ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Alison Fawley
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Quinn & Bexley I_vote_lcapQuinn & Bexley I_voting_barQuinn & Bexley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot

Dwight Jennings


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Quinn & Bexley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Bexley Wildfield
Reveal your secrets
Bexley Wildfield
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Quinn & Bexley   Quinn & Bexley Empty2018-05-12, 15:15



quinn&&bex


[You must be registered and logged in to see this image.]
Őszintén megvallva egyáltalán nincs kedvem bármit is mondani Quinnek vagy bármit is csinálni vele. Eddig levegőnek néztem, s a családom diktálta elvekből kifolyólag nem volt sok kedvem ember számba venni a srácot, de most valamennyire rászorulok a segítségére. Mindössze az érdekel, hogy ő hogy vészelte át azt az egészet, ami történt vele. Igazából ha elmondja otthagyom és nem fogom tovább zaklatni amennyiben nem szeretné, hiszen nekem sincs sokkal több kedvem hozzá. Elég rossz így, hogy most szinte meg kell hunyászkodnom hozzá. Mennyivel könnyebb lenne, ha nem kerültem volna ebbe a szituáció. Most minden mehetne a rendes kerékvágásban és úgy csinálhatnánk Quinnel, mintha nem ismernénk a másikat. Ez eddig is jól bevált, most miért kellene változtatni rajta?
Nem lepődöm meg ra
Jta, hogy nem valami kedves hangnemet vesz elő velem szemben és így válaszol. Én sem tennék másként a helyében. Nem ismer eléggé, így nem tudhatja, hogy nem vagyok az a megszeppent kislány, akit ennyivel el lehet intézni. Én aztán nem adom fel soha. Ha valamit a fejembe veszek az úgy lesz. Elvégre Corvus és én is kibékültünk nagy nehezen. Ez a beszélgetés ahhoz képest sétagalopp, s a végére úgyisrájön, hogy engem nem lehet elnémítani hülye kis apróságokkal. Felőlem aztán flegmázhat tovább, úgyis az lesz, amit én akarok.
- Ha már a formaságoknál tartunk, a kérdés volt formaság. Csak egy válasz van rá, még pedig az, hogy igen. Beszélni fogunk és pont tojok rá, hogy érdekel-e a családi nyomorom, ahogy te fogalmaztál. Most pedig ne menj el és ne kerüld ki a válasz adást. Ha együtt működsz, akkor pár percés lelépek, aztán békén hagylak, de ha ellenkezel nem fogsz tudni levakarni magadról, azt megígérhetem – egy negédes mosolyt erőltetek az arcomra, s így pillantok fel a fiúra. Még a kezeimet is csípőre rakom, hogy hatásosabb látványt nyújtsak, habár nem hiszem, hogy egy velem egyidős lány rémisztő látvány lehet egy Quinn féle számára.



[You must be registered and logged in to see this image.]
red hair: the crown that you never take off
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Quinn & Bexley   Quinn & Bexley Empty2018-05-09, 00:54


Bexley && Quinn

[You must be registered and logged in to see this image.]
Semmi kedvem nem volt az óráimhoz, főleg hogy a múltkori találkozom azzal a gyerekkel nem éppen alakult túl jól. Egyáltalán nem értem, hogy miért kellett akkora csicskának lennie, hogy miért volt jobb így neki, de cseppet sem érdekel, inkább csak elfelejtem a dolgot és inkább nem is gondolok rá. Amúgy is, egy ideje nem is láttam, hála hogy nem járunk egy felé. Miután már tudom, hogy merre jár és mikor jár bizonyos helyeken, elég könnyű őt kerülni. Amúgy sem nagyon kerülöm, eddig sem volt egy helyen dolgunk, csak éppen úgy alakítottam a helyzeteket, hogy egy fele járjunk. De most már tényleg elég lesz a vele kapcsolatos gondolatoknak, sokkal inkább kéne az ilyen feles energiáimat az edzésekre fordítanom, mindenkinek jobb lenne, főleg nekem.
Thomas-szal is kéne beszélnem, Bobbynak meg el kéne magyaráznom végre, hogy ne zaklassa Rosat már, mert semmi értelme hozzánk járnia. Elmondtam már neki az elején, hogy ha nincs hozzá kedvem, ha nem akarok vele szexelni, akkor nem fog semmi sem történni. Azzal, hogy ilyen sokszor a nyakamra jár és már nem is csak az én nyakamra, hanem a családoméra is, az kicsit sem segít a helyzetén, sőt. Sokkal inkább csak késlelteti a dolgot, de hogyan lehetne ezt megmagyarázni egy idiótának? Mondjuk most éppen lenne hozzá kedvem, egy ilyen felsülés után nem is lenne rossz levezetni a feszültséget valahogyan. Talán el kéne mennem egyet kocogni a tó körül vagy elmenni a srácokkal bebaszni, nem is tudom melyik lenne éppen a legjobb választás.
Éppen a klubhelyiségben haladnék át és keresném meg az egyik haveromat, mikor egy pöttöm áll meg előttem. Eleinte még csak időt sem szeretnék rá pazarolni, de mikor felismerem az arcot, csak felvonom a szemöldökömet. Az unokatestvérem, aki egészen eddig tudomást sem vett rólam, hát micsoda meglepetéseket tud tartogatni az élet. - Hát... - úgy csinálok, mintha komolyan átgondolnám a dolgot, pedig tudom a választ és ő is nagyon jól tudja. Cseppet sincs kedvem hozzá, nem is nagyon szeretnék vele beszélgetni, így hamar lepattintom, próbálok a kis lelkébe taposni és tlaán nem is fog többször próbálkozni ilyennel. - A beszélgetések többségét köszönéssel szokták indítani. Tudom, lehet számodra formaság, de hát ez is fest rólad egy képet, másrészről cseppet sem érdekel a családi nyomorod, oldd meg, én is megoldottam a dolgot. Szóval nem, nem beszélhetnénk. - mondom neki, majd ellépek mellette és továbbindulok. Nem tudom mit hitt, de nem is érdekel...

Music | Azért szeretlek vagy mi Rolling Eyes  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Bexley Wildfield
Reveal your secrets
Bexley Wildfield
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Quinn & Bexley   Quinn & Bexley Empty2018-04-23, 22:28



quinn&&bex


[You must be registered and logged in to see this image.]
A világom teljesen a feje tetejére állt, s nem igazán tudom, hogy mitévő legyek. Nem túl vicces, amikor tizennégy évesen kitagadja az apja a családból az embert, s az anyjával meg nem hajlandó szóba állni. Elég elcseszett egy szituáció az már egyszer biztos, de mit is tehetnék. Anyát látni sem akarom, hiszen hála neki az életem most romokban van. Haza nem mehetek, anyához nem akarok. Ugyan a vérszerinti apám, Andrew felajánlotta, hogy hozzáköltözzek, de nem tudom, hogy ez mennyire kivitelezhető, hiszen még csak alig ismerjük egymást és az első találkozásunk nem volt valami fényes. Lényegében csak szidtuk a másikat és úgy beszéltünk egymással, mint a kutyával.
A napokban anyám felkeresett, hogy költözzek oda a bátyához, ha a sulinak vége, de nem voltam hajlandó válaszolni a levelére. Nem vagyok hajlandó annak a nőnek a közelébe lenni, s ami a legszebb az egészben, hogy a bátyám is hasonlóan vélekedik a történtekről, mint én. Mindig is különböztünk egymástól és sosem értettünk egyet, de úgy érzem, hogy most megtört a jég. Legalább vele kapcsolatban tűnik úgy, hogy most minden jó. Ugyan mint kiderült mindössze a féltestvérem, de ez még inkább összekovácsolt minket. Őszintén megvallva nem szeretnék nélküle élni, hiszen jelenleg ő az egyetlen, akire igazán számíthatok.
A nagy drámázások közepette eszembe jutott valami, amivel eddig még sosem foglalkoztam igazán. Valószínűleg azért, mert nem érdekelt, de most úgy érzem, hogy talán segíthetne egy kis beszélgetés Quinnel, amennyiben hajlandó szóba állni velem. Anyám húgának a fia is egy kitaszított egyed a családunkban, s úgy érzem, hogy most tudnék vele azonosulni. Mondjuk egy kicsit szégyellem magam azért, mert eddig még sosem köszöntem neki és konkrétan átnéztem rajta, pedig édes unokatestvérem, s így nem tudom, hogy a srác mit is gondolhat rólam, ha egyáltalán van véleménye a dologról és nem hagyja teljesen hidegen.
A klubhelyiségben ücsörögve, felpillantva a bájitaltan házimból meg is pillantom a srácot és nagyot nyelek. Úgy érzem, ha most nem megyek oda hozzá, akkor sosem fogok. Nagy nehezen szedem csak össze a bátorságom, s mielőtt felállok a helyemről még egy hatalmasat nyelek és odasétálok a sráchoz.
- Beszélhetnénk? – kérdezem összehúzott szemöldökkel, szigorú arccal. Igazából ez a kérdés csak udvariasság, ha lehet annak nevezni, mivel nem fogadok el nemleges választ.



[You must be registered and logged in to see this image.]
red hair: the crown that you never take off
Vissza az elejére Go down
Bexley Wildfield
Reveal your secrets
Bexley Wildfield
Mardekár

TémanyitásTárgy: Quinn & Bexley   Quinn & Bexley Empty2018-04-23, 22:27


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
red hair: the crown that you never take off
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Quinn & Bexley   Quinn & Bexley Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Corvus & Bexley
» Bexley & Winifred
» Corvus & Bexley
» Bexley & Emma
» Bexley, London (kertváros)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Mardekár klubhelyisége-
Ugrás: