ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Kalandmester
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Alison Fawley
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Yngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_lcapYngrid & Brandon - Fordulópont... I_voting_barYngrid & Brandon - Fordulópont... I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Yngrid & Brandon - Fordulópont...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Brandon - Fordulópont...   Yngrid & Brandon - Fordulópont... Empty2018-08-05, 12:49



Brandon & Yngrid

[You must be registered and logged in to see this image.]

Roxmortsban álldogálok, pont azon a helyen, ahol Brandonnal megbeszéltük a mostani találkozót. Az iskola kapui jelenleg zárva vannak a nyári szünet miatt, így csak itt tudunk egymással találkozni, hiszen ez az egyetlen olyan hely, ahol mindenféle feltűnés nélkül hoppanálhatunk. Egy mugli városban igen nagy lenne annak a kockázata, hogy lebukunk, így azt természetesen már az első pár levélben elvetettük. Apropó, tud egyáltalán Brandon hoppanálni? Én még nem tettem le a vizsgát, arról pedig teljes mértékben lemaradtam, hogy ő megkísérelte volna. Jól ismerem ugyan, de a beszélgetéseink alkalmával ritkán érintettük a tanulást.
Idegesen harapdálom az ajkaim, miközben megpróbálok nem komplett hülyének tűnni amiatt, hogy fel-alá járkálok. Igen komoly dolog előtt állunk jelen pillanatban, ami elég rosszul is elsülhet. Sőt, mi több, szerintem semmi esetre sem lesz jó vége, talán ezért is ragaszkodtam ennyire ahhoz, hogy elkísérjem Brandont. Elvégre, a barátja vagyok, nem szeretném, ha baja esne és ráadásul én is érintett vagyok ebben az egészben, szóval nem ülhetek ölbe tett kézzel otthon, miközben a következő levelét várom a fejleményekről. Egyszerűen nem bírnám ki! Ő természetesen nem szerette volna, ha vele megyek, hiszen az apja ki nem állhat engem a fiára gyakorolt rossz hatásom miatt, de ott kell lennem! Még abban az esetben is, ha esetleg rajtam tölti ki a mérgét... Magamban már mindenféle sértésre felkészültem, amit csak a fejemhez vághat. Elvégre, tényleg komoly fordulat lesz ez a családja életében.
Brandon ugyanis elhatározta magában, hogy felbontja a Briennával való jegyességét, ezt pedig egyelőre csak az apja engedélyével teheti meg. Szóval, a mai napon megpróbál felnőtt ember módjára beszélni vele, ha pedig nem hajlandó áldását adni a dologra, akkor sincs semmi gond, hiszen egyszerűen csak megvárja, amíg a megfelelő korba nem lép és utána teszi meg a hivatalos lépéseket. Ezzel minden bizonnyal eldobja magától az örökségét is, ami vélhetően nem olyan nagy gond a szemében, de ugyanakkor van ennek az egésznek egy másik hátránya is: az örökbefogadó családját is nehéz helyzetbe hozná. Az apja ugyanis okkal szerette volna ezt a házasságot, hiszen ezzel még inkább megszilárdíthatta volna a hatalmát, erre a fia fogja magát és holmi dacból felrúgja az egészet. Nem, ezt semmiképp sem fogja lenyelni magában, ez szinte majdnem bizonyos. Talán pont emiatt lenne jó eltitkolni előtte azt, hogy Brandon meg én találkozgatunk és nem csak baráti értelemben. Egyelőre még semmi komoly, de véleményem szerint jó irányba haladunk, mármint az én részemről biztosan.
- Brandon! - torpanok meg egy helyben, amint megpillantom a fiút nem messze tőlem. Már ilyen messziről is látszik rajta, hogy nehéz helyzetben van, hiszen az arca komoly aggodalmat tükröz. Mindez persze az ő döntése volt, egyszerűen már nem képes ekkora nyomást elviselni, miközben már rég másként élne. - Jól vagy? - kérdezem aggódó tekintettel, amikor közelebb ér. - Biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd?
Most még meggondolhatja magát, lefújhatja az egész dolgot és minden maradhat a régiben. Nem szeretném, ha miattam kellene szenvednie, azt pedig főleg nem, hogy azért essen baja, mert ellent mondott az apjának...
- Ne csináljunk inkább mégis valami mást? - vetem fel még utolsó lehetőség gyanánt. Nem erőltetem a dolgot számára, hiszen akár az egész élete is megváltozhat, arról nem is beszélve, hogy az apja talán ki is tagadja.
[/b][/color][/i]
[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Wake up ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Yngrid & Brandon - Fordulópont...   Yngrid & Brandon - Fordulópont... Empty2018-08-05, 12:49


...
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yngrid-Brandon
» Yngrid & Brandon - Elválaszthatatlanul
» Új fordulópont az életemben...
» Brandon Fletcher
» Brandon Sanders

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: