Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Silverstone
  Yesterday at 14:07
Lorelai McGregor

ϟ Cody Armstrong
  Yesterday at 10:36
Cody Armstrong

A hónap posztolói
Gina Accipiter

Megan Smith

Cody Armstrong

Nox Djarum

Luna Lovegood

Gillian Ollivander

Draco Malfoy

Lioneah McCaine

Sasha McCaine

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 634 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daniil Dolohov

Jelenleg összesen 37461 hozzászólás olvasható. in 3395 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Ki is vagy te nekem...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 97

TémanyitásTárgy: Ki is vagy te nekem...? 2018-03-05, 04:11

Mi ez a közös hang!?

Név: Rád van bízva
Play by: Rád van bízva
Kor: 30 és 40 közötti nő! Ez tuti!
Csoport: Tanár/ Varázshasználók (de alkukész vagyok, noha a Roxforti házak élből kiestek értelemszerűen!)
Szak/Foglalkozás: Személy szerint SVK tanárnőre gondoltam, vagy egy auror hölgyeményre. (de ha van jobb ötlet/gondolat egyeztethetünk)
Kapcsolat: Első ízben leszögezném, hogy Lily emléke valahol még meg van, meghatározó is maradt, de így laza 28 év és a jelenlegi helyzetek alakulásával, úgy döntöttem Perselus is alakul egy keveset.
Mivel Pitonról van szó egy lassú lefolyású játékra gondoltam, aminél egyébként semmi nem garantálja a happy end-et, de gondoltam az esélyt megadhatom.
A millenniumi káoszon történtek miatt, Perselust (az oldal ideje szerint) 2000. szeptember, 01-ig felfüggesztették tanári karrierje alól. Utána visszatérhet.
( http://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3363-a-varazsvilag-leleplezodni-latszik ) - Ez egy összefoglaló a történtekről, kérlek, ha érdekel a gondolat ezt olvasd el, hogy képbe kerülj!)
A millenniumot követően, Perselus kihallgatásait vezethetted pont te is akár, mint auror! A tárgyalások után hogy mennyire bízol a "megbízhatatlanban", a kezedbe adom. Követheted is akár, vagy ami jól esik. Vélheted bűnösnek, illetve, adhatsz esélyt is neki, hogy bizonyítsa ártatlanságát. A motivációdat meghagynám neked.

Másik gondolatképp, a nyáron (majd kitaláljuk miképp) találkozott össze Perselus a karakterrel. Nem kell mélyreható ismeret, lehet egyetlen benyomás is. A meglepetés úgy is ez után lesz, hiszen az évente megüresedett, Perselus által áhított SVK állásra épp te érkezel meg 2000. 09.01-én!

A tanárnő is tudhat többé kevésbé a millennium eseményeiről, illetve amit az újságok lehoztak, vagy még ami az élő adásból közvetítve lett (feltéve hogy néz TV-t). Meg lehet a maga álláspontja nyugodt szívvel, illetve találkozhatott ezzel a cikkel is: http://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3369-miert-nincs-meg-az-azkabanban

Ha érdekel, írj nekem PM-et vagy Cody Armstrong-nak!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ki is vagy te nekem...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?
» Csapat/Játékos/Mesélő Kereső
» Hazukage Inu(újra)
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Korotsuki Kazeno