Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Hiányzásnapló
  Yesterday at 19:20
Nancy Lukey

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 09:33
Sidney Smallwood

ϟ Karakterfejlődés
  Yesterday at 09:14
Luna Lovegood

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 08:56
Luna Lovegood

ϟ Stansson & Cody
  Yesterday at 02:03
Cody Armstrong

ϟ Tower
  2018-10-16, 20:56
Cody Armstrong
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Nox Djarum

Sidney Smallwood

Cody Armstrong

Nancy Lukey

Gina Accipiter

Armand Stansson

Janette Troops

Dane Seoras

Ginny Weasley

Statisztika

Összesen 590 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daphne Greengrass

Jelenleg összesen 39305 hozzászólás olvasható. in 3497 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Emiliana&Kyle - Új utakon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 143

TémanyitásTárgy: Re: Emiliana&Kyle - Új utakon 2018-10-15, 07:49

Emilana & Kyle
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem tudom, hogy mi hozható ki egy olyan helyzetből, amelyből eleve mindketten rossz szájízzel távoztunk. Na nem mintha más esetben olyan fényesre sikerült bármikor is egy lánytól távozás. A legtöbb esetben önző vagyok, csak a saját kielésülésem érdekel, mert annyira azért nem vagyok jó fej, hogy attól legyen boldog, hogy másnak is jó. Csak túl akarok esni a dolgon, egy cseppnyi boldogságot csempészve a gyászos mindennapjaimba, és lássuk be, erre az ösztönös kéj a leggyorsabb megoldás.
- Szívesen. Nem volt jobb ötletem. – Vallom be az igazat, a füttyentést pedig elengedem a fülem mellett, tőlem tényleg szokatlan, hogy akár csak udvarolni akarnék. A csábításnak más eszközei vannak. Simán csak bíztam benne, hogy ez az ősrégi gesztus most megállja a helyét, apró figyelmesség, amivel éreztethetem, hogy sajnálom ahogyan viselkedtem. Egy pillanatra bepillantást engedtem a lelkem sötét bugyraiba, holmi sajnálatból, de nem akartam, hogy engem sajnáljon. A mosolya viszont tényleg egyedi, még ilyet nem láttam tőle, úgyhogy máris megérte, mondtam én, hogy jó csaj, csak hát végülis sosem úgy éreztette vele senki, ahogyan kellett volna. A hozzám hasonlók nem túl kedves alakok, ez tény. Nem viszonzom a mosolyt, mert nekem még nem megy, inkább vívódok, hogy pontosan mit is kéne mondanom, nem az ilyen típusú beszédben vagyok jó, inkább a káromkodós macsózásban, amelyben pár perccel később már az övét bontogatjuk egymással. – Ez a beszéd. – Nem címkéztük fel, hogy ez holmi baráti megbeszélés, vagy randi, hanem amolyan lesz ami lesz. Mivel nem abba a randizós kávézóba megyünk, ami hányinger rózsaszín falakból épült, hanem csak simán a három seprűbe, ez így nem egyértelmű, de legalább nem kell érdemi döntést hoznunk. A kapun kívül máris a Három Seprű elé hoppanálunk, picit hozzáérek a vállához, hogy neki ne kelljen varázsolnia. Aztán nyitom neki az ajtót, ha már virág, akkor a csomaggal némi előzékenység is jár. – Bűnbánat, asszem. Nem akartalak csak úgy ott hagyni. Tudom, hogy milyen vagyok, és nem is mentegezőzöm, csak arra kellenek a lányok. – Húzok ki neki egy széket, hogy aztán én is helyet foglaljak. A legutóbb nem úgy tűnt, mintha nagyon ivós lenne, most meg még kora délután is van, kár lenne gyorsan berúgni, noha a lelki állapotom simán indokolná. Végül maradok annál, hogy két forró csokit rendelek, azt mindenki szereti, ráadásul évszaktól függetlenül jolly joker választás. – Én abban vagyok jó, így nem gondolom túl. Az tűnt a leglogikusabb választásnak, és akkor nem kell másra gondolnom. De mivel téged máshogyan bántottalak meg, de mégis elmondtad a bánatodat, tőlem igazi faszkalap megoldás volt lerázni a kérdést. – Most még nem kezdek bele, előbb inkább megvárjuk a rendelést, ami gyorsan megérkezik, de még hagyok emészteni való időt. Kissé kitárulkoztam, de azt hiszem nem sok újat mondtam, mint amit eddig is leszűrhetett. Inkább csak a miértek volt a kérdés.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] » Lonelyness » [You must be registered and logged in to see this link.]

Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Emiliana Gray
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Emiliana&Kyle - Új utakon 2018-10-10, 10:40

Kyle & Emiliana

Kikullogok bájitaltanról, hiszen az utolsó óráim egyike ez már, aztán vége az évnek és haza kell mennem. Egyelőre még mindig nem tudom, hogy mi is lesz akkor, de próbálok úgy tenni, mintha nem is tudom... nem következne be a megmásíthatatlan, pedig sajnos tudom, hogy be fog következni. Rendesen meg is lep, hogy ismerős arcot látok a folyosón várakozni. Én utolsók között jövök ki a teremből és valahogy ösztönösen pillantok hátra, hogy nem jön-e mögöttem más, de Kyle nagyon úgy fest, hogy elég határozottan néz rám ahhoz, hogy végül csak megálljak és ne menjek el mellette. Valószínűleg nem másra vár, ha már ennyire rám néz, meg persze amikor megszólít már végképp egyértelművé is válik a dolog.
- Szia! Öhm... persze. - kissé meglepetten veszem el a csokrot, amire persze kapunk még egy füttyentést is valami háztársamtól, de azzal végképp nem foglalkozom. Hát igen ahogyan Kyle is mondta akármennyire is meg akarom én húzni magamat, ez nem igazán működik akkor, ha eleve már csak a származásom is felhívja rám a figyelmet. Pont e miatt lett az a rémes pletyka, úgyhogy cseppet sem meglepő ez a mostani jelenet sem, bár még arra sosem került sor, hogy valaki csokorral a kezében várjon rám. - Köszönöm, ez... nagyon szép! - még egy halvány mosolyt is sikerül az arcorma varázsolnia, ahogyan átveszem a csokrot és beleszippantok a kellemesen finom virágillatba. Nem szoktam ilyesmit kapni, ahogyan mosolyogni se nagyon, pedig tény és való, hogy még az alapnál is jobban feldobja az arcomat.
- Hátrányom már nem igazán származhat belőle végülis... - na igen kirúgni nem tudnak, hiszen vége a sulinak, ilyenkor már szerintem nem is érdekel túl sokakat, hogy az ember mit csinál. Még Piton órája is egészen laza volt magához képest így az év végére. Már csak azt nem tudom, hogy miről szeretne beszélgetni, főleg most ez olyan fura helyzet, hiszen legutóbb úgy tűnt én bántottam meg őt, közben meg ő hozott nekem virágot és egyelőre még ennek sem értem az okát. - Ne hidd, hogy nem esik jól, de... miért? - nem tudom megállni, csak kibukik belőlem a dolog, hiszen élhetné tovább az életét úgy, ahogyan eddig, egyáltalán nem lenne köteles velem foglalkozni, akkor meg vajon miért teszi? Nem igazán értem a dolgot.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Emiliana&Kyle - Új utakon 2018-10-07, 09:08

Emilana & Kyle

Azóta eltelt egy hét, és nincs túl jó kedvem, és erről Emy tehet, még ha közvetve is. A fenébe is, egészen jól sikerült elterelnem a gondolataimat Justice-ról, a családomról akit ismerhettem volna, a szörnyűséges apámról, erre jött az a lány, akit véletlenül majdnem kilöktem. Aztán beszélgetni kezdtünk, és bevallom igenis érdekelt a nyűgje, hogy olyan nyomorult, szánni való. Nem azt láttam benne, mint a többi tucatban, mert bár igen csinos, és nem is tudja magáról, de az, hogy ennyire egyedül van, kilátástalan a helyzete, végülis a sajátomat idézi. Csak míg ő egyre jobban maga alatt van, én próbáltam afféle féktelen életmódot élni, mondván akkor legyen úgy vége az életemnek, hogy valami nemibajt kapok, vagy bedrogoznak, bármi, csak ne kelljen szembenézni az elhagyatottsággal. És sajnálatos módon ezen jár az eszem, hogy nemsoká vissza kell menni az apjához, aki eddig csak visszafogta magát valahogy, de hamarosan a nézésekből érintések lesznek, akkor pedig Emiliana teljesen összetörik majd, és tényleg megöli magát. Nem, bármennyire is a saját kicsinyes fájdalmamon rágódom gyakorta, azért mégsem akarom, hogy valaki, akiről tudom, hogy vágyja a halált, végül tényleg megtegye. Mivel ő még hetedikes, nem mászkálhat el a suliból, ezért én magam mentem le a faluba egy apróbb körcsokorért, s megvártam, amíg véget érnek aznap a tanórák. Amikor végül az utolsó órája is lezajlik, a már ismert bájitaltan, a tömlőc ajtajában várom meg, míg Piton elsiet mellettem, csupán egy érdeklődő fintort vetve rám, hiszen az én házvezetőm, de kapcsolatunk már nem olyan szoros, mint amikor én is kisdiák voltam. Ha végre a lány is kijön, akkor amúgy sem gondolom, hogy le kell szakítanom a többi hugrabugostól, lévén amúgy is magányos alkatnak tűnik. Eleve elé lépek, hogy mások elsiessenek mellettünk.
- Szia. Beszélhetünk? – Nyújtom át a [You must be registered and logged in to see this link.], ami nem nagy, nem hivalkodó, de mégiscsak érezze, hogy nőből van. Nem lekenyerezni akarom, csak legalább valami gesztust intézni felé, ha már a múltkor olyan gyorsan magamba temetkeztem. Nem hagytam ott, de mégis, válaszokat nem adtam. – Tudom, hogy nem jöhetsz el csak úgy az iskolából, de megkérdeztem, hogy már nincsen rajtad a nyomjel, akkor a kutya nem fog megállítani a kapuknál. Van kedved.. beülni valahova? – Ez nem igazi randi, hiszen nem beszéltük meg, szimpla beszélgetés, bocsánatkérés, bármi, aztán persze bármi kialakulhat, de ott még közel sem tartunk.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] » Lonelyness » [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Emiliana&Kyle - Új utakon 2018-10-07, 09:07

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Emiliana&Kyle - Új utakon

Emiliana&Kyle - Új utakon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal