Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Alkímia labor
  Yesterday at 22:31
Viviana Rennes

ϟ Hajnali jelenés
  Yesterday at 15:05
Tim Roberts

ϟ Eileen & Gillian
  Yesterday at 13:18
Gillian Ollivander

ϟ Karakterfejlődés
  Yesterday at 10:04
Seraphin McCaine
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Madeleine Eastwick

Perselus Piton

Jacob Troops

Gina Accipiter

Tim Roberts

Ivarn-vo Inor

Nox Djarum

Viviana Rennes

Rose-Neira Brooks

Statisztika

Összesen 581 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Celine Magorie

Jelenleg összesen 38326 hozzászólás olvasható. in 3453 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Éjszakai kiruccanás...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Re: Éjszakai kiruccanás... 2018-07-18, 10:59

Miénk az éjszaka!

Mi baj lehetne?
Azt hiszem ez életem legjobb nyara. Legalábbis az elmúlt 7 évé biztosan. Apám halála óta gyűlöltem a nyarakat. Meg úgy általánosságban a tényt, semmim sem maradt, és egyedül kellett boldoguljak a nagyvilágban ahogy csak tudtam. Viszont elég egy kusza, és felkavaró éven vagyok túl, hogy úgy fogalmazzak. Az események úgy követik egymást az életemben, hogy már lassan én sem tudom követni. Címszavakban: Piton, Mercutio, barátkozások, békülések, Roxforban maradás nyárra, és szabadulás a mugli intézetektől, VMS... és még a felszínét se fejeztem ki ezzel, annak ami bennem van, vagy körülöttem kavarog... Egy új normális élet lehetősége.

Azt hiszem valahogy így jutottunk el a mai napig. Amikor is Mercutio elkért engem McGalagonytól, és Pippát a szüleitől, hogy színházba vigyen minket este. Egy klassz kis vidám komikus darabot néztünk meg. Hogy én és Pippa együtt, amikor csaknem 4 éven át úgy rivalizáltunk egymással, mintha két ragadozómadár lennénk egy zsákmányra? Nos, igen. Ez egy érdekes történet. Egyszer talán elmesélem, hogy is volt. A lényeg, hogy vele is sikerült végül is kibékülni év vége felé. De vissza a jelenbe. Azt hiszem kicsit elkalandoztam.

Szóval a darab után Mercutio még körbe is vezetett minket a színházban! Mármint tudod, ott, ahova csak a színészek, meg dolgozok mehetnek. Öltözők, próbatermek... Aztán csak úgy sétáltunk a színház utcájában... és hát te is tudod, hogy van az... ilyenkor támadnak a veszélyesen jó ötletek. Pippának meg nekem volt is ötletünk! Nekünk ne lenne!? Ne viccelj...
Szóval meggyőztük Mercutiot, hogy Pippáéknál szeretnénk aludni, minden rendben lesz, egyenesen oda megyünk. Még nincs is annyira késő. Na, de hát tudjuk milyenek az egyenes utak, nemde?
- Szóval, most merre? Jobbra, vagy balra szeretnél sétálni? - kérdezem vidoran a következő útkereszteződésben. Mert hát azt mondtuk, Pippáékhoz megyünk, de azt nem, hogy meddig fog tartani az az út, és közbe merre visz el... És annyi kalandos látnivaló van London utcáin, így estefelé. Minek is sietni bárhová?
♫ Zene ♫ ϟ "Az ember szíve éjszakai madár." ϟ

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 268

TémanyitásTárgy: Éjszakai kiruccanás... 2018-07-18, 10:57

Miénk az éjszaka!

Mi baj lehetne?
Very Happy  bounce  tancikal
♫ Zene ♫ ϟ "Az ember szíve éjszakai madár." ϟ

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Éjszakai kiruccanás...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Napi vicc