a jelleméből semmit se tudok. Csak sztereotipizálni tudnám a Mardekáros szak miatt, az viszont igazán nem lenne igazságos, még ha Anna is azt mondja, hogy ellentéte, lehet, hogy nem ilyen irányba gondolta.
Minden esetre előrehajolok és felkönyökölök finoman a kisasztalra, mintha csak egy gőzölgő nagy bögre kávé lenne az asztalon, nem egyszerű víz. Egymást érik a meglepetések, helyére kerül, hogy miért nem voltam biztos abban, hogy az Egyesült Királyságból vagy Amerikából származnak. - Mi is ír származású vérfarkasok vagyunk. - vetem közbe, bár a többire már elakad a szavam. - Ő eltűnt napokra? Erről sosem mesélt még, olyan ritkán beszél a múltról a nővéred. - kérdezek vissza, egy kis aggodalommal és izgalommal, pedig minden, amit elmond már megtörtént és megváltoztatni nem lehet. - Nagyon sajnálom. Biztos vagyok benne, hogy minden erejükkel kerestek, amikor megtudták, hogy baj van. - szólalok meg megnyugtató, szelíd hangon, mintha attól tartanék, hogy az emlékbe az is beivódik, hogy úgy érzi nem is hiányzott nekik vagy nem érdekelte őket, észre se vették, hogy eltűnt. A mosolya bár nem üzen ilyesmit, még is, igen sok rosszat hallottam főleg az anyjáról, szóval nem tudom pontosan, hogy milyen lehetett - vagy milyen most a kapcsolatuk. Arra, hogy gyermekként átalakulva megölt egy lányt egy kissé elsápadok, a torkom erőteljesen kiszárad, így muszáj egy-két kortyot innom a poharamból. - Viszont a te elrablásod már újra itt volt a közelben, a brit szigeteken, különben nem kerültél volna ugyanabba a falkába, mint ő. És mikor... mikor kerültél vissza az vérszerinti családodhoz? Közvetlen Azután? - jön az újabb kérdés, de ha elkezd bezárkózni vagy kellemetlenül érezni magát, hiszen valóban rengeteg kérdésem van, elhallgatok. Elméletben ő van az auror szakon, ahhoz képest tényleg annyi információt remélek, mintha tényleg valami vallatáson lenne. Kissé látszik rajtam a döbbenet, hogy emésztem a dolgokat, hogy lenne kérdésem arról is, hogy miként "úszhatta meg", hogy egyszer a szomszéd lányt ölte meg, egyszer pedig vélhetően akkor, amikor Billy szándékosan ártatlanok közé vezette őket teliholdkor, de... Ez már tényleg olyan konkrét kérdés, amit nem itt és nem most kell megbeszélni. Illetve lehet, hogy nincs is hozzá semmi közöm, habár vérfarkas vagyok, habár varázslény jogokkal is foglalkozom és a vörösköpenyesek között is azt remélem, hogy képes vagyok megváltoztatni a közhiedelmet rólunk. Az, hogy vérfarkas gyermekek többszörösen is gyilkosokká válnak, mire felnőnek, és láthatóan még van is olyan, aki komolyabban nincsen számonkérve, mindenképpen visszás és mindenképpen azt segíti elő, hogy az egyszerű emberek valóban bizalmatlanok legyenek vagy egyenesen utáljanak minket. Nem azt mondom, hogy Annabeth-nek az Azkabanban lenne a helye, semmiképpen sem gondolnék ilyesmire. Azt mondom, hogy elképesztő, hogy nincsen olyan szociális háló és támogatás, hogy ilyen tragédiák sora ne fordulhasson elő. Látszik rajtam a szomorúság, de ahogy visszakérdez azért kicsit meglepetten, bágyadtan elmosolyodom.
- Mire vagy kíváncsi? Azt hiszem azt tudod, hogy a Szent Mungóban dolgozom gyógyítóként. Alkalom adtán auroroknak is segítek és vagy helyszínre hívnak, vagy egyenesen velük tartok, de ez manapság igen csak megritkult, az ispotály... nagyon túlterhelt. - vallom be, halkan felsóhajtva. A rengeteg kómába került beteg és az összezördülések a testvériség támogatói és a minisztérium támogatói között illetve lényegében az elburjánzott bűnözés minden területen... lehet, hogy a Roxfort kastélyában nem egyértelműen érezhető, de az elmúlt néhány évben nagyon sokat változott mindannyiunk élete a "valóvilágban". Ezek már nem egyének különböző története, hanem tömegek viszontagsága, aminek a bizonytalan életünk lehet a gyökere, ki tudja.  Nem feledem el, hogy még mindig nem böktem ki, hogy ma Wyatt biztosan megerősítette, hogy érezte Billy illatát, de nem akarok udvariatlan lenni semmiképpen, kedves tőle, hogy kérdez rólam.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-12-01, 17:21




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

   
Az elrablóm mellett teljesen kihalt belőlem az üldözési mánia, és a félsz. Hiába voltam akkor még kisgyermek, megszoktam, hogy nem kell törődnöm a veszéllyel, hiszen eleve úgy teltek el évek, hogy egy idő után már fel sem merült, hogy ellenkezzek. Nem véletlen, hogy a kedvenc számom a Nothing else matters.. Mély érzéseim vannak Wyatt felé, ami több mint a testvéri kötődés, de ez inkább amolyan elválaszthatatlan barátság, örökké falkatagok leszünk, bármerre is vet majd minket a sors. Ha nem lenne nekem Gilly, akkor sem lennék féltékeny Emmára, hiszen jótét lélek vagyok, mindig mások boldogsága érdekelt. – Úgy érzed? – Kérdezek vissza megilletődve, kész csoda, hogy a szöszim óta valaki másnak is fontos a véleményem, ehhez aztán nem vagyok hozzászokva, oly sok éven át mellőztek. – Ez pont így van, ez a sorrend, csak köztünk Jennyferrel nyolc perc van összesen. Kétpetéjű ikrek vagyunk, de jobban nem is különbözhetnénk, más külső jegyeket örököltünk, más házba járunk. – Csóválom a fejemet, a társaságunk is külön van, stílusra pedig Jenny amolyan szupermodelnek állítja be magát, én meg szerencsétlenkedek a nyolcvanas évek érfelvágós romantikus duettjeinek hallgatásával. Tényleg, már nem is vagyok olyan szerencsétlen, ha a mardekár üdvöskéje a párom, aki történetesen szintén lány, mint én!
-Igen, ez elég zavaros, én sem tudok mindent pontosan a családi hátteremről. A szüleim.. hátrahagyták az ír nagyszülőket, és néhány évre Amerikába költöztünk, Maine-be. Joyce pár napra eltűnt nyolc évesen, de megkerült, viszont engem tényleg elrabolt valaki. A gond az volt, hogy a szüleim azt hitték, hogy a nővérem mintájára elkóboroltam.. Aztán amikor keresni kezdtek, már nem akadtak a nyomomra.. – Ezen a ponton elmosolyodom, most már oly távolinak tűnik az egész. És persze viccesnek, hogy egy halomnyi vérfarkas nem találja meg a kölykét. Aztán csak folytatom, hiszen Emma is Billyről beszél, de engem az a része kevésbé folytat, hiszen az már csak a történetem vége. – Aki elrabolt, nem bántott, talán csak társ kellett neki, egy gyermek. Tudta, hogy mi vagyok, de valahogy elnyomta bennem ezt az ösztönt. Egy napon viszont túlságosan sokáig volt távol, így egy szerencsétlen szomszéd lány meghallotta az átváltozásomat. Azt hitte, hogy valami kutya van beszorulva. Kiszabadított.. Vesztére… Viszont az erdőben találkoztam Wyattékkel.. Ekkor már szinte semennyire nem emlékeztem arra, hogy ki voltam még otthon. – Bólogatok, Billy eléggé prominens tagja volt a falkának, és talán engem is meg akar ölni. Viszont Wyatt hiába félt, nem csak vérfarkas vagyok, hanem auror is egyben. Legalábbis annak tanulok. Pont a sötét teremtmények ellen akarok megvédeni másokat. Na és persze magamat. Különben is, nem fogok rettegésben élni, nincsen miért. – Örülök, hogy most már te vagy a védőangyala, rá is fér. Ha engem így kifaggattál, mesélj akkor magadról – Bíztatóan bólintok, nem kell itt feszengenünk, csak nem tartanék még ott, hogy Emma lesz a sógornőm, főleg mivel Wyatt nem is az édes testvérem. Én aztán nem fogok az útjukba állni.








||music:zene|| note: just for you
▲▼




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-11-28, 14:26



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha tudnám, hogy milyen másként látják ők ketten a veszélyt, ami leselkedik rájuk talán hármasban ülnénk itt és talán felvonnám rá a figyelmet, de nem tudom. Wyatt szemében Anna az elsődleges célpont, őt kell megvédenünk, mert Billy ártani akarhat neki, a lány szemében pedig nem is áll a célkeresztben. Valószínűleg Wyattnek éppen annyira fogalma sincs valamilyen iskolán kívüli kirándulásról, mint nekem, de valószínűleg ő teljesen kiakadna miatta. Talán jobb is, ha ezt is éppen olyan jótékony homály fedi, mint azt, hogy mi után zavartam meg most a lányt.
A pohár vizet mindenképpen elhozom, mintha csak arra számítanék, hogy szerénykedik és ezért nem akarja, hogy kiszolgáljam, de erre semmi szükség nincsen. Ránézésre látszik, hogy kimerült vagyok, de ameddig képes vagyok lábra állni, törődök másokkal. Azért a családtagos megjegyzésre egy kicsit elpirulok és szerényen ingatom meg a fejemet.
– Köszönöm, de talán azért ahhoz jobban kéne ismernem téged is, hiszen Wyattnek te vagy a család. – válaszolom egy kis, kimerült, de kedves mosollyal. Viszont nagyon is kizökkent a beszélgetésből, amikor azt mondja, hogy összekeverhettem volna mással.
– Ikertestvér? Azt hittem, hogy hárman vagytok nővérek, Joyce a legidősebb, te a középső, Jennifer pedig a legfiatalabb. Nem csak a mardekár miatt vagytok ám összetéveszthetetlenek. Tényleg ikrek vagytok? – kérdezek vissza, tényleg meglepetten. Tény és való, hogy Jenniferrel pedig szó szerint életemben egyszer sem beszéltem, Joyce amúgy is elhatárolódik a testvéreitől, Wyattnek pedig csak Annához volt köze. Ráadásul a két lány kinézete se lehetne ennél különbözőbb, még azt is nehezen hiszem el, hogy testvérek, de hogy ikrek? Bizonyára kiütközött benne egy nagyszülő genetikai jellemzője, ez mindig igen érdekes, de a varázsvilág gyógyítójaként annyira messzemenőkig nem értek a genetikához. Azt is lassan el kéne kezdenie vizsgálni valakinek, hogy miért ennyire gyakori az ikergyermek a varázsvilágban, mert elképesztően magas számban vannak vagy voltak az iskolában a külvilághoz képest.
– Wyatt azt mesélte, hogy egy falkába tartoztatok, ti hárman és még mások, mindenki még szörnyen fiatal gyerek volt, akiket a falka alfája fogott össze. – itt meg is akadok, óvatosan pillantva fel a hosszú sötét pilláim alól. – Soha nem kérdeztem meg igazán, de mi történt? Hogy kerültél közéjük? Hiszen neked volt családod, a nővéreid, a szüleid, mindenki itt volt Angliában. Vagy Amerikában? – kérdezek bele, mert valahol rémlik, hogy Joyce mintha mesélte volna, hogy vannak amerikai kapcsolataik is, de Anna szörnyű előélete még is csak kissé foghíjas még a fejemben. Türelmesen várok, remélem, hogy megosztja velem, hogy akkor a Brekinridge család angol, amerikai, vagy éppen mindkettő, és hogy miként szakadt el tőlük olyan fiatalon, de ha nem akarja, akkor is folytatom. - Azt mondta, hogy Billy szándékosan kereste a bajt, teliholdkor terelte a fiatalokat ártatlanok felé és az aurorok érkezésekor elszabadult még jobban a pokol, rengetegen meghaltak… és úgy hiszi, hogy Billy valamiért még mindig be akarja fejezni, amit elkezdett, és megölni mind a kettőtöket. – zárom le mindazt, amit az előéletükről tudok, bár már jócskán akad olyasmi is, amit ténylegesen megtapasztaltam Wyatt mellett, de egyelőre nem kezdek bele. Meg akarom hallgatni az ő oldalát is, nem csak fejjel a falnak lesokkolni azzal, hogy Wyatt-tel úgy ismerkedtünk meg igazán, hogy a halál széléről rántottam vissza, mert harcba szállt Billy-vel, vagy hogy majdnem sikerült megszereznie a bölcsek kövének egy szilánkját ma, amivel még veszélyesebbé válhatott volna. El fogom mondani neki, ez is része annak, amiért beszélni akartam vele, csak még kell egy kis felvezetés és türelem.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-11-23, 08:59




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

   Pár héttel ezelőtt beszéltem Wyattel, akkor az volt a kérése, hogy Billy miatt ne nagyon mászkáljak ki az iskolából, hiszen itt biztonságos. Nekem pedig az volt a kérésem, hogy ha tud, szóljon, kérjen tőlem segítséget. Nem vagyok gyakorlott vérfarkas, de minden segítség jól jöhet, hiszen Billy elég durva, egyedül nem biztos, hogy legyőzheti. Aztán más kérdés, hogy Gillyvel elmentünk abba a kempingbe, de szerencsére nem történt semmi, vélhetően Billy szemében nem vagyok nagy hal, és még csalinak sem tart fontosnak. Tudom, hogy ez felelőtlen döntés volt a részemről, de nem szeretek rettegni, mondhatni jőjjön, aminek jönnie kell, ráadásul aurornak tanulok, bízva abban, hogy meg tudom magamat védeni annyira, hogy elmeneküljek. Szerencsére Emma vagy beveszi az ordas nagy hazugságot, vagy elég tapintatos ahhoz, hogy ne kérdőjelezze meg. Bárhogy is legyen, csupán nemet intek. – Áh semmi gond, elmúlik. – Próbálom lassítani a lélegzetemet, pár percen belül sikerül majd, addig pedig kölcsönösen kibírjuk, hogy itt belelihegek az arcába. Megtehettem volna, hogy úgy jövök eleve le, hogy már minden természetes, de tekintve, hogy senki nem szokott leszólítani, fel sem merült, hogy ez érdekes lehet. Inkább a barátkozó szavakra figyelek fel, főleg, amikor Wyattről és Billyről is szó esik. Végül mégis hoz vizet, amit bólintva elfogadok, s kortyolgatva függesztem rá a tekintetemet.  – Oh, igazán kedves tőled, akkor már-már családtagnak számítasz. – Tűnödöm el azon, hogy én semmivel sem vagyok rosszabb természetű, mint ő, de ha Gilly nem figyel fel rám, ugyanolyan magányos lennék. – Hirtelen azt hittem, hogy összekeversz az ikertestvéremmel, ami ugyebár fura lenne, mert ő mardekáros. Mit tudsz Billyről? – Nem gondoltam, hogy Wyatt így összemelegedik Emmával, hogy életünk ellenségét így kiteregeti, de végülis ha jobban belegondolok, én is sok mindent megosztok Gillyvel. Igen, talán ez a természetes, s ebből egyértelmű, hogy Wyatt meg ő nem barátok.






||music:zene|| note: just for you
▲▼




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-11-19, 17:09



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagyon keveset tudok Annabeth életéről, hiszen Wyatt mindig csak aggódik érte, sosem mesél róla igazán, ahogy ő magának sincsenek tervei, csak a túlélésre játszik. Annyit tudok, hogy eredetileg Joyce kishúga, de elrabolták és végül Wyatt-tel kötött ki egy falkában, ami szörnyen traumatikus véget ért. Ha bármiben is hasonlít a nővérére vagy a fogadott bátyjára, akkor biztosan nem akar semmiféle sajnálkozást, hiába diktálja bennem minden, hogy legyek gyengéd és gondoskodó, mert mindannyiuknak szüksége van a gyógyulásra. Persze ismételten fogalmam sincs, hogy Anna mennyire emlékszik egyáltalán arra az időszakra az életéről és tovább lépett-e már.
Nem arról van szó, hogy soha ne lett volna kapcsolatom, de igaz, ami igaz, hogy Gavin óta nem talált meg a szerelem és Wyatt az első, aki felé szeretnék közeledni, de... lehet, hogy hiába és meg kell elégednem a barátságával. Arra is büszke vagyok, ha a barátomnak nevezhetem, de annyi önismerettel azért rendelkezek, hogy tudjam a közelében mintha mágnes vonzzana hozzá, vágyom az érintésére, az ölelésére, a csókjára... A meglepettség kiül az arcomra, hogy milyen kipirult és ugyan annyira nem finom a hallásom, hogy egyenesen a szívverését halljam, emberi alakban pedig ha nem figyelek, a szaglásom se annyira, hogy megérezzem rajta a párja illatát, így... mint mindig, ha valamit mondanak nekem és nem sejtek semmiféle rosszindulatot, hát elhiszem.
- Ha tényleg van időd, akkor leülhetnénk, hozzak egy pohár vizet? - kérdezem, hiszen úgy piheg és ki van pirulva, hogy azonnal erőt vesz rajtam az érzés, hogy az én állapotom nem számít, másokon segítsek. Pedig az én térdem is remeg, csak egy teljesen másféle kimerültségtől. Lehet, hogy nagyjából rendbehoztam magam, mielőtt hozzászóltam, de így is látszik rajtam néhány koszfolt, sápadt vagyok, karikás a szemem, habár egy orvos sokat küzd a kialvatlansággal, látszik, hogy most tényleg nyúzott vagyok. Ettől függetlenül intek egy nagyon kényelmes fotelpáros felé egy kisasztallal középen és már hozom is a két pohár vizet a klubhelyiség ivókútjából, hogy az egyiket elé, a másikat magam elé rakjam.
- Nem igazán beszéltünk korábban, de nagyon örülnék, ha tényleg megismernénk egymást. Tudod, hogy Joyce és Wyatt is nagyon jó barátom, ugye? - kérdezek rá, csak a tisztázásképpen, nehogy hirtelen nagy szemekkel pislogjon rám, hogy mit is akarok tőle. - És... tudok Billy-ről is. - teszem hozzá, megalapozva, hogy a beszélgetés alatt erre is rá szeretnék térni.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Annabeth Brekinridge
Reveal your secrets
Annabeth Brekinridge
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-11-07, 10:45




Emma & Anna


[You must be registered and logged in to see this image.]

       
Magamhoz képest egészen jól vagyok, már-már vidámnak is mondanám magamat. A vonatút, a sátorozás Gillyvel még akkor is életreszóló élmény volt, ha közben dolgoznom is kellett a pályamunkámon, de a szőkeség igyekezett minden létező édes módon elterelni a figyelmemet. Lássuk be; még sosem voltam ilyen helyzetben, mégsem éreztem magamat úgy, hogy nem tudnék mit kezdeni ezzel az egésszel. Még az is felmerült bennem, hogy otthon bemutatom őt, ha már az iskolában most még nem akar nagy nyilvánosságot, amit meg is értek. Mindketten lányok vagyunk, lehet, hogy ezzel le is rombolnám a szépen felépített kultuszát. Pont most is vele találkoztam, amikor átlépek a Dámán, ahol elém szökken egy másik griffendéles, méghozzá ha jól sejtem, Wyatt-el láttam már ezt a lányt. Ha lenne köztük valami, én csak örülnék, mert rá fér már a fogadott bátyámra, hogy valami jó is történjen vele, ez az Emma pedig egészen kedvesnek tűnik, látásból már ismerem. Azon kissé meghökkenek, hogy igazgatja, lehet, hogy engem akar valahogy lenyűgözni? Lehet, hogy ezt még az előtt próbálta, hogy összetalálkozott a tekintetünk, de azért a szemem sarkából elcsíptem a mozdulatot. – Szia.. Emma! – Kapkodom kicsit a levegőt, láthatóan teljesen ki vagyok pirulva, ezerrel dobog a szívem. Nem rossz értelemben veszem rendszertelenül így az éltető oxigént, és nem vagyok rosszul sem. Az sem lebecsülendő tény egy jószemű gyógyító tekintetében, hogy láthatóan nincsen semmi bajom. – Nem tartasz fel,  csak éppen az előbb.. tornáztam! – Így igyekszem kivágni magamat a furcsának induló mondatból. Nem hazudok teljesen, mert amit Gillyvel műveltünk az üres terem szertárában, az felér egy olimpiai számmal, de nem számítottam rá, hogy a klubhelységen átvágva megszólít valaki. Engem jellemzően senki nem vesz észre, pedig ha tudom, hogy bárkinek kérdése van, akkor hagyok magamnak pár percet, hogy visszatérjen normálisra a pulzusom. Próbálom rendezni a vonásaimat, mert enyhén szólva is ki vagyok elégülve, Gillynek hála, de tekintve, hogy előtte nem volt nemi életem, ezért még azzal ismerkedek, hogy hogyan kéne kezelni..






||music:zene|| note: just for you
▲▼




It was thirst and hunger
- you were the fruit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
It was sorrow and ruins
- you were the miracle.


Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2022-11-03, 21:00



[You must be registered and logged in to see this image.]

Anna & Emma

Egy csipet megelőzés többet ér,
mint száz mázsa gyógyítás.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hosszú volt az utazás és még hosszabb az elmúlt pár óra. Testileg és lelkileg is szörnyen kimerültem, még a ruhám is maszatos, még annak a tényleg se tudok örülni, hogy Wyatt életébe még nagyobb betekintést nyertem, hogy bízott bennem annyira, hogy magával hívjon, sőt, meg is ölelt, ami korábban soha nem történhetett volna meg. Mindent beárnyékol a veszély, ami rá és Annára leselkedhet és az árulás és az undor, amit az öregasszonnyal szemben érzek. Persze, hogy képtelen lettem volna hagyni, hogy meghaljon... akkor is, ha szörnyűségeket tett a túlélésért.
Úgy kapaszkodom fel a toronyba, mintha csak egy hajszál tartana egybe, egy láthatatlan erő, ami elpattanni készül. Képtelen lennék most hazavonatozni, de tizenkét év tanulás után szerencsére még van annyi kapcsolatom, hogy egy éjszakára menedéket találjak a régi iskolámban. Jóhírű gyógyító vagyok, soha egyetlen egy kihágásom se volt, nem kell tőlem egy gyermeket se félteni, hogy elutasítsák a kérésemet. Viszont az egyetemi szobámat már rég átadták egy másik lánynak és csak a klubhelységből nyíló szobákban akad egy-két hely. Remélem nem lesz senkinek kellemetlen a jelenlétem, de... képtelen vagyok hazamenni. Egy elképesztően fáradt, bágyadt mosollyal köszöntöm a meglepett dámát, kiejtve a McGalagony által megadott jelszót és átmászva a felnyílt járaton meglepetten nézek végig a termen. Nem csak azért, mert már az egyetemi éveim alatt is kevés időt töltöttem itt, hanem azért, mert az első arc, amit meglátok... Annabeth Brekinridge-é. Ugyan a fáradtságom nem foszlik el teljesen, de a feltámadó kíváncsiságom és az érzés, hogy megérdemelné, hogy tudjon a ma történtekről, legalábbis nagyvonalakban arról, hogy Billy majdnem szert tett a Bölcsek kövének egy megmaradt szilánkjára, nem engednek tovább menni egyenesen a hálótermek felé.
Mintha egy fontos személy előtt kéne megjelennem megállok, hogy megigazítsam a hajam és a ruhámat, hiszen a lány Joyce húga és Wyatt-nek is lényegében a fogadott húga, rajtuk keresztül pedig van bennem egy szelíd nyomás, hogy a lehető legjobb benyomást keltsem benne és ha megismerkedünk, akkor lehetőleg meg is kedveljen. Egyelőre sokat nem beszéltünk, hiszen nem sokkal azután hagytam el az iskolát, hogy megláttam ahogy bizalmasan beszélgetnek Wyatt-tel, így bár tisztázódott, hogy nem romantikus kapcsolatban vannak, időm nem akadt, hogy megismerjem.
- Anna? Zavarhatlak egy kicsit? - lépek előre, hiszen nem akarok csak úgy belevágni, hogy beszélnünk kell. Wyatt azt akarta, hogy vegye komolyan a veszélyt, hogy legyen óvatos. Szerintem az, hogy most ilyen közel jártunk ahhoz, hogy találkozzunk Billy-vel - az én esetemben életemben először - éppen eléggé intő jel lehet, hogy tényleg nyitva tartsa a szemét és ne hagyja el az iskolát egyedül. Mivel nem ismerem, azt sem tudom, hogy mennyire lázadó típus, mennyire szokott kiszögdösni, mennyi barátja van, de az biztos, hogy Joyce és Wyatt miatt is úgy érzem felelősséggel tartozom érte még ismeretlenül is. Bár Joyce igen keveset mesélt róla mindig is, ahogy mindegyik testvéréről, attól még bízom benne, hogy fontosak egymásnak és ott van a szeretet közöttük kimondatlanul is.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Misha Benedict
Reveal your secrets
Misha Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-09-01, 16:05



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kathrine & Misha

[You must be registered and logged in to see this image.]

  - Na jó, ebből látszik, hogy nem értek túlzottan a roxfortos hagyományokhoz. Bátor is csak annyira vagyok, hogy kénytelen voltam szembenézni a gyásszal. És tudtam, hogy te ide jársz, ebbe a házba, lehet, hogy ez is szerepet játszott. – Adom meg magamat, Kathrine már ide jár évek óta, s a vesztesége ellenére, és hogy fiatalabb nálam, lényegesen magabiztosabb. Én csak afféle sötét kísértetként pengetem a lantomat legtöbbször, és azon tűnődöm, mi lett volna, ha anyám nem hal meg, ha olyan családba születek, ahol összetartozás van és sok nevetés. Mielőtt eljöttem volna az egyetemre, sétáltam egy nagyot a Temze partján, elégettem anyám személyes holmijait, csak egy-egy fényképet hagytam meg, de le akarom zárni a múltat. Tudom, hogy ez nem örök búcsú, egyszer majd viszontlátjuk egymást valamilyen formában, de élnem kell, élni akarok. Hogy miért lehet az, hogy szinte taszítom az embereket, azt még nem sikerült kiderítenem, de kerülnek, mint a fekete macskát. – Gyászoltam, szerveztem a temetést. Aztán árultam a házat, amitől nehéz volt megválni. Több érdeklődőt is elhajtottam mondvacsinált okokkal, hogy maradhassak. Végül rászántam magamat, de így nincs otthonom. Nincsen hová visszamennem, ami egyrészt jó, mert nem akarok beleragadni a történtekbe. Másfelől honvágyam van, és nem tudom, hogy itt jól érezném-e magam. – Sóhajtok fel, hiszen Kathrine sem biztos, hogy ilyen féltestvérről ábrándozott. Belle halála után nyilván ő is egyedül volt jó sokáig, és most, hogy bővül a családja, nem a legszerencsésebb leosztás, hogy pont velem áldta meg a sors. – Ha úgy alakul, hogy mások mehetnek, de te nem, szívesen maradok veled, szórakoztatlak valami fura módon, amit még én sem tudom, hogyan. – Felelem halovány mosollyal, hiszen pont nem én vagyok az osztály bohóca, másokkal igen rideg vagyok, Kath az egyetlen, akivel egyhültebben, sőt, kicsit oldottan is tudok megnyilvánulni. Ám nem biztos, hogy jó társaság vagyok, ezen még lehet, hogy közösen dolgoznunk kell. – Mindenesetre ha bármi szokatlant tapasztalok, akkor megkérdezlek. – Nekem nem gond, hogy még nem tud semmi mélyebbet a képessége származásáról, de azért nagyon remélem, hogy semmi rá veszélyes. Az utolsó kérdésre bólintok, nem is akartam faggatózni, csak úgy eszembe jutott, de legalább boldog, nincsen egyedül. – Örülök neki, hogy így van. Majd biztosan találkozunk. Köszönöm, hogy időt tudtál rám szánni, most nekem is mennem kell, mert ha itt akarok tanulni, akkor lesz tananyag bőven. – Egy ölelésre még odahajolok, aztán felmegyek a saját körletembe, így azért jóval többször össze tudunk futni, ráadásul házon belül könnyen meg is tudunk beszélni találkozókat a spontán összefutáson túl is.

//Köszi szépen a játékot, csak kialakult^^//



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-08-25, 14:09



[You must be registered and logged in to see this image.]

Micha & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Lehet, hogy igazad van, bár Dariust gyerekként osztotta be a süveg, de ő sosem volt olyan... Mardekáros fajta. Bár tény, hogy nem minden Mardekáros egyforma. Ismerek olyat, aki nem olyan kellemetlen alak. - hiszen a bátyám se volt az. Tudom én, hogy ez a besorolás nem feltétlenül jelenti, hogy valaki rossz, csak hát akkor is sajnos a Mardekárosok nagyobb része azért eléggé problémás tud lenni. De ott van Corvus is, aki igenis tudott változtatni. Igaz, hogy még most is hűvösebb, mint mondjuk mi és egészen más nevelést kapott, de már egyáltalán nem viselkedik másokkal bántóan, vagy kellemetlenül. Beilleszkedett a csapatba és biztos vagyok benne, hogy ha bármelyikünk bajba kerülne, akkor segítene. Hogy vajon akkor is megtenné-e, ha mindezt végignéznék a szülei... ebben azt hiszem nem vagyok teljesen biztos, de remélem, hogy ha valaha is hasonló helyzet adódna, akkor tudna jól dönteni.
- Oh és mit csináltál egy évig? - kerekedik el a szemem, de persze ha látom rajta, hogy bántó a kérdés, ami kicsúszik a számon, akkor inkább megrázom a fejemet, hogy erre igazán nem kell válaszolnia. Elég rossz lehetett, hogy egy évig gyászolta az anyukáját és aztán meg a Benedictek is elzavarták. Sajnálom szegényt, pedig egyáltalán nem tűnik rossz embernek, vagy ilyesmi, sőt. Az biztos, hogy ez megint egy nagy feketepont Darius családja felé. Nem csoda, hogy apa ott hagyta őket, bár persze tudom, hogy apának is bőven vannak hibái.
- Ez rendes tőled köszi! Nem hiszem, hogy elmehetnék bárhova, amíg nem mehetek a korom okán egyedül is. Elég szigorú itt a rendszer, de majd eltelik ez az egy év valahogy. - mosolyodom el, hiszen nagyon rendes tőle, hogy próbál segíteni amiben legalábbis tud. Remélem, hogy tényleg nem okoz majd gondot a barátságunkban ez a helyzet. A többiek is remélhetőleg megértik majd azt, hogy én sajnos nem mehetek el bárhová, mint ők, én meg majd igyekszem nem rosszul érezni magamat, ha programot szerveznek, én meg maradhatok egyedül a kastélyban. Mondjuk, ahogy Bent ismerem úgyis velem maradna, de nem akarom, hogy neki is azért kelljen lemondania az esetleges programokról a többiekkel, mert én nem mehetek. Csak rosszul érezném magam miatta.
- Bevallom nem tudom. A Benedict családot nem ismerem, apa ha jól tudom nem volt egyik képesség birtokában sem, anya pedig... mugli. - vonom meg esetlenül a vállamat, bár például a nagyszüleimről se tudok semmit egyik ágon sem, szóval valahonnan biztosan örököltem ezt, ezeket csak egyelrőe még nem tudom honnan és talán nem is olyan fontos, bár tény, hogy sokkal könnyebb lenne megtanulni irányítani, ha lenne, aki már tudja hogyan kell és ő segítene benne. De kétlem, hogy Benedict ágond lenne erre vállalkozó. A kérdésére viszont kicsit azért elpirulok. Még mindig valahogy nehezen tudok erről beszélni, ami butaság, hiszen Ben fontos nekem, csak hát Mishát még alig ismerem.
- Hát... van barátom. Rendes srác, Hollóhátas és már évek óta nagyon jó barátom, aztán tavasszal megváltoztak a dolgok. - próbálom felvázolni nagyjából, de valahogy ennél jobban nem megy egyelőre. - Biztosan ő is szívesen megismerne téged majd. - teszem még hozzá egy kicsit zavart mosollyal. Ben biztosan örülne, hogy lett még valaki, aki a rokonom, hiszen akkor is velem örült, amikor a bácsikán felbukkant.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Misha Benedict
Reveal your secrets
Misha Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-08-21, 12:26



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kathrine & Misha

[You must be registered and logged in to see this image.]

     
Egyértelműen jól döntöttem, amikor úgy határoztam, hogy nem adom fel. Valamiért bíztam abban, hogy Kathrine, az utolsó élő, és ismert rokonom lehet a végállomás, aki befogadhat, aki a családjának mond. Nem azt mondom, hogy máris fel tudtam oldódni, de nagyon jó úton járunk, hiszen az érzelmeimről mesélek, mindkettőnk vesztesége jó korán fényre derül, s nem kell szégyelnünk semmit. Így aztán maradok szívesen itt az egyetemen is, mert a látványmágia érdekel, de legalább mindenképpen tudom, hogy ha magányos lennék, van kihez odamenni, beszélgetni, és ami régóta hiányzik, elveszni az ölelésében. Nem tudom, hogy Darius mennyire volt férfias, határozott alkat, de az ő története immár végleg lezárult, legfeljebb említés szintjén merül fel, ahogy anyám is, fakó, halványuló emlékek az életünkben, de a mostra, a jelenre kell koncentrálni. Épitkezhetünk belőlük, nekem sajnos inkább a gyengeség jutott, de látva azt, hogy Kathrine milyen magabiztos, vidám, lehet, hogy majd egyszer nekem is sikerülni fog. Talán.
- Azt hiszem ez a házbeosztás nem feltétlenül fedi le, hogy kik is vagyunk. Vagy.. van még egy olyan tippem, amit az elmúlt napokban gondoltam ki; akik elsősként jönnek ide, azoknál még számít a jellem a beosztásnál, akik később, már egyetemistaként, azoknál már szinte semmit, csak úgy szétszórja őket a süveg.  – Fogjuk egymás kezét, ahogyan Dariusról mesél, ezek szerint szerető, támogató bátty volt, de most fordul a kocka, Kathrine lehet az, aki segít nekem, az elesettnek, még ha a korunk folytán én vagyok az idősebb. Bár nem sokkal, talán két évvel? Bólintok hát, én is szívesen megismerném ezt a Missyt, legalább köszönetet mondani neki, aki Kath pótanyja lehetett az elmúlt jó pár évben. – Inkább kettő. Most fogom kezdeni az egyetemet, de a korom miatt már kilencedikes is lehetnék. A Beuxbatons után egy évig gyászoltam anyámat, Bulgáriában voltam, végül ideértem. El kellett adnom a házat is, oda már biztosan nem megyek vissza.  – És itt el is mosolyodom, tehát neki barátai is vannak, nem csak nevelő családja, ezért hát olyan vidám, és kiteljesedett. – Cseppet se félj, én is itt leszek, és ha úgy hozza a helyzet, hogy valahova el szeretnél menni, mint a bátyád el tudlak kísérni, vagy ilyesmi. Vagy.. ha a többiek elmehetnek, de te nem, akkor tudok afféle társaság lenni. Bár nem a legvidámabb, de.. Érted.  – Ajánlom fel a lehetőséget, hiszen ha ő a legkisebb a csapatban, nem teheti meg, hogy mindig visszahúzza a többieket a kora folytán. Gondolom bizonyos szinten már megszokta, hogy nem feltétlenül egy osztályba járnak. Aztán más kérdés, hogy én hogyan fogok barátokat szerezni, mert enyhén szólva is visszahúzódó, rideg vagyok, a legtöbbeket taszítja a közelségem. Teljesen érthető módon. – Metamorfmágus? Tündér? Jó ég! Ezt örökölted valakitől? Bennem is felmerülhetnek ilyen adottságok?  – Hüledezek most nagyot, én csak azt vettem észre, hogy balszerencseként tekintenek rám, mint akitől óvakodni kéne, de semmi érdemi, különleges adottság még nem mutatkozott rajtam. – Igen, tízsszer annyi, mint fiú. Nekünk egy kisebb, külön szárnyunk volt, ahol alhattunk, a lányoké volt szinte az egész kastély. Mindezek ellenére nem igazán találtam senkit, akivel együtt tudnék nevetni. És te? Érdeklődsz már a fiúk iránt?  – Nem várom el, hogy kiteregesse az intim részleteket, csak mert vérrokonok vagyunk, még alig ismerjük egymást, lehet most ez egy érintőleges téma.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-08-13, 14:43



[You must be registered and logged in to see this image.]

Micha & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lehet, hogy fiú, de akkor is a testvérem. Dariust is gond nélkül öleltem meg mindig, bár igaz, hogy akkor még egészen kislány voltam, amikor betoppant az életembe, de Micha annyira össztörtnek tűnik és gyengének, még ha próbálja is tartani magát, hogy nem tudok távolságot tartani és nem is érzem úgy, hogy kellene. Azt hiszem nagyon vágyik a támogatásra, a szeretetre. Nagy szüksége lenne arra, hogy valaki ott legyen mellette, hogy legyen családja és úgy gondolom mi ezt megadhatnánk neki. Missy nem hiszem, hogy ellene lenne, még ha talán elsőre időbe is telne megszokni, de az ikrek mindenkivel nyitottak és nem hiszem, hogy Micha egyből oda akarna költözni, vagy ilyesmi.
- Dariusról? Oh hát kedves volt. Egyáltalán nem olyan, mint a családja, bár Mardekáros volt, de velem sosem volt undok. Az elején persze mint kiderült nem akart megismerni, csak távolról nézte meg a családunkat, de amikor egyedül maradtam, akkor segített. Majd megismered Missy, és ha látod ő mennyire kedves, akkor egyértelmű lesz, hogy Darius is az volt. - hiszen nagyon szerették egymást és Missy nem ment volna hozzá valakihez, aki problémás, legalábbis gondolom. Az ember olyasvalakibe szeret bele, aki rendes vele, bár hallottam már olyat, aki furán áll ehhez, de az effélét sosem értettem igazán. Ben is nagyon rendes, szóval szerintem ez fontos akkor, ha valakivel együtt vagy, meg persze, hogy jól megértsétek egymást és sokat nevessetek együtt.
- Hát... lehet, de mennyivel vagy nálam idősebb most 1, vagy két év? Egyetemista vagy, akkor kettő maximum ugye? - már ha nem később jött az egyetemre, mert olyanok is vannak, de még se nézem húszévesnek, vagy ilyesmi. És tényleg nem hiszem, hogy Missy előítéletes lenne, Bennel is jóban van, bár tény, hogy őt is már évek óta ismeri kisebb korától, de akkor se hiszem, hogy gondja lenne Micha korával.
- Az érdekes! Nekem is tudnom kell lassan mi érdekel izgazán. A barátaim nagy része már hetedikes. Ez valahogy így alakult és ők már jövőre egyetemre mennek. Olyan... fura lesz. - sóhajtok egy aprót, hiszen picit félek, hogy esetleg hat majd a csapatunkra az, hogy ők például akármikor lemehetnek majd Roxmortsba, én viszont nem és persze ők majd más tanároktól, más, komolyabb dolgokat tanulnak majd, én meg még azért küzdök, hogy egyáltalán befejezzem a hét évet. - Képességek... metamorfmágus vagyok, bár ezt már jó ideje tudom, de tavaly év végén kiderült, hogy tündér is. Erről még alig tudok valamit, csak amennyit olvastunk róla, de gyakorolnom kellene, hogy ezek a dolgok ne kerekedjenek rajtam felül. Tudod ez a Roxfort, itt... sok különös dolog történik. A Bauxbatons milyen? Tényleg olyan sok a lány? - én még sosem jártam ott, külföldön se, szóval csak hallottam róla és ha jól tudom, amikor a Trimágus tusát rendezték, akkor jártak itt Bauxbatonosok is, de az már évekkel ezelőtt volt és én akkor még nem a Roxfortba jártam.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Misha Benedict
Reveal your secrets
Misha Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-08-09, 14:34



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kathrine & Misha

[You must be registered and logged in to see this image.]

    Próbálhatnék irigykedni, hogy Kathrine évekig szépen élt az ikertestvérével, most pedig a bátyánk özvegye vette pártfogásába, a bolgár lányok pedig mindig ott voltak egymásnak. Mégis úgy vélem, hogy semmi értelme a negatív érzéseknek, abból jutott már bőven elég, amikor hosszasan összefolyt álom, és valóság. Sokszor annyira fáradt voltam anyám halálos ágyánál, hogy ott legyek vele az utolsó pillanatokban, hogy lényegében hetekig nem aludtam, olykor már halucináltam a fáradtságtól. Amikor eltemettem őt, úgy éreztem, hogy úgy korszak jön, de nem lehetek magányos, szükségem van rá, hogy megtaláljam a családot, ha létezhet egyáltalán. Félhosszúra növesztett hajamat kicsit hátrasöpröm, ez már automatikus, hiszen ha könnyű gyűlne a szememben, visszafojtom, próbálok rideg, távolságtartó maradni, most viszont Kathrine mellett erre nem biztos, hogy szükség van. Sőt, biztosan nincs, érezteti, hogy nem vagyok teher, szívesen megismerne, bevonna az életébe. Vajon milyen lehetett ez a Belle? – Áh, mindegy, túl vagyok rajta. Csak azt nem tudtam volna, hogy mi lesz, ha Te is elutasítasz. Mesélsz róla? Dariusról. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy az ő halála indított el mindent. Bár csak féltestvér, de sajnálom, hogy őt sem ismerhettem, meg Belle-t sem. – Csóválom a fejemet, kész csonkacsalád a miénk, teljesen szét van forgácsolódva az erőnk, ahelyett, hogy együtt lehetnénk acélosak. Ez már önmagában is megér egy balladát. – Jó, de egy aranyos kislányt magához venni biztosan könnyebb, mint lényegében egy felnőtt férfit. – Mutatom végig magamon, azért egy fiatal nőtől nem várhatjuk el, akinek szintén két ikerlánya van, hogy vendégül lásson, akár hosszabb időre egy magamfajta alakot. Ezért hát ismerve az illemet, elfogadom, ha Kath bemutat, de nem időzök ott sokat, még egy éjszakát sem. Inkább csak amolyan átutazó távoli rokon leszek, aki olykor benéz, beszélget Dariusról, megnézi a lányait, akik lényegében az unokahugaim! Lehet, hogy vinnem kéne valami apróságot? Játékot? Azt sem tudom, hogy mit szeretnek. És persze annyira kedves a hugomtól, hogy itt szorongatja a kezemet, nem húzom el, rá is fogok picit. – Ez most.. olyan sok információ! Milyen képességek? Hát én.. Nem lett túl jó a bizonyítványom. Egyike vagyok a kevés beuxbatonsos fiúnak, de mivel tudták, hogy az anyám mennyire beteg, nem támasztottak nagy elvárásokat, sokszor elkísértek, hogy meg tudjam látogatni, ápolni, így viszont a tanulmányaimra alig fordítottam figyelmet. Egyedül a dalmágia érdekelt. Ez a bűbájtan egy specálisabb ága, az itteni egyetemre is látványmágusnak jelentkeztem.. – Egy nagyobbat fújtatok, olyan jó végre valakivel beszélgetni, akinek mesélhetek a gondjaimról, a tragédiákról. Ettől még nem változik meg holnaptól minden, de.. lényegesebb könnyebb a lelkemnek.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-08-03, 15:35



[You must be registered and logged in to see this image.]

Michaela & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bizonyára azért is vagyunk mások, ami az életigenlést illeti, mert nekem azért jó ideig volt rendes családom. Boldog gyerekkorom volt, hiszen ott volt nekem Belle és persze anya és apa. Aztán minden felborult, de ezek igenis megadták az alapot és így könnyebb volt a rosszat átvészelni, még ha sokáig igyekeztem is úgy tenni, mintha ezek meg se történtek volna. Mert hát nekem is volt menekülő utam, ami bár nem volt a legjobb megoldás, de akkor ez tűnt a legkönnyebbnek. Aztán persze, amikor az iskolába kerülve Jenkinsék rámszálltak másodikban, onnantól már sokkal nehezebbé váltak a dolgok, de legalább, ha kiborultam miattuk kicsit kiadhattam magamból a családom elvesztése miatti szomorúságot is és persze legalább a bátyámba akkor is kapaszkodhattam.
- Sajnálom, hogy egyedül voltál. A bolgár ága a családunknak nem túl... rendes. - húzom el picit a számat, mert hát nem véletlenül én se próbáltam feléjük nyitni, hiszen semmi jót nem hallottam róluk se Dariustól, se Missytől, aki már legalább egyszer találkozott velük. Nem hiszem, hogy lenne értelme erőltetni a dolgot, hiszen nem azok a típusok, akik bárkivel is jóban akarnának lenni, aki nem rangban hozzájuk való. Apa is azért jött el, ha jól gondolom, mert nem olyan életet akart élni és ezt úgyse értették volna meg.
- Oh biztosan! Missy nagyon rendes. Látod engem is befogadott, pedig egyáltalán nem lett volna ez elvárás tőle. Végülis nekem nem a rokonom. - de mégis mellettem volna, pedig neki is épp elég nehéz lehetett elveszíteni azt, akit szeretett és egyedül maradni két pici gyerekkel. Nem lett volna köteles még egy gyerek terhét a nyakába venni, akinek nem maradt senki a családjából. Amikor viszont meglátom a szeme sarkában az apró könnycseppet, újra előre nyúlok és finoman megszorítom a kezét. Rémes lehet ennyire egyedül lenni! Nekem mindig ott volt valaki, még ha a dolgok sokszor végül rosszul is sültek el, de a bátyám halálát már könnyebb volt kezelni úgy, hogy voltak barátaim, most pedig már ott van Rhys bácsi is. Nem panaszkodom, lehetne sokkal rosszabb is, mint például Michaelának magányosan.
- Hű hát ez nehéz, még csak hatodikos vagyok és egyelőre azt sem tudom milyen szak érdekel. Talán a legendás állatok, de még nem vagyok biztos benne. A tanulás nem az erősségem, pedig sokat kellene gyakorolnom, mert vannak dolgok, amiket még nem tudok teljesen irányítani. Ilyen... képesség félék. És te mit tanulsz? - dobom vissza a kérdést, hiszen ha ő idősebb, akkor gondolom már eleve az egyetem miatt jött ide, akkor pedig van valamiféle szakirány, amit már kiválasztott magának. Nem tudom nekem esetleg ad-e valamiféle támpontot, de azért kíváncsi vagyok rá, hátha segít dönteni. Sajnos most már muszáj leszek kitalálni mi legyen az utam, mert jövőre főleg olyan tantárgyakat kellene tanulnom, amik aztán az egyetemi szakomat építik. Persze, ha egyáltalán felvesznek, ami megint csak kérdéses, ha nem tanulok elég keményen.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Misha Benedict
Reveal your secrets
Misha Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-07-22, 13:00



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kathrine & Michaela

[You must be registered and logged in to see this image.]

   
Arról még nincsen tudomásom, hogy nagybátyja is van, de az már egyértelmű, hogy Kathrine jobban megtalálta a helyét a világban. Nem tudom, hogy ez azért lehet, mert neki sokáig volt egy ikertestvére, én pedig egyke voltam. Igaz, ő vesztett is Belle halálával, de ő olyan cserfes, vidám lány még a tragédiák árnyékában is, én pedig csupán magamat tudom sajnáltatni. Művészlélek vagyok, a zenén keresztül fejezem ki a fájdalmamat, lehet, hogy ha nyitottabban állnék másokhoz, akkor könnyebb lett volna túllendülni. Ezt most már sosem tudom meg, csakis abba tudok kapaszkodni, hogy legyen valakim, aki a vérem, aki elfogad úgy, ahogy vagyok. Miután anya, Darius is halottak, a bátyám bolgár rokonsága pedig látni sem akar, már csak Kathrine maradt nekem, de úgy fest, hogy itt a végállomásnál végre értelmet nyer a küzdelmem, mert ő kérdezget, érdeklődik, láthatóan meg akar ismerni. El sem tudja képzelni, hogy milyen nehéz volt eddig az utam, minimum dalba kéne foglalni. Látványosan kiszakad a tüdőmből egy nagyobbacska sóhajt, a feszült ábrázatom is lehullik. – Nézd, megtanultam élni apám hiányával, és anyám betegségével is. Az utána következő magány volt az elviselhetetlen, és az elutasítás a bolgároknál is tapasztalható volt.. – Rázom a fejemet vadul, de már egy fokkal oldottabban. Így Dariust sem tudtam megismerni, lényegében pár év kihagyással váltottuk egymást Kathrine életében. És Darius felesége sem lehet gyenge teremtés, hogy felneveli azt a két kisgyereket, lényegében férj nélkül. Lehet, hogy ott is be kéne segítenem, végülis én már idősebb vagyok, mint Kathrine, értek az ápoláshoz is, igaz a gyerekek tekintetében semmi tapasztalatom nincsen. Viszont vas akaratom van, elviseltem anyám éveken tartó panaszos, hisztérikus betegségét, ehhez képest két kicsi, aki egészséges, meg se kottyanna. – Örülök, hogy így be tudnál vonni az életedbe, szívesen részt vennék benne. Remélem, hogy ők is ilyen nyitottak, mint te. – Nem vagyok egy sírós típus, anyám betegágya mellett kősziklának kellett lenne, most valahogy egy sírva-nevetős könnycsepp jelenik meg a szemem sarkában. Ettől még nem leszek értelmes, ez afféle testi jelzése annak, hogy nem vagyok a végtelenségig merev, inkább kiszipolyozva lelkileg, és a következő kis csalódásnál is padlóra fogok kerülni, az egészen biztos. – Köszönöm Kathrine. Kath. Azért vagyok itt, hogy ismét legyen családom. Már felkészültem, kedves tőled. És mesélsz magadról egy kicsit? Mit tanulsz, mivel foglalkozol? – Kérdezek most vissza, magamat is meglepve kapaszkodok bele abba, hogy végre történjen velem valami.
Egyértelműen tudtam lazítani a merev testtartáson, de úgy látom, hogy ő is alaposan meg van lepődve, hogy szinte felnőttként kap egy nővért. Gondolom elkönyvelte, hogy Belle halála után már nem lesz másik testvére.





[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty2021-07-18, 14:21



[You must be registered and logged in to see this image.]

Michaela & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na igen, én e miatt nem passzolok annyira a Bendict családba. Nem örököltem sokat arról az ágról, habár tény és való, hogy a nagybátyámra sem hasonlítok olyan durván. Kicsit keveredett innen is onnan is ennem mindenféle és így lettem barna hajú, de kék szemű. Mondjuk sose volt ezzel gondom, meg aztán amilyenek a Benedictek, nem is akarok nagyon hasonlítani hozzájuk. A bátyámat leszámítva nem sok jó véleményem van róluk.
- Sajnálom. Biztosan nehéz lehetett apa nélkül. Nem tudom, hogy miért csinálta ezt. - hiszen velünk ott volt végig, tizenegy évet, amíg be nem következett a baleset és ki tudja, talán maradt volna tovább is. Bár azért szöget üt a fejemben, hogy mi van, akkor ha esetleg közben is volt itt-ott valami kicsapongása, ha vannak még másfelé is rokonaim, féltestvéreim, akikről nem tudok, ahová apa csak ígérgetett, vagy tényleg idővel lelépett volna tőlünk is? Áh, nem hiszem, hogy jó ötlet a szép emlékeket megmérgezni ilyen gondolatokkal.
- Nem volt egyszerű, de ez van. Belle az ikertestvérem volt. Olyanok voltunk, mint két tojás. Az unokahúgaimmal ellentétben, akik nem hasonlítanak annyira. Őket még megismerheted, Missy biztosan szívesen látna. - mosolyodom el bátorítóan. Nem akarom, hogy letört legyen csak mert rossz dolgok történtek velem. Az élet ilyen, előfordul, hogy rossz dolgok csúsznak be és nekem volt részem nem kevésben, de ahogy ő is nézi mindig volt valami, ami végülis javított a helyzeten. A baleset után a bátyám, aztán Missy és végül Rhys felbukkanása nem rég. Picit azért magamban gondolkodom, de akárhogy is számolom a nagybátyám bizony nem rokona Michaelának, hiszen ő apu lánya, anyuhoz nincs köze, szóval ezt inkább nem vetem fel. De Missy tényleg biztosan szívesen megismerné, csak hát a téli szünet erre a legesélyesebb, addig én csak roxmortsi hétvégén jutok le a faluba.
- Ne is mondj ilyen butaságot! Nem vagy púp a hátamon és igen most Missynél lakom. Ha van kedves a téli szünetben biztosan szívesen látna, de amúgy itt dolgozik a suliban, amikor van ideje. Persze csak félállásban, mert ott vannak az ikrek, de bemutatlak neki valamikor, persze ha felkészültél rá. - teszem gyorsan hozzá, mert egy csöppet sikerül elhadarni a mondandómat és nem szeretném elriasztani. Látszik rajta, hogy nagyon félénk és még a végén egyből visszakozna akármit is javasolok. Nem szeretném, ha azért mondtana nemet, mert nem akar zavarni, vagy még nem kész az ilyesmire. Velem is nehezen találkozott, úgyhogy nem biztos, hogy megszeretné ismerni az unokahúgait is ilyen hirtelen. Végülis nem sietünk sehová.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Griffendél klubhelyiség - lányok hálókörlete
» Griffendél klubhelyiség - fiúk hálókörlete
» Griffendél vs. Hugrabug
» Mardekár klubhelyiség
» Hugrabug klubhelyiség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kastély és Birtok :: Tornyok-
Ugrás: