Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Stopptúra
  Today at 13:25
Daniel G. Paisley

ϟ Túl sokat tudsz...
  Yesterday at 23:10
Rhys Murdoch

ϟ Tower
  Yesterday at 19:31
Kalandmester

ϟ Hiányzásnapló
  Yesterday at 17:03
Calista Merrick
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Cody Armstrong

Eileen Silsbury

Gina Accipiter

Daniel G. Paisley

Shanna Griffin

Megan Smith

Sidney Smallwood

Armand Stansson

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 640 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Loki

Jelenleg összesen 37921 hozzászólás olvasható. in 3432 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Megan & Riley - Vesszőfutás Skóciáig

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 442

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Riley - Vesszőfutás Skóciáig 2018-07-17, 11:41

Riley & Megan

Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő.
Ő az arca mögött van. Láthatatlan.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pakolászok, nem számítok semmilyen támadásra, hiszen fényes nappal van és Roxmortsban amúgy sem valami gyakori a boltokba fegyverrel kasszaürítést kérni. Sokkal gyakoribb, hogy egy sulis kölykök kezéből kell kicsavarni a lopott pennát aztán a fülénél fogva elráncigálni a házvezetőjéhez, de hogy a boltban ne lennék biztonságban... Nem is feltételezem.
Nincsen emberfeletti hallásom vagy reflexem, de mivel alapjáraton nem bízom az emberekben, mikor elfordítja az táblát az ajtón a mozgására reflexszerűen visszakapom a fejem, aztán felvonom a szemöldökömet és a kezeim azonnal összefonom magam előtt, abbahagyva amit csinálok.
- Már elnézést, de mit ké...- kezdek el odafordulni hozzá, de a következő pillanatban már lendül a keze és a sokkoló ereje pedig végigszáguld a testemen, összerántva és a földre kényszerítve. Mielőtt rámkerülne a bilincs rugdalózok persze rendesen, nem sikerül a sokkolónak ájulásig kiütnie, annyira azért nem gyenge az állóképességem, elég ritka az olyan, ráadásul a bilincs kattanása előtt a képességem is elszabadul és a sokkolópisztoly fémje ami belém akaszkodott folyékony fémként csorog le rólam, ahogy a pasi kezén lévő óra - vagy éppen a kabátjának a gombjai is és minden egyéb fém, ami rajta van, ha van - dezintegrálódik úgy, ahogy van. Nem tudom, hogy a bilincs a mágikus képességeket is blokkolja, így nyilván az a cél, hogy azt ne tudja rám rakni, de arra nem hat a porlasztás, akármennyire próbálkozom.
- Még is mit akar tőlem? Eresszen el azonnal! Nem csináltam semmit, nem vihet el a saját boltomból! - kiabálok vele teli torokból, miközben a szemem sarkában lecsorog néhány könnycsepp, amit még a fájdalom váltott ki. Vagy éppen a mostani pánik, nem is vagyok benne biztos, hogy a sokkoló műve. Nem törődök vele, a szemem épp olyan szikrákat szór, mint az ő kütyüje. Nem működök együtt, eszemben sincs, amennyi erő ebbe a vékony, gyenge testbe szorult, amit a magaménak tudhatok, azzal mindenféle módon ellenkezek, ha kell rúgok, harapok, akár fejelek is, de nem.
[color:8108=#ttaann]- Nem megyek sehová! Segítség! - kiabálom újra, hátha a kiabálást legalább valaki meghallja. Nem az erősségem a segítségkérés, de azt hiszem ebben az esetben egyértelmű, hogy nem vagyok olyan hülye, hogy ne játsszam el a bajba jutott lányt, mert kurvanagy bajban vagyok. Már egy óra sincs hátra és muszáj, muszáj ott lennem. Ez az egész nem történhet meg, csak ne ma... Annyi alkalom lett volna, amikor elvesztettem a reményt és a legkevésbé se érdekelt volna, hogy elhurcolnak akárhova, mert úgy sincs senki, akinek hiányoznék, vagy akiért élnem kéne, a magamért pedig sosem volt elég nyomos érv, de pont most, pont ma... Ne. Nem. Ez csak egy rémálom, semmi több, felébredek és kiderül, hogy bealudtam a pult mögött!  

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Riley Walsh
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Riley - Vesszőfutás Skóciáig 2018-07-14, 10:48

Megan&Riley

► Just you and me  

Nem tudom, hogy ez a lány kinek ártott, de a skótok nagyon fenik rá a fogukat. Egy hiéna patrónus még a pennabolthoz vezető úton elém ugrott, hogy ők is pályáznak a csajra, de nem áll szándékukban engem is kinyírni, ezért komoly galleon mennyiség üti a markomat, ha hozzájuk viszem el, nem pedig az óvédékos Jerryhez. A biztonság kedvéért bólogattam, de csak hogy lerázzam a varázsálatot. Hát ezért nem szabad majd mágiával övezett helyen kóborolnunk majd, és mondjuk varázsolnunk, hiszen így könnyen bemérhetőek vagyunk. A repülő a magasban lesz majd, tehát már estére Glasgow egyik kocsmájában fogom kiütni magamat. Amint belépek a pennaboltba, azonnal meglepődök, hogy a széparcú lányt tekintve elképzelésem sincs róla, hogy kinek árthatott ennyire, ha nem csak a skót titkosszolgálat keresi, hanem valami halálfaló is. Hát végülis nekem mindegy, mint tudjuk a külső nem minden, a gonosznak megannyi álarca van. A lánnyal csak egy pillanatra akad össze a tekintetünk, amint elfordul, körbenézek, most éppen nincsen rajtam kívül más vevő, így elfordítom a zárva táblácskát az üvegajtón, s beljebb lépek. Nem kell lovagiasnak, úriembernek lennem ahhoz, hogy a munkámat végezzem. Szimplán a sokkolót veszem elő, s hátbalövöm vele, lévén az már eleve nem mágikus. A karperec viszont az, amit ráillesztek a csuklójára. Nem fog tudni varázsolni, sem pedig használni az esetleges képességeit. Átlagos, mugli rendőr bilincsnek tűnik. Odalépek, hogy felnyaláboljam, meglátjuk hogy mennyire van eszméleténél. Ez persze mind csak ha, és esetleges, hiszen megeshet, hogy történik valami, amivel nem számolok. Odalépek, hogy felnyaláboljam. – Na gyere kislány, repülőzünk egyet. – Mormolom cinkos felhanggal, számítva arra, hogy ha feléled, akkor ágyékon rúg, vagy ilyesmi. A legbékésebb megoldás az lenne, ha szépen elindulnánk kifelé, hoppanálok vele Londonba a reptér közelébe, és onnantól nem hagyunk mágikus nyomot.

zene: [You must be registered and logged in to see this link.] |TO : Megan ~  | [You must be registered and logged in to see this link.]

...
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 442

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Riley - Vesszőfutás Skóciáig 2018-07-13, 21:11

Riley & Megan

Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő.
Ő az arca mögött van. Láthatatlan.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Ideges vagyok, vagy izgulok, eldönteni is nehéz. A mindig unott, ellenséges fintorral maszkolt arcomon most az egész hiteltelenné válik, hiszen a szemem fel-alá jár, folyamatosan visszatévedve az órára. Már csak egy óra. Egy óra, és el kell indulnom a találkozópontra, amit megbeszéltem Nox-szal és amit megüzentem a többieknek. Vajon kikhez jutott el a levél? Vajon kiket érdekelek egyáltalán annyira, hogy eljöjjenek és a segítségemre legyenek? Annyira szükségem van erre... Annyira régóta várom már. Nina, akármivé is változtatott az élet, nemsokára rád találok és újra együtt leszünk. Te vagy a jobbik felem, mindig is te voltál... És ha apánk neked is ártott, ha megkeserítette az életed a menekülésetek közben, miután anyánkat az öngyilkosságba kergette, akkor nem teszi zsebre, amit tőlem kap, ha rátok találok.
Nyár van, még is úgy nézek ki, mint aki hűvösebb időre öltözött, még itt vagyok a boltban még is rajtam van az ezüst színű köpeny, amit hónapokkal ezelőtt hoztam el a Drumstrang közelében lévő hegyek rejtekében lapuló házból. A rövidnadrágom a térdemig ér, a lábamon pedig bokacsizma, hiába a 25-30 fok, egyáltalán nem érzem, hogy meleg lenne. Talán azért, mert még mindig nem az erősségem, hogy törődjek azzal, amire a szervezetemnek szüksége van, és az alultápláltságtól inkább fázok állandóan, mintsem melegem legyen.
Azoknak a vevőknek, akik gyakran bejárnak nézelődni, vagy akik ismernek nekem, kicsit fura látványt nyújtok a kiengedett hullámos hajammal és a sötét rúzzsal, ami rajtam van, hiszen általában semmilyen sminket nem viselek és a hajam se szokott belőve lenni, ilyen szép köpenyt meg pláne nem hordok, csak szimpla sötét pólókat. De ez a nap más, mint a többi, ezt te is jól tudod...
Nem fizetnek túl, szóval nem is szoktam túltolni a lelkesedést, de lényegében a főnök el se várja tőlem, tudja, hogy milyen vagyok. Szakmailag a papír-írószer nekem a mennyország, de nem vagyok az a mosolygós segítőkész szívélyes asszonyság, akit minden boltba elképzel az ember.
Még is csak a most belépő férfin megakad a tekintetem, miközben a pult mellett pakolom a legújabb díszpennákat és mágikus tintákat egy magas, forgatható tárolóra. Csak egy pillanatig nézek rá, némán biccentek, aztán visszafordulok a polchoz, de már eközött is kétszer a pult mögötti falon magasodó órára is átugrott a tekintetem. Tik-tak tik-tak...

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Riley Walsh
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Megan & Riley - Vesszőfutás Skóciáig 2018-07-08, 09:42

Megan&Riley

► Just you and me  

Az egész azzal kezdődött, hogy a gátlástan hiéna Jerry, az óvadékiroda vezetője felhívott, hogy van ez a lány, akiért el kell menni Angliába, és idehozni Glasgow-ba. Péntek éjfélig. Az jelenleg több mint öt nap, hiszen vasárnap este volt. Nem sok kedvem volt repülőre ülni, jobb szeretem a helyi, piti ügyeket, de a hiéna mocskosul sok pénzzel kecsegtetett. Annyival, amennnyi akár elég is lehet az induláshoz a titkos álmom megvalósításához. Ám élek a gyanuperrel, hogy ha én ennyit kapok, vajon ő mennyit szakít? Köztudott, hogy csak morzsákat, töredéket dobál oda a kutyáinak, jelen esetben nekem, de talán most nem kéne ezzel foglalkoznom. Tudja, hogy a pénz most mennyit jelent nekem. Ám hiába kérdeztem, azt mondja csupán, hogy valami jelentéktelen ügyben kell kézrekerítenem a kis senki lányt. Hm.. akkor miért ér ennyit a feje? Ráadásul élve kell, ezért nem valami bérgyilkost küldenek. Engem, aki tudják, hogy betartja a szavát, és időre szállítja az árut. Van egy csinos karperecem, amit rákulcsolva valakire nincsen mágia, még csak adottságok sem, csak muglinak számít az illető. Jobb szeretek mugli eszközökkel nyomozni, mert ha varázslatot használok, bemérhető vagyok, és a francnak se hiányzik a konkurencia, vagy éppen az, hogy kivegyék a számból a falatot. Viszont nem sokkal azután, hogy Jerryvel letettük a telefont, még a taxi előtt beültem egy bárba a skót fővárosban, hogy felhajtsak valami piát, amitől majd bealszom a repülőn, de kifelé menet közrefogott két öltönyös alak, és beültettek egy kocsiba, ahol egy fekete, nagydarab fickó villogtatta az igazolványát, a skót mágikus titkosszolgálat emberei, és szintén ezt a Smith csajt keresik. Már jó ideje nyomoznak utána, és ha beleártanám magamat, hát beverik a pofámat. Egészen barátságos volt ez a hangvétel, legalább egyenesek. Miközben kituszkoltak a kocsiból, „merő véletlenségből” a néger ölébe estem hanyatt, s csak akkor néztem meg a lopott zsákmányt, amikor már távol jártak. A repülőn pedig beragasztottam a saját igazolványképemet a szerzett okmányba. Egészen jól festenék így. Na de lássuk a csajt. Hétfő késő délután van, ha szerzünk pár órán belül egy járatot, akár már ma éjfélre leszállítom őt, felmarkolva a dohányt. Nem nehéz megtalálni, egykori iskolám közeli falujában dolgozik, amennyire utána tudok járni. Belépek a pennabolt ajtaján, még kint eldobva a mágiával megbuherált cigit, amit mindenki kellemes, mentoholos illatúnak érez, valójában csak én érzem rajta a kesernyés, és elvártan káros hatást.

zene: [You must be registered and logged in to see this link.] |TO : Megan ~  | [You must be registered and logged in to see this link.]

...
Riley Walsh
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Megan & Riley - Vesszőfutás Skóciáig 2018-07-08, 08:19

...