ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Kalandmester
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Alison Fawley
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Nancy & Cody I_vote_lcapNancy & Cody I_voting_barNancy & Cody I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nancy & Cody

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nancy Lukey
Reveal your secrets
Nancy Lukey
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Nancy & Cody   Nancy & Cody Empty2018-10-06, 23:41



Nancy& Cody

[You must be registered and logged in to see this image.]


Szuper. Ismét olyan óra van, ahol nem mehetek ki a napra és ez már a sokadik kimaradásom. Amúgy sem vagyok annyira jól, de inkább szívesen lennék a zeneteremben, mint sem gyengélkedőre kell, menjek. A háztársaim közelembe se akarnak jönni, mert azt hiszik, vámpír vagyok és bánthatom őket. Fogtam a füzetemet, amiben a dalaimat írom, és a gitárom majd pedig a táskámat, hogy a félbe hagyott munkáimat befejezhessem. Rossz ezzel az érzéssel együtt lenni csak a tanáraim tudnak, róla mivel is állok szemben igazából marha jó.  Lassan sóhajtottam egyet és elkezdtem vonulni az üres folyosókon keresztül. Az az érzés fogott el, hogy megint azzal a hugrabugos fiúval fogok találkozni. Azt hiszem a neve Cody. Gondolataimban merülve lépkedek végig a folyosó üres szakaszán.  Éreztem szinte, ahogy egyre jobban közeledek a Gyengélkedő felé szinte azon nyomban görcsbe rándult a gyomrom, ahogy eszembe jut.  Milyen megpróbáltatásokat kell elszenvednem. Egyszerűen felfoghatatlan. Nos, nem fogok, tovább várni egyszerűen majd a srác elé állok és.. nem ez butaság lenne, ha srác elé állok és bevágnám, hogy Héy.. Én vagyok az Nancy, aki mindig itt van a gyengélkedőn és néha téged szokott bámulni és érzései vannak feléd.. ez mekkora nagy baromság. Nem voltam annyira sápadt, mint korábban, de nem éreztem magam túlságosan jól, de azért az igazgató úr küldött el engem a gyengélkedőre meg hát jöttem én magamtól . Szóval ösztönösen végig siettem az üres folyosókon persze nagy dobogó szívvel, hogy megint láthatom, néha nevetségesnek érzem magam. Legalább, akik ott vannak, betegeket szórakoztathatom és én is eltudom, magam foglalni.  Kinyitottam az ajtót és meglepő módon nem sok mindenki volt ott. Alig ha 1-2 emberke volt, ott csak  és mire vártam a fiút, hogy megjöjjön elővettem a gitáromat és játszani kezdtem.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sorry, Cody...
» Mira & Cody
» Graves & Cody
» Mira-Cody
» Hayley & Cody

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Gyengélkedõ (1. emelet)-
Ugrás: