ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Kalandmester
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Alison Fawley
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Rose & Gemma - Családi titkok I_vote_lcapRose & Gemma - Családi titkok I_voting_barRose & Gemma - Családi titkok I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rose & Gemma - Családi titkok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-07-17, 10:20


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

- Talán megpróbálom. - bólintok végül, bár nem biztos hogy olyan állapotban vagyok, hogy ez most teljesen hiteles legyen. Majd kiderül, hogy tényleg képes leszek-e rá egyáltalán, hogy menne-e egy ilyen kezelés, rá tudom-e egyáltalán venni magamat. Egyelőre nem vagyok benne biztos, de holnap majd tiszta fejjel valószínűleg jobban átgondolom. Addigra kipihenem magamat és az ital is ürül majd a szervezetemből. És, hogy tényleg mit tennék a bátyámmal, tényleg rosszat kívánnék-e neki, csak hogy felfogja végre mit éltem át? Magam sem tudom... nehéz eldönteni, hogy mit szánnék pontosan neki, vagy hogy tudni akarnám-e megtörtént vele. Végül is épp elég szenvedés lenne, ha elmondanék mindent az auroroknak, de ezt eddig se tettem meg... Butaság lenne részemről?
- Talán, ha létezik egyáltalán karma. - vonom meg óvatosan a vállamat, már tényleg kellően kótyagosan, aztán végül amikor segít feltápászkodom. Tényleg kissé imbolygó a járásom, nem könnyű megtartani magamat, egyedül tuti, hogy nem menne, de az alvás tuti, hogy jót fog tenni.
- Oh, köszönöm! - egy kótyagos mosolyt még villantok rá, mielőtt elindulnék a kastély felé. Remélhetőleg el is érem a célt majd egyedül és nem valahol egy udvari padon keresek majd alvóhelyet magamnak ,vagy esek össze félúton, de talán ha így is lenne Andrew valahol összeszed és segít... remélhetőleg. Kellemetlen lenne kis elsősökre ébredni reggel az iskola előtt egy padon.

//És is köszönöm szépen a játékot! Hátha Gemma hajlandó lesz hathatósabb segítséget kérni majd ez után. Very Happy //


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-07-14, 22:54



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha arra gondolok, hogy Mark megtalálta az igazi családját, ami egy cseppet se tökéletes, de az ölébe hullott egyszer csak a pénz és a hatalom, pedig ezek után a legkevésbé sem érdemelné meg... Úgy tűnik, hogy igazságtalanság az egész, de majd a karma megbosszulja, ha az ikerfivérem rájön, hogy az apánk nem az az apafigura, akire akárki is vágyna... Talán rájön, hogy nem minden a pénz. Vagy nem. Lehet, hogy neki tökéletes lesz az az élet, amiből én már menekülni szándékozom.
- Igen, de ha végül egyre kevesebbet érzel, ahogy beszélsz róla, ha egyre kevesebb félelmet táplálsz a vámpírok iránt, talán van értelme végig menni a folyamaton. - válaszolom bátorítóan, és ezúttal barátságosan megszorítom a vállát is. Jó ez az érintkezés, segít ellazulni, segít bizalmat ébreszteni, és remélem segít kicsit megnyugtatni is.
Meg sem említi a kólát, amire majdnem elnevetem magam, de ezt talán ráfoghatom arra, hogy éppen előttem ásított egy jó nagyot, olyan időben, amikor éppen csak kezdődni szoktak a bulik, nem a pizsit lövik fel. De megértem, egy kis okostojásról van szó, még ha Griffendéles is, nem szokott inni és ráadásul még sokk is érte, amiről csak én tehetek. Még sem engedem el addig, ameddig nem válaszol, aztán kicsit elkomolyodva bólintok.
- Értem. Vigyázz, mit kívánsz, bár én sokkal véresebb igazságot akarnék a te helyedben, azt hiszem. Talán át is fogja élni a rettegést. Ha a karma létezik, talán még rosszabbat is. - billentem meg a fejemet oldalra, egy kicsit elmosolyodva, de nem ijesztően, nem ördögien, csak sokatmondóan. De ezt már úgy sem ismeri fel, ide látom, hogy milyen homályos a tekintete. Nem akarok utalgatni, de magamban elkönyvelem, hogy akármit hoz a jövő, mindent megteszek, hogy Mark Carlyle minden nap azzal keljen fel, hogy nem lehet biztos benne, mikor jut eszembe még is csak lehúzni a leplet a mocskos kis titkáról. És akárhogy is lesz, azt is bele veszem a szerződésbe, hogy eszébe ne jusson Gemmát elhallgattatni, vagy bármilyen módon ártani ennek a lánynak. Már éppen eleget szenvedett miatta, éppen eléggé összetörte az életét, talán derékba a karrierjét is.
Néhány pillanattal később felhajtom a poharamat, aztán felállok a székről és mellélépve belekarolok és felsegítem.
- Elkísérlek egy darabon, na gyerünk, ideje aludnod a nagy sokkra. - búgom a fülébe, a lassan hangzavarrá váló alapzajnál éppen annyival hangosabban, hogy megértse még az alkohol köde mögül. Mert az alkohol vakít, süketít és tompít, és nem akarom, hogy elkódorogjon másfelé ahelyett, hogy visszamegy a Roxfortba. Az kell még, hogy az utcán késeljék meg, miután leitattam...
Nem megyek vele végig az iskola felé, csak addig, hogy már csak egyetlen út vezessen a városból felfelé, és véletlen se tudjon eltévedni.
- Örülök, hogy megismertelek, Gemma, még ha nagyon sajnálom is a körülményeket. - köszönök el, őszinte szavakkal, bár a mögöttes tartam éppen eléggé el van rejtve, hogy ne lehessen olyan gyanús. Még egyszer utoljára erőt adóan megszorítom a kezét és egy "Fel a fejjel csajszi, lesz ennél még jobb is" megszólalással végleg elköszönök és visszaindulok Roxmortsba az éjszakába. Rengeteg mindent kell átgondolnom, a pontos lépéseket, amik következnek, és persze számot kell vetnem arról is, amit Gemmában idéztem fel, de ez utóbbi már a jövő zenéje, először a mocskos alkut kell előkészítenem.

// Köszönöm szépen a játékot, nagyon élveztem, és a későbbiekben, habár ebben az alakban már nem, de talán Neira újra megmutatkozik. Wink Remélem Gemmának sikerül legyűrnie a félelmeit és eredményes kis Aurorrá növi ki magát! Smile) //


[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-07-10, 10:42


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

Fogalmam sincs, hogy valaha lesz-e újra családom és egyáltalán van-e rá esélyem, hogy megtaláljam azokat, akik az elrablásom előtt a családom voltak. Talán igen, talán nem... de most nem igen tudok ezen gondolkodni, még túlságosan nagy a sokk és eddig hiába próbálkoztam, nem igen hozott sikert semmi sem.
- Talán... - reagálok azért a lány szavaira, hiszen ő is csak tippel és sejtem én, hogy leginkább vigasztalni akar, ha már ennyire kiborultam a támadás miatt is és csak az nem érezné, hogy mennyire pocsék a helyzetem, aki teljességgel érzéketlen, ő pedig nem tűnik annak. Na persze nem tudhatom, hogy az egész az ő műve, mert információkat akart kiszedni belőlem a bátyámról, hiszen amúgy se tudok semmit Mark igazi családjáról. Legutóbb, amikor beszéltünk igazság szerint nem igen voltam kíváncsi az efféle részletekre.
- Azt hiszem igazad van, de akkor beszélnem is kell az egészről újra... és újra... - és most is egyértelmű, hogy csak az ital miatt csúsztak ki a dolgok, de ha erről józan állapotban kell mesélnem valami dokinak, hogy akkor hátha segít átlendülni rajta... hát gőzöm sincs, hogy az mennyire lenne lehetséges. Még most is újra és újra kortyolok, pedig már bőven meg van a hatás, nem is rossz ötlet, hogy végül csak kóla jön az alkohol helyett. Egyelőre valószínűleg fel se fog tűnni, hogy mást iszom, hiszen már tényleg rendesen be vagyok csiccsentve.
- Olyan álmos lettem. - nyújtok el egy nem rövid ásítást, de a kérdése még eljut hozzám és láthatóan elgondolkodom rajta még ha már kissé tompábban is megy az a gondolkodás. A poharamba bámulok, hiszen ez nehéz kérdés. Akarom, hogy megbüntessék, ha nem árultam el őt az auroroknak sem? Ha még mindig úgy gondolom ráléphet valami jó útra is akár... vajon tényleg azt szeretném, ha megkapná, ami neki jár? - Nem tudom... még is csak a bátyám és nem volt teljesen önmaga akkor. Én... én nem tudom. Élje át, amit én... a mindennapos rettegést, a félelmet... - elhallgatok. Nem vagyok bosszúálló típus, de akármennyire is tagadom önmagam előtt, azért mégis csak megérdemelné Mark, hogy megtapasztalja, ami velem történt, hogy megértse végre, hogy milyen hatással volt rá, mert jelenleg úgy gondolja jót tett velem, megmentett és hogy jó okkal végzett a szüleinkkel is. Másképp vajon valaha felfogná, hogy mit tett?


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-07-07, 10:15



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nyilván kapizsgálom, hogy kezdek nagyon mélyre mászni és olyan kérdéseket felvetni Markkal szemben, amilyeneket Gemma nem szeretne, mert a bátyjaként tekintett a fiúra majdnem húsz évig, most pedig fel kellene dolgoznia, hogy a nevelőszüleik gyilkosa, aki megengedte a vámpíroknak, hogy táplálkozzanak belőle. Nem tudom, hogy azzal teszek jobbat, hogy feltépem a sebeket, vagy csendben kéne elengednie a dolgokat, de azt tudom, hogy ezt meg kell tennem ahhoz, hogy helyzeti előnyben legyek a jövőheti tárgyaláson, amit Markkal tervezek, szóval... Akár jót teszek vagy rosszat most ezzel a lánnyal, szükséges.
- Biztos vagyok benne, hogy ha keresed őket, akkor rájuk is találsz. Valószínűleg ők is hosszú évig kerestek téged, ha még nem keresnek a mai napig is. - próbálok kicsit pozitívabb színt hozni a beszélgetésbe, bár ezzel információt ugyan nem nyerek ki, de talán a bizalma tovább mélyül és magától mesél tovább. Szörnyű ez az ügy, ahogy valahol az is, hogy nekem ez milyen szinten kapóra jön.
- Én csak feltételezek, most futottunk össze, nem akarlak belekergetni semmibe, de ha ilyen szinten lefagysz, mint amit láttam, akkor valaminek nagyon változnia kell az életedben, hogy rendbegyere. - teszem hozzá, miközben azt latolgatom, hogy vajon eleget hallottam-e már. Tökéletesen hiszek neki, láttam milyen őrült félelem járta át a vámpíroktól, nincsen semmiféle oka, hogy egy ekkora történetet csak úgy hasraütésből vetítsen elém, besározva Markot. Nem, biztos vagyok benne, hogy ez mind megtörtént. Nyilván Marknak is van egy oldala, elmondja, hogy nem volt mit tenni Gemma megmentéséért, amit még talán el is hinne neki valaki, de... a nevelőszüleit is megölte. És arra már nincs bocsánat.
- Hoppá-hoppá, jól vagy csajszi? - fogom meg finoman a vállát, amikor a fejárzás után kicsit összeomlik. Lepillantok a poharára, már kettőn túl van, az információkat kiadta, a gyomra tartalmához nem ragaszkodom, így intek a csaposnak, hogy ezúttal egy pohár kólát hozzon, alkohol nélkül. Ugyan nem tudom Gemma mennyire koncentrál, észreveszi-e, hogy már maximum csak placebozhatja a hatást.
- Annyi minden nyomhatja a lelkedet, nem csoda, hogy nyakalod az italt, de azért óvatosan, jó? - mosolyodok el egy kicsit, aztán újra kérdezek. - Te mit szeretnél? - talán hirtelen a kérdés, így egy pillanat után folytatom. - Milyen büntetést mérnél a bátyádra, ha rajtad múlna minden? Mit érdemel?



[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-06-22, 10:39


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

Túl sok a kérdés, amiket próbáltam elhessegetni mindaddig, amíg Mark fel nem bukkant. Persze én magam is próbáltam keresni őt, hittem abban, hogy jó még, hogy ott van belül, ami régen, hiába mondta Andrew ,hogy legyek óvatos és a kutatás is hiába sült el majdnem balul, de aztán újra megmutatta, hogy rosszul gondolkodtam, hogy ennek megint csak rossz vége lehet, hiszen ez a vámpírlét ,mintha felemésztette volna és talán már nem is változik vissza azzá a Markká, aki régen volt, mielőtt még nekiállt pusztítani, hiszen most úgy érzem csak ezt teszi. A szüleink, én... hiába élek, de amit velem tett teljesen kicsorbított és fogalmam sincs, hogy lehetek-e még bármikor is újra olyan, mint voltam, vagy hogyan fogok legalább közelíteni hozzá. Pedig muszáj lenne, mert nem akarok egész életemben rettegni.
- Ahhoz meg kellene találnom az igazi családomat. A bátyám azt hiszem képtelen volt kontrollálni magát, azt, ami lett belőle és nem volt teljesen önmaga. Nem gondolkodott, hogy előbb kérdezzen, utólag pedig már nem volt mit tenni, pedig sose ártottak nekünk, sose bántottak és mindent megkaptunk. Nem... nem is értettem. - és még a mai napig sem értem miért gondolja, hogy a tettét bármivel is igazolhatja, hiszen kegyetlenül széttépte őket, pedig nem szolgáltak rá. Nem tettek semmi rosszat, nem ártottak senkinek, ő mégis végzett velük, pedig jó életünk volt mellettük és most azt gondolja ez volt a jó megoldás, hogy az igazi családunk jobb lett volna? És, ha mégis megmentettek minket? Nem kérdeztem őt milyenek, akiktől elszakították, érdemes volt-e a családunkat tönkre tennie azért, hogy visszakapja az eredetit... eddig nem voltam rá képes.
- Talán... tényleg szakember kellene. - nem akartam, tényleg nem, és talán most is csak az ital beszél belőlem, magam sem tudom, de nem akarok igazán szakemberhez fordulni. Az már tényleg azt jelentené, hogy olyan nagy a baj, hogy képtelen vagyok egyedül megoldani, pedig a mai este is arra mutatott rá, hogy sajnos így van. Még az edzések, még a készülés Andrewval se segít annyit, hogy ne blokkoljak le egy ilyen esetben.
- Ő tudja... de nem kérdezte. Én nem tudom. Próbáltam megkeresni őket, de nem tudom hol kezdhetném, hiszen nincs róla adat, hogy elraboltak. - rázom meg a fejemet, ami nem a legjobb ötlet, mert meg kell kapaszkodnom az asztal szélében az enyhe szédülésnek hála, ami a hirtelen mozdulat következménye. Na igen, már elég sokat sikerült lecsorgatni a torkomon és miután még csak hozzá se vagyok szokva a dologhoz... nem csoda, ha a végén totál kiüt majd az ital, ha nem állok le lassan és maradok meg ezen a szinten. Már most sem teljesen biztos, hogy fel tudnék egyáltalán állni innen.


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-06-13, 13:45



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha csak azt nézzük, hogy az volt a szándékom, hogy kicsit összetöröm, aztán komfortba helyezem és a bizalmába férkőzve megtudom Mark mocskos titkait, akkor ez egy elképesztően eredményes este, de minden más tekintetben azért el is kell gondolkoznom a fejleményeken. Az ikerfivérem vámpír, ezt eddig is tudtam, és ahogy elterjed a világban, hogy az előítéletektől mentesen is élhetnek a vámpírok ezzel még olyan nagy probléma nem is lenne. De az, hogy megölte a nevelő szüleit és a pincébe zárta Gemmát eleségnek már teljesen más szint. Nem mondom, hogy valamilyen szinten legbelül nem ráz meg, hogy egy összetört lelket használok ki, vagy hogy a vérrokonom, az ikerfivérem, akármennyire is külön nevelkedtünk, kétszeres gyilkos és még csak felelősséget se vállal a tetteiért, csak játssza az újdonsült örököst pofátlanul.
De valami még is szöget üt a fejemben, ahogy szöget üt Gemmájéban is. Azok, akik elragadták Markot és Gemmát a két eredeti családtól, mi van, ha nem is a rossz szándék vezérelte őket?
- Nem vagyok benne biztos, hogy ez valaha is fényre derülhet még. - válaszolom kicsit vonakodva, de aztán még is csak folytatom. - A kérdés az, hogy miért nem hagyta a bátyád, hogy legalább magyarázattal szolgáljanak neki. Rosszul bántak veletek? Csináltak veletek valaha… valamit? - kérdezek rá, felvonva a szemöldököm és bár nagyon körbejárom a kérdést, természetesen bántalmazásra és erőszakra gondolok. Nem tudok elképzelni más indokot, hogy egy gyerek megölje a nevelő szüleit.
Őszintén Gemma elmélete, hogy lehet, hogy egy rosszabb életből ragadták ki őket és normális esélyt adtak egy átlagos életre nagyon is elképzelhetőnek tűnik. Engem a mai napig tökéletesen uralni akarnak a szüleim, Rose Brooks a tökéletes kislány, a seprűvállalat arca, a jótékonysági rendezvények házigazdája, a kviddics csapat sztárja - bár hosszú idő volt, mire eljutottunk a NEM-től addig, hogy reklámcélokra fordíthassák az iskolai hírességemet is -, minden jól megfontolt lépések sorozata, hogy a lehető legtöbb módon használhassanak fel. Csak a képességem és a titkos életem ment meg attól, hogy ne legyek más egy bábnál. Ha arra rájönnének egy szemernyi szabadságom se lenne, azonnal új és új módokat sorakoztatnának fel és feladatokat, amikkel szolgálhatom a nagy Brooks nevet.
- Talán. Végül is nem véletlenül szoktak hosszú évekig erre szakosodni a medimágusok, csak tanulnak valamit, amivel jobb tanácsot tudnak adni, mint a normális emberek egy random környezetben. - mondom, de ezzel persze nem azt mondom, hogy az a barát, segítő, akármi, haszontalan és nem fognak soha elérni semmit, csak logikusabb talán szakemberhez fordulni némely esetben.
- Azt tudod, hogy milyen családtól ragadtak el titeket? Sikerült rájuk találnod? - kérdezek rá többesszámban, bár Gemma arca egyre jobban kipirultnak látszik, így lehet, hogy az italok után már fel se tűnne neki, hogy többet tudok, amennyit elárult. Lehet nem is kéne ennyire ügyelnem a részletekre, de hát nem akarom lebuktatni magamat semmiképpen. Csak nyugodtan kortyolgatok, néha érdeklődve félrebiccentem a fejemet, de még a becsiccsentés környékén se járok az én tempómmal.

[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]


A hozzászólást Rose-Neira Brooks összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-07, 10:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-06-09, 14:57


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

Ha tudnám, hogy miket mondok, azaz teljesen a tudatában lennék talán nem tenném, vagy mégis? Lehetséges, hogy jó a lelkemnek kicsit lerázni magáról a fájdalmat azzal, hogy az egészet kiteregetem egy szinte vadidegennek? Talán jó, de ha most józanul gondolkodnék akkor tudnám, hogy nem tehetem meg, hiszen ennek következményei lehetnek, komoly következményei. Még az auroroknak se mondtam el mindent, védtem a bátyámat a jó ég tudja, hogy miért, hiszen nem szolgált rá, főleg hogy azok után, hogy visszatért se tett igazán semmit azért, hogy megbocsássak neki, csak újabb rossz döntéseket hozott megint.
- Igen, ezt mondta, hogy ezért tette, mert ezt tették velünk és elszakítottak a saját családunktól. De, ha... jó okkal tették és ha ezzel jót tettek? - persze nem tudom, hiszen nem kérdeztem arról Markot milyen családból vitték el, hogy ott lett volna jobb neki, vagy pedig velünk, ahogyan élt. A saját családomról pedig semmit sem tudok egyelőre, még nem sikerült kiderítenem, hogy ki is vagyok valójában és hogy ahonnan elvittek ott jó, vagy rossz sorom lett volna. Egyelőre még nem is tudom hogyan fogom ezt kideríteni. Nem tűnik egyszerű feladatnak.
- Orvoshoz? Agyturkászhoz? - látszik rajtam, hogy ez olyasmi, amitől nagyon óckozom, hiszen ez már tényleg azt jelentené képtelen vagyok kezelni, pedig úgy fest tényleg így van, de hát Andrew sem örülne, hiszen ő is megpróbált segíteni, de úgy fest bár talán valamennyit javult a helyzet, de meg még mindig nem oldódott. - Én... én próbáltam. Van, aki segít, van egy barátom, segítőm azt hiszem, afféle társ, aki mellettem áll és próbálkozik edzésekkel és találkoztam már vérszívóval is, de más volt azt hiszem, mert akkor tudtam róla, számítottam rá, de így... Úgy gondolod egy orvos tudna segíteni? - igazából nem tudom, hogy tényleg így van-e, hogy érne-e valamit, ha egy orvos lenne, akivel beszélnék, mert hát a beszéd mit segít ezen? Hogyan oldja meg a fóbiát, ha kiadom magamból azt, amitől rettegek, hogyan kezelhetné bárki is egy ilyen mélyen gyökerező félelmet, ha én magam képtelen vagyok rá?



[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-06-05, 13:20



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ugyan most első találkozásra szegény lány valóban kicsit életképtelen ezzel a lelki nyomoréksággal, úgy alapjáraton jólelkűnek tűnik, még ha elképesztően sérült is. Borzalmas felfogni, hogy mindezért Mark a felelős, bár az ő oldalát még nem teljesen ismerem, nem tudom, hogy hogyan került a vámpírok közé és miért vitte őket haza. De az, hogy az volt a megoldása Gemma életbentartására, hogy a pincébe zárta eledelnek… Egy gyáva és elképesztően kegyetlen, rossz döntés.
- Mármint a szüleitek raboltak el titeket? És ezért mészárolta le őket, mert hazudtak neki, illetve nektek? - kérdezek vissza, hatalmas szemeket meresztve döbbenten. Majdnem kicsúszik egy vicc a számon, de érzéketlenség lenne, hiszen Gemma nem tudom, hogy mennyire kötődött az ál-szüleihez. De azért ezek után megértem, hogy a nevelőszülők tartanak attól, hogy közöljék a gyerekkel, hogy örökbefogadott… még a végén megőrül, vámpírrá változik és lemészárol mindenkit. Nehéz elhinni, hogy ilyen szcenárió tényleg előfordulhat.  
- Oké, kiscsaj, az őszinte véleményemet akarod? - kérdezem, előredőlve ültömben, mélyen a szemébe nézve. - Lehet, hogy nem fog tetszeni, de ez egy olyan problémának hangzik, amit nem lehet a szőnyeg alá söpörni, és edzésekkel megoldani. Szóval itt van egy ötlet… - kicsit hallgatok, aztán egy sóhajjal folytatom. - Menj el orvoshoz. Esküszöm, hogy nem árthat egy beszélgetés, lehet a végén egy szakember rájönne, hogy hogyan lehet ezeket a félelmeket feloldani benned, vagy mondjuk hivatalos kereteken belül megismerkednél vámpírokkal, akik ártalmatlanok. Lehet, hogy gyakoroltál, de gyanítom, hogy odáig még nem jutottál, hogy vérlénnyel kezdj. - ötletelek, és mivel tudom, hogy egyesek az agyturkászt élből elutasítják, így kicsit ott a a fejemen a bizonytalanság, hogy most vajon belenyúltam-e valamibe, vagy jól fogadja. Tovább iszogatok, bár én még mindig nem sietem el. Van hol aludnom az este, ha nem sikerülne visszasettenkednem a szobámba, bár abban nem vagyok biztos, hogy Gemma is így van vele, és úgy nyeldesi az italt, mintha az adna neki erőt. A végén még az én hibámból lesz fóbiásból alkoholista.



[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-05-29, 12:17


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

- Én még inkább. - hát igen, ha nem találkozunk akkor talán már vámpíreledelként végeztem volna valahol a sikátorban és csak később talált volna rám valaki és ki tudja talán Andrew is összeesett volna valahol holtan, hiszen nem tudjuk hogy milyen hatást váltana ki, ha valamelyikünk meghalna. Azt tudjuk, hogy az összeköttetés a sérüléseket stb. nagyon jól jelzi a másik számára, de hogy a halál esetén pontosan mi történne azt nem tudjuk.
- Azt mondta, hogy engem akart így védeni, mert... végeztek volna velem, de mégis.. hogy gondolhatja, hogy így tett velem jót? Nem is próbálta meg és a szüleink... Nem is csak megölte, lemészárolta őket a szemem láttára, mert ők... Mindkettőnket elraboltak, de nem tudjuk, hogy miért. Lehet, hogy ezzel jót tettek, de talán sose derül ki. - csak dőlnek belőlem a szavak, mintha csak már régóta kikívánkoztak volna, hiszen nem meséltem én senkinek sem erről, egyedül Andrew ismeri a részleteket és mivel az újságokban sem voltak hosszan kifejtett cikkek, így más sem tud arról, ami a nyáron történt velem. Épp ezért hozza most ki olyan könnyen az alkohol, no meg az ijedtség, ami nem rég ért.
- Látod ezért nem megy és... fogalmam sincs, hogy menni fog-e valaha is, hiszen ez már hónapokkal ezelőtt volt és képtelen vagyok túltenni magamat rajta. Mi van ,ha sose sikerül? - hatalmasat sóhajtok és az időközben újra töltött poharamat újra az ajkaimhoz emelem, hogy jó nagyot kortyoljak. Érdekes lesz majd visszajutnom a kastélyba ilyen állapotban, hiszen nem vagyok az alkoholhoz szokva és a végén kérdés, hogy fel tudok-e majd egyáltalán állni innen, nem hogy visszamenni a kastélyba.


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-05-25, 11:55



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az erős csajos bátorítás nem jött össze, de hát teljesen érthető, még csak mot futottunk egymásba így nem volt elég ismeretünk ahhoz, hogy ezzel nyugtassam meg. Egy próbát megért, amúgy is elfogadja a kezemet a pohár helyett és érzem, hogy szépen lassan megnyugszik és már csak az emlékek zaklatják fel, ami kiváltja a félelmet, nem is az, ami most történt. Castiel hasonlított az egyik fogvatartójára? Hogy lehet ennyire betalálni...
- Örülök, hogy találkoztunk, Gemma. - válaszolom megnyugtató hangnemben a bemutatkozására egy kis kedves mosollyal, miközben hallgatom a szörnyű történetét. Sikerül összeraknom, hogy Mark egy vámpír csoportba keveredett, azok átalakították, aztán megjelentek és vérbanknak használták Gemmát a pincében... De elég nehéz ezt az egészet felfogni. Ilyen mértékű kegyetlenséget elkövetni a húgoddal szemben - még ha nem is vérrokonok - még is csak elfogathatatlan. És megölte a szüleit! Jó, szintén nem az igazi szülei voltak, mert az én ikerfivérem, de
- De miért tette? Miért ölte meg a szüleidet és miért nem fordult senkihez segítségért, hogy kimenekítsen téged ahelyett, hogy... ilyen sokáig kihasználjanak? - kérdezek rá, de nem követelőzően, hanem végtelen türelemmel és együttérzéssel. És ezt most tényleg nem kell játszanom. Ezt a lány kínozták, több hétig és még mindig komoly sérülések vannak a lelkében, hiába tért vissza hozzánk Mark már egy éve, és mindez azelőtt történt nem sokkal. Ez az egész história irtózatos, azt se tudom, hogy mit gondoljak. Eddig se volt Mark a szívem csücske, megjelent és arrogánsan becsüccsent az előremelegített helyre, amiről engem parancsoltak ki, és még el is akarta játszani a jófiút, akit nem csak a pénz érdekel. Mindeközben arra már rájöttem, hogy vámpír, és most egyértelmű, hogy minimum két embert megölt. És hol van? Szabadlábon éli az új, dúsgazdag életét, mintha mi se történt volna. Apám keze lenne benne? Nem lepne meg, ha néhány dolog a fülébe jutott volna és pénzzel elsikálta a nyomokat. De nem hiszem, hogy a fivérem vámpírságáról tudna. Mondhatni vérlény-rasszista, a tiszta aranyvérűeknek embernek kell lennie és úgy tovább vinni a nevünket, nem áldozatokból kiszívni a vért a félholt testükbe. Mármint ezek az ő szavai, nem az enyémek, én tökéletesen meg vagyok békélve Castiellel is, sőt, a vérbankja is voltam nem egyszer, de ez egy közös megegyezés, egyáltalán nem olyan, mint amit Gemmával tettek.
Ahogy kifogy a pohara már intek is az újratöltésért, miközben én is iszogatok, bár jóval lassabban, tényleg csak a szomjamat oltani és nem a feszültségemet oldani, ahogy ő próbál az alkoholba menekülni. De ezek után totálisan megértem. Ennek a lánynak nem is biztos, hogy csak egy barátra van szüksége, aki átsegíti, lehet, hogy sokkal komolyabb segítség kellene, egy szakember. De ezt nem fogom most azonnal beközölni, hiszen rengetegen nem tudják feldolgozni, ha probléma van a fejükben, én se hiszem, hogy túl jól kezelném, ha valaki azt mondaná, hogy menjek pszichológushoz.


[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-05-19, 14:27


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

A szavaira csak a fejemet rázom, hiszen nem ismer, mégis hogyan mondhatja, hogy erős vagyok, ha nem tud rólam semmit, sőt csak azt látta, hogy totálisan ki vagyok készülve egy támadás miatt és még csak megvédeni se tudtam magamat. Ez az egész őrület! Nem tudom, hogy valaha képes leszek-e egyáltalán megvédeni magamat és rendesen ellátni a munkámat, ha már auror akarok lenni és ez egyre kétségbeejtőbb. Menjek valami irodába aktát tologatni, vagy váltsak szakot ennyi energia és idő beleölése után? Egyik se hangzik valami jól.
Nagyot nyelek és már nem a poharat, hanem az ő kezét szorongatom, pedig nem tudom, hogy nem okozok-e fájdalmat, de most nem is igen menne, hogy ezt átgondoljam. Totálisan ki vagyok, főleg hogy még vissza is gondolok a rettenetes emlékekre.
- Az egyik hasonlított... arra, aki most megtámadott, azt hiszem. - az is lehet, hogy a sötétben az ijedtség láttatta velem és e miatt volt még erősebb a hatás és talán ha egy ismeretlen vámpír, aki nem ébreszt bennem emlékeket, akkor lehet hogy jobban tudtam volna kezelni, de az a baj, hogy még csak ebben sem vagyok biztos. A neve viszont legalább kicsit visszaránt a valóságba és engedek a szorításon is.
- Gemma, én pedig Gemma vagyok. - bököm ki végül a saját nevemet én is, aztán csak kábán meredek magam elé, amikor az újabb kérdések érkeznek, amik végül is tényleg teljesen logikusak.
- A nyomozás ideje alatt nem írtak róla és... azt hiszem később azért nem, mert semmire se jutottak. Lezáratlan akta. - megvonnám a vállamat, ha semmiség lenne, de így csak sóhajtok egyet. Na igen a nagy cikkezés elmaradt és hogy voltak-e rokonaim, vagy bárki, aki segítsen és hogy miért telt el két hónap...? - Van egy... van egy bátyám, de ő nem segített, mert ő volt az.. az vámpír, aki megölte a szüleinket és azt mondta... hogy így védett meg, hogy ne öljenek meg, de ez... A szomszédok őt látták és egy ideig nem gyanítottak semmit, mindig volt valami magyarázata, hogy hol vannak a szüleink, vagy én. - elengedem a kezét és felhajtom a maradékot is a pohárból. Nem vagyok nagy ivó, szóval ez jó eséllyel majd nagyon kellemetlen lesz holnap, de mit lehet tenni? Jelenleg ez igazán nem érdekel és most arra se nagyon gondolok, hogy talán nem egy vadidegennek kellene elmondanom a nagy családi titkot a lezáratlan aktáról, meg a bátyámról a cseppet sem kis titkával együtt.


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-05-13, 10:33



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
A Cuba Libre nem annyira erős pia, olyan, mintha 1-2 rövidet inna meg, csak kólával és jéggel, de arra jó, hogy lazuljon és megnyugodjon kicsit, és a második után már becsiccsentve is érezze magát. Tudom, hogy eléggé könyvmoly, azzal ellentétben, hogy a piros csapatban játszik, de azt nem tudtam, hogy annyira ritkán iszik, hogy meggondolatlanul önti magába az italt, mintha üditő lenne.
- Biztosan sikerülni fog legyőznöd, csak időt kell adnod magadnak. Erős kislány vagy, én megmondom. - bátorítom egy kis mosollyal, de tekintve, hogy egy idegentől kapja lehet, hogy csak viccnek veszi a dolgot. Az se baj, a lényeg, hogy elmosolyodjon legalább és valamennyire elkezdjen hinni abban, hogy nincs minden veszve. Ha tudom, hogy ennyire durva a vámpírfélelme, akkor... Kinek akarok hazudni? Ugyanezt csinálnám akkor is.
Érzem, ahogy megváltozik az alkohol hatására, vagy csak eléggé biztonságban érzi már magát ahhoz, hogy megnyíljon. Akármelyik verzió is legyen, én csak örülhetek, hiszen ezért idéztem elő ezt az egész jelenetet. A szülei haláláról tudtam, ennyit nem nehéz letapogatni Mark Carlyle múltjából, de a többi… Ezekre miért nem találtam rá? Ebből évszázados botrányt keverhettek volna, nyilvánosságra hozni a vámpírok nevét, de mégis… Nem emlékszem, hogy olvastam volna róla. Egy dolog, ha a vámpír öl, de hogy egy fiatal lányt két hónapig egy vámpír csoport fogva tartson és várbanknak használjon… Lényegében olyan, mintha két hónapig erőszakolták volna egymás között megosztozva rajta.
Azért erre az egészre még az én gyomrom is görcsbe rándul, látom a feszültséget rajta és a kezén a remegést és ösztönösen nyúlok ki a kezéért, hogy előbb letetessem vele a poharat, mielőtt összeroppantaná, aztán megszorítsam illetve ezzel felajánljam, hogy nyugodtan szorongasson engem.
- Sajnálom, … - kicsit megtorpanok, mert a nevét nem mondhatom ki, hiszen nem is mutatkoztunk be. - Bocsánat, nem is mutatkoztunk be, én Neira vagyok. - vetem közben, aztán komoly együttérzéssel a szemébe nézek. - Nem gondoltam volna, hogy nem csak egy gyerekkori rémtörténetet fogsz mesélni, hogy a szüleid vámpírokkal riogattak… Ez borzalmas. Miért nem hallottam erről az újságokból? Tudnia kéne az egész világnak, hogy kik voltak azok a szemetek, elkapták már őket? És senki nem sietett a segítségedre? Nem voltak más rokonaid? - kérdezem, ismét tapogatózva, hiszen azt sem közölte egyelőre, hogy van bátyja, nem kérdezhetek rá direktbe, hogy ezalatt hol a francban volt Mark. Bár ha nem azt mondja, hogy Mark meg a szomszéd szobában küzdött az életéért akkor egészen biztos, hogy az újdonsült ikerfivérem már csak lejjebb süllyedhet a szememben. Eddig se voltak valami jó esélyei a mebecsülésemet illetően de ez a sztori… Nyilván a fiú vámpírságának köze lesz ehhez a csoporthoz, de ha a tagjuk volt és közben hagyta, hogy Gemmából táplálkozzanak… Az olyan ütőkártya, amit megérdemel, hogy kijátsszak ellene.


[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-05-08, 10:25


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

Az ital biztos, hogy tényleg jót fog most tenni nekem. Rendesen kikészültem újfent és ki tudja mi lett volna, ha nem jön ez a lány, hogy segítsen. Andrew nem ért volna ide időben, még ha a közelben is lett volna és nem is számíthatok mindig arra, hogy majd ő jön és segít. Nekem kellene végre megvédeni magamat és szomorú, hogy erre képtelen vagyok. És talán még az sem megoldás, ha végül nem auror pályát választok, hiszen lásd a szimpla mindennapi életben is ugyanúgy baj történhet, még ha ahogyan Neira mondta is ez nem normális dolog, mert nem szabadna vámpíroknak támadni meg embereket csak úgy az utcán. Ebben egyetértünk, de közben meg is kellene tudnom már egyetemistaként védeni magamat. Lényegében felnőtt boszorkány vagyok és közben úgy megijedtem, mint egy magatehetetlenen kis elsős.
- Nem igazán, ez... bonyolultabb, de valahogyan le kellene győznöm. - nem kezdek bele azonnal a mesébe, de szinte lecsapok az italra, amikor megérkezik. Nagyokat kortyolok belőle, pedig jó eséllyel ennél lassabban és mértékkel kellene fogyasztani, de most úgy érzem akármennyire is marja a torkomat és nem vagyok hozzászokva az italhoz most mégis jól esik és legalább kicsit átmelegít, végleg megszüntetve a remegést, ami odakint még teljesen a hatalmába kerített.
- Oh én már felismertem, már jó ideje, de még sem megy. Próbáltam és ha számítok rá más és azt hittem már megy, de most mégis... - hatalmasat sóhajtok és újabbat kortyolok az italból, aztán már nem nézek fel rá, csak a poharam peremén körözve az ujjammal szemmel követem a mozdulatot. - Tavaly nyáron én... Meghaltak a szüleim, vagyis megölték őket egy vámpír és utána pár társa beköltözött a házunkba engem pedig... - elhallgatok és meredten bámulom a poharat, mintha csak ott kezdenének az ital felszínén eljönni az emlékek és én azokat nézve próbálnám elmesélni a rémes nyári hónapokat. - Két hónapot töltöttem a pincénkben, és csak jöttek és nem tehettem ellenük semmit. - Neira láthatja, ahogyan a kezem már szinte görcsösen szorul rá a pohárra, amelyikkel nem a peremet simogatom. Újra kortyolok, már szinte üres a poharam. - Fogalmam sincs, hogy képes leszek-e valaha is túllendülni rajta, pedig... pedig muszáj lenne. - hiszen még sem lehetséges, hogy a bátyám tönkre tegye az egész életemet egyetlen elfuserált lépéssel. Csak, mert elborult az agya és nem gondolkodott, mert elhatalmasodott rajta a harag és a vámpír lét... Egyelőre azt az apró tényt még nem bököm ki, hogy az egészet Marknak köszönhetem, hogy ő ölte meg a szemem láttára a szüleinket és zárt be a pincébe állítólag, hogy így védjen meg. Ez már csak hab a tortán.


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-05-03, 15:54



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Akadozva, bizonytalanul beszél, ami nekem nagyon furcsa egy aurortól és egy felnőtt boszorkától, de még mindig látszik rajta, hogy ez nem egyszerű megijedés volt. Iszom a szavait, figyelek és barátságosan támogatok, miközben a fejemben egyre több elmélet ébred és csak arra várok, hogy az egyik bizonyításra találjon. Tudom, hogy a két testvérnek jelenleg leginkább semmilyen kapcsolata nincs, pedig évekkel ezelőtt még jóban voltak. Egyértelmű, hogy valami történt. És talán nem csak annyi, hogy Mark vámpírrá vált és Gemma alapból tartott tőlük... Talán miatta tart tőlük.
Azért nem engedem, hogy annyira elkalandozzak, hogy az kiüljön az arcomra, figyelek rá teljes mértékben, különben nem tudnám elnyerni a bizalmát. Nem siettetem, hogy válaszoljon, hiszen látom rajta, hogy még vívódik, még kell egy kis löket, na talán az ital...
- Jó választás, micsoda ízlés. - próbálom elviccelni a dolgot, hogy kicsit felvidítsam, hiszen ezzel lényegében magamat dicsérem. Egy kedves mosoly, egy félrebiccentett érdeklődő tekintet és ahogy megkapjuk az italokat - gyorsan, hiszen csak rumoskóláról beszélünk jéggel és egy-egy lime szelettel -, már elé is tolom.
- Vámpírfóbiád van? - ráncolom össze a szemöldökömet, de nem fogom egyáltalán kigúnyolni. - Ez nagyon... egyedi. Még sose hallottam ilyenről. De mitől lehet, gyerekkorodban vámpírokkal riogattak, vagy mi? - tippelgetek ártatlanul, miközben belekortyolok az italba. A kóla alig engedi érezni a rum ízét, csak egy kellemes kis utóíz, nem olyan, mintha feleseket itatnék vele, amikre csak összeborzong aztán kidobja a taccsot. Én azt akarom, hogy biztonságban és ellazulva érezze magát, nem azt, hogy teljesen kiüsse magát.
- Biztosan úrrá tudsz majd lenni rajta... Talán az kell, hogy felismerd és legyőzd az egész félelem forrását. - tippelem, mert valami reményt mindenképpen kapnia kell a küzdelemben, ha újra és újra belebukik a feladatban lehet, hogy tényleg feladja. Márpedig ha ezt a küzdelmet feladja és ezzel az Auror pályát is és én voltam az Castiellel, aki elindítja ezen az úton... Lehet, hogy ki akarom szedni a titkait, Mark titkait, de nem úgy, hogy közben tönkreteszem.

[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-05-01, 10:32


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

Sikerül azért összeszedni magamat lassacskán, főleg amikor már beérünk a seprűbe és többen is körbevesznek minket. Úgy azért már jóval könnyebb, hogy nem egyedül vagyok kiszolgáltatottan. Hálás vagyok a lánynak, hogy segített, hogy össze tudjam szedni magamat és főleg hogy lényegében megmentett. Gáz, hogy arra van szükségem, hogy valaki megmentsen, miközben elvileg nekem kellene annak lenni, aki megment másokat.
- Igen... tudom, itt sokan vannak. - hatalmasat sóhajtok. Ki tudja, hogy a megnyugvás miatt, vagy szimplán azért, mert piszkál ez az egész és pocsékul érzem magam, netán mindkettő együtt, bár sejthető, hogy inkább mindkettő együtt. Kedves azért tőle, hogy igyekszik megnyugtatni, de nekem ettől nem lesz jobb, főleg mert igenis nekem is úgy kellene működnöm, mint neki. Mi van, ha valakit megtámad egy vámpír, nekem kellene segítenem rajta, de képtelen leszek, mert akkor is elönt ez a bénító félelem és totálisan befagyok?
- Ez igaz, de pont azért vagyunk boszorkányok. Ott a pálca és... - csak megrázom a fejemet. Hát igen, tudok varázsolni és még se jött automatikusan a mozdulat, hogy tegyek is valamit és megpróbáljam megoldani, hanem csak kétségbeestem és nem tettem semmit. Ha rajtam múlt volna akkor az a lény simán végzett volna velem, ha csak nem kapok segítséget. A kérdésére azért felpillantok, hiába fixírozom az asztallapot. Erre azért illene válaszolni, főleg ha már segített, na de még sem állhatok elő az igazsággal, legalábbis nem zúdíthatom rá egy vadidegenre. Húzom is az időt és végre megjön a pincér, hogy elkerüljem a válaszadást legalább egy ideig. Tanácstalanul nézek az illetőre, végül csak megvonom a vállamat.
- Nekem is ugyanazt. - nem vagyok éppenséggel otthon italozás terén. Strébernek mondanának mások, hiszen sok időt töltök tanulással és nem pont a bulizás, meg a szórakozás a kedvenc időtöltésem. Épp e miatt nem is nagyon értek hozzá, hogy mi az, ami jó hatással van a kikészült idegekre. Megvárom míg a pincér távozik és csak akkor pillantok újra a megmentőmre.
- Én akartam... védekezni, de nem ment. Félek tőlük és nem épp normális módon. Tudod... rossz tapasztalat, ami miatt nekem ez olyan, mint valami... fóbia azt hiszem és képtelen vagyok kezelni. Teljesen leblokkol, pedig meg kell tanulnom. Azt hittem, hogy már megy, de tévedtem. - na igen, azt gondoltam, hogy valamennyire haladtunk már Andrewval és talán igen, de úgy fest, hogy élesben még sem úgy megy ez, ahogyan kellene.


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-04-21, 08:46



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Teljesen magába zuhant, még engem is megdöbbent valahol mélyen, hogy az a pletyka a félelméről ilyen jól bevált. Persze, azért a forrásaim pontosak, gondoltam, hogy nem csak úgy fog megijedni, ahogy bárki más, de ez a fóbiaszerű félelem, ami megbénította... Nos... Egyet kell értenem vele, nagyon gáz, hogy egy Auror ilyen mértékben nem tudja kezelni a félelmét, hiszen akármennyire hasít a liberalizmus, azért nem rasszizmus, ha kimondom, hogy a vámpírok között sok a gonosztevő. És ha egyszer auror szakra jár, csak gonosztevőket akar majd hajkurászni, nem?
Ha esetleg észreveszem, hogy a keze remegése még tovább stresszeli, akkor egész egyszerűen megfogom a kezeit és barátságosan megszorítom. Nem játszom teljes mértékben szerepet, nem vagyok egy szörnyeteg, nem jó érzés, hogy sokkos állapotba kergetem csak azért, hogy én legyek az, aki végül megnyugtatja és a bizalmába férkőzik.
Ahogy beérünk halványan észrevenni rajta a változást, úgy tűnik, hogy a társaság jót tesz, mintha egyedül érezné magát igazán kiszolgáltatottnak. Persze ez nem olyan különös dolog, sok ember van, aki jobban érzi magát tömegben, mint egyedül, és nincs meg benne az a fokú magabiztosság, hogy úgy érezze, hogy egyedül is meg tud birkózni a világgal és minden bajával. Oda sétálunk egy üres helyhez és leülünk, miközben egészen összetörten kezd el beszélni, még ha nem is sokat. Gemma Carlyle... Mark Carlyle, egy vámpír "kishúga". Milyen sérüléseket is rejtegetsz odabent?
- Most már biztonságban vagy. - nyugtatom meg újra, hiszen társaságban van, bent vagyunk, nem támadhat rá senki észrevétlenül, bár azt nem ígérem, hogy nincs itt egy vámpír se, mert az utóbbi évtizedben eléggé elszaporodtak a környéken, egyenlőséget akartak, meg a Roxfortban tanulni, meg ilyesmi, vannak dögivel az iskolában is. Egy ilyen fóbiával... fantasztikus lehet a Roxfortban tanulni.
- Nem lehet abból kiindulni, hogy nyugodtan mászkáljanak az utcán a tolvajok meg az erőszaktevők, mert mindenkinek meg kell tudnia védeni magát...  - kezdek bele, de aztán inkább elhallgatok és kicsit aggodalmasabban mérem végig az arcát. - De neked miért nem ment? Annyira meglepett a támadása? - kérdezek rá végül, persze nem céltudatosan arra, amit tudni akarok, az túl feltűnő lenne. Jobban megnézve a lányt nem is emlékeztem rá, hogy ilyen lila-melíros haja volt, persze nem is nagyon követtem az életét, csak amikor kiderült, hogy Mark Carlyle az eltűnt ikertestvérem (aki végig az évfolyamtársam volt…), akkor néztem meg, hogy ki is az a Gemma Carlyle. Akkor még barna volt, ez fix. Bedobnék egy bókot rá, hogy dögös, de mivel éppen halálra van rémülve és a lelkizés felé szeretném terelni a beszélgetést, eléggé abszurd lenne.
Egy pillanatra elnézek róla és felveszem a szemkontaktust a felszolgálóval és leintve magunkhoz hívom. - Legyen mondjuk egy Cuba Libre, az elég egyszerű, az még itt is van, neked pedig egy…? - fordulok Gemma felé várakozóan. - Meghívlak. Megérdemled.


[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-04-19, 20:09


[You must be registered and logged in to see this image.]
Neira & Gemma

Egyre rosszabb a helyzet, hiszen ki vagyok borulva és nem érzem, hogy képes lennék ezt az egészet normálisan kontrollálni, pedig amikor gyakoroltunk Andrewval már egészen jól ment, de félő, hogy amikor az ember eleve felkészül egy feladatra másképp áll hozzá, mint ha a semmiből tűnik fel egy vámpír, mint most is. Láthatóan egyelőre még nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket és nem is biztos, hogy valamikor is menni fog egyáltalán. Ez pedig csak még inkább kiborít, hiszen hogyan lehetnék így érdemben auror valaha is?
- De van baj, mert nekem ezt... tudnom kellene kezelni végre. - azért már nem veszem annyira szaporán a levegőt legalább, de tökéletesen még most sem vagyok. El nem húzódom, hiszen segít a társasága és a kedvessége, amivel igyekszik megnyugtatni. Nem olyan szinten vagyok, hogy megriadjak az esetleges segítő kéztől is, de persze ettől még könnyen sem tudom kezelni ezt. Remeg a kezem és ez nem a legjobb ómen, mert komoly helyzetben erősen megnehezíteni a varázslást is.
- Igen, az tényleg jót tenne. - mély levegőt veszek és próbálok végre megnyugodni, de egyelőre nem megy gyorsan. Az tény, hogy amikor beérünk azért könnyebb. A fények és a tömeg sokat segít, hogy ne érezzem magamat annyira ijedtnek, de persze ettől még a pocsék érzés nem múlik el, miszerint muszáj lenne valahogy megoldanom ezt  a helyzetet, csak még mindig nem tudom, hogy mégis hogyan, ha eddig szinte semmit nem ért a gyakorlás. - Egy képzett boszorkány meg tudja védeni magát, ahogyan... neked is ment. De nekem nem és ez... - elkámpicsorodva biggyesztem le az ajkaimat. Hát igen, neki meg se kottyant a dolog, simán a falhoz kente, én meg lefagytam, mint egy elsős, aki még nem tud mit kezdeni a pálcájával, pedig a tudásom meg van hozzá, de közben a lélekjelenlétem nincs. Mi van, ha már soha nem is lesz akármennyit is gyakorolok, vagy próbálkozom? Mi van, ha már soha nem leszek a régi? Mark ezt nem érti meg, hogy itt nem elég egy szimpla bocsánat kérés, hiszen az egész életemet tönkre tette, talán a jövőmet is megtorpedózta azzal a két hónappal, amit odalent a pincében töltöttem lényegében miatta.


[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-04-05, 09:31



Gemma & Neira
Az igazság: fegyver,
a hazugság pedig nélkülözhetetlen pajzs.

[You must be registered and logged in to see this image.]
A falhoz vágom Castielt, aztán el is szalad, így az ő részének a történetben vége is van. Innentől már minden csak rajtam múlik, és a legjobb formámat kell hoznom. A híresztelésekkel ellentétben nem vagyok egy szívtelen, hideg trónörökös, de ebben az esetben még is csak az érdekek irányítanak. Hiszen milyen kedves, jólelkű ember hozná rá a frászt egy diáktársára, csak azért, hogy információkat szedjen ki? Semmilyen. Nos, nem vagyok fedhetetlen... De meg vannak az erőforrásaim, hogy papíron az lehessek.
- Semmi baj, most már nem lesz semmi baj, biztonságban vagy. - mondom megnyugtató hangon, miközben kicsit átkarolom, ha pozitív visszajelzést kapok a korábbi érintésre. Ha most az ijedtségben nem ölelésre vágyik, hanem inkább fél az idegen érintéstől, akkor persze nem ölelem át bíztatóan. Próbálom felmérni, hogy mire hogyan reagál, hogy a legjobban érezze, hogy bízhat bennem és komfortba helyezem. Megpróbálom magam felé fordítani, vagy beúszni a tekintetemmel a szeme elé, és magabiztosan szólalok meg, mintha az én bátorságom, én elszántságom elég lenne kettőnknek, és meríthetne belőle egy kis erőt.
- Menjünk be innen, igyunk meg valami szíverősítőt. - folytatom, és ha engedi, akkor ahelyett, hogy folytatná az útját a házak között a Kastély felé vezető úthoz, vissza a Három Seprűbe, ahol ma ilyen időtájban még nincsenek annyira sokan. A kisdiákok nem jöhetnek akármikor le, a felnőtt diákok pedig megoszlanak az összes kocsma között. Az a hely meleg, kedves, teli minden diáknak jó emlékkel, nevetéssel, talán megnyugtatja a lányt, ha odaérünk. - Mióta a Minisztérium meggyengült minden alvilági elpimaszodott, ilyen időben rátámadni egy boszorkányra... - szólalok meg, hitetlenkedő hangon. A szavaim igazak és hihetőek, hiszen a minisztériumban hatalmas a felfordulás mostanában és ezt sokan akarják kihasználni. Az emberek nem hülyék, és ha lehetőség kínálkozik, akkor megragadják. Akárcsak az üzletben. Ha egy ellenfelünk pajzsán észrevesszük a rést, kihasználjuk és a földig tiporjuk.


[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-03-29, 20:10


[You must be registered and logged in to see this image.]
Rose-Neira & Gemma

Ahogyan megszaporázom a lépteimet egyre inkább érzem, hogy félek, sőt lassan a pánik is kezd eluralkodni rajtam, nem is kicsit. Amikor aztán meghallom a hangot és az alak is előkerül, egyértelművé téve, hogy nem a karkötőm vacakol végképp eluralkodik rajtam a pánik, főleg amikor látom, hogy igen nagyon hasonlít az egyik alakra a pincéből, Mark egyik haverjára. Bár az is lehet, hogy ez csak valami érzék csalódás, de valódinak tűnik, így nem csoda, ha még arra is képtelen vagyok, hogy érdemben cselekedjek valamit, helyette csak hátrálok és mint valami mugli a két karomat emelem magam elé, mintha az érne valamit egy vámpír támadása ellen. Hiába gyakoroltunk Andrew-val, hiába készített fel, még mindig nem tartok sehol sem és úgy fest még mindig nem vagyok kész arra, hogy megküzdjek egy vámpírral, ha nem vagyok felkészülve rá. Más az, ha gyakorolunk, de ez most nem gyakorlat, hanem éles helyzet és rajtam ugyanúgy eluralkodik a pánik, mint eddig és teljesen leblokkol.
Alig fogom fel, hogy mi történik, amikor végül még sem kell újra tapasztalnom azt a jól ismerős érzést, ahogyan a vámpír fogai a nyakamba marnak és ahogyan szépen hagy el az a kevéske erőm is, miközben a véremet ontja. A falhoz vágódik, én pedig még mindig remegve próbálok talpon maradni és felfogni az eseményeket, a semmiből előkerülő lányt, akinek hála megúszom a támadást, amit egyébként nem lettem volna képes önerőből elkerülni. Most már csak össze kellene szednem magamat, mert először a kérdésére se tudok érdemben választ adni, csak reszketve rázom meg kis fáziskéséssel a fejemet, de még a kezem is remeg, nem hogy a szám, hogy szavakat formáljak vele.
- Nem... nem ért el, én... én jól vagyok. - csak ne remegne úgy a hangom, mint egy tapasztalatlan elsősnek az első hetekben, amikor még a szellemektől is halálra rémül a folyosón. Nekem már nem szabadna itt tartanom, főleg mert nem igen lehet valaki auror úgy, hogy a saját árnyékától is megijed és ha egy komoly helyzetben kerülök netán szembe egy vámpírral, akkor mi lesz? Ugyanúgy bepánikolok és nem tudok majd mit kezdeni magammal, vagy rosszabb esetben valaki másnak esik bántódása, csak mert én képtelen vagyok megvédeni? Nem csoda, ha még mindig remegek és bármennyire is szánalmasnak érzem most saját magamat, még a szám is lefelé görbül arra gondolva, hogy mennyire szánni való az ijedtségem. Fel kellene adnom, hogy auror legyek? Egyáltalán képes leszek valaha kezelni ezt?



[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-03-25, 11:36



Gemma & Neira
...

[You must be registered and logged in to see this image.]
A terv ugyan nem száz százalékig kidolgozott, de eléggé átgondoltuk a lépéseket, ahhoz, hogy ne érjenek nagy meglepetések. Szükségem van ezekre az információkra, és már nincsen türelmem arra, hogy lassú felvezetéssel és a bizalmába kerüléssel derítsem ki. Főleg, mert egy auror-diákról van szó, ha nem folynak le gyorsan az események, akkor lehet ő lesz az első, aki utána jár annak, hogy ki is vagyok... Még azelőtt meg kell lépnem életem legnagyobb lépését.
Castiel az elmúlt órában mindig itt volt a közelben, figyelte Gemmát, úgy, hogy a lány meg is érezhesse a jelenlétét, szándékosan beparáztatta, mert annyit már sikerült megtudnunk róla, hogy fél a vámpíroktól. Miközben Markról megtudtam, hogy vámpír... Ebből a két információból indultam el, amikor azt feltételeztem, hogy több is van a háttérben, mint amennyit ki tudtam deríteni Mark múltjáról. Nem mintha az, hogy vámpír, nem lenne megrendítő hír majd a szüleimnek, de nem elég.
A hajsza egyre szorosabbá válik, Castiel a kérésemre egyre közelebb és közelebb kerül, sötét ruhában, kicsit elmaszkírozott arccal, hogy az auror diák a végén nehogy felszívja magát annyira, hogy le akarja vadászni a későbbiekben, felismerve az arcát. A lány szinte már szalad - vagy nem is szinte - így Castiel is megszaporázza könnyedén a vámpír lépteit, és szépen lassan Gemmát a pánik olyan helyszínre kergeti, ahol egyetlen másik lélek sincs. Persze rajtam kívül, de én csak a távolból megfigyelek, ameddig a vámpír bizalmasom elvégzi a dolgát. Amikor a lány megáll, ő is megáll és óvatosabban, halkabban kezd el haladni az árnyak között és valószínűleg Gemma karkötője, amikor egészen közel ér hozzá, jelez. Nem tudom mekkora a lány félelme, így jó pár varázslattal vérteztem fel Castielt és most is ott van a pálca a kezemben, hogy észrevétlen varázslatokkal közbeszóljak, ha eldurvulnak a dolgok.
- Ha erre választ kapsz, az már régen rossz, nem igaz? - válaszol egy kis mosollyal előlépve az árnyakből, de ahogy előlép, már neki is lendül és a vámpírfogait megvillantva vetődik a lány felé. Az elmaszkírozástól teljesen véletlenül egészen hasonlít Mark egyik régi haverjára a pincéből, de ez tényleg csak a véletlen műve, hiszen mi semmit sem tudunk azokról az eseményekről, túl jól el lettek sikálva. Viszont az a véletlen nagyon csúnya reakciókat válthat ki a lányból.
Előre csúszok a megfigyelőpontomon a közeli háztetőn hasalva, a tűzlétra mellett, a ház alacsony, szóval a tetőhöz kell simulnom, hogy ne szúrhasson ki, és végignézem, ahogy Castiel elkapja a lány kezeit és megrángatva ijeszti halálra. Egyáltalán nem ilyen jellem, nem szokta sikongatásig ijesztgetni az áldozatait, az egészet csak azért játssza meg, hogy minél jobban ráhozza a frászt a lányra... Az én kedvemért. Hagyok néhány másodpercet, hogy Gemmának leperegjen az élete a szeme előtt, vagy fogalmam sincsen, hogy hogyan is éli meg az egészet, a lényeg, hogy frászt kapjon, és csak aztán jelenek meg a színen, látványosan.
Lekúszok a létrán, az utolsó fokokról már leugrom, és a pálcámat felemelve taszítom le Castielt Gemmáról, a falhoz vágva. Persze készültünk erre, így amikor a srác falhoz vágódik, az inkább látványos, mintsem fájdalmas.
- Hagyd őt békén! - kiáltom rá, és egy újabb átkot küldök, amit direkt félrelövök és a válla mellett robbantom be a falat. Castiel "felméri az erőviszonyokat" és "úgy dönt", hogy jobb kettő ellen inkább kereket oldania. Azonnal leengedem és elrakom a pálcám, és aggodó tekintettel lépek Gemma mellé. - Jézusom, megsérültél? Minden rendben? - hadarom, és finoman megérintem a vállát és elkezdem vizsgálni a tekintetemmel van-e rajta sérülés. Nem mintha nem tudnám, hogy Castiel max felületesen karistolta meg, de biztosan nem ártott neki.

[You must be registered and logged in to see this link.]





Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-03-24, 14:34


[You must be registered and logged in to see this image.]
Rose-Neira & Gemma

A rossz megérzés nem a legjobb dolog, de ha még bizonyosságot is szerzel... az nem sokat segít, hogy könnyebben szedd össze magad, vagy nyugodj meg. Nem csoda hát, ha a sietős léptek a végén még futólépésre kapcsolnak. Andrew nincs Roxmortsban és bármennyire is gyors, bármennyire is megérzi, ha baj van akkor sem teremhet itt az iskolából, ahol a korlátok őt is kordában tartják. És hogy akkor miért jöttem egyedül? Puszta bevásárlás, mert kellett pár dolog és most mégis úgy érzem amikor visszafelé sétálok a kastély felé mintha követnének. Már meg volt ez a rossz érzésem a boltban is, ez a nagyon rossz érzésem és bár talán csak képzeltem, de amikor a vállammal az üzletben nekikoccantam annak a srácnak a karkötőm is felvillant egy másodpercre. Épp csak egy másodperc volt és azt is csak a szemem sarkából láttam, de elég volt arra, hogy a sietős távozás ne legyen kérdéses. És most fogalmam sincs hol vagyok pontosan és azt sem tudom mikor ment így el az idő, hogy lassan mintha még sötétedne is.
Felpillantok az égre, mintha attól hirtelen több fény kerekedne és elhalnának a léptek, amiket egyértelműen hallok még most is, vagy csak képzelek?
- Van ott valaki? - torpanok meg és mintha elhalna a zaj is, vagy csak azért, mert megállok vagy csak a saját szapora légzésemtől nem hallom, vagy eddig is csak képzeltem és e miatt szűnt meg? Körbepillantok, de nem látok senkit sem, sem egy árnyat az utca fala mellett, sem más jelét annak, hogy van itt valaki rajtam kívül. Mégis a mellkasom úgy emelkedik, mintha minimum most jöttem volna egy félmaratonról, pedig még csak szaporán szedtem a lábaimat és nem futottam különösebben... legalábbis egyelőre.



[You must be registered and logged in to see this image.]

♫ Biliever ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty2018-03-24, 14:25


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Rose & Gemma - Családi titkok   Rose & Gemma - Családi titkok Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Családi tragikomédia
» Árnyak és titkok
» Gemma & Andrew - A szellemszálláson
» Gemma Carlyle
» Gemma & Andrew - Az új főhadiszállás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: