ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Kalandmester
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Alison Fawley
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Összeomlás... I_vote_lcapÖsszeomlás... I_voting_barÖsszeomlás... I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Összeomlás...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összeomlás...   Összeomlás... Empty2018-09-29, 20:21



Összeomlás...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Cody hangja annyira szeretetteljesen, csendesen, de mégis határozottan cseng. Közben annyira törődően, és gyengéden ültet fel, hogy nem is tudom, hogyan reagálhatnék erre. Aki annyi szennyet élt már meg, mint én gyakran nem tudja, hogy fogadja az önzetlen segítséget, a jót. De belül annyira jól esik a jelenléte.
A megszólításra persze akaratlan kis mosoly húzódik a számra. De a válaszra igencsak kikerekednek a szemeim. De képtelen vagyok szavakba önteni, hogy mennyire megdöbbent, hogy ilyen sokat voltam képes egyszerre aludni. Vagy inkább ájultan, eszméletlen feküdni. A testem tényleg szörnyen kimerülhetett.
Amikor Cody a számhoz emeli a poharat ösztönösen elvenném, de túlságosan remeg a kezem, ahhoz hogy megtartsam. Így leengedem, és hagyom, hogy Cody itasson meg. Másnak minden bizonnyal nem hagynám. Máskor tiltakoznék. Ma mégsem. Maga az ital éppen iható hőmérsékletű. Nem is a legrosszabb gyógyszer, mint amit valaha ittam. Kesernyés fanyar, de nem a legrosszabb. Kellemes melegséggel járja át a testem, és kezd egy kicsit visszatérni belém az élet.
- Köszönöm. - súgom végül halkan, miután megittam a pohár tartalmát. Egyszerűen lehanyatlok a párnára, és elfordítom a fejem a másik oldalon lévő ablakra meredve. Percekig csak hallgatok. Nem tudom, hogy fogalmazhatnám meg. Hogyan mondhatnám ki mindazt, ami bennem dúl. Lassan egy könnycsepp indul meg az arcomon önálló útjára.
- Cody... mi a baj velem? Mért vagyok ennyire haszontalan senki, mért nem megy semmi mostanában? - kérdezem könnyes szemmel, de képtelen vagyok arra nézni, ahol Cody áll. Valahol zavar is, meg már nem is, hogy ennyire védtelennek, és gyengének lát. Összetörten, és elesetten. De ha valakinek így kell látnia, akkor leginkább ő legyen az...
♫ Zene ♫ ϟ Ne vigaszt nyújtsunk, hanem segítsünk. A vigasz olcsó ajándék, a segítség fontos kapaszkodó. ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Összeomlás...   Összeomlás... Empty2018-09-29, 19:03



~Összeomlás~
***Gina &Cody***

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ezeknek a meséknek, nincs olyan mélységes tanulságuk, könnyen emészthetőek és pusztán szórakoztatásra lettek kitalálva. Persze az örök tanulságnak beállított idealizációk megtalálhatóak itt is mint mindenütt. A jó jutalmat nyer és visz mindent, a rossz büntetést kap és elveszít mindent...
Pont nemrég szembesültem vele... hogy ez mennyire komplikált is valójában.. Olyannyira, hogy én is ott tartok, megyek és feljelentem magamat. Hiszen annyi titkot őrzök én is. Olyan titkokat, amiket egy törvényes jellem nem nézhetne tétlenül, nem siklana el felette... Nem hagyná szó nélkül az elmúlt két évben tapasztaltakat... A tanulságsorozatomnak, miszerint meg tudjam határozni, mi a jó és mi a rossz, hol a határ és hol vagyok én, még nincs vége..

Mikor meghallom Gina hangját, akaratlanul is mosolyra húzódik a szám sarka.
- Üdvözöllek Kisharcos!~ egészen szeretve cseng most a hangom. A kérdésére csak leteszem a kis alakú kötetet. - Durván két nap. - Az infúziót egyébként gondosan ügyeltem, hogy úgy helyezzem Gina csuklója tájékára, hogy ne legyen neki útban, főleg ha hajlítja a kezét, és a tűt se érezze. Ehhez mondjuk nagyban hozzá járult Gina, érhálózatának mondhatni szerencsés elhelyezkedése.
Valamilyen sokkra, mindenképpen számítottam, bele véve a legyengült szervezetének az állapotát és azt, hogy szokása egy szál semmiben, szakadó esőben is mászkálni. Annyi minden történt velem, hogy nem mellékesen most tűnik csak fel, vagyis pont mikor számba vettem Ginával kapcsolatban a pillanatnyi körülményeket, döbbentem rá, hogy kint amúgy vihar van. És az ég világon semmilyen hatással nincs rám... Nem hiszem, hogy elmúlt volna végleg... De most mindenképp fontosabb dolgom van.
Odalépek hozzá és felültetem, lassan, és épp oly gyengéden, ahogy egy kisgyermeket tartana meg a szülő. Nos igen, azért a Jadenél töltött napok a kicsikkel valamit csak rám ragasztottak. Felpócolom a párnáját, pár gyors, egyszerű, hatékony mozdulattal, és mivel jelenleg semmi szükség rá, hogy magára borítsa az éppen iható hőmérsékletű forrázatot, a szájához emelem a poharat.
- Igyál, apró kortyokban!~ Szép lassan. - halk vagyok, nyugodt és határozott. Persze, tény és való, hogy ez egyenlőre csak tüneti kezelés, de ahhoz, hogy szóhoz jusson, vagy bármit mondjon, a testének csillapodnia kell, legalább egy kicsit. Abszolút ismerős a helyzet, nem feledtem el múlt évben Rennes tanárnő virrasztását. Most én virrasztok Gina mellett. De azt hiszem, ez így van jól. Kapunk is adunk is, vagy épp fordítva. Ez ilyen.
♫ Zene ♫ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összeomlás...   Összeomlás... Empty2018-09-29, 18:02



Összeomlás...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmatlan hosszú-hosszú órák telnek el teljes eszméletlenségben. Gyenge kis testemnek végre szüksége van a pihenésre, és a tápanyagra és folyadékra is, ami lassanként csepeg le az infúzióban...
Aztán lassan, nagyon lassan mintha valamiféle hang kezdene átszivárogni a sötét eszméletlenség fátylán. A hangokból csak nagyon lassan állnak össze szavak... és szavak is csak hosszú percek múlva nyernek értelmet... és csak újabb percek után cseng le, hogy az ismerős oly megnyugtató hang kihez is tartozhat... mégsem nyitom ki a szemem. Nem mozdulok. Még egy szempilla rebegtetéshez sem érzek magamban kellő erőt...
Fogalmam sincs vajon mennyi idő telhetett el. Talán csak egy két óra, talán egy egész nap is...
- és a hős lovag bátran kiállt a gonosz sárkány ellen, és levágta mind a hét fejét. Megmentette a királykisasszonyt, és ezzel elnyerte a kezét, és a fele királyságot...  - fejezem be a mesét, még mindig csukott szemmel. Hangom érdes, akadozott. Nem olyan mint szokott. Szinte tapló száraznak érzem a szám, és torkom. Végül csak kinyitom a szemem, és felnézek Codyra.
- Apám... apám mesélte így. Mennyit... meddig aludtam?- ahhoz sem nagyon érzek magamban erőt, hogy félre billentsem a fejem. Nem hogy ahhoz, hogy ellenkezzek, kitépjem magamból az infúziót, és csak úgy távozzak. Pedig általában nem könnyű engem itt tartani. Ezt Cody tudja a legjobban. De most csak fekszem erőtlenül, és különösen szomorúan csillogó szemeimmel Codyra nézek felfelé...
Aztán felköhögök, csúnyán mélyről, miközben sápatag arcom teljesen kipirul, és mintha forróság öntené el a teljes testem, csak hogy a következő pillanatban már szó szerint rázzon a láz...
♫ Zene ♫ ϟ Ne vigaszt nyújtsunk, hanem segítsünk. A vigasz olcsó ajándék, a segítség fontos kapaszkodó. ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Összeomlás...   Összeomlás... Empty2018-09-28, 23:25



~Összeomlás~
***Gina &Cody***

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ki tudja, talán csak megérzés volt, mikor nyitva hagytam azt az ablakot..? Sosem derül ki, de talán nem is fontos.
Ginát, miután elkaptam, az egyik ágyra fektettem. Eleve borzasztó könnyű volt a lány. Most viszont brutálisan le is van fogyva. Még önmagához képest is...
Az ágya mellett ülök, hű pásztorkutya módjára és figyelem minden mozdulatát, rezzenését.
Üzentem a házvezetőjének, de McGalagony házon kívül van épp... Fogalmam sincs mikorra fog befutni. Rennes tanárnő is épp távol van... mindenki házon kívül van!
Vitamin, tápanyag és némi ásványi anyag koktélt kevertem ki Ginának és infúzióra kötöttem... Egyenlőre nem tudok többet tenni érte. Meg biztosítottam, hogy rémálommentes pihentető alvása legyen. Kialudja magát.
Az utóbbi időben rengeteg dolgom volt, és távolt is voltam egy ideig, Tim ügye miatt.. A Varjúban is felmondtam... Azért nálam se teljesen normális, hogy tele halmoztam az időmet, olyannyira, hogy esélyem se legyen gondolni a nyár vége körüli... hátén nem is tudom mi a franc volt az... Azóta a hideg ráz valahányszor megcsap a gondolata...
Nézem a lányt és... akarva akaratlanul is könnybe lábad a szemem...
Mégis erőt veszek magamon és egy mesekönyvet húzok elő. Fellapozom és elkezdem felolvasni elsőre az egyik történetet, aztán a másikat... egészen addig, míg magához nem tér. Még magam sem tudom pontosan, mi ezzel a célom, de addig sem aggodalmaskodok feleslegesen a lányért és ő is valami kedvesnek nevezhető dologra ébredhet.. Már ha lesz olyan állapotban, hogy bármit felfogjon a környezetéből ébredés után. Két infúzió csöpög le mindeközben.
♫ Zene ♫ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összeomlás...   Összeomlás... Empty2018-09-28, 22:12



Összeomlás...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mit mondjak? Nem vagyok formában. A vak is láthatja. A varázslataim sorra félresikerülnek. Képtelen vagyok koncentrálni, odafigyelni bármire is tisztességesen. Túl sok gondolat. Túl sok érzelem. Túl sok félsz. Már enni, és aludni is képtelen vagyok. Nem mintha eddig sima ügy lett volna az alvás dolog. De mostanában már igazi pokol. Már csak az apám összezúzott holttestét látom magam előtt. Elég, ha csak pislogok. Egy másodpercnyi szemhunyás. Képtelen vagyok szembenézni a ténnyel, hogy megölték. Miért? És ha ez a kérdés felötlik elfog a keserű harag. A fájdalom, és a hiány. De nem tudom, hogy zárjam ki.
Az egyetlen dolog, amire még képes vagyok az átváltozás. Az animágia. Ahogy Stansson edző is mondta farkasalakban könnyebb. Esetemben karvalyalakban. Már a második este repülök ki esőben. Tudom én is, hogy nem a legbölcsebb szakadó esőben repkedni, de valahogy már nem hallom a fejemben szóló vészcsengőt...
Még így is érzem hogy lassan fogytán az erőm minden tekintetben. Fizikailag, és lelkileg is... És akkor meglátom a nyitott ablakot, ami a gyengélkedő előtti folyosóra nyílik. Valaki úgy felejtette, ami számomra mázli. Egyszerűen átrepülök rajta, és be a gyengélkedőbe. Codynak ott kell lennie. Ő mondta, még pár napja, hogy ügyeletes lesz... Hangos, panaszos vijjogással repülök át a gyengélkedő nyitott ajtószárnyán, ekkor jövök rá, hogy még átváltozni is elfelejtettem...
Ahogy visszaváltozom, és talajhoz már puhán az emberi lábaim érnek, is elsőre látszik, hogy odakintről jöttem. Fehér egyenruhablúzom vizesen tapad a testemre, megremegek, és már alig állok a lábamon. Az arcom olyan sápadt, akárcsak egy szellemé...
-Cody... - szólítom meg, és tennék egy tétova lépést felé, de hacsak a fiú el nem kap úgy csuklom össze, mint a cigány lova...
- Cody... Cody... én... - nagyjából ennyit sikerül még súgni magam elé már fél eszméletlen állapotban, aztán felnézek a fiúra, legalábbis őt keresem a tekintettemmel, mielőtt úrrá lenne kimerült, láztól égő testemen a jótékony sötétség...
♫ Zene ♫ ϟ Ne vigaszt nyújtsunk, hanem segítsünk. A vigasz olcsó ajándék, a segítség fontos kapaszkodó. ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Összeomlás...   Összeomlás... Empty2018-09-28, 22:09



Összeomlás...
[You must be registered and logged in to see this image.]
No  No  Sleep

♫ Zene ♫ ϟ Ne vigaszt nyújtsunk, hanem segítsünk. A vigasz olcsó ajándék, a segítség fontos kapaszkodó. ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Összeomlás...   Összeomlás... Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Gyengélkedõ (1. emelet)-
Ugrás: