Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Kilátó
  Yesterday at 15:42
Kyle Matthews

ϟ Tower
  Yesterday at 14:35
Andrew Calver

ϟ New York Public Library
  Yesterday at 10:04
Eric Taylor

ϟ Mirazh
  Yesterday at 09:43
Megan Smith

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Cody Armstrong

Eileen Silsbury

Gina Accipiter

Megan Smith

Sidney Smallwood

Shanna Griffin

Daniel G. Paisley

Armand Stansson

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 640 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Loki

Jelenleg összesen 37901 hozzászólás olvasható. in 3430 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Maggs and Marcus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Maggie Westmoreland
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 62

TémanyitásTárgy: Re: Maggs and Marcus 2018-04-16, 15:00

Marcus & Maggie
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sokat és mélyen aludtam, amire már nagy szükségem volt, hiszen az ispotályban sok a beteg és hiába volt külön szobám, a gyógyítók állandó mászkálása mindig felébresztett. Egyetlen éjszakát se voltam képes végigpihenni, szóval ebből a szempontból hálával tartozom Marcusnak. Az ágy kényelmes, a környék csendes, minden megfelelő ahhoz, hogy pihenjek. Jelen pillanatban semmi kedvem sincs flörtölni, nem is zavartam hát Marcust az első esténken, bőven lesz még rá idő. Amint kipihenem a fájdalmam, munkához látok és bizonyítom számára, hogy nem mindenben van igaza. Vagyis, az én megváltoztatásomat illetően biztosan nincs. Elvégre, világéletemben ilyen voltam, ilyennek születtem és ilyen is maradok.
Az első, amit észreveszek magamon, hogy máris sokat enyhültek a fájdalmaim. Marcus adott egy főzetet elalvás előtt, amely nyilván a fájdalmak csillapítására szolgál, azt pedig örömmel veszem észre, hogy hatékony is. Nem is kicsit... Érzek ugyan még némi fájdalmat, de ezek már sokkal kisebbek, mint eddig. Nem szenvedek annyira, mint az ispotályban, amihez szerény véleményem szerint a pihentető alvás is hozzájárult valamennyire.
Kikelek hát az ágyból, majd a sarokban elhelyezkedő szekrényhez lépek, abban a reményben, hogy találok benne valami női ruhát és nem is kell csalódnom. Marcusnak nyilván volt egy-két kalandja, esetleg komolyabb kapcsolata, a nőcskéi pedig hagytak itt maguk után egy-két ruhát, melyek jelen pillanatban pont kapóra jönnek számomra. Kiveszek hát egy hálóköntöst, amely selyemből van és hófehér, majd magamra is kapom. Pont jó a mérete, ennek pedig kifejezetten örülök. Nem sok kedvem lett volna ugyanis egy sátorhoz hasonló darabban szambázni fel-alá a lakásban.
Az ajtóhoz lépek hát, majd kinyitom és megérzem valaminek az illatát. Ez rántotta lesz. Elfintorodom, hiszen gondolhattam volna, hogy Marcus reggelivel fog készülni, mintha ez máris lendítene egyet a megváltoztatásomon. Hát, nem... Maga a gesztus szép és jó meg miegymás, de ennyi. Semmi se lesz másabb attól, hogy reggelit főz, esetleg süt nekem. Nagyot sóhajtok hát, majd elindulok lefelé a lépcsőn és a konyha felé veszem az irányt. Pár pillanattal később már ott is vagyok.
- Jó reggelt! – köszönök és Marcus már szabad szemmel is észreveheti rajtam, hogy már sokkal jobban érzem magam. A mozgásom már nem annyira óvatos, mint eddig, hiszen nincsenek hirtelen megjelenő fájdalmak, nem kell attól tartanom, hogy a karom felemelése pokoli kínnal járna. - Mi jót készítesz?
A kérdés közben helyet foglalok a konyhaasztal mögött, majd körülnézek. Agglegény lakás létére rendben van tartva, esetleg takarítónő járna ide? Sok férfi lakásán voltam már, de az igaz, hogy az, aki egyedül él, rendetlen, igen kevés a kivétel ez alól. Persze, Marcus gyógyító, neki bőven futja arra, hogy másoknak adja ki a lakása takarítását. Mondjuk, az is lehet, hogy van egy házimanója, bár ez nem jellemző ilyen és ehhez hasonló helyeken.

[You must be registered and logged in to see this link.] ♠️ [You must be registered and logged in to see this link.] ♠️ Szöveg, idézet
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Marcus North
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 27
ϟ Hozzászólások száma : 16

TémanyitásTárgy: Maggs and Marcus 2018-04-11, 10:33

Maggs && Marcus
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem gondoltam volna, hogy rá tudom majd venni arra, hogy velem jöjjön. Ez valahogy olyan fura dolog volt, mint mondjuk egyetlen gyógyító bájitallal csontot növeszteni. Mert hát valljuk be töredelmesen Maggs minden volt, csak nem épp egy egyszerű eset, és akármennyire is hittem azt, hogy őt is meg lehet változtatni, nem gondoltam volna arra, hogy ezt majd ő fogja kérni. Mondjuk tény és való, hogy nem akartam a helyzetét megkönnyíteni, és attól hogy egy fedél alatt élünk hat hétig még nem jelenti azt, hogy engem is meg fog kapni. Hiszen annak idején sem ment, én pedig mint mindenki tudja, jó vagyok önámításban, szóval hiszek abban, hogy simán ellenállok minden csábításnak és szép szónak, és igyekszem majd magamban mondogatni, hogy azért mert szép a szeme, és csodás a bőre, és mert úgy nyomul, mintha egy 17 éves kanos fiú lenne, még nem jelenti hogy valójában engem akar, és meg is változott.
Ehhez hasonló gondolatokkal az agyamban tüsténkedtem a konyhában, túl az első közös éjszakánkon. Kapott egy szép kis szobát, még virágot is tettem bele, hogy egy kicsit otthonosabban érezze magát az amúgy sötétre festett falak között. Mert hát nálam ezek a színek dominálnak, férfias, és meleg színek, melyek nem segítenek a fényjátékon, viszont megkapóak. Pont mint én....
Kezem lázasan dolgozik a tojáson, melyet egy serpenyőbe ütöttem, és az apró kolbász darabokon, melyeknek már csak pár pillanat kell, hogy késszé varázsolódjanak. Nem tudom meddig szokott aludni, de már 9 óra van, a kávé nemrég készült el, és én csak reménykedni tudok, hogy a finom illatok a konyhába csalogatják...
NOTE • MUSIC • WORDS
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Maggs and Marcus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal