Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Primrose Bakery
  Today at 11:29
Adam Jericho

ϟ Pincefolyosók
  Today at 10:30
Daphne Jennings

ϟ Bejárati csarnok
  Yesterday at 19:13
Moira H. Kingsdale
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Cody L. Martimor

Moira H. Kingsdale

Tim Roberts

Megan Smith

Gerard Warrington

Gina Accipiter

Draco Malfoy

Corvus Flint

Mason J. Harris

Statisztika

Összesen 602 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Fryderyka Herbs

Jelenleg összesen 40436 hozzászólás olvasható. in 3582 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hollóhát klubhelység

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Mason J. Harris
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység Today at 17:56

Moira & Mason

[You must be registered and logged in to see this image.]

A válasza arra, mikor arra utaltam, minél nagyobb besorolású lényt válasszon... Bátor volt? Vagy egyszerűen elkeseredett, esetleg egy kicsit mindkettő? Nem is tudom, melyik, de valamiért úgy éreztem, jobb, ha nem firtatom, főleg miután javította is magát, hogy érti, mire gondolok ezalatt.
- A maga módján igazából mindegyik szép. A román hosszúszarvú a kedvencem, bár állítólag az antidopuszi opálszeműt tartják legtöbben a legszebbnek - mondtam. Bár tényleg mindegyik fajtáról tudtam volna mondani valamit, ami kiemelte a többi közül valamilyen oknál fogva, bár azt már nem tudtam volna megmagyarázni, miért a hosszúszarvú vált a kedvencemmé.
Hasonlóképpen azt sem értettem, miért osztom meg vele ezt, ugyanis nem az volt a legfőbb ismérvem sosem, hogy olyan sokat dumálnék feleslegesen... de mivel úgy láttam, érdekli, amit mondok, ráadásul úgy igazán előítéletet vagy túlzott viszolygást sem vélek felfedezni az arcán miattam, miért ne? Ki kell használni, ha egyszer találkozom valakivel véletlenül, akivel talán már nem utáltattam meg magam előre.
Úgy tűnt, mint akit meglepett a kérdésem, de végül válaszolt is rá - a választásával pedig tökre egyet tudtam érteni, a demiguise mindenképp érdekes teremtmény. De a többi is elég király volt. Valójában arra számítottam, hogy valami "csajosabb" lényt választ, alacsonyabb besorolásból, de ezek mind XXXXX-esek és XXXX-esek voltak az osztályzás szintjein, ezek pedig nem arról voltak híresek, hogy a legbarátságosabb lények kerüljenek ide.
- És melyikről írnál legszívesebben? - kérdeztem. - Ne gondolkodj, mindig az a legjobb döntés, ami először beugrik - tettem hozzá, ugyanis nekem ez mindig bejött, ha választás előtt álltam és sehogy sem sikerült dönteni. Talán ő is jól jár ezzel a módszerrel.

[You must be registered and logged in to see this link.]

I AM NOT A BAD BOY
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
WHY DON'T U SEE THAT?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Moira H. Kingsdale
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 17

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-14, 21:54

Mason && Moira

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Valamiért azt érzem, hogy az előbbi mondatommal nem sikerült nála pirospontot szereznem, legalábbis a nevét illető dologban. Én komolyan gondoltam, hogy szép neve van, valahogy mindig is tetszett a Mason név, bár a saját nevemért én sem vagyok oda. Főleg azt nem szerettem, amikor a második nevemet becézgették, hiszen amikor valaki Hellnek hívott, mert olyan "pokolian jó" nő voltam. Sosem szerettem az ilyen erőltetett és erőszakos vicceket vagy udvarlást, szerencsére André nem volt ilyen és olyan ősparaszt sem volt, hogy a fenekemre csapott volna. Kirázott a hideg az ilyen fiúktól, sőt. Irtóztam tőlük.
Figyelek rá és hallgatom, hogy miket mond nekem. Igaza van, tényleg bármelyikről lehet sokat írni, de nem is tudom, valahogy olyasmit szeretnék, ami passzol is hozzám. - Sosem rohannék el sikoltozva, inkább néznék szembe a halállal. - mondom neki őszintén, majd ugye két másodperc alatt leesik, hogy megint milyen hülyét csinálok magamból. - De persze értem, hogy mire célzol. - szóval valami nagyon magas besorolású állatot kell választanom. Ez egy elég hasznos tanács a továbbiakra nézve, mert akkor mindig azt az állatot fogom választani, ami a legveszélyesebb. Örülök neki, hogy idejött nekem segíteni, hálás vagyok érte, még ha nem is látszik rajtam igazán... De végül még mindig nem tudom kit válasszak.
- Vannak nagyon szép sárkányok. - mondom neki, miközben figyelem őt továbbra is, igazából magamba iszom minden szavát, sikeresen elnyerte a figyelmemet. Kedvesnek tűnik, még csak kicsit sem olyan, mint amilyennek lefestették őt, sőt. Egy gonosz srác nem ment volna oda egy tanácstalan lányhoz segíteni, vagy csak én látom rosszul a helyzetet? - Érdekes választás. - elég jártasnak látszik a témában, talán éppen azért, mert Bestiamester szakos lenne? Az is lehet, hogy én fogok mellé és csupán csak nagyon érdeklődő alkat, aki szereti a varázslényeket. Nem tudhatom.
Hirtelen meglep, hogy visszakérdez, pedig evidens, hogy az ember visszakérdez egy beszélgetés alatt. Nem tudom, hogy mit kéne neki mondanom, hiszen olyan széleskörű a választék és olyan sok kedvencem mondjuk nincs. - Hát nem is tudom, hogy mit mondjak így hirtelen, mert imádom a demigiuse-ket. - ki ne szeretné őket, hisz szerintem baromi aranyosak és szépek a szemeik. Vajon azt várta, hogy az egyszarvút mondom? - Bár leginkább négy lény között őrlődöm... Demigiuse, graphorn, nundu és a lethifold. - felelem neki, hátha tud segíteni választani vagy olyan tanácsot adni, amitől eljutok egyről a kettőre. A szívem valahogy a lethifold felé húz és pontosan azért, mert az áll tőlem a legmesszebb.

[You must be registered and logged in to see this link.] | Béna, de remélem tetszik Embarassed | [You must be registered and logged in to see this link.]

My power comes from my red
R
O
G
U
E
S
Mason J. Harris
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-14, 19:30

Moira & Mason

Mivel nem láttam értelmét tovább ragozni azt, hogy elkalandozott épp, mikor hozzászóltam, inkább elengedtem, nehogy úgy érezze, mégiscsak neheztelek rá miatta. Lassan sikerült bizonyítanom azt is, hogy nem elküldeni akarom innen, éppen ellenkezőleg.
- Hát, köszi - válaszoltam kurtán, mikor megdicsérte a nevemet. Őszintén én annyira nem rajongtam érte, annyira... átlagos volt, semmi különleges nem volt benne, amit annyira meg kellene dicsérni. Ezek szerint pedig még a jelentése sem egy nagy extra, de ez már mellékes. Bár néha talán örülnék, ha ez lenne az életben a legnagyobb problémám.
Mikor közölte, hogy milyen tárgyból kell házit írnia... belül valahol felhangzott bennem egy éljenzés, hogy ha már így idejöttem, akkor nem kell csalódást okoznom azzal, hogy pont egy olyan témával kapcsolatban akadt el, amivel én sem tudok mit kezdeni. Egy jóslástan például engem is eléggé megizzasztott volna, örültem is neki, mikor leadhattam a francba. De akárhogy nézzük, akkor ehhez egy bestiamester szakos egyetemistánál aligha foghatott ki jobbat.
- Hmm, igazából szinte bármelyikről tudsz sokat írni - mondtam, bár én könnyen beszélek, elvégre jóval magasabb szinten tanulom ezt az egészet. - De annyit elárulok, hogy ha jó pontot akarsz szerezni Hagridnál, akkor valami olyan lényt válassz, amitől alapesetben sikítva rohannál el, úgyhogy a helyedben valami veszélyeset választanék - tettem hozzá halvány vigyorral. Egyszerűen minél több egy lény besorolásában az X, Hagridnál pont annyival nő a rajongás mértéke. Totál egyenesen arányos. Ezek után akinek van egy kis esze, eljátssza ezt a kártyát, és nem a legártalmatlanabb törpegolymókról vagy bólintérről fog írni. Bár szerintem jóindulatú óriás barátunknál az is elég, ha egyszerűen csak érdekel valakit a tárgya és nem veszi semmibe sem őt, sem a lényeit.
- Bírom a sárkányokat - válaszoltam a kérdésre. - Bár kis túlzással... azt hiszem, mindenki bírja a sárkányokat - tettem hozzá, ugyanis elég sok kultúrának részét képezték a sárkányok, a mugliknál is elég sokat hallani róluk annak ellenére is, hogy ők nem igazán tudják, hogy tényleg léteznek. Azért gyerekként én se gondoltam volna, hogy azok közül a lények közül, amik tanulmányozásával manapság töltöm a napjaim nagy részét, bármelyik is létezik a valóságban, nem csak a mesekönyvek lapjain. - De a rúnakígyókat és a murmáncokat is csípem - tettem hozzá még. Valójában nehezen emelek ki még ennyit is, mert pont a lények sokszínűsége volt az, ami szabályosan elvarázsolt. A Minisztérium által unalmas kategóriába soroltakban is volt valami érdekes, elvégre ha mugli dolgokhoz akarom hasonlítani, akkor a biológiában, az egyszerú állatok közt sem feledkezhetünk meg az élővilág legkisebbjeiről, nem kezdhetünk azonnal a csúcsragadozókkal. - Na és te hogy állsz ezzel? - kérdeztem vissza, hiszen biztos vagyok benne, hogy neki is akad kedvence.

I AM NOT A BAD BOY
WHY DON'T U SEE THAT?
Moira H. Kingsdale
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-13, 21:13

Mason && Moira

Hálásan biccentek felé és szemeibe nézek. - Köszönöm, innentől jobban figyelek. - és tényleg komolyan is gondolom, hiszen már a gondolkodást is abbahagytam, pedig teljesen jó volt nem gondolni arra, hogy nem leszek készen a feladattal, amivel már készen kéne lennem. Nem is nehéz a feladat, szerintem bármelyik lényről írhatnék oldalakat, de nem tudom, hogy melyiket is szeretném bemutatni. Nem szeretném az egész osztály előtt felolvasni az irományomat, nem azért mert félnék a szerepléstől, mindössze eddig is a csendes lány voltam, ezután is az szeretnék lenni. Pedig régebben szerettem, ha sokan figyeltek, szerettem mikor megdicsértek a munkáim után. A kedvencem például az volt, mikor az edző mindig hozott egy csokor virágot nekem a győzelmek után. Imádom a kék hortenziát és ezt ő is tudta, olyan szép csokrokat csináltatott, amikben fehér rózsa és az imént emlegetett virág volt. Hiányzik az edzőm és hiányzik az RSG.
Kérdése jogos és kicsit ostobán is érzem magam, ezért inkább pillantok a pergamenre, mint a fiúra. Lehet tényleg el kéne már hinnem, hogy nem csak a véletlen miatt szólnak hozzám az emberek, mármint... ez a mondat nem értelmes, de nem baj, én értem mire gondolok. - Igazad van, akkor nem szóltál volna. - felelem neki egy apró sóhajjal, majd tovább szuggerálom a pergament hátha magától fognak majd szavak rámászni. Persze ez egy értelmetlen gondolat volt, meg is csíphettem volna magam, hogy ébredjek fel az ilyen tévképzetekből. - Szép a neved, azt jelenti, hogy kőműves, persze ha jól emlékszem. - mondom, miközben pár pillanatra ráemelem a tekintetem, majd vissza a pergamenre. Olyan, mintha zavarban lennék... bár a probléma inkább az, hogy elszoktam az emberektől, igen... biztosan ez a helyzet.
- Hát... - gondolkodom el egy pillanatra, miközben bámulom a pergament. - Egy legendás lényről kell prezentációt tartanom, de... nem tudom melyikről tudnék sokat írni. - vallom be őszintén neki, mert igen, tisztában vagyok azzal, hogy milyen lények léteznek és tudok mindegyikről beszélni, talán még helyesen is be tudnám őket sorolni... Csak nem tudom, hogy melyikről lenne a legnagyobb anyagmennyiség, amellyel dolgozni is tudok. Mert egy könyvben találtam, amiben a demiguiseról volt szó, csak nagyon-nagyon összefolytak a sorok. - Neked melyik a kedvenc lényed? - teszem fel a kérdést, miközben még mindig mereven a pergament bámulom. Lehet jobb lenne, ha többször nem égetném be magam, mert... ezt is elég kellemetlen elmondani neki, vajon mit gondolhat rólam?

[You must be registered and logged in to see this link.] | Béna, de remélem tetszik Embarassed | [You must be registered and logged in to see this link.]

R
O
G
U
E
S
Mason J. Harris
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-13, 19:15

Moira & Mason

- Nem haragszom - válaszoltam, mivel tényleg nem. Jó, ha valami fontosról beszélek és akkor képes valaki elkalandozni, akkor már nem így reagálok, de egy szimpla kérdés volt, amit nem tartott nagy erőfeszítésbe megismételni. Bár ebben talán az is közrejátszott, hogy egész sokat változtam az utóbbi egy-két évben. Persze az előítéleteket teljes egészében sosem fogom magamról lemosni, de próbálkozni lehet, és kell is.
Úgy tűnt, sikerült meglepnem vele, hogy egyáltalán nem azért jöttem ide, hogy elküldjem a "helyemről", hanem még segíteni is szeretnék. A tekintete egyértelműen jelezte számomra, hogy nem erre számított. Talán úgy egyáltalán meglepte, hogy bárki is ilyesmit ajánl, talán tényleg hallott már valamit az antihőstetteimről és konkrétan a személyemnek szól ez a meglepett arc, de bármelyik is legyen, a lényegen nem változtat.
- Ha a terhemre lennél, szerinted egyáltalán felajánlom, hogy segítek? - kérdeztem vissza. Nyilván akkor csak elmegyek emellett az egész mellett anélkül, hogy különösebben érdekelne, hogyan vagy hogyan nem szerencsétlenkedi végül össze a háziját. - A nevem Mason. Mason Harris - mutatkoztam be én is, ha már ő is megtette, illetve ha már így összevetett minket a sors. Ha valaha is hallott rólam és nem volt biztos benne, kivel áll szemben, akkor most már megbizonyosodhatott róla, hogy igen, ez az a seggfej, aki örömét leli mások csesztetésében. Most már leginkább múlt időben.
- Szóval, Moira... Elárulod, hol akadtál el? - kérdeztem. Jó, láthatóan már az elején, de jó lett volna tudni, mi is a probléma tárgya egész pontosan és hogy tudjuk azt kiküszöbölni.

I AM NOT A BAD BOY
WHY DON'T U SEE THAT?
Moira H. Kingsdale
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-12, 10:56

Mason && Moira

Én tényleg nem akartam vele illetlen lenni és megbántás is távol állt tőlem, mindössze tényleg annyira belemerültem a gondolkodásba. Igazából sokszor szoktam így lenni, mindig képes vagyok annyira elgondolkodni, hogy még képes vagyok elfelejteni még azt is, hogy éppen hol vagyok és mit csinálok. Itt is most is annyira elgondolkodtam, hogy kellemes volt elfelejteni a feladatot, a szüleimet, a költözést és mindent, ami az elmúlt fél évben velem történt. A költözés volt talán a legrosszabb, mert hirtelen történt és olyan gyorsan, hogy még a barátaimtól sem tudtam elköszönni. Ninon-nak sem tudtam elmondani, hogy mi történt velem, pedig talán neki még sikerült is volna elmondanom. De végül a búcsúzásra se hagytak időt, egyedül csak a szünetekben mehetek haza a nagyihoz... Anyáék nem igazán engedik máshogyan.
Nem érzem úgy a hangjából, hogy haragudna rám, bár pedig érhető lenne, ha rosszul érintette volna, hogy nem is figyeltem rá. Persze azért sem látszik rajta sértettség, hogy arrébb ültem, biztosan nem tudja és nem is fogja megtudni, hogy nem bírom a férfiak érintését, valahogy... nem érzem úgy, hogy ezzel "dicsekednem" kéne. - Tényleg ne haragudj. - ha figyeli a szemeimet, akkor őszinteséget láthat benne. Én sem szerettem, amikor engem vettek semmibe, vagyis ez volt a helyzet velem régen, most már egyfajta öröm tölt el. Valahogy sikerült nagyon eltávolodnom régi önmagamtól és az emberektől. Nem tudom, hogyan láthatnak most engem, biztosan én vagyok a zárkózott új csaj, akivel szenvedés a beszélgetés. 
Nem is tudom, hogy miért ez volt az első dolog, amire gondoltam, hogy valakinek a helyén ülök, nálunk régen volt ilyen a másik iskolában. Mondjuk biztosan senki sem hinni el, hogy a házam csapatkapitánya voltam RSG-ben, nem mintha ezzel szeretnék dicsekedni. - Akkor jó. - de így most akkor megint nem tudom, hogy miért is ült le mellém. Mert ha nem az ő helyén ülök, akkor..? Végül csak megosztja nekem és kicsit csodálkozva nézek rá, két pillanat erejéig pislogok csak rá és utána a pergamenre nézek. Bárcsak tele lenne már sok okossággal.
- Igen, kicsit elvagyok veszve. - mondom neki, miközben nézem az üres pergament. Sóhajtok egyet és legszívesebben ezt így összegyűrném, ahogyan az összes többit is eddig. Felajánlja a segítségét én pedig nem tudom, hogy hirtelen mit tegyek vagy éppen mit kéne neki mondanom, ösztönösen mondanám neki, hogy nem. Valahogy nem akartam másokra támaszkodni, de éppen itt lenne a lehetőség, hogy nyissak az iskolatársaim felé. - Nem akarok a terhedre lenni, mármint... Szívesen elfogadom a segítségedet. - mondom végül halkan és rápillantok. - Moira Helena Kingsdale vagyok.

R
O
G
U
E
S
Mason J. Harris
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-11, 22:49

Moira & Mason

A lány láthatóan belefeledkezett a gondolataiba, ugyanis nem igazán fogta az adást nemhogy a kérdésemről, még egyáltalán a jelenlétemről sem. Ennek ellenére is vettem a bátorságot, hogy maradjak. Ahogy leültem mellé, kissé elhúzódott ugyan, de sebaj, nem mindenki szereti, ha csak így meglepik és belemásznak az aurájába.
- Azt veszem észre - mondtam. Nem állt szándékomban megsérteni ezzel, csupán egy tényszerű megállapítás volt a részemről az elkalandozása kapcsán.
Tényleg nem igazán figyelhetett, legalábbis abból gondoltam, hogy arról kezdett el beszélni, hogy ha elfoglalta a helyem, átül máshova. Nem tudom, tényleg így gondolta-e, vagy csak egy udvarias lepattintás amiatt, hogy esetleg tudja, ki vagyok; még ha talán új is, lehettek olyan barátai, akik által megelőzött a "hírem" és nem akart a közelemben lenni, mert máris tart tőlem.
- Nem tudok róla, hogy bárkinek is lenne itt kisajátított helye - jegyeztem meg egy vállrándítás kíséretében. Az elmúlt években nem nagyon láttam azon konfliktust, mert valaki épp leült volna valahova. Abszurd is lenne ezen összeveszni, még akkor is, ha rólam van szó.
- Igazából csak annyit kérdeztem, kell-e segítség, mert láttam, hogy kissé mintha el lennél veszve - magyaráztam eredeti szándékomat újra, mielőtt fogná magát a cuccaival együtt és lelépne, csak azért, mert azt hiszi, rossz helyen van. - Ha gondolod, segíthetek - ajánlottam fel most már egyenesebben, így, hogy ezúttal tényleg figyel is rám. - Miről kell írnod? - kérdeztem kissé oldalra döntött fejjel, ugyanis az előtte lévő üres pergamen nem igazán árult el semmit.

I AM NOT A BAD BOY
WHY DON'T U SEE THAT?
Moira H. Kingsdale
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-11, 15:10

Mason && Moira

Ettől a sok értelmetlen gondolkodástól megfájdul a fejem és egyre nehezebb már csak arra gondolni, hogy mi lenne a legjobb választás. Igazából sosem voltam ilyen döntésképtelen, mindig mindent hamar megoldottam és ügyesen sikerült túlteljesíteni a követelményeket... De... Azóta sok minden történt, sok rossz dolog. Idegesít egy szinten, hogy nem vagyok képes felbontani André leveleit, másrészt a saját gyengeségem is elbizonytalanít. Képes leszek elvégezni ezt az évet úgy, hogy használhatatlan vagyok, ha nem kenek fel rúzst az ajkaimra? Képes leszek anyám támogatása nélkül megcsinálni ezt az egészet? Hallottam, hogy múltkor mit mondott, próbáltam elfelejteni, de most mintha csak feltörne az emlék. "Szerintem lefeküdt a fiúval és megbánta, ezért reagálja túl ennyire az egészet." Nincs igaza... nagyon nincs.
Valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva kezdett lenyugodni nyugtalan és kissé háborodott elmém, kezdtek eltűnni a szomorú gondolatok. Talán végül sikerült lenyugodni, sikerült elkergetni a fejemből anyámat és Andrét, már csak az volt egyedül előttem, hogy ez a feladat sem lesz készen. Lehet fel kéne keresnem egy pszichológust, de... Nem érzem mégsem akkora szükségét, hiszen sikerült feldolgozni a dolgot és tudom, hogy mit tettek velem. Tisztában vagyok vele, hogy megerőszakolt André és két barátja bedrogozva... Igazából fel sem tűnt, hogy valaki éppen hozzám szólt, annyira figyeltem a tüzet, hogy nem figyeltem fel a fiúra, csak azt látom, hogy éppen leül mellém. Kissé zavartan arrébb ülök, hogy véletlenül se érjen hozzám, nem azért mert leprás, csak... nekem így jó, de igyekszem nem feltűnően tenni.
- Ne haragudj, nem figyeltem, nagyon elgondolkodtam... - mondom neki, miközben szép lassan ráemelem kék szemeimet és sikerül megtalálni a szemeit, amikbe szépen bele is nézek. Bár a mosoly nem megy még mindig, attól hangom még kedves és egyben bűnbánó. Tudom, hogy illetlenség valakire nem figyelni és remélem, hogy nem bántom meg őt... Várjunk csak, ő nem az a fiú, akiről múltkor beszéltek? De, szerintem róla beszéltek, bár nem figyeltem oda, de biztosan nem jó dolgokat mondtak, bár... én sosem voltam előítéletes. - Esetleg a helyedre ültem, mert ha igen, akkor átülök máshova ám. - mondom neki, miközben már nyúlok is a pergamenért, hiszen mi másért állna velem szóba? Nem hallottam, hogy mit mondott nekem, így másra nem is tudok hirtelen gondolni.

R
O
G
U
E
S
Mason J. Harris
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-10, 23:59

Moira & Mason

A délután a mai napon szinte csak úgy elrepült, köszönhetően annak, hogy órák után nem sokkal volt egy edzésünk, hiszen hamarosan jön a januári meccs a Mardekár csapata ellen, amire természetesen ezerrel készülni kell, elvégre nem lenne jó egy csúfos vereség. Mivel mindenki viszonylag jól teljesített, a csapatkapitányunk volt kedves kicsivel hamarabb is elengedni minket, mint azt eredetileg tervezte.
Tulajdonképpen jól jött, hogy kicsivel több időm volt a tanulásra anélkül, hogy a maradék szabadidőm kárára ment volna, főleg, hogy a professzorasszony utalásaiból azt következtettem ki, hogy hamarosan lesz valami dolgozat vagy beadandó varázslény anatómiából, aztán nehogy meglepjen minket a hirtelen bejelentés. Lezárásként pedig elmehettem megetetni a thesztrálokat és a hippogriffeket - nem volt nehéz ledumálni Hagriddal, hogy néha besegítsek órán kívül is, ha a lények ellátásáról van szó. Pár mondatot váltottam is a vadőrrel, ugyanis akármilyen meglepő, egész jó kapcsolatunk volt, aminek talán az lehetett az oka, hogy bár másképp, de mindketten eléggé meg nem értett személyiségek vagyunk. Aztán valahogy azóta különösen bír, mióta - úgy hatodik körül - körvonalazódott, hogy később is akarok ezzel az egésszel foglalkozni komolyabban is. Vadőrünk mindig örült, ha valaki hozzá hasonlóan megértette az egyesek szerint akár fura és ijesztő rajongásának tárgyait is.
Miután megbizonyosodtam róla, hogy egész biztos nem maradnak éhen sem a hippogriffek, sem a thesztrálok, és el is búcsúztunk egymástól, a klubhelység felé vettem az irányt. Akár mondhatnám azt is, hogy fárasztó volt a napom, mégsem éreztem úgy, hogy fáradt lennék, de már nem akartam menni különösebben sehová, így a torony tűnt a legjobb megoldásnak.
A klubhelyiségben nem volt nagy zajongás, ami amúgy sem jellemző a házunk tagjaira. A legtöbben halkan beszélgettek vagy tanultak, de egyébként sem voltak lent túl sokan, gondolom vannak, akik inkább a szobájukat vagy a könyvtárat választották. Így nem volt valami nehéz kiszúrnom a feladatával látványos módon kúzdő lányt, még akkor sem, ha úgy el volt vonulva a sarokba. Ezelőtt nem hiszem, hogy gyakran láttam volna, márpedig nem lehetett sokkal fiatalabb tőlem, aztán meg házon belül leginkább megmaradnak az alsóbb évesek is arcról egy idő után. Persze nem ez az első, hogy észrevettem itt, de nem rémlik, hogy az idei év előtt valaha is láttam volna.
De ahogy elnéztem ebben a pár másodpercben, mióta bejöttem... arra jutottam, hogy elég elveszettnek tűnik, ami a feladatot illeti. Gőzöm sincs, milyen tantárgy lehet, de bármi is az, valamelyest azért konyítok az eddigi évek anyagához a legtöbb dologból annyira, hogy érdemi módon segítsek. Pár éve kiröhögtem volna, hogy hogy került be egyáltalán a Hollóhátba, de a mostani én rohadtul nem vágyott erre. Sőt, kifejezetten igyekeztem legalább a háztársaimmal jóban lenni, ha mindenkivel nem is, mert tudtam, hogy aki korábban is ismert vagy hallott ezt-azt, annak megvannak az előítéletei, mielőtt egyáltalán megszólalnék.
Tehát fogtam magam, és arra jutottam, miért is ne segíthetnék? Legfeljebb nem jut előrébb, ha olyan a téma, de rosszabb már nem lesz, és valahogy biztos jót tenne az önképemnek is, hogy nem csak mások bántását meg a mindenféle balhékat tudom felmutatni.
- Segítsek? - kérdeztem lassan odalépve hozzá. - Látom, nem akar menni. Milyen téma? - érdeklődtem a félrerakott üres pergamenre pillantva.
Szinte meg sem várva a választ, letelepedtem az egyelőre még ismeretlen leányzó mellé. Eltökéltem, hogy ha el akarna hajtani, akkor sem hagyom annyiban. Márpedig nem úgy tűnt, mint aki ne örülne bármiféle segítségnek.

I AM NOT A BAD BOY
WHY DON'T U SEE THAT?
Moira H. Kingsdale
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység 2019-01-08, 19:21

Mason && Moira

Ha őszinte szeretnék lenni magammal, akkor be kell látnom, hogy ez a hely még mindig furcsa nekem és hiányzik a régi iskolám. Természetesen a legtöbben próbáltak kedvesek lenni, érdeklődni és megismerni engem, de valahogy... nem vágytam semmilyen emberi kapcsolatra. Ha tehettem akkor meghúzódtam egy sarokba, elmentem egy üres terembe és olvastam vagy éppen az udvaron sétálgattam. A kedvenc helyem a Fekete-tó volt, mindig is szerettem nézni, ahogyan a napfénye megcsillan egy víztükrön, mindig is szerettem. Kíváncsi lettem volna, ahogyan a telihold fénye játszik a víztükrön, de már este nem szabadott kimenni, nemhogy teliholdkor.
Lehet jobban tenném, hogy ha inkább a feladattal foglalkoznék, mert ha így haladok vele, akkor sosem fogom befejezni. Nem volt nehéz feladat, egy legendás állatot kell bemutatni egy fogalmazás keretében, de én még csak nem is tudtam kiválasztani egyet sem. Hiába igyekeztem, hiába próbálkoztam választani, nem tudtam eldönteni, hogy melyik lényről tudnék a legtöbbet írni, ma már órákat ültem a könyvtárban, de megfájdult a fejem, így feljöttem a toronyba és behúzódtam ebbe a sarokba. Szerettem volna láthatatlan lenni, de tudom, hogy látnak a többiek és azt is látják, hogy a körmömet rágcsálom, miközben vadul írok a semmiről, lassan ez lesz a hatodik pergamen, amit eldobhatok. Ne add fel Moira!
Fél perccel később feladom, inkább lerakom a teljesen üres pergament, törökülésben helyezkedem el, eltűröm két fülem mögé a hajamat, majd csak lesem a kandallóban pattogó tüzet. - Ideje elfogadni, hogy nem fog menni... ez se... - mondom magamnak, kissé elkeseredetten. Miért is menne? Miért is sikerülne nekem valami? Kissé megbillentem a fejemet és nézem tovább a tüzet. Magammal sem haladtam semmit, még mindig nem lett jobb a helyzet, nem érzem úgy, mintha elkezdtem volna visszafelé haladni a régi személyiségemhez, mintha... megállt volna egy homokóra én pedig megrekedtem.

R
O
G
U
E
S
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20

TémanyitásTárgy: Hollóhát klubhelység 2019-01-02, 16:56

Hollóhát klubhelység

A Hollóhát diákjainak közvetlen gyülekezőhelye a toronyban található. Hollóháti Heléna tesz fel találóskérdést, s a szobra mögött található az ajtó, amelyen át bejuthatunk a helységbe  

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hollóhát klubhelység