ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:18-kor
Sheree Parks


Tegnap 20:10-kor
Tristan Connors


Tegnap 15:38-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 14:46-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 14:31-kor
Abigail Smallwood


2024-03-17, 12:21
Darren Morgenstern


2024-03-15, 18:49
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-03-15, 17:14
Seraphine McCaine


2024-03-14, 20:16
Gerard Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_lcapSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_voting_barSera & Shereee - Egy kis vérfürdő I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70520 hozzászólás olvasható. in 4400 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-09-04, 15:25



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Én sem folytatom a győzködést és ő se szívja fel magát azon, hogy nem bízok csak úgy Tommy-ban és azt szeretném, ha ő se tenné. Ez így a jó, még ennek a napnak le kell ülepednie ahhoz, hogy tényleg gondolkozni tudjunk és kipihenten beszélgetni.
Miután visszatérek egy kicsit már frissebben és leginkább tisztábban, összerendezem a ruháimat és csak egy pár percre ülök Sheree mellé indulás előtt.
Lassan bólintok neki, mikor azt mondja, hogy inkább kihagyja, és a zuhany melegétől kicsit kipirosodott arcomon átfut egy zavartság, hogy igazából… normális kajára gondoltam, és nem vérre, amire tényleg szüksége lenne. Mert azt nyilván nem tudok csak úgy kikérni és egy befőttesüvegben felhozni neki. Az pedig, ami kézenfekvő lenne, hogy én, mint barátnője és szobatársa vért adjak neki… Nem, ezt a kérdést még szóba se hoztuk egymás között. És valahogy nagyon nem is akarom szóba hozni és felajánlani. Na nem azért, mert annyira nem bízok benne és a vámpírságába, hogy félnék, hogy nem tud megállni és a végén megöl… Csak… Az a gondolat, hogy az én vérem kerüljön a gyomrába, akárhogy is működik ez náluk pontosan, nagyon furcsa.
Ugyan bólintok a jókivánságára, de nincsen a szememben nagy meggyőződés, hiszen a mai nap után az általában túlpörgő kishúgommal nagyon nem lesz egyszerű. Szeretem, imádom, de ha éppen ma szeretné elmesélni, hogy hova tervez nyáron menni, vagy hogy melyik barátját szeretné ezúttal meghívni, aki ráadásul srác, akkor… Na jó, meghallgatom, mosolygok, és engedékenyen és kedvesen egyezkedek vele, mint mindig, akármilyen fáradt vagyok.
- Este találkozunk, pihenj egy kicsit, ha tudsz. Nem hiszem, hogy sokáig leszek el, szia! - köszönök el, még egy gyors puszit is adok az arcára elköszönésként. Lassan a tanév végére érünk és a terveim szerint három hónapot egyedül fogok tölteni, kapcsolattartás nélkül, se vele, se a családommal, szóval az egészen biztos, hogy a következő néhány hetet nem akarom feszültségben, veszekedéssel tölteni, inkább el akarom rendezni a kapcsolatunkat minél jobban, hogy nyugodt lelkiismerettel vágjak neki a nagy kalandnak… Excalibur, jövök!

// *** A JÁTÉK LEZÁRVA ***
Köszönöm a játékot itt is! ^^ //


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-09-01, 14:56



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Persze meg kellene értenem őt és a véleményét, hiszen teljesen jogos és logikus, hogy akit most ismertem meg és eleve részegen és eleve necces az előélete abban nem kellene csak úgy megbíznom, de hát... egyelőre kezd leszállni a rózsaszín köd, úgy meg nehéz, főleg mert nekem még csak tapasztalatom sincsen e téren.
- Persze én tudom, és megpróbálok óvatos lenni, tényleg. - mondom most már egy félmosollyal, hiszen tényleg nem kellene megint belemenni egy vitába és idegeskedni egy sort, attól tuti, hogy semmi nem lesz jobb, főleg a mai nap nehézségei után. Jobb lesz mindkettőnknek pihenni és kicsit lehiggadni, tovább lendülni ezen az egészen és végre nem agyalni annyit, hogy mit lehetne másképp és jobban, vagy akár rosszabbul csinálni. Én úgyis mindig úgy érzem, hogy mindent rosszul csinálok, ez épp elég kiábrándító.
- Nem, köszi, szerintem lemegyek a konyhába szerzek valamit, de tudod... kicsit nekem nehézkesebb most olyat találni, ami igazán finom. - félmosollyal vonom meg a vállamat, mert hát no még se hozhat nekem valami fiatal kellemesen édeskés vérbankot, vagy hasonlót, más meg nem biztos, hogy olyan hasznos lenne, maximum időhúzásnak, de igazán jól nem laknék vele. Még az is lehet, hogy csak sétálok egyet, vagy leugrom a Tiltott Rengetegbe így estére, esetleg megnézem hátha pont belefutok valahol Tommy-ba és dumálhatunk egyet, bár amúgy is randink lesz pár nap múlva az első érdemi, talán addig jobb lenne nem ráakaszkodni. - De nektek jó szórakozást! - pillantok még rá, egyelőre lehuppanva az ágyam szélére, aztán nekem sem lesz hátrány egy kiadós zuhany, ha elment és hogy kicsit rendbe szedjem magamat.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-08-30, 11:52



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Olyan vagyok, mint egy túlféltő anyuka, persze, hogy tudni akarok mindent arról, hogy Sheree kivel találkozgat és hogy milyen az az ember. Még akkor is, ha már bőven elég idősek vagyunk ahhoz, hogy az ilyen dolgokban elengedjem a kezét, én még is ott akarok lenni, hogy tanácsokat adjak, vagy kihúzzam a bajból, mint… most is. De Tommy-val remélem soha nem kerül olyan helyzetbe, amiből nekem kell kihúznom. Én tényleg őszintén remélem, hogy nem egy részeges fajankóba futott bele, a sármosabb fajtába, aki magába bolondítja szép szavakkal aztán csak kihasználja.
Nem tudja, hogy már így is erősen visszafogtam magam, sokkal több és sokkal borúlátóbb kérdéseim is lennének, hogy figyelmeztessem legyen óvatos, de úgy tűnik, hogy még a finomkodásom ellenére is elkezdte védeni Tommy-t és a kezdődő kapcsolatukat. Ami… ami igazából aranyos meg kedves, csak veszélyes is. Engedékenyen elmosolyodom, és teljesen kihátrálok abból, hogy tovább aggályoskodjak, mert tudom, hogy már is kezdünk idegesek lenni. Nem csoda, a mai nap után…
- Csak érdemelje ki, hogy bízol benne, ne add a titkaidat könnyen. És ne felejtsd el, hogy én melletted állok, és azt szeretném, ha szárnyalnál, nem letörni a szárnyaidat. - mondom neki fáradtan és kicsit gyűrötten. Annyi halállal magam körül és az ereklyevadász szakkal, amiben mindenhol csapda és titok rejlik, nem csoda, hogy szeretek mindent megfontolni és csak  óvatosan lépni, még Sheree helyében is. De húsz évesek vagyunk! Felnőttek! Nem tehetem ezt vele tovább, akármennyire a jószándék vezérel. Főleg, mert szándékozom hónapokra eltűnni, és talán jobb, ha addig már minden a maga útján megy én pedig leveszem a kontrollt és meglátjuk mi történik… Csak a megszokás, hogy mindenkire őrangyalként vigyázzak nagyon erős.  
- Öt perc és itt vagyok. - mondom, végül úgy döntve, hogy lezuhanyzok, nem csak ruhát váltok, és eltűnök a fürdőszoba felé. Úgy érzem muszáj egy kicsit megtisztulnom és felfrissülnöm, különben képtelen leszek a húgom előtt úgy tenni, mintha mi se történt volna, márpedig ha valakit beavatok a testvéreim közül, az biztos, hogy nem ő lesz és nem most. Jól esik a víz, és ahogy ígértem gyorsan végzek, a pálcámmal megszárítom magam és belövöm a hajam gyorsan, és már tiszta ruhában, jóval üdébb tekintettel jelenek meg újra. Ez az öt perc legalább arra is jó, hogy Sheree-ben is ülepedjen kicsit a dolog és elgondolkozzon és… remélhetőleg ne tekintsen csak úgy rám, mint egy nem is tudom, gonosz mostohára, aki el akarja zárni a fiúzás elől és mindentől félti.
Leülök mellé az ágyára és egy kicsit félre billentem a fejem.
- Lassan indulnom kell. Le akarsz jönni te is velünk vacsorázni, vagy hozzak neked valamit, ha végeztünk? - kérdezem, afféle átvezetésképpen arra, hogy innentől muszáj elnyomnunk magunkban azt, ami történt, legalább is a külvilág számára, egymás között persze beszélnünk kell róla, valószínűleg még jó darabig, hogy feldolgozzuk az egészet.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-08-24, 10:05



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tudom, hogy Sera csak félt engem és valószínűleg e miatt nagyon is kritikus lesz Tommy-val szemben, főleg akkor, ha csak csepegtetem itt az információkat és nem mondok el minden részletet, vagy is ha minden részletet elmondok akkor jó eséllyel még inkább az lesz. Elég nehéz ez így, annyi szent, mert hiába akar védeni, így csak nehezebb lelkesen elmesélni valamit, mert tudom, hogy úgyis kételkedni fog, de hát ő nem ismeri Tommy-t és nem beszélt vele, de én... Érzem, hogy minden rendben van vele és nem akar nekem rosszat, vagy ez csak a rózsaszín köd, amiért beszélni tudtam vele és annyira rendes és persze helyes?
- Hát igen, tudod elég rossz időszak van mögötte és biztosan a miatt ivott kicsit sokat, de ez előfordul. - magyarázkodom már most az elején, amivel próbálom védeni Tommy-t, pedig igazából semmi rosszat nem követett el, csak kicsit többet ivott a kelleténél és az is lehet, hogy eleve valaki esetleg tett valamit az italába, vagy ilyesmi. Nem is értem, hogy miért is kell nekem magyarázkodnom e miatt, de valahogy ha Serával beszélek akkor mindig az az érzés van bennem, hogy muszáj mindent jól megindokolnom, most meg főleg.
- Tudom, nem akarok neki minden elmondani, de ha meg titkaim vannak akkor hogyan bízhatnék meg benne úgy igazán? - húzom el kicsit a számat, hiszen máris óva int, pedig még csak nem is ismeri Tommyt, nem tudja, hogy milyen ember, ahogyan azt sem, hogy mennyire bízhatunk meg benne. Persze megértem őt, félti a saját életét is, meg minden, mert akkor ebbe ő is belekeveredik és az neki se jó. Attól még nem kevésbé érzem most megint rosszabbul magamat, mintha újfent én lennék a buta és a naiv, aki úgy se gondolkodik, ezért jó, ha előre szólnak neki, nehogy megint elszúrjon valamit.
- Azt mesélte, hogy egy lány bántotta meg még régebben és azért lett ő is ilyen, de rájött, hogy ez így nem jó és már nem akar ilyen lenni. Azért annyira még nem ismerem, mármint... mindent nem tudok róla, de hidd el kérlek, hogy tényleg rendes srác és én bízom benne, láttam a szemében. - oh tudom ez úgy se lesz elég, de attól még nem akarok én innentől mindenkiben kétkedni és senki felé se nyitni, se őszintének lenni, mert úgy semmi értelme az egésznek, az életnek sem nem igaz? - Tudod tisztában vagyok azzal, hogy veszélyes kiadni magamat, de... innentől mindig mindenki előtt titkolózzam? - csúszik ki a számon, miközben ő ruhát keresgél, én csak lehuppanok az ágyamra. Nem akarok megint vitát, főleg hogy kellően fáradtak is vagyunk mindketten, de akkor is... ne lássa mindenben és mindenkiben a rosszat és a veszélyforrást, főleg amikor megpróbáltam valami pozitívabb témára evezni, ami megint így nem jött össze.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-08-18, 09:51



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kicsit úgy érzem magam most, mintha egy úthenger ment volna át rajtam. Túl vagyunk rajta, az adrenalin lassan elpárolog az ereimből. Eddig az - vagy valami olyasmi, nem vagyok medimágus - pumpálta belém a higgadtságot és az átgondolt lépéseket, hogy gyorsan fedjük el Sheree szörnyű hibájának nyomait. De most, hogy már hazafelé tartunk, legszívesebben csak összeesnék és vitetném magamat. Persze nem fogok, erős nő vagyok és nem akarok ilyen gyengeséget mutatni, hiszen szükségem van arra, hogy ha baj van akármelyik testvéremmel, barátommal, akkor tudják, hogy hozzám lehet fordulni.
- Részeg volt? - vonom össze a szemöldökömet, mert ezen azért egy kicsit megakadok. Nem tudok sokmindent a srácról, csak annyit, hogy eléggé népszerű és egy évvel jár felettünk, de úgy egyebet nem, pedig szaktársunk már tíz éve. Meghallgatom és eszemben sincs csúnyán elhallgattatni, hogy milyen illetlen, egyrészt mert hiába járok normálisan láthatóan, belülről úgy érzem, hogy vonszolom magam, mint egy zombi. Azért emésztenem kell, hogy éppen egy don juant fogott ki magának, aki még tán alkesz is, de nem mondom ezt ilyen direktbe, most biztosan nem.
- Csak legyél nagyon óvatos, jó? Ha tudja, hogy vámpír vagy talán rájöhet arra is, hogy mi történt aznap, amikor ott találkoztatok. Illetve, hogy előtte mi történt... És az egy dolog, ha tetszel neki, de egy ilyen titkot megtartani nagyon nagy teher lenne neki, és persze törvénybe ütköző is. - intem óvatosságra, és ezzel egy kicsit arra is célzok, hogy engem több, mint a fél életén keresztül ismert, mindig is barátok voltunk és nekem se egyszerű ez az egész. Akkor egy srác, akivel egyszer-kétszer futott össze, nem biztos, hogy örömmel vállalná ezt a terhet és ezért senki se hibáztathatja. Azt egyáltalán nem kérdőjelezem meg, hogy vajon tényleg tetszik-e neki most, hiszen mindig olyan rossz az önbecsülése, az kéne még, hogy azt higyje, hogy nem hiszem el, hogy egy népszerű pasinak tetszhet. Mert persze, hogy tetszhet, de nem szabad ész nélkül beleszaladni semmibe.
- Mit tudtál még meg róla? Mitől akar most megváltozni és miért volt eddig szemét a nőkkel? - kérdezek tovább, mert lennie kell valami törésnek a srácban, ha most akar változni, nem történik ez csak úgy magától. Legalább is, ha nem kamuzza az egészet csak azért, hogy Sheree-t elcsábítsa aztán összetörje a szívét. A barátnőm így se egy stabil személyiség, ha az a pasi, Tommy megbántaná tuti, hogy megemlegetné, amit tőlem kapna.
Lassan felérünk, be a szobába és azonnal elkezdek tiszta ruhát keresni, mert úgy érzem nem tudok létezni a mostaniakban, hiába az ásó ásta ki a testet nem az én két kezem.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-08-11, 07:08



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Igen, nem is gondolok bele, hogy nekem azért volt időm ezt lerendezni magamban és talán... túl könnyen is sikerült? Sera számára viszont új információ, hogy megöltem valakit és hogy kénytelen volt eltüntetni a szellemét, hogy segítsen nekem, miközben a szellem alapvetően tőle kért segítséget. Nem csoda, ha nem viseli jól a dolgot, nekem pedig időt kellene hagynom neki, csak hát most csúszik ki a számon a Tommys eset is, pedig nem biztos, hogy ez a legjobb alkalom, de hát másképp némán sétálnánk vissza a kastélyba és hát az se lenne az igazi nem?
- Igen, de tudjuk, hogy a Fekete tó eleve nem valami nyugis hely. Nem kellett volna egyedül mászkálnia ott, főleg nem éjjel, csak hát... kicsit azt hiszem sokat ihatott, vagy valami. - igazából azóta se tudom, hogy pontosan miért is ment a tó jegére és kockáztatta, hogy valami baja esik és talán ő sem. Az is lehet, hogy valaki mégis csak bosszút forralt ellene azokért a dolgokért, amiket tett és ráküldött valami lényt, miután direkt oda küldte. Egyelőre ez még nem derült ki és azóta inkább elhessegettük a témát, valahogy egyszerűbbnek tűnt, mint elkezdeni valami béna nyomozást, amikor egyikünk sem képzett auroor.
- Csak tudom ez most nem annyira ideillő téma, de... tényleg tök jó fej és tetszem neki, én... így és arra is rájött, hogy mi vagyok és nem zavarja. Nem volt nehéz dolga, miután vérzett... Épp a változás útján jár, mivel régen eléggé szemét volt a lányokkal, de már nem az. - vagy naiv vagyok? Vajon Sera mennyire fogja ezt ilyen lazán kezelni és mennyire lesz az az első reakciója, hogy nem kellene belemennem valamibe, ahol a másik fél falta a lányokat és szépen átejtette őket évekig? Tudom én, hogy védelmez, mint egy jó nővér, de most elég fáradt és talán nem lesz ereje majd, hogy megpróbáljon lebeszélni arról, hogy közöm legyen Tommyhoz, mert tényleg nagyon tetszik nekem.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-08-03, 22:02



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem olyan könnyű azért elengedni egy gyilkosságot és továbblépni, és meg kell értenie Sheree-nek, hogy ezt nem csak neki, hanem nekem is fel kell dolgoznom, amihez jól jön, ha kimondjuk a helyzet súlyát, esetünkben azt, hogy ez a jóember - vagy rossz ember - már nem fog leélni egy hosszú, békés életet. Nem tudom a körülményeket, alig valamit mondott el a barátnőm, lehet, ha kiemelné, hogy a férfi nyomult rá, esetleg… Azt akarta tenni vele, mint ami Lioneah-val történt… akkor egy szót se szóltam volna “szegény” halálára. A húgom hiába állítja, hogy semmi szüksége segítségre, hogy nem kell őt sajnálni, bennem akkor is ott a feszület, hogy azokat, akik ezt tették vele kiosszam, de mivel ez lehetetlen, Sheree támadójára vezethettem volna a feszültségemet, hogy kevésbé gyászos hangulatban gyújtsuk fel, inkább kárörvendően. Mondjuk, ez így nem hangzik túl helyesnek, de…
Elindulunk ki a temetőből, végre, és egyre jobban lélegezhetünk fel a hullaszag nélkül, bár még mindig visszhangozni fog bennem az a dühös sikoly egy darabig. Az éjszaka a legkevésbé se lesz nyugodt, de ott még nem tartunk…
- A Fekete-tóba? - ráncolom össze a szemöldökömet kicsit. Ugyan hallottam, hogy mostanában nagy a tó körül a mozgolódás, egyrészt a sellők közül egyre többen jönnek az iskolába tanulni, egyszerű boszorkányként élni, de valami más is van a vízben… Egy-két évvel ezelőtt egy túlbuzgó auror-jelölt, Shanna Griffin még indítványozni is akarta, hogy fésüljék át, mert valami nagyon furcsa, de nem lett belőle semmi, hiszen… Ez a Roxfort. Itt mindig van valami furcsa, a furcsa a szokványos.
- Kedves srác? Kicsit részletesebben, Sheree! Hiszen oda voltál érte, és végre beszéltetek. És nem ártottál neki, ez mind nagyon jó hír, elképesztően jó. - biztatom, ugyan érezhető, hogy a hangom kicsit fáradt, és nem olyan, mintha frissen üdén mesélné, nem kezdek átmenni a lelkes pláza-barátnőbe, aki visítozva örömködik. Örülök neki, tényleg örülök! Csak kinőttem már abból a korból, vagy éppen a mai események nem engedik, hogy annyira fellelkesedjek, mint valami filmbeli barátnős pletykálkodós jelenetnél tennék a lányok.
Még ha bágyadt is, de a mosoly ott van arcomon és érdeklődve nézek rá, miközben haladunk a Roxfortba vezető úton. Szükségem van egy kis boldogságra. Gyakran jut eszembe, hogy Sheree néha olyan problémás, mint Lio, csak ritkábban zár ki az életéből, bár azóta, hogy cserben hagytam és átalakították vámpírrá. Éppen ezért, amikor beavat az életébe, akkor azt nagyon-nagyon hálásan fogadom és szeretem csírájában elfojtani, hogy valaha is untatna engem azzal, amit mesél, mert bátorítani akarom, hogy megnyíljon felém. Legalább ő, ha Lio nem is fog soha.  



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-07-31, 09:37



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Azért elhúzom a számat egy pillanatra a szavait hallva. Tudom én, hogy igaza van, de most tényleg kellett ezt még megjegyezni? Én is tudom, hogy a fickónak már úgy se lesz jobb, de... lehet hogy nem is volt jó ember, hiszen semmi se tudunk róla és engem se hagyott békén, követett, úgyhogy talán még meg is érdemelte és megmentettem mást attól, hogy esetleg ártson neki valamilyen úton-módon, de végül ezt nem mondom ki hangosan is, mert azt hiszem ez most nem érintené jól Serát és kétlem, hogy jelenleg jót tenne nekünk valami vita arról, hogy most akkor jó, hogy megöltem a fickót, vagy sem... Jó persze semmiképp se jó, de na, annak sincs értelme, ha még tovább boncolgatja a témát. Persze gondolom még jó ideig nem lesz csak úgy túl rajta majd, de én azért remélem, hogy tudunk majd úgy lenni, mint régen, csak alszunk egy nagyot és valahogy én is megtanulom kezelni ezt és akkor nem hagyok hátra hullákat, meg majdnem hullákat.
- Igen, azután. - bólintok egy aprót. Tudom, talán nem a legjobb téma ez most, de amíg visszasétálunk legalább egy kicsit másra gondolunk, másról beszélünk, talán már azért az is valami és hát mi mást tehetnénk egyelőre, mint hogy megpróbálunk túllendülni ezen az egészen. Azt hiszem erre neki lesz majd a leginkább szüksége persze, mert én azért jobban bírom a gyűrődést, meg aztán nekem volt időm ezt már feldolgozni bőven, neki viszont még új a helyzet és időt kellene adnom tudom.
- Ez tényleg nem volt tervben, de... elég bonyolult is. Úgy tűnik, hogy valami berántotta a tóba és egy jégszilánk beleállt az oldalába, amitől hallucinált és majdnem elvérzett, de végül kiszedtük és segítettem neki, szóval már jól van és kedves srác. - na igen hozzá kellene tennem, hogy és eddig falta a lányokat és nem volt kedves srác, de hát meg akar változni és talán buta naiv felfogás tőlem, hogy én ezt el is akarom hinni neki, de hát azt mondta és azt is, hogy tetszem neki és ha valaki úgy néz az emberre, ahogyan Tommy, annak határozottan nehéz ellenállni, vagy épp nem hinni el, amit mond.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-07-27, 09:08



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Amikor elindultam a szellem után végre valami jót tenni, hiszen eredetileg segíteni akartam neki, én se gondoltam, hogy ez lesz, de valahogy sosem sikerül mindennek a terv szerint alakulnia, hiába szeretném megtervezni az életemet, hiába ölök bele annyi energiát, hogy minden a helyén legyen, mindenkinek az életútját a boldogsághoz egyengessem, meg persze nem utolsó sorban a sajátomét is. Aztán egyszer csak berobban egy ilyen eset… Csak ne ismétlődjön meg soha többet, könyörgöm.
- Legyen igazad. De szegény ördögnek már soha sem lesz jobb… - mondom kicsit keserű hangon, nem sikerül pozitívnak maradnom, most éppen fordítva működünk, Sheree próbál életet és erőt lehelni belém, és nem fordítva, ahogy általában lenni szokott, hiszen mindig mindenre én szoktam bátorítani.
- Mármint, azzal a Tommy-val, akiről meséltél? És azután, hogy őt… - biccentek csak a sír felé, nem akarom kimondani se a nevét, se azt, hogy megölte, hiszen lassan végzünk itt és irány vissza a civilizáció. Jobb lenne szép lassan egyre kevesebbet beszélni erről és eltemetni valahova nagyon-nagyon mélyre, annyira mélyre, hogy senki se áshassa ki úgy, ahogy mi ástuk ki ezt a holttestet az imént. Megteszünk mindent, hogy a helyszín olyan legyen, mintha mi se történt volna, persze a mi elménkből sose fog kitörlődni se a szag, se a látvány, se a sikoly, se a bűntudat azért, amit elkövettünk, de… azt hiszem meg tudok birkózni vele. Meg kell birkóznom vele.
Nem tűnik el a tekintetemből a meggyötörtség, de a könnyek legalább igen, és persze kíváncsiság is költözik belé. Tényleg nem ez a legjobb alkalom, de azt hiszem azért hozta fel a barátnőm most és ilyen formában, hogy valami reményt csepegtessen belénk ezután a szörnyű eset után.
- Amikor ötleteltünk, hogy hogyan is kéne odamenned, azt hiszem kifelejtettük azt, hogy megmented az életét. De hogyan, mi történt? - kérdezem halkan, miközben elindulunk vissza a kastélyba. Tényleg nagyon szeretnék már a szobánkban lenni és egy kicsit bekuckózni, bár megígértem Sashának, hogy este együtt vacsorázunk a nagyteremben, szóval úgy se lesz sok időm gyengeségre, egy fél óra és már rohanhatok is tovább.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-07-21, 14:35



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

A fene se gondolta volna, hogy ez a nap végül ilyen katasztrófába torkollik. Majdnem komolyan összebalhéztünk Serával, vagy nem is tudom minek nevezzem ezt a majdnem szakítást és a szellem, meg persze Minnie esete... Hát nem csoda, ha éppenséggel mire mindennel elkészülünk annak ellenére, hogy sikeresen oldottuk meg, amit akartunk, mégis úgy állunk most mindketten, mint a vert sereg. Sera is láthatóan totál ki van, én is összerezzenek, amikor mintha a szellem sikolyát hallanám, amikor lángra kapnak a maradványai és végleg eltűnik. Hát igen, ha én éppen hogy hallottam, akkor vajon Sera ebből mennyit érzékelt? Gondolom szegény ennél jóval többet. Lebiggyed a szám egy pillanatra, ahogy az ásó ásni kezd, de aztán nagy levegőt veszek és felszívom magam, legalábbis próbálom, és nem várom meg, amíg ő lép oda hozzám, hanem én teszem meg előbb. Megfogom a kezét és igyekszem egy mosolyt varázsolni az arcomra.
- Majd alszunk egyet és akkor jobb lesz. - belé karolok és csak csendben nézem, ahogyan az ásó teszi a dolgát és csak akkor amikor készen van akkor mehetünk, hiszen úgy kell itt hagyni a helyet, mintha semmi se történt volna.
- Tudod... van ebben valami jó is, mármint... persze nem ebben, de találkoztam azzal a sráccal, Tommyval és azt hiszem megmentettem az életét és nem támadtam meg, pedig vérzett is. - bököm ki végül. Végül is ez nem nagy titok, csak hát eddig nem igen volt lehetőségem elmondani neki úgy, hogy közben az egésznek az alapja az volt, hogy előtte megöltem valakit, épp azt, akit most űztünk el. Még sem nyithattam azzal, hogy valakiből már annyit ettem, hogy e miatt Tommy megúszta a velem való találkozást, de amúgy milyen kedves volt és hogy még biztosan találkozunk majd és azt hiszem tetszem neki, sőt nagyon úgy fest, hogy egyértelművé is tette, hogy tetszem neki, annak ellenére, hogy nekem nincs túlságosan sok önbizalmam. Tudom, talán nem ez most a legjobb pillanat, hogy elmeséljem, de igazából most ezt csak említettem, hogy ne csak a negatív dolgokról beszéljünk, aztán majd... ráérünk máskor beszélni róla, mondjuk fürdés és egy kiadós alvás után.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-07-18, 09:36



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mindent megteszek a testvéreimért. Ezt mindenki tudja. Amikor átkerültem abba a másik világba akkor is egyetlen dolog hajtott, hogy minél hamarabb visszajöjjek, hogy véletlenül se ragadjunk ott, hogy ne hagyjam el én is őket, ahogy a szüleink tették. Mert így élték volna meg, hiszen a szüleink is azért haltak meg, mert a bűnözőket üldözték és én is éppen azt tettem, mikor átmentünk a boszorkány után nyomozni.
És most is mindent megteszek, akármit is hisz rólam vagy akármin is szólalkoztunk össze az elmúlt hetekben. Nem megyek sehová, csak keményen nyelem a könnyeimet. Csak nézem, ahogy odamegy a koporsóhoz és lepattintja a fedelét aztán kiemeli a maradványokat. Ereklyevadászok vagyunk, de mi mumifikálódott többszázéves csontokkal kerültünk eddig kapcsolatba, nem ilyen frissel, szóval ahogy látom a holtestet elfog a rosszullét. Nem dobom ki a taccsot, annál azért erősebb a gyomrom, de látszik az arcomon, hogy azért ezt nem lehet annyira lazán kezelni. A pillantásaim az elnémított szellemre futnak és szinte szétmarcangol a bűntudat, ahogy ráveszem, hogy hang nélkül tűrje a földi maradványainak elpusztítását. A lángok körbeveszik a testet és azzal együtt a szellem körül is felcsapnak, majd sikolyok között, szenvedve foszlik szét a képe, vádló tekintetét rám meresztve. A sikolya és a dühe olyan erős, hogy még Sheree fülébe is beszivárog, ugyan sokkal halkabban, mint ahogy én megélem az egészet. A második szellem, akit cserben hagytam és a szemem láttára foszlik szét gyötrelmek között…
Ahogy eltűnik a jelenés és a maradványok is porrá lesznek közelebb lépek Shereehez és a pálcám intésével legalább a port - amennyire el tudom választani az egyszerű földtől - visszareptetem a koporsóban.
- Vége van. Eltűnt a szellem. - mondom, nyelve egyet, mert nem tudom, hogy ő is hallotta a halálsikolyt. A koporsót vissza kell zárnunk, a lapát újra életrekel és a földet is vissza temeti, de ahogy ez megtörténik kicsit tanácstalanul nézek Sheree-re. Nem szeretem ezt az érzést, amikor elveszítem a magabiztosságom, de ez most egy kicsit traumatikus élmény volt.
- És most pedig… azt hiszem csak annyit kell csinálnunk, hogy visszatérünk az életünkhöz, mintha semmi se történt volna. - mondom kicsit bizonytalanul nézve a lányra. Lehet, hogy Minnie-re is rá kell majd nézni, hogy minden rendben van-e, hogy az emlékek jól lettek-e kiszívva az emlékei, de most olyan hihetetlenül kimerültnek érzem magam érzelmileg - és azt hiszem a képességem miatt mágikusan is -, hogy nem vetem fel az ötletet. Lehet, hogy még magához sem tért az ispotályban, és ha igen, akkor is először csak családtagok látogathatnák meg. Várok egy kicsit, Sheree-re nézve, hogy ő hogyan birkózik meg ezzel az egésszel, ha látom, hogy ő is nagyon ki van, akkor közel lépek és megfogom a kezét, hogy érezze, hogy tényleg nincsen egyedül ezzel az egésszel és sose lesz.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-07-10, 17:24



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tudom nem mindig könnyen fogom fel, hogy a tetteim milyen következményekkel járnak, de azért tudom, hogy amit most teszünk cseppet sem mondható a Minisztérium által támogatott tettnek. Elég, ha csak egy valaki meglát minket, vagy a szellem mégis eljut valaki máshoz és... vége, vége az egésznek, miközben el sem kezdődött. Nagy levegőt veszek hát, hiszen erre már nem tudok mit mondani és most nincs mit tenni, csak azt a köszönömöt motyogom el és várom, hogy az ásó tegye a dolgát. Sejtem én, hogy utána nekem is dolgom lesz, hiszen nem várhatom el Serától, hogy mindent rendbe tegyen helyettem, amikor meg van a saját dolga, a saját baja is és egyébként is már így is sokkal többet vállalt, mint ami elvárható lenne, még ha ő úgy is gondolja, hogy ez a barátságunk miatt alapvető.
- Minden rendben lesz... - ismétlem el magam elé meredve a szavait, aztán már csak arra eszmélek fel, hogy az ásó koppan és nincs mit tenni, ez már eldőlt, innen már nem igen van visszaút, mégis utoljára kérdőn pillantok Serára. Most még elmehet, vagy valahogy kihúzhatja magát... azt hiszem és nem is haragudnék rá miatta. - Csinálom. - mondom végül, amikor látom, hogy nem moccan semmilyen irányba sem. A szellem gondolom így se értékeli, amit teszünk, tehát még őt is kordában kell tartania addig is, ami szintén nem könnyű feladat gondolom. Nincs mit tenni hát előkerül a pálcám és lepattintva a koporsó fedelét kilebegtetem a csontokat a kemény földre egy kis kupacba. Elég... kellően gusztustalan, hiszen igazából még ott az oszlásnak indult test is, nem valami több évtizedes hulláról van szó. Kellemes a bukéja is... Nem teketóriázom hát sokáig, apró lángnyelv csap ki a pálcámból, hogy maradványok lángra lobbanjanak és a mágiának hála gyorsan porrá váljanak.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-07-05, 08:23



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lehet, hogy ő megértené, de én azt hiszem nem lennék rá képes. Gyerekkorunkban is sokat voltunk együtt, hiszen a szomszédunk otthon, aztán amikor egy házba kerültünk, egy szobába, később pedig már úgy összecsiszolódtunk, hogy Ereklyevadász szakra is együtt jelentkeztünk… a testvéremmé vált. Gondoskodni akarok róla, szeretem, mintha az édes húgom lenne, és éppen ezért képes vagyok bármit megtenni érte jelen pillanatban, még egy gyilkosságot is eltussolni.
- Nem tudom, Sheree, de azt igen, hogy nem foglak magadra hagyni egy ilyen helyzettel, sosem tennék ilyet. - válaszolok őszintén, mert… igaza van. Ha én mondjuk az Azkabanba kerülök bűnrészességért, akkor mi lesz velünk? A McCaine nevet a szüleink miatt az aurorokkal hozzák összefüggésbe, erre azoknak a remek embereknek az egyik gyermeke testeket sóz meg maradványokat éget. De ha még nem is gondolok a holtakra, ha azt mondom, hogy csak az élők számítanak, akkor mi van? Nicolas Auror! Lioneah pedig már így is éppen eléggé zárkózott és labilis! És milyen példát is mutatnék a kicsi Sashának? Nem hiszem, hogy csak annyit vonnának le, hogy milyen jó barát vagyok. De még is ebben kell reménykednem, különben képtelen leszek lezárni ezt a napot.
Az ásó mozog, a jövőnk megpecsételve, a kezem Sheree kezére csúszik, és a következő pillanatban már a nyakamban van a vékony kis testével - mert hát hozzám képest tényleg vékony - én pedig visszaölelek, és nem kicsit indulnak meg a könnyeim. Szörnyen nehéz ez az egész, hogy mindig próbálok az erős, az eltökélt, a védelmező nővér lenni, hogy ilyen döntéseket kell meghoznom, amik ki tudja, hogy milyen hatással lesznek a későbbiekben. Ugyan nem zokogok fel hangosan, de azzal ellentétben, hogy amikor elenged ő letörli a könnyeit, rólam nincs az az isten, hogy ilyen könnyen el lehessen tüntetni, még egy ideig megszólalni sem tudok, csak lesütöm a szemem és törölgetem az arcom. Amúgy se bírom, ha a testvéreim sírnak, azonnal megindul a könnycsatorna, de ez most nem egy egyszerű aprócska sírás… Ez tényleg komoly.
- Tudom… - motyogom először, és próbálom újra megtalálni a hangomat. - De ha próbálkozol minden nap jobbá válhatsz annál, aki tegnap voltál. Senki se tökéletes... csak apró célokkal. És minden rendben lesz… minden rendben lesz. - mantrázom újra az utolsó szavakat, miközben az ásó már olyan serényen dolgozik, hogy a koporsó tetején koppan. Kiemelkedik és szimplán a földbeszúródik, feladatát elvégezve, én meg kicsit elhülten bámulom a még alig kopott koporsó fedelét. Bár, azt nem tudom, hogy belül mire számítsak… Az ásást én kezdtem el, de annyi lelki erőm már nem maradt, hogy a koporsót is én nyissan ki, ezt már tényleg Sheree-re hagyom, és nem csak azért, mert úgy érzem, hogy ez az a pillanat, amikor igazán tanulhat az egészből, amikor sokkolhatja, amit tett. Ezúttal tényleg nem okítóan akarom manipulálni, csak egy kicsit… elfáradtam. És még mindig törölgetni kell a szememet.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-06-18, 12:26



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ebben a pillanatban talán azt is megérteném, ha egyszerűen inkább itt hagyna és kész és annyiban hagyná az egészet, hiszen nem alakulnak túlságosan jól a dolgok és neki úgy kellene egy igen komoly bűntényt bevállalnia értem, hogy jelenleg nem vagyunk a helyzet magaslatán, ami a barátságunkat illeti, de hát én tényleg nem akartam őt belekeverni ebbe az egészbe. Csak meg akartam oldani, de úgy fest nem megy és úgy fest nem gondoltam át eléggé a dolgokat, a következményeket és már nem igen csinálhatom vissza.
- Biztos vagy benne? De, ha kiderül... ha megtudja valaki, akkor te is bűnrészes vagy és akkor mi lesz? - nem akarom, hogy miattam kerüljön bajba és úgy, hogy bizonytalan nem tudom, hogy okos ötlet-e, hogy segít nekem. Még sem akadályozom meg, pedig megtehetném most még, erősködhetnék, de nekem nincs többféle terv a fejemben a megoldásra, nekem... gőzöm sincs, hogy mit kellene tennem. - Köszönöm... - bököm ki végül, miközben az ásó ásni kezd, én pedig csak némán bámulom, ahogyan a föld szépen kezd átkerülni egy kupacba, a gödör pedig egyre növekszik. Tényleg kiásunk egy sírt és ha most úgy is tűnt összebalhézunk, azt hiszem ez végképp összeköt minket, mert az ember nem igen csinál ilyesmit csak úgy, főleg nem olyan valaki, mint Sera, akinek azért nagyon is komoly tervei vannak a jövőjével kapcsolatban, arról nem beszélve, hogy ott a családja, a testvérei, akikre nem vigyázhat, ha velem együtt bezárják az Azkabanba ugyebár. Amikor újra megszólal és megfogja a kezemet már nem tudom megállni, hogy ne lépjek közelebb. Az ásó el van, én ellenben megölelem Serát és még pár könnycsepp is legördül, bár miután elengedem gyorsan meg is törlöm az arcomat, hiszen nem nekem kellene kiakadni, amikor ő tehetné meg, hogy ilyen valaki a barátnője és erre kényszerül miattam.
- Annyira sajnálom. Próbálok... én folyton próbálok jobb lenni, de nem megy. - jobb lenni magamnál, nála, jobb lenni a szüleim szemében, de mintha folyton valami elérhetetlen cél felé rohannék, amit újra és újra távolabb tol egy láthatatlan kéz és ezért lehetetlen elérni és így soha egy pillanatra sem érezhetem úgy, hogy valamiben tényleg jó vagyok, vagy valamiben tényleg kiemelkednék, vagy csak elérném azt, amit elvárnak tőlem... vagy én magamtól.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-06-12, 18:48



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem tudom, hogy mit kezdjek Sheree-vel. Annyi éven keresztül voltunk barátok, és azt hittem, hogy ismerem, hogy mindig számíthatunk egymásra, de most sorra adja a jeleket, hogy igazából sok vagyok neki, hogy nem akar hozzám fordulni mert szeretne önállósodni, mintha csak a húgaimról lenne szó, akik ahogy egyre jobban idősödtek egyre jobban elfordultak tőlem. Jó, Lioneah esetében nem csak egyszerű függetlenedésről van szó, ő konkrétan teljesen kizárna az életéből, ha tehetné, de érzem, hogy Sasha is egyre kevésbé tűri meg a hajsimogatást, vagy amikor a ruháját igazítom a helyére. És most, hogy elmondtam a titkomat, hogy szeretném a magam útját járni, hirtelen Sheree is elfordul tőlem.
Én kértem az egészet, én indítottam el azzal, hogy meséltem neki, hogy nem vele kerestem az Excaliburt, és hogy egész nyárra el akarok tűnni, de akkor is hirtelen arculcsap ez az egész. Mintha még se erre vágynék, egy saját útra, egy saját életre, pedig az elmúlt években annyiszor járt a fejemben. Lehet, hogy ez éppen olyan érzés, mint a szülőknek az üres fészek effektus. Míg a gyerekek otthon voltak rengeteget dolgoztak és azt mondogatták maguknak, hogy milyen jó lesz, amikor kirepülnek és szabadok lesznek, és még is amikor a gyerek elmegy egyetemre és felnő először csak az üresség marad a szívükben…
Nem kezdek el ásni, amit Sheree annak vesz, hogy végleg elpártoltam mellőle és ahogy hangot ad neki egy kést forgat meg szépen a szívemben. Egy kis döbbenet ül ki az arcomra, ahogy kihúzott háttal és felszegett állal adja ki az utamat.
- Nem foglak magadra hagyni. - találom meg a hangomat, de még nem az igazi. - Megértettem, hogy szeretnéd a sorsodat a saját kezedbe venni, és nem szabad bele szólnom lépten-nyomon, de akkor sem fogok hátat fordítani csak úgy. Ami tettél… - kicsit elhallgatok, a tekintetem a szellemre, majd a sírkőre szalad. -... nem tudom, hogy mik lennének a következmények, ha kiderülne. Nem vagy kiskorú, már egyetemista vagy, de friss vámpír, nem tudom van-e olyan, hogy enyhítő körülmény, vagy azonnal az Azkabanba zárnának. Nem vallhatod be, ameddig többet nem tudunk. - mondom, bár a hangom messze nem olyan magabiztos, mint néhány perccel ezelőtt, amikor elmondtam neki, hogy mi a terv, hogyan mentjük meg a lányt és hogyan szabadulunk meg a dühös szellemtől. Vonakodok és elbizonytalanodtam, mert hiába mondtam, hogy elmegyek, és hiába mondja ő is, hogy az lenne a legjobb, ha hagynám, nem tudom, képtelen vagyok, ragaszkodok hozzá, vigyázni akarok rá, és most is már hatmillió terv van a fejemben, hogy hogyan oldjuk meg, ketten, együtt, ahelyett, hogy elmennék és hagynám, hogy ő döntsön. Ha tényleg fel akarja adni magát, akkor támogatnom kéne, de képtelen vagyok rá, nem akarom, hogy az Azkabanba kerüljön…
Az ásó a földbe szúrva, most lépek egyet hátra és a pálcámmal intve rábírom az ásásra. A föld nem valami kemény, valószínűleg nem volt olyan régen a temetés, de miközben az ásó végzi a dolgát legbelül emésztem a dolgot, hogy elárulok egy holt lelket és elpusztítom a földi maradványait. Nem mondom, hogy valaha is követtem pontról pontra az etikai kódexeket, de ez… azért nem kis lépés egy nagyon rossz úton.
Ha még nem zárkózott el tőlem teljesen, akkor felé nyújtom a kezem, hogy megfogjam és kicsit megszorítsam, persze gyengéden. Neki se lehet semmi, lehet, hogy nemsokára viszont látja az emberi lényt, akinek kioltotta az életét... Legalább is ami maradt belőle itt a férgek között, bomlásnak indulva.
- Minden rendben lesz...


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-06-07, 10:24



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Tudom, de már mondtam, hogy nem oldhatsz meg mindent te sem. Van, amit nekem kell, még ha... nem is csinálom jól. - vonom meg a vállamat, bár ez nem a nemtörődömség jele, inkább a tanácstalanságé, hiszen én tényleg szeretném, ha jobb lenne a helyzet és próbálok is tenni érte, de ha mindig más oldja meg helyettem a gondokat és problémákat azzal semmit nem érünk el. Nekem kellene valahogy elérnem, hogy jobb legyen a helyzet és hogy ellen tudjak állni, ahogyan Tommy esetén ment is, de ha Sera folyton mindenben ott akar lenni, hogy ő tegye meg helyettem lényegében... attól az én helyzetem egyszerűen nem lesz jobb, akárhogy is nézzük, és ezt kellene valahogy megértenie végre. Így az én sikerélményem hol van? És újra lekorhol, miközben épp azt próbálom megértetni vele, hogy nem akartam bajba keverni. Én tényleg csak védeni akartam őt, mert az a Hector veszélyes alaknak tűnik és bőven elég, ha engem fenyeget. Sera nem akartam, hogy valami bűnrészes, vagy ilyesmi legyen, ha egyszer nem kell belekeverednie. Most már itt van és valahol persze muszáj, de amíg nem így volt, nem akartam elmondani, mert tudtam, hogy akkor úgy se lett volna hajlandó annyiban hagyni a dolgot. Ezért is lepnek meg a szavai ,hiszen elismertem, hogy tévedtem és tudom, hogy ezzel megbántottam és az ásó is ott van a földben, de úgy fest hezitál... azt hiszem pont a miatt, amit mond. Lehet, hogy nem is akar már segíteni?
- Akkor... akkor majd én megoldom, ha így érzed. - igen, ez már valahol puszta sértett reakció, semmi több, de hát bevallottam, hogy hibáztam és most mégis ezt mondja.... Mégis mit vár tőlem, hogy könyörögjek? Ettől még úgy gondolom szinte mindenben, ha nem mindenben jobb nálam, még ha neki is vannak nehézségek az életében. - Nem akartam még több gondot a nyakadba akasztani, hiszen van így is elég, te magad mondtad. A testvéreid, a kard, a nyarad... de akkor, nem is teszem. Ezt majd én megoldom, te meg felejtsd el és akkor nem keveredsz bele. - nem húzom fel az orromat, sőt pocsék érzés ezt így kimondani, mert tényleg majdnem olyan, mintha minimum szakítanánk. Nem is csoda, hogy kissé megremeg a szám, miközben beszélek, de tartom magamat, feszes háttal és megemelt állal. Ha így akarja, akkor legyen így, akkor nem várom el, hogy segítsen nekem, mert ez komoly dolog nagyon is és ha ilyen érzések vannak benne, akkor... nem hiszem, hogy okos ötlet lenne, hogy segítsen nekem.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-06-01, 09:46



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Persze, hogy más, persze, hogy nem tudom, csak veled tették meg, velem nem, és még mindig nem tudjuk, hogy miért, de ez nem jelenti, hogy nem tudok segíteni. Próbálkozom Sheree. - mondom, kicsit letörten, és egy szemernyit sincs ebben féltékenység, hogy én is szeretnék vámpír lenni, tényleg csak jó lenne, ha át tudnám érezni tényleg, hogy mi történik vele. A temetőbe megyünk, hogy kiássunk egy testet és elpusztítsuk a maradványait, és hiába tartok vele, nem törődve azzal, hogy mibe is rángatott bele, kezdem úgy érezni, hogy neki semmi se elég és egyre jobban elveszteni a hitemet. Ő is el van kenődve és feszült, nem csoda, hiszen az előbb ölt meg valakit, de minden, ami a felszínre bukkan annyival régebbi és mélyebb história. Azon nem tudok változtatni, hogy nekem telt, nőies vonásaim vannak, azon se, hogy miben vagy tehetségesebb és miben nem, abban sem, hogy vannak testvéreim ő pedig egyke… Az, hogy nem volt pasija, mondjuk már igazán nem az én hibám, csinos ő is, nem kell mindenkinek teltnek lennie, ha akart volna, akkor lehetett volna pasija, csak nem akarta eléggé.
- Még is milyen fickó? - torpanok meg, éppen akkor, amikor eljutunk a szellem sírjához, akit elnémítottam, hogy véletlen se sikerüljön felvennie mással a kapcsolatot. - Téged életveszélyesen megfenyegetett valaki és erről sem szóltál? - bukik ki belőlem, most már tényleg nem értve, hogy min megy keresztül és hogyan távolodtunk el ennyire. Bevallja, hogy tévedett valamiben, aztán a következő pillanatban újabb és újabb titok kerül elő, újabb baj, amit el kell hárítani, és amiatt már nagyon régen hozzám fordulhatott volna. Ha valaki fenyegeti azt nem lehet félvállról venni, hiába erősebb most, mint egy egyszerű boszorkány, legalább is fizikailag, attól még nem tudja megvédeni magát mindentől. Olyan, mintha lépten-nyomon felbukkannának az áldozat szerepek, amikbe bele tud helyezkedni kétségbeesetten és csak hagyni, hogy nyakig elmerüljön benne. De nem tesz semmit! Nem szólt nekem, gyanítom másnak se, és nem is változtatott, hiszen Mimi is majdnem belehalt ebbe az estébe. Rámeredek, aztán elfordulok, ameddig egy fának döntött ásót ragadok meg, hogy leszúrjam a földbe a sír mellé. Nem szándékozom kézzel használni, egy örökkévalóság lenne, de egész jó vagyok háztartási bűbájokban a családom miatt, szóval rá tudom bírni az ásót, hogy fürgén ásson csak magától. De egyelőre várok, hiszen kiásni egy holttestet nem egy semmiség, biztosnak kell lennünk, hogy ezt akarjuk.  
- Kicsit úgy érzem, mintha szakítanál velem. - vallom be halkan, igazából azt hiszem, hogy inkább magamban beszélve és nem is neki szánva.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-05-27, 20:01



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nem erről van szó, én... én bízom, de ez most más. - elakadok, hiszen érzem én a hangjából, hogy sikerült megbántanom. Nem állt szándékomban, csak hát ez az egész helyzet eléggé faramuci számomra, főleg úgy, hogy pont ő az aki segít ezt rendbe tenni, és újra csak az látszik, hogy nekem még ez sem megy. Ő biztosan jobban csinálná, de hát nem mondhatnom folyton azt, hogy Sera így és Sera úgy, ha egyszer ezt én szúrtam el és kész, de attól még pocsék érzés, hogy még ki is derült,hogy ennyire gyenge vagyok. - Nem ismerem vámpírokat, azt se tudom kitől kérdezhetnék és te... te nem tudod pontosan, hogy milyen ez. - talán ezt valahol megérti. Persze segíthet, megpróbálhat, de ha nem tudja, hogy milyen az, amikor szinte nem is önmagad vagy és elveszíted az irányítást, akkor mégis hogyan tudnak nekem ebben tanácsot adni, vagy hogyan lehetne a segítségemre? Ez azért elég bonyolult dolog, finoman szólva is.
- Én... én... - csak sorolja és sorolja, hogy mennyire nem tökéletes az élete, de én valahogy mindezek ellenére mégis csak annak látom, bár ő láthatóan úgy véli tévedek, ebben is... - Sajnálom, nem... nem akarlak megbántani, egyszerűen csak számomra mégis több, mint ami nekem van és nem kellene így éreznem, de... Akkor is ott vannak a testvéreid, nekem nincsenek és még csak pasim se volt sose érted? Pocsék az alakom és ha te nem vagy mindenből a legjobb ,én még annyira sem. Nálam jobb vagy és folyton úgy érzem csak kullogok mögötted. Nem akarom így érezni, de... de így van és ezért nem mondtam el ezt sem. Látod, te egyből tudtad mit kell tenni, én meg... Ha rajtam múlik akkor ebbe is belebukom és az a fickó, aki megtalált pár hete a végén még egyszerűen eltesz láb alól, ha rájön, hogy jól sejti, hogy nem tudom ezt kezelni. - hatalmasat sóhajtok, hiszen még csak Hectorról se beszéltem neki, pont e miatt, mert akkor a többiről is kellett volna és úgy éreztem ez egy újabb kudarc csak semmi több, de mi van akkor ha a sötét ruhás alak is rájön, hogy ki vagyok és nem csak tippelni fog és aztán egyszer nem Sera talál meg, amikor megtámadok valakit, hanem az a fickó és végez velem, hogy ne árthassak másnak?
- Ez az egész nagyon el van cseszve. - bököm ki végül és amikor elérünk a sírig bizonytalanul állok meg. Most tényleg ki kell ásnunk valakinek a hulláját és el kell égetnünk csak mert én megöltem? - Talán... be kellene vallanom, hogy mit tettem és akkor nem rángatlak bele téged is. - teszem végül hozzá. Lehet, hogy annak rám nézve rossz vége lesz, de legalább nem keverem bajba Serát is, ha már most sorolta el, hogy nélkülem is van épp elég baja.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-05-21, 20:26



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Elhiszem a válaszait, a legjobb barátom, még mindig azt akarom, hogy ez az egész egy vicc legyen, meg se történt, csak tréfálni akart velem, próbára tenni a barátságom, vagy valami, de nem így van. Minden esetre ha nincsen több áldozat és ez is véletlen volt, akkor tényleg tudunk kezdeni valamit a helyzettel, van esély arra, hogy miután eltüntettük a nyomokat ne ismétlődjön meg ez az egész.
- Elhiszem, hogy borzalmasan nehéz, nem véletlenül van az a sok előítélet, amit le kell győzni, mert a vámpírok igen is képesek a társadalomban élni, és nem ártani vérszívás közben, te is képes vagy rá, csak nem egyedül. Az iskolában vannak vámpírok, ha bennem már nem bízol...  - kicsit megakadok, mintha fuldokolnék annyira szörnyű ezt így mondani - akkor tőlük kérhetnél segítséget.  - mondom, hiszen nem akarom csak szidni és veszekedni, annak semmi értelme, azt kéne éreznie, hogy mellette állok és hogy bármilyen akadályt legyőzünk, csak akarni kell.
Kicsit megtorpanok azért, amikor ilyen komolyra fordul a szó, ilyen szinten “féltékeny” rám és az életemre, bár lehet, hogy nem is kéne az az idézőjel. Hogy nem vettem észre? Persze, mindig kicsit labilis volt, mindig lavíroztam a mondatok között, hogy ne sértsem meg, hogy feldobjam és bátorítsam, bevállalósabb legyen, többet nyisson az emberek felé, magabiztosabb legyen, mert igen is csinos, kedves és igen is okos lány. És mindeközben attól szenvedett, hogy én mindenben jobb vagyok és nekem minden jobb?
- Dehogyis nem tévedek! Most is bevallhatom neked, hogy tényleg attól féltem, hogy megbántalak és ezért nem meséltem semmiről. Nincsen semmi bennem, ami tökéletes, Sheree.   mondom, és komolyan is gondolom, nem csak valami álszenteskedés. - Egyik tantárgyból se vagyok a legjobb, a Prefektusi posztot se kaptam meg alsóban, alig bírom összetartani a családomat, Lioneah utál és még csak azt se tudom, hogy miért, Sasha kamaszodik és egyre kevésbé van szüksége rám, Nicolas alig avat be az életébe, amikor rád támadtak képtelen voltam közbelépni, állandóan az Excaliburról álmodok és még is elbaltáztam Seannal. Ha te tökéletesnek látsz, akkor… nem is tudom. Nagyon köszönöm, de hatalmasat tévedsz. - fejezem be a kis monológot, miközben eljutunk a temetőbe. Nem valami szívderítő hely és környezet erre a beszélgetésre, de legalább még egy dolog, ami nem tökéletes az életemben. Az életünkben. Kicsit hallgatok, nem tudom, hogy mit mondhatnék még, én azt hittem, hogy elég jóban vagyunk ahhoz, hogy hozzám forduljon, ha baj van, és nem csak véletlen derüljön ki minden, de most kicsit elbizonytalanodtam. Én képes vagyok azonnal eltüntetni a gyilkosságnak a nyomait, ő viszont közben lehet, hogy nem is igazán szeret? Hogy több ellenérzése van velem szemben, mint amennyire kedvel? Ez azért… Eléggé összeszorítja a mellkasom.


[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-05-16, 10:33



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tudom, hogy segíteni akar, de ezzel akkor is fel kellett vállalnom egy hibát, elég nagy hibát és hát magamtól ez egyszerűen nem ment. Próbáltam én elmondani, de komolyan, volt hogy majdnem sikerült is, de aztán mindig közbejött valamit és végül nem tettem. Most meg... már nincs mit tenni.
- Igen, ő az egyetlen, más nem volt... komolyan. - csak hát majdnem szegény Mimi, de ő végül megúszta és őt se én akartam bántani. - Nem volt ez se szándékos. - tehát nem én vadásztam, nem én mentem elébe az egésznek, csak valahogy így jött ki, ahogyan Mimi is rám tapadt, az a fickó is rosszkor volt rossz helyen, de aztán Tommyt nem bántottam és végül is az is számít, hogy vissza tudom fogni magamat, csak vannak helyzetek, amikor egyszerűen... nehezebben megy.
- Megpróbálhatjuk, de... én akkor is azt hittem, hogy menni fog, de nehezebb, mint gondoltam. - és igazából fogalmam sincs, hogy ha elkap a hév, vagy mondjuk valami más felspannol, akkor számít-e, hogy mennyire vagyok éhes. Persze biztosan számít, de nem biztos, hogy teljesen. Elég bonyolult ez és tény, hogy nem kértem segítséget, de én akartam megoldani, meg aztán itt van ez a Hector is. Mi van, ha belekeverem Serát is a dologba és esetleg őt is megfigyelné, vagy akármi? Nem akarom, hogy miattam legyen baja, vagy kelljen folyton a háta mögé néznie. Elég, ha nekem kell, bár nem csinálom valami jól igaz?
- Ez ugyanolyan, mint amikor valaki gazdag és azt mondja a pénz nem boldogít. Te... könnyen beszélsz, ha te vagy mindenben a jobb. - vonom meg a vállamat. Persze szép és jó, amit mond, de nem ő érzi, amit én, hogy a másik mindig mindenben jobb nála és én folyamatosan ezt érzem Sera közelében évek óta. Legalább valamiben én akartam kiemelkedni. Legalább valamiben én akartam a jobb lenni, de még ez se megy, még jó vámpír se tudok lenni. A végén még tuti kiderülne, hogy ha netán vele is hasonló történne, akkor ezt is jobban csinálná, mint minden mást...
- Igen, de nem is mesélted, hogy mész. Te is tudtad, hogy rosszul esne és nem magyarázhatsz meg mindent. Ezzel megint azt mutatod, hogy te sosem tévedsz és mindent jól csinálsz! Hát nem látod? - nem emelem meg a hangomat, de érezni, hogy ez megint eléggé bántó és rosszul esik. Legalább ismerje be, ha valamit netán ő nem csinál rosszul. Én nem voltam őszinte, de ő sem! Ő is beszámolhatott volna, ő is elmondhattam volna a félelmeket, nehézségeket. Miért más az ő dolga, mint az enyém? Nem csak én hibáztam, még ha az én hibámnak komolyabb is a következménye, de ha ezt sem ismeri el, akkor ezzel is azt mutatja, hogy ő folyton mindent jobban csinál, még azt is, amit nem.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-05-09, 11:12



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Én soha, de soha nem akartam Sheree-nek rosszat, mindig azt akartam, hogy jól boldoguljon, segítettem neki akármiben, ha szüksége volt rá. Valóban eszembe se jutott, hogy azzal, hogy én még a családom összetartásának terhe mellett is jól teljesítettem iskolában és viszonylag sok barátom is volt, ő elnyomva érezhette magát, vagy kevesebbnek. Ha tudtam volna, hogy ezt éreztetem vele, akkor talán tudtam volna változtatni is, de most itt állunk, két sérült lélekkel, és próbáljuk ellapátolni a következményeket. Szó szerint.
- Akkor ő az egyetlen, ugye? - kérdezem, mikor azt mondja, hogy a fickó előtt nem kellett segítség. Muszáj rákérdeznem, tudnom kell, hogy mekkora a baj. Nem mintha egy férfi meggyilkolása olyan sokkal jobb lenne mondjuk két férfi meggyilkolásánál, de… De talán sikerül ezt eltusolnunk és tovább lépnünk. Sosem éreztem még magam olyan naivnak, mint most. De ugyanezt tenném Lioért is, ha ő keveredett volna gyilkosságba, ebben teljesen biztos vagyok. És ő se akarna tőlem segítséget kérni… Kezdem azt érezni, hogy tényleg bennem van a hiba.
- Én ezt megértem, de akkor… akkor menjünk el egy ispotályba, vagy egy mugli kórházba és pakoljuk ki a vérbankjukat. Mindenre van megoldás, és fogalmam sincsen, hogy milyen érzés emberből vért inni, nem is akarom tudni, de ha zacskóból iszod, akkor nincs, akit megtámadhatnál. - mondom azonnal az ötletet, aminél biztonságosabb nem nagyon jut eszembe. Átszalad rajtam egy kis szomorúság, amikor már másodszor vádol meg azzal, hogy azért nem mondta el, mert én mindig mindent jobban csinálok nála.
- Ez egyáltalán nem igaz, és ezt te is tudod. Nekem is vannak hibáim vagy ballépéseim, igen, titkaim is, és nem akarom, hogy hozzám hasonlítsd magadat! Nagyon sokáig voltunk barátok, és nekem nagyon fontos a barátságunk, nem véletlenül vagyok itt és most veled, de ettől még nem vagyunk egy személy, nem kell ugyanolyannak lennünk, ugyanabból jónak lennünk, és nem is kell ugyanazt az álmot követnünk. - magyarázom neki, de nem tudom, hogy eljut-e a az agyáig, mert ha nagyon elkezd bezárkózni, akkor sehogy se lehet hatni rá.
- Azt hittem, hogy ezt már megbeszéltük a múltkor… Idősebbel akartam elmenni, aki tapasztaltabb nálunk, és nem akarom, hogy egy küldetésen megsérülj mellettem, nem bírnám ki. - válaszolom, és ezután az én hangom is egy kicsit elcsendesedik. - A szellemekről pedig… nem beszéltem senkinek.  Mert én is ignoráltam őket egész életemben, mintha nem is léteznének, mintha nem látnám, amit látok, majdnem minden nap... - válaszolom, de ez nem a teljes igazság. Egyetlen egyszer mindennél jobban akartam, hogy a szellemek velem maradjanak és kövessék a követelést, ne menjenek sehová, de még is eltűntek… a szüleim szellemei.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-05-06, 18:54



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meglepett, hogy nem eleve ezzel kezdte, de azért nem mondom, hogy vártam, hogy mikor kér majd számon és jó eséllyel kapom meg a fejmosást is, mert már megint elszúrtam és mert megint nem jól csináltam. Tény, hogy nem lett jó vége, de hát honnan tudhattam, hogy nem tudom majd kezelni. Megpróbáltam és igenis egyedül szerettem volna megoldani, nem akartam hozzá szaladgálni, hiszen nem tehetem mindig és akkor csak még inkább úgy érezném, hogy nekem még ez se megy. Sera... túlságosan tökéletes, még az én gondjaimat is gond nélkül megoldja, mert neki még ez is megy. Én ellenben nem érzem magamat ettől valami jól, konkrétan selejtnek, csak ő ebbe még jó eséllyel sosem gondolt bele.
- Nem tudtam, hogy segítséget kell kérnem... előtte nem. - intek a fejemmel a szellem felé. - Aztán meg... Neked minden jobban megy Sera, észrevetted már? És közben bejött a képbe Tommy is és egyszerűen úgy gondoltam nem lesz ilyen újra. - na igen Tommyt megmentettem és azt mondta ő nem fél tőlem és bízik bennem, úgyhogy én is bízni akartam magamban. Csak hát nem jött össze, de a fene se tudta, hogy Mimi ennyire rám nyomul és nem hagy majd békén, hiába mondok neki bármit. Tényleg nem én tehetek róla, ha egyszer ő volt az, aki nem akart lekopni, akármit is mondtam neki.
- Próbáltam, de... nem is tudom mi a jó hasonlat. Azt hiszem a hús, meg a szója. Az állat vér nem olyan... jó. - vonom meg a vállamat. Na igen, kifejezetten pocsék íze van a nyulaknak, meg olyan cukik... persze még nem próbáltam mindenféle állatot, de az emberi vér akkor is más ízű még ha ez hülyén hangzik is. Hamarabb leszek éhes egy kisállat után teszem azt. Persze ez nem mentség és ettől még nem ölhetek meg senkit és nem is akarok, az első alkalom is véletlen volt, Mimi pedig felidegesített, arról se én tehetek.
- Mert te így is mindent jobban csinálsz! És... ez akkor egy újabb dolog, amit én szúrtam el. - húzom el a számat. Fogalma sincs milyen érzés folyton a nyomában loholni és még azt is érezni, hogy nem bízik meg bennem igazán, hiszen még arra a nagy kutatásra is mást kért meg, nekem nem is mesélt róla. Persze a szemrehányás az megy. - Nem mintha te meséltél volna nekem arról a nagy kutatásról, vagy hogy beszélgetsz a szellemekkel... - teszem azért hozzá egészen csendesen. Na igen, ő se volt velem őszinte, még ha más kaliberű is az, amit elhallgatott, mint az enyém, de én is a fejéhez vághatnám, hogy nem kötötte az orromra, hogy ilyesmire is képes, vagy hogy mással megy nagy felfedezést tenni és nem velem.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-04-30, 18:04



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy ideig sikerül visszafognom magamban azt a részem, aki számonkérné Sheree-t, hiszen előbb el kell rendeznünk, hogy Minnie segítséghez jusson, aztán elindulni a szellem testéhez és elpusztítani, mielőtt el tudna érni bárki mást a szellem síkról. Semmit se mondott el nekem a körülményekről semelyikük, így nem tudom, hogy Tommy-t aznap éjjel megmentette, én még mindig ott tartok, hogy van egy srác, aki tetszik neki, szaktársunk és gyűjti a bátorságot, hogy beszéljen vele, ahogy én gyűjtöm a bátorságot, hogy beszéljek Nicolassal. De velem ellentétben a barátnőm már teljesen máshol tart, csak nem avatott be... ebbe se.
Elengedem a kezét az első panaszos hangra, nem fogom magam után húzni úgy, mint egy gyereket, főleg, ha még szól is érte, tudom, hogy nem gyerek már és nem akarom megsérteni se.  
- Csak akkor lesz kudarc, ha nem kérsz segítséget és magadban tartod az egészet! - válaszolok vissza azonnal, és ezúttal nem hagyom rá, hogy ellegyen a kis világában, nagyon is komoly az arcom, és szeretném, ha ő is komolyan venné az egészen. Életekről beszélünk! Egyelőre csak erről a férfiról tudok, de így is már négy élet veszélybe került. A férfi halott, Minnie sérült, Sheree és én pedig éppen eltűntetjük a gyilkosság nyomait, ami ezérféleképpen törheti meg az életünket. És még is segítek neki. És mit kapok cserébe? Azt, hogy mióta elmondtam neki, hogy szeretném a saját életemet élni, azóta újra meg újra ismételi, hogy úgy se leszek ott neki mindig. Van amikor elnézőbben, van amikor durvábban, de érezteti, hogy cserben fogom hagyni, miközben azt mondja, hogy tegyem meg, mert megérdemlem. Vagy már cserben is hagytam?
- Nem akarok a nyomodban járni, nem akartam most se belefutni egy halottba, akinek te oltottad ki az életét, de nem csinálhatod ezt tovább. Meg kell tanulnod kezelni, vagy... állatokból táplálkozni, ha őket véletlen megölöd, az nem olyan súlyos még mindig, mintha embert ölsz. - kicsit elhallgatok, nyilván úgy haladunk a temetőhöz, hogy menet közben csak akkor beszélek, amikor teljesen biztos vagyok benne, hogy senki sem foghat gyanút.
- Attól még, hogy nyáron el akarok menni, addig még itt vagyok és elmondhattad volna, hogy baj van. Rá is kérdeztem, Sheree! Rákérdeztem, és te azt mondtad, hogy minden rendben. Miért hazudtál nekem? - kérdezem, és ezúttal újra kiérződik a hangomból a csalódottság. - Tíz éve lakunk egy szobában, a legjobb barátom vagy, azt hittem számíthatunk egymásra, de úgy tűnik, hogy te nem bíztál bennem eléggé és most nézd mi a következménye...
Mardos a bűntudat, de már nem is tudom miért. Azért, mert okot adtam arra, hogy Sheree ne bízzon bennem, azért, mert aznap este, amikor megharapták nem tudtam közbelépni, azért mert nem fordult hozzám és egyedül akarta megoldani, sikertelenül, vagy azért, mert ahelyett, hogy a holt lélek nyugalomra térne és a gyilkosát elfognám, éppen segítek elpusztítani és eltűntetni a nyomokat. Ez az egész... annyira istenesen el van rontva.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Sheree Parks
Reveal your secrets
Sheree Parks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-04-26, 17:50



[You must be registered and logged in to see this image.]

Sera & Sheree

[You must be registered and logged in to see this image.]

Próbálkozom én, de érthető módon a szellem nem a legbarátságosabb. Végtére is megöltem, úgyhogy ez nem olyan meglepő és nem is tudom, hogy Sera mit várt pontosan. Mégis hogyan beszélgessek valakivel, aki miattam halt meg és látványosan ki nem állhat e miatt? ő legalább kényszeríteni tudja arra, hogy válaszoljon, de nekem erre esélyem sincs. Bocsánatot kérek ugyan tőle, de jó eséllyel max. a saját kis lelki békémen javíthatok vele, bár azzal eddig se volt gond. Simán eltemettem magamban ezt az egészet, meg végül is megmentettem Tommy életét, úgyhogy bár tettem rosszat, de mellette jót is. Így valamivel könnyebb.
- Jól van, megyek magamtól is, tudom, hogy mit kell tennünk. - húzom el a számat, amikor Sera a temető felé kezd húzni. Elmondta, hogy mi legyen és én tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy mi a dolgom, nem kell kifejezetten elráncigálnia addig. Nem szeretném érthető módon, hogy valami komolyabb bajom legyen ebből és ha netán Hector rááll erre az ügyre, vagy őt találja meg ez a szellem, akkor abból tényleg komoly bajom lehetne. Ahogyan mondta talán még végezne is velem és azért én egyelőre még igen erőteljesen ragaszkodom az életemhez. Mindenesetre követem Serát és szinte már várom, hogy mikor jön valami számonkérés, netán szemrehányás és igen, hamarosan hogy már nem egy haldoklót kell ellátni ennek is eljön az ideje és én nem lepődhetek meg rajta.
- Azt hittem, hogy meg tudom oldani és te... úgyis mindenben jobb vagy, én meg... Ez csak megint egy hülye kudarc, de próbálom kezelni és van, amikor sikerül is. - vonom meg a vállamat, mintha semmiség lenne, hogy megöltem valakit és majdnem még valakit is. Na igen, tudom, hogy igaza van és szólnom kellett volna, de amúgy is én vagyok kettőnk közül a csődtömeg, ő meg mindenben jobb. Ha még ebben is pocsék vagyok, akkor azt hogyan kezeljen? Sera segített volna, de meg kell értenie, hogy ő se tud mindig. Pont nem rég beszéltünk erről. Nyáron el fog menni, akkor meg mégis hogyan segíthetne nekem? Persze most még igen, de ott a családja is, a testvérei, a saját dolgai és nem pesztrálhat engem folyton. - Amúgy se járhatsz folyton a nyomomban. - teszem még hozzá, hiszen lássuk be ha nem vagyunk épp együtt, akkor nem feltétlenül tudja a kontrollt megoldani a helyettem és kétlem, hogy ezt valamiféle edzéssel lehet kezelni, vagy rá lehet készülni. Ez nem olyasmi, mint gyakorolni egy varázslatot.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A sors útjai kifürkészhetetlenek

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty2018-04-19, 14:48



Sheree & Sarah
"A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sokáig beszélhetnénk arról, hogy ki mit nem nézne ki a másikból, és Sheree járna nagyon rosszul, mert soha nem gondoltam volna, hogy ilyen szintű problémái vannak a vámpírságával, hogy ölt már, és még sem kért segítséget, nem szólt senkinek, hagyta, hogy előfordulhasson újra...! De ez a beszélgetés a jövő zenéje. A problémamegoldás kattan bennem és így megússza egyelőre a fejmosást. Nem akarom elveszíteni, nem akarom, hogy egy Auror ránk találjon, vagy egy vadász, aki meg se várná, hogy csattanjon a bilincs, inkább elintézné azonnal...
Várom, amíg megcsinálja az emlékek kihalászását, a képességeink a kedvenc tantárgyainkat tekintve közel azonos, szóval az nem döntheti el, hogy melyikünk csinálja, inkább az, hogy ő ismeri, hogy mit kell eltűntetni.
A megjegyzésére követem a tekintetét a szellemre és bólintok. Kár leplezni a képességemet, nem tudnék hazudni neki, ezek után biztosan nem, egyértelmű, hogy a szellem vezetett hozzá, és az is egyértelmű, hogy követi a parancsaimat. Elcipelem Mimit, a lehető leggyorsabban akarok visszatérni Sheree-hez, hogy nehogy valami baj történjen, de azért pár percbe nyilván beletelik, hogy ne legyek olyan feltűnő és minden szálat szépen elvarrjak magunk után.
Mikor visszaérek kicsit csalódottan nézek Sheree-re és a szellemre, hogy nem jutottak semmire, de még elég feszültség van bennem ahhoz, hogy így is megkönnyebbüljek, hogy a Mimi dolog már el van rendezve, és már csak ketten vagyok... kettő és felen.
- Szellem, ki voltál és hol van eltemetve a tested? - fordulok a kivetüléshez és hallatszik a hangomon, hogy szokatlanul parancsolgatós. Borzalmas érzés, hogy most, hogy felvállaltam a képességemet, hogy követtem egy szellemet, ahelyett, hogy segíthetnék bevégezni amiért itt ragadt... El fogom pusztítani.
- Barkley Steenson és a Roxmortsi temetőben, te kis áruló. - válaszol nagyon is ellenségesen a szellem, és akármennyire arconcsapás, tűröm, mert tökéletesen igaza van. Mivel eddig tagadtam az egészet és csak arra használtam a képességet, hogy elűzzem a szellemeket, akik megjelentek a közelemben, nem tudom, hogy mi mást tehetnék, minthogy megpróbálom eltűntetni, legalább is a normális emberek elől, a kísértetvadászok elől nem tudom, hogy képes vagyok-e rá. Sheree-re nézek, aztán hatalmas sóhajjal fűzöm az ujjaimat össze az övéve és kezdem el húzni a temetőhöz vezető utcára.
- Miért nem szóltál, miért hazudtad azt, hogy minden rendben van? Lehet, hogy tudtam volna segíteni, miért tartottad magadban? - kérdezem halkan, és nem tudom elfedni ezúttal a csalódottságomat és az aggodalmamat a hangomból. Csak két barátnő sétál az utcán bizalmasan beszélgetve... Így kell kinéznünk, mintha minden rendben lenne.



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő   Sera & Shereee - Egy kis vérfürdő Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sophia & Dane - Vérfürdő
» Sheree & Sera - Esti dumcsi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Város széli dombok, erdõk, erdei utak-
Ugrás: