Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Felicity Barlow

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39642 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

I.H.B.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 604

TémanyitásTárgy: Re: I.H.B. 2018-08-02, 14:17

Erre inni kell!

Békén hagytam, nem piszkáltam, betegesen túlvállaltam magamat mindenben amit csak el lehet képzelni, egyrészt, hogy levezessem a feszültséget és ne vele foglalkozzak, másfelől mindig is ezt csináltam annak érdekében, hogy ne tűnhessen fel mennyire kibaszottul magányosnak érezném magamat, ha épp nem lenne mivel lefoglalnom magamat.
Mindig is ezt csináltam. Túlzsúfoltam az időmet, épp annyira, hogy csak a seggemen tudjak levegőt venni. Mikor Quinn képbe került, valamit mocskosul felszított bennem, valamit amire sosem figyeltem oda, mert hát ugye.. volt jobb dolgom.
Onnantól igyekeztem úgy intézni a dolgaimat, hogy Quinn is bele férjen az időmbe, mert szerettem volna, hogy ne csak lopott pillanatok jussanak egymásra.
Azzal pedig, hogy rendszerint felhúzott, majd megtartóztatásra intett, egyrészt olyan kis dróton rángatott ribancot csinált belőlem, amit nem is gondoltam volna, hogy bennem van... És ezzel együtt viszont volt időnk arra, hogy megismerkedjünk, kicsit jobban.
Voltaképp nem hazudtam neki semmiben. Épp csak nem lett megemlítve például Mira...meg úgy senki, aki előtte jött. Hiszen ők előtte jöttek. Miért kell féltékenynek lennie az embernek előző alkalmi partnerekre? De Mira ráadásul jóval előtte volt és bevallom, magam is megfelejtkeztem róla ahogy a többiről is. De komolyan. Ebből is látszik "mennyire maradandó" volt mind. Meg könyörgöm... ki faszom akarna baszakodni egy vámpírral? És a megaláztatásaihoz sem volt kedvem. Épp úgy kezeltem, mint azokat, akikkel Quinn előtt össze kerültem. Futó kaland, sekélyes, nincs jelentősége.
És igen.. a nevem.. Amióta kimenekítettek a birtokról nem viselem. És meg van rá a jó okom. Szűntelen buzgalommal igyekeztem mindig is egy mezei srác lenni, akinek az egyetlen sütnivalója az a gyógyításhoz van. Egy olyan tevékenységhez, ami segít, vagy épp megment embereket.
Nem pedig pusztít és nyomorba dönt!
Nem olyan nagyon sokkal még Quinn előtt volt egy igazán briliáns beomlásom Rennes tanárnő előtt amivel voltaképp gyengélkedőre is kerültem.
Kifakadtam, hogy kifia-borja vagyok, hogy mik kísértek végig gyerekkoromban és hogy mindenért magamat hibáztatom. Hogy a Millennium óta még csak füstpernye sincs patrónus bűbáj gyanánt, nem hogy alakot öltsön. Hogy betegesen pánikrohamaim vannak a viharoktól, akkoriban olyan szinten, hogy már már enyhe epilepsziával társult és csak főzettel tudtam kivédeni. Hogy rendszeres alvásparalíziseim vannak.... ésatöbbi.
Tény, hogy azután az este után jobban lettem, lévén mindent kiadtam magamból ami valaha is bennem gyűlt. És utána egyenest javuló tendenciát mutattam. A Meganhez való költözés és Quinn felbukkanása pedig elindított az emelkedőn.
Bár arról nem tudok, hogy Nox házában igenis van valami sötét, ami jócskán rátett az állapotom romlására és az hogy Meganhez költöztem, pont elég volt, hogy ez feloldódjon, Quinn pedig belém vetette a reményt és egyből szép volt minden.

...
Most itt vagyok egy jobbféle meleg bárban, munka után, a Varjús társasággal és a Quinn levele felett érzett szart igyekszem kiinni és bulizni magamból.
Hogy a picsába képes ezen ennyire felbasznia magát? És hogy a picsába képes azért vádolni, ahová születtem?!
Annyira kibaszottul elegem van már belőle, hogy bárki akihez közel kerülök és kiderül kinek az ivadéka vagyok, ott hagy a picsában, holott semmi közöm a szüleim bűneihez... Mégis mindenki úgy kezel, mintha én követtem volna el...
Nem tekintem őket a szüleimnek, nem tekintem magamat a gyereküknek... Önálló vagyok, a saját kibebaszott lábamon és csak szeretném élni a saját életemet, a tetves szüleim fasszopó árnyéka nélkül!!!

Hogy haragos vagyok-e? Nem. A harag sosem volt barátom, megbélyegez, és tisztára moshatatlansággal ötvöz. Hogy dühös vagyok-e? Annál inkább. Felgyűlt, kirobbant, de képes elmúlni, nem rág, nem mérgez szarrá és nincs benne önhergelés. Csak egy múlandó tehetetlen, részemről szomorúsággal vegyült reakció.

Így bár azt nem tudom mondani, hogy önfeledten de cserébe igen lendületesen vetettem bele magamat mind a táncba mind az ivászatba.
Aztán volt egy lélegzetvételnyi szünet, amikor is hiába fojtogat annak a veszélye, hogy ha egymagamban maradok, akkor lehet, hogy elbőgöm magamat, muszáj volt kimennem a szórakozó hely elé és rágyújtani...
Pedig a kibebaszott VMS-t követően még a cigit is letettem. Azóta nem gyújtottam rá egyetlen szopott szálra sem...
Leteszem a piámat és remegő kézzel baszakodok, hogy rágyújtsak, amint ez megtörténik, leteszem a formás seggemet és a sötét utcákba révedek amire a szórakozóhely néz. Annyira elbambulok, hogy ha belehugyoznának mellettem a piámba, azt sem venném észre, jó hogy a cigi a körmömre nem ég... De nem. Arra van valami elcseszett reflex, hogy újra és újra a számhoz emeljem.
A buli miatt, hagytam, hogy a srácok/csajok kihúzzák a szemeimet és tele basszák a fejemet csillámporral, a halántékomra pedig sminkelt pikkelyeket varázsoljanak. Egy gusztustalan tele szegecselt- flitterezett [You must be registered and logged in to see this link.] van rajtam, egy szintén flitterrel és szegeccsel tele hányt [You must be registered and logged in to see this link.] biker dzseki. Egyszerű szakadt farmer, és punk tornacsukám... Egyébként a VMS-nek köszönhetően egy kicsit kipattintottabb vagyok mint voltam. Mégis csak egy kis híján katonai edzőtábor előzte meg, hála az edzőbának. Azóta a hajamat is rövidebbre nyírva hordom... És.. összességében ennél buzibb látványt szerintem még nem nyújtottam sosem. De ma este leszarom a világot.
A háttérből szól valami elbaszott nyálas [You must be registered and logged in to see this link.] aminek csak nyomokban fogom fel a szövegét, de még így is érzem, hogy kicsinál... És mélységesen megszaggat.
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 604

TémanyitásTárgy: I.H.B. 2018-08-02, 13:18

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

I.H.B.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal