ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Kalandmester
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Alison Fawley
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Három seprű - Asztalok I_vote_lcapHárom seprű - Asztalok I_voting_barHárom seprű - Asztalok I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Három seprű - Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-03-08, 11:41



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem is erőltetem a dolgot. Talán az is elég, hogy legalább addig sem a problémákra gondol, amíg köhög és az alkohol okozta kellemetlenséget érzi. Ez már valami végülis. Nem is gondoltam volna, hogy inna annyit, hogy az komoly következményekkel járjon. Marad hát a figyelemelterelés. Nem sok értelme lenne tovább boncolgatni a témát. Csak túl sokat törnénk a fejünket feleslegesen, és az nem hozna hirtelen megoldást. Majd meglátom holnap, hogy mi a következő lépés, Emmának pedig ott az élete Londonban. Jobb témának érzem most ezt, mint hogy Billyn gondolkozzunk, hiába személyes az érintettsége. A világnak vannak nagyobb gondjai, mint én vagy akár Anna és nem várom tőle, hogy a nyakába vegye ezt az egészet. És legalább elmosolyodik, amikor felmerül Joyce és a ki tudja, hogy mivel foglalkozik szabadidejében. Én még mindig nem tudtam napirendre térni a lány felett. Nekem túlságosan furcsa dolgai és gesztusai vannak, amiket Emma valószínűleg sose vesz majd észre, hiszen túlságosan fontos neki.
- Hm... értem, bár kétlem, hogy el lehetne mosni a múlt hibáit, vagy a rossz megítélést, főleg hogy attól még mindig maradnak olyanok, mint... Billy. - vonom meg a vállamat. Én valahogy nem hiszek ebben. Tudom, hogy olyasvalakinek, mint Emma egy ilyen álomkép szép és jó és Joyce gondolom könnyedén megtudta győzni róla, hogy higgyen is benne, de én valahogy kétlem, hogy a rossz megítélés megszűnne pár jó tettel. Mindig is voltak veszélyes farkasok és olyanok is, akik jót tettek, de az előbbiek miatt sose lehet normális megítélése az utóbbiaknak sem. Azt egyszerűen kizártnak tartom.
- Kétlem, hogy ilyesmit tennének. Ha pedig erről van szó, maximum átadom az ágyam egy éjszakára. Én elleszek a földön is. - vetem fel, mert végtére is ott még nem tartunk, hogy egy egyetemista ne hozhasson döntést a saját szobája tekintetében. Na jó bárkit persze nem lehet csak úgy bevinni, de Emma nem bárki. Ide járt és tudtommal épp eleget segített az iskolában is másoknak ahhoz, hogy ne gondoljon senki semmi rosszat róla. Lassacskán úgyis elérünk a kastély határáig, de én közben is azért gyakran pillantok oldalt. Látom Emmán, hogy fáradt és ha kell, akkor kicsit alányúlok a karjának, ha azt látnám, hogy nehezebben küzdi le a maradék távolságot. Talán a fizikai megterhelésből én kaptam nagyobb adagot, de a lelki részét Emma viseli nehezebben és az pont olyan leterhelő lehet, ha nem jobban.

//Szerintem lehet ez már záró, ha te is úgy gondolod és akkor köszönöm szépen a játékot, nagyon tetszett! Király volt ez a boszis epizód, szuper ötlet! biglove //



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-02-26, 23:31



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nehéz most nem teljesen széthullani, de látszik rajtam, hogy képtelen vagyok elengedni a személyiségemből gyökeredző törődést, amivel mindenki iránt viseltetek. Még így se mondanám azt soha, hogy én lennék a legönfeláldozóbb személy a világon, vagy egyáltalán az ismerősi körömben, hiszen én alig néhányszor kockáztatom az életemet az aurorok mellett, de aki tényleg aurorként dolgozik, minden egyes nap. A sok kómában fekvő beteg, a bűnüldözésben elesettek, az az igazi fájdalom és nem kellene ennyire rosszul kezelnem a kialakult vákuumot az javasasszony halálával. Meg fog oldódni... meg fog oldódni, csak meg kell nyugodnom és segítséget kérnem a megfelelő emberektől.
Nem hiszem, hogy egyetlen korty elérné azt a hatást, hogy eltompuljanak a gondolataim de a köhögés tényleg kicsit kizökkent és kicsit pislogva rázom meg a fejemet. - Én ittam már azért néhány dolgot, de... ez nagyon... házi. - fejezem be nem találva a szavakat. Olyan tiszta alkohol illat tölti meg az orromat és az íz úgy égeti a torkomat, hogy erőteljesen úgy érzem, mintha etil-alkohol lenne, a muglik bőrfertőtlenítője és ez a hasonlat nem hozza meg a kedvemet ahhoz, hogy újra próbálkozzak vele.
Néhány pillanatra nem is értem, amit mond, mintha nem lenne semmi értelme, hogy bármilyen apróság az életemben hírértékű legyen ahhoz képest, ami itt történt vagy Billy-hez képest. Ahogy újra visszhangzik a kérdés a fülemben azért több értelmet nyer. Nem koncentrálhatok egyetlen problémára, az élet összetett dolog és minden aspektusa fontos lehet, még ha ismét a munkámmal kezdem és a Szent Mungóval ami nem feltétlenül egy üdítőbb témaváltás.
- Vannak, csak... csak most nekem ez a legszemélyesebb. Viszont tényleg elragadtattam magam, köszönöm, hogy kicsit elterelted a beszélgetést. - mondom szelíden, egy kicsit felsóhajtva. Azt hiszem ha magamra hagy akkor mostanra már a földre vitt volna a pánik pedig még soha életemben nem bénított meg, de a vérmágia és a fenyegetés, az, hogy ennyi idő alatt nem vettem észre szinte fojtogatott abban a kunyhóban.
- Ó! Hát igen... - kicsit még el is mosolyodom, felkuncogok ahogy Joyce szóba kerül és fogalma sincsen, hogy mit dolgozik. Valójában soha senkinek sincs. - Lényegében afféle üzletasszony, tőzsdézik és részvényeket vesz és ad el és ilyesmi. Én sem teljesen értem hogyan működik, de azt tudom, hogy nagyon korán tudott függetlenedni a családi vagyonuktól és ez nagyon fontos volt neki, a lakást amiben lakunk sem a szülei állják. - válaszolom, majd hozzáteszem, hiszen legkevésbé sem titok, sőt. - És mostanában nagyon sokat foglalkozik azzal is, hogy egy afféle vérfarkas csoportot hozzunk létre, ami végre egy kicsit tisztára mosná a megítélésünket, a felmenőink múltbeli hibáit. Tudom a neve egyenlőre gyermetegnek hat, mert csak Piroskának hívjuk, de egy régi történetet talált piros köpenyesekről és onnan jött az ihlet és lényegében az egésznek a célja az, hogy jót cselekedjünk. - bontom ki egy kissé, bár én valójában eddig is segítettem mindenkinek amiben csak tudtam, főként persze gyógyítással, de alkalom adtán résztvéve a kalandokon, szóval nekem ez alig változás. Éppen csak abban, hogy ezt is valahogy bele kell vennem az amúgy is elfoglalt életembe, nem csoda, hogy már rég nem látogattam el a Roxfortba. Néhány pillanatra elhallgatok, hallgatom a Roxfortba vezető út neszeit egy kicsit bágyadtan elgondolkodva.
- Remélem a tanári kar nem fog kipenderíteni a kapuban és az utamra engedni mondván, hogy már nem is járok ide.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-02-16, 12:28



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Talán csak azért nem akarom, hogy megint kiboruljon és sírjon, mert nem tudom túl jól kezelni az efféle helyzeteket, de valójában valahol mélyen sejtem, hogy nem csak erről van szó. Emma mindig tettrekész és pozitív és rémes érzés látni, hogy ennyire szét van csúszva, de még most is azzal foglalkozik, hogy én hogy vagyok, vagy hogy hogyan segítsen másoknak, pedig nem neki kell mindenkivel törődni, sőt az egyenesen lehetetlen lenne.
- Azt hiszem. Tompít annyit, hogy könnyebb legyen nem túlgondolni a dolgokat és az neked most nagyon elkelne. - vonom meg kicsit a vállamat és ha elfogadja, akkor odaadom neki az üveget. Könnyebb is odaadnom neki az üveget és erről magyarázni, mint a saját gondolataimat szavakba önteni. Gőzöm sincs, hogy mi folyik itt. Nem tudom Billy mit akar és azt sem, hogy kit látott Emma, de hogy nem őt az szinte biztos. Akit viszont láthatott és a kis üzeneten az S betű...lehetetlen, hiszen láttam a saját szememmel. Szinte beleéget az emlékeim közé, Skyler nem lehet életben!
- Elsőre talán kissé éget... - jegyzem meg egy félmosollyal, amikor köhögni kezd, de talán már ez is elvonja kicsit a figyelmét, hogy ne kattogjon folyamatosan és ez már fél siker. Ha nem kér többet, persze átveszem az üveget és én úgy rendesen meghúzom még mielőtt rátenném a kupakot is visszatenném az asztalra. Én magam is felszisszenek kicsit, de inkább jólesően, mint nála köhögés. Na nem mintha valaha is nagyokat buliztam volna, az nem az én stílusom, amivel tisztában lehet. Mindig is magamnak való voltam, de a Szárnyas Vadkanban jártam már jónéhányszor figyelmet elterelni, kockázni és annak a közegnek alapvető része egy-egy ital.
- Csak az számít, ami fontos? Ebben a pillanatban azt hiszem pont nem az a lényeg. - ejtek meg egy újabb félmosolyt, kicsit a fejemet csóválva, hiszen mit érünk vele, ha újfent az itt történtekről beszélün? Azzal nem jutunk közelebb a megoldáshoz és úgy vélem tényleg jobb, ha kicsit kipiheni magát, mintha a holnapi napon kattog, a teendőkön, bármi máson.
- Látod vannak sokkal nagyobb problémák is, mint amik csak engem érintenek. - engem és persze Annát, de mi csak csepp vagyunk a tengerben ahhoz képest, ami odakint a nagyvilágban zajlik és aminek Emma is a sűrűjében van. Egyébként is tisztában vagyok vele, hogy ő nem feltétlenül csak azért nem vállalná el ezt a munkát, mert annyira fontos neki a karrier. Az ottani ténykedése valószínűleg sokkal fontosabb. A Szent Mungó mégis csak központi hely. Ott van a legtöbb esélye arra, hogy segíteni tud, minél többeknek és hogy még többet fejlődjön.
- Joyce igen... de ő egyáltalán mit csinál? Mármint ott lakik, azt értem és gondolom unatkozik, ha dolgozol, már ne érts félre, biztosan akadnak fontos dolgai, csak... - megvonom a vállamat. Tudjuk jól mindketten, hogy nem a legjobb véleménnyel vagyok a lakótársáról és ezt igen nehéz megváltoztatni, de amit mond az alapján is úgy látom, hogy csak unja magát otthon és ezért lefoglalja magát Emmával időnként. Az aztán végképp nem lepne meg, ha tudnám, hogy időnként kisajátítja magának. Gondolom annak se örült, hogy én lenyúltam egy napra, hiszen a vonatúttal együtt azért ez nem egy rövid kiruccanás így.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-02-08, 15:00



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem venném magamra, ha elkezdené fogyasztani az italt, hiszen azért vettem elő. Mondhatni kicsit elveszek a nyomasztó gondolataim között, talán észre se venném, ha ő pedig az üveggel veszne el, de úgy dönt, hogy engem tart szóval és kiragad a kétségbeesésből, úgy-ahogy.
- Igazad van, így lesz. Ha valakinek sürgős segítség kell, biztos vagyok benne, hogy Missy-t megkérhetem egy-egy alkalomra, amíg elrendeződik. - válaszolom, bár egyelőre nem vagyok biztos semmiben. Persze abban igen, hogy jóindulatú lány, talán egy-két évvel alattam járt és gyermekeket is vállalt, de biztos vagyok benne, hogy Madame Pomfrey keze alatt így sem elhanyagolható a medimágusi tudása. Elgondolkozom anya lehetőségén, aztán ahogy elfordulok a könnyek égette arcommal megérzem az érintést a vállamon, amire szinte megremegek. Persze hiheti azt, hogy csak a meglepettségtől, csak a gyengeségtől, hiszen olyan lehetetlenségnek tűnik, hogy ebben a pillanatban mást ébresszen fel bennem. Mégis azonnal melegség jár át, reménytelen és már elfogadottan viszonzatlan, de tisztán érzem. Visszafordulok felé, visszanyelve a könnyeim, de kissé megingatom a fejem. - Sosem ittam igazán, félek kár belém, mert csak kiköpném, azt hiszem. Az alvás viszont… talán tényleg segítene egy gyógyító álom. Neked tényleg segít? - utalok vissza a kérdéssel az alkoholra biccentve egy aprót. Várnék a válaszára, hogy ő hogy viseli ezt az egészet, de telnek a pillanatok és csak nézünk egymásra ameddig inkább az üveghez nem lép leadva a voksát az ivásra a beszélgetés helyett. Kissé bizalmatlanul nézek le, amikor felém nyújtja, hiszen az ő személyében azt a példát látom, hogy eltompítja az igazságokat, inkább nem mondja ki, megkerüli, ez pedig éppen annyira káros lehet, mint az én túlságosan intenzív érzéseim és szüntelen kattogásom azzal kapcsolatban, hogy miként segíthetnék mindenkin egyszerre. Talán most tényleg jól esne egy kicsit lecsendesíteni az aggodalmaimat, a lelkiismeret furdalásom, amin az az egyszerű érintés ahogy a vállamra helyezte a kezét segített is néhány pillanatra, de ahogy megszakadt a kapcsolat, tovább is suhant. Talán… talán tényleg jobb az, mint a semmi. Egy-két korty biztosan nem árthat. Átveszem végül, de ahogy az első kortynál végigszalad a tiszta alkoholhoz nem szokott torkomon, el kell emelnem, mert halk köhécselés szakad ki belőlem. Lassan közelebb állok a harminchoz, mint a húszhoz, de soha nem volt részem semmilyen ereszd el a hajamban. Ami valószínűleg kissé hozzátesz ahhoz a képhez, hogy milyen naivnak és ártatlannak lát, hiszen a folytonos tanulás és gyógyítás mellett kissé valóban keveset éltem, kevés pasim volt, komoly meg csak egy, kevés közeli barátnőm van, még ha a segítőkészségét miatt rengeteg ismeretséggel is gazdagodtam, és a bulizás teljesen kimaradt az életemből.
- Rendben. - válaszolok először arra, hogy elkísér. Alig várom, hogy eltűnjünk a kunyhóból, hogy legalább a látvány és a szag elszálljon és kicsit könnyebb legyen elvonatkoztatnom mindentől, ami történt, de az érzelmi és fizikai kimerültség tagadhatatlanul megmarad.
- Hogy lenne fontosabb az én nagyvárosi életem, mint az, hogy szabadon mászkál egy rosszindulatú vérfarkas, aki lehet, hogy bármikor az életetekre törhet? - kérdezek vissza, a szokásomhoz híven előtérbe helyezve őt a saját életemhez képest. Kicsit megingatom a fejem, nem tudom, hogy mit mesélhetnék még ezek után, ami igazán számítana. - A Szent Mungó leterhelt, a kómába esettek száma egyre csak nő és még soha senki se tért magához, a családtagok egyre kevésbé reménykednek, az egész olyan szomorú. - mondom, majd felsóhajtok kissé. - Amennyire lehet épségben tartjuk őket, hátha egyszer mégis csak rájövünk, vagy az aurorok, átoktörők rájönnek hogyan ébreszthetnénk fel őket. - folytatom, bár nem biztos, hogy csak a munkára volt kíváncsi, bár tény, hogy az életem nagy része ebből áll, nem csak auror utánpótlásra van szükség, de a sok csatározás miatt medimágus utánpótlásra is a nagyobb ispotályokban.
- Sidney amikor nem iskolában van, akkor a családjával vagy a kapcsolataikat kihasználva kutat ereklyék után, így főként csak Joyce és én vagyunk a Londoni lakásban. Néha amikor el vagyok havazva még be is jön a munkahelyemre együtt ebédelni, így nem olyan ijesztő és magányos a nagyváros. - mosolyodom el gyengéden, teljes tudatlansággal azzal kapcsolatban, hogy volt már nem egy olyan alkalom, hogy elijesztette a közelemből a betegeket, aggódó hozzátartozókat, sőt, kollégákat is, hogy nyugton kettesben tölthessük el az ilyen ebédszüneteket.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-02-01, 13:23



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Őszintén szólva tényleg szívesen innék most pár kortyot, de mégis leteszem végül az üveget, mert bár sok évig távol tartottam magamat mindentől és mindenkitől, Emmának már sikerült annyira közel kerülnie hozzám, hogy nem vagyok képes teljesen érzéketlenül viselni azt, hogy ki van borulva. Mert láthatóan ki van és nem is kicsit, ami érthető, hiszen ha jobban belegondolok értem a hátterét. Bizalma volt a banya felé, aki gyakorlatilag kihasználta, még ha segített is az ittenieknek, de közben saját magán is, és lássuk be így ebben a formában ez nincs rendben. Emma pedig nem vette észre a jeleket, ha voltak is. Gondolom ezek után azért egy egész kis fokkal nehezebb lesz majd bizalmat helyeznie csak úgy bárkibe, hiszen rendesen átvágták a palánkon? A visszakérdezésre csak bólintok és a gyűrűt a zsebembe rejtem. Valójában még sejtelmem sincs, hogy mihez fogok kezdeni vele, de azt tudom, hogy jelenleg a legjobb, ha nem Emmánál van és még ez is az ő vállát nyomja teherként. Talán Lupin professzorhoz megyek majd vele, persze a hátteret nem igen fejtve ki, de ő nem szokott kérdezni. A tanárok közül az egyetlen, akivel annak ellenére, hogy engem már jó ideje nem tanít, mégis kapcsolatban maradtam vele, sőt... talán bizalmam is van felé, ami esetemben igen nagy szó.
- Ezzel még mindig nem azt mondtad, te mit szeretnél. Aludj rá néhányat, addig csak nem dől itt össze semmi. - javasolom, mert hallom én már megint a szavaiban, hogy igazából arról van szó mit áldozna fel azért, hogy itt legyen. A városi élete, és hát neki is gondolom ott a karrier, és bizonyára Joyce is. Nem hiszem, hogy elvárható lenne, hogy ezt feladja akkor sem, ha a szülei hasonlóval foglalkoznak. Ő nem tette, a Mungót választotta, és minden bizonnyal jó oka volt rá. - Ez jó ötlet, talán ő tud tanácsot adni. - bólintok végül és újra automatikusan az üvegre siklik a tekintetem, amikor Emma egy pillanatra elfordul. Tudom az lenne a legjobb, ha kiengedné a gőzt és neki ez úgy menne a leginkább, ha engedne a könnyek szorításának, de én még mindig nehezen kezelem az efféle helyzetet. Így csak sután a vállára teszem a kezemet, ahogyan féloldalasan elfordul és megszorítom azt kicsit.
- Lehet, hogy neked se ártana egy ital, meg egy kiadós alvás. - jegyzem meg és őszintén szólva cseppet sem zavart, hogy rólam nem ejtettünk szót. Meg is lep a kérdése. Én, lelkileg... talán sosem voltam jól azóta, hogy az anyám utcára tett, mert nem tudott mit kezdeni azzal, ami vagyok. De ezt így még sem mondhatom ki, nem is tudnám talán bevallani, így pillanatok telnek el, amíg hallgatok és inkább mostmár tényleg odalépek, hogy lecsavarjam az üveg tetejét és meghúzzam. Emma felé nyújtom, hogy kér-e esetleg. Néha kifejezetten jó akár a léleknek is az ilyesmi.
- Már biztos, hogy egy ideje itt van, de nem gondolhattam komolyan, hogy lelépne, ha már visszatért. Nem is fontos ez most. Elkísérlek a Roxfortig rengben? Mesélj addig a munkádról, ott a nagyvárosban. - vetem fel, hátha ezzel kicsit kizökentem. Ha gondolkodik, ha mesél, ezzel is nem a mai eseményekre gondol, hanem arra, hogy mit tett és tesz másokért, hogy mit szeret ott és talán könnyebben túllendül ezen. Kétlem, hogy most az lenne a jó, ha ezt a mai napot még tovább fejtegetnénk.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-01-23, 13:14



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bólintok csupán elsőre, miközben előveszem az italt, de azért csendesen, szinte suttogva hozzáteszem, még ha Wyatt valószínűleg így is hallja. - Igen, a javasasszonynak vége, de Billy-hez ismét nem jutottunk el. Legalább nem vált erősebbé, ugye? - de a kérdés nagyon vérszegény, mintha elfogyott volna a harci kedvem, hiszen annyi minden történt az elmúlt egy órában, hogy végiggondolni is kimerító. Hiába töltöttem sok időt ebben a kunyhóban, amikor még a Roxfort diákja voltam és könnyű volt ide a lejárásom, most a lehető legkevesebb holmihoz érek hozzá, mintha hirtelen minden idegen és taszító lenne. Olyan, mintha egy álomból ébredtem volna, kipukkadt az a rózsaszín köd, ami a jóindulatomból fakadt. Hiszen biztosan volt mindennek előjele, csak nem voltam eléggé körültekintő.
- Szívesen. - adom át neki, amíg  mind a ketten elmerülünk a saját gondolatainkban. A kérdéseimnek ugyan van értelme, még is látszik, hogy egy kis kétségbeesés is rejlik mögötte, nem csak az, hogy már is bele akarom vetni magam a problémamegoldásba. Még ott van a szememben a sokk, így ahogy elveszi a gyűrűt szinte meglepett hangot adok ki. - Nem? - kérdezek vissza, mint aki tényleg abban hisz, hogy arra született, hogy az egész életét azzal töltse, hogy mindenben segít és mindent megold. Mintha egyenesen hihetetlen lenne, hogy nem csak a véleményét kérdeztem, hanem tényleg átveszi a terhet rólam. Éppen ilyen meglepett az arcom, amikor arra tereli a szót, hogy én mit is szeretnék. Az érintése meleg és egy kissé visszatér az arcomba a szín és a szemembe az élet, jól esik, hogy a láthatatlan határok, amik közöttünk feszültek már nem annyira áttörhetetlenek.
- A Szent Mungóban sok a gyógyító, de a legtöbb szaktársam mindent megtett azért, hogy elhelyezkedjen ott és a fővárosból elköltözni egy faluba… túlságosan karrieristák, azt hiszem. Talán tényleg nekem kéne lemondanom a pozíciómról, talán el kéne felejtenem az életem a nagyvárosban és vissza kéne térnem. - válaszolom, de a hangom bizonytalan és még mindig nem egészen azt mondom, amit szeretnék, hanem azt, hogy feláldoznám az életem egy nagy szeletét, hogy betöltsem a megüresedett helyet itt, ami végtére miattunk alakult ki. Nem csak azért, mert későn értem vissza, alapvetően is ha Billy vette el a gyűrűt, akkor őt én vezettem ide, amikor Wyatt-tet ide hoztam.
- Az anyám éppen ilyen gyógyító. Talán nyitottak lennének apával, hogy Roxmortsba költözzenek. Vagy esetleg a Roxforti diákok közül találhatok olyanokat, akiknek nem sikerült elhelyezkedniük gyakorlatra és szeretnének segédkezni, de a gyógyítás egy nagyon hosszú út és nem akarom, hogy túl korán, túl kevés tapasztalattal kezdje el bárki is. Talán… talán itt töltöm az éjszakát tanári engedélyt kérve és beszélek Madame Pomfrey-val holnap reggel. Talán… - hallgatok el. Sokat beszélek, de lassan, nem hadarva, a fogaskerekek megfontoltabban gördülnek tovább. A feszültség, ami ért, és a tény, hogy már nem vagyunk veszélybe kiprésel a szememen egy kövér könnycseppet, de gyorsan el is fordulok és az arcomhoz érve el is törlöm. Érzékenyebb vagyok, Wyatt mellé állítva kontrasztként mindenképpen, így még úgy is, hogy én magam gyötrődöm már is felébred bennem az érzés, hogy neki is szüksége lehet arra, hogy róla beszéljünk.
- Te jól vagy? Lelkileg. Billy most már nagyon közel került hozzád, és közel az iskolához. - sodrom vissza ebbe a mederbe a beszélgetést, ahogy visszafordulok hozzá, könnyek nélkül, de azért egy jobb megfigyelő tudja, hogy a tekintetem egyértelműen elárulja, hogy a teljes széthullás határán voltam - vagyok.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-01-14, 15:28



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

A kiütések inkább betegség nyomai, amikre az ellenszert kapta a férfi, mert rajtam nem talál Emma semmi hasonlót. Viszont mostmár tényleg határozottan rendben vagyok, az erőm is tér vissza, de egy ital igazán jól esne.
- Szóval legalább már biztos, hogy vége. - bólintok egyet, hiszen az öregasszony akkor porrá vált és már nem húzhat be senkit se magának, ez azt hiszem jobb, mintha visszaadtuk volna neki a gyűrűt, még ha nem is volt valami kellemes, ahogyan az utolsó erejével próbált még kényszeríteni, vagy talán csak az elmúlása fájdalmát osztotta meg velem, a jó ég tudja.
- Kösz, ez tökéletes. - veszem át az üveget, bár látom Emmán, hogy nem épp a legjobban. Kétségek gyötrik és ki tudja, hogy mi járhat a fejében. Végülis most látott valakit elporladni. Nem a legjobb élmény. Az én gondolataim viszont sokkal inkább a rejtélyes alak körül forognak, akit a fák között látott és aki ez alapján nem Billy volt, na de akkor ki?! A haja alapján... De hát az nem lehetséges. Buta gondolat, hogy ő lenne, hiszen meghalt, azt mondták és láttam is, vagy gyerekként csak elhittem, amit mondtak és idővel bemeséltem magamnak, hogy láttam? Lehetséges lenne? Fiatal voltam és már olyan régen történt, az egész ha visszagondolok évről évre egyre homályosabb. Most már sem járhat ezen az eszem, hiszen látom, hogy Emma pocsékul van. Tétova és legszívesebben, ha jól sejtem akkor most leülne az egyik sarokba és várná, hogy minden magától megoldódjon, mert túl sok ez így egyszerre. Sóhajtok hát egyet és végül bármennyire is hívogató leteszem az üveget a kanapé előtti kis asztalra, hogy átvegyem tőle a gyűrűt, ha engedi.
- Ezt majd én elrendezem. Nem neked kell mindent megoldani rendben? - rá is fogok néhány pillanatra a kezére mielőtt elvenném tőle a gyűrűt. - Te mit szeretnél? Sokakat ismersz, akik ezzel foglalkoznak, mint te is. Ismersz olyat, aki átvenné ezt a helyet, aki segítene másoknak ingen? - hiszen, ha jól értem akkor itt erről lenne szó. Gyakorlagilag olyasvalaki kell, aki ingyen, vagy akár apró ajándékokért, mint egy csereüzlet segítene másoknak és nem azért, hogy közben rabszolgát csináljon belőlük, vagy valahogy a segítségükkel éljen tovább. Azt nem tudom, hogy Emma akár vállalná-e ezt az egészet, ezért is vetem fel, hogy ha ismer olyat, aki jó lehet akkor bizony ezt is átgondolhatja. Nem neki muszáj, hiszen tudom, hogy meg van a saját élete Londonban Joyceszal és a Szent Mungóval. Senki sem várja tőle, hogy ezt adja fel és jöjjön helyette a faluba másoknak segíteni. Ebben nem lenne előrelépési lehetőség, fejlődési út, mint ami gondolom egy olyan nagy ispotályban, mint a Mungó meg van.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2023-01-01, 16:55



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy kissé egyszerűbb így, hogy nem őt kell ellátni és már készen is van az ellenszer, viszont azért a kezén lévő kiütés-szerű jegyeket szemügyre veszem. Ez lenne a látható nyoma annak, hogy a boszorkány meghalt és feloldozta minden bábját? Talán ez a férfi is egy volt a katonái közül? Hogy is mondják ezt a muglik? Alvó ügynök? Azért vetek rá egy-két pillantást, hátha tudok rá egy kenőcsöt, ami gyorsabban eltűnteti a jegyeket és azt is odaadom a javasasszony előkészített raktárából. Aztán elköszönés után már rohanok is vissza Wyatt-hez. Olyan vagyok, mint valami mérgezett egér, oda-vissza szaladgálok, pedig a hiúzom szemén keresztül tisztában lehetek azzal, hogy a veszély elmúlt, még is aggódom.
- Egy kicsit meg lettem zavarva, a javasasszony meghalt, mire odaértem, egyszerűen... porrá omlott és alig volt egy lélegzetvételnyi időm már meg is jelent az egyik falusi őt keresve. - válaszolom, de közben látszik, hogy még mindig nézném, hogy van-e bármilyen sérülése. Igazából az is érdekel, hogy van-e rajta bármilyen kiütés, ahhoz hasonló, mint a férfié, aki a kunyhónál járt az imént, hogy bizonyos legyen, hogy ennek a jelét láthattam. Elsuttogok egy köszönömöt a hiúzom felé, még végig is simítok rajta, habár olyan közel állunk egymáshoz, hogy nincsen szükség szavakra, még is kimutatom a hálámat.
Minden esetre, ezredszerre is megteszem az utat az erdő és a kunyhó között, de most már Wyatt-tel, a korábbi eseményekhez képest biztonságban, még ha szörnyen kimerülten is. Ahogy betérünk, muszáj azonnal a kanapéra néznem, ahol elhamvadt a ki tudja mennyi idős boszorkány, az biztos, hogy nem lesz semmiképpen gyomrom ahhoz, hogy most oda üljek le.
- Hát... igazából van rá esély, hogy pénz helyett hálából italt kapott, adj egy percet. - pislogok egy kissé, amikor sikerül az agytekervényeimnek felfogni, hogy mire is gondol és hogy hol találhatnék. Végül előbukkanok egy egyértelműen házi lepárlású skót whiskey-vel, hiszen még is csak egy skót faluban vagyunk, erre volt a legnagyobb esély. Valahogy nem akarok semmihez hozzányúlni, de a bútorokhoz, se a poharakhoz, így az egész üveget nyújtom át Wyattnek, és ahogy elveszi kicsit átkarolom magam, hogy összevont szemöldökkel elmeredve nézzem a kanapét.
- Most ki fog rajtuk segíteni? Nem mindenki teheti meg, hogy elutazzon egy nagyobb városba, a Roxfortba pedig nem engednek be akárkit a Gyengélkedőre. - suttogom halkan, valahol talán ott van a hangomban a "mit tettünk?", de egyrészt nem is igazán szándékosan értem vissza túl későn, azt hiszem, másrészt... a néni kihasználta a betegeit és ki tudja mi mindent csinált velük. Egy vérmágus banya volt, aki megcsalta a halált a Bölcsek kövének szilánkjával. A tenyerembe fogom a gyűrűt és halk sóhajjal azt kezdem el bámulni. - Mit csináljunk vele? El kellene pusztítanunk, azt hiszem. Ezt tették a többi részével, ugye? - kérdezem, de alig pillantok felé a pilláim alól. Annyira kavarognak a gondolataim, az elmúlt évek, amióta itt segédkeztem az iskolai teendőm után, mert azt hittem, hogy a vak javasasszony milyen jólelkű és a segítségemre lehet szüksége, a betegek, a vérmágia, ahogy minden, amit csak a fogadóban ettünk visszajött, a cetli az üzenettel, S., Billy, a lány, akit láttam, aki hátrahagyta a gyűrű, Wyatt vérfarkasként, ahogy még sosem láttam, minden. Az elmém egyszerre zsibong és tompa, mintha minden problémát egyszerre szeretnék megoldani, még sem haladok semerre, csak áldogálok egy helyben, hogy semmihez se érjek.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-12-31, 14:18



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma megtalálja névvel ellátva az ellenszert, mert nem a férfinek kell, mint kiderül ő viszi valakinek, de ez már le lett egyeztetve. Néhány knútot igyekszik odaadni cserébe Emmának, vélhetően ez a megbeszélt ár, de ha nem veszi el tőle, akkor leteszi az asztalra, vagy valahová mielőtt hálákodva sietve távozna. Nem kell nagyon kifelé tessékelni sem, megy magától, ha már meg van, amiért jött. Emma visszatud tehát térni Wyatthez, aki eddigra már talpon van és azért sokkal jobb színben is, mint nem rég, amikor a hiúz szemén át látta.
- Jól vagyok, azt hiszem az előbb ezt már nem hallottad ugye? - ejtek meg végre egy halvány mosolyt mert sejtem, hogy ár a válasz megvolt, de nem jutott el hozzá, mert hiába feleltem az állat utána már csendben maradt és nem válaszolt újra. Mindenesetre tényleg láthatja rajtam, hogy határozottan jobb bőrben vagyok és értelmesebben nézek ki.
- Mi történt? - célzok itt a banyára, bár ha jól sejtem mivel már nem érzem a kapcsolatot, amiről eddig nem is tudtam, hogy kapcsolat, jó eséllyel az öreglánynak annyi. Nem mondom, hogy nagyon sajnálom szegényt, hiszen bár segített, de ki is használt egyben és még ki tudja hányakat, akik most megszabadultak a fogságtól, amiről nem is tudtak. Az persze még nindig nem hagy nyugodni, hogy ki volt, akit láttunk a fák között, hiszen nem Billynek tűnt, de úgy sejtem, hogy ez nem most és nem itt fog majd kiderülni. Egyébként is mindkettőnkre ráfér egy kiadós pihenés és...
- A banya biztosan tart magánál valami... erősebbet. - és itt most nem feltétlenül kávéra gondolok, de őszintén szólva lecsúszna valami töményebb, legalább egy pohárral az izgalomra. Egy vérfarkasnak az alkohol nem árt meg azért olyan szinten, mint egy átlag embernek és persze nem is akarnék túlzásba esni, csak egy kicsit a zsibongó gondolataimat lecsillapítani. Biztosan Emma fejében is sokminden jár most, arról még nem is tudok, hogy felmerült benne, hogy netán átvetté az öreglány munkáját. Azért minden bizonnyal hasznos dolgokat is tett itt, végtére is Emma már jó ideje hozhatott ide betegeket, akiken segített, még ha nem is a legjobb céllal.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-12-19, 23:42



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Muszáj mennie... - suttogom szinte, elhalóan, kétségbeesetten, mielőtt elkezdek szaladni, sőt, lehet, hogy már menet közben és már nem is hall belőle semmit, csak magamnak mondom, hogy erőt merítsek.

A hiúz fürgén kerülgeti a vérfarkassá vált Wyatt-tet, látszik, hogy van tapasztalata a "terelgetéssel", hiszen Emma csak az utóbbi három évben tanulta meg teljesen kezelni a vérfarkas énjét. Wyatt született farkasként erősebb és gyorsabb, így valószínűleg előbb-utóbb ha tényleges harcra kerülne sor könnyedén kenné el a familiárist, ha az kifogyott a mágikus trükkjeiből, mint az időfagyasztás és a fizikai pajzs. Egyetlen pillanatra se veszi le a macska szemeit róla, azután sem, hogy először a vérfarkas tekintete tisztul ki, aztán a fiú el is kezd visszaváltozni. A familiáris érzi, ahogy a gazdája kétségbeesetten csatlakozik hozzá és átlát a szemén keresztül, így közelebb megy és szó szerint hozzáérinti az orrát Wyatt vállához, mintha gyengéden megbökné.
- Jól vagy, Wyatt?  - szólal meg a hiúz, akármilyen furcsa élmény is ez, hiszen a familiáris lények ugyan terjednek, de azért még mindig csak maroknyi képes a beszédre.


A szívem a mellkasomban dübörög, de hiába kérdez a hiúz egy nagyon fontos kérdést, amikor egy fiatal férfi megjelenik a kunyhóban pillanatok alatt kiszakít a kapcsolatból és újra a saját környezetemre figyelek. Ahogy Wyatt visszaváltozott, kimerültnek tűnt, szörnyen, de viszonylag természetesen mozgott a teste, nem ájult el, sőt, látszott rajta, hogy erőt gyűjt a felálláshoz, viszont én itt állok egy szobában, a banya halott és csak egy marék por maradt belőle.
- A javasasszonyt utolérte a természetes öregkor. Nagyon sajnálom, hogy így kell megtudnod, de én is gyógyító vagyok és, ha engeded, megvizsgálnálak.  - válaszolom, a természetem felülír minden önző érzelmet, hogy hagyjam faképnél, elcsitítja az elmémet, ami szörnyen zakatol ettől az egész naptól és mindentől, amit megtudtunk a néniről, a Bölcsek kövének szilánkjáról, hogy Billy a közelben járt, hogy valamilyen lány talán segített nekünk, és az az üzenet, az aláírással... Erősen koncentrálnom kell, de egész életemben erre tanultam, ezt gyakoroltam, így közelebb lépve szakszerűen elkezdem megvizsgálni és végiggondolva, hogy én milyen gyógyírral szolgálnék, elindulok a már jól ismert bájitalos és gyógyfüves szekrényekhez és polcokhoz, hátha még azelőtt elkészítette, mielőtt Billy betoppant és... és elérte a vég. Azért hébe-hóba megremeg a kezem, de szerencsére alig észrevehetően, ahogy belegondolok, hogy mennyien maradtak most gyógyító nélkül. Talán... talán ez az egész a sors akarata, hogy anyámhoz hasonlóan inkább egy közösségben dolgozzak a Londoni nagy ispotály helyett? Ha visszaköltöznék közelebb lennék Wyatt-hez, Annabeth-hez, Sidney-hez, mindenkihez, aki még az iskolapadot koptatja, de elhagynám a karrierem a Szent Mungóban, a kapcsolatom az aurorokkal és elhagynám Joyce-t. A gondolatra azonnal összeszorul a mellkasom, ám egyelőre ténylegesen semmit sem gondoltam végig és egy csapásra egyszerűen nem dönthetek ilyesmiről. Kedvesen ellátom és segítek neki, de tény, ami tény, nem folytatok semmilyen olyan beszélgetést, amivel a kelleténél tovább elhúzhatnám a látogatását. Amint megkapta az ellenszert - ha tényleg találok készen - és elmondtam hogyan kell használni, hányszor naponta, már el is köszönök tőle, hogy gyengéden kitessékelve már az ajtóból figyeljem az utat, látom-e Wyatt-tet és ha nem, akkor újra elinduljak felé.

Wyatt összetudja gyűjteni az erejét, az a furcsa érzés, hogy követik, ami egészen azóta rendszeresen felütötte a fejét, hogy Emma meggyógyította a vénasszony kunyhójában teljessen semmissé válik. A kimerültség ellenére mintha valami nyomás szűnt volna meg, mintha a víz alól emelkedne újra levegőért, jó ideje először érzi magát igazán önmagának.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-12-12, 10:07



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sejtelmem sincs, hogy ki a rejtélyes alak, kezd az egész helyzet összezavarni, de sokáig nincs időm most ezen gondolkodni, hiszen a banya nem távozik olyan könnyedén. Az utolsó erejével kapaszkodik az életbe, ami végülis nem meglepő, hiszen eddig is elég sokat tett azért, hogy életben maradjon, hiába járhatott le már jó rég az ideje. Az sem okozott gondot neki, hogy ehhez másokat használjon ki, és ki tudja, hogy a kis darabot a bölcsek kövéből hogyan szerezte meg. Jó eséllyel nem egy kedves karácsonyi ajándék volt, hanem sokkal kellemetlenebb módszerrel szerezte meg magának. Így aztán nem csoda, hogy olyan kínt küld rám, amitől képtelen vagyok uralni a farkast. Bár a tekintetemben még ott az emberi értelem, amikor Emmára pillantok, de látszik rajtam, hogy sokáig ez már nem marad így, ha a fájdalom nem csökken.
- Nem tudom... hogy... menni fog-e. - szűröm a szavakat a fogaim között, de már ennél többet képtelen vagyok mondani, csak szenvedve figyelem, ahogyam Emma futólépésre vált, és még talán valamelyest felfogom, hogy a hiúz itt marad mellettem, de már csak alig. Próbálok koncentrálni, de egyre kevésbé megy. A csontok ropognak, bár már jól viselem az átalakulást, hiszen gyerekkorom óta részem van benne. Az irányításával sincs gondom normális esetben, de most pillanatok múlva már farkas alakban nézek farkasszemet a hiúzzal és csak alig-alig vagyok ura önmagamnak, de a fájdalom megszűnik. Nem sokon múlik, hogy ne ugorjak neki a másik állatnak, még ha familiáris is, de végül az utolsó pillanatban felhangzik a fejemben a sikoly és magamhoz térek, vagy legalábbis tudatomhoz. Amikor Emma a hiúz szemével nézi meg, hogy mi a helyzet akkor egy farkast lát, de már nem vicsorogva és ugrásra készen, hanem pihegve, lihegve és lassan visszaváltozva emberi alakjára. Bár még a földön maradok, kell néhány pillanat, amíg feltudok tápászkodni, de már úgy érzem, hogy végre eltűnt a fejemből a fájdalom és valahogy még az a gondolat is elkezd odabent csírát vetni, hogy mi van, ha az a valaki nem is rosszat akart, hanem a banyát akarta lefejteni rólam... ezáltal minden áldozatáról, akiket kihasznált?

Emma pedig láthatja, hogy itt-ott a szobában halvány ezüst porral szállnak fel kitudja, hogy milyen varázslatok, vagy maradványok. Könnyen lehet, hogy a banya még az utolsó pillanatokban is átejtette és akadtak még rejtett tartalékai, mert akad, ahol a fal mögül száll fel a mágia nyoma és oszlik el a levegőben. Lasscskán viszont egyértelműen érezhető, hogy a hely mágikus mivolta eloszlik, ahogyan a nyitva maradt ajtón besuhanó fuvallat az öreg boszorka maradványait is szétszórja a szobában. Ekkor viszont az ajtóban egy fiatal fickó áll meg, aki jó eséllyel nem látott a jelenetből semmit, mert akkor nagyobb döbbenet ülne az arcán.
- Hol van a néni? Azt ígérte, hogy mára meg lesz az ellenszer... most kellett jönnöm hozzá. - felhúzza a karján a ruhát, hogy jól látszódjanak a vörös szabálytalan foltok, itt-ott kiütésekkel. Mágia nyomai. Emma tudja jól, hogy az öregasszony bizony a rossz tettei mellett sokaknak segített. Ki tudja, hogy kinek milyen áron, de akkor is. Vajon, ha eltűnt végleg, akkor mi lesz azokkal, akik nem jutnak el a fővárosba, a Szent Mungóba, hanem olcsó és gyors segítség kell nekik?




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-11-27, 22:03



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Szokásomhoz híven, elhiszem, amit mondanak nekem. Tudom, hogy Wyatt általában maga akar mindent megoldani, de a Billy-vel történtekbe belevont, még segítséget is kért, így eszembe se jut gyanakodni, hogy valamit most tényleg elhallgat előlem. Pedig nincsenek buta ötletek és meghallgatnám bármi is jár a fejében, de végül csak bólintok, elfogadva, amit mond.
- Egy társa, aki még is csak ellene dolgozik, hiszen egyértelműen hátra hagyta nekünk a gyűrűt.  - válaszolom azért, elgondolkozva, de nem azért, mert benne nem bízok, csak próbálom visszaidézni az egészet.
Már attól, hogy habozok visszaindulni minden lélegzetvétellel egyre jobban épül bennem a lelkiismeretfurdalás. Pedig éppen ezzel indulok el azon az úton, amit Wyatt képvisel. Nem azért, hogy végül én se bízzak a világon senkibe - vagy nagyon kevesekbe, nagyon nehezen-, hanem azért, hogy előbb-utóbb félúton találkozzunk. Egy egészséges, reális életszemlélettel, amit eredendően egyikünk sem képvisel, hiszen én túl pozitív vagyok, ő pedig túl negatív. Talán az ellentétek vonzzák egymást, talán ez is egy indok a sok között, hogy miért akarok egyre közelebb és közelebb kerülni hozzá.
Amikor elfogadja a kezem belesimulok a tenyerébe, a mély sóhaj végigszánkáz a tüdőm mélyéről kisuhanva az ajkaimon, hogy elinduljunk. Ahogy elindulunk és hirtelen megtorpan aztán a kézfogásból szórítás lesz halk sikoly váltja fel azt a sóhajtást. Habár edzettem aurorokkal és nem vagyok vészesen gyenge, egyértelműen olyan se, aki fizikai fájdalomhoz van szokva és mire térdre esik már kicsordul néhány könnycseppem is.
- Wyatt, mi történt? A javasasszony? Hagyja abba! - kezdek először hozzá beszélni, de az utolsó szavaimat a levegőbe kiáltom, mert az eddigiekből azt szűrtem le, hogy amikor így belemászik valaki fejébe, hallhat, láthat rajtuk keresztül. Biztos vagyok benne, hogy amikor Wyatt úgy érezte, hogy figyelik több alkalommal is, de szagot nem éreztünk és én nem vettem észre semmit, az azért volt, mert a banya vájkálta be magát a fejébe és figyelt...
- Tapasztalt vérfarkas vagy, vissza tudod fordítani, tudom, hogy képes vagy rá. - fordulok felé, belenézve a sárga szemekbe, de ahogy kaparja a földet, ahogy rázza a kín, azért nincsenek túl jó esélyei arra, hogy tényleg megtegye. Az, hogy annak ellenére, hogy már elindultunk a vénasszony felé még így kapálozik Wyattért és pokoli fájdalmat okoz neki kicsit összetöri az elhatározásomat, hogy megérdemli a bölcsek kövének szilánkját, inkább haraggal tölt el. Viszont tekintve, hogy én csak harapott vérfarkas vagyok, azért valamilyen szinten hat rám Wyatt felszólítása, ha nem is félek tőle, mert bízom abban, hogy a végén meg tudná gátolni, hogy ártson nekem, az alfák szava a bétákra hatással van. A tekintetembe egy kis kétségbeesés vegyül, miközben a fák közül egy fürge, izmos hiúz ugrik ki, egyesen mellettünk. A familiárisom megveti a lábát, lényegében közénk ékelődve, miközben én elhátrálok, bár az aggodalmam nem lesz kevesebb.
- Vigyázz rá, kérlek... Tudod, hogy fogok. Bármi áron.  - találkozik a tekintetem a hiúzommal, aki mondhatni harcedzett a témában, hiszen hosszú évekig volt mellettem olyan átváltozások alatt is, amikor még nem tudtam megtartani a tudatomat és terelgetett, vigyázott rám, és főként vigyázott azokra, akiknek árthattam volna. Most is ez a terve, ha Wyatt-en eluralkodna a vérfarkas átok, akkor a képességeit használva vonja magára a farkas figyelmét, hogy véletlen se keveredjen emberek közé, illetve figyel arra, hogy ide se akarjon senki rohanni.
Lélekszakadva rohanok vissza a kunyhóba, a szememet égeti a könny és a harag, és szinte olyan hévvel rontok be, hogy az ajtó is majdnem kiszakítom a helyéről, amikor...

Wyatt hátramarad, a vérfarkas énje ki akar törni és jól sejti nem csak a regenerációban segítené, hanem abban is, hogy kizárja a boszorkányt a fejéből. A tipródása közepette lehet, hogy teljesen átalakul, lehet, hogy már meg is próbálja megtámadni a hiúzt, de egy teljesen biztos. Két perc se telik bele, hogy Emma magára hagyta, a fejében egy velőtrázó sikolyt hall, egy utolsó fájdalmas rázkódást, aztán hirtelen csönd lesz, hirtelen minden fájdalom megszűnik, a figyelem, a nyomás a fejében egy csettintésre eltűnik.

Egy rémesen erőtlen sikoly hagyja el a boszorkány száját, ahogy kileheli a lelkét, éppen abban a pillanatban, hogy belépnék a kunyhóba. Alig hallom a fülemben dübörgő szívverésemtől és az első gondolatom nem is az, hogy megsajnáljam az elhúnyt vérmágus boszorkányt, hanem az, hogy földbe gyökerezett lábakkal bámulom, amint a teste először összeaszik a csontjaira, aztán másodperceken belül porhanyós hamuvá lesz. Mennyi... mennyi idős lehetett a nő? Összeszorult mellkassal megkapaszkodva az ajtófélfába veszem fel szinte kétségbeesetten a kapcsolatomat a familiárisommal, hogy a Lélekállatomként láthassak a szemével. Tudnom kell... tudnom kell, hogy a banya halála miatt baja esett-e Wyattnek, tudnom kell, hogy minden rendben van-e, most azonnal, addig se tudok várni, ameddig visszafordulok, hogy visszaszaladjak hozzá.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-11-19, 13:56



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bizonytalan vagyok, ami betudható lenne az ájulásnak is, de azért Emma annyira már ért az orvosláshoz, hogy tudja, hogy nem erről van szó, vagy nem csak erről. Ettől még lassan formálom a szavakat, elgondolkodom, hiszen ami a fejemben motoszkál túlságosan furcsa gondolat ahhoz, hogy igaz lehessen.
- Nem tudom. - felelem végül. - Lehet, hogy Billynek társa is van. - fűzöm végül hozzá, de a fejemben lévő gondolat egyáltalán nem ez. A levél, amit Emma kapott valakitől, az S, a hosszú, barna haj. Az egész abszurnak tűnik, hiszen nem lehet ő, hiszen meghalt. Láttam, ahogyan összecsapott az aurorokkal, hogy megsérült, hogy jóval többen voltak és azt mondták, hogy vége. Tény, hogy nem láttam a saját szememmel és az az este egyébként is rettenetesen zavaros volt, meg aztán sok éve volt már, épp csak tizenegy voltam. Lehet, hogy hazudtak, vagy nem tudták ők sem jól, vagy... De akkor miért nem keresett meg azóta sem?
- Itt és most nem, de a tiéd a döntés. Nem tudom eddig ér el az ereje. - tűnődöm el, de persze tényleg sejtelmem sincs róla, hogy mire képes az idős boszorkány. Emma persze nagyon meglepne, ha úgy döntene ne menjünk vissza a gyűrűvel. Akármit is tett az öreglány, nem hiszem, hogy hagyná meghalni, még ha nem is arról van szó, hogy ő ártana valakinek, de a tétlenség majdnem ugyanaz. Nem hiszem, hogy tükörbe tudna nézni utána, hiába érdemelné meg a nő, hiszen kihasznált másokat, nem is kicsit és még csak nem is tudjuk mire pontosan.
- Jól van Emma, legyen ahogy akarod. - bólintok végül beleegyezően és még az eddigek ellenére is megtorpanok kicsit, amikor a kezét nyújtja, de végül kis hezitálás után elfogadom. Még bennem is van annyi empátia, még ha jól is titkolom, hogy ez most jó eséllyel neki kell, hogy erőt gyűjtsön és hogy támogassam nem hoz rossz döntést, vagy... a kisebbik rosszat választja.
Az végül talán mégis rossz döntés, hogy Emma a kezemet fogja, mert a hirtelen becsapó fejfájás úgy vág tarkón, hogy automatikusan szorítom meg a kezét és bár mindketten vérfarkasok vagyunk, de könnyen lehet, hogy ropognak szegény ujjai mire feleszmélek és elengedem térdre esve.
- Vidd... vissza... neki... - négykézlábra ereszkedem, az ujjaim mély nyomokat hagynak a földben, ahogyan a füvet markolom. Amikor felpillantok Emmára a szemeim sárgában játszanak. Nem tudhatja, hogy az öregasszony hatása, vagy egyszerűen csak a kín az, ami a testemet automatikusan változásra kényszeríti, de az egyértelmű, hogy ha nem indul el, akkor nem biztos, hogy kontrollálni tudom a farkast. Születettként nem befolyásol már jó ideje a telihold és teljes mértékben kézben tudom tartani azt, ami vagyok, de a hasogató fejfájás most mindent kezd összezavarni, hiszen a fajtánk regenerálódása és ellenállása bizony sokkal erősebb vadállati alakban.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-11-10, 11:43



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Minden mozdulatát figyelek, ha engedi alányúlok, támasztom, nem hagyom el egy pillanatra se, csak ha muszáj, vagy ha magától utasítaná el az érintésem, de nem teszi. Kivételesen nem teszi.
- Akkor ki...? Van ötleted? - kérdezem csendesen, óvatosan, de jelenleg jobban örülök annak, hogy felébredt, hogy nem történt semmilyen komoly baja. Habár én nem ismerem Billy illatát még így is gyanús volt, hogy nem is őt látom, ezt erősíti most meg a reakciója. Eszembe se jut, hogy én láttam volna rosszul, hiszen trauma orvos vagyok, az ilyen helyzetekben inkább kiélesednek az érzékeim, mintsem összezavarodjak. Lehet, hogy Wyatt volt az, akire leginkább figyeltem, de nagyon is tisztában voltam a környezetünkkel.
Kitartom az ölelést, ameddig lehet, aztán amikor elenged és egy kis tér kerül közénk, csak megingatom a fejemet, egy kimerült, de kedves mosollyal. Nincs mit megköszönnie, az első perctől, hogy egy kicsit is megnyílt nekem csak arra vágytam, hogy a közelébe lehessek, hogy segíthessek neki. Azt nem mondanám ki, hogy én köszönöm, hogy segíthettem, mert biztosan kinevetne, ahogy korábban is számtalanszor naívnak hívott a jóindulatom miatt, de belül még is csak valami ilyesmit érzek.
Ahogy szavakba önti némely gondolatomat kissé megrezzenek és kiül az arcomra a bűntudat. A gyógyításra esküdtem, az élet védelmére, de ez egy olyan helyzet, ahol akármennyire is szeretném, képtelen vagyok meglátni a tisztán jó megoldást.
- Azt mondta, hogy már nem sokat enged meg az ereje. - idézem vissza a szavait, de félek megkockáztatni, hogy Wyatt-nek baja essen az én döntésem miatt. Amikor Wyatt úgy érezte, hogy figyelik miután meggyógyítottam most már egyértelműen a banyát jelezte és a vérkapcsolatot, ami közöttük feszül. - Most érzek őt? Most is figyel? - kérdezem halkan, mintha a suttogástól nem hallhatná, de úgy sejtem ez afféle "lélekállat" kapcsolat, ha a nő akarja, láthat és hallhat potyautasként Wyatt elméjén keresztül, tehát ezen nem segít a suttogás. Becsukom a pecsétes gyűrűt, aztán kicsit megrázom a fejemet, mintha egy furcsa álomból ébrednék.
- Nem tarthatjuk meg. Menjünk vissza, lehet, hogy kihasználta a betegeket és ragaszkodott az életéhez minden áron, de ez az önzőség, ez... ez mindannyiunkban jelen van és úgy hiszem előtte hosszú évekig jót cselekedett, gyógyító volt, füvesasszony, mint anyám... mint én. - sóhajtok egy kicsit, elszánva magam a döntésre, hogy aztán az egyik markomban a gyűrűt tartsam, a másikat pedig kinyújtsam Wyatt felé, bár valószínűleg mostanra nem feltétlenül van szüksége támogatásra, lehet, nekem igen.

Wyatt a levédett erdős részen egyáltalán nem érzi a boszorkány jelenlétét, ám ahogy elindulnak vissza valami elkezdi kaparni az elméje hátulját. Egyik pillanatról a másikra nem csak, hogy érzi a jelenlétét, de hasogató fejfájás kapja el, mintha ezernyi sikoly kínozná és ez szinte térdre kényszeríti. Pedig még csak pár percre állt fel az előző zuhanásából, bármilyen átokkal is sújtotta vélhetően az a nő, aki eltűnt a fák között, tehát kimondottan ijesztő és frusztráló lehet a helyzet. Talán ez a fájdalom a javasasszony utolsó próbálkozása arra, hogy Wyatt-et az akarata alá hajtsa, rávegye, hogy elhozza neki a gyűrűt minél előbb, de a gyengesége miatt képtelen észrevétlenül megragadni az elméjét...?



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-11-03, 13:23



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kába vagyok még kicsit, de a vérfarkas erő segít, hogy az átlagnál azért gyorsabban szedjem össze magamat és feltudjak végül tápászkodni. Ettől még ott motoszkál bennem a bűntudat, hogy belerángattam Emmát, még ha persze ő ezt ezúttal sem így értelmezik. Vagyis hát ezúttal sem. A szavain viszont meglepődöm, amikor tudatosul bennem, amit mond, hiszen Billy haja nem barna és legutóbb nem rémlik, hogy hosszú lett volna.
- Hosszú és barna? De hát... az nem lehet. Akkor nem ő volt, de... - elakadok, hiszen ha nem Billy volt akkor mégis kicsoda, vagy az öregasszony mondott rosszat, vagy Emma látta az ijedtségtől rosszul, no meg én is az ő szagát éreztem. Az egész nagyon kusza és azt hiszem nem ez lesz most az a pillanat, amikor megpróbálom ténylegesen felfogni, hogy mi a fene is folyik itt. Most egyébként is gondolom az a legfontosabb és legsürgetőbb, hogy visszavigyük a gyűrűt, mielőtt a banya még kilehelné a lelkét. Azért mégis csak hagyunk néhány pillanatot egy kis érzelemnek, ami tőlem szokatlan, Emma pedig érezhetően felenged kicsit.
- Köszönöm! - bólintok is egyet, amikor végül elengedem és kicsit hátrébb lépek. Sok minden van ebben a köszönömben, az hogy támogat, hogy nem megy el csak mert veszélyes ez az egész, hogy segít és elfogadja azt, hogy bizonyos dolgok nekem ennyire nehezen mennek. Persze sejtem, hogy még valamiféle választ várna, de egyelőre nem tudom, hogy mit is mondjak pontosan, ezért engedem, hogy inkább a gyűrűt nézze meg, hogy rendben van-e. Én magam is belepillantok. Nem voltam sosem éltanuló, a kőről se tudok sokat, de azért minimálisan emlékszem rá, hogy talán ennek már nem kellene léteznie sem.
- Azon gondolkozol vissza kellene-e adnunk egyáltalán? Ha nem tesszük... tehet valamit velem? - na nem hallhatja azt, hogy aggódnék magam miatt, vagy hasonló. Egyszerűen csak ezt is számításba kell venni, sőt az is lehet, hogy a vérem miatti kapcsolat révén egyszerűen tisztában van azzal, hogy gondolkodunk a következő lépésen és ki tudja, hogy van-e még annyi ereje, hogy ő lépjen előbb. Mégis úgy vélem, hogy Emmának kell eldöntenie, hogy odaadja-e ezt a gyűrűt, vagy sem. - Az a kérdés, hogy a segítsége hasznosabb volt-e eddig, mint amit ezzel okozott. Ha engem nem viszel oda, jó eséllyel nem élem túl azt az estét. Lehet, hogy cserébe csekély ár volt egy fiola vér. - szürke, én mindig is valahol középen álltam a jó és a rossz között, ezért könnyebben átlátom, ha valaki hasonlóan van ezzel. Emma, aki egyértelműen a fényt képviseli, érthető ha nehezebben fogadja el ezt és nagyobb kihívás mérlegelnie egy ilyen esetben, hogy mit is tegyen. Ezt a döntést ettől még rá kell bíznom, hiszen ő állt kapcsolatban a boszorkával, viszont innentől már tudja a titkát is, ami azt jelenti, hogy szemmel tarthatja, ha kell.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-10-19, 14:43



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Igyekszem nyugodtan, rutinosan végezni a dolgomat, de mindig más, ha az ember barátja hever a földön és nem egy idegen. Az idegen a fák között, a gyűrű, a szörnyűségek, amiket az idős boszorkány megtehetett a túlélésért, nem egyszerű megtartani a lélekjelenlétem, és még is tökéletesen sikerül. Amikor felismerem, hogy inkább átok okozta az összeesését Finita Incantatemre és Stimulára váltok, és egy megkönnyebbült sóhaj szakad ki belőlem, mikor mocorogni kezd.
- Nem tudom, talán, nem láttam tisztán és el is takarta az arcát, de talán hosszúhajú volt, talán barna... - válaszolom, de inkább figyelek arra, hogy belenézzek a szemébe, lássam, ahogy kitisztul és teljesen magához tér. - Megijesztettél, Wyatt... - vallom be, miközben bennem is realizálódik a szagok teljes hiánya. - Mindjárt kiderül, hogy csak a gyűrű maradt itt, vagy a tartalma is, mert valójában az a lényeg, ami bele van zárva. - szólalok meg újra, de képtelen vagyok ellépni mellőle és megnézni, közel maradok, megtámasztom, ha szüksége van rá, a szívem még mindig erősen zakatol az ijedtségtől. Amikor elkezdene bocsánatot kérni azonnal megrázom a fejemet. - Semmibe se rángattál bele, hiszen én vittelek a javasasszonyhoz, ha nem megyünk oda és nem tudja követni a szagod és elvenni tőle a gyűrűt és az a vén banya se megszerezni a véred, akkor... - próbálom végigvezetni az egész történést, ami a találkozásunkból pillangóhatásként született, de hirtelen elakadok, amikor megölel. Az első meglepettség után szorosan hozzábújok, mélyen beszívom az illatát - már ha a bűbáj, ami elfedi az illatokat hagyja -, hogy aztán szinte beleolvadjak a kezébe, ahogy az ijedtség és a feszültség elhagyja a testemet. Átölelem én is, nem csak afféle rongybabaként állom, még akkor sem, ha nem erre számítottam, hanem hirtelen tettrekészségre, futásra a gyűrűért, nyomozásra, hogy tudjuk e követni az elhoppanált valakit. Olyan ritkán állunk meg a pillanatban, ezért is volt olyan különleges az a néhány perc, amit beszélgetéssel töltöttünk, megölelni meg... még sosem ölelt meg.
- Nem tudom, hogy Billy volt, vagy sem, egyelőre még azt sem, hogy tényleg benne van-e a szilánk, de... nem megyek sehová Wyatt. Elindultunk ezen az úton és én végig fogok menni veled, ameddig csak szükséged van rám, ameddig ki nem derül, hogy mit akar tőletek pontosan és Anna biztonságban nem lesz. - suttogom halkan, lényegében a fülébe, ahogy a vállamra hajtja a fejét. Egészen elgyengülök attól, hogy ilyen érzelmeket mutat, ahogy támaszkodik rám és megbízik bennem, még jó, hogy a lábam nem remeg meg. Megnyugtatóan simogatom a hátát, ameddig csak el nem távolodik, hogy aztán picit félrebillentve a fejemet újra a szemébe nézzek. - Jól vagy? - kérdezek csak ennyit, de ebben minden benne van, hogy szeretném tudni mi jár a fejében, hogy talán percekkel követtük Billy nyomát, hiába nem érezzük az illatát, ráadásul az az üzenet, amit elhessegetett és még is, biztosan jelentett valamit. Talán afféle jóhír reményében lépek egyet a gyűrű felé, de féloldalasan az egyik kezem még mindig Wyatthez ér, a karjához, lassan lecsúsztatva a kezébe, ösztönösen, nem is gondolom át, hogy eddig a legtöbbször amikor meg akartam fogni a kezé, elhúzódott. Felveszem a gyűrűt, már a súlyán érzem, hogy megnyugodhatunk, de visszafordulva, visszahúzódva Wyatthez nyitom csak fel a lapját. Alatta egy körömnyi méretű kő szilánkja van, amire ahogy a fény esik élénk vörösen veri vissza.
- A bölcsek köve... legalább is egy nagyon, nagyon kicsi darabja. El se hiszem. - sóhajtok fel egy kicsit, ugyan nincs sok közöm a varázstárgyakhoz, ereklyékhez, de ez az alkímia csúcsa volt, aminek egy képessége a sok közül az élet meghosszabbítása és a gyógyítás, így még én is hallottam róla. Viszont arról is, hogy elméletben már vagy tíz évvel ezelőtt meg kellett volna semmisítenie a feltalálójának, Nicolas Flamelnek, amikor a sötét nagyúr a visszatérésre akarta használni. Hogyan került egy darabja a banyához? Teljesen tanácstalanul nézek fel Wyattre, igazából azt sem tudom, hogy vajon... vajon tényleg vissza kéne-e adnunk, vagy hagyni, hogy a természetes halál elérje, hiszen lehet egykoron javasasszonyként sokaknak segített, de a sok véres üvegcséből ítélve már jó ideje inkább csak szolgákat toborzott és az élete meghosszabbításával törődött.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-10-14, 15:45



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma képessége működik, nincs is szüksége feltétlenül semmi pluszra. Nem lát külsérelmi nyomot, talán valami átok lehetett? Egy biztos Wyatt lélegzik és szépen lassan el is kezd mocorogni. Úgy néz ki inkább, mint akit egy varázslattal ütöttek ki, sem mint méreggel, vagy mással. A gyűrű meg van, Emma egyértelműen felismeri, hogy ezt keresték, de az alaknak már se híre se hamva, akit a fák között látott.

- Hm...? - kótyagosan nyitogatom a szemeimet, pislogok párat, amire a fényhez is sikerül hozzászokni újra. Lassan fogom csak fel Emma szavait, de ha gyorsabban fognám és ha gyorsabban megtudnék moccanni, akkor biztos, hogy felpattanék, bár már hiába indulnék a erdő irányába.
- Billyt láttad? De miért hagyta itt a gyűrűt? Nem értem... - könyökölök fel. Egyre kevésbé forog a világ körülöttem, de hiába szaglászok bele a levegőbe nem érzek ismerős illatot. Emma is érezheti, mintha csak meg lenne tisztítva a környék a szagoktól. Gyakorlagilag még a virágok, növények illatát sem érzi egyikünk sem, nem hogy bármi mást, ami hátramaradt volna az illető után, akit Emma látott. Szándékosnak tűnik a szagtalanítást, hogy az érzékeny vérfarkas orrot kicselezze. Ahogyan sikerül felüllnöm, felállnom is persze nem sokon múlik, hogy ne az legyen az első reakcióm, amit Emma is várna, hogy leteremtsem, amiért nem az volt az első dolga, hogy az illető után menjen, a helyett, hogy engem istápolna, de végül csendben maradok.
- Sajnálom, hogy belerángattalak, vagy... egymást. Nem is tudom. - sóhajtok végül egyet, a gyűrűre pillantok, de végül kis hezitálás után közelebb lépek Emmához és minden bizonnyal nagyon meglepem majd vele, de megölelem. Ez nem épp az a mozdulat, amire számítani lehet tőlem, tudom, de mégis szüksége van rá, hiszen az öregasszony miatt is kibukott, most pedig látta, hogy összesem, sőt másodszor nézi végig, ahogyan veszélybe kerülök, csak ezúttal nem volt annyi vér és sérülés. Az persze más kérdés, hogy valójában erre nekem is szükségem van. Azt a kis üzenetet nehéz figyelmen kívül hagyni és azt is, amit Emma mondott a hosszú barna hajról. Billy rövid hajú volt és még szőke is... Emma érezheti, ahogyan belefúrom a fejemet a vállába, annak ellenére, hogy én vagyok a magasabb. Át kell gondolnom dolgokat és nem akarom, hogy ebbe az egészbe mások is belekeverejenek rajtam kívül. Vagy ez már rég késő és megtörtént, hiába ellenkezem?




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-10-08, 21:25



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jól esne, ha átölelne, ha a haldoklás és a megannyi vér keverékének szaga helyett az ő illatát szívhatnám magamba, de tudom, hogy nem várhatom el tőle, hogy kiforduljon önmagából. Az, aki, és én így ismertem meg, így vonzódom hozzá, a magányos farkashoz, akinek szinte azért is könyörögni kell, hogy segítséget fogadjon el tőlem.
- Gondolod? Te ismered jobban, szóval, ha szerinted csak azért írták, hogy feltartsanak minket... - el is hallgatok és elfogadom a véleményét, de azért erőteljesen megüli a gyomromat, hogy egy halott ismerősének a nevével élhetett a vérfarkas, akit most követnünk kellene. Minden tudomásom szerint akkor haltak meg ismerősei, amikor elszabadult a pokol a falkában és megjelentek az aurorok is, szóval vélhetően egy falkatársáról beszél. Mint mindig, most is ellágyulok és szinte megszakad a szívem a történtek miatt, de nem foglalkozhatom még a múlttal is, miközben a jelenben is van elég gondunk és már így is gyenge lábakon állok. Visszagondolok a kiképzésekre, amik kellettek, hogy aurorok mellett dolgozzak, a mentális felkészítésekre a sürgősségin, és egy kicsit jobb koncentrációval indulok meg hosszú, futólépésben tartva az ütemet Wyatt-tel. Soha nem vittem túlzásba a testedzést, de szerencsére teljesen puhány sem vagyok, szóval tudom követni a gyűrűt miközben Wyatt Billy szagával törődik. Ahogy megtorpan én is megállok, felé kapom a tekintetem, mert azt hiszem, hogy csak meglátott vagy megérzett valamit, de... de elkezd összecsuklani a szemem előtt. A döbbenetet azonnal kizárom, pillanatokon belül már ott vagyok mellette a földön, csak a szemem sarkából látom a hosszú barna hajú alakot a fák között. Nem érdekel Billy, nem érdekel az üldözés, se a gyűrű, csak az, hogy Wyatt a földre került. Elsősorban gyógyító vagyok, egész életemben annak tanultam és a képességeim és ebben az irányban fejlődtek ki, így rutinos mozdulattal bár aggodalommal az arcomon próbálom felmérni, hogy mégis mitől esett össze. Átok? Mérgezés? Külsérelmi nyomok? Vérnyomás? Elszíneződések? Fulladás? Minden létező okot meg próbálok végigvenni, hogy közben el is kezdjek egy afféle univerzális kúrát, hogy magához térjen és meg tudjam kérdezni egyáltalán hol fáj, mi fáj.  
- Wyatt? Wyatt? Mi történt? Láttam valakit a fák között és azt hiszem… azt hiszem a gyűrűt is hátra hagyták, nem értem egészen, de veled mi történt? - fókuszálok egyenesen rá, nincsen szívem otthagyni, nincsen szívem még a gyűrűért se elmenni, pedig tudom, hogy az lenne a feladat, sőt, talán azt is tudom, hogy elvárná tőlem, hogy ne vele törődjek, hanem a gyűrűvel vagy azzal, aki a fák között tűnt el. Billy… mindig egy férfit képzeltem el, habár a név maga egyértelműen lehet lányé is, mégis, valahogy úgy sejtem nem arról van szó, hogy kicsaltak minket idáig, csináltak valamit Wyatt-tel és a gyűrűre igazából semmi szükség sem volt. Ha a képességem csődöt mond, akkor persze muszájból elszaladok a gyűrűért és mivel szépen lassan sikerült összekötnöm, hogy belezárva a bölcsek kövének egy szilánkja lapul, kiszedem és megpróbálom azzal életet lehelni Wyatt-be, hiszen nem csak arannyá tudja változtatni a dolgokat, hanem élet elixírt is lehet belőle kinyerni, ami hosszú életet is ajándékoz és a gyógyításban is segíthet. Segítenie kell...

// Természetes gyógyító: 4. szint: Törött csontot is képes összeforrasztani, kisebb törést, tehát szilánkosra tört lábat minimális mértékben csak. Vírusos, hosszú lefolyású betegségeket is képes meggyógyítani, természetesen utólagos pihenéssel, ld. 3. szint. Képes már régóta meglévő hegeket eltüntetni.
+
5. szint: Súlyos, majdnem halálos sérüléseket képes begyógyítani, ha elég gyorsan kezeli az eset után.

Bölcsek köve: A kő mindenfajta fémet vegytiszta arannyá változtat, és általa nyerhető az életelixír nevű folyadék is, amely halhatatlanságot biztosít fogyasztójának.” //



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-10-05, 15:36



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem tudom, hogy pontosan mit is kellene mondanom, hiszen sosem voltam jó ebben. Az is csoda, hogy nem egyik lábamról a másikra álldogálok, vagy hagyom az egészen figyelmen kívül, hanem legalább a vállát megszorítom a magam távolságtartó módján. Lehetnék persze más is, lazább, de Emma tudja, hogy nem vagyok az az ölelgetős fajta és most még az egész helyzet miatt is az átlagosnál is több bennem a feszültség. Nem csoda, ha nem foglalkozom most komolyabban a levéllel, hiába kerül elő.
- Lehet, hogy ez is Billy átverése, semmi más. - vonom meg a vállamat, de persze kár lenne tagadni, hogy indít meg bennem néhány gondolatot ez az egész, csak hát most nem igazán van idő, hogy ezzel foglalkozzak. Egyszerűen megpróbálok elvonatkoztatni és arra koncentrálni, ami a feladatunk, megkeresni és megállítani Billyt.
- Igen, azt hiszem menni fog. Szinte érzem a fejemben... - pillantok még egyszer a ház felé, hogy aztán tényleg elinduljunk, bár egyértelműen olyan érzésem van, mintha figyelne valaki minket. Ha Billy lenne miért ne támadna meg? Ha viszont nem, akkor mégis kicsoda? Néha kicsit körbepillantok, de megpróbálom egyszerűen kiverni a fejemből az egészet és a célra koncentrálni. Billy olyan, mint egy kísértet, néha úgy érzem karnyújtásnyira van, aztán újra felszívódik. Valahogy most is nehezen hiszem el, hogy megtalálhatjuk egyáltalán, de ha Emma is jól van már annyira, akkor laza futólépésre kapcsolok. Vérfarkasok vagyunk, nem fáradunk el olyan könnyen, és mivel érezni a szagokat, nem lehetnek olyan nagyok a távolságok.

Valójában tényleg nem is kell sokat menniük. Amikor viszont már egészen a falu szélére érnek, a házak száma csökken, a fák száma pedig fordított arányosságban növekszik Emma egyre erősebben érzi a gyűrű jelenlétét. Viszont Wyatt egy pillanatra megtorpan mellette, sőt láthatja rajta, hogy a térde is megroggyan. Egy szót se tud szólni, de mintha bizony szóra nyitná a száját, viszont már nem jut el a szavakig, tényleg megroggyan a térde és elterül a földön. Emma persze megpróbálhat utána kapni, de közben kiszúrja a csuklyás alakot a fák között. Nem látja az arcát, csak mintha egy hosszú barna hajzuhatag bukkanna ki egy pillanatra a köpeny alól, amiben nem teljesen biztos. Talán csak az árnyak játszanak vele, hiszen Billy a neve alapján kisebb eséllyel hosszú hajú, aztán persze ki tudja. A köpenyes alak szó szerint etűnik a fák között, valószínűleg hoppanál. Ellenben egy fatönkön Emma kiszúrhat egy apró megcsillanó valamit, ami ha közelebb megy, bizony a gyűrű az, amiért jöttek. No, de akkor hol lehet Billy?



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-09-19, 20:42



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagyon is értékelem, ha szándékosan jön ki lassabban, bár akármennyivel jobbak egy vérfarkas érzékei, most esélytelen, hogy ténylegesen tudjam, hogy húzta az időt, néhány pillanatig se látok, se hallok, csak próbálom magamat összeszedni. Hiába kerül cukorka a számba, még ha a leheletemen segít is, még mindig ugyanolyan pocsékul érzem magam. Szükségem lenne egy jó szoros ölelésre, egy élőlény melegére, menedékre, de egyiket sem kapom meg és még mindig kissé remegek, mint a nyárfalevél. Nem fogok sírva a karjába borulni, valamilyen nemlétező büszkeség visszatart, mert ezek után csak még szörnyűbb pofon lenne, ha érezném a feszült elutasítását, hogy kínosan lapogatja a hátamat.
- Nem mindenki hibázik olyat, amitől tucatnyi ember veszíti el a szabad akaratát és válik feláldozható gyaloggá. - válaszolom halkan, de nem akarok veszekedni, nem akarok ellenkezni, talán most még ehhez sincs erőm. Pedig ő sem ítél el mindenkit, hiába állítja ezt, egészen egyszerűen olyan traumák érték, amik miatt sokkal jobban vigyáz magára és a szívére. Ami teljesen érthető, és éppen ezért vagyok elnéző a nehezebb természetével szemben, és valamilyen úton-módon mindig így találok mindenkinek valamit, ami miatt megbocsájthatok vagy elfogadhatom. Viszont ami most történt... Ezt igen nehéz lenne megbocsájtani. Egy dolog, hogy minden haldoklón gondolkodás nélkül segítek a pillanat hevében, de ide évekig jártam le!
Minden másodperccel egyre feszültebben várom, hogy reagáljon az üzenetre, de röviden lezárja és már a zsebébe is gyűri a papírt. Kissé felvonom a szemöldököm, de ahelyett, hogy számonkérném szomorúan szólalok meg. - Részvétem, ha tényleg visszaél a névvel, az... az tényleg aljas húzás. - suttogom szinte együttérzően, bár egyetlen kérdést még muszáj hozzá tennem. - Biztos vagy benne, hogy nem lehet életben?- kérdezem óvatosan, gyengéden, nehogy olyasmit szakítsak fel, ami miatt kitör belőle a farkas és a tűzmágus egyvelegéből származó lehetséges labilitás. Minden esetre, ha teljesen elhatárolódik és nem hajlandó tovább folytatni a beszélgetést és elfolytott halk sóhajjal bólintok.
- Rendben, próbáljuk meg. Én a gyűrű szagát ismerem, te Billy-ét, azt mondta van esély rá, hogy még segíthet is, egy darabig. Talán... talán arra. Te is érzed? - fordulok a Roxmortsból kivezető utak, erdei sétányok felé, néhány lépéssel eltávolodva a kunyhótól, hogy testileg és lelkileg is elszakadjak az egésztől. Teljesen nem tudok, ez látszik rajtam, de muszáj erőltetnem a keresést, hiszen tudom, hogy nagyon fontos Wyattnek, és ha neki fontos, akkor nekem is. Persze engem már annyival meg lehetett győzni, hogy egy gonosztevő elszabadult és nagyobb hatalomra tesz szert, akár Anna van veszélyben, akár más, közbelépnék ahogy csak tudok.

Amikor Wyatt orrából is kiszáll az undorító egyvelege a benti vérnek, a haldoklás szagának, és néhány lépéssel ellépünk a néhány falat vacsora maradékától is, egy kis koncentrációval kiérzi a szagot a levegőben, de mást is. Korábban eszébe se jutott, hogy erre asszociáljon, de most már a megérzés, hogy valaki figyeli egyértelműen a vén banyának a jelenléte a fejében, akinek a tudata néha fel-fel villan és figyeli, hogy mikor indulnak már el.  



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-09-13, 15:13



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Már én magam is nem egyszer szúrtam oda Emmának, de ez most igazán nem az a pillanat, hogy újra megtegyem, főleg mert nem tehet róla, hogy így alakult, és mégis csak azért van itt, mert én kértem, hogy segítsen. Vajon, ha épp nem hívom Roxmortsba, hanem egyedül szembesülök a helyzettel, akkor elmondtam volna neki, vagy inkább eltitkolom a dolgot az öregasszonyról, hogy ne érezze magát olyan pocsékul, mint jó eséllyel most?
Igyekszem nem nagyon odanézni, hogy ne érezze magát még rosszabbul, sőt talán direkt lassan is megyek ki a házból, hogy időt adjak neki, hogy kicsit összeszedje magát, arrébb álljon és vegyen pár mély lélegzetet, megtörölje a száját meg a többi.
- De hát... - kezdek bele, de aztán megvárom, amíg beveszi a cukorkát és amíg felém tud fordulni. Nem feltétlenül az a jó megoldás, ha azt mondom nem hozott rossz döntést, egyébként sem hiszem, hogy tőlem ezt várná. Nem vagyok az a vígasztalós típus, mármint hazugsággal mi értelme? - Hibáztál, de ki nem teszi? Legalább megpróbálod. Az se, ha mindenkit elítélsz... mint én. Talán egy egész kicsit több gyanakvás kell, de kétlem, hogy a te munkádban mérlegelni lehetne gyógyítás közben, hogy most érdemes-e rá valaki, vagy sem. Ez nem mindig egyértelmű. - magyarázom, hiszen talán tényleg volt, hogy olyannak segített, akinek nem kellett volna, de bizonyára még több olyan eset volt, amikor meg olyannak, akinek volt értelme és más nem tette volna meg. Nem sok értelme van, ha most ostorozni kezdi magát és bármennyire is én magam is naivnak gondoltam az elején, még kicsit most is, de ez a naivság is szükséges a világban. Én se lennék nyitottabb, ha nem segített volna és nem ragaszkodott volna makacsul ahhoz, hogy ne lökjek el magamtól mindenkit.
Amikor aztán odaadja a cetlit átfutom gyorsan, és persze az S olvasatában valahogy egyből egyetlen személyre asszociálok, de hát ő meghalt, láttam a saját szememmel, akkor mégis kiről lehet szó?
- Nem tudom, akit ismertem ezzel a betűvel már nem él. Talán Billy trükkje, amivel hátráltatni akar és csupán elterelés. - gyorsan a zsebembe is gyűröm a cetlit. Mindig is olyan típus voltam, aki gond nélkül dugja a fejét a homokba és most is ez tűnik a legjobb megoldásnak, főleg hogy dolgunk van és nem érünk rá, mert ki tudja, hogy Billy mikor jön rá hogyan működik a gyűrű.
- Nem várhatunk sokat, mehetünk, Emma? - pillantok rá végül kérdőn, gyorsan lezárva ezt a cetlis témát, de azért az arcomon láthatja, hogy azért aggódom és érdekel, hogy hogyan van. Nem indulok el, amíg nem mondja, hogy rendben a gyomra és úgy általában, még ha biztosan kell is majd idő, akár napok, amíg rendbeteszi magában a dolgokat. Csak hát erre most nincs idő.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-09-05, 21:44



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
A nő bent nem adja jelét, hogy nagyon érdekelné Wyatt fenyegetése, vagy Emma sorsa, vagy bármilyen lelkiismeretfurdalás gyötörné, csak nyöszörög egyet és egy minimális megmozdulással legyez a csuklójával, hogy induljanak, mielőtt még nem késő.
Nem bírom már sokáig bent, a vér bűze, azt hiszem magának a vén banyának a bűze egészen az orrom mélyére hatol. Valószínűleg csak egy része az, amit tényleg fizikailag tapasztalok, de a rosszul lét egy jó adagja inkább lelki. Nem kenyerem az, hogy túldramatizáljam a dolgokat, nem is akartam mondani semmit, de az, hogy egy bokorban végzem és az a néhány falat, amit megettünk is visszajön. Kicsit mágtántorodom és habár nem akarok sírni, még is csak néhány könnycsepp megindul az arcomon, egészen némán. Visszatartom a zokogást, nem csak azért, mert tudom, hogy Wyatt nemsokára itt lesz, hanem azért is, mert igen ritkán szoktam hangosan sírni, meg úgy egyáltalán sírni is. Odébb lépek néhány lépést, hiszen nem szeretném véletlenül se meglátni a gyomrom tartalmát, se megérezni közelről a szagát.
- Hány embert használhatott ki... mit tehetett azért, hogy megszerezzen egy darabot... hogy ilyen sokáig éljen? - nyögöm halkan, amikor Wyatt mellém lép és megérinti a vállam. Éppen most hánytam, undorítónak érzem magam, de még sem húzódom el, ugyan a fejemet konokul elfordítom, hogy ne érezze meg a szám szagát. A zsebembe nyúlok, hogy elővegyek egy kis mentolos cukorkát, amikor megérzem, hogy... nem érzek mellette semmit, pedig oda gyömöszöltem be az üzenetet, mielőtt bementünk.
- Vajon hányszor segítettem már olyanoknak, akiknek eszük ágába se volt a gyógyulás után jó útra térni? Én... soha nem akartam elhinni, amikor a fejemhez vágták, hogy naiv vagyok, de ezekután nehéz lenne tagadni. - suttogom halkan, gyengéd, lágy hangon, de most nincs benne megnyugtató dallam, csak csalódottság és szomorúság. Picit megingatom a fejem, próbálok mély levegőt venni és megnyugodni, felszárítani a könnyeket az arcomról és a szememből, mielőtt újra legördülnének. A tekintetemmel még inkább csak nézek, de nem látok, a gondolataim és a csalódottságom elnyomja a többi érzékemet, pedig tudom, hogy indulnunk kéne. Aztán csak a látóterembe kerül a kis papír, és ugyan lehet, hogy Wyatt végigköveti a tekintetével mit nézek, azért én veszem fel és nyújtom át neki, mielőtt ő odaléphetne. A fejem kicsit fájdogál, de tisztában vagyok vele, hogy múló érzés, akár egy szájöblítés és néhány korty víz is megoldja. Odanyújtom neki, és csak ezen a ponton nézek a szemébe.
- Ezt akartam elmondani, mielőtt beértünk. Valaki szándékosan nekemjött és ezt csúsztatta a kezembe. - mutatom fel, majd kicsit még kábán megingatom a fejemet és ha átveszi előveszem a kulacsom, hogy kiöblítsem a szám és igyak pár kortyot.  - Nem hiszem, hogy a kunyhóról beszélt, hiszen ez inkább... ez inkább engem visel meg. Talán Billy-ről, de ki lehet az az S? - kérdezem csendesen, nem követelőzően, erőm sincs arra és amúgy sem az én világom az, hogy nagyon lelkesen ráugorjak valamire és azonnal követkzetetést vonjak le. Persze van, amikor gyorsan kell dönteni az orvoslásban, de azt egy életen át tanultam - még mindig tanulom, halálom napjáig -, ezt viszont egyáltalán nem értem.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-09-02, 13:11



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mondhatnám, hogy pont ezért nem bízom senkiben, de kétlem, hogy Emmának jót tenne, ha még rá is tennék egy lapáttal arra az amúgy is pocsék érzésre, ami most benne kavarog, még ha csak sejtem is, hogy mit érezhet. Az öregasszonyt pedig láthatóan teljesen hidegen hagyja az egész, csak az fontos neki, hogy minél előbb visszakapja a gyűrűt, meg hogy egyáltalán túlélje ezt a "kis" kalamajkát. Bár őszintén szólva magam sem tudom, hogy mennyire lenne okos ötlet visszadni neki, hiszen lehet, hogy segített Emma betegeivel, de ki tudja, hogy ezen kívül mire használta még ezt a vérmágiát és hogy mire fogja a jövőben, mert őszintén kétlem, hogy ennek majd itt és most vége szakad.
- Legyen. De, ha visszatértünk tartsa magát távol Emmától! - pillantok még a boszorkára, amikor Emma már sietősen távozott kifelé. Sejtem, hogy az események és a vér már sok volt neki. Nekem is erősen megcsapja az orromat a szag, felidézve azt a régi estét, amikor komoly vérfürdőt rendeztünk akaratunkon kívül gyerekként, majd utána az aurorok a támadásukkal... Én sem maradok tovább, ott hagyom a nőt, aki még egy ideig szenvedni fog, amit meg is érdemel, aztán lépek csak oda Emmához. Addigra jó eséllyel már távozott, aminek muszáj volt. Nem nagyon nézek most a földre, hogy észrevegyem a cetlit, főleg mert elsősorban a lányra koncentrálok. Pocsékul lehet testileg is és persze jól ismerem már ahhoz, hogy tudjam lelkileg meg főleg.
- Nem tudhattad, te csak segíteni akartál másoknak. - érintem meg a vállát és ha nem húzódik el, akkor meg is szorítom kicsit. Nem épp a legjobb állapotban van, úgyhogy nem akarom, hogy a miatt még kellemetlenebbül érezze magát, hogy ezt én még látom is. És persze az is biztos, hogy nem lesz elég néhány szó, hogy ezt lerendezze magában, de sok ideje most nem lesz arra, hogy átadja magát a nyomorúságának. Muszáj lesz mielőbb elindulnunk megkeresni Billyt. Az öregasszony sorsa kevésbé érdekel, mint az, hogy ha későn találjuk meg, akkor csak még erősebb lesz és még nehezebb dolgom lesz, hogy megvédjem Annát.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall
Reveal your secrets
Emma Marshall
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-08-02, 22:39



[You must be registered and logged in to see this image.]

Wyatt & Emma
A legmélyebb és legigazibb vágy annak a vágya,
hogy közel kerüljünk valakihez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bele se gondolok, hogy mennyi idős lehet valójában, ha a varázstárgya nélkül ilyen léptékben közelít a halál és hogy hányan lehettek előttem, akik segítették vagy Wyatt előtt, akiket kihasznált a vérmágiával. Sajnos Wyatt kijelentése nem annyira nyugtat meg, sehogy sem igazságos másokat így irányítani, nem csak félrevezetéssel, de konkrétan az akaratukon kívül, hiszen Wyatt se tudott ellentmondani a hívásnak. Hiába rendeltünk, hiába lett volna az első esélyünk arra, hogy kettesben egy kicsit jobban megismerkedjünk, hiába volt már az asztalon az étel, érezte, hogy mennie kell és jött, én pedig persze követtem. Vajon ha nem követem, ha Wyatt egyedül állít be, akkor az vén boszorkány még kapaszkodott volna egy kicsit a mágiájába és ténylegesen bábot csinál Wyattből? Nem tudom pontosan, hogy mire lehet képes, de azért bölcsnek tűnik lezárni az üvegeket és megbontani a mintát, amiben el vannak helyezve, amint végeztem a megvizsgálásával és meghallgattuk mondhatni a "küldetésünket". Viszont amikor többedszerre ignorál engem és még csak a nevemen sem szólít Wyatt újabb közbevágása már célba talál. Már nem az a része, hogy majdnem naívnak hívott, hanem az, hogy fontosnak tartja, hogy megállítsa, hogy eszébe juttassa, hogy illene a nevemen hívnia. Egy kicsit talán esdeklően tekintek rá, bűntudatosan, de hálásan is a megszólalásáért, hiszen ezúttal talán... talán tényleg megérdemelném azt is, ha naivnak hívna. Csak remélhetem, hogy senkit se befolyásolt annyira, hogy bármilyen végzetesre használja őket, gyilkolásra vagy éppen hogy feláldozzák az életüket érte, mint valami gyalogok a sakktáblán. Undorodom az egész helyzettől, ami erőteljesen látszik az amúgy sötét bőrömön, hiszen rendesen elsápad és még a kezem is remegősen nyúl ki az üvegcsékért amikor végre el jutok odáig, hogy aztán a kisüléstől vissza is kapjam. Csak bólintok Wyattnek, bár a szememen látszik hogy a könnycsepp után is fátyolos marad, de az nem feltétlenül a fizikai fájdalomtól van, hanem a csalódottságtól, ami átjár. Pedig én tényleg hittem abban, hogy egymáson segíteni mindennél fontosabb, ha jót adsz, akkor a világ jobbá válhat és ugyanúgy jót is kapsz vissza. Igazából majdnem ki is mondom, hogy nem érzem magam jól, de muszáj erősnek mutatkoznom, különben a felszólításom az ég világon semmit se fog érni, akkor se, ha Wyatt támogatólag mellém áll, sőt, még rá is tesz egy lapáttal a fenyegetésre. Tudom, hogy mit teszek kockára az időhúzással, hogy nagyon is fontos nekünk is, hogy még azelőtt elérjük Billy-t, mielőtt használni tudná a tárgyat, de akkor is a sok üvegcse sok ártatlannal egyenlő, akik közül ki tudja hányan és mennyire lettek kihasználva a tudtuk nélkül, hangokkal, szagokkal, benyomásokkal, gondolatokkal, amiket a vén szipirtyó ültetett el bennük. Nem csoda, hogy lényegében képtelen vagyok megszólalni, pedig ha nem is vagyok kimondottan cserfesen csacsogó, a kellemes megnyugtató hangomat sokszor szoktam hallatni. De nem most.  
- Megszakítom... megszakítom mindet, rajtad kívül, ha még most elindultok. Valamilyen biztosítékra nekem is szükségem van... - nyögi a nő, és ugyan csak leheletnyit mozdul a mutatóujja, mintha telekinetista lenne vagy vízmágus, úgy mozgatja a vért ki a kis edényekből. Az áldozatok vére a levegőben keveredik, a szagtól újra megrendülök, még orvosként is, így vélhetően Wyatt orrát is erőteljesen megcsapja. A tócsa, ami felette tekeredik elkezd párologni, amitől a szag csak még intenzívebb lesz, majd az egész egy apró nyeszlett kicsapódott vércafatként zuhan a földre. Mindegyik fiola kiürül, kivéve egyet, kivéve azt, amelyikre Wyatt neve van ráírva és nem is mutat rá hajlandóságot, hogy róla is lemondjon. - Ti vagytok minden reményem... és én vagyok a tiétek, a kapcsolaton keresztül megpróbálhatok segíteni, irányt mutatni... amíg az erőm engedni. - szólal meg újra, vak szemeivel a semmibe meredve és még az a kis kézmozdulat is, amivel a vért mozgatta visszahanyatlik erőtlenül. Egy pillanat erejéig meredten nézem a vércafatot, a haldokló nőt, aztán vissza Wyatt üvegcséjére és átszalad a tekintetem a férfire, aki mellettem áll. Katasztrófákkal és igazán csúnya balaesetekkel foglalkozó medimágusként illene minden undorító dolgot kibírnia a gyomromnak, de hirtelen elfordulok tőlük és fürgén kiszaladok az egész kunyhóból, hogy a körülötte lévő bokrok közül az egyikbe fájdalmasan visszaöklendezzek mindent, ami lement a torkomon a Három seprűben, miközben az előre görnyedéssel az üzenet, amit a zsebembe csúsztatott "S" falevél szerűen a földre hullik néhány lépéssel mögém.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty2022-07-31, 14:37



[You must be registered and logged in to see this image.]

Emma & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Látom azért, hogy Emma nagyon ki van akadva, ami érthető, hiszen az öreglány kihasználta és előtte ki tudja, hogy hányakkal tette meg ugyanezt, mert gondolom Emma maximum néhány éve jár hozzá, de jó eséllyel előtte is volt más, akit kihasznált ugyanígy.
- Talán csak a vésztartalékai voltunk. - pillantok Emmára, azt hiszem nyugtatni próbálom a magam módján, hogy ne érezze úgy, hogy ennyire ki lett használva. Persze nem tudhatom, hogy a nénike mire használta a vért, hogy valójában tényleg csak vésztartalék voltunk, vagy gond nélkül irányította azt, akire épp szüksége volt. Elég sok üvegcse van itt és nem tudhatjuk, hogy nincs-e még máshol is, netán nincs-e olyan üveg, amit már újra töltött.
- Emma, a neve Emma, ha már jó ideje kihasználta a na... segítőkésztéségét. - javítom ki magamat, mielőtt kimondanám a szót, ami jó eséllyel nem esne jól Emmának, hiszen már szemtől-szembe is neveztem őt naivnak. Ezúttal pedig egyértelmű, hogy tényleg jócskán ki lett használva és pont elég pocsék érzés lehet ez neki, mint hogy még ne is naivozzam. De közben mégis csak meg is védem, mert nem tetszik, hogy az öregasszony még csak a nevén se nevezi, miközben itt áll és kellően rosszul érzi magát már így is. A többire igazából egyelőre csak csendben figyelek, gondolkodom, amíg fel nem kapom a fejem Emma felszisszenésére.
- Jól vagy? - csúszik ki reflexből a számon, hiába, hogy tudom, hogy mi azért gyorsabban gyógyulunk, mint egy átlagos ember. A szavai teljesen jogosak és ezúttal már én magam is beállok mellé karbafont karral, hogy bizony egyetértek, akkor vagyok hajlandó segíteni, ha ő is megteszi, amit mi akarunk.
- Végülis nem nekünk sürgős ez a vadászat... - teszem még hozzá, jelezve, hogy bár fontos, hogy Billy ne használja a gyűrűt és ne jöjjön rá hogyan működik, de ha megszereztük akkor nem feltétlenül van okunk rohanni vissza, ha ő nem ad cserébe semmit sem. Mégis csak mi kockáztatjuk az életünket, ő pedig elég sokakat kihasznált, még pontosan nem is tudjuk, hogy mire. Valamit, valamiért. Emma bár mindig kedves, de úgy látom azért még ő se tenne meg bárkinek bármit, pedig tisztában van vele, hogy jelenleg azt mondta, ha nem egyezik bele a boszorkány, akkor bizony meghal, mert nem fogunk rohanni, hogy megmentsük az életét. Kérdés persze, hogy Emma blöfföl, vagy tényleg képes lenne rá, hogy hagyja meghalni. Nekem kevésbé okozna gondot, de ő tudjuk, hogy nem olyan, mint én. Ezért bár várom az öreglány válaszát és szívem szerint mielőbb indulnék, hogy ne veszítsük el Billy esetleges nyomait, mégis adok időt Emmának is, hogy átgondolja tényleg ilyen ultimátumot ad-e a nőnek, főleg akkor, ha netán nemet mond.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Három seprű - Asztalok   Három seprű - Asztalok Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Három Seprű
» Három seprű - Külön boxok
» Három seprű - Emeleti szobák
» Asztalok
» Asztalok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Központ-
Ugrás: