Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 13:55
Megan Smith

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 13:20
Tim Roberts

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Gina Accipiter

Kieran O'Byrne

Megan Smith

Christopher Graves

Adam Jericho

Dane Seoras

Nox Djarum

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39886 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Florean Fortescue Fagylaltszalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Jade Wilson
Reveal your secrets

Személyzet

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 164

TémanyitásTárgy: Florean Fortescue Fagylaltszalon 2018-03-27, 20:52

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ivor & Jade

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
A mosollyal fizetni lehet.
A mosollyal kárpótolni lehet. A mosollyal életet lehet adni.
És van mosoly, melyért meghal az ember.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Jade Wilson
Reveal your secrets

Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon 2018-03-29, 15:17

Ivor & Jade

Észre se veszem, hogy megnézik egy kicsit, és ha észrevennék akkor is azt hinném, hogy azért nézik, mert cuki pasi, nem azért, mert furcsa az arca vagy a szeme. Még mindig túl erős a rózsaszín köd ahhoz, hogy ilyen apróságokat észrevegyek. Ahhoz képest, hogy látványmágus vagyok, a megfigyelőképességem a pasik esetében bámulatosan troll.
Még ha nem is ujjong, és nem is hiszi el teljesen azt ami történik, ez a fogadtatás elképesztően pozitív ahhoz képest, hogy "takarodj és öld meg a gyereket", szóval én még ezekben a szavakban is megtalálom a tökéletes menedéket és megnyugvást.
- Annyira örülök, hogy csodának tekinted őket. Mert azok, csodák, mind a ketten. - válaszolom lelkesen, miközben leülünk egy asztalhoz. Még csak az ötödik hétnél tartok, de akárhányszor beszélünk róluk, mindig rá téved a kezem a tökéletesen lapos kis hasamra. Azt mondja, hogy jó érzés, és a szivecském azonnal olyan hevesen ver, hogy egy kolibrit is megszégyenítenék. Először nem értem, hogy miért mondja, hogy tiszta, aztán leesik és kicsit elpirulok. Persze, fontos tudni, hogy akivel lefeküdtünk, főleg védekezés nélkül, az hordoz-e valami betegséget, de azt hiszem inkább akkor szólalnék meg, ha valami baj van, ha tudom, hogy nincs, akkor inkább hallgatok, mert ez olyan tabu-szerű. Persze, néhány hónap és két kisbabát fogok megszülni, az ő gyerekeit, szóval lehet lassan el kell kezdenem szokni a gondolatot, hogy egyre kevesebb tabunak kéne lennie közöttünk.
- Figyelj Ivor, nem vagy egyedül! Nekem a leghosszabb kapcsolatom egy hétig tartott! - szalad ki a számon, teljesen meggondolatlanul, egyáltalán nem tudatosul bennem, hogy ez mennyire riasztó lehet egy pasinak. De hát ő is most mondta, hogy problémái vannak a kapcsolatokkal, akkor csak nem ítél el. Csak nem.
Figyelek rá, függök a szavaitól, ahogy ő is tőlem, éppen úgy, mint azon az éjszakán. Éppen úgy, és még is teljesen máshogy. Akkor csak akartam valakit, hogy ne legyek egyedül és ő olyan kedves volt, hogy elszórakoztatott, hogy azonnal magába bolondított... Most viszont a jövőnkről kell beszélnünk.
- Tudsz főzni. Hát ez... szuper! - nevetem el magamat kicsit. Milyen váltás ez? Azt hittem, hogy nem lehet gyerekem, amúgy tiszta vagyok, nincs nemibetegségem, ja és tudok főzni? - Én is tudok, bár semmi flancosat, csak egyszerű kajákat. A szüleim mellett segítenem kellett kiskoromtól kezdve. Szerinted mikor lesz alkalmas elmondani nekik? A szüleinknek? - kérdezem meg, hiszen mondta, hogy később, meg hogy beszélnünk kell előbb, de még is jó lenne felkészülni, hogy mikor állunk oda, egy párként, hogy babánk lesz. Egy párként. Egy párként?! Már megint csak álmodozom...
A tejszínhabos cukorkákkal és szószokkal telirakott italom már meg is érkezik és magam elé húzom, de még nem kezdem el inni, csak egy kanállal szedegetem le a tejszínhabot és az ehető díszeket.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets

Varázslény

ϟ Hozzászólások száma : 169

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon 2018-03-28, 00:54

Csillagvárás

Ki leszünk dobva, Jadenek pedig feldobom, hogy meghívom valahová, a helyet viszont rá bízom. Így kikötünk egy... fagyizóban.
Lehet most fogok cukiság mérgezést kapni a helytől, de bánja a franc, ha lehet beszélni Jadel közben és nincsenek illetéktelen fültanúk.. Kissé azért még látszik rajtam, hogy voltaképp semmi nem látszik rajtam. Legalábbis semmi egyértelmű. Szegény Jadet talán megijeszti ez, hogy nem csattanok ki úgy, ahogy ő, de majd minden rendeződik. Szórakozottan megcsóválom a fejemet.
-Még nem. - erősítem meg, és belépek vele. Annyi biztos, hogy gyakran felejtem a tekintetemet a lányon. A pultos egy kicsit megbámul, mint egyébként bárki civil, nem vészesen, épp csak az illendőség határain belül. A legkevésbé sem tudom magamat miatta zavartatni. Nem vagyok egy szószátyár, még emésztődik bennem minden. Miután mindketten kikértük amit szerettünk volna, én személy szerint egy vanília fagyis kávés shaket. Felhozom a témát, amire mindketten vártunk, hogy tisztázzuk benne a részleteket. Idefelé nem voltam sem elutasító, sem hideg vagy merev, leginkább úgy mondanám elgondolkozott. De az nagyon.
- Mielőtt a szülőkig megyünk, pár dolgot megosztanék veled. Első ízben, azt, hogy ez egy... hihetetlen csoda számomra! És.. ráadásul ketten vannak! Ez.. hihetetlen. - csóválom meg a fejemet egy hitetlenkedő mosollyal és erősítem meg benne, hogy jah, eddig végig és folyamatosan és még egy kicsit ez után is feldolgozásra került/alatt áll ez a tény. - Sosem gondoltam, hogy ez megtörténhet.- tartok egy rövit szünetet, hogy nyomatékot kapjon és ülepedjen, aztán egy kicsit nehezebben kezdek, bele, de nagyjából az első hang után elszáll az nehézség érzete. - Mondjuk úgy, hogy elvileg orvosilag képtelen vagyok életet adni, minden szempontból és ez elég erősen belém ivódott. Ezért ennyire... hihetetlen ez az egész. - aztán halkan hozzá teszem - De.. jó érzés. - és valóban, hiszen akármi is történt, számomra ez azt jelenti, nem csak rombolni vagyok képes...
- Ezért nem is gondoltam olyasmivel, minthogy védekezés. - aztán azt még hozzá teszem, mintegy biztosítékot. - De tiszta vagyok. Ez legalább tuti. - Nem érzem úgy, hogy kínos lenne erről beszélni. Felnőttnek tekintem, valamelyest, és talán ha nem elnevetgélve pironkodva adja elő az ember a dolgot, akkor a másik se érzi cikinek, vagy egyébnek. Az utolsóval voltaképp annyira utaltam, hogy nem, nincs semmi nemibajom! Szörnyen kellemetlen lenne! Jadet figyelve folytatom. - Azt is tudnod kell, hogy nagyon... nagyon régen volt utoljára értékelhető kapcsolatom és sajna sosem voltam a hűség mintaképe. Bevallom egy kissé menekültem is attól, hogy révbe érjek. - Valóban? Valóban. Jade előtt is elismerem ezt, amit voltaképp eddig még senki előtt nem mondtam ki hangosan. Pedig így bele gondolva, egész könnyű kimondani... Vagy csak már pont megérett a szóra, az alatt a pár ezer év alatt. Különös érzés, de eddig épp úgy hangzik a sztorim, mint ahogy bárkié hangozhatna. És eddig ami kijött a számon az mind igaz is apróbb finomítással pl az orvosi dolognál.
-De csak, hogy valami jó tulajdonságot is kiemeljek; imádok főzni. És nem ígérek olyasmit, amit nem tudok megtartani. - közlöm egyszerűen, némi mosollyal megtoldva. Jade most is fürdőzhet a figyelmemben, most is neki szentelek minden pillanatot. Legfeljebb annyi hangulat változás lehet szembetűnő, hogy most nem lenyűgözni akarom és ágyba vinni, hanem megismerni. Egyszerű halandó valójában.

[You must be registered and logged in to see this link.] ◊Az lehetetlen!◊

Jade Wilson
Reveal your secrets

Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon 2018-03-27, 22:43

Ivor & Jade

Kicsit érzékenyen érint, hogy kivágnak minket Cody betegszobájából, de sikerül még gyors ölelést és puszit váltani és még odakiáltok egy jobbulást neki, mielőtt a nővérek bepipulnának. Végre ébren van, de ahelyett, hogy füstölögnék azért néhány perc múlva csak leesik, hogy milyen fáradt lehet testileg és lelkileg is, és hogy ez azért a homlokára is volt írva, csak nekem nem bökte ki a szememet.
Még rengeteg mindent meg kell beszélnünk Ivorral, így az Abszol úton kötünk ki, ahol már évezredek óta nem jártam... Na jó, csak így érződik, mert azért évente vagy max kétévente be kell ugrani ide évkezdés előtt az új könyvekért, meg ilyesmiért.
- Voltál már itt? - kérdezem, amikor belököm a sütiző ajtaját. Február van, a legkevésbé sem jó idő, így inkább egy agyondíszített forrócsoki lesz valószínűleg a választásom, a legkevésbé sem fagylalt, de olyan kis hangulatos ez a hely, hogy ez jutott eszembe Londonban először, ha valahova be kell ülni beszélgetni. Lelkes pillantásokat meresztgetek Ivorra, a leendő gyermekem apjára, félreérthetetlen, hogy a remény a szívemben arra, hogy talán ennek az egésznek tündérmesébe illő vége lesz, hogy talán a gyerek híre után idővel belém szeret és igazi család leszünk. Ott ül a szememben, eltéveszthetetlenül.
- Nyár végén sokkal zsúfoltabb, akkor jön a családok nagy része bevásárolni a Roxforti tanévre. - mesélem neki, mintha nem is lenne más megbeszélni valónk. Pedig van aztán bőven! Mi lesz ezután? Tényleg elmegyünk a szüleinkhez elmondani, hogy terhes vagyok? Muszáj lesz egyszer, de azért ezt a pillanatot nem siettetem olyan nagyon. Pedig nincs az az isten, hogy ne támogassanak, hiszen erre való a család, csak meglépni nem olyan egyszerű. Adok neki esélyt egy kis csacsogásra, vagy nézelődésre, vagy akármire, ha esetleg nem akar most azonnal ilyenekről beszélni. Persze közben nekem állandóan a kisbabákon jár az agyam és csak arról akarnék beszélni, de hát mivel nem szándékozom elijeszteni, legalább pár percre visszafogom magam.

Jade Wilson
Reveal your secrets

Személyzet

TémanyitásTárgy: Florean Fortescue Fagylaltszalon 2018-03-27, 20:52

Ivor & Jade

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon

Florean Fortescue Fagylaltszalon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2