Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Silverstone
  Yesterday at 14:07
Lorelai McGregor

ϟ Cody Armstrong
  Yesterday at 10:36
Cody Armstrong

A hónap posztolói
Gina Accipiter

Megan Smith

Cody Armstrong

Nox Djarum

Luna Lovegood

Gillian Ollivander

Draco Malfoy

Lioneah McCaine

Sasha McCaine

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 634 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daniil Dolohov

Jelenleg összesen 37461 hozzászólás olvasható. in 3395 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Tower

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Petra von Rosemberg
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: Tower 2018-06-15, 15:00

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aurorok & Petra

Ahogy megérkezünk a Towerhez gondolataimba merülve kezdek nézelődni. Bármilyen apróság segíthet. Még valami jelentéktelennek tűnő is. Nem különösebben vagyok oda ezért a helyért. Részemről akár már mehetnénk is. Ellenben a nyomozás ide szólít minket. Kellemetlen. De a kötelesség mindenek felett. Szerencsére az arcomról semmi sem olvasható le. Közömbös kifejezéssel guggolok, mert mintha láttam volna valamit megcsillanni a földön. Persze könnyen lehet hogy valami eldobott csokipapír, vagy hasonló lényegtelen semmiség. De ha nem?

Végül persze üres kézzel állok fel. De fürkészően nézelődöm tovább. Akár egy túl kíváncsi turista. Hallom Gemma kérdését, és Andrew válaszát. Nem érzem úgy, hogy ehhez hozzá kéne fűznöm bármit is. Mindent keresünk ami gyanús lehet. Vagy bármi aminek köze lehet bármihez, az üggyel kapcsolatban.
Andrew felől egy enyhe fuvallatot érzek. Így felé fordulok.

-Értem. – nyugtázom tömören a szavait, noha leplezetlen érdeklődés villan a tekintetemben. Ahogy a kezembe nyomja a fiolát a fény felé fordítom, és eltöprengve nézegetem egy hosszú percig, majd különösebb komment nélkül zsebre rakom. Ez még további utánajárást igényel a magán könyvtárunkban. Vagy alapvetően bármilyen könyvtárban, ahol értelmes információt találhatok.

- Ha itt végeztünk, akkor nézzük a következő helyiséget. - lassú kimért léptekkel indulok el a következő helyiség felé. Hosszú délután lesz ez, szisztematikusan haladva előre, helyiségről helyiségre... négyzetcentiről négyzetcentire.

Mindettől függetlenül is nagyon érdekel hogy halad a másik csapat. Persze nem várok egy délután alatt világmegváltó eredményeket se tőlük, se a mi csapatunktól. Egyenlőre elég ha olyasmit találunk, amin elindulhatunk.

A hatalom veszélyes játék.
,
Rajtad múlik mivé formálod.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Andrew Calver
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 119

TémanyitásTárgy: Re: Tower 2018-06-02, 10:26

Az aurorok & Andrew

Nem ütközöm meg Gemma szavain, még akkor sem, ha nem az első eset, hogy kétségbevonja a szavaimat. Annak idején úgy kedveltük meg egymást, hogy az elején heves utálkozás volt a rivalizálás miatt, aztán a közös szívnek köszönhetően mégiscsak elkezdtük érezni a másik rezdüléseit. Ettől még nem értünk egyet továbbra sem, de nem is baj, ha különböző szemszögből közelítjük meg a talányokat. Ettől még egyre jobban kedvelem, és ha ellentmondunk egymásnak, annál izgalmasabb a feladat. Veszekedni ezen a szinten már aligha fogunk. Remélem, hogy nem orrolt meg rám, hogy olyan furcsán közelítettem meg a csókját, hiszen az egy másik élet volt, most ne azért tegyük meg, hogy megismételjünk valamit. Csakis azért, ha most a múlttól függetlenül érzünk valamit egymás iránt.
- Igen, én leveszem a mintákat, és tényeket közlök, ti pedig felméritek az összefüggéseket. – Számomra megfelel, hogy én leszek a laboros, ők pedig a nyomozók. Úgysem szeretek közvetlenül semmiért sem felelősséget vállalni, és ezt Gemma pontosan tudja. Csinálják csak ők ketten, engem pedig még az is érdekel, hogy a másik csapat tőlünk függetlenül mire jut. Jó lenne tartani a kapcsolatot még akkor is, ha jómagam nem számítok csapatjátékosnak. Most elvégzem itt a dolgomat, és ha ők öten zsákutcába jutnak, akkor később egyedül (vagy Gemmával) visszajövök ide, és megoldom ahogy tőlem telik.

Lehajolok, és mint elemista a szelet használom fel, az tud leginkább felfedni minden mágikus impulzust. Begyűjtöm a megtudottakat, a lányok csak annyit érzékelnek, hogy fuvallat suhan át a helységen. Feléjük fordulok, addigra a kezemben már egy mágikus fiola, aminek a tartalma lángvörösen úszkáló sötét anyag.
- Tűz, és levegő. Vagyis inkább árnyék. Két különböző elem. Rajtatok a sor, hogy ebből leszűrjetek valamit. – Lépek hátra, Petra kezébe nyomom a fiolát, és amíg ők nyomokat keresnek, én magam is nézelődök, csak másféle szakértői szemmel, mint ők.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]to gemma [You must be registered and logged in to see this link.]

Vajon mi rejlik benned?
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Miért vagy te más?

Gemma Carlyle
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 143

TémanyitásTárgy: Re: Tower 2018-05-28, 16:42

Aurorok & Gemma

Csak megrázom a fejemet Andrew szavaira, hiszen ezúttal nem értek vele egyet és ezt most ki is fejezem annak ellenére, hogy elvileg ő a hozzáértő elemek terén, én ellenben sok téren voltam világ életemben szorgalmas és lehet hogy ő az elemista, de azért elméleti szinten én is sokat tudok az elemekről.
- Földrengés, tűz... ezek túlságosan eltérnek egymáshoz, hogy egy valaki hozza őket létre, nem kombinálhatóak egy elemből, legalábbis amennyire én értek hozzá. - fejtegetek, bár ki tudja a végén még neki lesz igaza, de egyelőre úgy fest, hogy Petra is velem ért egyet. Persze az lenne a jobb, ha nem több ellenfelünk lenne, de igenis benne van a pakliban, hogy óvatosabbnak kell lennünk, mint amivel eddig számoltunk és nem csak egy valaki van az egész hátterében. Az a kérdés, hogy vajon az aurorok belegondoltak-e ebbe, mert ha komolyabb a fenyegetés, mint ahogyan esetleg hiszik, akkor nem biztos, hogy néhány diák megfelelő a felderítésre, mert a végén még komolyabb bajba kerülünk, ami nem vetne jó fényt a Minisztériumra és persze kissé riasztó lenne az újonc auroroknak, akik hasonlóan mint mi gyakorlatra jönnének ide.
- Hol kezdjük pontosan? A mágikus lenyomatokat kell gondolom felmérni, de ez a te tereped elsősorban és a nyomok alapján keressük az összefüggéseket? - gondolom, ha valamiféle olyan lenyomatot is találunk, amivel kezdeni lehet valamit, akkor sem lesz adat róla a Minisztériumban, hiszen akkor már megoldották volna az ügyet, viszont kereshetünk a helyszíneken olyasmit, ami összefüggést mutat a különböző esetek között és persze ami arra utalhat, hogy tényleg egy, vagy több elkövetőről van-e egyáltalán szó. És ki tudja talán még mázlink is lesz és találni valami más nyomot, amit laikus szemmel és egy kis mázlival mi kiszúrunk, míg az aurorok az első kutatás alkalmával esetleg nem vettek észre.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Gemma Carlyle
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 143

TémanyitásTárgy: Tower 2018-05-28, 16:36

Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Tower

Tower

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal